Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Csak felhívnám Vicket nem-e akarnak irányítani egy chicagoi alakulatot...:/

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból.
Tomcsik
Ami után a németek és a szovjetek abbahagyták egymás lövöldözését mesélj már nekem erről a sok győzelemről. Addig volt ez a franchise sikeres, gondolom sem neked sem nekem nincs fogalmam arról, hogy akkortájt miről szólt a foci. Azóta volt valóban egy aranykorszak a 80-as években, ahol összeállt a védelem, meg volt Walter Payton. Ez volt a jó Bears ismérve mondjuk 6-8 évig. Előtte? Utána?

Miért ilyen rohadt népszerű ez a topik, hogy ide állandóan betévednek az IQ fighterek ?
tüsi91
Az a baj, hogy azóta az előrepassz feltalálásával elrontották a játékot!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
 www.chicagobears.com/multimedia/videos/Floyd-recovers-fumble-for-TD/6c0e014f-d01b-43ea-955f-11895413690f

Ez az ugrás Floydtól fergeteges :dd

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból.
Tomcsik
Ami után a németek és a szovjetek abbahagyták egymás lövöldözését mesélj már nekem erről a sok győzelemről. Addig volt ez a franchise sikeres, gondolom sem neked sem nekem nincs fogalmam arról, hogy akkortájt miről szólt a foci. Azóta volt valóban egy aranykorszak a 80-as években, ahol összeállt a védelem, meg volt Walter Payton. Ez volt a jó Bears ismérve mondjuk 6-8 évig. Előtte? Utána?

Miért ilyen rohadt népszerű ez a topik, hogy ide állandóan betévednek az IQ fighterek ?
tüsi91
Pont erről volt szó hogy sajnos addig voltunk igazán jók amíg a németek meg a szovjetek egymást lőtték, pont én linkeltem erről a cikket szóval most nem tudom miért kell a kákán csomót keresni.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.
davemayer
Tehát, te azt mondod, hogy csak a képességei miatt nem szerez labdát. 😊 😊 😊
Nincs több kérdésem!
TGA
Ha te ebből csak ezt szűrted le nekem sincs.

Mindenesetre ha arra kérdezel rá h baj van-e Fangioval a válaszom hogy nincs.
davemayer
😊 Nem, nagyon nem erről szólt volna a dolog.
Hát sajnálom, nincs harag. Segíteni akartam abban, hogy hol meg el egymás mellett a filozófia, az elvek, és a rendszer kérdése a múltba révedéstől- mindez hol találkozik Fox elveivel.
Nem jött össze, majd máskor. 😊

u.i Fangio sok évig rontotta a Seattle szurkolók létállapotát, én nagyon becsülöm.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból.
Tomcsik
Ami után a németek és a szovjetek abbahagyták egymás lövöldözését mesélj már nekem erről a sok győzelemről. Addig volt ez a franchise sikeres, gondolom sem neked sem nekem nincs fogalmam arról, hogy akkortájt miről szólt a foci. Azóta volt valóban egy aranykorszak a 80-as években, ahol összeállt a védelem, meg volt Walter Payton. Ez volt a jó Bears ismérve mondjuk 6-8 évig. Előtte? Utána?

Miért ilyen rohadt népszerű ez a topik, hogy ide állandóan betévednek az IQ fighterek ?

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.
davemayer
Tehát, te azt mondod, hogy csak a képességei miatt nem szerez labdát. 😊 😊 😊
Nincs több kérdésem!
TGA
Ha te ebből csak ezt szűrted le nekem sincs.

