Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags fanként mondom nem érdemeltetek ma vereséget. Az első 3 negyedben 1 driveot leszámítva momentumunk nem volt. Remélem a Packers ellen majd jobban megy.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ennyi passz interception nélkül, és mégis zakó. Valami más lehet a titok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Jó, akkor edzőváltást, MOST!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Ez mondjuk melyik QB-re nem igaz?
empty taxi
Vannak olyan kaliberű QB-k pl Luck akik boldogulnak ezek nélkül is...
Tomcsik
Ez kétségtelen de attól még mindenki jobb úgy ha van mellette csapat, erre pont jó példa Luck, aki már ki is fakadt h mennyire ócska rostert rakta össze mellé.
empty taxi
Úgy értettem hogy Hoyer azért nem az a kaliber aki meccseket fog neked nyerni az előzőek hiányában, mint pl Alex Smith se, vannak olyan QB-k akik egymagukban képesek meccseket eldönteni. Kicsit lehet félteérthető voltam, de így lehet érthető mire gondoltam...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Ez mondjuk melyik QB-re nem igaz?
empty taxi
Vannak olyan kaliberű QB-k pl Luck akik boldogulnak ezek nélkül is...
Tomcsik
Ez kétségtelen de attól még mindenki jobb úgy ha van mellette csapat, erre pont jó példa Luck, aki már ki is fakadt h mennyire ócska rostert rakta össze mellé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Ez mondjuk melyik QB-re nem igaz?
empty taxi
Vannak olyan kaliberű QB-k pl Luck akik boldogulnak ezek nélkül is...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Ez mondjuk melyik QB-re nem igaz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
 edition.pagesuite-professional.co.uk/launch.aspx?pbid=a3136c11-9ee7-43c6-a4f6-7b600a11aa1c&sf38871707=1 Ezt láttátok már, nem rossz!
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
🐻⬇️, Chicago Bears!!!

Nyerjünk ma, ez a lényeg, kellene valami pozitív dolog péntek hajnal előtt.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Azért az is érdekes nálunk, hogy mintha eleve a backup irányítókra készülnénk egész tavasszal, mert azok a játékok működnek, Cutlerrel meg nem. Ugyanaz volt McCown-nal is, igaz neki.a szerencse is besegített ......

Elbaszott egy banda ez.
csi77
Nagyon érdekes ez nekem is, hogy eleve Loggains azert lett az OC mert neki meg van a kapcsolata Cutlerrel erre a cseréjével jobban megy... cinkes

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért az is érdekes nálunk, hogy mintha eleve a backup irányítókra készülnénk egész tavasszal, mert azok a játékok működnek, Cutlerrel meg nem. Ugyanaz volt McCown-nal is, igaz neki.a szerencse is besegített ......

Elbaszott egy banda ez.
csi77
Azért Brandon két nagyob elbaszott védelemmel találkozott, azoknak sikerült az átlaguknál 7 ponttal kevesebbet felrakni, de én nem változtatnék a by weekig. Nincs a csávóval baj, szerintem kijelenthetjük, hogy az irányítók játéka az elmúlt években a problémák között az első ötben nem volt benne.

