Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
A philly tradelni akar WRt és a fő céljuk Smith a 49erstől, de felmerült Jeffery neve, na az még érdekes lenne
ricsiii83
vigyék csak, hátha kapunk érte valamit, jövőre már úgysem lenne itt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A philly tradelni akar WRt és a fő céljuk Smith a 49erstől, de felmerült Jeffery neve, na az még érdekes lenne

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Megmondom az őszinteséget, és tudom, hogy ez most sokakat meg fog lepni, de én soha nem voltam John Fox rajongója. Azt viszont el tudtam képzelni, hogy öszerak egy olyan csapatot, amitől senki nincs ugyan beszarva, de senki nem is játszana ellenük. Ehhez képest tartjuk magunkat ahhoz a hagyományhoz, hogy elhitetjük egy Osweiler kailberű csávóról, hogy franchise irányító. Egy Jacksonville ellen nem tud kibrusztolni egy győzelmet a 4. negyedben. Annyi szőr nincs a tökén, hogy a kezdő irányítóját tisztességesen padoztassa, inkább kamuzik, mint egy kormányszóvivő.
füligjimmy
Nekem is pontosan ez a problémám, azt hitte az emberek többsége hogy csinál ebből a csapatból egy erős közepest erre ez lett belőle.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Edisont felhozták PS-ból... Remélem ez nem azt vetíti ekőre hogy Sitton és Long hosszabb időt kell hogy kihagyjon...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megmondom az őszinteséget, és tudom, hogy ez most sokakat meg fog lepni, de én soha nem voltam John Fox rajongója. Azt viszont el tudtam képzelni, hogy öszerak egy olyan csapatot, amitől senki nincs ugyan beszarva, de senki nem is játszana ellenük. Ehhez képest tartjuk magunkat ahhoz a hagyományhoz, hogy elhitetjük egy Osweiler kailberű csávóról, hogy franchise irányító. Egy Jacksonville ellen nem tud kibrusztolni egy győzelmet a 4. negyedben. Annyi szőr nincs a tökén, hogy a kezdő irányítóját tisztességesen padoztassa, inkább kamuzik, mint egy kormányszóvivő.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutlert tisztázták, játékra alkalmas. Micsoda érdekes időzítés... Asszondja Fox Cutler volt mindig is a starter. Pár hete azt mondta az a bohóc, hogy nincs garantált helye, meghogy nincs tervük. Ez a faszi egyre szánalmasabb. Longnak tricepsz sérülése van.
tüsi91
Az hagyjál, hogy Fox így nyomja, szenilis már a gyógyszer is elgurul néha napján és a prosztatája is dinnye nagyságú lehet. De amikor Pace nyáron kirakja Trade-ra majd miután látja, hogy nem viszik, azt mondja, hogy Our man, nna az a gáz.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlert tisztázták, játékra alkalmas. Micsoda érdekes időzítés... Asszondja Fox Cutler volt mindig is a starter. Pár hete azt mondta az a bohóc, hogy nincs garantált helye, meghogy nincs tervük. Ez a faszi egyre szánalmasabb. Longnak tricepsz sérülése van.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
srácok most olvastam másik csoportba, hogy ávvégén be.kéne próbálni a viks dc koordinátort mint hc.. mit szoltok hozzá??
ricsiii83
Nálam kicsit meredek. Ez a D Zimmer miatt ligaelit, persze Edwards sem kutyaütő, de nem véletlen nem volt még sehol se HC.
Elég lutris húzás lenne.
Toca
Hülyeség erről beszélni főleg ilyen korán, nna persze nem azért mert Fox itt marad,(bár ez is esélyes szerintem) hanem mert még franc se tudja kik lesznek a mozdítható edzők év végén. Egyébként sokan JMD-t akarják, nna én pont őt nem akarnám soha sem, akkor inkább jöjjön a Vikes DC vagy az öreganyám, de ne JMD, az az ember egy elképesztő arrogáns f@sz, aki nem hiszi olvassa el, miért jött el Cutler onnan.
hpeter93
Különben is kedves húzás lenne Cutlernek idehívni JMD -t, kb mint egy öngyilkos hajlamú embernek pengekészletet ajándékozni.

