Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hicks 4 év 48m 30 garantált hosszabbítás
ricsiii83
Mai piaci viszonyok melett nem vészes, még úgy sem hogy zsiráf után ő lett a legjobban fizetett játékosunk. Szerintem amúgy megérdemelte, remélhetőleg idén még jobb lesz és elkerülik a sérülések.
Tomcsik
Nem vészes 30 milla garantált Hicksnek? Jajó.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hicks 4 év 48m 30 garantált hosszabbítás
ricsiii83
Mai piaci viszonyok melett nem vészes, még úgy sem hogy zsiráf után ő lett a legjobban fizetett játékosunk. Szerintem amúgy megérdemelte, remélhetőleg idén még jobb lesz és elkerülik a sérülések.

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hicks 4 év 48m 30 garantált hosszabbítás

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Majd ha megnyerik az 1 billió dollárt, akkor téged fognak kiröhögni. Amúgy nem osztom az optimizmusodat, szerintem ebben egy kurva nagy verés benne van, amolyan 32-17 típusú, amikor 20+ pont hátrányba is kerülsz. Lehet, hogy náluk edzőváltás volt, és amúgy is törvényszerű egy regresszió, mert ezeket a számokat azért nem lehet tartani. De nálunk a secondary 1 snapet nem játszott együtt. A támadófalat megint 2 helyen forgattad fel, hogy a 3. körös buktásnak helyet csinálj. Ja, hogy pont a védőfaluk a leggyilkosabb egységük! Mihelys az első negyedben 3&7-nél Glennon a zsebben elkezd ugrabugrálni, mint akibe kecskebenzint tankoltak, és teleszart gatyával odabassza a futó lábához, és elkezdi 50.000 ember kifütyülni, na ott lesz vége az egész szezonnak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fantázia foci. Hiányzott, mint egy falat kenyér.

Hétközben megtudtuk Foxtól, hogy Glennon kiérdemelte a kezdő posztot. Ami biztos, hogy a tudósítások szerint edzésen nem volt meggyőző, a mérkőzéseket már mi alattvalók is megnézhettük. A Titans elleni nyitó drive persze elég is volt, hogy ezt a kiélezett, fogcsikorgatós irányító párviadalt megnyerje és kiérdemelje a posztot. Nincs kétségem afelől, hogy leader a gyerek meg satöbbi, de nevetségesek az ilyen nyilatkozatok. Trubisky nincs kész az NFL-re ezt hallottuk, olvastuk, sulykolják is. Glennon kész van? Ezt az apró kérdést valahogy senki sem teszi fel.

Amukamara rögtön sérült (doubtful). Rossz kezdés után lehet erősen visszaesni tartja a mondás. Jones gondolom kap egy dupla őrzést inkább Cooper+Jackson által, másik oldalon Fuller full egyedül lesz Sanuval, szóval kemény lesz. De a védelemtől annyira nem félek. Egyrészt új OC, kicsit új séma a Falconsnál, s talán az elején döcögnek majd. Front sevenből van mindenki, Trevathan (questionable) vélhetően nem játszik végig, de 9 hónappal egy ilyen sérülés után nem kis teljesítmény visszatérni. McPhee (questionabel) elvileg lesz 10-15 snapet. El kell felejteni, hogy ő base játékos, de egy limitált snapszámú szituációs rusher még lehet belőle. S a képességeit azért tudjuk.

Ami miatt kikapunk az teljesen egyértelműen a támadósor lesz, illetve az, hogy nem tudunk labdákat szerezni. Long inkább nem fog játszani a hírek alapján szerintem, mint igen, s én annyira nem örülök annak, hogy Grasu lesz a center, Whitehair meg a LG. Illetve inkább azt mondom, hogy nem mozgattam volna Whitehairt centerből, ahol tavaly top szinten játszott. A Whitehair LG-Grasu C és a Compton LG-Whitehair C kombók közt nem látok különbséget. (Bár hozzáteszem Grasu messze nem oly rossz, mint rookie évében volt). Falcons tele van fiatal és tehetséges srácokkal védelmi oldalon, akikben van sebesség, s most egy 1 évvel tapasztaltabbak is. Nálunk nincsenek elkapók, s ami a legfontosabb egy minden szinten limitált irányító van. Irgalmatlanul be kell lendítsük a futójátékot (be is fogjuk), hogy támadóoldalon valami értékelhető pontszámot érjünk el. Van Wright és Miller, akiket konstansan meg lehet találni labdával, a többiek, nos ők nem olyanok. Én nagyon bízom benne, hogy vannak titkos ki nem játszott kártyáink. Itt elsősorban Cohenre gondolok, mint elkapó. Preseasonben tán elkapása sem volt, szerintem látjuk majd slotban és néhány "egzotikusabb" játékban. A másik Shaheen. Állítom, hogy a csávó csak out routeokat futott az előszezonban. Várok egy két Gronkowski-féle seam, post stb. játékokat.

