Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És egy másik téma, ami nekem kurva nagy vesszőparipám évek úta, és utána tényleg nem fogom többet fikázni ezt a, és hirtelen nem találok finomabb és jobb kifejezést, anakronisztikus vezetőedzőt, és az ifjú projektmenedzsert, akit picit feljebb léptettünk a kelleténél. Megnézed az injury reportot: calf, calf, ankle, hamstring, shoulder, elbow, ankle, hamstring. Ebbe most nem számolom oda Goldman bokasérülését, őt kettéhajtották, van ilyen. De például Floyd fut Stafi után a 3. negyedben, egyből látszott, hogy izomsérülés. Deiondre bokasérülés edzésen.

 chicago.suntimes.com/sports/bears-trying-to-tackle-soft-tissue-injuries/
Fox says there’s “good science” behind everything they do to try to prevent soft tissue injuries and recover from them

HÁT MI A LÓF......SZ EZ!!!! McPhee, és Fuller IR, a műtétjeik után hónapokkal! Hol ápolták őket, a János kórházban?!

 www.espn.com/nfl/injuries

Lehet összehasonlítani mindegyik más csapattal.
füligjimmy
Igen ezt pedzegettük már régebben is hogy rengeteg a sérült és sokszor fordulnak elő ugyan olyan fajta esetek. Szóval az orvosi stáb és béhány edző kompetensége erősen negkérdőjelezhető... Emellett sokan panaszkodtak játékosok közül hogy az edzőpályák és a Soldier Field talaja szörnyű állapotban van lehet van benne valami... Ja Fox sérülési szótára ... Day to day---> IR ...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És egy másik téma, ami nekem kurva nagy vesszőparipám évek úta, és utána tényleg nem fogom többet fikázni ezt a, és hirtelen nem találok finomabb és jobb kifejezést, anakronisztikus vezetőedzőt, és az ifjú projektmenedzsert, akit picit feljebb léptettünk a kelleténél. Megnézed az injury reportot: calf, calf, ankle, hamstring, shoulder, elbow, ankle, hamstring. Ebbe most nem számolom oda Goldman bokasérülését, őt kettéhajtották, van ilyen. De például Floyd fut Stafi után a 3. negyedben, egyből látszott, hogy izomsérülés. Deiondre bokasérülés edzésen.

 chicago.suntimes.com/sports/bears-trying-to-tackle-soft-tissue-injuries/
Fox says there’s “good science” behind everything they do to try to prevent soft tissue injuries and recover from them

HÁT MI A LÓF......SZ EZ!!!! McPhee, és Fuller IR, a műtétjeik után hónapokkal! Hol ápolták őket, a János kórházban?!

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
NFL Injury Status - 2023 Season - ESPN
Visit ESPN for the 2023 NFL season injury status per team, with details on players that are out, day-to-day, or on the injured reserve.


Lehet összehasonlítani mindegyik más csapattal.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Annyira nem nekünk áll a zászló, hogy mi fogunk nyerni. Igaz, hogy hogyan, arról fogalmam sincs....
csi77
Mész egy 1--3 mérleggel álló csapathoz, amelyik Londonban kapott ki a Jaguarstől, két kezdő védőt lapátra tett hétfőn, miközben a GM és a HC felváltva hibáztatják a liga egyik echte franchise irányítóját. És így 5 pontos favoritok. Ez tökéletesen minősíti Titkos Fegyver és Pinyő itt végzett munkáját.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Annyira nem nekünk áll a zászló, hogy mi fogunk nyerni. Igaz, hogy hogyan, arról fogalmam sincs....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ok. Tehát pár ember. A kb százból. A lényeg megvan.
Beasly tavaly az utolsó 5-6 meccsén játszott úgy, ahogy vártuk. Kiderült utólag az első tíz meccsen sérült volt, csak sunnyogott a stáb és nem vallották be. Aztán idén neki álltak buzizni vele, hogy slb lesz. Hát nem lesz mert szar ott. Visszarakták a saints ellen de-be, kicsit belejött, a köv héten a pantherst meg szét terrorizálta. Még most sem tudom, hogy bust lesz vagy all pro. Pedig nem 4 meccs telt el a draftolása óta... szóval 100 oka lehet neki, hogy eddig gyenge. A reményhal, tudjátok... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ki volt az utóbbi 10 évben olyan első körös pass rusher aki már az első évében domináns volt 10+ sackes szezonnal? Nekem Mack ugrik be hirtelen...szóval irreális floydtól a fentieket elvárni.
peach
Amikor Ogbah hozzá képest szinte leugrik a monitorról, azért az jelent valamint. Nem a 10+ sack hiányával van a baj, hanem hogy sehol nincs a gyerek.

