Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
pahynor21
Olyannak aki azt szeretné, hogy a fórum ne zuhanjon az NS hozzászólások szintjére? (mondjuk már ott van kb)
Olyannak akinek még érdemes elolvasni a hozzászólásait itt?
Olyannak aki tiszteli annyira a játékosokat, hogy normálisan leírja a nevüket?
Vagy tényleg jobb amikor Stafi játszik Trubi ellen?
Bazzani
Hát, szerintem pont az ilyen nagyképűsködő, a másik fórumozót fölényesen leoltó mondat(ok) az NSO szint.... Mégis mi a gond a játékosok becézésével, ha valakinek ez nem tetszik, akkor ő ne becézgesse őket, de mást ezért leszólni... hm...

Nem hinném, hogy a becézés a tiszteletlenség jele lenne, sőt inkább a játékos szurkoló általi elfogadásának és szeretetének megnyilvánulása, Calvin Johnsont például biztos te is mindig a teljes nevén említetted csak, igaz?
pahynor21
Tüsi nem nagyképű, hosszú évek óta itt van ( kb régebb óta mint bármelyik bears drukker kivéve jimmy) és kezd elege lenni abból a szinvonalból ami itt van. Több tiszteletet ha egy mód van rá, hidd el nem véletlenül írja azt amit ír. Köszönöm

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
pahynor21
Olyannak aki azt szeretné, hogy a fórum ne zuhanjon az NS hozzászólások szintjére? (mondjuk már ott van kb)
Olyannak akinek még érdemes elolvasni a hozzászólásait itt?
Olyannak aki tiszteli annyira a játékosokat, hogy normálisan leírja a nevüket?
Vagy tényleg jobb amikor Stafi játszik Trubi ellen?
Bazzani
Hát, szerintem pont az ilyen nagyképűsködő, a másik fórumozót fölényesen leoltó mondat(ok) az NSO szint.... Mégis mi a gond a játékosok becézésével, ha valakinek ez nem tetszik, akkor ő ne becézgesse őket, de mást ezért leszólni... hm...

Nem hinném, hogy a becézés a tiszteletlenség jele lenne, sőt inkább a játékos szurkoló általi elfogadásának és szeretetének megnyilvánulása, Calvin Johnsont például biztos te is mindig a teljes nevén említetted csak, igaz?
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Másik dolog amire ma érdemes lesz figyelni, hogy javult-e a futás elleni védelmünk. Tavaly 27. helyen zárt a csapat, ami liga utolsó harmadába tartozik. Átlagosan 121,9 yard-ot tettek meg ellenünk meccsenként, ami nem kevés. Ma pedig a tavalyi év TOP 3 futó csapatával találkozunk. Nem kell ecsetelni, hogy ha eredményesen megállítjuk a futást és folyamatosan 3 & long szituációba tudjuk kényszeríteni az ellenfelet, az nagy előny.

Első meccsen a Broncos 100+ yardot pakolt fel nekünk és náluk nem is olyan veretes a támadofal. Múlt héten a Cardinals-t megfogtuk, de ott nem is nagyon próbálkoztak a futással ( David Johnson pedig nem is játszott). Ma viszont Murray és Henry-vel fogunk szembenézni, valamit egy mobilis Mariota-val. Tavalyi összecsapás során 149 yard-ot nyeltünk be tőlük hazai pályán.