Kicsit még a meccsről, én nem vártam semmit, na azt meg is kaptam. Csóri Hoyer.....Még néha úgy nézett ki, mint egy irányító. Lehet, hogy most lehurrogtok, de én 2019-20-nál előbb nem hiszem, hogy itt normális, PO kaliberű egylet lesz. Az elcseszett draftokat még évekig nyögjük majd, mert itt nem csak az edzők, a keret is szar. Lehet, hogy nagyon jó edző kihozna belőlük, egy 7-9-et, de azzal nem vagyunk beljebb.
Évekig volt a három egység közel egy jó vagy legalább erős közepes egységünk. 8-10 éve a D és az ST kiváló volt, később is jó, aztán mire beszartak, úgy tűnt Trestman-nel lesz egy fasza kis támadóegységünk. Mára melyiket mondanánk legalább közepesnek? Mára már ugyan nem kell attól aggódni, hogy az ST elveszti a labdákat, erre igazoltunk egy középiskolai szintű rúgót...

Tegnap a Lions meccsét néztem, bár Bazza szokás szerint pesszimista volt 😊, csak nyertek. A Min ugyan zakózott, de kiemelkedik a csoportból. A GB szerintem kicsit gödörben van ugyan, de ők is fényévekre vannak tőlünk. ha már kiejtettük a gyeplőt idén a kezünkből, én már bedobnám a lovak közé, hátha egyszer tudunk tényleg jól draftolni. Tudom, nem ez a tökéletes recept, de én nem örülnék én 5-11-es szezonnak, hagyjuk a picsába......

Viszont, hogy egy kicsit a jóról is írjak, ha ezt a támadójáték felfogást, amelyet Hoyerrel (hasonlóan korábban Mccown-nal) játszattak, Cutlerre írnák, az tetszene, mert ő kombinálni tudná a hosszabb passzokkal, ami Hoyernek nem ment.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
srácok most olvastam másik csoportba, hogy ávvégén be.kéne próbálni a viks dc koordinátort mint hc.. mit szoltok hozzá??
ricsiii83
Nálam kicsit meredek. Ez a D Zimmer miatt ligaelit, persze Edwards sem kutyaütő, de nem véletlen nem volt még sehol se HC.
Elég lutris húzás lenne.
Toca
Hülyeség erről beszélni főleg ilyen korán, nna persze nem azért mert Fox itt marad,(bár ez is esélyes szerintem) hanem mert még franc se tudja kik lesznek a mozdítható edzők év végén. Egyébként sokan JMD-t akarják, nna én pont őt nem akarnám soha sem, akkor inkább jöjjön a Vikes DC vagy az öreganyám, de ne JMD, az az ember egy elképesztő arrogáns f@sz, aki nem hiszi olvassa el, miért jött el Cutler onnan.

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
srácok most olvastam másik csoportba, hogy ávvégén be.kéne próbálni a viks dc koordinátort mint hc.. mit szoltok hozzá??
ricsiii83
Nálam kicsit meredek. Ez a D Zimmer miatt ligaelit, persze Edwards sem kutyaütő, de nem véletlen nem volt még sehol se HC.
Elég lutris húzás lenne.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha volt egy kis minimális esélyünk a Vikings legyőzésére az lehet tegnap tovaszállt. Ennyire fogalmatlanul nem hinném, hogy tudnak mégegyszer játszani támadóoldalon, de főleg az ST-ben. A védelmük szerzett 4 labdát, megtette ezt kétszer is az ellenfél térfelén. Az Eagles jól variálta a második félidőben a támadásait szó se róla, nyilván ez jó volt 150 yardra, de kontrollálták az órát, s az első negyedes parádét túlélve igazából nagyon aggódniuk sem kellett. Hát nekik sem kellett 2 év.

Amúgy szabin vagyok, reggel átfutottam a highlightokat. Mintha mi egy másik dimenzióba játszanánk ezt a játékot támadóoldalon. A védelem még hagyján, 4 meccset simán nyerhettél volna tőlük.

----
Dehogy említsünk meg valamit, ami nem ide kötődik. Szóval nézem a highlightokat, nézem a Colts meccset, s Andrew Luck... Fenomenális. S ha már itt szidjuk az FO és HC tevékenységet, akkor ott mit mondhatnak? A csávó most kezdte meg az 5. szezonját, s ezt rakták köréje. Bravúros teljesítmény.

----
S a végére két statisztika, hogy milyen jó is az offense az enigmatikus 6-os nélkül.