Goldmannel is várjunk, nem érzem hozzá képest Suttont akkora visszalépésnek. Amos meg eddig 3 passzt ütött le, ha hihetünk a statisztikáknak. Eddig tudja hozni Major Wright legjobb szezonját. Még hiányzik egy D.J Moore kaliber. Azért, mert valaki nem esik pofára a saját lábában, még nem lesz All-Pro, de még azt se jelenti, hogy kezdő lenne 25 másik csapatban. Szóval nyugi.
füligjimmy
Hát Goldman a legjobb falemberünk volt tavaly. Pass rushban sokkal jobb mint Sutton. Amúgy Sutton a Dallas ellen sehol nem volt. Persze a fostalicska Lions OL ellen volt egy jó napja. Amos egy hard hitter, jól szerelő S nem szupersztár, de 5. körös pick létére solid kezdő. Igaz mikor draftoltuk pont az volt hogy ballhawk és gyengus futás ellen meg nem fizikális. Ehhez képest pont az ellenkezője...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ki volt az utóbbi 10 évben olyan első körös pass rusher aki már az első évében domináns volt 10+ sackes szezonnal? Nekem Mack ugrik be hirtelen...szóval irreális floydtól a fentieket elvárni.
peach
Aldon Smith 14 ha jól rèmlik... Amùgy az túlzás hogy sehol sincs a seác ahogy Jimmy mondta, de tény hogy dominánsabb játékot várnál egy top 10 picktől... Én mondjuk az első évében kb ezt is vártam tőle, tehát nekem nem nagy csalódás...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ki volt az utóbbi 10 évben olyan első körös pass rusher aki már az első évében domináns volt 10+ sackes szezonnal? Nekem Mack ugrik be hirtelen...szóval irreális floydtól a fentieket elvárni.
peach
Amikor Ogbah hozzá képest szinte leugrik a monitorról, azért az jelent valamint. Nem a 10+ sack hiányával van a baj, hanem hogy sehol nincs a gyerek.

Goldmannel is várjunk, nem érzem hozzá képest Suttont akkora visszalépésnek. Amos meg eddig 3 passzt ütött le, ha hihetünk a statisztikáknak. Eddig tudja hozni Major Wright legjobb szezonját. Még hiányzik egy D.J Moore kaliber. Azért, mert valaki nem esik pofára a saját lábában, még nem lesz All-Pro, de még azt se jelenti, hogy kezdő lenne 25 másik csapatban. Szóval nyugi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ki volt az utóbbi 10 évben olyan első körös pass rusher aki már az első évében domináns volt 10+ sackes szezonnal? Nekem Mack ugrik be hirtelen...szóval irreális floydtól a fentieket elvárni.
peach
Von Miller 11.5 Sack, de igaz, hogy elso évben kevesek hoznak nagy szamokat.

