Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jó hírek. Sitton, Long, Royal, Goldman és Callahan is edzett hétfőn. Reméljük mindenki visszatér és a szezon 2. felében egészségesebb tud maradni a csapat...
Tomcsik
Jimmy nagy kedvencét..M.Wilson-t kifelejtetted! 😀
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jó hírek. Sitton, Long, Royal, Goldman és Callahan is edzett hétfőn. Reméljük mindenki visszatér és a szezon 2. felében egészségesebb tud maradni a csapat...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem bántam ezt a sok főműsoridős meccset, mert legalább újra elkezdtem követni a liga többi csapatát egy kicsit komolyabban. Lógó Pöcs elérte, hogy lekerüljünk a Jax, Browns magasságába (49ers most kilátástalanabb, azt majd meglátjuk). Mert nem tudok rábökni olyan szarfészekre, ahol nem tudnának seggel előre beleesni 3 győzelembe. Ezúton kérek elnézést Pintér Attilától, és minden őt támogató jóérzésű igaz magyar embertől.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Tampa védeleme eleve elég kula, ráadásul úgy jöttek a meccsbe 3 nap pihenővel, mintha 6 negyedet játszottak volt. A Falcons védelme is elég kula. Ehhez még tegyük hozá, hogy csütörtökön eleve nincs normális állapotban senki. Langford akár el is kaphatja a fonalat, de power man középen, ezzel lehet őket szívatni rendesen. Nem fogjuk. Másik, Loggains vajon mennyit pofázhat bele, miközben már a második OC alat látjuk, hogy fél szezon kell, hogy az lépjen pályára, aki megérdemli. Fox neve volt garancia arra, hogy a RENDSZER változatlan marad, le is nyugodott mindenki a picsába. Idén bubble screen helyett outside zone a szezon gyümölcse.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bye week pangás van így érdemes nézegetni ezeket az elemzéseket. Ez szépen lebontja Howard nagy játékait.
 www.windycitygridiron.com/2016/11/5/13534948/chicago-bears-jordan-howard-minnesota-vikings-nfl-2016-play-anatomy-nfc-offensive-player-of-the-week

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
jó egyenlöre jelenleh Loggains is eléggé oké
ricsiii83
Dehogy oké, nálam legalábbis az hogy vki 6 meccs után veszi észre kivel mit is kellene játszatni nem fér bele. Nagyon durva minőségi javulást kellene állandósítania (!) az Onél hogy maradhasson akkor is ha Fox megy. Fangionak maradnia kell, az ő munkájával szerintem mindenki elégedett.

Láttuk mit tud ez a tampa, kiváncsi vagyok mi mit hozunk ki az ellenük vívott meccsből...
davemayer
Az első 3 meccs alapján egyet is értenék veled. Ahogy sokan úgy én is ki voltam akadva Loggainstól. Azóta viszont egyre jobban meccselt és a hívások se voltak olyan vészesek. Egyrészt kellett idő hogy a hírtelen összerakott O fal összeálljon, másrészt kelett neki is egy kis idő még összerakta a dolgokat. A Vikes ellen tökéletes game plant rakott össze és remekül hívta a játékokat.! Most nem azt mondom hogy totál neggyőzött, de adjunk neki esélyt. Az első 3 meccshez képest sokat fejlődött és ha ez így marad a szezon második részében akkor meg tudnék békélni a személyével....

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Láttuk mit tud ez a tampa, kiváncsi vagyok mi mit hozunk ki az ellenük vívott meccsből...
davemayer
Winston-ra nyomás kell, és duplázni Evanst, aztán imádkozni.