Idén a detroit-i és minnesota-i támadófalat is igen megerősítették, és a szakértők szerint mind a 2 csapat potens futójátékkal fog rendelkezni. A Vikings-nál Cook miatt nagy a hype, a Detroit-nál pedig Lang és Ricky Wagner ad okot a bizakodásra. Ehhez hozzá kell tenni azt is, hogy tavaly a Minnesota 32., míg a Detroit 30. volt megtett yard-ok számában. Viszont ellenünk mind a 2 csapat szerzett futott TD-t.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
pahynor21
Olyannak aki azt szeretné, hogy a fórum ne zuhanjon az NS hozzászólások szintjére? (mondjuk már ott van kb)
Olyannak akinek még érdemes elolvasni a hozzászólásait itt?
Olyannak aki tiszteli annyira a játékosokat, hogy normálisan leírja a nevüket?
Vagy tényleg jobb amikor Stafi játszik Trubi ellen?
Bazzani
Én is nagyon szeretem olvasni Tüsi írásait. Néha elírok pár nevet, szerintem bárkivel előfordul, főleg amikor telefonon bepötyögsz gyorsan valamit és néha át se olvasod, szerintem ez nem olyan nagy katasztrófa. Sokat olvasom az amerikai fórumokat, cikkeket és még ott is rengetegszer elírnak neveket. Nem azt mondom hogy ez jó dolog, de előfordul. Most ha én is azt nézegetném egyfolytában hogy ki miket ír el én is tudnék hibákat találni. Az hogy egy játékos nevét lerövíditik vagy a becenevét használják az mindennapos dolog itt a fórumon is vagy bárhol máshol. Most mondjuk azt hogy aki Gronknak írja Gronkowskit azt kitiltjuk a fórumról? Mind egy igazából nekem szólt és én nem idegeskedtem rajta, mert már megszoktam. Tüsi valami miatt pikkel rám kb. azóta hogy elkezdtem írni ezen a fórumon, lehettek azok draft vagy játék elemzések amiket többen is szerettek olvasni. Tavaly kifejezetten kérdeztem a draft előzetesekkel kapcsolatban, hogy van-e rá igény. Többen írták hogy igen, de neki pl az sem tetszett, mert hogy van aki már ír ilyeneket a fórumon...Ettől én még kedvelem az ő írásait és meglátásait és ezután is olvasni fogom. Ha ő nem szereti az írásaim vagy más, akkor ott a némítás gomb. Ez egy fórum ami azért van hogy mindenki leírja a véleményét és meglátásait szabadon, megkötések nélkül. Én nem fogok senkit máglyára küldeni, mert beceneveket használ vagy esetleg elbetűzte egy játékos nevét. Ez a kedvenc sportom és hobbim és ezután is írni fogok, sajnos nem tudom megígérni hogy Trubisky soha többet nem lesz Trubi, vagy hogy soha többet nem fogok hibásan leírni egy nevet. Akit ezek zavarnak tényleg nyugodtan használja a némítás opciót. Béke és go BEARS!

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Végre emberi időben lesz ma a meccs 😊 . Lehet gonosz vagyok, de drukkolok Glennonnak hogy dobjon vagy 2 pick6-et aztán kezdődhet a Trubisky era 😊 Lehet hogy Trubisky még nincs kész és fejlődnie kell, de szerintem így is több esélyünk lenne vele mint Glenonnal. Amúgy zsiráf hatalmas csalódás, gondoltam hogy nem lesz egy elit QB, rinyáltam is mikor leigazoltuk, de aztán úgy voltam vele hogy adjunk neki egy esélyt. Volt a Tampába 1-2 jó meccse és szerencséje sem volt amikor McCown lett a kezdő helyette (mondjuk azt hiszem most már ezt is meg tudom érteni). Remélem egy jól felépített game plant kap Trubisky és nem akarják minden áron bebizonyítani hogy Glennon a mi emberünk. Kíváncsi vagyok mit hoznak össze a WR-ek, mert eddig egyik meccsen sem alkottak igazán. Főleg White mutathatna valami bíztatót, mert amit eddig mutatott az nagyon kevés lesz. Jó lenne látni hogy a TE sor jobban hozzátegyen a játékhoz, mert nekem eddig csalódás volt a TE játék az előszezonban. Én is remélem hogy R-R Harris több játékidőt kap ma az első egységgel, jó lenne látni hogy mit tud a kezdő kaluberű O fal emberekkel szemben. Eddig nekem nagyon tetszett az előszezonban, remélem sikerül roostert fognia. És szeretnék végre látni egy intet valamelyik DB-től. Jackson remélem kiszorítja Amost a kezdőből.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
pahynor21
Olyannak aki azt szeretné, hogy a fórum ne zuhanjon az NS hozzászólások szintjére? (mondjuk már ott van kb)
Olyannak akinek még érdemes elolvasni a hozzászólásait itt?
Olyannak aki tiszteli annyira a játékosokat, hogy normálisan leírja a nevüket?
Vagy tényleg jobb amikor Stafi játszik Trubi ellen?