Összességében én egy 7-10 pont körüli buktára számítok, ami 1 héttel közelebb visz minket ahhoz, hogy egy új időszak kezdődjön.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?
davemayer
Szerintem igen, és lehet ST-ben is lesz szerepe. Valszeg Cohen és Cunningham is amolyan slot WR szerű lesz néha, ha nem is sok, de pár snapje szerintem lesz...
Tomcsik
Igen oké, de fantasy szempontból jó eséllyel nem lesz eléggé produktív. Ayaji van nálam kezdő kaliber de ő out és most keresnem kell vkit szerintem mert Cunningham jó eséllyel nem megoldás.
davemayer
Cohen nem free?
ricsiii83
Nem de mindegy már betettem mást.
davemayer
Remélem Huntot tetted be a KC-ből 😊 . Mondjuk fumblizott az első NFL labdaérintésénél, de aztán elég álat volt 😊
Tomcsik
Persze biztos FA volt mecs előtt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?
davemayer
Szerintem igen, és lehet ST-ben is lesz szerepe. Valszeg Cohen és Cunningham is amolyan slot WR szerű lesz néha, ha nem is sok, de pár snapje szerintem lesz...
Tomcsik
Igen oké, de fantasy szempontból jó eséllyel nem lesz eléggé produktív. Ayaji van nálam kezdő kaliber de ő out és most keresnem kell vkit szerintem mert Cunningham jó eséllyel nem megoldás.
davemayer
Cohen nem free?
ricsiii83
Nem de mindegy már betettem mást.
davemayer
Remélem Huntot tetted be a KC-ből 😊 . Mondjuk fumblizott az első NFL labdaérintésénél, de aztán elég álat volt 😊

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?
davemayer
Szerintem igen, és lehet ST-ben is lesz szerepe. Valszeg Cohen és Cunningham is amolyan slot WR szerű lesz néha, ha nem is sok, de pár snapje szerintem lesz...
Tomcsik
Igen oké, de fantasy szempontból jó eséllyel nem lesz eléggé produktív. Ayaji van nálam kezdő kaliber de ő out és most keresnem kell vkit szerintem mert Cunningham jó eséllyel nem megoldás.
davemayer
Cohen nem free?
ricsiii83
Nem de mindegy már betettem mást.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?
davemayer
Szerintem igen, és lehet ST-ben is lesz szerepe. Valszeg Cohen és Cunningham is amolyan slot WR szerű lesz néha, ha nem is sok, de pár snapje szerintem lesz...
Tomcsik
Igen oké, de fantasy szempontból jó eséllyel nem lesz eléggé produktív. Ayaji van nálam kezdő kaliber de ő out és most keresnem kell vkit szerintem mert Cunningham jó eséllyel nem megoldás.
davemayer
Cohen nem free?

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?
davemayer
Szerintem igen, és lehet ST-ben is lesz szerepe. Valszeg Cohen és Cunningham is amolyan slot WR szerű lesz néha, ha nem is sok, de pár snapje szerintem lesz...
Tomcsik
Igen oké, de fantasy szempontból jó eséllyel nem lesz eléggé produktív. Ayaji van nálam kezdő kaliber de ő out és most keresnem kell vkit szerintem mert Cunningham jó eséllyel nem megoldás.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?
davemayer
Szerintem igen, és lehet ST-ben is lesz szerepe. Valszeg Cohen és Cunningham is amolyan slot WR szerű lesz néha, ha nem is sok, de pár snapje szerintem lesz...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Cunningham nálam van fantasyben vki tudna segíteni hogy kaphat-e vajon labdát ezen a meccsen?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Houston cut. Lehet súlyosabb volt az a sérülés mint gondolták. Mondjuk 2 ACL után érthető, de miért nem próbáltak találni valakit időben a helyére? Elvileg az OLB poszt a csapat erősségei közt szerepelt, de kb egy sérülésre vagyunk attól hogy ez ne így legyen. Márpedig McPhee és Floyd kórtörténetét ismerve ez benne van a pakliban. Young meg 32 éves...
Tomcsik
Nem hiába beszéltük párhete, hogy a jövőévi első körös pickünk is le van már fixálva OLBre

