Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Holnap Howard lesz a kezdő rb??

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz
ricsiii83
Most hirtelen elsőre nem értettem, mi az, hogy "felcsőrőzném sexy rexyt", de aztán szerencsére újra elolvastam......😊
csi77
A Sex Cannon mindenkiből előhozza a rejtett ösztönöket.

Összeállhatna a Lynch-Goldman ügyvédi iroda, ugyanitt hitelminősítő. Egyébként ha Tannehill, vagy Carson Palmer így folytatja, jövőre Cutlernek lehet 2 új kérője is, és ezt most minden poén nélkül gondolom. Saját bevallásai szerint is jövőre még simán nekimegy a szezonnak, de utána már elgondolkodik a visszavonulásaon. Legalábbis egy augusztusi interjúban ezt mondta. Szóval....

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
bacsii Chicago Bears 111
Max annyit, hogy tradeljünk Paxton Lynchért két első köröst.
tüsi91
Igen, már csak azért is nagyon elhamarkodott ötlet, mert tavaly ilyenkor szerintem sokan hihették még, hogy a Paxton Lynch egy óramárka, vagy ügyvédi iroda.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz
ricsiii83
Most hirtelen elsőre nem értettem, mi az, hogy "felcsőrőzném sexy rexyt", de aztán szerencsére újra elolvastam......😊
csi77
Főleg, hogy csörizném van ott 😀dDd

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Garoppolo, Lynch komolyan egyre jobb, nem kellene itt abbahagyni. Ott van még Connor Cook, vagy akár Colt McCoy, sőt szerintem akár Tarvaris Jackson is elérhető lesz. Annak mindenesetre örülök, hogy Siemiant is sikerült királlyá koronázni egy jó meccs után.

Kételyek közt álltam fel a székből hétfő hajnalban, de rövid időn belül teljesen megnyugodtam, hiszen gyorsan sikerült kihozni, hogy Hoyerral jobb az offense, mint Cutlerrel. Nyilván ameddig a meccs tartott addig ezt láttuk is a szerzett 3 ponttal.
----------------

Nézegetve a meccset a támadósnapeknél az 5 falemberből 3 mindig elvégzi a munkáját, 2 nem. Utóbbiból általában egy mindig Massie, a többiek váltakoznak. Ha esetleg 4-en is eltalálják mit kellene csinálni, akkor már előrefele is tudunk menni, kivéve ha Paulsen nem bassza el a blokkolást. Ő is egy remek igazolás volt, csak nála már eladni sem tudod, hogy fiatal és lehet jobb. A Green Bay offense ezt a Lions védelmet (Ansah és Levy most sem lesz) simán lepofozta a pályáról az első félidőben, epekedve várom, hogy mi elérjük-e a 10 pontot, akkor, amikor még tétje is van a meccsnek.

A védelem megint kap 30 pontot, bár legalább most nem elit támadófal ellen játszunk. Goldman nélkül a futás elleni védekezés egy masszívat visszalépett, passrush nincs, azt meg tudtuk, hogy a secondary nem jó. Kíváncsi vagyok hogyan oldjuk meg vagy legalábbis hogyan szeretnénk megoldani a Lions passzjátéka elleni védekezést. Gondolom Porter követi majd Jonest a szélén. Porterről azt tudjuk, hogy a gyors, jó mélységi célpontok ellen szenved, főleg úgy, hogy általában picsa besegítést nem kap. Glenn és Callahan meg attól függően Tate vagy Boldin, hogy ki áll fel slotba. Glenn rossz volt a Cowboys ellen, de Hall elő sem került, ezt azért nehéz megemészteni, pedig a srác jó dolgokat mutatott az első két meccsen. Riddick viszont 8+ elkapás 80+ yard, mert sebességből senki nem veszi fel vele a versenyt.