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
...
Könyörgöm! Ne süllyedjen már odáig a fórum, hogy beírjuk, hogy hány órától adja a tv a meccset. Ezt a színvonalat meghagyhatnánk a különböző Facebook-csoportoknak, stb. Addig is én nézem a Lolka és Bolkát, mert HD-ben adja a Kiwi tv. 😊
promax
promax, Rambo tápot reggeliztél ma, hogy ennyire támadsz?
Bár csak ilyen harapós offense-ünk lenne, mint amilyen most Te vagy. 😊

Nyugodj meg kicsit és este szurkoljunk együtt, közösen a Bearsnek!
több mint 6 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
És szerencsére mindezt élő HD adásban nézhetjük ma 19:00-tól a Sport2-n.
Kb. 20:30-tól (3. negyed) lesz érdekes a műsor. 😊
Medve81
Hihetetlen, elképesztő szerencse. Azért én nem ott nézem.
promax
Felőlem nézheted akár az Üzbég 28-ason, csak lássuk a fejlődést (főleg Trubiskynél).

Én Höri szakkommentátorálásával (micsoda szó 😊) direkt élvezem a magyar közvetítéseket, bár nekem van live247 hozzáférésem, így ott simán tudnám nézni az amerikai közvetítést is.
Medve81
Könyörgöm! Ne süllyedjen már odáig a fórum, hogy beírjuk, hogy hány órától adja a tv a meccset. Ezt a színvonalat meghagyhatnánk a különböző Facebook-csoportoknak, stb. Addig is én nézem a Lolka és Bolkát, mert HD-ben adja a Kiwi tv. 😊
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
És szerencsére mindezt élő HD adásban nézhetjük ma 19:00-tól a Sport2-n.
Kb. 20:30-tól (3. negyed) lesz érdekes a műsor. 😊
Medve81
Hihetetlen, elképesztő szerencse. Azért én nem ott nézem.
promax
Felőlem nézheted akár az Üzbég 28-ason, csak lássuk a fejlődést (főleg Trubiskynél).

Én Höri szakkommentátorálásával (micsoda szó 😊) direkt élvezem a magyar közvetítéseket, bár nekem van live247 hozzáférésem, így ott simán tudnám nézni az amerikai közvetítést is.
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Egyetértek nagyjából az írásoddal, kivéve az alábbival, ami végülis téged minősít, meg nem is tudom, de mégis csak, kinek képzeled itt magad, hogy ilyenek írsz??


Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról).
tüsi91
több mint 6 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
És szerencsére mindezt élő HD adásban nézhetjük ma 19:00-tól a Sport2-n.
Kb. 20:30-tól (3. negyed) lesz érdekes a műsor. 😊
Medve81
Hihetetlen, elképesztő szerencse. Azért én nem ott nézem.
több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
És szerencsére mindezt élő HD adásban nézhetjük ma 19:00-tól a Sport2-n.
Kb. 20:30-tól (3. negyed) lesz érdekes a műsor. 😊

Szerkesztette: Medve81
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az elmúlt évek legjobban várt preseason meccse közeledik rohamos léptekkel, de inkább csak a füst nagyobb, mint a láng. Glennon nem rakott le semmit eddig az asztalra, de erősen kétlem, hogy bármi változás történne a kezdő személyét illetően, ha Glennon egy minden szempontból közepes meccset lehozna eladott labda nélkül. Egyértelműen nincs helye a csapatban az eddigi két meccs alapján, ma ott van egy újabb esélye, de aligha kell nagy dolgokat várni tőle. Óriási csalódás számomra, hogy Brian Hoyer színvonalától is mérföldekre van.