Ha ez nem megy, akkor pisztolypárbaj lesz, amitől félek, na nem azért, mert nincs meg a keretben a képesség erre, hanem mert konzerv mindenki. Még egyetlen meccs sem volt, ahol az utolsó negyedre nem dőlt volna el a meccsünk. Ha vezetünk 7, 10 uram bocsáss 17 ponttal akkor a fékeket azonnal behúzzuk és öljük az órát. Ez néha indokolt, de sokszor nem értem, főleg a szezon eleje felé, amikor rá kellett volna lépned az ellenfél torkára, egyből elkezdtük a rövid yardos passzokat meg futásokat nyomatni, hogy jaj csak nehogy baj legyen, az ellenfél meg egyből olvasta.
Meglehet nézni hány pontot csináltunk eddig a meccseken, 20 pont fölé egyszer mentünk, egyszer pedig karistoltuk azért ez eléggé gyászos, akármennyire is szar a keret, vagy vannak sérültek, ez a teljesítmény konkrétan liga utolsó.
Szóval isten ments, egy olyan meccstől, ahol Brees, vagy Ryan áll ott, mert akkor kurva nagy verésbe szaladunk bele.

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
jó egyenlöre jelenleh Loggains is eléggé oké
ricsiii83
Dehogy oké, nálam legalábbis az hogy vki 6 meccs után veszi észre kivel mit is kellene játszatni nem fér bele. Nagyon durva minőségi javulást kellene állandósítania (!) az Onél hogy maradhasson akkor is ha Fox megy. Fangionak maradnia kell, az ő munkájával szerintem mindenki elégedett.

Láttuk mit tud ez a tampa, kiváncsi vagyok mi mit hozunk ki az ellenük vívott meccsből...
davemayer
Sima győzelem. Annál alább ne adjuk kérem szépen!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
jó egyenlöre jelenleh Loggains is eléggé oké
ricsiii83
Dehogy oké, nálam legalábbis az hogy vki 6 meccs után veszi észre kivel mit is kellene játszatni nem fér bele. Nagyon durva minőségi javulást kellene állandósítania (!) az Onél hogy maradhasson akkor is ha Fox megy. Fangionak maradnia kell, az ő munkájával szerintem mindenki elégedett.

Láttuk mit tud ez a tampa, kiváncsi vagyok mi mit hozunk ki az ellenük vívott meccsből...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fangio a 49ersnél is a semmiből csinált jó secondaryt(y)ha az.év végén elakarnának mindenkit küldeni öt kéne egyedül hagyni.. jó egyenlöre jelenleh Loggains is eléggé oké