Ami picit mellettünk szólhat, hogy a Lions ellen azért itthon mindig felszívjuk magunkat, de Lovie óta 0-6 a mérleg, szóval mit lehet erre mondani. Max annyit, hogy tradeljünk Paxton Lynchért két első köröst.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz
ricsiii83
Most hirtelen elsőre nem értettem, mi az, hogy "felcsőrőzném sexy rexyt", de aztán szerencsére újra elolvastam......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Paxton Lynch... Denver úgy látszik megtalálta az emberét Siemian személyében, ha ilyen jól tolja sztem év végén egy 2dik+késői körös pickért elhozhatnánk Lynchet (s az első körössel meg OT KELL draftolni).
Tito05
Nyilván akit kiszorít Trevor Siemiaú, azért adnék egy 2. köröst.
füligjimmy
És mi biznisz lenne a denverieknek eladni a tavalyi első körösüket egy év után 2. körért? (Bár tény, hogy ha így folytatjátok a tavalyi 1/26 lehet nem lesz nagyon messze majd a ti idei 2. körösötöktől). - No offense.

De ennek ellenére inkább megtartom az első körösömet, Trevor ha tol is egy jó évet sem biztos, hogy évekre megoldás, csak maximum jó kezdet. Aztán 2-3 év után már el lehet gondolkozni traden.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Paxton Lynch... Denver úgy látszik megtalálta az emberét Siemian személyében, ha ilyen jól tolja sztem év végén egy 2dik+késői körös pickért elhozhatnánk Lynchet (s az első körössel meg OT KELL draftolni).
Tito05
Nyilván akit kiszorít Trevor Siemiaú, azért adnék egy 2. köröst.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Nem szeretem az ilyen hozzuk el a Pats QB-at dologokat. Eddig egyik se vált be máshol. A Lynches ötlet már jobban tetszik, vagy pedig draft egyenlőre 3QB-T emlegetnek első körösként. Persze ez még korai, mert odébb van még a draft. Cap ügyileg jó helyzetben leszünk ha pedig Cutlert tradeljük/cutoljuk akkor az +13 misi. Szerintem Houston is cut lesz 2 ACL után szóval pénz lesz dögivel... Csak most nem Massiekra, Larsenekre meg Hicksekre kell költeni, hanem ki kell pengetni nagy lóvét 1-2 igazi sztárnak....
Tomcsik
Nem akarok elkeseríteni senkit, de szerintem kihozunk 6-10 7-9 környékét, és mindenki maradni fog kb, Fox, Loggains Cutler, az utolsó ami legkevésbé fáj természetesen.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Nem szeretem az ilyen hozzuk el a Pats QB-at dologokat. Eddig egyik se vált be máshol. A Lynches ötlet már jobban tetszik, vagy pedig draft egyenlőre 3QB-T emlegetnek első körösként. Persze ez még korai, mert odébb van még a draft. Cap ügyileg jó helyzetben leszünk ha pedig Cutlert tradeljük/cutoljuk akkor az +13 misi. Szerintem Houston is cut lesz 2 ACL után szóval pénz lesz dögivel... Csak most nem Massiekra, Larsenekre meg Hicksekre kell költeni, hanem ki kell pengetni nagy lóvét 1-2 igazi sztárnak....

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Paxton Lynch... Denver úgy látszik megtalálta az emberét Siemian személyében, ha ilyen jól tolja sztem év végén egy 2dik+késői körös pickért elhozhatnánk Lynchet (s az első körössel meg OT KELL draftolni).
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler a szerdai Limited Participationból mára átlett rakva Did not Participationba, vagyis Hoyerrel számolunk a Lions ellen, csodás, így még a minimális esélyeink is elszállni látszanak.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox beteg, day-to-day, de 3 hét múlva remélem IR. Fangio vezette az edzést

Acting head coach Vic Fangio on if he has an update on the quarterback: “What quarterback?