Ami nyilván mindenkit jobban érdekel, hogy Trubisky mit fog mutatni. (ha még egyszer Trubinak lesz itt leírva törlöm az illetőt a fórumról). Denver ellen a teljes mértékben rászabott rolloutokra épülő gameplant jól megcsinálta. Cardinals ellen történt, ami történt, de a futások jó része is under center volt. Ami biztos, hogy Trubisky mobilitása sokkal több lehetőséget ad egy offensive coordinátornak, hogy színesítse a játékok palettáját, hogy elrejtse a támadófal esetleges gyengeségeit, de egy NFL védelem ellen éles meccsen nem lehet olyan gameplant játszani, mint a Broncos ellen. Éppen ezért várom ma, hogy Trubisky a saját komfortzónájából kieső játékokat kell, hogy véghez vigyen. Under center 3-5-7 steppes játékokat nem igen láttunk tőle, én szeretném látni, hogy ilyeneknél mit tud, mit tud akkor, ha egy NFL offenset kell futtatni a pályán. Biztos vagyok benne, hogy korántsem lenne hibátlan egy ilyen szisztémában még az elején, de egy jó támpontot mutatna, hogy valójában hol tart. Hol tart játékolvasásban snap előtt, hol tart olvasásban snap után, hol tart a lábmunkája, hol tart a játéka nyomás alatt. Hol tart Glennonhoz képest.

Foxnak már így is elég kellemetlen az a nyomás, amit a média ráhelyez ebben az irányító kérdésben, amit részben meg is érdemel, mert ahogy ezt az egész sztorit kezelte az újfent megmutatta mekkora kalapszar edző. Ha ma Trubisky egyértelműen jobb lenne Glennonnál, s főleg ha Glennon labdákat adna el, akkor nem irigylem azért, amit kapna a héten. S egyrészt nem értem Foxot, mert neki nyernie kell, s egyenlőre Glennon betonbiztos vereségnek tűnik. Trubiskyval sem lenne rögtön ez egy nyertes csapat, de vele a volánnál azt hiszem egyértelmű, hogy mindenki elnézőbb lenne. Itt van ez az év, igazából senki nem vár semmit, van egy olyan veterán QB, aki nem jobb, mint az újonc, hát akkor játsszon a kölyök. Az se érdekel szerintem senkit, ha elmegy rajta 5 meccs, de az a fejlődését szolgálja, viszont Glennont nézni nagyon fájdalmas lenne. Nem értem, hogy Pace megint hova tűnt, miért nem áll ki a kérdésben válaszolni a médiának, ő tette rá a karrierjét Trubiskyre. Az egész kérdést, ahogy kezelte a franchise ismét nevetséges. A héten adtak valami csontot a drukkereknek, hogy Trubisky az első csapattal edz, de tényleg most kellett ezt megtenni? Amikor Glennon se edzéseken, meccseken meg pláne nem volt meggyőző?

S vajon a játékosok mit gondolnak erről? Ők sem hülyék (na jó van aki az), ők is tudják ki a tuti, ki mögé kellene beállni, s abban biztos vagyok, hogy ebben a versenyben Glennon nem vezet. Szóval érdekes lesz, bár jelenlegi állapotot nézve nem hiszem, hogy változna bármi is ha Glennon nem lesz ultra balfasz ma.

---
Nincs ma egyébként Long, ahogy azt eddig is tudtuk. Cél a week 1, szerencsére Grasu nem annyira borzalmas, mint vártam (mondjuk a Cards elleni első drive az volt). Nincs Bullard, aminek nem örülünk, de szerencsére Unrein sincs, ami egészen remek hír, Robertson-Harrisnek ott a sansz, hogy bebiztosítsa helyét a rosteren. Abban az 53-as rosterben, ahol John Jenkins helyét abszolút nem látom, s CJ Wilsonnak is tekernie kell, hogy beférjen. NIncs Wheaton, nincs Callahan, nincs Carey (amúgy ki az a Carrey? Payton Manning haverja?), beöltözik viszont Trevathan és Howard is. Meglátjuk játszanak-e.