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Félidőnél járunk és itt a bye week szóval egy kicsit az eddigiekről. Az elején nagyon nehezen indult a szezon. A Texans ellen az O fal katasztrofális képet festett és az O playbook és hívások nagyon rosszak voltak. Aztán az Eagles ellen ismét hatalmas csalódás és elkezdtek jönni a sérülések. Loggainst a halál faszára kívántuk sokan és Fox is ramaty munkát végzett... Nézzünk azonban a dolgok mögé. Az O line az első 2 meccs után megszilárdult az utóbbi pár meccsen még Massie is emlékeztetett egy NFL tacklera...Az off season alatt kiesett Grassu akit kezdőnek szántunk és az utolsó héten szereztük meg Sittont így Whitehair C lett amit életében nem játszott előtte. Volt kemény egy hete megtanulni a szakmát...Az elején Loggains hívásai se segítették őket. Aztán ahogy telt az idő és Loggains is jobban ráérzett hogy milyen playeket lehet játszani elkezdett összeállni a fal és bár van még hova fejlődni azért ez kezd egy normális egység lenni. Külön öröm hogy Cody végig tolta az összes meccset és egyre jobban fejlődik. Ennek is köszönhető, hogy Hoyer tudott hozni számokat, de azért az elmondható hogy az egy másik dimenzió ha Cutler játszik. Apropó Hoyer... Azért sok csapat boldog lenne ha lenne egy ilyen back up QB-a, amit egy back uptól vár az ember azt hozta, sőt többet is, de azt ne várjuk tőle hogy olyan játékokat csinál mint pl. Cutler a Vikes ellen. Az O fal javulása miatt a futó játék is rendeződni látszik és Howard eddigi teljesítménye nagyon bíztató. WR állományban még White kiesése ellenére is van potenciál. Remélhetőleg Loggains nem esik vissza az év eleji szintre és akkor azért bizakodhatunk egy jobb folytatásban. D oldalon Fangio keze nyoma kezd meglátszani és még a jobbára UDFA secondaryvel is elkezdett felépíteni egy egész jó D-t... Az elmondható hogy a meccsek többségében a D tett annyit hogy nyerhető legyen a meccs( persze volt pár meccs ahol nekik se ment pl Dallas vagy GB elleni 3-4. negyed) Az is jó hogy pár rookie az idő múlásával elkezdett egyre jobban játszani. Floyd remélhetőleg tudja tartani vagy fokozni ezt a szintet amin mostanában játszik. Úgy látszik ha egészséges akkor van pitenciál a srácban. McPhee visszatérése hatalmas lökést adott a D-nek, ő nagyon hiányzott az első 6 meccsen. Biztosra veszem ha ő végig lett volna akkor nem 2-6 lenne a mérleg. Hall, Callahan és LeBlanc is bíztató. Ha a sérülések végre elkerülnék a csapatot ebből a D-ből egy nagyon jó kis egység válhatna. Fox eddig nagy csalódás... Idióta nyilatkozatok, rossz time management, zászlók be nem dobása, szar game plan, pár rossz személyi döntés. Az ő sorsa attól függ mit mutatunk a szezon 2. felében. Azért ez egy fiatal csapat és lehet látni tehetségeket. Sokan, többek közt én is amellett voltam hogy onkább legyen egy jobb draft pikk, de ezt most másképp látom. Jobb lenne ha a fiatalok fejlődése megmaradna és megéreznék milyen nyerni. Olyan jól esett a Vikes elleni siker...Cutler kérdése is érdekes, marad, nem marad, megtartsuk vagy se? Azt hiszem erre a kérdésre is megkapjuk a választ a szezon második felében. Én magam úgy gondoltam lehet megérett a váltás, de ha végig olyan tud lenni mint a Vikes ellen akkor miért küldenénk el? A hátra lévő meccsek közül azért néhány nyerhető és akár még egy 8-8 , 7-9 is kijöhet ebből ami valszeg azt jelentené hogy Fox és Cutler is marad... Ehhez mondjuk a Tampát meg kéne csapni a bye után. A 2-6 ellenére azért vannak pozitívumok, pislákol valami fény az alagút végén....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egy nagyon jó kis elemzés AJ TD kapcsán...
 www.windycitygridiron.com/2016/11/4/13502924/chicago-bears-film-room-breaking-down-alshon-jeffery-touchdown-jay-cutler-scheme-xs-os-playaction

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Cody Whitehair, Jordan Howard, Leonard Floyd top rookiek között emlegetik őket. Jó úton halad a csapat, így biztosan több Pro Bowl játékos is lesz majd idóvel!
Béczkó
Eddig keveset láttunk sajnos belőle, de Hall is a jobbak között említeném.. mert amikor játszott akkor eléggé jól játszott.. Kwiatkoski sem egy rossz playa Trevethan és Freeman mellett tökéletesen tud fejlődni majd, hogy 2-3 év múlva akár 2. LB legyen

több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Cody Whitehair, Jordan Howard, Leonard Floyd top rookiek között emlegetik őket. Jó úton halad a csapat, így biztosan több Pro Bowl játékos is lesz majd idóvel!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Utoljára nem két.éve volt potw játékosunk??? Asszem akkor is a spec. teambe Robbie császár szenátor elnök uralkodó szultán kalifa miniszter Gould

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Howard lett a player of the week. Nagyot játszott szóval teljesen megérdemelten...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ezt még meccs után megakartam jegyezni, de elfelejtettem.

Itt az a screen, ami Howard TD drivejában egy 3. downnál volt.

 www.profootballweekly.com/lists/2016/11/02/86317b386cc04d2cb388f02aa8e6c1ee/7003d1b6-5e9c-4f86-957c-29b28903e1f6/image-pv_web.jpg