Nézzük meg Flakon és Inzulin Kapitány játékát Trestman keze alatt.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a meccset csak a def meg az sp.nyerheti meg, hoyer akármilyen jò csere hátrányba nem tud mit csinalni. A szegény ember Alex Smithe, aki vigyáz a labdára, amíg jó az eredmény, aztán ha hátrány van vége a meccsnek. Szóval jó D és mezőny pozíciók kellenek Barth Simpsonnak akkor nyerhetsz.
hpeter93
Szerintem túlzó ez a Hoyer nem tud mit kezdeni hátrányban dolog. Ha nincsenek a Colts ellen az idióta büntetések, meg Meredith nem fumbluzik, meg a kicker nem olyan amilyen akkor Hoyer lehozta volna a meccset. Persze lehet vitatni az utolsó playt, de szerintem nem Hoyeren múlt...Most nem azt mondom hogy ő a jövő QB-e, meg azt se hogy feltétlen jobb mint Cutler, de nem mondanám azt hogy ha hátrányban vagy akkor már ki is kaptál vele...Amúgy az Alex Smith hasonlat pont jó, mert Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Nézd, nekem nincs Hoyerrel különösebb bajom, de az kicsit idegesít, hogy főleg külföldi fűromokon, szét van hypolva. Tőlem lehet akármilyen jó a statisztikája hozhat 150-es qb ratinget is, akkor sem lesz jobb egy viszonylag jó backup qb-nál. Persze nem vártam el tőle, hogy gw drivet vezessen a Colts ellen, de megnézheted a Dallas ellen vagy a Phily ellen, hogy mennyit ért a játéka. A 5-10 yardos passzokat stabilan hozza, sőt néha nagyobb játékokra is képes. Persze a szar colts védelem is tudta már olvasni a 4. negyedre a játékunkat, akkor meg is voltunk lőve, a büntetés ide vagy oda, egy nyerhető meccs lett volna. Cutlerben sok fasság van de GW drivokat legjobban vezeti a ligában és nagyon sokszor ennyi kellett a győzelemhez az elmúlt évek során, persze ennek is azért megvannak az okai, hogy mindig idáig kellett jutni de na. Ami elég volt a Lions ellen az már nem volt elég a Colts ellen, szerintem a Jax ellen is lesz 1-2 td-je és 100-as ratingje, de ha nem nyersz akkor nem mentél sokra vele.
hpeter93
Ezt a meccset csak a def meg az sp.nyerheti meg, hoyer akármilyen jò csere hátrányba nem tud mit csinalni. A szegény ember Alex Smithe, aki vigyáz a labdára, amíg jó az eredmény, aztán ha hátrány van vége a meccsnek. Szóval jó D és mezőny pozíciók kellenek Barth Simpsonnak akkor nyerhetsz.
hpeter93
Szerintem túlzó ez a Hoyer nem tud mit kezdeni hátrányban dolog. Ha nincsenek a Colts ellen az idióta büntetések, meg Meredith nem fumbluzik, meg a kicker nem olyan amilyen akkor Hoyer lehozta volna a meccset. Persze lehet vitatni az utolsó playt, de szerintem nem Hoyeren múlt...Most nem azt mondom hogy ő a jövő QB-e, meg azt se hogy feltétlen jobb mint Cutler, de nem mondanám azt hogy ha hátrányban vagy akkor már ki is kaptál vele...Amúgy az Alex Smith hasonlat pont jó, mert Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Nézd, nekem nincs Hoyerrel különösebb bajom, de az kicsit idegesít, hogy főleg külföldi fűromokon, szét van hypolva. Tőlem lehet akármilyen jó a statisztikája hozhat 150-es qb ratinget is, akkor sem lesz jobb egy viszonylag jó backup qb-nál. Persze nem vártam el tőle, hogy gw drivet vezessen a Colts ellen, de megnézheted a Dallas ellen vagy a Phily ellen, hogy mennyit ért a játéka. A 5-10 yardos passzokat stabilan hozza, sőt néha nagyobb játékokra is képes. Persze a szar colts védelem is tudta már olvasni a 4. negyedre a játékunkat, akkor meg is voltunk lőve, a büntetés ide vagy oda, egy nyerhető meccs lett volna. Cutlerben sok fasság van de GW drivokat legjobban vezeti a ligában és nagyon sokszor ennyi kellett a győzelemhez az elmúlt évek során, persze ennek is azért megvannak az okai, hogy mindig idáig kellett jutni de na. Ami elég volt a Lions ellen az már nem volt elég a Colts ellen, szerintem a Jax ellen is lesz 1-2 td-je és 100-as ratingje, de ha nem nyersz akkor nem mentél sokra vele.
hpeter93
Azt a meccset Cutler se hozta volna le jobban. Hoyer az utolsó akit hibáztatok a Colts elleni zakóért... A D úgy nyelte a yardokat mint kacsa a nokedlit. Hilton és Luck szétszivatott+ a buta büntik és Barth....

