Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nevetséges, ami ma történt. Én azt megértem, hogy Glennonnak akartak adni egy félidőt. Én azt is megértem, hogy Sanchez miért van itt, de mi a faszért vesz el snapet a csávó elől, akire a franchiset felakarják építeni. Trubisky beszállt a meccsbe a harmadik negyed vége előtt 2:04-nél. Nevetséges, nincs itt semmi QB harc.

Glennon egyébként jobb volt, mint múltkor, persze a faszi így is egy kalapszar. Volt egy szép TD drive. Múlt héten azért mindenki megjegyezte, hogy Trubisky a 2-3. sor ellen játszott. Glennon TD driveja - ami ugye a Cards térfeléről indult - a Cardinals 2. defense ellen volt. A kezdők ellen a faszi ma is egy 0 volt. Elrontott 3. down passz Meredithnek, egy csodás red zone INT, utána bekúrta megint double coveragba, azt a INT-et elejtették. Futójáték működött, a támadófal megvédt (Grasu mondjuk mehh), a checkdownokat megdobja, de ahogy valamit hozzá kellene tenni vége van.

S hozzáteszem Trubisky, ahogy várható volt nem volt jó ma. Nem volt olyan precíz, mint múlt héten. De azt fel nem foghatom, hogy itt egy srác, akinek minden snapre szüksége van, hogy fejlődjön és egy 37-es számú UDFA Joshua Rounds nevű sráccal pörgetjük az órát első és második downnál.

Pontosan úgy nézett ki az egész, mintha mindenáron pozícióba akarnák hozni Glennont, hogy kimondtuk márciusban, hogy ő a kezdő és ezt meg kell mutatni, s picit beszartak attól, amit múlt héten láttak Trubiskytől, meg Glennontól. TC hírek alapján semmivel nem volt jobb edzésen sem, meccsen aztán végképp nem, s utóbbiról jól dokumentálható képi anyag is van ország világ számára. Nevetséges, hogy Trubisky esélyt sem kap arra, hogy egyenlő feltételek mellett megpróbálhassa a pályán elvenni Glennon helyét. Mert van egy terv, s ahhoz ragaszkodnak. Vajon mikor jön rá a Mesteredző, hogy a legjobb esélye, hogy kitolja még 1 évet edzői karrierjét 10-es mezszámot visel?

---
Amúgy a csapat sokkal jobb, mint tavaly. Legalábbis a kezdő védelem zsinórban második meccsén volt kellően domináns, még akkor is ha preseason meccs. Ma mindezt Hicks, Trevathan, Kwiatkoski, Amukamara nélkül. Tavaly preseasonben szarrá alázták a csapatot, lett a vége 3-13. Múlt héten azért kaptunk ki, ma meg azért lett szoros, mert a 3. defense gyalázatos. Remélem ez egy jobb szezont vetít előre, de pl. a támadófalból ha kiesik valamelyik kezdő, netán több... s Floyd mellé nagyon kellene, hogy Young és Houston, adj Isten mindkettő elkapja a fonalat.

---
Bullard nagyon flottul játszott, de úgy zusammen Hicks nélkül is aprított a védőfal, Robertson-Harris is csinált 3-4 kiváló játékot a cserék közül. De majd jön vissza Unrein a kezdőbe, mert a faszi akkora tálentum, hogy egy kibaszott playt nem láttam tőle, amit megcsinált volna. Cohen jó picknek tűnik, s szerintem passzjátékba való bevonását tartogatjuk az éles meccsekre, de majd visszajön Langford, aki akkora tálentum, hogy egy erősebb szellentéstől a földre megy.

---

Rettenetesen felkúrtam magam ezen a meccsen. Adott szerintem egy jó védelem, még az ST is potensnak tűnik, legalábbis a visszahordások jók, a coverage team jó, van egy stabil, jó futójáték. Nagyjából elég sok minden van ahhoz egy megbízható elkapón kívül, hogy egy rookie beletanuljon a pályán az NFL-be.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kelvin Sheppard érkezett Ekpe repült miatta...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha vki torrentlinket adna geyconak, azt csak PM-ben pls!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
geyco Chicago Bears 27
Valaki linket nem tud adni honnan tudnám letölteni a meccset?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami engem jobban aggaszt az az hogy Amukamara lába megsérült a hétfői edzésen. Egyenlőre nem mondtak semmit az esettel kapcsolatban. Rohadtul remélem hogy semmi komoly...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.
ricsiii83
Vegyük alapul azt, hogy mekkora nyomás nehezedett rá Tampában, a korai választása miatt. Egy egészséges versenyhelyzetet teremtve még jól is járhatunk vele. Erre meg tökéletes játszótárs lesz neki Barth.
Süsü
Akit amúgy Tampában legyőzött.
Bazzani
ha egy kickert draftolsz a 2. körbe...
ricsiii83
... akkor te egy idióta vagy 😊