Pöpec hívás volt, s bár szerintem kicsit könnyedén engedték át a védőket, de végülis Howardhoz eljutott a labda. Nos megy a három interior lineman blokkolni, s végül az a srác csinálja meg a szerelést, akit Whitehair blokkol, vagy legalábbis szeretett volna. Meg lett a first down és a drive végén a TD is, szóval ilyen szempontból mindegy, de 3 falemberre jut két náluk kisebb védő... Most Larsen nincs pozícióban, őt hagyjuk is, de ha Whitehair megblokkolja azt a védőt, akkor Kush kiütheti a secondary játékost és TD. Nem hinném, hogy Kendricks vagy Smith odaért volna. Ehhez képest lett csak egy 11 yardos first down.
tüsi91
Végre Kreutz után úgy látszik lesz egy jó C . Blokkolhatott volna jobban is ennél a játéknál, de összességében eddig jól játszik szinte egész szezonban. Grassu így valszeg egy kidobott 3. kör lesz... Bár back upnak majd megteszi. Ahogy említetted is eddig az idei draft class elég ígéretesnek néz ki...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na ezt még meccs után megakartam jegyezni, de elfelejtettem.

Itt az a screen, ami Howard TD drivejában egy 3. downnál volt.

 www.profootballweekly.com/lists/2016/11/02/86317b386cc04d2cb388f02aa8e6c1ee/7003d1b6-5e9c-4f86-957c-29b28903e1f6/image-pv_web.jpg

Pöpec hívás volt, s bár szerintem kicsit könnyedén engedték át a védőket, de végülis Howardhoz eljutott a labda. Nos megy a három interior lineman blokkolni, s végül az a srác csinálja meg a szerelést, akit Whitehair blokkol, vagy legalábbis szeretett volna. Meg lett a first down és a drive végén a TD is, szóval ilyen szempontból mindegy, de 3 falemberre jut két náluk kisebb védő... Most Larsen nincs pozícióban, őt hagyjuk is, de ha Whitehair megblokkolja azt a védőt, akkor Kush kiütheti a secondary játékost és TD. Nem hinném, hogy Kendricks vagy Smith odaért volna. Ehhez képest lett csak egy 11 yardos first down.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Had éljem ki nárcisztikus érzéseimet.
Pár hete le lettem hülyézve, amikor azt írtam, hogy szerintem verhető a Vikings, hát bejött, azt is írtam, hogy ez a Vikes túlértékelt, úgy érzem ez is igazolódni látszik, persze a rengeteg sérült, és szar fal ellenére még egy nagyon jó csapat, de rögtön a legjobb csapatnak kikiáltani már akkor is hülyeség volt.