De nem akarok okoskodni.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ki volt az utóbbi 10 évben olyan első körös pass rusher aki már az első évében domináns volt 10+ sackes szezonnal? Nekem Mack ugrik be hirtelen...szóval irreális floydtól a fentieket elvárni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
White húzása ellen szerintem akkor senki sem tiltakozott. Tehetséges, produktív volt, minden draft szaki top10 -be várta. Az egyetemen nem volt sérülékeny ha jól rémlik és pótolni kelett Marshallt. Teljesen védhető pick, senki nem tehet arról hogy ilyen peches a srác, én ezt nem verném Pacere vagy a scoutokra...Floyd draftolása más fénybe került, amikor kiderült hogy McPhee nem lesz kész a szezon kezdetére. A legtöbb szaki szerint valóban ő volt a legjobb pure edge rusher prospect. Én nem örültem neki, főleg nem feltrade árán, de bizonyos szempontból ez is érthető pick. Amúgy az a baj vele hogy úgy adták el nekünk hogy ő lesz Aldon Smith 2.0... Erre van 0.5 sackje. Amit azonban nem vesznek sokan észre hogy mennyi piszkos háttérmunkát csinál. A snappek közel felében nem is a QB-ra megy hanem coverbe. Sokszor őt teszik rá a TE-re, de még volt olyan is hogy WR-t fogott. Futàsoknàl is akció közelbe van. Korai lenne kijelenteni hogy bust lenne, persze többet várnál egy top10 picktől, nekem sem volt sexy pick, de messze van attól hogy 4 meccs után Bustot ordítsunk. Amúgy ne feledjük hogy 2 . körben azért talált egy Goldmant aki alap pillére a falnak. Whitehair is beválni látszik, egyre jobban tolja ahogy szokja a posztot és a társakat. 5. körben talált egy Amost meg egy Howardot... Szóval én eddig nem fikáznám annyira az elmúlt 2 draftot... Longot is megemlítette valaki hogy rá mondhatni bevállt...Egy 3x os pro bowlerről beszélünk aki top5 a posztján...(MRI legjobb húzása AJ melett) Fuller egy átlagos CB, nem érte meg az első kört, de az hogy atom bust lenne az túlzás. Hasznos játékosra CB rotációban. Persze a Meki, Benson és Carimi féle csodákra valóban nehéz mit mondani 😀 ...
Tomcsik
Jogos és tényleg a Goldman Amos duo tavaly eget robbantot és ha igy haladnak a liga legjobbjai között lehetnek sőt... az idei classunk sem rossz ez is tény Hallban akkora potenciál van hogy az hatalmas, Howard eléggé bíztató, de vele várjunk még mert Langford sem volt rossz tavaly (aztán lehet csak Loggai s miatt rossz) Carson (a seafty) rá kivi vagyok, máig meg magyarázhatatlan ok, hogy HJQ mellett miért Prosinski van... ezért hozták 4. körben Busht??.... Kwiatkoski is eléggé jól muzsikált amikor játszott (HAHA Collins) tökéletes backup Bullardod még mindig nem értem.... oké, hogy hatalmas project, de Unrein jobb?? ugyan kérlek... Fehérhaj valószínüleg épp most iktatja kifele Grasut

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
White húzása ellen szerintem akkor senki sem tiltakozott. Tehetséges, produktív volt, minden draft szaki top10 -be várta. Az egyetemen nem volt sérülékeny ha jól rémlik és pótolni kelett Marshallt. Teljesen védhető pick, senki nem tehet arról hogy ilyen peches a srác, én ezt nem verném Pacere vagy a scoutokra...Floyd draftolása más fénybe került, amikor kiderült hogy McPhee nem lesz kész a szezon kezdetére. A legtöbb szaki szerint valóban ő volt a legjobb pure edge rusher prospect. Én nem örültem neki, főleg nem feltrade árán, de bizonyos szempontból ez is érthető pick. Amúgy az a baj vele hogy úgy adták el nekünk hogy ő lesz Aldon Smith 2.0... Erre van 0.5 sackje. Amit azonban nem vesznek sokan észre hogy mennyi piszkos háttérmunkát csinál. A snappek közel felében nem is a QB-ra megy hanem coverbe. Sokszor őt teszik rá a TE-re, de még volt olyan is hogy WR-t fogott. Futàsoknàl is akció közelbe van. Korai lenne kijelenteni hogy bust lenne, persze többet várnál egy top10 picktől, nekem sem volt sexy pick, de messze van attól hogy 4 meccs után Bustot ordítsunk. Amúgy ne feledjük hogy 2 . körben azért talált egy Goldmant aki alap pillére a falnak. Whitehair is beválni látszik, egyre jobban tolja ahogy szokja a posztot és a társakat. 5. körben talált egy Amost meg egy Howardot... Szóval én eddig nem fikáznám annyira az elmúlt 2 draftot... Longot is megemlítette valaki hogy rá mondhatni bevállt...Egy 3x os pro bowlerről beszélünk aki top5 a posztján...(MRI legjobb húzása AJ melett) Fuller egy átlagos CB, nem érte meg az első kört, de az hogy atom bust lenne az túlzás. Hasznos játékosra CB rotációban. Persze a Meki, Benson és Carimi féle csodákra valóban nehéz mit mondani 😀 ...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
McPheeről van valami biztató hír??

