Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
A power rankingnek mi értelme? 😀
Wyatt
Az ilyen egyéni power rankingnak. Mert ha egy visszatekintő az előző szezonra akkor értem, meg a következő évi csapat power rankingot is fel tudom fogni. De játékos szinten előrtekinteni egy szezonra, egy olyan ligában mint az NFL, hát elég képzett jósnak kell lenni. Az első meccsen összetörik Bradyt, kifejelik a sisakból Elliottot és megsérül Miller térde aztán daráló az egész lista. Egy egészséges Wattot meg nehogy már 35. helyre jósoljunk ha már ekkora királyság a lista.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A power rankingnek mi értelme? 😀
Időeltöltésnek jó a szezon előtt, meg lehet rajta vitatkozni. Persze számít az előző év teljesítménye ott is, de legalább ennyit számítanak az erősítések a holt szezonban (FA, draft, szabadügynökök megtartása). Én Howardot ettől függetlenül valahogy betuszakoltam volna a listára, de legalábbis Zeke 7. helyének függvényében túl nagy a difi. Viszont ott benne lehet, hogy a Dallas OL megint jó lesz (még, ha a PFF-nél érthetetlenül alacsonyan is van), és a Dallas is erősebbnek tűnik most, mint a Chicago, ezek meg mind belejátszhatnak a játékosoknál a tippjük leadásánál

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Wyatt
És ennek mi értelme?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert Watt egy kibaszott nagy spíler, csak a gondolkodásban neki sem sikerült még eljutnia addig, hogy ez még mindig nem egy előző évi rangsor, hanem egy következő évi prognózis 😊
Márpedig feltételezve, hogy egészséges lesz, a 35. hely még a tavalyi sérülésével együtt is alacsonynak tűnik 😊

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Peterson 98. 37 támadással 72 yarddal... na innentől kezdve ez olyan mintha, a másfél éves unokaöcsém pockara ütve válogatta volna a játékosokat.. WATT???? most teljesítményre vagy névre kapták a helyezést?....
Eliott 7. mert cowboys és mert úgy fel van nyalva, hogy érthetetlen.. míg mindenhol csak azt látod statisztikák számok adatok, hogy Howard jobb volt... ennyi
ricsiii83
Nem az előző szezont értékelik, hanem mindig a következő előtti erősorrend gyakorlatilag. AP nálam is simán top 100 az új szezon előtt, hiába volt szar éve tavaly. Elliottnál meg fontos, hogy ott a csapat is óriásit javult neki is nagyban köszönhetően, és simán lett első az NFC-ben. Ha jobb a mérlegetek (3 helyett 6-8 győzelem), azért az tudott volna segíteni rajta. De a draft szempontjából jobb volt így 😊
Wyatt
Watt maga is kiakadt hogy mekkora vicc a lista... Írta tweeteren hogy nem érti hogy hogy lehet rajta ezen a listán amikor alig játszott és hogy ez nem szimpátia szavazás kéne hogy legyen hanen a teljesítményt kéne nézni... Howardnak mindenképp helye lett volna a top100-ban, de akár Sitton és Whitehair is vagy ha már ennyire szimpátia alapú a dolog akkor Long is...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
akkor viszont még inkább baromság ( számomra) ez a lista :/

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Peterson 98. 37 támadással 72 yarddal... na innentől kezdve ez olyan mintha, a másfél éves unokaöcsém pockara ütve válogatta volna a játékosokat.. WATT???? most teljesítményre vagy névre kapták a helyezést?....
Eliott 7. mert cowboys és mert úgy fel van nyalva, hogy érthetetlen.. míg mindenhol csak azt látod statisztikák számok adatok, hogy Howard jobb volt... ennyi
ricsiii83
Nem az előző szezont értékelik, hanem mindig a következő előtti erősorrend gyakorlatilag. AP nálam is simán top 100 az új szezon előtt, hiába volt szar éve tavaly. Elliottnál meg fontos, hogy ott a csapat is óriásit javult neki is nagyban köszönhetően, és simán lett első az NFC-ben. Ha jobb a mérlegetek (3 helyett 6-8 győzelem), azért az tudott volna segíteni rajta. De a draft szempontjából jobb volt így 😊