Nagyon meglepődnék ha nem vernénk meg a tampát is 10 ponttal. A 7-9 szerintem még mindig reális, a csoportellenfelek sincsenek olyan hű de nagy formában, meglátjuk mi lesz.
hpeter93
Senki nem mondta hogy hülye vagy, de az tény hogy nem volt reális hogy nyerünk. Megcsináltuk és örüljünk is ennek. A 7-9 még mindig szürreálisan hat, de meglátjuk mi lesz. Minden esetre elgondolkodik az ember hogy mi lett volna ha Cutler korábban "meggyógyul" , ha nem lett volna ennyi sérült vagy ha nem szopunk ki a Jags-Colts duótól...Akkor most lehet PO-ról menne a diskurzus....Amúgy azt se mondtam hogy a Vikes lenne a legjobb csapat, csupán azt hogy egy jó csapat és akár oda is érhetnek a végére....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akárhogy is, de játszottunk egy jó meccset egy jó csapat ellen, aki ráadásul csoport rivális és nyertünk. Most ez érdekel. Az élet apró örömei...Az hogy 2-6 az meg egy más kérdés... Persze most is volt 1-2 hiba, de végig domináltunk a labda mindkét oldalán... Larsen és Kush pozitív meglepetés volt, pedig azt hittem a Vikes D ízekre szedi őket... Az is látszik hogy ha McPhee lett volna korábban akkor nem ez lenne a mérleg. Ő volt igazából a szikra ami berobbantotta a pass rusht. Amin most igazából morfondírozok inkább az az hogy jó -e az nekünk ha tartjuk ezt a formát és hozunk még 4-5 győzelmet? De igazából nem érdekel hogy most távolabb a no1 pick, mert jó volt végre egy ilyen meccset látni és többet akarok ebből... A másik hogy mi a tök legyen Cutlerrel az év végén, mert tényleg se vele se nélküle szitu... Azt látjuk hogy vele azért más dimenziót képvisel az O...Lehet az lenne a legjobb ha bele menne egy alaposabb pay cutba és itt maradna mentornak hogy tanítsa a jövő QB-ét akit remélhetőleg kihúzunk majd a drafton...Érdekes szitu meglátjuk mi jár az FO fejében...
Tomcsik
Fizu csökkentés? Őszintén minek?
Minden vmire való kezdő 10+M keres, annál alább úgy se adja. Azzal 3-4misivel nem lennék beljebb főleg annak a tudatában, h jelenleg 40-50misivel vagyunk a kövi salary cap alatt. (+kövi offseasontól halott pénz nélkül elküldhető, s ha bele is menne fizetés csökkentésbe, akkor tuti kérné h a szerződése egy részét tegyék garantálttá). Szóval van pénz dögivel s a szerződését nem bolygatnám.
Sokan írták h itt az ideje cserélni. Kevesebb nagyobb ellendrukkere volt Cutlernek mint én. GB elleni NFC döntőn mutatott viselkedéséért évekig rüheltem. De nem tudom, vhogy megszerettem a fickót 😛 És hát a jelenlegi QB felhozatalért nem vagyok oda. Eleve a TOP3 prospect irányító nem is biztos h kijön a draft-ra (ki kockáztatná h a Browns-ban játsszon? 😀 ), s még ha elérhetőek lennének is, egyikre se mondanám h biztos jobb vagy jobb lesz mint Cutty... Kizer eléggé inkonzisztens, pontatlan... Watson engem Newtonra vagy Wilsonra emlékeztet, lehet h jó lenne nálunk, de h 16 meccsből párat sztem tutira kihagyna mindig az ziher, amennyire törékenynek érzem+ugye a híres CHI-OLine.... Trubisky meg nem ér (egyelőre) 1kör első felét.... Én megtartanám inkább a jó öreg Jay-t, első körben BPA-znák (vagy legjobb elérhető OT), s 2. v 3. körben húznák egy QB-t... Lesz ott még nagy potenciállal elérhető, mint Chad Kelly, Luke Falk vagy Brad Kaaya 😊
