Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/bearspr/status/1082006428414443520

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 mobile.twitter.com/lscreeden/status/1081938515330588672

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
3-0-ás foci vagy 9-6-os vízilabda meccs lesz éjjel, de ti győztök.
Matthew99
Én valami miatt úgy érzem hogy Trubiskynek jó meccse lesz, a D csinálni fog egy TD-t (Jackson pick6) 27-14 lesz ide...

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
3-0-ás foci vagy 9-6-os vízilabda meccs lesz éjjel, de ti győztök.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lesznek - fokok este a Soldieren?
KeyG
Nem. 40-45 F körül lesz az olyan 5-8 Celsius. Viszont ha nem is orkán erejű, de érezhető szél lesz elvileg.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Lesznek - fokok este a Soldieren?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Örülhetünk ha pontot szerzünk, attól tartok 😊
dande
0-án nem tartottunk senkit nyugi... A Ramsnek is engedtünk 6 pontot 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülhetünk ha pontot szerzünk, attól tartok 😊
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért ez se piskóta....

 mobile.twitter.com/jjstankevitz/status/1081586879785562112

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Bears oldali beharangozó a mai meccshez:
 fuzovelkifele.com/2019/01/a-liga-legjobb-vedelme-szertefoszlatja-a-tundermeseket/
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az nfl által közölt adatok szerint...A mi 52-esünk mezéből fogyott a 2. legtöbb. Ez is ad következtetést arra,hogy mennyi sok divat majommal fogunk találkozni a közeljövőben, akik az sem fogják tudni,hogy mit hordanak. Hátránya is van azért egy érdekes csapatnak, ami egyre többet van "terítéken" a médiában.
Nem tudom,hogyan lehetne szűkíteni a divatmajmok körét,mert ha belegondolok kiver tőle a víz....
Apropóóó..nem tudjátok,hogy hol lehet Mack-es mezt rendelni? 😀
Süsü
Szerintem rosszul kozelited meg. A leheto legjobb forgatokony, ha annyi divat szurkolod van, mint a Patsnek az elmult 10 evben, mert az azt jelenti, hogy rendre ott van a csapat. Attol, hogy az uj, a csapat eletet csak feluletesen koveto emberek megjelennek a frencsajz korul, neked meg nem lesz rosszabb 😀 Orulj, hogy a csapatod masnak is oromot okoz 😊
undisputedly
És nemcsak más csapatoknak...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nfl által közölt adatok szerint...A mi 52-esünk mezéből fogyott a 2. legtöbb. Ez is ad következtetést arra,hogy mennyi sok divat majommal fogunk találkozni a közeljövőben, akik az sem fogják tudni,hogy mit hordanak. Hátránya is van azért egy érdekes csapatnak, ami egyre többet van "terítéken" a médiában.
Nem tudom,hogyan lehetne szűkíteni a divatmajmok körét,mert ha belegondolok kiver tőle a víz....
Apropóóó..nem tudjátok,hogy hol lehet Mack-es mezt rendelni? 😀
Süsü
Szerintem rosszul kozelited meg. A leheto legjobb forgatokony, ha annyi divat szurkolod van, mint a Patsnek az elmult 10 evben, mert az azt jelenti, hogy rendre ott van a csapat. Attol, hogy az uj, a csapat eletet csak feluletesen koveto emberek megjelennek a frencsajz korul, neked meg nem lesz rosszabb 😀 Orulj, hogy a csapatod masnak is oromot okoz 😊
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
12-4

Na ez a nem semmi.

A szezon előtti károgók most hol vagytok?
Ja, sehol. Nem is hiányoztok.
Nem kell az eredmények mögé nézni.
Egyértelműen új szelek fújnak Chicagoban. Nehéz időszak volt,de érdemes volt kivárni!
Várom a folytatást!

Boldog Új Évet srácok!

GO B3ARS!
Süsü
Szép idei teljesítmény le a kalappal. mint nfc north képviselők a határ az sb kupa! 😀
Sok sikert!

u.i.: a károgók meg átjöttek hozzánk 😀
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Az nfl által közölt adatok szerint...A mi 52-esünk mezéből fogyott a 2. legtöbb. Ez is ad következtetést arra,hogy mennyi sok divat majommal fogunk találkozni a közeljövőben, akik az sem fogják tudni,hogy mit hordanak. Hátránya is van azért egy érdekes csapatnak, ami egyre többet van "terítéken" a médiában.
Nem tudom,hogyan lehetne szűkíteni a divatmajmok körét,mert ha belegondolok kiver tőle a víz....
Apropóóó..nem tudjátok,hogy hol lehet Mack-es mezt rendelni? 😀
Süsü
Ezzel erősen vitatkoznék.. amióta kiment a Briggs-Urlacher-Tillman-Hester squad, azóta nem volt játékos akinek elgondolkodnék, hogy megveszem a mezét..(D oldalon) Na de ide hozták a liga egyik legjobb védőjét.. szekrényedbe porosodik az Urlacher mez.. Mack az Mack, ha most akarsz új mez a 10 éves 54 helyett itt a lehetőség.. persze, hogy beújítaszbrá.. énis már gondolkodok egy ideje milyet vegyek.. erre idejön Mack.. egyértelmű.. pedig nem
vagyok "divatmajom" vagy is remélem

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Az nfl által közölt adatok szerint...A mi 52-esünk mezéből fogyott a 2. legtöbb. Ez is ad következtetést arra,hogy mennyi sok divat majommal fogunk találkozni a közeljövőben, akik az sem fogják tudni,hogy mit hordanak. Hátránya is van azért egy érdekes csapatnak, ami egyre többet van "terítéken" a médiában.
Nem tudom,hogyan lehetne szűkíteni a divatmajmok körét,mert ha belegondolok kiver tőle a víz....
Apropóóó..nem tudjátok,hogy hol lehet Mack-es mezt rendelni? 😀
Süsü
Egyszerű, csak a csapatnak kell szarnak lennie. 😀
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Az nfl által közölt adatok szerint...A mi 52-esünk mezéből fogyott a 2. legtöbb. Ez is ad következtetést arra,hogy mennyi sok divat majommal fogunk találkozni a közeljövőben, akik az sem fogják tudni,hogy mit hordanak. Hátránya is van azért egy érdekes csapatnak, ami egyre többet van "terítéken" a médiában.
Nem tudom,hogyan lehetne szűkíteni a divatmajmok körét,mert ha belegondolok kiver tőle a víz....
Apropóóó..nem tudjátok,hogy hol lehet Mack-es mezt rendelni? 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
| Nem én csináltam |



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez azért nem semmi...

 mobile.twitter.com/chicagoaudible/status/1079806017028976641

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079804823476862976
empty taxi
Dolphins csak tőlünk akar edzőket vagy mi?

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 703 — Scream and scout
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079804823476862976


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
12-4

Na ez a nem semmi.

A szezon előtti károgók most hol vagytok?
Ja, sehol. Nem is hiányoztok.
Nem kell az eredmények mögé nézni.
Egyértelműen új szelek fújnak Chicagoban. Nehéz időszak volt,de érdemes volt kivárni!
Várom a folytatást!

Boldog Új Évet srácok!

GO B3ARS!
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Eltévedtem?
Ez most a Philly topic lett? 😀😀😎
Fattyu
1 hétig mindenképp 😄

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Eltévedtem?
Ez most a Philly topic lett? 😀😀😎

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79


Megérdemlitek, mind emberileg, mind szakmailag

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz fiúk. A csöcsök berakását, úgy látszik a többi Eagles fan vallása is tiltja.😉 Majd csak megjönnek azok is 😉