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azért az is érdekes nálunk, hogy mintha eleve a backup irányítókra készülnénk egész tavasszal, mert azok a játékok működnek, Cutlerrel meg nem. Ugyanaz volt McCown-nal is, igaz neki.a szerencse is besegített ......

Elbaszott egy banda ez.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ezt a meccset csak a def meg az sp.nyerheti meg, hoyer akármilyen jò csere hátrányba nem tud mit csinalni. A szegény ember Alex Smithe, aki vigyáz a labdára, amíg jó az eredmény, aztán ha hátrány van vége a meccsnek. Szóval jó D és mezőny pozíciók kellenek Barth Simpsonnak akkor nyerhetsz.
hpeter93
Szerintem túlzó ez a Hoyer nem tud mit kezdeni hátrányban dolog. Ha nincsenek a Colts ellen az idióta büntetések, meg Meredith nem fumbluzik, meg a kicker nem olyan amilyen akkor Hoyer lehozta volna a meccset. Persze lehet vitatni az utolsó playt, de szerintem nem Hoyeren múlt...Most nem azt mondom hogy ő a jövő QB-e, meg azt se hogy feltétlen jobb mint Cutler, de nem mondanám azt hogy ha hátrányban vagy akkor már ki is kaptál vele...Amúgy az Alex Smith hasonlat pont jó, mert Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...
Tomcsik
Nézd, nekem nincs Hoyerrel különösebb bajom, de az kicsit idegesít, hogy főleg külföldi fűromokon, szét van hypolva. Tőlem lehet akármilyen jó a statisztikája hozhat 150-es qb ratinget is, akkor sem lesz jobb egy viszonylag jó backup qb-nál. Persze nem vártam el tőle, hogy gw drivet vezessen a Colts ellen, de megnézheted a Dallas ellen vagy a Phily ellen, hogy mennyit ért a játéka. A 5-10 yardos passzokat stabilan hozza, sőt néha nagyobb játékokra is képes. Persze a szar colts védelem is tudta már olvasni a 4. negyedre a játékunkat, akkor meg is voltunk lőve, a büntetés ide vagy oda, egy nyerhető meccs lett volna. Cutlerben sok fasság van de GW drivokat legjobban vezeti a ligában és nagyon sokszor ennyi kellett a győzelemhez az elmúlt évek során, persze ennek is azért megvannak az okai, hogy mindig idáig kellett jutni de na. Ami elég volt a Lions ellen az már nem volt elég a Colts ellen, szerintem a Jax ellen is lesz 1-2 td-je és 100-as ratingje, de ha nem nyersz akkor nem mentél sokra vele.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a meccset csak a def meg az sp.nyerheti meg, hoyer akármilyen jò csere hátrányba nem tud mit csinalni. A szegény ember Alex Smithe, aki vigyáz a labdára, amíg jó az eredmény, aztán ha hátrány van vége a meccsnek. Szóval jó D és mezőny pozíciók kellenek Barth Simpsonnak akkor nyerhetsz.
hpeter93
Szerintem túlzó ez a Hoyer nem tud mit kezdeni hátrányban dolog. Ha nincsenek a Colts ellen az idióta büntetések, meg Meredith nem fumbluzik, meg a kicker nem olyan amilyen akkor Hoyer lehozta volna a meccset. Persze lehet vitatni az utolsó playt, de szerintem nem Hoyeren múlt...Most nem azt mondom hogy ő a jövő QB-e, meg azt se hogy feltétlen jobb mint Cutler, de nem mondanám azt hogy ha hátrányban vagy akkor már ki is kaptál vele...Amúgy az Alex Smith hasonlat pont jó, mert Hoyer is akkor a legjobb ha meg van támogatva egy erős futójátékkal meg egy jó D-el...

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ezt a meccset csak a def meg az sp.nyerheti meg, hoyer akármilyen jò csere hátrányba nem tud mit csinalni. A szegény ember Alex Smithe, aki vigyáz a labdára, amíg jó az eredmény, aztán ha hátrány van vége a meccsnek. Szóval jó D és mezőny pozíciók kellenek Barth Simpsonnak akkor nyerhetsz.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Houston Carsont nem akarjuk kipróbálni esetleg?
proki
Asszem ö free safety igaz?? Háát amíg ilyenek kezdenek, hogy HJQ mint Strong safety és annyira nem.oké, hogy Prosinski játszik helyette nem Deon Bush addig ne várd, hogy Houston Carsont probálgassuk:dd föleg, hogy ott van egy használható Amos mint FA báár én szívesen megnézném Hulkot mint Ss
ricsiii83
Ezt miért nem sikerült érthetően leírni?

