Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?
Amadeus
Pont ez a lényeg hogy ha nem ilyen biztonsági szarokat meg 3 yardos passzokat meg egy yardos screeneket toltunk volna egész meccsen, hanem rámegyünk a Phily szedett-vetett secondaryre akkor ez sima liba. Ez a meccs most inkább Nagyon ment el mint Turbón...

több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
hatalmas meccs volt, elképesztő a védelmetek, és az offense is nagyon ígéretes Nagy-gyal.. fényes a jövő Chicagoban!
karmïgran
ja mégis ti vagytok ott nem mi
davemayer
ezért írtam, hogy jövő, de remélem mindenki megértette, amire gondoltam
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105
Tomcsik
Komolyan nem értem. 4 negyeden át kell fucking ballerkodni a PO-ban, nem a negyedikben. 15 pontot szereztetek hazai pályán. Mi ezen a fucking baller?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy a Trubisky fikázóknak. Nem tökéletes a srác, de ez most inkább Nagy és a szar játékhívások sara volt...

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1082077369702191105

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hoppá, nem teljesen Parkey a hibás: Video shows Eagles lineman tipped Bears' game-winning FG attempt
 www.thescore.com/nfl/news/1693928
dande
Mint írtam nállatok is, ettől ez még egy alacsony szar rúgás volt. Volt elég helye és ideje Parkeynak...
Tomcsik
Plusz azért a 43 yard nem megoldhatatlan kategória. Bár ugye itt északon tudnának mesélni ilyenekről, ugye Walsh 2x yardról...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hoppá, nem teljesen Parkey a hibás: Video shows Eagles lineman tipped Bears' game-winning FG attempt
 www.thescore.com/nfl/news/1693928
dande
Mint írtam nállatok is, ettől ez még egy alacsony szar rúgás volt. Volt elég helye és ideje Parkeynak...

több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
hatalmas meccs volt, elképesztő a védelmetek, és az offense is nagyon ígéretes Nagy-gyal.. fényes a jövő Chicagoban!
karmïgran
ja mégis ti vagytok ott nem mi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
hatalmas meccs volt, elképesztő a védelmetek, és az offense is nagyon ígéretes Nagy-gyal.. fényes a jövő Chicagoban!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Apro dolgokon mult nem lehet csak a rugora kihegyezni szerintem.

A keret bitang erős van itt meg sb run potencial
Janek
Mint írtam a követőben is meg itt is nyílván nem csak a rugón ment el. Potenciál van de idén vagyon össze állt minden, nem tudom hogy a riválisok lesznek-e valaha ilyen gyengék... Most már mindegy ez van...8 év után láttunk egy PO meccset, az is valami.
Tomcsik
Grat a meccshez még ha nem is lett meg.
Az O oldalon van potenciál és ha a D se esik vissza, benne van az SB potenciál azért a csapatba. Jövőre azért nehezebb sorsolással egy fokkal nehezebb lesz, de Naggyal van jövőtök.
Persze egy utolsó FGn elbukni oltári szopás, de összeségében szerintem ez a szezon durván jobb lett mit vártátok és nem ez a plafon meg ha ezt szomorúan is írom le.
Vicc, hogy 2 East csapat van ott és 0 North...
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Parkey meg menjen a Mekibe, vagy remekül illene abba a lejegelős Pepsi reklámba.
Tomcsik
Nem te vagy az egyetlen, akinek eszébe jutott.
 twitter.com/barstoolsports/status/1082112561246625792?s=21

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Van egy jó HC-tek, egy baszós, fiatal védelmetek. Ha elkerülik a sérülések a macikat, és Trubi folyamatosan fejlődik, fényes jövő elé néznek a szeles városban. 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, nem teljesen Parkey a hibás: Video shows Eagles lineman tipped Bears' game-winning FG attempt
 www.thescore.com/nfl/news/1693928
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Azt hiszem Cody Parkey napjai megvannak számlálva...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Lehet, hogy mégse kellett volna múlt héten elverni a Vikingeket...
És akkor el lehetett volna verni őket ma.
Valszeg Matt Nagynak ez jár ma a fejében.
Rutin
Nem vagyok híve az ilyen taktikázásoknak, ha leadta volna a csapat a Vikes elleni meccset, akkor is a Soldier-en egy új meccs lett volna. Ott is mi lettünk volna az esélyesek, ahogy ma is azok voltunk. Ennek ellenére ma kikaptunk és a Vikes ellen is simán benne lett volna egy one-and-done, de akkor pluszba még a morálisan is megsemmisülhettük volna +még jobban fájt volna, hogy olyantól szopunk, akiket már kiüthettünk volna. (Kicsit sok a volna 😀 )