Points per game: 15,9 (League rank: 32.)
3rd&4th down: 27/87 - 31% (League rank: 32.)
tüsi91
De a yardok eladott labdák nélkül, hát az smafu?!

Remélem Fangio jegyzetelt, ebből az orvosságból kéne egy jókora kanállal lenyomni a torkukon még egyszer. Nem is értem, mi tartott ezen ennyi ideig a koordinátoroknak. Futójátékuk nincs, de Bradford nem hülye, egy 8 yardos out route-ot meg tud dobni ő is, meg egy skinny post (vagy nevezd akárminek) se haladja meg a képességeit. A legnagyobb hülyeség, amit ilyen QB ellen tehetsz, hogy rush 4-drop 7, és akkor olvassa a coverage-et, valakit úgyis megtalál. Nem lett jobb QB a csávó, scrimmage play-ben, yardokban, szerzett pontokban mezőny alsó harmada a Vikings O, de védelem, ST ott van a szeren kurvára. 2 évvel ezelőtt azt mondtam volna, hogy egy ilyen meccs fekszik Foxnak, amit ki kell brusztolni. Aztán tavaly az első meccsen sikerült egy McManis hasraesés után Rollénak megidéznie Jens Lehmann szellemét, és elndult lepkevadászatra. A második meccsen már elkenték a száját a kétszeres Super Bowl vesztes edzőfejedelemnek. Most mi lesz? Ezeket a run&shoot elemeket Cutlerrel is kurvára meg kéne tartani.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
srácok most olvastam másik csoportba, hogy ávvégén be.kéne próbálni a viks dc koordinátort mint hc.. mit szoltok hozzá??

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha volt egy kis minimális esélyünk a Vikings legyőzésére az lehet tegnap tovaszállt. Ennyire fogalmatlanul nem hinném, hogy tudnak mégegyszer játszani támadóoldalon, de főleg az ST-ben. A védelmük szerzett 4 labdát, megtette ezt kétszer is az ellenfél térfelén. Az Eagles jól variálta a második félidőben a támadásait szó se róla, nyilván ez jó volt 150 yardra, de kontrollálták az órát, s az első negyedes parádét túlélve igazából nagyon aggódniuk sem kellett. Hát nekik sem kellett 2 év.

Amúgy szabin vagyok, reggel átfutottam a highlightokat. Mintha mi egy másik dimenzióba játszanánk ezt a játékot támadóoldalon. A védelem még hagyján, 4 meccset simán nyerhettél volna tőlük.

----
Dehogy említsünk meg valamit, ami nem ide kötődik. Szóval nézem a highlightokat, nézem a Colts meccset, s Andrew Luck... Fenomenális. S ha már itt szidjuk az FO és HC tevékenységet, akkor ott mit mondhatnak? A csávó most kezdte meg az 5. szezonját, s ezt rakták köréje. Bravúros teljesítmény.

----
S a végére két statisztika, hogy milyen jó is az offense az enigmatikus 6-os nélkül.

Points per game: 15,9 (League rank: 32.)
3rd&4th down: 27/87 - 31% (League rank: 32.)

Meg amúgy: RedZone % 26. hely.
Utolsó 3 meccs alapján 32. és a Packers ellen nem voltunk a red zoneba. Azaz a Jags és a Colts brutál védelme ellen 2/7.

Szó se róla lehet vele sem lenne jobb, mert tuti eladott volna 5 labdát, főleg a Packers ellen szórta volna meg magát JC, de amikor jópáran írják, hogy Hoyerrel mennyivel jobban néz ki a támadósor, meg jobban játszik, mint Cutler bármikor, akkor azért picit mosolygok.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én Tebow-t akarom, Foxnál úgy is volt már rutinja

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 twitter.com/caplannfl/status/790195824911323136
empty taxi
Rájátszásra pont visszatérhet. 😀
somoskovig
jaja, pont veletek fogunk játszani.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Érthető, de egy Barkleyval nem lehet számolni még back upként sem... logikus lenne legalább cserének megszerezni vicket.. legalább qb futással meg lehetne 1x 2x viccelni az ellenfél védelmét

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 twitter.com/caplannfl/status/790195824911323136
empty taxi
Rájátszásra pont visszatérhet. 😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ki lesz a QB a következő meccseken? Vick nevét halottam egyszer a kalapban, arra van valami esély?
steelwolf
Nem hiszem. Szerintem Cutler fog kezdeni. Szerintem màr múlt héten játszhatott volna, csak így Foxy tudta mire fogni hogy Hoyer a kezdő...

