Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
House TE ment, former lions Fullback Burton jött. ez a vezetőség nagyon be van gerjedve a fullbackekre.. :d
ricsiii83
Ebből tavaly is annyi jött ki, hogy hoztak egy máshova nem kellő volt rugby játékost, és szinte sosem használtunk fb-t vagy ha igen szarul.
hpeter93
Burton elképesztően jó blokkoló.
Nem a játéka miatt tettük ki hanem mert kikerült a FB poszt a playbookból.
Nagyon jól jártatok vele ha arra használjátok amit igazán tud.
Bazzani
Ha ilyen jó, akkor nektek miért nem kell már?
hpeter93
Mintha írta volna Bazzani...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
House TE ment, former lions Fullback Burton jött. ez a vezetőség nagyon be van gerjedve a fullbackekre.. :d
ricsiii83
Ebből tavaly is annyi jött ki, hogy hoztak egy máshova nem kellő volt rugby játékost, és szinte sosem használtunk fb-t vagy ha igen szarul.
hpeter93
Burton elképesztően jó blokkoló.
Nem a játéka miatt tettük ki hanem mert kikerült a FB poszt a playbookból.
Nagyon jól jártatok vele ha arra használjátok amit igazán tud.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meredith lábújja megsérült, de remélhetőleg jó lesz a campre...

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
House TE ment, former lions Fullback Burton jött. ez a vezetőség nagyon be van gerjedve a fullbackekre.. :d
ricsiii83
Ebből tavaly is annyi jött ki, hogy hoztak egy máshova nem kellő volt rugby játékost, és szinte sosem használtunk fb-t vagy ha igen szarul.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
House TE ment, former lions Fullback Burton jött. ez a vezetőség nagyon be van gerjedve a fullbackekre.. :d

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Szerencsere szancso leserult. O ugyis csak arra van hogy okossagokat mondjon trubinak
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na kivágták a kedvenc Bears QB-m.. 😕
reps
Gyorsan vissza is hoztuk 😊

több mint 6 éve
reps Chicago Bears 64
Na kivágták a kedvenc Bears QB-m.. 😕
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyre kevésbé tudom megszokni a gondolatot hogy van egy QB-nk aki a stáb szerint 1/2-t ért és nem ő fog kezdeni? Ok, persze lehet egy QB-nak nehezebb az átállás az nfl-re de aki 1/2 azt ugyan nézzük már meg...
davemayer
Trubiskyt nem szeptemberre igazoltad le, hanem 10 évre. Nem győzöm hangsúlyozni mennyire mellette vagyok ennek a Trubisky picknek. Lehet, hogy nem válik be a srác, mert ugye Chicagoban vagyunk, de egy safety playoffba juttatja a csapatot évekig? Szerintem nem. Ott volt Cutler, elbasztak vele kapcsolatba kurva sok mindent, ne tegyék ezt meg Trubiskyval újfent. Nem vagyok elájulva Pacetől, de amióta itt van ez az első igazi lépése, ami arra felé tereli a franchiset, hogy újra playoffba menjen. S nem a személy miatt, hanem a poszt miatt.
tüsi91
Érdekes tavaly a Goff pick kapcsán én is hangoztattam hogyha fel tradelsz az első körben egy irányítóért, akkor az játsszon... Viszont az is igaz hogy Palmer is ült a padon az első évében, sőt Rodgers is ült Favre mögött és még lehetne sorolni. Pace ahogy le is nyilatkozta úgy gondolta hogy QB nélkül nincs PO esélyes csapat. Cutler témát kiveséztük az nem kérdés hogy kelett a váltás. Pace az FA-n és a drafton is elhozta a szerinte legjobb megoldást a posztra. Most mindig jönnek a scoutok hogy de a jövő évi class milyen jó lesz... Ez minden évben megy, mindig a jövő évi klassz a legjobb... Aztán amikor odaérünk a drafthoz akkor majd megy a nem jó a mechanikája, megsérült, nem kezeli jól a nyomást, rossz a packet presence, de a kövi az na majd az... Pace úgy látta hogy most és hogy Trubival akarja megoldani. Feltette erre a karrierjét, akármi is lesz a vége tökös húzás volt, mégha elsőre nem is tetszett annyira... Ugye sírtunk a draft után hogy nem hozott D pkayákat...Pace leigazolta Howardot aki az offseason legjobb igazolása is lehet és kb nevetséges áron. Sírtunk hogy nincs elkapó hozott 1-2 veteránt és nekem Cruz nagy kedvencem, és tényleg 1-2 játékos csak bejön már. Ha nem leszünk elátkozva sérülésekkel mint tavaly akkor szerintem a labda mind2 oldalán erősödtünk... Igen mondom ezt úgy hogy elvesztettük AJ-t...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyre kevésbé tudom megszokni a gondolatot hogy van egy QB-nk aki a stáb szerint 1/2-t ért és nem ő fog kezdeni? Ok, persze lehet egy QB-nak nehezebb az átállás az nfl-re de aki 1/2 azt ugyan nézzük már meg...
davemayer
Trubiskyt nem szeptemberre igazoltad le, hanem 10 évre. Nem győzöm hangsúlyozni mennyire mellette vagyok ennek a Trubisky picknek. Lehet, hogy nem válik be a srác, mert ugye Chicagoban vagyunk, de egy safety playoffba juttatja a csapatot évekig? Szerintem nem. Ott volt Cutler, elbasztak vele kapcsolatba kurva sok mindent, ne tegyék ezt meg Trubiskyval újfent. Nem vagyok elájulva Pacetől, de amióta itt van ez az első igazi lépése, ami arra felé tereli a franchiset, hogy újra playoffba menjen. S nem a személy miatt, hanem a poszt miatt.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt amúgy tegyük hozzá hogy Pace fű alatt e legjobb FA igazolásokat megint az FA második hullámában hozta össze arról nem is beszélve hogy a csapat szempintjából anyagilag is jó dealok. Jaye Howard ha egészséges lesz hatalmas upgrade Unrein helyett és szinte vetminért jött...( persze ez bónuszokkal feljebb mehet) Szerintem Cruz is jó igazolás volt és ahogy Tüsi is mondta az egyik elkapó legalább csak bejön...
Tomcsik
Ok de ha White ismét besül nincs első számú wr-ed akivel meg tudod nyerni a neccesebb meccseket. Meredith jó játékos de abban bízni hogy rizikós helyzetben lehúzza, minimum cinkes... ez az egység Jeffery-vel király lenne így, de nélküle már korántsem ha csak az eddigieket nézem.