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Houston cut. Lehet súlyosabb volt az a sérülés mint gondolták. Mondjuk 2 ACL után érthető, de miért nem próbáltak találni valakit időben a helyére? Elvileg az OLB poszt a csapat erősségei közt szerepelt, de kb egy sérülésre vagyunk attól hogy ez ne így legyen. Márpedig McPhee és Floyd kórtörténetét ismerve ez benne van a pakliban. Young meg 32 éves...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
"korrekt" unofficial depth chart érkezett...
- kezdő qb Glennon back up Trubisky
- Coen 2. számú futó
- Eddie Jackson kezd, Amos backup
- puntokat Callahan hordja vissza
- Amukamara Cooper kezdő cb duo
- White Wright kezdő WR duo
- Sims kezdő TE (?)
- McPhee már edz szóval lassacskán rendbe jön, de egyenlőre Young kezd

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem mi vagyunk az egyetlenek akik azt hiszik hogy Fox és bandája nem tud felépíteni egy QB -T...
 www.google.co.uk/amp/www.chicagotribune.com/sports/rosenblog/ct-mitch-trubisky-bears-plan-rosenbloom-20170905-column,amp.html

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hall--> IR ès visszaigazoltuk Jenkinst

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezen jót derültem, érdemes elolvasni 😊

 www.google.co.uk/amp/chicago.suntimes.com/sports/morrissey-you-want-answers-about-the-bears-ask-and-you-shall-receive/amp/

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Langford repült....mi van???
Bears waive 2016 Week 1 starter Langford
Klaci79
Hát ez meglepett, mondjuk szar volt, de az meglepő hogy erre rájöttek és belátták. Az a vicces hogy tavaly ez a csóka állt a RB chart élén. Emiatt a csávó miatt engedtek el egy Matt Fortet, miatta nem volt kezdő egy Howard a 4. meccsig... Idén meg a roostert se éli meg... Lehet van még remény a frenchise számára... Unrein még a roosteren van? Ja mégse 😊

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
#Bears have waived TE Ben Braunecker, RB Jeremy Langford & LS Jeff Overbaugh for their 3 waiver claims.

Csak mondom, Fortéból kipréselhettünk volna még 1 évet, Howard mellette, talán nem 3 meccset sikerül nyerni. Texans elleni meglett volna, ha nem ez a nímand vesztegeti pályán a levegőt. Bár ha Fuller elkapja azokat a passzokat, akkor 3 TD-t vernek ránk, meg Osweiler dob 500 yardot. Falcons ellen biztos jobb idénynyitónk lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Langford repült....mi van???
Klaci79
Rossz játékos csak valamiért nem ez van az emberek tudatában. Egy 4. RB, aki nem játszik az ST-ben értéktelen. Elkapni Cohen és Cunningham is tud, utóbbi hardcore ST ember is, ráadásul kőkeményen futnak. Langford az első szellőtől összeesett. Tavaly ugyanazon fal mögött majd két yarddal átlagolt kevesebbet, mint Howard. Nem véletlenül.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Langford repült....mi van???
Bears waive 2016 Week 1 starter Langford

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Bears' claims are official on the NFL's waiver wire: long snapper Andrew DePaola, receiver Tre McBride and running back Taquan Mizzell.
füligjimmy
Tuti mind jobb mint Gentry lett volna...Mondjuk meglepődtem hogy senki sem claimelte így PS visszatér...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
The Bears' claims are official on the NFL's waiver wire: long snapper Andrew DePaola, receiver Tre McBride and running back Taquan Mizzell.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tre McBride WR claimelve. Korábbi sleeper aki még nem ébredt fel