Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sheppard és MyCole Pruitt repültek...
Tomcsik
Cruuz is ment
ricsiii83
Azért őt valahol sajnálom, nagyon kedveltem a játékát fénykorában. Sajnos tényleg nem volt meggyőző és tegnap le is sérült ...

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Sheppard és MyCole Pruitt repültek...
Tomcsik
Cruuz is ment

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sheppard és MyCole Pruitt repültek...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jó kis cikk. Szépen beárazta Foxot a chicagói sajtó...
 www.google.co.uk/amp/www.chicagotribune.com/sports/rosenblog/ct-mitch-trubisky-sacked-bears-rosenbloom-20170901-column,amp.html

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Most komolyan, pöcsök, egy ilyen edzőmeccs után maradt még bárkiben remény, hogy ez a stáb fel tud építeni egy irányítót?! Cutler nyom majd egy #KurtWarnert, és akkor tényleg elbasztunk 10 évet.
füligjimmy
ne is tegyék be én már amondó vagyok, aztán egyék meg amit főztek Pace-szel együtt. Nagyon érdekes lesz ennek a szezonnak a lélektana ebből a szempontból, ugyanis most ha lecserélik majd Glennont nyíltan szembeköpik magukat, ha meg nem akkor elvesztik az állásukat (jó eséllyel). De mondom, lassan jobb ha tényleg Glennonnak szívnak és inkább eltűnnek év végén, még a végén képesek a 6-10-et is 10-6nak beállítani.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Most komolyan, pöcsök, egy ilyen edzőmeccs után maradt még bárkiben remény, hogy ez a stáb fel tud építeni egy irányítót?! Cutler nyom majd egy #KurtWarnert, és akkor tényleg elbasztunk 10 évet.
füligjimmy
Emiatt nem tetszett nekem a Trubisky draft. Lehet akármekkora császár, a saját edzői simán tönkre teszik a karrierjét.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most komolyan, pöcsök, egy ilyen edzőmeccs után maradt még bárkiben remény, hogy ez a stáb fel tud építeni egy irányítót?! Cutler nyom majd egy #KurtWarnert, és akkor tényleg elbasztunk 10 évet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak ez az edzői stáb tud elbaszni még egy edzőmeccset is. Hihetetlen!

Most komolyan, ennek a csávónak Alzheimere van, vagy mi a picsa? 2 kvázi kezdő védőt játszatni, de a csere irányítónak (REPS!!!!! RAW!!! PROJECT!!!PRACTICE TIME!!!!) egy 6 playes game plant nem összerakni? Kevin White hol a faszban volt, zum Beispiel? Akkora truváj az a szerencsétlen? Egyébkénk ő az élő példája annak, hogy két évnyi kispadot, a videózást, és az edzéseket feldughatod a seggedbe. Whisbone offense, bazdmeg!

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
2. negyed: Trubitzky ...
...
4. negyed végén visszajön Trubi ...
buburubu
More, ebbű baj lesz...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tudom a preseason utolsó meccse nem a legmagasabb szintű futballról szól, de komolyan nem tudom mégis az offense részéről mi a búbánat volt ez a playcall:
1. negyed: Akkó' fussunk jó? - Trubitsky gyakorolja a handoffokat. Cél: lehetőleg nem elesni a saját lábában.
2. negyed: Trubitzky most a hard countot gyakorolja picit de már passzolhat is egy picit - főleg checkdownt. Azért lehozzuk egy drive után mert állandóan blitzelnek. Jöhet Shaw, de most meglepjük őket és csak passzjátékot hívunk.
4. negyed végén visszajön Trubi 2 minute drill hívunk három futást a pálya közepére(?). Majd incomplete passz végül meg a meccs utolsó playében beleszalad egy sackbe.
A secondary backup részlegénél ki kell rakni mindenkit, aki az első negyeden kívül a pályán volt.
Az áldott szerencsénk a sérülésekkel megvan idén is: Ma borderline 53-as játékosainkból megsérült: Houston, Cruz, Jones-Quartey, Hall.
buburubu
Na mire meló közben össze hoztam az írást addigra te is kitagadta ad a lényeget 😊