de viccet félretéve az kinek mit sejtet hogy egy olyan rugónak akit ilyen magasan húztak nem hoztak vetélytársat vagy pátyolgatják tovább hanem egyből cut? nálam ez azt jelenti hogy annyira szar a csávó hogy 0 értéke van egy NFL csapat számára. Persze lehet hogy majd nálunk beváltja a hozzá fűzött reményeket de ezt megint ki hiszi el? Nálunk eleve nehezebb a talaj meg az időjárás miatt egy rugónak, majd biztos itt lesz király megint...
davemayer
Én El Bartót kirúgtam volna már tavaly 6. hét környékén. Igenis gyújtsanak alá. Most van 3 hetük felesbe rúgdosni a csapat szempontjából mindenféle tét nélkül, egyedül a 2 kicker van nyomás alatt. Aki jobban bírja, az nyer.

Disclaimer: Nem mintha bíznék akármelyikben, akit 2. körös létére így kibasznak a keretből, azt azért nehéz megváltóként kezelni. És sikerült a csípőprotézises Robbie Gould helyett egy sokkal rosszabb csávót hozni, és előrelépésként értékelni, amihez azért pofa kell. De ez legalább valami mocorgásféle, azt talán lehet értékelni

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Barth bottom5 kicker, őt azért nem nehéz lenyomni, ha őt sem sikerül lenyomni Aguayonak, akkor valóban lefőtt neki a kávé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.
ricsiii83
Vegyük alapul azt, hogy mekkora nyomás nehezedett rá Tampában, a korai választása miatt. Egy egészséges versenyhelyzetet teremtve még jól is járhatunk vele. Erre meg tökéletes játszótárs lesz neki Barth.
Süsü
Akit amúgy Tampában legyőzött.
Bazzani
ha egy kickert draftolsz a 2. körbe...
ricsiii83
... akkor te egy idióta vagy 😊

de viccet félretéve az kinek mit sejtet hogy egy olyan rugónak akit ilyen magasan húztak nem hoztak vetélytársat vagy pátyolgatják tovább hanem egyből cut? nálam ez azt jelenti hogy annyira szar a csávó hogy 0 értéke van egy NFL csapat számára. Persze lehet hogy majd nálunk beváltja a hozzá fűzött reményeket de ezt megint ki hiszi el? Nálunk eleve nehezebb a talaj meg az időjárás miatt egy rugónak, majd biztos itt lesz király megint...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.
ricsiii83
Vegyük alapul azt, hogy mekkora nyomás nehezedett rá Tampában, a korai választása miatt. Egy egészséges versenyhelyzetet teremtve még jól is járhatunk vele. Erre meg tökéletes játszótárs lesz neki Barth.
Süsü
Akit amúgy Tampában legyőzött.
Bazzani
Draftolták és rá Barth ki lett rakva 4-5 nappal késöbb... nem verte ö meg senkit.. jogosan mondjuk... ha egy kickert draftolsz a 2. körbe nem azt várod tőle, hogy versenyezzen a kezdőért...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.
ricsiii83
Vegyük alapul azt, hogy mekkora nyomás nehezedett rá Tampában, a korai választása miatt. Egy egészséges versenyhelyzetet teremtve még jól is járhatunk vele. Erre meg tökéletes játszótárs lesz neki Barth.
Süsü
Akit amúgy Tampában legyőzött.
Bazzani
Ez egy low risk high reward húzás. Nem adtunk érte semmit, nemhogy egy 2. kört. Barth meg nem az az atom biztos rugó, szóval lehet ez akár jó is. A csóka az egyetemen minden idők egyik legjobb rugója volt, nem is értem hogy volt ilyen gyenge a Tampában. Mondjuk az is érdekes hogy a Tampa egy év után lemondott egy 2. körös pickről... Igazából nekünk nincs veszíteni valónk, ha gyengus lesz itt is akkor repül tőlünk is...Nelkesleg van 1-2 olyan rugó a ligában akik hasonlóan gyengén kezdtek, most pedig a legjobbak közt vannak ...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.
ricsiii83
Vegyük alapul azt, hogy mekkora nyomás nehezedett rá Tampában, a korai választása miatt. Egy egészséges versenyhelyzetet teremtve még jól is járhatunk vele. Erre meg tökéletes játszótárs lesz neki Barth.
Süsü
Akit amúgy Tampában legyőzött.