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ki lesz a QB a következő meccseken? Vick nevét halottam egyszer a kalapban, arra van valami esély?
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.
ulpianus
Pusszantalak, de nem bírtam megállni, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó.

Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.
Delete
Ahhoz mekkora nímandnak kell lenni, hogy itt van egy franchise, ami szopja a lópikulát évtizedek óta, miközben az egyik legnagyobb FIZETŐKÉPES szurkolói bázisa van? Ezt kapod akkor, ha 5. generációs egymás között házasodó debilek beleszületnek a vagyonba.
füligjimmy
Olyannyira nagy a Bears szurkolók fizetősképessége, hogy 4-gyel előzi a Packers-t a rangsorban. Szóval másik teória kell!
Valaki be tudná ide linkelni azt ahol a liga elismeri, hogy 16-szor tévedtek a bíró a JAX meccsen a Packers javára.
Előre is kösz!
SBL
Linkelek egy pár cikket, ami ezzel foglalkozik.

 ftw.usatoday.com/2016/09/nfl-week-1-jaguars-packers-missed-calls-referees

 www.cbssports.com/nfl/news/report-nfl-recognized-16-calls-that-went-against-the-jaguars-in-loss-to-packers/

 www.espn.com/nfl/story/_/id/17576262/nfl-acknowledged-missed-calls-jacksonville-jaguars-week-1-loss-green-bay-packers

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/09/18/nfl-identified-16-missed-calls-in-packers-jaguars-game/

 thecomeback.com/nfl/nfl-admits-referees-missed-16-calls-in-jaguars-packers-game.html
hpeter93
Fordítsd már le magyarra bazmeg, hát migráns vagy?
füligjimmy
Bocsánat, de köztudott, hogy mint minden nyelv, az angol is az ősmagyarból származtatható. A sziriuszról ideérkező magyarok miután átúsztak lovaikon Amerikába és betelepítették a kontinenst, egy részük kivált, és visszatért Európába és észak felé vette az irányt, majd a mai Anglia területén vertek tanyát, ha jól megfigyeled az angol nyelvet észreveheted benne a magyar szavakat, sajnos ez az egykor dicső vérvonal mára elkorcsosult, de azért aki igaz magyar megtanulhatja a régi képesség elsajátítását és olvashatja ezt a primitív torzult nyelvet, ami a dicső ősmagyar nyelvből korcsosult át.
hpeter93

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.
ulpianus
Pusszantalak, de nem bírtam megállni, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó.

Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.
Delete
Ahhoz mekkora nímandnak kell lenni, hogy itt van egy franchise, ami szopja a lópikulát évtizedek óta, miközben az egyik legnagyobb FIZETŐKÉPES szurkolói bázisa van? Ezt kapod akkor, ha 5. generációs egymás között házasodó debilek beleszületnek a vagyonba.
füligjimmy
Olyannyira nagy a Bears szurkolók fizetősképessége, hogy 4-gyel előzi a Packers-t a rangsorban. Szóval másik teória kell!
Valaki be tudná ide linkelni azt ahol a liga elismeri, hogy 16-szor tévedtek a bíró a JAX meccsen a Packers javára.
Előre is kösz!
SBL
Linkelek egy pár cikket, ami ezzel foglalkozik.

 ftw.usatoday.com/2016/09/nfl-week-1-jaguars-packers-missed-calls-referees

 www.cbssports.com/nfl/news/report-nfl-recognized-16-calls-that-went-against-the-jaguars-in-loss-to-packers/

 www.espn.com/nfl/story/_/id/17576262/nfl-acknowledged-missed-calls-jacksonville-jaguars-week-1-loss-green-bay-packers

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/09/18/nfl-identified-16-missed-calls-in-packers-jaguars-game/

 thecomeback.com/nfl/nfl-admits-referees-missed-16-calls-in-jaguars-packers-game.html
hpeter93
Fordítsd már le magyarra bazmeg, hát migráns vagy?
füligjimmy
Bocsánat, de köztudott, hogy mint minden nyelv, az angol is az ősmagyarból származtatható. A sziriuszról ideérkező magyarok miután átúsztak lovaikon Amerikába és betelepítették a kontinenst, egy részük kivált, és visszatért Európába és észak felé vette az irányt, majd a mai Anglia területén vertek tanyát, ha jól megfigyeled az angol nyelvet észreveheted benne a magyar szavakat, sajnos ez az egykor dicső vérvonal mára elkorcsosult, de azért aki igaz magyar megtanulhatja a régi képesség elsajátítását és olvashatja ezt a primitív torzult nyelvet, ami a dicső ősmagyar nyelvből korcsosult át.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.
ulpianus
Pusszantalak, de nem bírtam megállni, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó.

Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.
Delete
Ahhoz mekkora nímandnak kell lenni, hogy itt van egy franchise, ami szopja a lópikulát évtizedek óta, miközben az egyik legnagyobb FIZETŐKÉPES szurkolói bázisa van? Ezt kapod akkor, ha 5. generációs egymás között házasodó debilek beleszületnek a vagyonba.
füligjimmy
Olyannyira nagy a Bears szurkolók fizetősképessége, hogy 4-gyel előzi a Packers-t a rangsorban. Szóval másik teória kell!
Valaki be tudná ide linkelni azt ahol a liga elismeri, hogy 16-szor tévedtek a bíró a JAX meccsen a Packers javára.
Előre is kösz!
SBL
Linkelek egy pár cikket, ami ezzel foglalkozik.

 ftw.usatoday.com/2016/09/nfl-week-1-jaguars-packers-missed-calls-referees

 www.cbssports.com/nfl/news/report-nfl-recognized-16-calls-that-went-against-the-jaguars-in-loss-to-packers/

 www.espn.com/nfl/story/_/id/17576262/nfl-acknowledged-missed-calls-jacksonville-jaguars-week-1-loss-green-bay-packers

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/09/18/nfl-identified-16-missed-calls-in-packers-jaguars-game/

 thecomeback.com/nfl/nfl-admits-referees-missed-16-calls-in-jaguars-packers-game.html
hpeter93
Fordítsd már le magyarra bazmeg, hát migráns vagy?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.
ulpianus
Pusszantalak, de nem bírtam megállni, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó.

Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.
Delete
Ahhoz mekkora nímandnak kell lenni, hogy itt van egy franchise, ami szopja a lópikulát évtizedek óta, miközben az egyik legnagyobb FIZETŐKÉPES szurkolói bázisa van? Ezt kapod akkor, ha 5. generációs egymás között házasodó debilek beleszületnek a vagyonba.
füligjimmy
Olyannyira nagy a Bears szurkolók fizetősképessége, hogy 4-gyel előzi a Packers-t a rangsorban. Szóval másik teória kell!
Valaki be tudná ide linkelni azt ahol a liga elismeri, hogy 16-szor tévedtek a bíró a JAX meccsen a Packers javára.
Előre is kösz!
SBL
Linkelek egy pár cikket, ami ezzel foglalkozik.

 ftw.usatoday.com/2016/09/nfl-week-1-jaguars-packers-missed-calls-referees

 www.cbssports.com/nfl/news/report-nfl-recognized-16-calls-that-went-against-the-jaguars-in-loss-to-packers/

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0912%2Fr125116_1296x729_16-9.jpg
Sources: Refs missed 16 calls during Jags' loss
Of the 16 calls that the league recognized as going against the Jaguars in Week 1, a key one would have given Jacksonville a first-and-goal with under a minute left and a chance to win the game.


 profootballtalk.nbcsports.com/2016/09/18/nfl-identified-16-missed-calls-in-packers-jaguars-game/

 thecomeback.com/nfl/nfl-admits-referees-missed-16-calls-in-jaguars-packers-game.html

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.
ulpianus
Pusszantalak, de nem bírtam megállni, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó.

Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.
Delete
Ahhoz mekkora nímandnak kell lenni, hogy itt van egy franchise, ami szopja a lópikulát évtizedek óta, miközben az egyik legnagyobb FIZETŐKÉPES szurkolói bázisa van? Ezt kapod akkor, ha 5. generációs egymás között házasodó debilek beleszületnek a vagyonba.
füligjimmy
Olyannyira nagy a Bears szurkolók fizetősképessége, hogy 4-gyel előzi a Packers-t a rangsorban. Szóval másik teória kell!
Valaki be tudná ide linkelni azt ahol a liga elismeri, hogy 16-szor tévedtek a bíró a JAX meccsen a Packers javára.
Előre is kösz!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/caplannfl/status/790195824911323136


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...