Amos egy nem playmaker box safety. Nem több. Egy jó védelembe fel sem tűnne senkinek sem, de ott is lecserélnék inkább egy jobbra. Major Wright színvonal, okosabb, de legalább Wright megcsinált pár játékot, s mikor front seven volt előttük, Tillman meg Jennings mellettük, akkor mást se hallottunk, minthogy Wright és Conte milyen megbízható. Bush nekem sohasem tetszett egyetemen, a hírekből azért kiderül, hogy nem véletlenül inaktív hétről-hétre. Ennyit a scoutokról. Houston-Carson kis suliból jött, premeccseken semmit nem mutatott, egyenlőre punt protectorként van fenn. A baj az, hogy sem HJQ, sem Pros nem üti meg a mércét.

Arra leszek kíváncsi, hogy marad-e ez a Porter-Callahan-LeBlanc trió nickelbe, vagy a két alap kezdő mellé nickelbe feljön Glenn a szélre, Callahan meg megy be slotba. LeBlanc nem nyűgözött le a Colts ellen. (Hall ugye maródi).

A Jax picsát nem tudja futtatni a labdát, vagy eddig nem tudta legalábbis. Youngnak ott kelleni folytatni, ahol a Colts ellen abbahagyta, Beachum azért nem rossz játékos tegyük hozzá, de ez a Jags fal is elég tré. Rajtuk kívül Hickstől várható talán valami, s sajnos elfogytunk. Trevathan kurva nagy csalódás, Freeman hozza magát. Floyd és Bullard két rookie impact nélkül egyenlőre. Többiek munkásemberek. Mindenesetre rohadtul csalódott lennék, ha a védelem nem hozna ma annyit, hogy egy jó offense teljesítménnyel nem lehetne nyerni. Aztán kiderül, hogy Hoyer egy közepes védelem ellen mit tud nyújtani. Jax védelme egészséges, egyedül a safety Gipson nyüglődik, de valószínűleg ő is játszik. Ráadásul aktiválhatták Aaron Colvint is. Őt elfogadnám hozzánk.
tüsi91
Bushról mindenki tudta hogy egy fizikális hard hitter S, viszont nem sok agya van a játékhoz, lett volna jobb opció is a 4. körben. Amos nem rossz, de nem is kiválló. HJQ is egy hard hitter, csak hülye mellé ami Allen TD-nál meg is mutatkozott a Colts ellen...Amiben ma bízok az az hogy Bortles nem ma fog magához térni, ha fogni tudjuk a Jags gyenge futását akkor hátha Bortles dob megint egy pár picket... A Jags run D azért nem Colts vagy Lions színvonal, szóval ha Howard ma is jól nyomja akkor lehet aranyat találtunk az 5. körben. Eddig nagyon tetszett a játéka, olyan benyomást kelt mint egy veterán. Türelmes, megvárja míg megnyitják neki az utat, jól látja mi történik és nem könnyű levinni. Persze kell hozzá hogy a fal is jól blokkoljon, meglátjuk mire mennek ma... Remélem AJ-t jobban be tudjuk majd vonni a játékba. Amúgy jah Trevathen eddig nem váltotta meg a világot, Freeman viszont nagyon jó...Remélem Bullard és Floyd is villant ma valamit, mert nagyon egy személyes a pass rush eddig ( Young) ...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Houston Carsont nem akarjuk kipróbálni esetleg?
proki
Asszem ö free safety igaz?? Háát amíg ilyenek kezdenek, hogy HJQ mint Strong safety és annyira nem.oké, hogy Prosinski játszik helyette nem Deon Bush addig ne várd, hogy Houston Carsont probálgassuk:dd föleg, hogy ott van egy használható Amos mint FA báár én szívesen megnézném Hulkot mint Ss
ricsiii83
Ezt miért nem sikerült érthetően leírni?