Ezt a szezont én Parkey-n fogom elverni, nagyon megbízhatatlan volt. 50+ yardosra nem is mertük/lehetett odaállítani. Rengeteg meccset tett nehézzé, ha pl csak Miami ellen berúgja a végén, akkor megvan a kiemelés és nem kell ilyenről diskurálni, hogy az Eagles vagy a Vikes... És ezért kapott egy 4 éves 15M szerződést. Ha lett volna töke Pace-nek időben kirúgni... csak hát csórikám mindig garasoskodik a garantáltakkal, de bezzeg Cody-nál csak vastagon fogott az a ceruza. Eddig mozdíthatatlan volt, de ezt már Pace se tolerálhatja 5M dead money ide vagy oda.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Lehet, hogy mégse kellett volna múlt héten elverni a Vikingeket...
És akkor el lehetett volna verni őket ma.
Valszeg Matt Nagynak ez jár ma a fejében.
Rutin
Nem hiszem... Amúgy is ha bajnok akarsz lenni el kell verni mindenkit aki szembe jön.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Lehet, hogy mégse kellett volna múlt héten elverni a Vikingeket...
És akkor el lehetett volna verni őket ma.
Valszeg Matt Nagynak ez jár ma a fejében.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/1082078357733294080?s=19
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Apro dolgokon mult nem lehet csak a rugora kihegyezni szerintem.

A keret bitang erős van itt meg sb run potencial
Janek
Mint írtam a követőben is meg itt is nyílván nem csak a rugón ment el. Potenciál van de idén vagyon össze állt minden, nem tudom hogy a riválisok lesznek-e valaha ilyen gyengék... Most már mindegy ez van...8 év után láttunk egy PO meccset, az is valami.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Apro dolgokon mult nem lehet csak a rugora kihegyezni szerintem.

A keret bitang erős van itt meg sb run potencial

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja még annyit hogy savaztuk végig Turbómant, de a végén amikor nagyon kelett akkor ő megcsinálta...

több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Részvétem srácok, erre nem nagyon lehet mit mondani.

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az a baj hogy nem értem miért játszottunk ilyen megilletődötten meg beszarian. Ilyen szar sweep jet meg 1 yardos screen szarok mentek végig. Howardot miért nem használtuk?Robinsont az a Maddox gyerek vagy ki fogta, ha előbb dobáljuk rá a labdát Robinson 200 yard felett zár...Nagy pont hogy nem volt beszari ebben az évben, erre pont most amikor a legfontosabb lett volna akkor eltért a filozófiájától...15-10 nél behívtuk a szar biztonsági játékokat hogy majd a D megoldja. Hát most nem oldotta meg. Nagyon fontos 3&hosszú szitukat benéztek, majd a végén a negyedik és gólt is bekapták... Persze nem volt rossz a D, de ma ez kevés volt. Az a trükkös 2 pontos is hát igen Tüsi mondta hogy reméli nem azon a 10cm-en fog múlni... Parkey meg menjen a Mekibe, vagy remekül illene abba a lejegelős Pepsi reklámba.Az elsőt beverte az időkérésnél... Hát de nekünk spórolni kellett 2 millát Gouldon. Ez kísérteni fogja Pacet GM karrierje végéig. Mérhetetlen csalódás, nem tudom hogy a csoprt riválisok lesznek-e még egyszer ilyen gyengék...Ez a D pedig nagyon megérdemelte volna...Ehhez kell pár nap mire ezt feldolgozom...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Ha a szezon előtt valaki azt mondja, hogy 12-4-el zárjuk az alapszakaszt, én aláírtam volna. Talán még akkor is, ha azt mondják, hogy a playoffban aztán veszítünk. Én azt gondoltam, hogy kell még egy év összerázódni.

Azonban így kiesni... Rettentően fáj. Parkey minden rúgása előtt eldob pár imát, láthatóan rettentően bizonytalan. A Miami elleni meccs után azt gondoltam, hogy befejezte nálunk, de maradt és vele együtt a bizonytalanság is....

Sajnálom, hogy így ment el a szezon, hogy a védelem bármit is tett a szezonban ez a barom mindent elrontott.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
PARKEYT MOST AZONNAL KIBASZNI
Tito05

Ha okos, már az éjszaka leple alatt önként elhagyja Illinois-t.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulâlok, nem hittem volna hogy egyátalán esélyünk lesz pontot szerezni. Sok sikert Trubi fejlesztéséhez, arra szükség lesz.