Ez kurva jópofa, ha vagy akkora egyéniség, mint Parcells, vagy Belichik. Amúgy akkora röhej leszel ebben a bizniszben, mint akármelyik Mora. Nevetséges.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, most megint volt egy olyan sztori, hogy Anderson PS, onnan feljött Timu, de lehet megint Jones fog kezdeni, holott Kiatowski, vagy ki a faszom 4. körben lett draftolva, akik meg tavaly itt voltak, azokról tudjuk hogy egy kalap szarok. Mostmár ott tartok,hogy fekvőbe nem rúgunk, de nekem az a szerény, cseppet se számító magánvéleményem, hogy aki 1 kurva poszton így variálja a semmit, az még attól is nagyobb hülye, mint gondolnánk. Postřižinské megint pályára lépett, köszönjük szépen. Deion Bush, szintén 4. körben draftolt, ül a padon eddig egész szezonba, a PFF szerint 1 snap nem sok, annyit se volt a pályán. Mi a koncepció? Ez lenne a rebuilding?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Olvastam anno, hát igen, Leinart helyett hozták, azon felröhögtem. 2009-ben kb. ugyanaz a fal Ortont agyba-főbe baszatta. Azért a sack a QB-n is múlik, na. Szerintem nincs olyan QB, aki nem developmental az első 3-4 évében. Utána meg már az, ami.
füligjimmy
Számít persze a qb. Cutlernek viszonylag jó lábmunkája volt, a labdát se dédelgette indokolatlanul sokáig, de ennél sokkal prózaibb oka volt a fal visszaesésének:
2009-ben átálltunk power sémára zbs-ről. Na arra kb egyedül Clady volt alkalmas a falban. Elűnt a "bárki fut 4+os átlaggal", eltűnt a passprotection, elűnt a jó offense alapja, mert nem JMD rakta le és nehogy mással társítsák a jövő nagy sikereit (hasonló okból kellett mennie a hirtelen túl jóvá váló védelem koordinátorának is), meglepően könnyen és gyorsan tönkre lehet tenni tökéletesen működő dolgokat, csak egy inkompetens arrogáns fasz kell hozzá.
Ezen kívül kiszámíthatóbbá vált a playcalling, nehezebb sorsolás jött (pass prot szempontból nem az AFCN volt akkor a legszerencsésebb) etc, etc.
#jmdhappens

Orton viszont ennek ellenére az első évében már-már NFL QB-nak tűnt, annak ellenére, hogy futójáték nem támogatta őt. Aligha kell itt bemutatni a képességeinek a határát, de a Cutlerért kapott ellenértékből még ő volt a legjobb. Ayers azóta túl tett rajta, de nem Denverben, szóval áll az "Orton" és a "legjobb" szavak egy mondatban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
nem tudom mi volt a Denveres időkben, akkoriban én még inkább ismerkedtem a ligával, nem mélyedtem bele annyira, vele kapcsolatban is az az első emlékem amikor 2 Hester visszahordással vertük a Cutlerrel felálló Broncost egy kiváló mérkőzésen a Soldieren.
Igen, ide úgy jött mint egy fr QB de ebben a mai NFL-ben ha jó kezekbe került volna meg is tudta volna csinálni, volt benne annyi minimum mint Flaccoban pl aki ugye gyűrűt nyert (vagy nyertek neki bár ez azért erős túlzás főleg hogyha összehasonlítjuk Payton második gyűrűjével...), csak az hiányzott hogy egy olyan emberrel dolgozzon együtt aki felismeri és megismerteti a határaival és úgy használja ahogy őt kell. Illetve nem hiányzott mert Martz ezt megtette és láss csodát egy lehelettel jobb fallal, szinte noname elkapókkal+ egy jó Olsennel és egy jobb D-vel egyből főcsoportdöntő lett ahol ki tudja, ha Lovie visszaengedi a meccsbe lehet meg is nyeri tekintve hogy ez Hanie-vel is majdnem sikerült.

