Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
@IBleedBluNOrang: Bears have reached out to agent Bus Cook about retired Lions WR Calvin Johnson Jr's availability, per sources

Biztos imádná! Győzelmek, remek irányítók, jó klíma. Minden adott!
Bazzani
Hát hogy a viharba ne?!
Fel az emelkedőn öreg! 😉
Majd mikor Sean Payton váltja Foxot, akkor újra lehet gondolni az egészet! 😀
Én azért csipáznám! 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@IBleedBluNOrang: Bears have reached out to agent Bus Cook about retired Lions WR Calvin Johnson Jr's availability, per sources

Biztos imádná! Győzelmek, remek irányítók, jó klíma. Minden adott!

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
Medve81
Csak azt tedd fel légyszíves, amikor Turbómen elesett a saját lábában.
füligjimmy
Akartam már kérdezni korábban,de még csak most értem ide (tudom,sokan örültök neki 😀 ) ...de előszezon mellek nincsenek?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy látszik Scales sérülése is nagyon súlyos, waiveltük is és Jeff Overbaugh érkezett helyette.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
Medve81
Csak azt tedd fel légyszíves, amikor Turbómen elesett a saját lábában.
füligjimmy
látom kiragadtad a lényeget 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Azt mondjuk ne tedd meg, hanem aki kéri, annak privátban küldd el. A szabály az szabály, főleg Magyarországon.
füligjimmy
Megbeszéltük.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
Medve81
Csak azt tedd fel légyszíves, amikor Turbómen elesett a saját lábában.
füligjimmy
Videóvágást nem vállalok. 😊
Az egészet HD-ben szívesen felteszem és megosztom itt a linket, ha szeretnétek.
Medve81
Azt mondjuk ne tedd meg, hanem aki kéri, annak privátban küldd el. A szabály az szabály, főleg Magyarországon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
Medve81
Csak azt tedd fel légyszíves, amikor Turbómen elesett a saját lábában.
füligjimmy
Videóvágást nem vállalok. 😊
Az egészet HD-ben szívesen felteszem és megosztom itt a linket, ha szeretnétek.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
Medve81
Csak azt tedd fel légyszíves, amikor Turbómen elesett a saját lábában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Bravermannel mi a helyzet??? Ez a tegnapi Gentry produkció (megy úgy az egész előszezon teljesítménye már-már 53-ast)

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem tudom hogy Glennon érezte a nyomást vagy csak most állt össze ennyire a játéka, de tegnap emlékeztetett valami NFL QB szerű dologra. Nem volt azért tökéletes, de ha a D továbbra is tud ilyen szintet hozni akkor ez elég lehet tőle. Az első drive kifejezetten szép volt, főleg hogy a saját 5 yardosról indulva kelett megoldani. Meredith kiesése hihetetlen pech, pedig jó neccset hozott míg meg nem sérült. Most aztán White megmutathatja milyen fából faragták mert így nagy szükség lesz rá hogy előlépjen. Mondjuk azt jó volt látni hogy hogy Meredith kiesése után volt Whitenak 1-2 szép játéka illetve a többi WR is csinált jó dolgokat. Wright nagyon tetszett, főleg az első driveban illetve Gentry ismét mutatott szép dolgokat. Jó lenne tudni Wheaton mit tud, de folyamatosan sérült ő is. Meredith kiesésével Gentry remélem megcsípi a roostert. A kezdő O fal jó volt, főleg pass protban. RB poszton nagyon el vagyunk engedve azt hiszem ez a Cohen-Howard duó olyan lesz mint a villám és mennydörgés, ha jól használjuk őket könnyen lehet ez a liga egyik legjobb tandemje. Cunningham is jó volt eddig és még ott van Carey és Langford is. Ha 4 RB is roosteren lesz akkor remélem Langford esik ki. A TE-t jobban bevonhatnánk a játékba, de Sims jó volt tegnap, illetve futásoknál szépen blokkoltak. A D nekem eddig nagyon tetszik és ha visszatér 1-2 játékos akkor még jobb lehet. A front 7 a liga legjobbjai közt lehet az idén. A secondary tegnap is benézett 1-2 nagyobb játékot ott még azért kéne javulni. RR-Harris játéka nagyon tetszik, mindig csinál valami nagy játékot, bár most nem volt sackje, de a blokkolt puntja pontokat eredményezett. Összességében egész bíztató volt ez produkció. Az látszott hogy Trubisky nem volt össze szokva a kezdőkkel, amint bekerült a "saját közegébe" egyből jobban játszott. A Gentrynek adott TD gyönyörű volt. A nyomás elől szépen mozgott el, ha kelett meg futotta. Most még Glennon nyerte el a kezdés jogát, de kérdéses hogy meddig...

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Cruz mit alkot?
Asbee
1 dologra emlékszem a mai meccsről tőle, amikor Trubisky gyönyörűen kimenekült majd telibedobta őt a first downhoz de a páncélmellényéről messzire elpattant. Remélem jobb lesz ennél.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz mit alkot?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Elnézést ha valakinek érzékeny lelkét megbántottam.

Glennon megoldotta, nem volt közel sem hibátlan, de én ezt vártam tőle. Számok között jó középtávon és alatta, számokon kívül nem az. Trubisky pont úgy néz ki, mint egy olyan rookie, akit ismerek vizekre küldenek. Huddle problémák, teljesen kiesik az időből, Under centerből teljesen bizonytalan. Glennon nyert. Viszont a 3. drivetól nagyon szépen összeszedte magát, a Gentry TD egy olyan passz volt, amit Glennon nem fog megdobni.

Védelem teljesen oké, volt egy nagy hibájuk. Ahol mint kiderült Jackson szerelési technikája minimum érdekes. (Demps is hibázott).

Meredith kiesése egész szezonra brutális érvágás. Amukamara is hamar rásérült a bokájára Scales is térdsérülés. Nagyon sajnálatos.
tüsi91
Jó meccs volt, de bár ne lett volna.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elnézést ha valakinek érzékeny lelkét megbántottam.

Glennon megoldotta, nem volt közel sem hibátlan, de én ezt vártam tőle. Számok között jó középtávon és alatta, számokon kívül nem az. Trubisky pont úgy néz ki, mint egy olyan rookie, akit ismeretlen vizekre küldenek. Huddle problémák, teljesen kiesik az időből. Glennon nyert. Viszont a 3. drivetól nagyon szépen összeszedte magát, a Gentry TD egy olyan passz volt, amit Glennon nem fog megdobni. Nagy általánosságban ma mindent láttunk tőle. Jó és rossz oldalt is egyaránt. Ahogy írtam reggel kíváncsi leszek hogy játszik center alól, összességében jól megcsinálta. Lábmunkája rendben van, zsebbiztonság már most átlagon felüli, mobilitás, precizitás. Snap előtti dolgokban van még hiányosság, de ez az, ami tanítható, tanulható.

Védelem teljesen oké, volt egy nagy hibájuk. Ahol mint kiderült Jackson szerelési technikája minimum érdekes. (Demps is hibázott).

Meredith kiesése egész szezonra brutális érvágás. Amukamara is hamar rásérült a bokájára Scales is térdsérülés. Nagyon sajnálatos. Long snappert cserélni közvetlen szezon előtt nem szerencsés, bármennyire is csak úgy tűnik, hogy 7 yardot hátradobja a labdát.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Megérdemli ez a fórum a sorsát.
Bazzani
LÁNGOLJ RÓMA! Barbárok döngetik kapuid, belülről pedig a romlottság bujaság, erkölcstelenség pusztítja el az egykor fényes birodalmat!

Egyébként nincs gond azzal, ha egy színvonal fölött akarjuk tartani a fórumot, mert James Cameron nem fogja mindig felhozni a lécet, viszont az elefánttoronyból való Bayer Zsolt szerű kurvára megmondom én azt, hogy rothad minden és hol van a régi erkölcs féle attitűd sem a legjobb válasz erre a problémára.

Most már jöhetne az a rész, hogy mindenki kikér magának mindent és elhatárolódik a problémától vagy elvonul a safe spaceba.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mi a csuda? Ez a drive egész pofás volt és Glennon úgy nézett ki mint valami NFL QB...

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ezen én is szakadtam, hogy egy közel sem 100%-ban komolyan vett mondatra mennyien rápörögtek 😀 Az pedig eléggé komolytalan mikor egy nulla kilométeres valaki kiosztja az akár már egy évtizede kommentelő tagot. Külön cuki jelenség mikor valaki azért hány ki magából mindent, hogy így szerezzen némi respektet. Tudnám folytatni a dolgot, de az egész folyamat eredménye az lesz, hogy minél többen pártolnak majd el az oldaltól (csak Giants szurkolóból tudnék mondani jó pár ilyet), főleg olyanok akiknek a gondolatait széles körben is szívesen olvassák, helyettük pedig majd jön ödönke aki már az nso színvonalon fog szocializálódni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Maga a tény hogy arra gondolsz hogy a szakmai szinvonallal van problémája mutatja hogy nem érted miért is írta azt amit. Vicces amúgy hogy ennyire komolyan vettétek a dolgot, ő ezzel jelezte hogy neki nem tetszik a becézgetés ( engem a Cutty tett a sideline-on kívülre mindig, de túléltem) erre ti így ráugrottatok. Ha ez egy közösség és nem random emberek írogatnak ide akkor igenis illlik odafigyelni arra mit szeretne a másik és nem feltétlenül hőbörögni, pláne ha ő az "idősebb" a fórum tekintetében. Az a baj hogy a dolgok emberi oldaláról így ismeretlenül nehéz olyan hangot megütni hogy át is menjen az üzenetem de tényleg mellőzni kellene az nso színvonalat. Hogy mi az? Olvasd el a mai hsz-eket...
davemayer
Pont én nem ugrottam rá, sőt...Na nézzük a meccset 😊