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Peterson 98. 37 támadással 72 yarddal... na innentől kezdve ez olyan mintha, a másfél éves unokaöcsém pockara ütve válogatta volna a játékosokat.. WATT???? most teljesítményre vagy névre kapták a helyezést?....
Eliott 7. mert cowboys és mert úgy fel van nyalva, hogy érthetetlen.. míg mindenhol csak azt látod statisztikák számok adatok, hogy Howard jobb volt... ennyi

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azon a listán, ahol Elliott első szezonja után a 7. helyen áll a legjobb RB-ként, a 100-ban elfért volna Howard is talán 😊

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Csak nekem tűnt fel, hogy a "legjobb" 100 játékos között nincs egyetlen egy Bears játékos se??????
Antman
mondj egyet akinek NFL szinten is kiemelkedő szezonja volt, maximum Howardot lehet betenni a top 100-ba de az is necces

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Antman Chicago Bears 397
Csak nekem tűnt fel, hogy a "legjobb" 100 játékos között nincs egyetlen egy Bears játékos se??????

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/WSHHFANS/status/876232350866210817?s=09

Nem tudom volt-e már, meg nem is mai sztori. Nem szimpatikusak a Bennet tesók, de mivel kb előbb beszélnek mint gondolkoznak, általában ami a szivükön, azt mondják. Az mondjuk nem meglepő, hogy egy első körös rookie CB fontosabb /értékesebb mint a veterán TE, de akkor sem így kellett volna kommunikálni. Mindezt úgy, hogy Marty sztem picit túlreagálta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Minek?Egy normális elkapónk van egy sérült meg 8 slot.
reps
Minek passzjáték? Pöcsködőznének itt ezzel! Kell egy futó, meg egy 2 méter magas middle linebacker, ez a Bears football!
füligjimmy
Meg egy ágyú kezű, bociszemű fenomén, aki felbassza 80 méterre meccsenként 10-12-szer.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Minek?Egy normális elkapónk van egy sérült meg 8 slot.
reps
Minek passzjáték? Pöcsködőznének itt ezzel! Kell egy futó, meg egy 2 méter magas middle linebacker, ez a Bears football!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Minek?Egy normális elkapónk van egy sérült meg 8 slot.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Jets cutolta Deckert. Lehet egy próbát megérne...
Tomcsik
Hivatalosan még nincs cut, hétvégéig nem is lesz. 😊
Beki
A lényegen nem változtat 😀
Tomcsik
Nyilván nem és jövő héten harcolhattok érte, mikor UFA lesz. 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Jets cutolta Deckert. Lehet egy próbát megérne...
Tomcsik
Hivatalosan még nincs cut, hétvégéig nem is lesz. 😊
Beki
A lényegen nem változtat 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Jets cutolta Deckert. Lehet egy próbát megérne...
Tomcsik
Hivatalosan még nincs cut, hétvégéig nem is lesz. 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Jets cutolta Deckert. Lehet egy próbát megérne...

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hajlamos vagyok túlértékelni a csapatot, de én felfedezek némi koncepciót támadóoldalon, mégha olyan a felhozatam amilyen.
tüsi91
Nincs is semmi gond azzal, hogy ne lenne valamiféle koncepció, mert koncepció nélkül nem lehet, elvtársak. A gond ott van, hogy mit várunk, mit kaphatunk, és mit kapunk. Ezek között nálunk sosincs egyenlőségjel. Ha én letöltöm a Big tit anal milfs soron következő epizódját, pontosan tudom, hogy mit várok, és azt is kapom. A tavalyi év után a pro scouting részleget úgy kirúgtam volnam mint macskát szarni. De emeljük ki a 2 tight end igazolást. Egy Logan Paulsentől mi a túrót vártunk? Ki a fene javasolta, főleg egy kihagyott szezon után? Persze ennyi false start büntetést, rontott blokkot nem lehet semmire se fogni, csak az általános felkészületlen beleszarásba. Nem csak Paulsent lehetne persze kiemelni, de a trend hála istennek folytatódik. Dion Sims 300 yardos idény már karriercsúcs lenne. Azt pedig nem tudom, ki terjeszti róla, hogy jó blokkoló. Egy vén csataló már nem fog megtáltosodni, egy játékos az 5. profi szezonjában már az, ami, nagyon kevés kivételtől eltekintve. Persze kurva dühítő, hogy van egy teljesítmény, amit jogosan elvárhatnál az eddigi ligában eltöltött éveik alapján, és még az se jön ki a pályán.



Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan Pace roster managementje megér egy-két misét. Itt van egy offense, amely szeret dupla tight endes csomagokat használni, erre tavaly a blokkolni csak erős jó indulattal is közepesen tudó, sérülékeny, de jó elkapó Miller mellett egy blokkolásban valamivel tán átlag feletti, de elkapásra teljesen használhatatlan Paulsen a második számú, őket meg UDFA rookiek követik a sorban. Itt van egy offense, amelynek a playbookjából még nem tűntek el a fullbacket tartalmazó játékok, erre van egy Paul Lasike nevű semmire nem használható játékos.
Legalább egyértelmű, hogy miért adtak egy valag lóvét, az egyébként jól blokkoló és nem rossz kezű Simsnek, meg miért fektettek be egy 2. kört Shaheenra.
Burtont meglátjuk, 20%-os snaparány nem biztos, hogy egy roster spotot megér, de a hírek szerint Loggains szeretne tartani valakit az 53-ba. Ha így lenne, akkor lennének érdekes kérdések. Howard és Cohen helye fix, akkor meg a Langford/Carey/Cunningham trióból kettő is lapát. Nos Langford ugyanazon blokkolási séma mögött mintegy 2 yarddal átlagolt kevesebbet, mint Howard. Cohen elvileg azért jött, mert tud elkapni, Langfordot meg ez még kiemelhette volna, de tényleg nagyon rossz játékos, aki az első szellőtől lefekszik, s ST-ben használhatatlan. Carey szintén nem tud sokat, de legalább beleáll az ütközésekbe és képes plusz yardokat kipréselni. Ő ST-ben is hasznos, de nem a rezsim embere. Cunningham mindenből tud egy kicsit. Nem egy villámléptű, de Langforddal és Careyval összehasonlítva jobban látja a blokkokat, jó keze is van, ráadásul tud visszahordani. Amennyire látom, s ami a hírekből kiderül idén egyértelműen cél, hogy a backfieldről induló játékosok valid passz célpontok is legyenek, hamár kimondott No 1. WR nincs. Az más kérdés, hogy mennyire tipik Bears lenne, ha azt a játékost, aki miatt pontosan egy évvel ezelőtt nem tartottál igényt Matt Fortera kirúgod, mert közben kiderült, hogy használhatatlan.

Hajlamos vagyok túlértékelni a csapatot, de én felfedezek némi koncepciót támadóoldalon, mégha olyan a felhozatam amilyen. Meredith/White a vonal mellett, mint No 1. WR. Ebből Meredith nyers, de legalább mutatott szép dolgokat, White nyers, két éve sérült, s amit eddig láttunk tőle az borzalom. Wheaton megtudja nyújtani a pályát, s messze jobb erre a szerepre, mint Deonte Thompson. Wright és Cruz két tapasztalt WR, akik tudnak (vagy valamikor tudtak) a szélén és a slotban is játszani. Van 5 WR, akik közül mind az 5-en (Mereditht is lassan idevéve) jelentős kórlappal rendelkeznek, hatalmas kérdőjelek. Visszatértünk a méltán dicsőített időkbe, mikor nem volt top WR, de legalább mindenki első számú volt. Nem is volt hatékony passzjátékunk. Emellé az egység mellé legalább most nem Kellen Davis a tight end, hanem komoly pénz lett belefeccölve. Így leírva ez jól hangzik, a probléma nálam Loggains, aki egészen érthetetlen módon képes hanyagolni a futójátékot, akkor is ha csak minimális hátrányban van a csapat, mindezt megtette egy Hoyerrel vagy egy Barkleyval irányítóban. Aki ilyen balfasz, az nem lesz 1 év után tapasztalt bölcs, pedig ha valamit jól csináltunk 2016-ban az a labda futtatása volt, elsősorban a két tackle között. Most Cohen személyében jött egy srác, aki elvileg a szélső futásoknál sebességből hatékony lehet. (Elvileg, sztem inkább Garrett Wolfe 2.0 a srác), szóval szóban és írásban én eltduom adni, hogy kurva jók leszünk, aztán valószínűleg a 3. hét után már arról beszélünk, hogy jöjjön Trubisky, meghogy hogyan a faszomba lehetett egy ilyen WR brigáddal, etc. szezonnak neki menni.