Ami a legfontosabb, hogy ne sérüljön meg senki a meghatározó emberek közül.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21032733_10155710568479452_8450420100645678111_n.jpg?oh=01f7efc16ecdddd9029517dcb1677cf9&oe=5A1BE07D
csi77
A képen minden idők egyik legjobb QB-a és Peyton Manning látható 😀 😀 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21032733_10155710568479452_8450420100645678111_n.jpg?oh=01f7efc16ecdddd9029517dcb1677cf9&oe=5A1BE07D

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Lehet Foxnak végre megjött az esze. Nashville-ben Trubi kezdi a 2. félidőt az első egységgel. Remélem ki is dolgoznak neki valami jó game plant és nem azt akarják bebizonyítani hogy rosszabb Glennonnál. Amúgy Peyton Manning tegnap meglátogatta Foxot és megnézte a csapat edzését. Az edzés közben és a sajtótájékoztatók után is dumálgatott a QB-al, főleg Trubival. Lehet Manning mondta Foxnak hogy ne legyen már hülye és nézze meg mit tud Trubi a kezdőkkel? Akárhogy is, kíváncsi vagyok hogy mi fog történni ha Glennon megint híg fos lesz és Trubi jó teljesítményt nyújt majd... Carey csukló műtéten esett át 4-6 hétre kidőlt és Langford tegnap tért vissza edzeni. Így Carey rooster helye veszélybe kerül, mondjuk eddig se volt biztos...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meg is született a deal Lenoval. Amúgy valami ilyesmi összegre számítottam. 14. legjobb vak oldali T fizetése lesz. Nem egy supersttár, de nem is rossz játékos, szóval reális deal lett ez. Kicsit más... Hue Jackson persze van olyan tökös hogy Kizert kezdeti. Mi meg szétveretjük Trubit a harmadik vonalas játékosok mögött...Na de se baj Foxi megmondta hogy Glennon sokat lépet előre az első meccs után... Mondjuk a 0.0 passer ratinghet képest ez hatalmas meglepetés...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Mike Garafolo @MikeGarafolo
Bears and LT Charles Leno Jr closing in on 4-year, $38m extension with $21.5m in guarantees source says. Former 7th-rounder gets paid.
Beki
Leno egy átlagos T. Elsőre kicsit soknak tűnik, de a mai pénzek melett elmegy...
Tomcsik
21m garantált??? akkor ez is ilyen 1 éves brutkó szerződés, jövőre meg elküldhető bagóért. :dd

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mike Garafolo @MikeGarafolo
Bears and LT Charles Leno Jr closing in on 4-year, $38m extension with $21.5m in guarantees source says. Former 7th-rounder gets paid.
Beki
Leno egy átlagos T. Elsőre kicsit soknak tűnik, de a mai pénzek melett elmegy...