Tito05
Akárhogy is, de játszottunk egy jó meccset egy jó csapat ellen, aki ráadásul csoport rivális és nyertünk. Most ez érdekel. Az élet apró örömei...Az hogy 2-6 az meg egy más kérdés... Persze most is volt 1-2 hiba, de végig domináltunk a labda mindkét oldalán... Larsen és Kush pozitív meglepetés volt, pedig azt hittem a Vikes D ízekre szedi őket... Az is látszik hogy ha McPhee lett volna korábban akkor nem ez lenne a mérleg. Ő volt igazából a szikra ami berobbantotta a pass rusht. Amin most igazából morfondírozok inkább az az hogy jó -e az nekünk ha tartjuk ezt a formát és hozunk még 4-5 győzelmet? De igazából nem érdekel hogy most távolabb a no1 pick, mert jó volt végre egy ilyen meccset látni és többet akarok ebből... A másik hogy mi a tök legyen Cutlerrel az év végén, mert tényleg se vele se nélküle szitu... Azt látjuk hogy vele azért más dimenziót képvisel az O...Lehet az lenne a legjobb ha bele menne egy alaposabb pay cutba és itt maradna mentornak hogy tanítsa a jövő QB-ét akit remélhetőleg kihúzunk majd a drafton...Érdekes szitu meglátjuk mi jár az FO fejében...
Tomcsik
Fizu csökkentés? Őszintén minek?
Minden vmire való kezdő 10+M keres, annál alább úgy se adja. Azzal 3-4misivel nem lennék beljebb főleg annak a tudatában, h jelenleg 40-50misivel vagyunk a kövi salary cap alatt. (+kövi offseasontól halott pénz nélkül elküldhető, s ha bele is menne fizetés csökkentésbe, akkor tuti kérné h a szerződése egy részét tegyék garantálttá). Szóval van pénz dögivel s a szerződését nem bolygatnám.
Sokan írták h itt az ideje cserélni. Kevesebb nagyobb ellendrukkere volt Cutlernek mint én. GB elleni NFC döntőn mutatott viselkedéséért évekig rüheltem. De nem tudom, vhogy megszerettem a fickót 😛 És hát a jelenlegi QB felhozatalért nem vagyok oda. Eleve a TOP3 prospect irányító nem is biztos h kijön a draft-ra (ki kockáztatná h a Browns-ban játsszon? 😀 ), s még ha elérhetőek lennének is, egyikre se mondanám h biztos jobb vagy jobb lesz mint Cutty... Kizer eléggé inkonzisztens, pontatlan... Watson engem Newtonra vagy Wilsonra emlékeztet, lehet h jó lenne nálunk, de h 16 meccsből párat sztem tutira kihagyna mindig az ziher, amennyire törékenynek érzem+ugye a híres CHI-OLine.... Trubisky meg nem ér (egyelőre) 1kör első felét.... Én megtartanám inkább a jó öreg Jay-t, első körben BPA-znák (vagy legjobb elérhető OT), s 2. v 3. körben húznák egy QB-t... Lesz ott még nagy potenciállal elérhető, mint Chad Kelly, Luke Falk vagy Brad Kaaya 😊
Tito05
Vègül is igazad van, csak tényleg az van az emberben hogy megrartsuk-e vagy se. Ha esetleg megtartjuk akkor meg lehetne próbálni olcsóbban, azért 3-4 milla számít... Minden esetre ha váltani akarunk akkor most kell mert most van rá lehetőség. Persze nem biztos hogy akármelyik top QB prospect jobb lesz mint ő... Főleg ha netán most még nyerünk is pár meccset akkor távolabb kerülünk a jobb prospectektől... Kayaa amúgy sok helyen első körös de max 2. harmadikba nem hiszem hogy bennt lenne... Persze azért még messze a draft meglátjuk mi lesz... Minden esetre most élvezzük ki ezt a kis sikert 😊

