NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
ez szerintem egy elég erős és jó húzás.
 twitter.com/ChicagoBears/status/1083898051276800000
Cruyffista
Bakker és valaki hajnali 3 kor gyorsabb a Bears topicban mint én...

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 278
ez szerintem egy elég erős és jó húzás.
 twitter.com/ChicagoBears/status/1083898051276800000
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Ha nem léptetik elő Donatellt akkor valszeg megy Fangio után mint hosszú évek óta mindig. Nem tudom kinek örülnék igazán. Bowles még nem írt alá a Bucshoz, nagyon oda írják, de még nem hivatalos és ugye sok szál fűzi Nagyhoz. Viszont a Jetses kaland nagyon nem jött be neki, és ami baj hogy a Jets védelme sem volt túl jó...Gregg Williamst nemlítették 1-2 helyen hát nem tudom, egy próbát megérhet. Aki talán érdekes lehet és egy fiatal feltörekvő edző az Kris Richard a Cowboys Dback edzője. Elnézve az idei Cowboys D-t lehet lenne benne ráció, de ő amolyan fekete ló. Esetleg házon belülről Jay Rodgers is szóba juöhet Donatell melett. Chuck Pagano is ott lehet a jelöltek közt, az ő D-e némileg hasonló Fangio sémájához. Érdekes név akit még sok helyen bedobtak az Clint Hurtt a Seahawksból, végül is ott is elég jó D-k szoktak lenni... Nem tudom kinek örülnék a legjobban. Egy biztos a talent megvan D oldalon, tehát tuti vonzó az állás....
Tomcsik
Greg Williams pocsék hire lenne. Jó edző, jó védelmeket rak össze, de 4-3 scheme, nem 3-4. Ezt a jelenlegi Bears védelmet bűn lenne másik sémába átrendezni. Én mindenképp Donatell mellett maradnék a helyetekben.
Amadeus
Szerintem is Donatell vagy Jay Rodgers lenne a legjobb. A külsős jelöltek közül tán Pagano illene a legjobban a meglévő anyaghoz.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Ha nem léptetik elő Donatellt akkor valszeg megy Fangio után mint hosszú évek óta mindig. Nem tudom kinek örülnék igazán. Bowles még nem írt alá a Bucshoz, nagyon oda írják, de még nem hivatalos és ugye sok szál fűzi Nagyhoz. Viszont a Jetses kaland nagyon nem jött be neki, és ami baj hogy a Jets védelme sem volt túl jó...Gregg Williamst nemlítették 1-2 helyen hát nem tudom, egy próbát megérhet. Aki talán érdekes lehet és egy fiatal feltörekvő edző az Kris Richard a Cowboys Dback edzője. Elnézve az idei Cowboys D-t lehet lenne benne ráció, de ő amolyan fekete ló. Esetleg házon belülről Jay Rodgers is szóba juöhet Donatell melett. Chuck Pagano is ott lehet a jelöltek közt, az ő D-e némileg hasonló Fangio sémájához. Érdekes név akit még sok helyen bedobtak az Clint Hurtt a Seahawksból, végül is ott is elég jó D-k szoktak lenni... Nem tudom kinek örülnék a legjobban. Egy biztos a talent megvan D oldalon, tehát tuti vonzó az állás....
Tomcsik
Greg Williams pocsék hire lenne. Jó edző, jó védelmeket rak össze, de 4-3 scheme, nem 3-4. Ezt a jelenlegi Bears védelmet bűn lenne másik sémába átrendezni. Én mindenképp Donatell mellett maradnék a helyetekben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
 mobile.twitter.com/bradbiggs/status/1083567672175050759

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Ha nem léptetik elő Donatellt akkor valszeg megy Fangio után mint hosszú évek óta mindig. Nem tudom kinek örülnék igazán. Bowles még nem írt alá a Bucshoz, nagyon oda írják, de még nem hivatalos és ugye sok szál fűzi Nagyhoz. Viszont a Jetses kaland nagyon nem jött be neki, és ami baj hogy a Jets védelme sem volt túl jó...Gregg Williamst nemlítették 1-2 helyen hát nem tudom, egy próbát megérhet. Aki talán érdekes lehet és egy fiatal feltörekvő edző az Kris Richard a Cowboys Dback edzője. Elnézve az idei Cowboys D-t lehet lenne benne ráció, de ő amolyan fekete ló. Esetleg házon belülről Jay Rodgers is szóba juöhet Donatell melett. Chuck Pagano is ott lehet a jelöltek közt, az ő D-e némileg hasonló Fangio sémájához. Érdekes név akit még sok helyen bedobtak az Clint Hurtt a Seahawksból, végül is ott is elég jó D-k szoktak lenni... Nem tudom kinek örülnék a legjobban. Egy biztos a talent megvan D oldalon, tehát tuti vonzó az állás....