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo @MikeGarafolo
Bears and LT Charles Leno Jr closing in on 4-year, $38m extension with $21.5m in guarantees source says. Former 7th-rounder gets paid.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy a helyi média sem tudja mire vélni ami történt. Konrétan hülye és felelőtlen döntésnek tartják hogy a frenchise jövőjét szétvereted egy 3. vonalas O line mögött a lehető legkisebb segítséget nyújtva neki. A múltkor Loggains kidolgozott rá egy gameplant. Most látszott hogy beleszartak és csak felküldték olyan emberekkel körbevéve akik valszeg az 53-as roostert közelében sem lesznek. Többen azt írták amire mi is gyanakodtunk, azaz készakarva az volt a cél hogy Trubi ne legyen sikeres tegnap este. Glennon esetében pedig mindent megpróbáltak hogy úgy nézzen ki mint egy kezdő QB... Egyszerű game plan rövid paszokkal és jó futójátékkal. Persze Glennon így se villogott, meg is dobta megint a kis Intjét még úgy is hogy addig biztonsági játékot játszattak vele. A terv így se jött össze mivel így is látszódott hogy Glennon egy kalap fos és bár Trubi nem volt annyira impresszív mint múltkor, azért így is megoldotta. Ahogy mi se úgy a helyi média se értette, hogy miért vesznek el értékes tanulási időt Trubitól, amikor ugye az a fő dogma hogy 13 meccset játszott csak és nincs tapasztalata. Na hát így nem is lesz...Amúgy megérteném hogy ültetni akarják egy évet ha mondjuk Favre-Rodgers féle eset lenne ahol egy HOF tanítgat. De Glennon? Ennek igenis egy nyílt QB harcnak kéne lennie és győzzön a jobbik. Nem tudtam hogy Foxban ekkora önpusztító hajlam van. Ha ezt így folytatják sikeresen leépítik Trubit aztán meg majd csodálkoznak. Fox saját maga ellensége ha nem a jobbik QB-t játszatja...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem jók az elkapók ez tiszta sor. Nem zavar, hogy Jeffery elment, az zavar, hogy nem jött a helyére egy olyan srác, aki baromi megbízható és egészséges. De Glennon ezeket a csávókat ha lehet még inkább likvidálja. Meredith és White mínusz két ember, ha Glennon (a vörösnyakú zsiráf) az irányító. Whiteból amúgy sem lesz valószínűleg semmi, önbizalma se sok, Glennon felé sem néz, amikor mégis megtette, akkor 5 méterrel eldobta mellette, Meredith Jeffery nélkül még nem bizonyított. De ez a két csávó halott, ha Glennon a QB, Wheaton eddigi múltja alapján szintén zenész. Nem tudom, hogy én misztifikáltam-e túl Glennont, de akkora kalapszar volt ezen a két meccsen, hogy hozzá képest Brian Hoyer egy fenomén volt. Olyan elkapóink vannak, akiket a QB-nak kellene jobbá tenni. Nem tudom, hogy Trubisky mikor lesz erre képes, ha valaha képes lesz egyeltalán, de hogy az esélyt sem kapja meg...

2008 óta nézek élőben minden Bears tétmeccset, de ennyire még egy sem kúrt fel. Trubiskyt felkészítették a Broncos ellen, tesztelni akarták élesben mennyire képes egy rászabott gameplant megoldani, s valószínűleg túl jól megcsinálta.

1 hét alatt eljutottunk ide.
Egy ilyen balfasz franchise persze nem tud majd értelmesen kezelni egy irányítókérdést, abban is biztosak lehetünk. füligjimmy
Glennonért ma mindent megtettek. Fennhagyták neki végig a kezdőt, ment a futójáték is.
Trubiskyt meg mint egy nímandot meg beküldték a 3. OL mögé plüssmacinak a céllövöldébe (majdnem ki is tekertéka térdét), UDFA elkapókkal, UDFA futóval első két downon pörgetve a 0 yardos futójátékot, majd belekényszerítve 3&long szituációkba.

Érthetetlen, emészthetetlen, vérlázító, gyalázatos.
tüsi91
Arra vagyok kíváncsi hogy ez Pace avagy Fox döntése hogy Trubi márpedig nem kezd legyen Glennon akár mekkora szar és Trubi akármilyen jó. Közösen ekkora lámák vagy Foxi egyedül erősködik? Netán Pace eltervezte hogy Trubinak ülnie kell egy évet és kommunizmus van ahol tervgazdálkodás volt érvényben és legyen az a terv bármekkora fos véghez kell vinni???

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem tudom mi ez a nagy dühöngés. Ti nem láttátok az előző két szezont Fox-al? Azaz ember egy inkompetens szarrakás, aki undorító módon szúrja hátba a játékosait edzőjét akárkit, csak védje a seggét. A hozzá nem értését nem kell magyarázni szerintem.. Semmi jel nem mutatott arra, hogy majd uj qb val meg "általa épített " csapattal akkora talentum lesz, ez az ember egy rákos sejt szintjén van, aki csak élősködik, lehet új edzőkez nézni mert jövőre nem lesz itt az tuti.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem jók az elkapók ez tiszta sor. Nem zavar, hogy Jeffery elment, az zavar, hogy nem jött a helyére egy olyan srác, aki baromi megbízható és egészséges. De Glennon ezeket a csávókat ha lehet még inkább likvidálja. Meredith és White mínusz két ember, ha Glennon (a vörösnyakú zsiráf) az irányító. Whiteból amúgy sem lesz valószínűleg semmi, önbizalma se sok, Glennon felé sem néz, amikor mégis megtette, akkor 5 méterrel eldobta mellette, Meredith Jeffery nélkül még nem bizonyított. De ez a két csávó halott, ha Glennon a QB, Wheaton eddigi múltja alapján szintén zenész. Nem tudom, hogy én misztifikáltam-e túl Glennont, de akkora kalapszar volt ezen a két meccsen, hogy hozzá képest Brian Hoyer egy fenomén volt. Olyan elkapóink vannak, akiket a QB-nak kellene jobbá tenni. Nem tudom, hogy Trubisky mikor lesz erre képes, ha valaha képes lesz egyeltalán, de hogy az esélyt sem kapja meg...