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.
ricsiii83
Vegyük alapul azt, hogy mekkora nyomás nehezedett rá Tampában, a korai választása miatt. Egy egészséges versenyhelyzetet teremtve még jól is járhatunk vele. Erre meg tökéletes játszótárs lesz neki Barth.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
volt már rá példa, hogy teljesen becsődölt játékos kivágás után újcsapatában parádézott.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...
davemayer
Legalább mi nem adtunk érte egy második kört 😀

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊
Tomcsik
Igen, nekünk a hülyéknél is hülyébbeknek kell lennünk...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Claimeltük Aguayot ... SB!!!! 😊

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Weathon eltörte az ujját...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem teljesen mindegy, hogy ki kezd? Fox kinevezésekor kapásból, teli csűddel elrúgták a következő 4 szezont. Méghogy tökéletes A-ból B-be edző. Tavaly hány meccset buktunk az irányítók miatt? Talán négyet? A végét Barkley nagyon meghúzta, az igaz. Tökmindegy, ki az irányító szerintem. Legfeljebb nem szűken bukod, hanem az első negyed végére. Lehetne már 2020.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Megnéztem tegnap a meccset. Persze preseason+csak egy meccs blablabla meg minden ami ezzel jár de Glennon nagyon lent van, ebből neki már nem lesz nfl karrier szerintem. Sokan azt mondják mennyire nem volt szerencséje hogy elé draftolták Winstont, én meg azt mondom h ennek köszönheti ezt a szerződést amit ettől a dilettáns FO-tól kapott. Ezek a milliók neki már ajándék, egy bónusz az élettől.
Elképesztően darabos a mozgása, a dobó mozdulata borzalmas és látszik fura neki a pályán. Ha nem fog drasztikusan javulni (lát erre bárki esélyt?) nincs az ami a kezdőben tartaná, főleg mivel Trubi pont az ellentéte volt. Nála ez kifejezetten bíztató kezdés volt, ha én lennék az edző minél többet gyakoroltatnám az első csapattal és az egyik preseason meccsre beraknám akkor amikor az ellentől is komoly csapat van bent. Érdemes lenne tovább tesztelni a srácot mert nagyon jó alapanyag (csak szét ne barmolják). Ez amúgy a legnagyobb rizikófaktor nála, hogy nincs igazán hozzáértő kezekben. Nem tudom Loggainsnek mennyi beleszólása van abba ki kezd de ha tényleg potens HC jelölt akar lenni és nem akar a resetelés áldozatává válni a teljes brigáddal együtt amikir Fox megy akkor tuti elkezdi erőltetni Trubisky kezdetését mert Glennonnal jó eséllyel max 2 győzelmünk lesz végig fos játékkal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kush hamstring szakadás. Ideális esetben nem gond, de kellemetlen, hogy egy megbízható backup Guard kiesett. Morgan helye eddig sem volt nagyon kétséges, ezután már betonbiztos.
tüsi91
mennyire súlyos?
Janek
Season ending...

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Kush hamstring szakadás. Ideális esetben nem gond, de kellemetlen, hogy egy megbízható backup Guard kiesett. Morgan helye eddig sem volt nagyon kétséges, ezután már betonbiztos.
tüsi91
mennyire súlyos?

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fix instant megoldást
empty taxi
jaj de szép, szótárba vele 😀