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Maga a tény hogy arra gondolsz hogy a szakmai szinvonallal van problémája mutatja hogy nem érted miért is írta azt amit. Vicces amúgy hogy ennyire komolyan vettétek a dolgot, ő ezzel jelezte hogy neki nem tetszik a becézgetés ( engem a Cutty tett a sideline-on kívülre mindig, de túléltem) erre ti így ráugrottatok. Ha ez egy közösség és nem random emberek írogatnak ide akkor igenis illlik odafigyelni arra mit szeretne a másik és nem feltétlenül hőbörögni, pláne ha ő az "idősebb" a fórum tekintetében. Az a baj hogy a dolgok emberi oldaláról így ismeretlenül nehéz olyan hangot megütni hogy át is menjen az üzenetem de tényleg mellőzni kellene az nso színvonalat. Hogy mi az? Olvasd el a mai hsz-eket...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
pahynor21
Olyannak aki azt szeretné, hogy a fórum ne zuhanjon az NS hozzászólások szintjére? (mondjuk már ott van kb)
Olyannak akinek még érdemes elolvasni a hozzászólásait itt?
Olyannak aki tiszteli annyira a játékosokat, hogy normálisan leírja a nevüket?
Vagy tényleg jobb amikor Stafi játszik Trubi ellen?
Bazzani
Hát, szerintem pont az ilyen nagyképűsködő, a másik fórumozót fölényesen leoltó mondat(ok) az NSO szint.... Mégis mi a gond a játékosok becézésével, ha valakinek ez nem tetszik, akkor ő ne becézgesse őket, de mást ezért leszólni... hm...

Nem hinném, hogy a becézés a tiszteletlenség jele lenne, sőt inkább a játékos szurkoló általi elfogadásának és szeretetének megnyilvánulása, Calvin Johnsont például biztos te is mindig a teljes nevén említetted csak, igaz?
pahynor21
Mutass egy helyet ahol Trubisky-t Trubinak hívják. Aztán én mutatok neked párat ahol Calvin-t Megatron-nak.
Egyébként Johnsont (vagy legyen Johnsi?) Roy Williams nevezte el Megatron-nak nem én.
És tüsi meg a nagyképűség, édes istenem...
Bazzani
Itt a fórumon is többen hívták már Trubinak és Traubinak is, a draft alatt is stb... Meg amúgy is és ha én akarom így hívni akkor mi van? De amúgy számomra ezek olyan bagatell dolgok hogy nem szeretném ha ezen lenne itt fennakadás. Melkesleg hagyjuk már ezt a fórum színvonal szöveget. Nem tudtam hogy itt mindenki edző vagy szakmai zseni és hogy csak game plan elemzésekről, D felállásokról és statisztikákról szabad beszélni. Ha olyan rossz lenne ez a fórum te se, én se írnék ide évek óta. Nekem nincs semmi gondom Tüsivel meg azzal se ha nem szereti amit írok. Részemről lezárva és mostantól inkább foglalkozzunk a szezonnal és a szakmázással 😊 Meg lehetőleg csöcsökkel 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mutass egy helyet ahol Trubisky-t Trubinak hívják.
Bazzani
 ohiostate.247sports.com/Board/120/Contents/Trubisky-when-does-he-throw-whats-Meyer-think-10290303

Ohio State fórum 2012-ben, mikor a Buckeyes a jelenleg is kezdő JT Barrettet toborozta Trubisky helyett 😊
baggio
Ja így már ok.
Megérdemli ez a fórum a sorsát.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Mutass egy helyet ahol Trubisky-t Trubinak hívják.
Bazzani
 ohiostate.247sports.com/Board/120/Contents/Trubisky-when-does-he-throw-whats-Meyer-think-10290303

Ohio State fórum 2012-ben, mikor a Buckeyes a jelenleg is kezdő JT Barrettet toborozta Trubisky helyett 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
pahynor21
Olyannak aki azt szeretné, hogy a fórum ne zuhanjon az NS hozzászólások szintjére? (mondjuk már ott van kb)
Olyannak akinek még érdemes elolvasni a hozzászólásait itt?
Olyannak aki tiszteli annyira a játékosokat, hogy normálisan leírja a nevüket?
Vagy tényleg jobb amikor Stafi játszik Trubi ellen?
Bazzani
Hát, szerintem pont az ilyen nagyképűsködő, a másik fórumozót fölényesen leoltó mondat(ok) az NSO szint.... Mégis mi a gond a játékosok becézésével, ha valakinek ez nem tetszik, akkor ő ne becézgesse őket, de mást ezért leszólni... hm...

Nem hinném, hogy a becézés a tiszteletlenség jele lenne, sőt inkább a játékos szurkoló általi elfogadásának és szeretetének megnyilvánulása, Calvin Johnsont például biztos te is mindig a teljes nevén említetted csak, igaz?
pahynor21
Mutass egy helyet ahol Trubisky-t Trubinak hívják. Aztán én mutatok neked párat ahol Calvin-t Megatron-nak.
Egyébként Johnsont (vagy legyen Johnsi?) Roy Williams nevezte el Megatron-nak nem én.
És tüsi meg a nagyképűség, édes istenem...