Amos egy nem playmaker box safety. Nem több. Egy jó védelembe fel sem tűnne senkinek sem, de ott is lecserélnék inkább egy jobbra. Major Wright színvonal, okosabb, de legalább Wright megcsinált pár játékot, s mikor front seven volt előttük, Tillman meg Jennings mellettük, akkor mást se hallottunk, minthogy Wright és Conte milyen megbízható. Bush nekem sohasem tetszett egyetemen, a hírekből azért kiderül, hogy nem véletlenül inaktív hétről-hétre. Ennyit a scoutokról. Houston-Carson kis suliból jött, premeccseken semmit nem mutatott, egyenlőre punt protectorként van fenn. A baj az, hogy sem HJQ, sem Pros nem üti meg a mércét.

Arra leszek kíváncsi, hogy marad-e ez a Porter-Callahan-LeBlanc trió nickelbe, vagy a két alap kezdő mellé nickelbe feljön Glenn a szélre, Callahan meg megy be slotba. LeBlanc nem nyűgözött le a Colts ellen. (Hall ugye maródi).

A Jax picsát nem tudja futtatni a labdát, vagy eddig nem tudta legalábbis. Youngnak ott kelleni folytatni, ahol a Colts ellen abbahagyta, Beachum azért nem rossz játékos tegyük hozzá, de ez a Jags fal is elég tré. Rajtuk kívül Hickstől várható talán valami, s sajnos elfogytunk. Trevathan kurva nagy csalódás, Freeman hozza magát. Floyd és Bullard két rookie impact nélkül egyenlőre. Többiek munkásemberek. Mindenesetre rohadtul csalódott lennék, ha a védelem nem hozna ma annyit, hogy egy jó offense teljesítménnyel nem lehetne nyerni. Aztán kiderül, hogy Hoyer egy közepes védelem ellen mit tud nyújtani. Jax védelme egészséges, egyedül a safety Gipson nyüglődik, de valószínűleg ő is játszik. Ráadásul aktiválhatták Aaron Colvint is. Őt elfogadnám hozzánk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Houston Carsont nem akarjuk kipróbálni esetleg?
proki
Asszem ö free safety igaz?? Háát amíg ilyenek kezdenek, hogy HJQ mint Strong safety és annyira nem.oké, hogy Prosinski játszik helyette nem Deon Bush addig ne várd, hogy Houston Carsont probálgassuk:dd föleg, hogy ott van egy használható Amos mint FA báár én szívesen megnézném Hulkot mint Ss

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Houston Carsont nem akarjuk kipróbálni esetleg?
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mcphee edzett a mai napon. Langford Cutler, Goldman és Hall nem fog játszani vasárnap.
hpeter93
Állítólag a Packers ellen már játszhat is. Cutler egyenlőre nem akkora érvágás a Jags verhetó Hoyerrel is csak na... Hallt nagyon sajnálom..😡 Langfordnak meg sajnos örülök mert így Howard tovább bizonyíthat
ricsiii83
Az indianapolis ellen is elég volt Hoyer, ja mégsem, na mind1 remélem igazad lesz.
hpeter93
Hoyer abszolút rendben van. Jefferyt nem használja, s ez az én szemem is szúrja, de más típusú irányító. Ha Barth berúgja a FG-t, akkor önerőből felrak Hoyer és az offense 26 pontot, sztem ez tavaly a Rams ellenit leszámítva szezoncsúcs lett volna. S most tekintsünk el attól, hogy ez a Colts védelem egy kibaszott röhej. Az jött be sajnos, hogy a védelemnek nem lesz jó meccse Luck ellen és nyeli majd a pontokat. Sok yard, s ehhez képest kevés pont, de ha nincsenek az RZ büntetések, akkor Hoyerrel nyer a csapat. Nekem tetszik, amit csinál, s ez egy jó védelemmel nagyon király lehetne. Nyilván nincs jó védelem, vagy legalábbis ingadozó, mert ugye a Lions ellen ők nyerték meg a meccset, s akkor elég volt, amit Hoyer nyújtott. Colts ellen nem.