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ez most egyéni vélemény, de én már tavaly úgy gondoltam, hogy Beasley-t kellett volna behúzni. Most azért nem megy neki a játék, mert 4-3-as DE-ként, meg 4-3-as SLB-ként használták a Falconsnál ( nem az eredeti posztján). Ha jól tudom Irvin klónnak tervezte talán Quinn ( de annyira nem vagyok jártas náluk, hogy biztosra mondjam). Mi meg kaphattunk volna egy 3-4-es OLB-t vele. Viszont ennek fényében idén húzhattál volna talán egy jobb játékost feltrade nélkül.

De ez mind egy baromi nagy HA, ami talán egy másik párhuzamos univerzumban megtörtént, ahol a Bears töretlen SB bajnok évek óta Jimmyvel as HC.
Toto21
Akkor nézzünk át abba a párhuzamos univerzumba...."a másik párhuzamos sikátorba ugye...azt mondják paralel"
Ahol Fox a Margit,mert hát ugye az a bizonyos villanykörte....https://www.youtube.com/watch?v=_EPlHa9-XSo

Szezon végi előretekintés:
- Titkosfegyver marad a GM
- A HC posztot átveszi valami ifjú "Titán", Fox távozik
- Fangio marad a DC
- A Drafton közelebb fogunk húzni az 1/10-hez,mint az 1/1-hez
+ Jimmy megy OL edzőnek
több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ez most egyéni vélemény, de én már tavaly úgy gondoltam, hogy Beasley-t kellett volna behúzni. Most azért nem megy neki a játék, mert 4-3-as DE-ként, meg 4-3-as SLB-ként használták a Falconsnál ( nem az eredeti posztján). Ha jól tudom Irvin klónnak tervezte talán Quinn ( de annyira nem vagyok jártas náluk, hogy biztosra mondjam). Mi meg kaphattunk volna egy 3-4-es OLB-t vele. Viszont ennek fényében idén húzhattál volna talán egy jobb játékost feltrade nélkül.

De ez mind egy baromi nagy HA, ami talán egy másik párhuzamos univerzumban megtörtént, ahol a Bears töretlen SB bajnok évek óta Jimmyvel as HC.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Várjunk még a Floyd és White temetésével.. voltak jó megmozdulásai is... és az utolsó játékokban már eléggé okosan és jól játszott... Floyddal nincs gond.. szimplán könnyű.. ennyi.. neki csak + kiló kell... őt is inkább mondanám egy project playának aki még nem áll készen, hogy kezdő legyen, de jövőre meg + 15-20 kilóval már okosabbak leszünk.., ha akkor is csak a sebességéből tud majd gazdálkodni akkor bust.. Fuller még őt sem temetném, de inkább tűnik egy átlagos cornernak... rossznak nem rossz, de nem is a legjobb..
sosem voltam híve ennek a első körös WR pickeknek... sosem... Floyd picket sem értettem.. amikor Hargraves meg hasonló kaliberű emberek bent voltak még.................................... nagyobb need volt egy fal ember v corner mint egy OLB

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
És akkor a Carimi, Chris Williams, Cedric Benson - féle csodákat meg sem említettem...
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az utolsó 5 első körösünk jelenlegi helyzete:

Floyd (0,5 sack)
White (IR)
Fuller (IR)
Long
McClellin (Patriots)

