Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz fiúk. A csöcsök berakását, úgy látszik a többi Eagles fan vallása is tiltja.😉 Majd csak megjönnek azok is 😉
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
thx!

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Love u Chicago!
több mint 5 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Sziasztok. Koszi szepen korrekt hozzaallas volt. Barmi is lessz a kovetkezo mecsen mar nem szamit 😊
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Eddig is szimpatizáltam a csapatotokkal, de most a rajongótok leszek, persze kizárólag a PO meccsünk után 😊 Fair Play-ből jelesre vizsgáztatok! Köszönjük!
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Koszonjuk a korrekt hozzaallast, szuperek vagytok 😉 Lehet, hogy elpicsaztok egy het mulva, de legalabb egy hettel hosszabb a focilaz. Mostantol tiszteletbol a nagyimat naginak fogom hivni 😉

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ez lemaradt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Na uraim, jöhet az egymás elleni 1 vagy 2 meccs.
Remélem nem törtök borsot az orrunk alá, azzal hogy az egyik meccset elveszitek 😊
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy újabb bizonyíték arra hogy mennyi holdingot nem fújtak be nekünk az idén... Ez most épp csak Mack, de Floyd és Hicks esetében is lehetnének ilyen felvételek...

 www.windycitygridiron.com/2018/12/14/18140064/chicago-bears-vs-green-bay-packers-how-watch-flag-holding-khalil-mack-schedule-streaming-preview?_gl=1*axntlf*

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kicsit visszacsatolva a korabbai hozzaszolasomhoz, ez a par sor nagyon helytallo:

"The bigger part of his performance? He now has 3.5 sacks, a pick-six and a forced fumble in two games against the Packers, since being traded back on September 1st.
If there’s one thing the Bears have lacked over the past eight or so years, it’s players that have their best games against the biggest rival. To say the least, he’s been worth every penny and more."

Magyarul minden forintot megert Mack, mert ha van valami ami hianyzott a Bears keretebol az elmult evekben az egy olyan jatekos aki a legjobbjat tudja nyujtani a GB ellen. Mack pedig az idei 2 GB elleni meccsen csinalt 3.5 sacket, egy pick-6-et es egy kieroszakolt fumble-t.

Plusz ahogyan kiemeltetek lent, Floydnak is jo meccse volt 6 szerelessel (2 negativ yard), 3 QB hit-tel es 2 sack-kel.
"On Sunday, he had six tackles (two for losses), three quarterback hits and of course, two sacks."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mi lenne, ha védelmetek is lenne amúgy? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 ember mehet a Pro Bowlba
 twitter.com/ChicagoBears/status/1075194691199688705
És van egy valag tartalék-jelölt is.
 twitter.com/ChicagoBears/status/1075194700431265792
Ez most már tolerálhatatlan, mindenki mondjon le.

Akkor majd én feláldozom magam


Wyatt
haverom kérdezi, hogy mi a művésznő neve?
petey
A Colts WR T.Y. (bár kinézet alapján inkább Paris és Nicky) unokahúga, Hanna/Hannah Hilton. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 908 — Csodabogár
Ez most már tolerálhatatlan, mindenki mondjon le.

Akkor majd én feláldozom magam


Wyatt
haverom kérdezi, hogy mi a művésznő neve?

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nehéz lesz hogy mit csináljunk Floyd 5. éves opciójával...

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1074702598303813632
Tomcsik
1-2 eve ertekeztunk errol itt a topicban, hogy a Fox altal draftolt 1. koros LB-ek azert be szoktak valni. Floydnal nehez megallapitani a serules miatt, illetve mert nem tiszta passrusherkent hasznaljatok. Amig Fangio itt van, szerintem tudtok megalapozott dontest hozni, hogy kell-e o neki a rendszerbe, szoval nem erdemes ezen fennakadni.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
szerintem ez a Chicago a tavalyi Jags-hez hasonló pályát képes lesz bejárni a PO-ban vagy még jobbat egy konzisztens Trubiskyval, illetvei tt a coaching is jobb, szóval szerintem bárkit meglephettek.
12th member
Én nem látom ezt, a mai meccset vegyük külön, a Rams offense betlizett, McVay feladta a futást hamar, úgy zusammen nem ment nekik semmi, hideg is volt, idegenben is voltak. Mégegyszer nem tudnak így játszani, s a védelmünktől ez egy gyakorlatilag hibátlan teljesítmény volt. Ez a csapat 10-ből 3-szor nyer itthon a Saints és a Rams ellen, ha szar az idő tán többször, de idegenben hát nem tudom. Tudjuk hol a helyünk, nagyjából ott ahol most vagyunk.
kőkemény ez a védelem. meg hogy kb 4 all-prot fog adni. Mack, Hicks, Fuller, Jackson.
braxa88
Mindegyik a posztja legjobbjai közt van. De szerintem itt a fontos láncszem a belső ILB duó, akik végzik a piszkos melót nagy hatékonysággal. S Floyd az elmúlt meccseken ha sackekben nem is, de minden másban igen magas szinten focizik.
tüsi91
most már jöttek a sackek is, mondjuk nem túl meglepő, GB ellen mindig jól játszik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nehéz lesz hogy mit csináljunk Floyd 5. éves opciójával...