A kérdés az, hogy a Jax ellen Hoyer mire lesz jó. Ez a Jax D jobb, mint a Lions sérülésektől tizedelt védelme, s messze jobb a Coltsénál. Kb. olyan Cowboys szint, akik ellen már a kanyarban nem volt a támadósor, azaz egy közepes egység. Luckot sokkal jobban ütötték, mint mi, a Chargers ellen röhejesek voltak, a Packerst türhetően megoldották, a Ravens ellen meg nem miattuk kaptak ki. Ha puszta statokat nézünk, akkor nem kapnak sok yardot, cserébe pontokat már sokat, nem is olyan fergeteges a passrushuk, nem is szereznek sok labdát, 3rd downoknál sem fényesek. Összességében kb. olyanok, mint a mi védelmünk. Azt nem hinném, hogy Fangioék nem nyújtanának olyat, hogy ne lehessen egy hatékonyabb helyzetkihasználással meccset nyerni. Szerintem ha holnap nyerünk, akkor marad Hoyer a rá következő két meccsig még biztos, ha holnap nem nyerünk, nos akkor mit lehet majd mondani.

Mindenesetre ott tartunk, hogy a legendásan régóta szar Jax ellen nem vagy esélyes hazai pályán. Más csapatok a 2. évben a PO-ért hajtanak, néha be is kerülnek.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mcphee edzett a mai napon. Langford Cutler, Goldman és Hall nem fog játszani vasárnap.
hpeter93
Állítólag a Packers ellen már játszhat is. Cutler egyenlőre nem akkora érvágás a Jags verhetó Hoyerrel is csak na... Hallt nagyon sajnálom..😡 Langfordnak meg sajnos örülök mert így Howard tovább bizonyíthat
ricsiii83
Az indianapolis ellen is elég volt Hoyer, ja mégsem, na mind1 remélem igazad lesz.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ja a GMel annyira nem is lenne gond mert lásd a tavalyi draftot illetve az ideit egyáltalán nem rossz....
ricsiii83
Én nem vagyok annyira Pace ellen, de azért amit eddig csinált itt az minimum megkérdőjelezendő, s sok helyen elég kiábrándító. Tavaly neki ment úgy a szezonnak, hogy nem volt jobb oldali tackle a csapatban, ez minősíthetetlen. Kitették Longot jobbra, aztán az is kiderült persze, hogy a helyére sincs senki olyan, aki legalább alulról súrolná az átlagos színvonalat. Idén megint neki ment úgy a szezonnak, hogy nincs olyan tackle, akit belehet dobni, ha a kezdők megsérülnek, akik egyébként nem jók (Leno) és szarok (Massie). Ha nem rúgják ki Sittont, akkor simán még trébb lenne a helyzet. Az elmúlt három meccsen mondjuk egész jól játszott a fal, nyilván kellett idő, míg összeállnak, meg inkább az, hogy a Dallas, a Detroit és a Colts semmi passrush-sal nem rendelkezik, nem lehet mondani egy olyan védőfalembert vagy külső linebackert, aki meghaladja ezekből a csapatokból az átlagos szintet. Aztán még is csak neki ment egy ilyen secondaryvel a szezonnak, tele vagyunk újonc és tapasztalatlan játékossal. Az sem irgalmatlan nehéz szerintem, hogy egy megfelelő backup tight endet kukázz, no ez sem sikerült. A kicker posztot is szenzációsan oldották meg, illetve dehogy oldották meg, ám az offseasonben még legalább mutatóba sem hoznak senkit...
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Mcphee edzett a mai napon. Langford Cutler, Goldman és Hall nem fog játszani vasárnap.
hpeter93
Állítólag a Packers ellen már játszhat is. Cutler egyenlőre nem akkora érvágás a Jags verhetó Hoyerrel is csak na... Hallt nagyon sajnálom..😡 Langfordnak meg sajnos örülök mert így Howard tovább bizonyíthat

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mcphee edzett a mai napon. Langford Cutler, Goldman és Hall nem fog játszani vasárnap.

Szerkesztette: hpeter93