Egyre kevésbé tudom megszokni a gondolatot hogy van egy QB-nk aki a stáb szerint 1/2-t ért és nem ő fog kezdeni? Ok, persze lehet egy QB-nak nehezebb az átállás az nfl-re de aki 1/2 azt ugyan nézzük már meg...
davemayer
Azt mondjuk jegyezzük meg hogy AJ azért tényleg sokat volt sérült meg ugye az eltiltás és ugye azért mitivácios problémái is voktak. Az elmúlt1-2 évben úgymond megtanultuk nélkülözni őt. Az is szembeötlő volt hogy amikor nem Cutler dobált neki akkor messze nem volt olyan domináns. Lehet most megköveztek, de én egy egészséges White, Meredith, Wright, Wheaton, Cruz sorban nagyobb pitenciált látok mint AJ-vel. Sims és Shaheen nagy segítség lesz a passzjátékban szóval szerintem az O jobb lesz....
Tomcsik
Lemaradt a végéről, hogy a Jetsnél.

Neveket írsz én kérdőjeleket látok.
Nincs egy olyan elkapó sem akire azt tudom mondani, hogy nabaszdmeg tőle nagyon tartok. Ettől persze lehet ez még jó (főleg ha előveszik végre a működő futójátékot), csak nekem túl sok a "ha".

Én pont inkább a védelemtől tartok ellenfél szemmel.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt amúgy tegyük hozzá hogy Pace fű alatt e legjobb FA igazolásokat megint az FA második hullámában hozta össze arról nem is beszélve hogy a csapat szempintjából anyagilag is jó dealok. Jaye Howard ha egészséges lesz hatalmas upgrade Unrein helyett és szinte vetminért jött...( persze ez bónuszokkal feljebb mehet) Szerintem Cruz is jó igazolás volt és ahogy Tüsi is mondta az egyik elkapó legalább csak bejön...
Tomcsik
Ok de ha White ismét besül nincs első számú wr-ed akivel meg tudod nyerni a neccesebb meccseket. Meredith jó játékos de abban bízni hogy rizikós helyzetben lehúzza, minimum cinkes... ez az egység Jeffery-vel király lenne így, de nélküle már korántsem ha csak az eddigieket nézem.

Egyre kevésbé tudom megszokni a gondolatot hogy van egy QB-nk aki a stáb szerint 1/2-t ért és nem ő fog kezdeni? Ok, persze lehet egy QB-nak nehezebb az átállás az nfl-re de aki 1/2 azt ugyan nézzük már meg...
davemayer
Azt mondjuk jegyezzük meg hogy AJ azért tényleg sokat volt sérült meg ugye az eltiltás és ugye azért mitivácios problémái is voktak. Az elmúlt1-2 évben úgymond megtanultuk nélkülözni őt. Az is szembeötlő volt hogy amikor nem Cutler dobált neki akkor messze nem volt olyan domináns. Lehet most megköveztek, de én egy egészséges White, Meredith, Wright, Wheaton, Cruz sorban nagyobb pitenciált látok mint AJ-vel. Sims és Shaheen nagy segítség lesz a passzjátékban szóval szerintem az O jobb lesz....