2008 óta nézek élőben minden Bears tétmeccset, de ennyire még egy sem kúrt fel. Trubiskyt felkészítették a Broncos ellen, tesztelni akarták élesben mennyire képes egy rászabott gameplant megoldani, s valószínűleg túl jól megcsinálta.

1 hét alatt eljutottunk ide.
Egy ilyen balfasz franchise persze nem tud majd értelmesen kezelni egy irányítókérdést, abban is biztosak lehetünk. füligjimmy
Glennonért ma mindent megtettek. Fennhagyták neki végig a kezdőt, ment a futójáték is.
Trubiskyt meg mint egy nímandot meg beküldték a 3. OL mögé plüssmacinak a céllövöldébe (majdnem ki is tekertéka térdét), UDFA elkapókkal, UDFA futóval első két downon pörgetve a 0 yardos futójátékot, majd belekényszerítve 3&long szituációkba.

Érthetetlen, emészthetetlen, vérlázító, gyalázatos.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nevetséges, ami ma történt. Én azt megértem, hogy Glennonnak akartak adni egy félidőt. Én azt is megértem, hogy Sanchez miért van itt, de mi a faszért vesz el snapet a csávó elől, akire a franchiset felakarják építeni. Trubisky beszállt a meccsbe a harmadik negyed vége előtt 2:04-nél. Nevetséges, nincs itt semmi QB harc.

Glennon egyébként jobb volt, mint múltkor, persze a faszi így is egy kalapszar. Volt egy szép TD drive. Múlt héten azért mindenki megjegyezte, hogy Trubisky a 2-3. sor ellen játszott. Glennon TD driveja - ami ugye a Cards térfeléről indult - a Cardinals 2. defense ellen volt. A kezdők ellen a faszi ma is egy 0 volt. Elrontott 3. down passz Meredithnek, egy csodás red zone INT, utána bekúrta megint double coveragba, azt a INT-et elejtették. Futójáték működött, a támadófal megvédt (Grasu mondjuk mehh), a checkdownokat megdobja, de ahogy valamit hozzá kellene tenni vége van.

S hozzáteszem Trubisky, ahogy várható volt nem volt jó ma. Nem volt olyan precíz, mint múlt héten. De azt fel nem foghatom, hogy itt egy srác, akinek minden snapre szüksége van, hogy fejlődjön és egy 37-es számú UDFA Joshua Rounds nevű sráccal pörgetjük az órát első és második downnál.

Pontosan úgy nézett ki az egész, mintha mindenáron pozícióba akarnák hozni Glennont, hogy kimondtuk márciusban, hogy ő a kezdő és ezt meg kell mutatni, s picit beszartak attól, amit múlt héten láttak Trubiskytől, meg Glennontól. TC hírek alapján semmivel nem volt jobb edzésen sem, meccsen aztán végképp nem, s utóbbiról jól dokumentálható képi anyag is van ország világ számára. Nevetséges, hogy Trubisky esélyt sem kap arra, hogy egyenlő feltételek mellett megpróbálhassa a pályán elvenni Glennon helyét. Mert van egy terv, s ahhoz ragaszkodnak. Vajon mikor jön rá a Mesteredző, hogy a legjobb esélye, hogy kitolja még 1 évet edzői karrierjét 10-es mezszámot visel?