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Bowles sztem közel sem Fangio szint, akkor már GW.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Ez most szíven ütött, pedig kezdtem bizakodni, hogy hátha marad...
Állítólag Bowles-nál próbálkozunk, mert még semmit nem írt alá Tampánál + nagy span az egész Nagy family-vel (Nagy faterja volt Bowles edzője gimiben). Nálam ő a top prior jelenleg utána Greg Williams és Donatell.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fangio megy Denverbe.
Nagy kár azért a mezőnygólért. Ez az idei D többre hivatott volt mint egy oneanddone.

Csoportriválisként ez nekünk jó hír, de mint nfl szerető csak remélem, hogy az öreg nélkül is top marad a D.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Ha maradna, könnyebben dolgoznám fel a történteket...
 twitter.com/rapsheet/status/1082292840619798531?s=21
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Támadóoldalon szvsz egy Nagy-kompatibilis feature back beszerzése az elsődleges. Howard nem az, Cohen meg nem bírná az RB1-nek járó terhelést.
empty taxi
Hunt szabad 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Támadóoldalon szvsz egy Nagy-kompatibilis feature back beszerzése az elsődleges. Howard nem az, Cohen meg nem bírná az RB1-nek járó terhelést.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?
Amadeus
Pont ez a lényeg hogy ha nem ilyen biztonsági szarokat meg 3 yardos passzokat meg egy yardos screeneket toltunk volna egész meccsen, hanem rámegyünk a Phily szedett-vetett secondaryre akkor ez sima liba. Ez a meccs most inkább Nagyon ment el mint Turbón...
Tomcsik
nézd, valószínűleg nem direkt önszopatásból hívta ezt Nagy, hanem mert valszeg nem merte passzoltatni Turbót. Én a helyetekben kurvára rámennék Flaccora, vagy Fitzre, amíg még van championship window. Ha sokáig baszakodtok ezzel a gyerekkel és nem hoztok FA-t sem, akkor 3-4 év mire eljuttok odáig, hogy újra 1. körös QB-val eljussatok valahova.
Amadeus
Arra a Flaccora aki helyett még egy Trubnál is gyengébb QB-t játszatnak? Vagy Fitzre aki minden csapatában tolt pár szép meccset aztán simán visszacsúszott a DC-on 2. számúnak?
QB-t váltani kb. most a legnagyobb hülyeség, ha már valakit hozni kéne az egy igazi NR1. WR-re. Mert nálam A-Rob nem az, mondjuk Millerben van potenciál, de azért még lehetne erősíteni a sort.
Toca
ARob nem rossz, de ebbe az O-ba pont az a lényeg hogy nem egy emberre játszunk ezért volt 4 játékosunk is 500 yard felett... A QB ügyben teljesen egyet értek...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 271
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Ja meg dobott kb 3 ordas picket, amitől csak a jószerencse meg az Eagles védők balfaszkodása mentette meg. Kb 3-4 olyan passza volt, amire csettintek, és kb kétszer annyi homály.
gabokocka
Nekem nem tűnt annyira gáznak, meg annak ellenére se, hogy dobta azt a 3 majdnem pick-et. Nekem úgy tűnik, hogy Nagy a meccs jelentős részében rövid pórázon tartotta és bár azt gondolom, hogy kell is ez Trub-nak, de így nehéz alkotni. Látszott, hogy a pálya közepén nagyon felkészültek a Philly védői, de ennek ellenére nagyon erőltettek ezeket a játékokat. Aztán mintegy varázsütésre elkezdte támadni Trub a széleket és talán 1-2 kivétellel tökéletesen csinálta. Ezekben a screen passzokban mindig benne van a pick veszély, ha egy-egyben van támadó és védő, de szerintem Trub-ban fel se merül, hogy ne hajtsa azonnal végre amit Nagy ker tőle. Látszik amúgy, hogy a srác fel van szerelve eszközökkel, de nem engedheti el magát. Persze ezen nem lehet csodálkozni, néha érthetetlen könnyelmű, viszont ami korábban jellemző volt ra, hogy egy tiszta 3-4 yardos passzát nem tudott megdobni, az már a múlt. Ha 1-2 drive-al korábban felismerik, hogy Avonte Maddox-ot hülyére lehet verni a vonal mellett, más lett volna a végeredmény, de Nagyék ragaszkodtak az előre megírt forgatókönyvhöz, mert semmi nem utalt arra, hogy a Philly ilyen drive-ot tud vezetni. Szóval ez nálam nem Trub hibája volt, hanem az offense felfogásé. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz NO-ban, ahol nincs lefojtva az O. Persze lehetett volna úgy is, hogy Trub szarul játszik és azért veszítenek, de ezt nem engedte meg Nagy ezen a meccsen. Amikor pedig Trub nyugodtan passzolhatott, szépen ültek az átadások. Kivétel talán az az endzone-os passz volt, amiért pcsán lehetne rúgni, de ettől meg nem rossz QB.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?
Amadeus
Pont ez a lényeg hogy ha nem ilyen biztonsági szarokat meg 3 yardos passzokat meg egy yardos screeneket toltunk volna egész meccsen, hanem rámegyünk a Phily szedett-vetett secondaryre akkor ez sima liba. Ez a meccs most inkább Nagyon ment el mint Turbón...
Tomcsik
nézd, valószínűleg nem direkt önszopatásból hívta ezt Nagy, hanem mert valszeg nem merte passzoltatni Turbót. Én a helyetekben kurvára rámennék Flaccora, vagy Fitzre, amíg még van championship window. Ha sokáig baszakodtok ezzel a gyerekkel és nem hoztok FA-t sem, akkor 3-4 év mire eljuttok odáig, hogy újra 1. körös QB-val eljussatok valahova.
Amadeus
Arra a Flaccora aki helyett még egy Trubnál is gyengébb QB-t játszatnak? Vagy Fitzre aki minden csapatában tolt pár szép meccset aztán simán visszacsúszott a DC-on 2. számúnak?
QB-t váltani kb. most a legnagyobb hülyeség, ha már valakit hozni kéne az egy igazi NR1. WR-re. Mert nálam A-Rob nem az, mondjuk Millerben van potenciál, de azért még lehetne erősíteni a sort.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 753 — Keep pounding
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Ja meg dobott kb 3 ordas picket, amitől csak a jószerencse meg az Eagles védők balfaszkodása mentette meg. Kb 3-4 olyan passza volt, amire csettintek, és kb kétszer annyi homály.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?
Amadeus
Pont ez a lényeg hogy ha nem ilyen biztonsági szarokat meg 3 yardos passzokat meg egy yardos screeneket toltunk volna egész meccsen, hanem rámegyünk a Phily szedett-vetett secondaryre akkor ez sima liba. Ez a meccs most inkább Nagyon ment el mint Turbón...
Tomcsik
nézd, valószínűleg nem direkt önszopatásból hívta ezt Nagy, hanem mert valszeg nem merte passzoltatni Turbót. Én a helyetekben kurvára rámennék Flaccora, vagy Fitzre, amíg még van championship window. Ha sokáig baszakodtok ezzel a gyerekkel és nem hoztok FA-t sem, akkor 3-4 év mire eljuttok odáig, hogy újra 1. körös QB-val eljussatok valahova.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?
Amadeus
Pont ez a lényeg hogy ha nem ilyen biztonsági szarokat meg 3 yardos passzokat meg egy yardos screeneket toltunk volna egész meccsen, hanem rámegyünk a Phily szedett-vetett secondaryre akkor ez sima liba. Ez a meccs most inkább Nagyon ment el mint Turbón...