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azt amúgy tegyük hozzá hogy Pace fű alatt e legjobb FA igazolásokat megint az FA második hullámában hozta össze arról nem is beszélve hogy a csapat szempintjából anyagilag is jó dealok. Jaye Howard ha egészséges lesz hatalmas upgrade Unrein helyett és szinte vetminért jött...( persze ez bónuszokkal feljebb mehet) Szerintem Cruz is jó igazolás volt és ahogy Tüsi is mondta az egyik elkapó legalább csak bejön...
Tomcsik
Ok de ha White ismét besül nincs első számú wr-ed akivel meg tudod nyerni a neccesebb meccseket. Meredith jó játékos de abban bízni hogy rizikós helyzetben lehúzza, minimum cinkes... ez az egység Jeffery-vel király lenne így, de nélküle már korántsem ha csak az eddigieket nézem.

Egyre kevésbé tudom megszokni a gondolatot hogy van egy QB-nk aki a stáb szerint 1/2-t ért és nem ő fog kezdeni? Ok, persze lehet egy QB-nak nehezebb az átállás az nfl-re de aki 1/2 azt ugyan nézzük már meg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt amúgy tegyük hozzá hogy Pace fű alatt e legjobb FA igazolásokat megint az FA második hullámában hozta össze arról nem is beszélve hogy a csapat szempintjából anyagilag is jó dealok. Jaye Howard ha egészséges lesz hatalmas upgrade Unrein helyett és szinte vetminért jött...( persze ez bónuszokkal feljebb mehet) Szerintem Cruz is jó igazolás volt és ahogy Tüsi is mondta az egyik elkapó legalább csak bejön...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én azért örülök Cruznak, mindig is nagy kedvencem volt. Royal elküldése után azért nem ártott egy sokat látott veterán. A deal egy Pace féle egy éves prove it deal. Sokat egyik fél sem veszíthet rajta, viszont nyerni mindkét fél nyerhet. Szerintem tavaly Cruz egész jól tért vissza a Giantsbe a sérülés után. Nem azért cutolták mert szar volt hanem azért mert dugig vannak elkapókkal és OBJ-nek oda kell adni a zsíros szerződést szóval Cruz drága lett volna nekik. Remélem van még benne 2-3 jó év és sok salsát láthatunk 😊

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Victor Cruz is megérkezett. A nagy számok törvénye alapján a sok valamikor volt már jó szezonja, de az utóbbi időkben nem sokat mutató elkapónk valamelyikéből csak kipattan egy jó szezon.
tüsi91
Főként, ha lesz passzjáték is........

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bears állásinterjú:

- Mondjom magáról valamit!
- Ex-Giants játékos vagyok.
- Fel van véve!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Victor Cruz is megérkezett. A nagy számok törvénye alapján a sok valamikor volt már jó szezonja, de az utóbbi időkben nem sokat mutató elkapónk valamelyikéből csak kipattan egy jó szezon.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Elkezdődött az OTA időszak. Először gyakorolnak együtt a rookiek a veteránokkal. Persze csak hogy már most legyen min csámcsogni White már ki is hagyta a 2. edzést. Fox persze semmi értelmeset nem tudott mondani a médiának, nem magyarázta meg a helyzetet szóval a chicagói toll és billentyűzet forgatók már most kreáljákba rémhíreket hogy White lába nem jött rendbe, vagy már most van valami újabb sérülése. Foxéknál persze sose lehet tudni mi az igazság... Hogy legyen 1-2 jobb hír állítólag Floyd és McPhee remek állapotban van.

több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Floydot nagyon nyomatják, hogy burtális... 225 helyett már 250et nyom.. bár még így is síralmasan vékony 😀
ricsiii83
OFF

Én is 250-et nyomok, csak nekem szélesebb a passrush repertoárom. Egy beast lennék az NFL-ben.De sajnos, nekem maradt az amatőr Jászkarajenő Jedis.

ON
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Floydot nagyon nyomatják, hogy burtális... 225 helyett már 250et nyom.. bár még így is síralmasan vékony 😀

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Erősen töröm a fejem, hogy nálatok mi lehet a koncepció a rebuildre, de dögöljek meg ha látom.
Pari
ugye? már-már Chip Kelly-i magasságokba emelkedünk
davemayer
Két év spättel csináljuk a dolgokat, de most legalább már befektettek a foci legfontosabb posztjára. Csak úgy, mint pl a Raiders tette a collegeban nagyon hasonló stílusban játszó Carral (vagy Carr-ral?). Jó lett az a roster, de ha Carr nem vált volna be, nagyjából pont ott lenne az Oakland, hogy sehol.