Mindenesetre ha arra kérdezel rá h baj van-e Fangioval a válaszom hogy nincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.
davemayer
Tehát, te azt mondod, hogy csak a képességei miatt nem szerez labdát. 😊 😊 😊
Nincs több kérdésem!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Komolyra firdítva a felvetést a játék filozófiáról. A BEARS a múltban nem volt az a nagyon passzolós csapat. A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból. Csak aztán a játék megváltozott egyre inkább passz orientált lett a liga és a most sikeres franchiseok nagy része időben és jól ismerte fel a változásokat, mi pedig a núltban ragadtunk. Persze volt 1-2 sikeresebb időszak pl. bárki bármit mond a 85 ös BEARS D szerintem a valaha volt legjobb (persze nehéz a mai modern atlétákkal összevetni) . Lovie is inkább a Bears hagyományok mentén haladt csak elkezdett felette és a meghatározó játékosok felett is eljárni az idő. Mondhatni mi a modern pass orientált NFL-be Cutler megszerzése után léptünk be közel egy évtizedes lemaradással...Persze a story már ismert balfasz GM-ek és HC-k leamortizálták a roostert és most is ennek isszuk a levét. Fox filozófiája elvileg a fuss és fogd a futást lenne. Mindig az erős futójátékra és a jó D-re épített. Szóval alapból a filozófiája összeillene az ősi BEARS hagyományokkal csakhogy egyrészt az a múlt másrészt nem úgy játszatja a csapatot ami elvileg a stílusa lenne... Lásd pl a futás/passzok pl. a Jags ellen ahol ráadásul előnyben voltunk, de igazából a többi meccsre is ezek a statok voltak jellemzőek. Persze ez egy összetett kérdés...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ha ilyen van, az mennyire illik a Bears hagyományokhoz , a Bears "karakteréhez".

TGA
Ha valaki egyszer definiálná nekem, mi a Bears football, és mi a faszért ragaszkodunk hozzá....
füligjimmy
Miért ragaszkodtok hozzá?
Ha nem tudod mi az, honnan veszed, hogy ragaszkodtok hozzá?
TGA
Arra célzott hogy igazán nem lehet definiálni, mert ha azt mondjuk hogy "fizikalitás, kurva kemény D, hideg idő, szar talaj, jó futójáték, kevés passz, kevés pont" azzal nem írjuk leazt a szopást amit ezeken kívül művelt a csapat hosszú évek alatt.

Az hogy miért ragaszkodunk hozzá valamilyen szinten érthető de így ebben a formában teljesen idejét múlt. Ma már csak a védelem csak óriási szerencsével és több dolog együttes hatása által képes arra hogy megnyerje a sorozatot. A mai nfl-ben 2 recepttel lehet hosszabb távon sikeres egy csapat sztem: vagy építesz egy bivalyerős és egyben labdaszerző védelmet és mellé egy közepes de általában haladni képes O-t, vagy egy brutális pontgyár O mellé csinálsz egy olyan D-t ami nem kap csak párszor 21-24 pontnál többet (nyeli ugyan a yardokat de képes rz stopra és labdaszerzésre is). Nekünk idén van egy közepes Dnk ami nem képes labdát szerezni az esetek döntő részében de meglepően kevés pontot kap és egy széthulló, sok yardot de kevés pontot termelő O. Ez nagyon nem jó párosítás mondanom sem kell, ez pont arra elég amit idén látunk megspékelve aztal hogy döntő szituációkban rendre hülyeséget csinálunk. Itt nem lesz 7-9, persze, amikor még oda-vissza tolod a Minn-val...

Remélem Fangio marad mert a D halad egy úton ami még kifizetődő lehet de Fox ezt a szezont tuti nem éli túl nemhogy itt de (mivel öreg is már meg el is cseszte) az nfl-ben sem tud majd megmaradni.

Volt még egy sansza hogy vhol megmutassa képes csapatot építeni és SB-ba jutni (végre nyerni...?) de itt már előbbi sem sikerült. Viszlát.

Jövőre nem lesz Jeffery és jó eséllyel Cutler sem, sok szerencsét...

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha ilyen van, az mennyire illik a Bears hagyományokhoz , a Bears "karakteréhez".