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Uram isten ez mi volt a Browns ellen? Az első 3 driveban mindössze 9 handoffot adott Trubisky. Egy 1st downt nem hoztunk össze az első negyedben mert egyszerűen nem engedték passzolni. Az egész első játékrészben volt 4!!! passz kísérlete. Komolyan mondom Fox beteg. Aztán miután Shawt összetörték visszaküldték Trubiskyt hátha összetörik őt is. Ez a terv majdnem sikerült is az utolsó játékban. Különösen fasza volt hogy Foxi 25:0 -nál 10 mp-el a meccs vége előtt időt kér! És a játék vége egy gyönyörű TD lett...Ja nem mégse mert agyon sackelték a QB-d...Jó persze a 4. pre season meccsen jobbára a cserék és azok cseréi játszanak. Persze nem szoktak erre a meccsre game plannel bajlódni na de ez? Ez a mai game plan srácok menjetek ki az első 3 downon futunk aztán 3. és hosszúra próbáljunk meg valami 5 yardos passzt...A lényeg hogy nehogy jó képet mutassunk az új QB srácról, mert akkor jobban megmagyarázható miért a hulladék Glennont kezdetem. Meg amúgy is ennek az új gyereknek nagyon gyakorolni kell a hand offokat... Azt se nézzük meg hogy mit tudnak az elkapóink ha már a NO1 WR kidőlt. Amúgy is megmondta Fox hogy akárhányszor pályára lépsz lesérülhetsz, tehát ne lepődjünk meg azon hogy a frenchise jövőjét a 4. preseason meccs 4. negyedében megpróbálják merénylet áldozatává tenni...Ez valami gyalázat volt már megint...

több mint 6 éve
buburubu Chicago Bears 25
Tudom a preseason utolsó meccse nem a legmagasabb szintű futballról szól, de komolyan nem tudom mégis az offense részéről mi a búbánat volt ez a playcall:
1. negyed: Akkó' fussunk jó? - Trubitsky gyakorolja a handoffokat. Cél: lehetőleg nem elesni a saját lábában.
2. negyed: Trubitzky most a hard countot gyakorolja picit de már passzolhat is egy picit - főleg checkdownt. Azért lehozzuk egy drive után mert állandóan blitzelnek. Jöhet Shaw, de most meglepjük őket és csak passzjátékot hívunk.
4. negyed végén visszajön Trubi 2 minute drill hívunk három futást a pálya közepére(?). Majd incomplete passz végül meg a meccs utolsó playében beleszalad egy sackbe.
A secondary backup részlegénél ki kell rakni mindenkit, aki az első negyeden kívül a pályán volt.
Az áldott szerencsénk a sérülésekkel megvan idén is: Ma borderline 53-as játékosainkból megsérült: Houston, Cruz, Jones-Quartey, Hall.

"The Bears are who we thought they were!"
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Amúgy ha már fox nem, soros akarhatja úgy, hogy glennont a második meccsen hazavágja valaki
peach
itt is erről kell már olvasni??
baggio
..mert a Jags topicban is Foxról meg Glennonról írnak? 😮
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Amúgy ha már fox nem, soros akarhatja úgy, hogy glennont a második meccsen hazavágja valaki
peach
itt is erről kell már olvasni??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kearse szitok szó a seahawks topicban, nem is egy jó játékos, szóval vele megint csak a mennyiség nőne.
Amúgy ha már fox nem, sors akarhatja úgy, hogy glennont a második meccsen hazavágja valaki és jöhet a sanchez trubisky show. Kicsit csúnya dolog ebben az esetben, de ott lesz az a híd... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jermaine Kearse tradeblockon a seahawksnál. Róla tud valaki valamit?? hogy mégis miért?? elgondolkodtató Meredith kiesése után