Támadóoldalon az anno sikeres new orleansi elveket próbáljuk alkalmazni sok esetben, ahogy látom. Nagyon jó interior OL (szerintem Long közülük a leggyengébb játékos, amit Whitehair csinált tavaly az nagyon ott volt), melléjük elférnek kvázi gyengébb OT-k. Massie szar, Leno sztem korrekt LT, simán el lehet vele lenni, jövőre majd rácsodálkoznak mekkora pénzt vágnak majd hozzá, szerintem 8-10 millió, és nem forintban.
TE: Graham - Shaheen
RB: Ingram/Bush - Howard , Thomas - Langford, Sproles - Cohen
WR: Colston - Meredith, Henderson - Wheaton, Meachem - White, Moore - Wright
OL: (Nicks - Morgan)

Elég erős sarkítások ezek, de nagyjából be lehet szerintem lőni a szerepeket. A legfontosabb, hogy Trubisky -ből legyen NFL irányító. Én persze ezzel a WR sorral szezonnak így nem mennék neki. Meredith bizonyította, hogy Jeffery mellett szépen megélt, nélküle nem. White rookie és a meccsek 87,5%-án nem játszott két év alatt, de egy saját srácról, akit 1/7-re húztak nem mondanak le. Wright és Wheaton már tolt jó szezont NFL szinten, de ők is épp annyit sérültek, mint egészségesek. Persze TE posztba lett betolva most egy talicska zöldhasú, meg egy magas draft pick (Miller legkésőbb jövőre már nincs itt). S tavaly is a befejezéssel voltak inkább gondok, mezőnyben flottul tudtunk haladni.

Nekem nagyon erősen olyan érzéseim vannak, hogy az új HC-nak folyik a terep előkészítése, akit Pete Carmichael Jr.-nak hívnak.
-----------------------------
Védőoldalon a képlet bonyolultabb. Front7 a legfontosabb, secondary majd lesz valahogy. Fangio sztem szar munkát végez, vagy legalábbis nem olyat, mint vártam. Az mondjuk oké, hogy a front7-t tépázták a sérülések. Goldman gyakorlatilag nem játszott tavaly, Houston már az elején kiesett a rotációból, McPhee kihagyta a fél szezont, Trevathan a másik felét. Floyd és Freeman is hiányzott legalább 4-4 meccsről, Young a szezon második felében nem is edzett a térde miatt, vissza is esett becsülettel. Ha netán ezek a srácok egészségesek lennének, vagy egy időben nem kell nélkülöznünk többet kettőjüknél, akkor láthatnánk jó dolgokat. Egy ideális világban idén már tudjuk használni Bullardot, Hicks ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta, Howard hozza a kansasi színvonalat, Goldman egészséges lesz, Jenkins ráérez a tutira, s valaki kipöcköli Unreint. Sutton egy run stuffer , alulméretezett NT volt rövid karokkal, nem Pace style. Jenkins Saints pick, nagy darab, hosszú kezekkel. Pace style. Futás ellen sztem szar volt a védelem, főleg Trevathan kiesése után gyalogoltak át rajtunk látványosan, remélem Howard és Jenkins ezen tud segíteni, mert Hicks hatékonyságán szerintem nagyban rontott, hogy 80% felett volt a snap számja. (S így is remek szezont tolt).

Tavaly a corner sor így nézett ki: Porter, Glenn, Bausby. Utóbbi kettő olyan szar volt, hogy nickel CB-knek kellett kimenni szélre (persze Callahan is állandóan sérült volt). Sokkal többet vártunk ez egyértelmű, de Amukamara és Cooper (és tán Fuller) is tud NFL szinten játszani, ha netán ezt egyszerre is sikerül véghez vinniük, már messze előrébb vagyunk, főleg ha LeBlanc visszamehet nickelbe és tud fejlődni.

Demps jobb lesz, mint Amos. A maradék helyre sztem Jackson meg Hall megverekszik. HJQ lapát, fos játékos. Bush is, de róla még nem mondtak le.

Nincs olyan messze a védelem a top 10-től, mint sokan hiszik, csak egészség legyen.
-----------------

A tény, hogy egyébként a draftolt 5 srácból 4 egy hatalmas fasztudja mi lesz velük projekt egyértelműen mutatja, hogy 2017 bőven az építkezés éve. 2018 az új edzővel még mindig az, 2019-ben már oda kell érni. Csak az elmúlt 2 évet dobtuk ki a kukába az ablakon.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Erősen töröm a fejem, hogy nálatok mi lehet a koncepció a rebuildre, de dögöljek meg ha látom.
Pari
ugye? már-már Chip Kelly-i magasságokba emelkedünk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Erősen töröm a fejem, hogy nálatok mi lehet a koncepció a rebuildre, de dögöljek meg ha látom.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Millert?? Ennyire bíznak Simsbe. és a rookie TEbe??