TGA
Ha valaki egyszer definiálná nekem, mi a Bears football, és mi a faszért ragaszkodunk hozzá....
füligjimmy
A 'Bears football' azt jelenti, hogy 'ragaszkodunk a 'Bears footballhoz' '. Az alábbi kilépési feltétel nélküli rekurzív ciklusnak az eredménye a korábban linkelt cikkben leírt változtatni képtelenség/ folytonos múltba révedezés.

És egyben bármilyen szövegkörnyezetben elsüthető üres frázis.
dcsicsak
Aha, Értem.
Hát így jár, aki keveri a hagyományokat, és az elveket, a rendszerrel. 😛
Reméljük a döntéshozók közt vannak, akik nem így tesznek.
Köszönettel,

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha ilyen van, az mennyire illik a Bears hagyományokhoz , a Bears "karakteréhez".

TGA
Ha valaki egyszer definiálná nekem, mi a Bears football, és mi a faszért ragaszkodunk hozzá....
füligjimmy
A 'Bears football' azt jelenti, hogy 'ragaszkodunk a 'Bears footballhoz' '. Az alábbi kilépési feltétel nélküli rekurzív ciklusnak az eredménye a korábban linkelt cikkben leírt változtatni képtelenség/ folytonos múltba révedezés.

És egyben bármilyen szövegkörnyezetben elsüthető üres frázis.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha ilyen van, az mennyire illik a Bears hagyományokhoz , a Bears "karakteréhez".

TGA
Ha valaki egyszer definiálná nekem, mi a Bears football, és mi a faszért ragaszkodunk hozzá....
füligjimmy
Miért ragaszkodtok hozzá?
Ha nem tudod mi az, honnan veszed, hogy ragaszkodtok hozzá?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha ilyen van, az mennyire illik a Bears hagyományokhoz , a Bears "karakteréhez".

TGA
Ha valaki egyszer definiálná nekem, mi a Bears football, és mi a faszért ragaszkodunk hozzá....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazából ezen a meccsen nem tudom annyira hibáztatni az edzőket. Mindenki azzal főz amivel tud. Hihetetlen sok kezdő kulcs játékos sérült és miután Hoyer, Long és Callahan kiszállt sajnos borítékolható volt a verés... Persze next man up meg minden, de azért nem vagyunk olyan talent szinten hogy ezt elbírjuk. Az első félidőben azért a kedves zebrák is megtolták a Packerst amikor akadozott a szekér. ARod elég ideg bajos volt mivel sokszor szép volt a coverage és nem találta az elkapóit. Le Blanc játéka tetszett 2x is TD-t akadályozott meg , agresszívan játszott és volt egy szép blitz is a részéről. Floyd végre egy NFL pass rushernek tűnt. A goal line strand is szép volt 4. downnàl. A védelem a 3. negyed közepéig jól tartotta magát. Utánna egyrészt elfáradtak, másrészt a Packers edzői stábja és ARod van olyan jó hogy megtalálták a gyenge pontjainkat és erre játszottak. Bausby és Glenn tapasztalatlan, nem kezdő szintű CB, de hát ugye végig a pályán kelett lenniük... A GB gyors, rövid passzos játékára nem volt ellenszerünk. Támadó oldalon Hoyer elvesztése után kipurcantunk 3&out nagyrészt így a védelem rengeteget volt pályán. Azért voltak pozitívumok. A D TD-t szerzett ami nagyon rég nem fordult elő. LeBlanc, Floyd, Freeman játéka tetszett. McPhee visszatérése is jó hír. Persze nyílván még nem volt faktor, de nem is várhattunk mást ennyi kihagyás után. Igazából ez a védelem 3 jó játékosnyira van attól hogy igazán jó egység legyen egy jó press cover CB, egy jó S aki nem HJQ és egy fasza 3-4 es DE hogy ne Unreinnek kelljen kezdenie. Bullard még lehet ez a játékos. Ha mindenki más egészséges akkor adva lenne az alap egy fiatal erős D-hez. Ami a jövőt illeti nem hinném hogy Pace-t elküldenénk 2 év után viszont Fox meglepődnék ha maradna. Látványosan szarul meccsel sokszor és ezt még megspékeli az idióta nyilatkozataival... hpeter itt 7-9 eket vizionál, lázas szegénykém... Sima 1-7 el megyünk bye weekre és jó ha egy 5-11 et össze kalapál a csapat, de én inkább 4-12-őt mondanék. Ennél jobb alkalmad nem lesz megválni Cutlertől és mivel kinéz egy top5 pick szinte borítékolható a QB húzás. Sanszos hogy az új QB mellé új HC dukál majd. Ahogy Trastmen se élte túl a nagy 2. éves leolvadást úgy valszeg Fox sem fogja. Reméljük hogy Pace jó döntéseket hoz, mert ha nem akkor hosszú évekre Browns szintjén találhatjuk magunkat...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reménykedjetek, hogy Cutler felépül vagy hoznak vkit Barkley mellé, helyett, mert bár nem láttam, de sejtem, megmutatta miért nem ragadt meg sem nálunk, sem sehol.....szerencsétlen Hoyer...meg szerencsétlen ti. Kitartást!
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem láttam a meccset, de ahogy néztem az összefoglalót meccsben voltál a 4. negyedig. Ez a jelenség elmondható szinte az összes meccsünkre, hogy végig partyban vagyunk aztán jön a bukó. A mérkőzések utolsó szakaszáig kellene(kellett volna eddig is) egy akkora előnyt kialakítani,hogy már ne bukd el, na ez nem sikerült eddig egyik meccsen sem, talán kivétel a Lions.

