NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?Tocy
Giantsnek több esze és türelme volt, és nem hívtak akkor is passzt, amikor futni kellett. Türelmesebb játék kellett volna a múlt héten is, pl. nem próbálni passzolni a saját 10 yardoson, ráadásul úgy, hogy a liga egyik legjobb puntere ott van a keretben...Gyurma Pappa
Nekünk az elejétől a végéig minden összejött, nekik meg semmi.. nem nagyon érdemes túlságosan mélyrehatóan szakmailag elemezni a dolgokat, mert annyira egyoldalú volt az egész meccs, h az nyilvánvalóan teljesen irreális. Persze jó kérdés, h mitől lehetett ez a totál betli Carolina részről, erre nyilván meg kell találni a válaszokat, de nem hiszem, h ez megismétlődik velük még1x idén, ahogy sajnos gyaníthatóan mi sem fogunk még1x így játszani.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?Tocy
Giantsnek több esze és türelme volt, és nem hívtak akkor is passzt, amikor futni kellett. Türelmesebb játék kellett volna a múlt héten is, pl. nem próbálni passzolni a saját 10 yardoson, ráadásul úgy, hogy a liga egyik legjobb puntere ott van a keretben...

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok Richardsonnak lesz a töke a szezon után kitakarítani a házat. Mert hogy elkerülhetetlen az bebizonyosodott. Gyakorlatilag az edzői stábban és a vezetőségben csak alkalmatlanok vannak, nincs mentő körülmény. A Giants PS alázott rommá minket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Büszkeség és balítélet :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Két szó: szégyen és gyalázat.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tök mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Valószínűleg benne van az is, hogy a Falcons elleni meccs fontosabb.Jakehomer
Hát nem tudom, a Giants hiányzóit nézve sztem ez könnyebben hozható lett volna, ha nálunk mindenki hadra foghatógabokocka
Alapvetően szerintem is, de a div meccs az div meccs.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Valószínűleg benne van az is, hogy a Falcons elleni meccs fontosabb.Jakehomer
Hát nem tudom, a Giants hiányzóit nézve sztem ez könnyebben hozható lett volna, ha nálunk mindenki hadra fogható

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Valószínűleg benne van az is, hogy a Falcons elleni meccs fontosabb.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Sok a hiányzó mindkét oldalon, érdekes meccs lesz az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Úgy tűnik, rövid héten nem tud úgy regenerálódni még, hogy ne legyen kockáztatás a játszatása.

Bell sincs, Williams nem rossz backup, de nem érzem túl jó magam attól, hogy neki kell a Giants endjei ellen játszania...

Ráadásul a ST ace Colin Jones is inaktív, hát ettől sem lettem optimistább.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Stewart inaktív sajnos 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Ez egy jó kis read option elemzés még a Saints elleni meccsről:

 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/37579/cam-newton-and-the-diversity-of-carolinas-zone-read-package

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Steve Smith játszik?Tocy
Játszik.

Stewart is kéne nagyon, de ha véletlenül nem tudna játszani remélem nem ismételjük meg a két héttel ezelőtti produkciót...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Steve Smith játszik?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ráadásul Hixon sem lesz, így a Cruz, Reundle, Barden WR trió jön. Mondjuk én Stew játékában sem hiszek sajna 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Nicks nem játszik holnap este, elmarad a nagy homecoming. De az esélyeinknek jót tesz.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Csütörtök esti meccsen papíron nagy előny a hazai pálya (akinek utaznia, még rövidebb a hét), ráadásul szerintem nem is olyan rossz matchup ez a Giants nekünk.

A védelmünk nyilván nem tudja majd megfogni azt a passzjátékot, de attól sem félek, hogy úgy szétbombáznak minket, mint a Bucst. Itt persze óriási szerepe lesz Normannek (aki már egyértelműen a nr cornerünk), Gamble-re dobálva aligha nyeri meg a meccset a Giants. A DL eddig biztatónak tűnik, CJ szokásosan jó, de Hardy, Alexander és Keiser is képes nyomást helyezni az irányítóra, középen a két Edwards pedig óriási upgrade Fuáékhoz képest.