több mint 6 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Pakoljam fel az egész meccset valahova?
Szeretné valaki visszanézni, kielemezni?
Medve81
Csak azt tedd fel légyszíves, amikor Turbómen elesett a saját lábában.
füligjimmy
Tessék.
 youtu.be/n4dwdNQyfII
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
tüsi91
Ami miatt én úgy gondolom hogy Cruz is roostert foghat az az hogy ő tud játszani a szélén és slotban is ami Meredith kiesése miatt fontos szempont lehet. Mivel Wright is ilyen játékos az egyikük mindig ki tud menni szélre a másik marad a slotban. Persze Cruz jelenlegi formája valóban nem volt túl meggyőző. Én azért Whiteról sem mondtam még le teljesen, remélem nem kerül IR-e 3 meccs után...
Tomcsik
White szerintem bele fog rázódni az NFL-be.
Mikor kezdett volna már belejönni tavaly, akkor jött az a fránya sérülés.
Itt a lehetőség neki megmutatni,hogy mit is tud valójában.
Nem haragudnánk meg,ha hozná a 2014-es formáját (1447 yard, 10 TD), ami akár össze is jöhetne,de megint csak az irányító kérdéshez jutunk el.
Szerintem az első 6 meccs után megkezdődik a szeles városban a Trubisky éra, arra alapozva állításom,hogy 0-6-nál már elég meleg lesz a szék Fox edző valaga alatt. (Valaki korábban írta itt,hogy szerinte szezon közben ki lesz vágva, hát ezt én is eltudom képzelni)
Láttuk Trubisky mennyire érzi ezt a Gentry gyereket, ha az első csapattal is teljesen összeszokna Trubisky ,akkor White is megindulna felfelé.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz leginkább csak a slotban tud igazán veszélyes lenni. Tavaly szinte csak az oldalvonal mellett játszott és volt mikor egy teljes meccsre eltűnt. Persze ebben benne volt a gyengélkedő offense, de neki is bőven szerepe volt benne. Az oldalvonal mellett leginkább csak a vertikális route-okkal tudott veszélyes lenni, ugyan sebességből nem ment el a CB mellett, de a rutinja többször is kijött, remekül használta a kezeit. Igaz volt egy OBJ a túloldalon, szóval nem őt őrizték a legjobb cornerek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a WR corp bottom 5 a ligában, de lehet, hogy lágyan fogalmaztam. Amikor szar egy elkapósor akkor mondják azt, hogy sok azonos képességű játékos alkotja a brigádot. Meg mindenki első számú WR. Meredith nem egy go to guy WR, de ki fogja pótolni és hogyan? Meredith indult jobbról, balról, slotból futott mindenféle útvonalat. Tényleg sokat csiszolódott a route futása. Nem azt sajnálom, hogy Jeffery elment, hanem azt, hogy nem jött senki helyette. Meredith egy jó Z elkapó, aki ezt meg is mutatta, ha a pálya túlvégén ott volt az X (Jeffery). Most kimondott X és Z elkapó szerep nincs lebontva, de Meredith útvonalait White hótziher, hogy nem veszi át. Én már azzal is meg voltam elégedve, hogy White balról is indult, vele kapcsolatban semmi jóra nem számítok. Elég nyersen érkezett a ligába, azóta kihagyott 2 évet, s most hirtelen arról beszélnek, hogy át kell vennie az első számú WR szerepét, meg meg kell mutatnia, hogy első körös volt. Nem fogja szerintem. Nem tűnik nekem se dinamikusnak, se erősnek, se oly túl okosnak, hogy ezt intelligenciával pótolja, s azt látjuk, hogy az útvonalai nem tiszták. Wheaton teljesen más típusú játékos, aki Trubiskyvel veszélyes lehet, Glennonnal igazából screeneken kívül khmmm felesleges egy olyan játékos, aki igazán veszélyes mélységi célpont, de majd tán a Steelers drukkerek kijavítanak ha tévedek, de nem egy olyan WR, aki 6-8 yardon belüli útvonalakból sikeres lesz. Wright tisztán a legjobb elkapó jelenleg, betonbiztos a slotban a helye, s várhatunk tőle 800 yard környékét, ha egészséges marad. Igazából azt várom, hogy Meredith nélkül Miller sokkal többet áll fel elkapóként, s kvázi bizonyos játékokban, mint X elkapó fog játszani.
Mivel 6 WR megy rosterra szerintem, ezért a maradék 3 helyre mennek 4-en. Thompson egy elég megbízható srác, akit Cutler, Barkley is meg-meg talált labdával, de ő sem az az ember, akit a pálya közepén meg lehet találni. Viszont legjobb KR opció, s ez nálam rosterre teszi.
Cruz... sajnos nem láttunk tőle semmi jót, pedig ő lehetne az, akiben látom azt, hogy Meredith útvonalai a leginkább közel állnak az ő játékához. Legalábbis a régi Cruzéhoz, de nem a jelenlegihez. Ha nincs Meredith sérülése 100%, hogy nincs benn az 53-ban, így elgondolkodtató.
Gentry bejárhat egy Meredith-féle pályát (talán) idővel. Nem hiszem, hogy egy PS-t megkockáztatnak vele kapcsolatban, ahhoz túl jó hírek érkeztek vele kapcsolatban a TC-ből, s akiben látnak potenciált azt előbb teszik sérültlistára, vagy próbálják elrejteni a roster alján.
Bellamy nem jó elkapó, de az ST-ben top ember, s ami biztos, hogy Cruz nem fog játszani ST-ben, Gentry meg eddig nem játszott. Mindenesetre nélküle is jó volt a coverage team. Ettől függetlenül mondom azt, hogy mivel Foxék szeretik, szerintem rosteren van.