Én még mindig tartom, hogy itt mindenki megtarthatja az állását. Van 10 napod, ha addig Cutler és Mchpee visszajön adhat akkora pluszt, hogy meglegyen az a bizonyos előny a meccs végére. A Vikings után amúgy is By week következi, vagyis ujjúbb idő a sebek nyalogatására és a sorsolás onnantól kezdve azért elég barátságos, a csoportellenfeleket kivéve.

Az edző kirúgásról és a qb váltásról nagyjából azt gondolom, hogy nincs ok kapkodásra, és az egész attól függ, hogy hol végzel év végén, ha top 5-ben akkor szinte garantált qb- ha már 10 környékén azért sanszos, hogy nem.
Az már biztos, hogy innentől kezdve az állásáért játszik Fox, Loggins és Cutler is(már ha visszatér) 7-9 el, (amire még midig látok halvány esélyt) maradnának mindannyian, és a qb draft sem lenne garantált. Szóval, ha valamit még tudnak kiásni magukból az edzők, akkor most elő fogják venni, a szép summa Chicagoban és a presztízs azért kötelezi őket valamennyire és Pace-nek sem mindegy, hogy hogyan teljesít az embere. Ha Fox megy is Pace tuti, hogy marad, azért ekkor rebuild nem lesz 2 évente, a tippem az, hogy maradni fog mindenki, és a drafton elvisszük a 3.-4.-5. legjobb qb-t, akiből vagy lesz valami vagy nem.

Ha qb-t huzunk akkor én pihentetném első évben amennyire lehet, ennek két útja van, vagy marad Cutler, ahogy van(ez függ a teljesítményétől) vagy szerződést módosítasz vele, és akkor még elszórakozik itt egy évig, erre nem tudom mennyi esély van.

Egyébként ha spórolni akarsz, nem biztos, hogy az irányítódon kellene, van elég sok vadhajtás, amit levághatsz szépen, bár Cutler szerződés módosítása lenne a legoptimálisabb nyilván.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tüsi!
Mi a Fox féle football lényege?
Van karaktere a Fox féle focinak (pl. radikális, újító, konzervatív, stb)?
Ha ilyen van, az mennyire illik a Bears hagyományokhoz , a Bears "karakteréhez".