Róla már mindenkinek az INT szó fog eszébe jutni, még ha máshol nyer is akkor is, pedig ő sokkal jobb sztem annál mint hogy ennyivel el kellene intézni. Nem egy meccset hozott ő a Bearsnek is és sokszor csak a kiváló mozgásának köszönhette azt hogy most nem tolószékben ülve adagolják neki a tejbepapit. Más QB ennyit itt biztos nem bírt volna ki mint ő ezt azért vsz ki lehet jelenteni. Nagy QB ínség van eleve a ligában, ez is közrejátszik hogy ő még ilyen státuszban van itt a Bearsnél de csak úgy lecserélni és bámulni a semmibe azért elég nagy felelőtlenség lesz, főleg ha nem lesz top draft pickje a csapatnak.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olvastam anno, hát igen, Leinart helyett hozták, azon felröhögtem. 2009-ben kb. ugyanaz a fal Ortont agyba-főbe baszatta. Azért a sack a QB-n is múlik, na. Szerintem nincs olyan QB, aki nem developmental az első 3-4 évében. Utána meg már az, ami.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A normális szintet mindenképp megütötte, de inkább a yardokat termeltük nem a pontokat (mondjuk ez szvsz pont Cutler sara volt).
Elit fal, 2008-ban pl összesen 11× sackelték Cutlert. Nem, nem 1 meccsen, hanem egész évben. Annyi futónk sérült le, hogy Tatum Bellt a Walmartból hoztuk vissza (ő volt kb a 7. különböző kezdő futónk), ehhez képest 4.8 volt az 1 futásra jutó átlagunk, az prettygood és ha rászűrnék az RB-kre, még jobb lenne. A "Shanny-féle ZBS fal" akkoriban sok helyen összehasonlítási alap volt.
Marshall már akkor a legjobb elkapók egyike volt, Daniel Graham kiemelkedő blokkoló TE, Stokley, Scheffler, Royal még supporting castban.

Csak hát Slowik volt a DC, szóval kár is folytatni.

Cutler játszhatott 1 meccset rookieként a 9ers ellen a POért 2006-ban, meg az utolsó 3-ból 1-et kellett volna megnyerni 2008-ban. Ezek közül egyet sem nyert meg (0/4). Nem játszott rajtuk jól (mindegyiken dobott INTet általában redzoneban, egyiken se adott 1nél több TD-t), de kirívóan rosszul se. Ha egy csapat 33, 45, 49 pontot kap must win meccseken, akkor van más ötlet is, hogy merre keressük a felelősöket...

Ez a rövid történet. Volt körülötte jó offense, nem sikerült. Volt körülötte jó defense nem sikerült. Ha mindkettő van egyszerre, úgy meg még Peyton Manning is tud nyerni 😊