Egyébként az 53-am:
QB: Glennon, Sanchez, Trubisky (R)
RB: Howard, Cohen (R), Cunningham
TE: Miller, Sims, Shaheen, Braunecker
WR: White, Wheaton, Wright, Thompson, Gentry, Bellamy
OL: Leno, Long, Whitehair, Sitton, Massie, Grasu, Compton, Sowell

DL: Hicks, Goldman, Howard, Bullard, Robertson-Harris, Unrein
OLB: Floyd, Young, Houston, Acho, Skuta
ILB: Freeman, Kwiatkoski, Trevathan, Jones
CB: Amukamara, Cooper, Fuller, LeBlanc, Callahan, McManis
S: Demps, Jackson, Amos, Bush, Hall

ST: Barth, O'Donnell, Overbaugh

PUP: McPhee
IR: Carey (idéntől ha jól tévedek 2 embert lehet majd aktiválni)

Magyarázat szerintem miért:
- Braunecker az elmúlt 3 meccsen vezette az ST snapek számát. Brown jobb elkapó nála, de egy 4. TE nem ér sokat. Ellenben azt eltudom képzelni, hogy 3 TE-t viszünk és a helyére bejön pl Burton, mint FB, vagy Langford.
- Sowell helyett lehet jön valaki waiverről. Compton előtte van a rangsorban, mint swing T, ráadásul tud guardot is.
- Hall billegős, helyette el tudom képzelni, hogy inkább viszünk pluszba egy RB-t, vagy TE-t.
- Én mondjuk Sanchezt kikúrnám plusz egy 1 valaki olyannak, aki pályára is léphet.
tüsi91
Ami miatt én úgy gondolom hogy Cruz is roostert foghat az az hogy ő tud játszani a szélén és slotban is ami Meredith kiesése miatt fontos szempont lehet. Mivel Wright is ilyen játékos az egyikük mindig ki tud menni szélre a másik marad a slotban. Persze Cruz jelenlegi formája valóban nem volt túl meggyőző. Én azért Whiteról sem mondtam még le teljesen, remélem nem kerül IR-e 3 meccs után...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a WR corp bottom 5 a ligában, de lehet, hogy lágyan fogalmaztam. Amikor szar egy elkapósor akkor mondják azt, hogy sok azonos képességű játékos alkotja a brigádot. Meg mindenki első számú WR. Meredith nem egy go to guy WR, de ki fogja pótolni és hogyan? Meredith indult jobbról, balról, slotból futott mindenféle útvonalat. Tényleg sokat csiszolódott a route futása. Nem azt sajnálom, hogy Jeffery elment, hanem azt, hogy nem jött senki helyette. Meredith egy jó Z elkapó, aki ezt meg is mutatta, ha a pálya túlvégén ott volt az X (Jeffery). Most kimondott X és Z elkapó szerep nincs lebontva, de Meredith útvonalait White hótziher, hogy nem veszi át. Én már azzal is meg voltam elégedve, hogy White balról is indult, vele kapcsolatban semmi jóra nem számítok. Elég nyersen érkezett a ligába, azóta kihagyott 2 évet, s most hirtelen arról beszélnek, hogy át kell vennie az első számú WR szerepét, meg meg kell mutatnia, hogy első körös volt. Nem fogja szerintem. Nem tűnik nekem se dinamikusnak, se erősnek, se oly túl okosnak, hogy ezt intelligenciával pótolja, s azt látjuk, hogy az útvonalai nem tiszták. Wheaton teljesen más típusú játékos, aki Trubiskyvel veszélyes lehet, Glennonnal igazából screeneken kívül khmmm felesleges egy olyan játékos, aki igazán veszélyes mélységi célpont, de majd tán a Steelers drukkerek kijavítanak ha tévedek, de nem egy olyan WR, aki 6-8 yardon belüli útvonalakból sikeres lesz. Wright tisztán a legjobb elkapó jelenleg, betonbiztos a slotban a helye, s várhatunk tőle 800 yard környékét, ha egészséges marad. Igazából azt várom, hogy Meredith nélkül Miller sokkal többet áll fel elkapóként, s kvázi bizonyos játékokban, mint X elkapó fog játszani.
Mivel 6 WR megy rosterra szerintem, ezért a maradék 3 helyre mennek 4-en. Thompson egy elég megbízható srác, akit Cutler, Barkley is meg-meg talált labdával, de ő sem az az ember, akit a pálya közepén meg lehet találni. Viszont legjobb KR opció, s ez nálam rosterre teszi.
Cruz... sajnos nem láttunk tőle semmi jót, pedig ő lehetne az, akiben látom azt, hogy Meredith útvonalai a leginkább közel állnak az ő játékához. Legalábbis a régi Cruzéhoz, de nem a jelenlegihez. Ha nincs Meredith sérülése 100%, hogy nincs benn az 53-ban, így elgondolkodtató.
Gentry bejárhat egy Meredith-féle pályát (talán) idővel. Nem hiszem, hogy egy PS-t megkockáztatnak vele kapcsolatban, ahhoz túl jó hírek érkeztek vele kapcsolatban a TC-ből, s akiben látnak potenciált azt előbb teszik sérültlistára, vagy próbálják elrejteni a roster alján.
Bellamy nem jó elkapó, de az ST-ben top ember, s ami biztos, hogy Cruz nem fog játszani ST-ben, Gentry meg eddig nem játszott. Mindenesetre nélküle is jó volt a coverage team. Ettől függetlenül mondom azt, hogy mivel Foxék szeretik, szerintem rosteren van.