Köszi a választ előre is

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most olvastam, s mily igaz. Nagyon sokat szidtuk itt Jerryt, de azóta, ami itt megy. Ugye 2011 után lett kirúgva, mikor egy hüvelykujjra voltunk kb 12-4-től, lett belőle 8-8. Aztán ment Jerry. Azóta 10-6, 8-8, 5-11, 6-10, s most idáig 1-6.

Hogyan tovább? Cserélsz újfent GM&HC kombót? Nem vagyok híve a 2 évenkénti teljes ház felrúgásnak, s szerintem Georgek sem. Pace szvsz marad, a többi nagy kérdés gondolom nekik. Nekem nem.

Fox totális bukta lett idénre, edzői hibák sora a labda minden oldalán, Fox úgy néz ki, mint egy rakás balfasz, a csapat rendre leolvad/széthullik a második félidőre, irgalmatlan sok izomsérülés.

Ha top 5-ös pick lesz, s hát miért ne lenne az, akkor irányító bármi is lesz. Ha új GM jön, akkor azért, senki nem fog TOP5-ös pickel a kezében Cutlerral továbbmenni. Ha marad Pace akkor azért, két éve is felakart Mariotáért tradelni, most 2 millió ellenében túlléphet Cutleren. S én nem tudok azzal vitatkozni, hogy itt lesz az idő Cutlert leváltani. Tételezzük ezt a forgatókönyvet. Maradsz Fox-szal, adsz neki egy rookie QB-t, meg még két évet? Mikor idén is inkompetens balfék? Vagy akkor kirúgod egy év után, hogy az újonc irányítód rögtön tanulhasson egy másik playbookot? Vagy kirúgod most szezon végén, s akkor jöhet egy új HC&QB kombó, ahogy illik. Elég egyértelműnek tűnik.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miután Hoyernak eltört az alkarja gyakorlatilag a minimális sanszunk is tovaszállt, pedig nem tűnt olyan irgalmatlanul foghatatlannak ez a Packers.

Amíg az első félidőben még néha Callahan fel tudott menni a pályára, addig nem nézett ki oly rosszul a védelem. Persze már ekkor is rengeteg misstackle volt, s haladtak rendesen a rövid passzokkal kiváltott futójátékkal, de pontokban ez nem látszott. Amikor hosszabb lefolyású játékokat hívott a Packers, akkor érezhetően volt passrush (nem igen értünk oda, de nem volt komfortos a zseb), jók voltak a coveragek. A szünetben aztán videóztak az ellenfélnél, s gyakorlatilag mást nem csinált Rodgers, mint megnézte hol van Bausby/Glenn, aztán complete passz 2 másodperc alatt. A passrushnak esélye sem volt odaérni, Rodgers éles volt pechünkre, a védelem elfáradt, megfűszerezve ezt a misstackle hegyekkel. A második félidő de szarul nézett ki. Nelson felé nem is ment passz, ez valamilyen szinten Porter érdeme, de nem kellett erőltetni. LeBlanc jól megverekedett Cobbal, kár a TD-ért, azon kívül jól megcsinálta a feladatát. Dehát Bausby vagy Glenn... 6-7. cornerek a depth charton, ennyi. Mellettük ott van HJQ, aki most is főszerepet vállalt egy TD-ben. Sajnos rossz játékos. Nyilván UDFA volt ő is, csinál néha jó dolgokat, de minden második meccsen van egy ordas hibája. Nyilván az sem megoldás, hogy majd játszik helyette Prosinski, szóval akár ennyi erővel Busht is meg lehetne nézni élesben, hibázni ő is tud rendszeres magabiztossággal ebben biztos vagyok. Nem tudom egy koordinátor mit tud tenni, amikor az egyik cornerét pillanatok alatt leszopatják, nem tudom, hogy erre hogyan lehet úgy forgatni a játékot, hogy valami pozitívat kihozz.