A védelemnél, ahogy írtam korábban csak egészség legyen. Szerintem a front seven rendben van, papíron tele vagyunk olyan játékosokkal, akik képesek megcsinálni a játékot, a secondary a világröhej színvonalról egy középszart szerintem meg fog ütni, csak labdákat is kéne szerezni.

Egy jó stábbal ez a csapat, ha nem is érne oda a playoffra, de a semmire sem elég középmezőnybe jó lehetne, hogy aztán jövőre arról beszéljünk, hogy egy jó draft, meg két jó szabadügynök.

Tippelek egy 53-at így június elején, aminek persze semmi értelme.

QB (3): Glennon, Trubisky, Sanchez
RB (3): Howard, Cohen, Cunningham
FB (1): Burton
WR (6): Meredith, White, Wheaton, Wright, Cruz, Bellamy
TE (3): Miller, Sims, Shaheen
OL (9): Leno, Long, Whitehair, Sitton, Massie, Compton, Kush, Grasu, Morgan
DL (6): Goldman, Hicks, Howard, Bullard, Jenkins, Robertson-Harris
ILB (4): Freeman, Kwiatkoski, Timu, Jones
OLB (5): McPhee, Floyd, Young, Houston, Skuta
CB (5): Amukamara, Cooper, Fuller, LeBlanc, Callahan
S (5): Demps, Jackson, Hall, Amos, Bush
ST (3): Barth, O'Donnell, Scales

(PUP: Trevathan)
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
na a kansas kirúgta Maclint meglehetne probálni
ricsiii83
Ott a pont! AJ-t lecserélnéd Maclin-re. Azt mondja, hogy...előrébb lennék? Mindenképpen!
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
na a kansas kirúgta Maclint meglehetne probálni

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
House TE ment, former lions Fullback Burton jött. ez a vezetőség nagyon be van gerjedve a fullbackekre.. :d
ricsiii83
Ebből tavaly is annyi jött ki, hogy hoztak egy máshova nem kellő volt rugby játékost, és szinte sosem használtunk fb-t vagy ha igen szarul.
hpeter93
Burton elképesztően jó blokkoló.
Nem a játéka miatt tettük ki hanem mert kikerült a FB poszt a playbookból.
Nagyon jól jártatok vele ha arra használjátok amit igazán tud.
Bazzani
Csak ne járnánk állandóan ilyen jól ezekkel a mindenhonnan kikopott, minimálbéres csávókkal. Ha egy hajszállal még ettől is jobban járnánk, akkor tényleg dinasztiáról kéne itt beszélni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
House TE ment, former lions Fullback Burton jött. ez a vezetőség nagyon be van gerjedve a fullbackekre.. :d
ricsiii83
Ebből tavaly is annyi jött ki, hogy hoztak egy máshova nem kellő volt rugby játékost, és szinte sosem használtunk fb-t vagy ha igen szarul.
hpeter93
Burton elképesztően jó blokkoló.
Nem a játéka miatt tettük ki hanem mert kikerült a FB poszt a playbookból.
Nagyon jól jártatok vele ha arra használjátok amit igazán tud.
Bazzani
Ha ilyen jó, akkor nektek miért nem kell már?
hpeter93
Mintha írta volna Bazzani...
empty taxi
Igen köszi, törölve az előző.