Kérdés, mennyit akar majd futni a Giants, remélhetőleg nem sokat, ha nagyon egydimenziósak lesznek, azt szerintem ki tudjuk majd használni.

Támadásban nyilvánvalóan azon áll vagy bukik minden, hogy front fourjukkal mit kezdünk. Nagyon veszélyes ellenük a hosszú passzokra játszani, túl jó az a Giants pass rush - ugyanezért igencsak fontos, hogy ne kelljen majd az eredmény után futni egész meccsen.

Stewartnál én nem láttam semmilyen problémát a meccsen, valószínű volt, hogy pihentetni fogjuk az edzéseken egy ilyen rövid héten. Nagyon kell ő ahhoz, hogy az option játékok menjenek, és mivel a Giants LB sor azért nem olyan félelmetes, ezektől holnap is sokat várhatunk szerintem.

Érdekes lesz, az esélyek eléggé kiegyenlítettnek tűnnek. Az a gond, hogy ha kikapunk, akkor nagyon közel kerülünk az 1-3-hoz, mert utána Atlantába megyünk, ahova nem nyerni szoktunk járni...

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Stewart nem edzett, nem jó jel, ráadásul Rivera semmi biztatüt nem mondott. Remélem nem lesz gond a bokájával, ha meg igen azért megoldjuk valahogy a pótlását.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Davis (comb) és Bell (boka) bajlódik kisebb-nagyobb sérülésekkel, mivel igen rövid hetünk van nincs sok idejük nyalogatni a sebeiket. A Giantsnél Nicks hagyta ki az edzést, de nincs kétségem, játszani fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Dicsérjük meg Nakamurát is 😊 Nagyon szép tackle-t csinált a gólvonal előtt az utolsó Saints TD előtt. Nagy volt a jelentősége, mert így elvesztettek egy kis időt, illetve ami fontosabb, hogy a 2 min warningot is mint óramegállítási lehetőséget. Gyakorlatilag ott nyertük meg a meccset.Jakehomer
Nakamurát ti honnan is kukáztátok? Vagy csak én vagyok ilyen tudatlan, hogy nem vágom hogy nálatok volt eddig is?Eazzy
A Ravenstől jött FA-ként.Jakehomer
Jó, tudtam én, hogy Ravens, de nem mertem hülyeséget mondani. Köszi 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Dicsérjük meg Nakamurát is 😊 Nagyon szép tackle-t csinált a gólvonal előtt az utolsó Saints TD előtt. Nagy volt a jelentősége, mert így elvesztettek egy kis időt, illetve ami fontosabb, hogy a 2 min warningot is mint óramegállítási lehetőséget. Gyakorlatilag ott nyertük meg a meccset.Jakehomer
Nakamurát ti honnan is kukáztátok? Vagy csak én vagyok ilyen tudatlan, hogy nem vágom hogy nálatok volt eddig is?Eazzy
A Ravenstől jött FA-ként.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Dicsérjük meg Nakamurát is 😊 Nagyon szép tackle-t csinált a gólvonal előtt az utolsó Saints TD előtt. Nagy volt a jelentősége, mert így elvesztettek egy kis időt, illetve ami fontosabb, hogy a 2 min warningot is mint óramegállítási lehetőséget. Gyakorlatilag ott nyertük meg a meccset.Jakehomer
Nakamurát ti honnan is kukáztátok? Vagy csak én vagyok ilyen tudatlan, hogy nem vágom hogy nálatok volt eddig is?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Egyetlen dolog van, ami zavar: túlságosan is az option playektől függ a támadójátékunk. Ez a gyengébb védelmek ellen nem lesz probléma, sőt, nem lepne meg, ha a Giantsnek se ízlene majd csütörtökön, de kicsit one trick pony így ez az O.

Jó lenne több snapet látni center alól hagyományos felállásokban, mert ha a Tampa ki tudta védekezni (meg tavaly a Titans), akkor előbb-utóbb mások is ki fogják tudni.

Mondjuk nagyon magas szinten műveljük, főleg amikor Cam és Stew van a backfielden, azt rohadt nehéz megállítani, szóval nagyon nem féltem az O-t, de hosszú távon, esetleg playoff szereplésben gondolkodva, több kell majd.

Tepper takarodj!