Floyd két sackjének örülhetünk (a TD-nél Young csinálta meg a játékot, Floyd csak befejezte), sokkal aktívabbnak tűnt ma, mint eddig (nem volt nehéz), de tényleg ma tényezőnek tűnt passrushban is, csinált két impact playt. McPhee visszatértének örülhetünk, nyilván 3 edzéssel a háta mögött csodák nincsenek, le is van lassulva, de ennél csak jobb lesz.

Ma elég shorthanded volt a csapat, megfejelve ezt Barkleyval egyenesen sansztalan.

Van 10-11 nap a Vikings meccsig, gyakorlatilag egy mini bye week. Remélhetőleg a sérültek közül többen is visszatérnek, reálisan Sitton, Royal, Callahan bőven jobb állapotba lehet. Longgal kapcsolatban erős kételyeim vannak, annak tükrében, hogy valami el van szakadva alapban a bal vállában, de a karsérülését talán összefoltozzák. Hoyer sajnos ennyi volt, remélhetőleg Cutler rendbe jön. Ha így lesz akkor minden bizonnyal 5 hét edzés nélkül biztos "kirobbanó" formában lesz, de Barkley minden csak nem NFL QB.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A fogadóirodák több yardot várnak Hoyertől mint a hazai pályán játszó Rodgerstől ezzel együtt toronymagas esélyes a gb a meccsen. Mivel fognak verni minket, a nem létező futójátékukkal?! Vagy ami még idegesítőbb h előre azzal számolnak hogy majd szépen tökön lőjük magunkat... már csak ezért is basszuk szét őket!
davemayer
Persze a yardok eddig is jöttek szarásig, mi gargabe time-ban nyomjuk 3 meccse, csak pontokat nem tudunk csinálni konkrétan.
hpeter93
Ma kíváncsi leszek ezek az outside zone futások, meg 6 yardos hook, cross route-ok mennyire fognak ülni, szerintem semennyire. Man blocking power guardok vannak, basszunk oda a torkukra, Jeffries le tudja futni akárkit teszel rá, durranjon el a Sex Cannon, ne arra verjük a faszunkat, hogy nem adjuk el a labdát.
füligjimmy
Remélem megengedünk pár hosszú lasztit AJ és Meredith fele...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A fogadóirodák több yardot várnak Hoyertől mint a hazai pályán játszó Rodgerstől ezzel együtt toronymagas esélyes a gb a meccsen. Mivel fognak verni minket, a nem létező futójátékukkal?! Vagy ami még idegesítőbb h előre azzal számolnak hogy majd szépen tökön lőjük magunkat... már csak ezért is basszuk szét őket!
davemayer
Persze a yardok eddig is jöttek szarásig, mi gargabe time-ban nyomjuk 3 meccse, csak pontokat nem tudunk csinálni konkrétan.
hpeter93
Ma kíváncsi leszek ezek az outside zone futások, meg 6 yardos hook, cross route-ok mennyire fognak ülni, szerintem semennyire. Man blocking power guardok vannak, basszunk oda a torkukra, Jeffries le tudja futni akárkit teszel rá, durranjon el a Sex Cannon, ne arra verjük a faszunkat, hogy nem adjuk el a labdát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A fogadóirodák több yardot várnak Hoyertől mint a hazai pályán játszó Rodgerstől ezzel együtt toronymagas esélyes a gb a meccsen. Mivel fognak verni minket, a nem létező futójátékukkal?! Vagy ami még idegesítőbb h előre azzal számolnak hogy majd szépen tökön lőjük magunkat... már csak ezért is basszuk szét őket!
davemayer
Persze a yardok eddig is jöttek szarásig, mi gargabe time-ban nyomjuk 3 meccse, csak pontokat nem tudunk csinálni konkrétan.
hpeter93
Írta is pár szaki hogy ritka az ilyen hogy megtett yardokban 7. egy csapat szerzett pontokban meg tök utolsó...