Egyébként az exGMünk itt beszél róla:
 bleacherreport.com/articles/2580349-why-i-drafted-jay-cutler-and-what-happened-from-there?utm_source=twitter.com&utm_medium=share&utm_campaign=web-des-art-top-16?is_shared=true
A csevegőbe volt linkelve tavaly, aki még nem olvasta, annak szvsz kötelező darab.
Röviden, emlékezetből: ő igazából egy development QB volt, Denverben így kezelték, így építették köré a csapatot és rá a playbookot, csak ide úgy trade-elték, mint kész fr. QB, aki majd megoldja és meg is állt a fejlődésben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Nem baj sikerült Cutler karrierjét teljesen tönkretenni itt, nem sajnálom mert sokat keresett de a csávóban ennél több volt, ha normális O-ben játszhatott volna csak 2-3 évet 1 SB-t sztem összehozott volna.
davemayer
Pont 2-3 évet játszott normális O-ban.
Black_Adder
Az özönvíz előtti időkről nem emlékeznek meg az almanachok......
Amúgy olyan jó volt az az O? Nem nagyon figyeltem anno a Denvert, nekem csak a pár oldallal előbb emlegetett JMD féle O rémlik, Marshallal, 21 elkapással.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem baj sikerült Cutler karrierjét teljesen tönkretenni itt, nem sajnálom mert sokat keresett de a csávóban ennél több volt, ha normális O-ben játszhatott volna csak 2-3 évet 1 SB-t sztem összehozott volna.
davemayer
Pont 2-3 évet játszott normális O-ban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ez a csapat már régen túl van azon hogy a PO-ról vagy akár a 10-6-ról kezdjünk el beszélgetni. Aki reálisan szereti nézni a dolgokat és nem álmodozva az nem látja azt ami ezt a csapatot egy tartós pozitív szériába sodorná. Remélem azért a Lionst megverjük valahogy mert az már ultragáz hogy állandóan simáznak minket mostanában a csoportban.
Ha a csapat játékát, életkedvét és jelenlegi játékosállományát nézzük innen sztem a 6-10 is már jó eredmény lesz (mondjuk azt meg már minek ugye). Fox ezzel a siralmas évvel valószínűleg búcsúzik, nem látom mi tarthatná itt ha ez az év így megy tovább, hozott 3-4 rossz döntést, ennyi általában elég hogy egy csapatot tönkrevágj ha fontos posztokról van szó.
Nem látszik igazán az a keretben hogy tele lenne fiatal titánokkal akiknek kell még 1-2 év ahhoz hogy összeérjenek, érdekes mert tényleg sokan azt vártuk ami most a Vikesnál van, hogy 2 max 3 év alatt felépítenek egy ütős rostert szinte a 0-ról, sajnos úgy néz ki nem efelé tendál a csapat.
Érdekes számunkra a következő 3-4 meccsben az lesz hogy megnézzük képesek-e morálisan és tudásban annyira felhozni a társaságot hogy összejöjjön minimum 2 győzelem, ha nem és mondjuk 1-6 1-7 lesz a mérleg évközben akkor le kell vonni a megfelelő konzekvenciákat, akkor Foxot tényleg semmi sem menti meg. Pace-nek lehet adnak még egy esélyt hogy hozzon valakit, de Foxnak mennie kell majd valószínűleg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Chiefs1-5 ről jött vissza ha jól emlékszem. De talán amíg az 1-5 ig eljutottak, az is inkább a szerencsétlen helyzeteknek volt köszönhető lehetett volna minimum 3-3 ha nem 4-2 . Ott azért volt a tankban, volt kivel visszajönni. Mind játékosanyag, mind edzői szinten. Itt ez esetleg megvan, ha fejben összekpják magukat. Meg most már zéró sérülés kell hozzá.
dande
1-5 stimmel. Az volt, hogy kikaptunk az akkor meg csucsformaban levo Packers-Broncos-Vikings-Bengals negyestol. Illetve volt egy megnyert meccs a Bears ellen, amit jol elbenaztunk a vegere 1 ponttal. Ilyen van. En akkor is mondtam, nem kell temetni a csapatot, ettol a negyestol sokan kikaptak volna akkor.
Tehat a 0-4 gondja inkabb az, hogy onnantol feszes a menetrend, van benne ketto buko a 12bol, vagy marad a matekozas a vegen, es a tobbiek bukdacsolasa.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A Chiefs1-5 ről jött vissza ha jól emlékszem. De talán amíg az 1-5 ig eljutottak, az is inkább a szerencsétlen helyzeteknek volt köszönhető lehetett volna minimum 3-3 ha nem 4-2 . Ott azért volt a tankban, volt kivel visszajönni. Mind játékosanyag, mind edzői szinten. Itt ez esetleg megvan, ha fejben összekpják magukat. Meg most már zéró sérülés kell hozzá.
dande
Nézd nem vagyunk Chiefs szinten, de mi is állhatnánk 2-1 el viszonylag könnyen, erre ez van..