---
Amúgy a csapat sokkal jobb, mint tavaly. Legalábbis a kezdő védelem zsinórban második meccsén volt kellően domináns, még akkor is ha preseason meccs. Ma mindezt Hicks, Trevathan, Kwiatkoski, Amukamara nélkül. Tavaly preseasonben szarrá alázták a csapatot, lett a vége 3-13. Múlt héten azért kaptunk ki, ma meg azért lett szoros, mert a 3. defense gyalázatos. Remélem ez egy jobb szezont vetít előre, de pl. a támadófalból ha kiesik valamelyik kezdő, netán több... s Floyd mellé nagyon kellene, hogy Young és Houston, adj Isten mindkettő elkapja a fonalat.

---
Bullard nagyon flottul játszott, de úgy zusammen Hicks nélkül is aprított a védőfal, Robertson-Harris is csinált 3-4 kiváló játékot a cserék közül. De majd jön vissza Unrein a kezdőbe, mert a faszi akkora tálentum, hogy egy kibaszott playt nem láttam tőle, amit megcsinált volna. Cohen jó picknek tűnik, s szerintem passzjátékba való bevonását tartogatjuk az éles meccsekre, de majd visszajön Langford, aki akkora tálentum, hogy egy erősebb szellentéstől a földre megy.

---

Rettenetesen felkúrtam magam ezen a meccsen. Adott szerintem egy jó védelem, még az ST is potensnak tűnik, legalábbis a visszahordások jók, a coverage team jó, van egy stabil, jó futójáték. Nagyjából elég sok minden van ahhoz egy megbízható elkapón kívül, hogy egy rookie beletanuljon a pályán az NFL-be.
tüsi91
Tök ugyanez az érzésem volt nekem is, hogy beszartak hogy Trubi jobb mint Glennon, de ha megmondták hogy ő kezd akkor punktum. Meg amúgy is hogy mondják meg a nagyérdeműnek hogy egy fostalicska zsiráfért kiadtak 45 milliót ( mondjuk reálisabb az egy évi 18 milla és szépen elválnak útjaink verzió). Alig vártam hogy lássam Trubit erre a 3. negyedik várni kelett. Azért a 60 yard 8-6 1 TD sem olyan rossz teljesítmény. Ami lényegesebb, hogy minden mozdulatán látszik hogy sokkal jobb mint Glennon valaha lesz és ha ezt nem veszik észre a szakik, vagy nem akarják észrevenni, mert Glennon a mi emberünk a szlogen akkor saját magukkal basznak ki. A TE játék kicsit ismét csalódás volt, nagyobb dominanciát vártam, főleg hogy Shaheent nagyon szopjodták a TC alatt. Az O fal egész jó volt és a futójáték Howard nélkül is ment. Egyre jobban hiszek a Cohen pickben, van tehetség a srácban. WR poszt elég kusza, nem igazán segítenek Glennonnak ők se. White eddig sajnos nem sokat mutatott. A kezdő D ígéretes. Több kezdő nélkül is állta a sarat. A front7-ben nagy harc lesz a csapatba kerülésért, többen is jó teljesítményt nyújtottak. Bullard eddig nagyon jó. 2 TFL 1 sack és az egyik TFL egy goal line standnél volt. Sajnos megsérült a segge (ppfff) remélhetőleg nem súlyos. R-R Harris is tetszett dúrva hogy közel 280 font lett, de a mozgása olyan maradt mint egy 230 fontos LB-nek. Demps jó igazolásnak tűnik. Amos helyett Jacksont erőltetném. Az az egy kezes pass break up amit leszedett majdnem intre az elég szép volt. A büntik ellenére Le'Blanc is csinált szép játékokat. Fuller is mutatott életjeleket. Azt még jegyezzük meg hogy Aguayo elkúrta az első FG Bears mezben. Nem tudom hogy az egyetemi liga valaha volt egyik legjobb rugója hogy süllyedt ide. Úgy néz ki nem bírja a nyomást ami az NFL-el jár...