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1074702598303813632

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Onnan lehet igazan erezni a kultura valtast/valtozast, hogy sorra donti le a kepzeletbeli, "psziches" akadalyokat a csapat.

Csoportellenfel elleni gyozelem, GB elleni gyozelem, konzekvens jatek, pozitiv szezon... Pedig az idei elso GB elleni meccs utan meg ugy tunt, hogy "same old Bears" 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jo lesz vegre a Soldier Fielden Playoff meccset latni januarban, hidegben, szelben, hoban.
KeyG
Jobb lenne a Lambeaun ugyan ilyen körülményekben. De mivel imádom a jó védelmeket így, bár visszafogottan de brum-brum! Hajrá North!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Jo lesz vegre a Soldier Fielden Playoff meccset latni januarban, hidegben, szelben, hoban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De örülök nektek! Az NFC-ből a Bears-nek fogok szurkolni a PO-ban 😀

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Meccs utáni bulika 😀

 www.youtube.com/watch?v=rNFNmYjK5J8
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez most már tolerálhatatlan, mindenki mondjon le.

Akkor majd én feláldozom magam


több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/47695419_2197958670523801_1408778504635416576_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=cy_849uJhggQ7kNvgEpltmH&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD8DymFL5q7tKIC73t58tz1J4j-ksOhVZFCch6UqbfDSA&oe=66343ED7
Bears Celebrate in Club Dub | The Chicago Bears took us into Club Dub after they secured the NFC North throne 🙌 (via The Checkdown) 📹 created using Galaxy Note9 (by Samsung) | By NFLFacebook
The Chicago Bears took us into Club Dub after they secured the NFC North throne 🙌 (via The Checkdown) 📹 created using Galaxy Note9 (by Samsung)
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Mióta vártam erre...
PO ✔
NFC Észak ✔
GB ellen győzelem ✔
Innentől kezdve bármi lesz, nem érdekel (na jó, azért 15-20+ pontos előnyből ne szopjunk ki) 😊
Csapat hatalmas gratulációt érdemel, Fuller minden penny-t megért egyelőre, Jackson-ban ott a potenciál h a liga következő korszakos söprögetője legyen, Mack meg... sztem ő még Kratost is 1v1-ben lezúzná 😀 Pace-t sokat szidtam, de be kell ismernem tévedtem, többek közt a Mack trade-del kapcsolatban, Nagy meg az év edzője nálam... hiába magyar névvel/felmenőkkel csak sikeres lehet ennél a franchise-nál... hm... írni kéne majd egy petíciót, h ha már van Rooney-szabály, legyen egy külön Halas-szabály is nálunk, ergó edzőkeresésnél, aki a Kárpát-medencéből származik, az már előnyből induljon 😀
Még Trubómenről szeretnék pár gondolatot megosztani... sokat támadtam joggal, még mindig nagyon inkonzisztens és simán esélyes h 3-4 év múlva már az AFL-ben vagy az XFL-ben fog passzolgatni... de idén sokat fejlődött, látom rajta h akar, nem az a szarok bele mentalitás, mint jó pár QB-nál + nagyon lojálisnak érzem a csapathoz, tiszteli hagyományokat stb. Ez nekem sokat számít, h mennyire kedvelek egy adott játékost. Szóval szurkolok neki, h ez az év számára ne a csúcs legyen egyéni teljesítményben, hanem vminek kezdete...

Szívem szerint, most (ha megengeditek h vulgáris legyek) beb@sznák mint dédapáink azt a ólajtót, csak hát hét kövi 2-3 napban még nem lehet... de ami késik nem múlik 😀 BearDown

Szerkesztette: Tito05