Ez a franchise nem nagyon érti a draft lényegét, úgy tűnik...
proki
McClellint még a régi menedzsment választotta, meglepetés is volt a húzása, nem jött be. Long szerintem ma is vállalható pick volt, szerintem róla elmondhatjuk, hogy bevált. White és Fuller esetében melyikük sérüléséről tehet a franchise? Fuller esetében szerintem így utólag elmondhatjuk, hogy nem ért első kört, ő sajnos bustnak tűnik. Szerencsére most van a keretben pár tehetséges corner back, talán valamelyik belőlük elfogadható lesz. White-ról ezalatt a pár meccs alatt bennem sok nem maradt még meg, kivéve Cutler intjénél, hogy nekem űgy tűnt rossz utat futott. A tehetsége viszont kétségtelen, ha nem válik be, nagy valószínűséggel a sérülékenysége miatt lesz. Floydról pedig korai lenne még nyilatkozni, mondjuk a feltrade-det nem értettem érte.
pahynor21
Nem a sérülésekről tehet, de hogy egyik sem váltja meg a világot az már most látszik...
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Az utolsó 5 első körösünk jelenlegi helyzete:

Floyd (0,5 sack)
White (IR)
Fuller (IR)
Long
McClellin (Patriots)

Ez a franchise nem nagyon érti a draft lényegét, úgy tűnik...
proki
McClellint még a régi menedzsment választotta, meglepetés is volt a húzása, nem jött be. Long szerintem ma is vállalható pick volt, szerintem róla elmondhatjuk, hogy bevált. White és Fuller esetében melyikük sérüléséről tehet a franchise? Fuller esetében szerintem így utólag elmondhatjuk, hogy nem ért első kört, ő sajnos bustnak tűnik. Szerencsére most van a keretben pár tehetséges corner back, talán valamelyik belőlük elfogadható lesz. White-ról ezalatt a pár meccs alatt bennem sok nem maradt még meg, kivéve Cutler intjénél, hogy nekem űgy tűnt rossz utat futott. A tehetsége viszont kétségtelen, ha nem válik be, nagy valószínűséggel a sérülékenysége miatt lesz. Floydról pedig korai lenne még nyilatkozni, mondjuk a feltrade-det nem értettem érte.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Az utolsó 5 első körösünk jelenlegi helyzete:

Floyd (0,5 sack)
White (IR)
Fuller (IR)
Long
McClellin (Patriots)

Ez a franchise nem nagyon érti a draft lényegét, úgy tűnik...
proki
Hiába lesz jövőre nagy lóvé a sapkában...ha nincsen meg a megfelelő szakértelem. Pedig úgy fest egyre jobban,hogy már pedig nincs....
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az utolsó 5 első körösünk jelenlegi helyzete:

Floyd (0,5 sack)
White (IR)
Fuller (IR)
Long
McClellin (Patriots)

Ez a franchise nem nagyon érti a draft lényegét, úgy tűnik...
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Újabb nagyszerű hír: White sérülése komoly, hosszabb kihagyás jöhet...
proki
Egész pontosan szárkapocscsont törés és IR...Szóval no7 pick első 2 éve kuka, pedig épp csak kezdett blerázódni... Komolyan hihetetlen ez a rengeteg sérülés... White meg az egyik legszerencsétlenebb tag az egyszer tuti...
Tomcsik
Csórikám
Pedig baromi szimpi volt draft előtt, sokaig kardoskodtam is mellette hogy ne Coopert hanem őt. Remélem egyszer megtudja majd mutatni a benne rejlő potenciált..
Cubehead
Nem hiszek ebben. Konkrétan ha egy nap kétszer próbál meg sprintelni, már IR.

Szerkesztette: Ettemlevest

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Újabb nagyszerű hír: White sérülése komoly, hosszabb kihagyás jöhet...
proki
Egész pontosan szárkapocscsont törés és IR...Szóval no7 pick első 2 éve kuka, pedig épp csak kezdett blerázódni... Komolyan hihetetlen ez a rengeteg sérülés... White meg az egyik legszerencsétlenebb tag az egyszer tuti...
Tomcsik
Csórikám
Pedig baromi szimpi volt draft előtt, sokaig kardoskodtam is mellette hogy ne Coopert hanem őt. Remélem egyszer megtudja majd mutatni a benne rejlő potenciált..



több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A baj sose jár egyedül

 twitter.com/DickersonESPN/status/783733360933896192?s=09

Csodálom, hogy Jeffery még egészséges.

És most jött ki twitteren:



Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
hát ez fasza 😕