Egyébként az 53-am:
QB: Glennon, Sanchez, Trubisky (R)
RB: Howard, Cohen (R), Cunningham
TE: Miller, Sims, Shaheen, Braunecker
WR: White, Wheaton, Wright, Thompson, Gentry, Bellamy
OL: Leno, Long, Whitehair, Sitton, Massie, Grasu, Compton, Sowell

DL: Hicks, Goldman, Howard, Bullard, Robertson-Harris, Unrein
OLB: Floyd, Young, Houston, Acho, Skuta
ILB: Freeman, Kwiatkoski, Trevathan, Jones
CB: Amukamara, Cooper, Fuller, LeBlanc, Callahan, McManis
S: Demps, Jackson, Amos, Bush, Hall

ST: Barth, O'Donnell, Overbaugh

PUP: McPhee
IR: Carey (idéntől ha jól tévedek 2 embert lehet majd aktiválni)

Magyarázat szerintem miért:
- Braunecker az elmúlt 3 meccsen vezette az ST snapek számát. Brown jobb elkapó nála, de egy 4. TE nem ér sokat. Ellenben azt eltudom képzelni, hogy 3 TE-t viszünk és a helyére bejön pl Burton, mint FB, vagy Langford.
- Sowell helyett lehet jön valaki waiverről. Compton előtte van a rangsorban, mint swing T, ráadásul tud guardot is.
- Hall billegős, helyette el tudom képzelni, hogy inkább viszünk pluszba egy RB-t, vagy TE-t.
- Én mondjuk Sanchezt kikúrnám plusz egy 1 valaki olyannak, aki pályára is léphet.
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az eddigi három meccs alapján, Glennon egy hosszú nyakkal és pár év fiatalsággal tud többet Cutlernél, meg hogy nem papír. Papírpénzben szerencsére jó sokat keres. David Attenborough szavával élve; A fiatal hím zsiráf élvezi a csorda bizalmát.
Fox bácsi sem lett okosabb egy év alatt, ugyanolyan szenilis vén gyökér maradt, ha majd Glennon szar teljesítményt nyújt és Sanchez is lebőgött, majd szépen rátolja a vizes lepedőt Glennonra és bebújhat Trubisky seggébe, hogy aztán onnan kilépve váteszként tündököljön, hogy ő mekkora franchise qb-t kerített csak hát Glennon meg a sok sérülés elkúrta az évet, ezért majd jövőre királyok leszünk.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Glennon megoldotta, nem volt közel sem hibátlan, de én ezt vártam tőle.
tüsi91
Visszanézés után kénytelen vagyok felülbírálni magamat. Az első drive szépen fel volt építve, nem is tudom mikor volt olyan, hogy az a 8-10 (vagy több nem tudom mennyit szoktak ebbe a csomagba belevenni) play, amit felrajzolnak a nyitó drivera ennyire működjön a Bears offensenél. Glennon ezt szépen végre is hajtotta. Utána (s főleg Meredith kiesése után) hozta az első két meccsen mutatott gyenge játékát. Kapkodott, a labda helyezése teljesen szétesett, a végén amikor a tök üres Thompson előtt leesett a labda 1,5 yarddal az egyenesen fantasztikus volt. Mindezt a jónak nem nevezhető Titans D ellen. Az oké, hogy a Trubisky snap előtt még vastagon rookie, de a snap után már most szemmel láthatóan jobban halad végig a játékon, szépen végig nézi a célpontjait, sokkal jobb a zsebbiztonsága, mozgékonyságról ne is beszéljünk, messze magabiztosabbnak tűnik, s teljesen elhanyagolható módon messze jobb karja is van. Nem tudom ennyit számít-é, hogy a snap előtt Glennon jobb (?), de szégyen, hogy gyakorlatilag egy normális versenyhelyzetet nem teremtettek neki.