több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
hatalmas meccs volt, elképesztő a védelmetek, és az offense is nagyon ígéretes Nagy-gyal.. fényes a jövő Chicagoban!
karmïgran
ja mégis ti vagytok ott nem mi
davemayer
ezért írtam, hogy jövő, de remélem mindenki megértette, amire gondoltam
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hoppá, nem teljesen Parkey a hibás: Video shows Eagles lineman tipped Bears' game-winning FG attempt
 www.thescore.com/nfl/news/1693928
dande
Mint írtam nállatok is, ettől ez még egy alacsony szar rúgás volt. Volt elég helye és ideje Parkeynak...
Tomcsik
Plusz azért a 43 yard nem megoldhatatlan kategória. Bár ugye itt északon tudnának mesélni ilyenekről, ugye Walsh 2x yardról...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Hoppá, nem teljesen Parkey a hibás: Video shows Eagles lineman tipped Bears' game-winning FG attempt
 www.thescore.com/nfl/news/1693928
dande
Mint írtam nállatok is, ettől ez még egy alacsony szar rúgás volt. Volt elég helye és ideje Parkeynak...

több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 327 — "Grammar maci"
hatalmas meccs volt, elképesztő a védelmetek, és az offense is nagyon ígéretes Nagy-gyal.. fényes a jövő Chicagoban!
karmïgran
ja mégis ti vagytok ott nem mi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
hatalmas meccs volt, elképesztő a védelmetek, és az offense is nagyon ígéretes Nagy-gyal.. fényes a jövő Chicagoban!