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Had éljem ki nárcisztikus érzéseimet.
Pár hete le lettem hülyézve, amikor azt írtam, hogy szerintem verhető a Vikings, hát bejött, azt is írtam, hogy ez a Vikes túlértékelt, úgy érzem ez is igazolódni látszik, persze a rengeteg sérült, és szar fal ellenére még egy nagyon jó csapat, de rögtön a legjobb csapatnak kikiáltani már akkor is hülyeség volt.

Nagyon meglepődnék ha nem vernénk meg a tampát is 10 ponttal. A 7-9 szerintem még mindig reális, a csoportellenfelek sincsenek olyan hű de nagy formában, meglátjuk mi lesz.

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Akárhogy is, de játszottunk egy jó meccset egy jó csapat ellen, aki ráadásul csoport rivális és nyertünk. Most ez érdekel. Az élet apró örömei...Az hogy 2-6 az meg egy más kérdés... Persze most is volt 1-2 hiba, de végig domináltunk a labda mindkét oldalán... Larsen és Kush pozitív meglepetés volt, pedig azt hittem a Vikes D ízekre szedi őket... Az is látszik hogy ha McPhee lett volna korábban akkor nem ez lenne a mérleg. Ő volt igazából a szikra ami berobbantotta a pass rusht. Amin most igazából morfondírozok inkább az az hogy jó -e az nekünk ha tartjuk ezt a formát és hozunk még 4-5 győzelmet? De igazából nem érdekel hogy most távolabb a no1 pick, mert jó volt végre egy ilyen meccset látni és többet akarok ebből... A másik hogy mi a tök legyen Cutlerrel az év végén, mert tényleg se vele se nélküle szitu... Azt látjuk hogy vele azért más dimenziót képvisel az O...Lehet az lenne a legjobb ha bele menne egy alaposabb pay cutba és itt maradna mentornak hogy tanítsa a jövő QB-ét akit remélhetőleg kihúzunk majd a drafton...Érdekes szitu meglátjuk mi jár az FO fejében...
Tomcsik
Fizu csökkentés? Őszintén minek?
Minden vmire való kezdő 10+M keres, annál alább úgy se adja. Azzal 3-4misivel nem lennék beljebb főleg annak a tudatában, h jelenleg 40-50misivel vagyunk a kövi salary cap alatt. (+kövi offseasontól halott pénz nélkül elküldhető, s ha bele is menne fizetés csökkentésbe, akkor tuti kérné h a szerződése egy részét tegyék garantálttá). Szóval van pénz dögivel s a szerződését nem bolygatnám.
Sokan írták h itt az ideje cserélni. Kevesebb nagyobb ellendrukkere volt Cutlernek mint én. GB elleni NFC döntőn mutatott viselkedéséért évekig rüheltem. De nem tudom, vhogy megszerettem a fickót 😛 És hát a jelenlegi QB felhozatalért nem vagyok oda. Eleve a TOP3 prospect irányító nem is biztos h kijön a draft-ra (ki kockáztatná h a Browns-ban játsszon? 😀 ), s még ha elérhetőek lennének is, egyikre se mondanám h biztos jobb vagy jobb lesz mint Cutty... Kizer eléggé inkonzisztens, pontatlan... Watson engem Newtonra vagy Wilsonra emlékeztet, lehet h jó lenne nálunk, de h 16 meccsből párat sztem tutira kihagyna mindig az ziher, amennyire törékenynek érzem+ugye a híres CHI-OLine.... Trubisky meg nem ér (egyelőre) 1kör első felét.... Én megtartanám inkább a jó öreg Jay-t, első körben BPA-znák (vagy legjobb elérhető OT), s 2. v 3. körben húznák egy QB-t... Lesz ott még nagy potenciállal elérhető, mint Chad Kelly, Luke Falk vagy Brad Kaaya 😊
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Akárhogy is, de játszottunk egy jó meccset egy jó csapat ellen, aki ráadásul csoport rivális és nyertünk. Most ez érdekel. Az élet apró örömei...Az hogy 2-6 az meg egy más kérdés... Persze most is volt 1-2 hiba, de végig domináltunk a labda mindkét oldalán... Larsen és Kush pozitív meglepetés volt, pedig azt hittem a Vikes D ízekre szedi őket... Az is látszik hogy ha McPhee lett volna korábban akkor nem ez lenne a mérleg. Ő volt igazából a szikra ami berobbantotta a pass rusht. Amin most igazából morfondírozok inkább az az hogy jó -e az nekünk ha tartjuk ezt a formát és hozunk még 4-5 győzelmet? De igazából nem érdekel hogy most távolabb a no1 pick, mert jó volt végre egy ilyen meccset látni és többet akarok ebből... A másik hogy mi a tök legyen Cutlerrel az év végén, mert tényleg se vele se nélküle szitu... Azt látjuk hogy vele azért más dimenziót képvisel az O...Lehet az lenne a legjobb ha bele menne egy alaposabb pay cutba és itt maradna mentornak hogy tanítsa a jövő QB-ét akit remélhetőleg kihúzunk majd a drafton...Érdekes szitu meglátjuk mi jár az FO fejében...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Tampás részre 10 lájkot nyomnék. Tavaly két nagy W után is oly módon kaptál ki, hogy nem lehetett megemészteni.

Amúgy látom téged még annyira sem elégitett ki ez a sima győzelem, mint engem 😊.
tüsi91
Ó bébi, engem nehéz. Ma néztem vmi casting pornót, és arra gondoltam közben, hogy a háttérben a komód tök jól néz ki. Berendeztük a hálószobát fenyőbútorokból a múlt hónapban, de már nem tetszik.

Másik random gondolat: kellene egy RT, mert amikor Massiet látom, hogy sípszó előtt elengedi az emberét, hülyét kapok. Mondjuk így legalább nem holdingol a köcsögje. Kellene CB (Fuller viszatérhet?), vagy egy safety. Még egy pass rusher, jobb a túl sok, mint a túl kevés. Oszt ennyi. Egy echte szupersztár jöhetnek akárhová, persze. De 2 győzelem? Nevetséges.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Tampás részre 10 lájkot nyomnék. Tavaly két nagy W után is oly módon kaptál ki, hogy nem lehetett megemészteni.

Amúgy látom téged még annyira sem elégitett ki ez a sima győzelem, mint engem 😊.