Ránézve az első 4 meccsre kinéz egy 0-4-es start, hacsak a védelem nem nyer meccseket, de Glennon egy nagy bukónak tűnik. S bár jónak, stabilnak tűnünk védelmi oldalon , de labdát mennyit szereztünk ezen a 3 meccsen 1-et? Lehetnek jók a számaink yardban, ebben meg abban, ha nem szerzünk konzisztensen labdákat, akkor ezek semmit nem érnek majd.
tüsi91
A röhej az, hogy az éjszakai meccsen Hoyer is olyannak tűnt, mint egy fr QB, Hát azt a kutyafáját! 😊

Trubisky minden mozdulatában több van, mint Glennonnak valaha volt/lesz. A menekülős játéka (amit Dave is írt - Cruz drop) még nagyobb zsuga lett volna, mint a TD.

A védelem nekem tetszett, bár néha akkorát akartak ütni, hogy lett belőle még pár yard helyette. Nem tudom, az első tétmeccseken ebből mi fog látszani, mindenesetre én bizakodóbb vagyok, mint egy éve.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Elég húzós a WR kérdés. Ugye Meredith kiesett (milyen jó volna ha lenne egy AJ), így itt az ideje hogy White végre bizonyítsa hogy megérte azt az első kört. Aztán ott egy nagy kérdőjel hogy ki lesz ott az 53-as keretben. Cruz vagy Gentry? Esetleg mind a kettő marad? Nekem Gentry pre season játéka nagyon tetszett, campből is folyamatosan jó hírek voltak róla és úgy néz ki Trubiskyvel is megtalálta az összhangot. Cruz egyik nagy kedvencem és szeretnék látni jó sok salsát szóval remélem mind a kettő keretben ragad. Azt is jó lenne ha R R-Harris megcsípne egy spotot, az ő játéka is tetszett. Lehet megint lesz olyan mákunk mint Sittonnal volt és cutol valaki egy nevesebb WR-t??? Amúgy szerintem eléggé under rated az elkapósor, pedig pl. a Titans ellen azért voltak szép megoldásaik. Mondjuk a Titans secondary szépen asszisztált ehhez...

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Glennon megoldotta, nem volt közel sem hibátlan, de én ezt vártam tőle.
tüsi91
Visszanézés után kénytelen vagyok felülbírálni magamat. Az első drive szépen fel volt építve, nem is tudom mikor volt olyan, hogy az a 8-10 (vagy több nem tudom mennyit szoktak ebbe a csomagba belevenni) play, amit felrajzolnak a nyitó drivera ennyire működjön a Bears offensenél. Glennon ezt szépen végre is hajtotta. Utána (s főleg Meredith kiesése után) hozta az első két meccsen mutatott gyenge játékát. Kapkodott, a labda helyezése teljesen szétesett, a végén amikor a tök üres Thompson előtt leesett a labda 1,5 yarddal az egyenesen fantasztikus volt. Mindezt a jónak nem nevezhető Titans D ellen. Az oké, hogy a Trubisky snap előtt még vastagon rookie, de a snap után már most szemmel láthatóan jobban halad végig a játékon, szépen végig nézi a célpontjait, sokkal jobb a zsebbiztonsága, mozgékonyságról ne is beszéljünk, messze magabiztosabbnak tűnik, s teljesen elhanyagolható módon messze jobb karja is van. Nem tudom ennyit számít-é, hogy a snap előtt Glennon jobb (?), de szégyen, hogy gyakorlatilag egy normális versenyhelyzetet nem teremtettek neki.

Ránézve az első 4 meccsre kinéz egy 0-4-es start, hacsak a védelem nem nyer meccseket, de Glennon egy nagy bukónak tűnik. S bár jónak, stabilnak tűnünk védelmi oldalon , de labdát mennyit szereztünk ezen a 3 meccsen 1-et? Lehetnek jók a számaink yardban, ebben meg abban, ha nem szerzünk konzisztensen labdákat, akkor ezek semmit nem érnek majd.