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én ennyit látok ebből a meccsből. Ha ez megismétlődik még kétszer augusztusba, akkor lehet gondolkodni.
tüsi91
Persze, ez még nem elég ahhoz hogy végső következtetéseket le lehessen vonni belőle de te vársz változást? mást vársz mint ez? van esély másra Glennontól?
davemayer
Amikor leigazoltuk Glennont jó pár tapet megnéztem tőle. A pénzedért azt kapod, amit vásároltál. Glennont egy Sam Bradford féle biztonsági, gyors rövidpasszos játékba hatékonyan be lehet illeszteni, a számok között vicc nélkül jó, a vonal mellé viszont valóban nem túl hatékony. A Meredith-White duó nem járt jól Glennonnal, de a 3 TE-nek sok elkapása lesz, alacsony yard/catch mutatóval. Mindenféle keresztbe menő útvonalak, hitch, curl, spot, slantek. Ugyanúgy az aktuális slot WR-nek, azaz Wrightnak és/vagy Cruznak és nagyon-nagyon sok RB passzra is fel lehet készülni. Ezt a faszi szerintem jól tudja és aránylag üzembiztosan fogja hozni, az más kérdés, hogy ezzel mit érünk. Hiányzik egy igazi No 1. elkapó, s nem feltétlenül Jeffery, hanem olyan, aki 16 meccsen pályára is lép, és nem olyan buta, mint AJ. Glennon nem fog 15 yardos comeback routekat dobni az elkapó külső vállára, nem fog egy postot megdobni, nem fog egy seamet megdobni, úgy alles zusammen mondjuk Wheatonra, ha Glennon az irányító nincs szükség. Hoyer vállalhatatlan volt úgy is, hogy 300 yardokat passzolt eladott labda nélkül, 3-4 meccs után a legnagyobb Cutler hatereknek is elege lett belőle.

Amit én látok, s ami árnyalja a képet, hogy Glennon és a first offense felkészítésével, pozícióba hozásával a meccsen nem sokat tököltek, ellenben teljesen érthető módon Trubiskyre egy preseason meccshez képest jól megszerkesztett (persze lebutított) gameplant kreált Loggains. A sok roll out nem csak azért van, mert Trubiskynek gyors lába van és szépen dob mozgásból, hanem mert a pálya felét kell olvasni, de igazából mondhatnám azt is, hogy Trubiskynek annyi volt ilyenkor a dolga, hogy eldöntse, hogy melyik szinten lévő elkapóját dobja meg. Ami fasza, csak ezt éles meccsen nem lehet minden 3. playben eljátszani. A helyzetet még könnyítette, hogy a Broncos gyakorlatilag végig emberezett Trubisky alatt, s sok olvasást nem kellett végrehajtania. Ahogy már írtam az nem kérdés szerintem, hogy a legjobb karja neki van már most is, a kérdés az, hogy mikor lesz kész arra, hogy a snap előtti dolgokban NFL irányító legyen. Mindenesetre Loggains előtt a lehetőség adva, hogy eladja magát HC jelöltnek.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem láttam csak az intet így túl sok mindent nem mondanék de ha igaz hogy a rookie már most ügyesen mozgott akkor végképp kijelenthető hogy lesz egy ugyanolyan szar de 4szer annyit kereső csere QB-nk akit teljesen feleslegesen hoztak ide. Nem érdekelne mennyit keres ha tud játszani de ha ugyanolyan szar mint a Hoyer félék akkor minek van a Bearsben helyettük?
davemayer
Gyakorlatilag 1 éves az a Glennon-szerződés, utána olcsón ki lehet belőle lépni.
Nem láttak fix instant megoldást a rookie classból, hoztak elé vkit, akit csak 1 évig muszáj rosteren tartani.
Ilyen szemszögből azért nem teljes hülyeség Pace döntése, pláne ha a szezon végén Fox-szal együtt Loggains is repül, azt jön vmi kompetens ember, aki elő tudja segíteni a trubadúr fejlődését.
empty taxi
ok de akkor ha tényleg a jövőt építem miért tartom meg azt a HC-ot aki mindent tud csak egy rookiet managelni nem? miért dobsz ki 1 évet, lehet hogy a legfontosabbat a rookie fejlődése szempontjából?

Nálam ez az egész akkor állna össze ha kirúgta volna Foxot, és az új HC-nak hoz egy ifjú titánt + együtt felépítik a jövő csapatát. (nem mellesleg ez a vezetőség felé is jobban eladható lett volna, mert semmi sem garantálja hogy ha katasztrófába torkoll Fox miatt ez az év Pace nem repül vele együtt)
davemayer
Nem tom milyen szerződése van Foxnak, azt én sem tudom mással magyarázni h maradt mint h kurva sokba kerülhetett volna kirúgni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Van olyan érzésem némelyek még nem tudták elengedni Cutlert.

A kezdő offenset szerencsére lepofozták a pályáról, az általam egyébként kedvelt Lenot 8 dropbackből 2-szer is megverte egy csere pass rusher
tüsi91
Ahh, fájdalom volt nézni. És nem az a kellemes, félárbocra áll tőle a zászlóm fájdalom, hanem az ökölbe szorul a segglyukam fájdalom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson