Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Lehet hogy tudtok róla, engem mindesetre meglep hogy Cutler októberben hazánkba látogat. Nem gondoltam volna hogy ennyit gyurmázik 😊
 eventerbee.com/event/jay-cutler-seminar,174550102966305
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szerintem ha JMD olyan helyre kerül ahol nincs teljesen a kezében az összes személyi döntés akkor kurva jó HC lesz. Biztos vagyok benne, hogy tanult a hibáiból. Elfogadnám mint Lions HC-t Csücsöri helyett. Meg Patricia-t is.
Bazzani
Egy PO határán mozgó csapatból csinált nukleáris sivatagot másfél év alatt.

McDaniels családi vállalkozás best practieces
1. zavarj el minden játékost akit a szurkolók egy kicsit is szeretnek és nem te hoztad
2. ha a pecc ki akarna vágni valakit, mint macskát szarni, gyorsan adj érte picket. Min 4. kört (mindegy mennyire használhatatlan játékos)
3. drafboardra elég 5-10 ember, majd kurvadrágán feltradeelsz mindenkiért, ha esetleg nem jön össze vakon ráböksz egy névre.
4. ne készíts gameplant, hívd szarul a playeket és amikor nem működik hibáztasd a játékosokat, te semmiért nem vagy felelős.
5. Nem működő dolgon soha ne változtass
+1 járasd le csapatodat csalással (ne kreatív új csalással, hanem valamivel, amivel Belichick már megbukott (persze te videózva se fogsz nyerni, de ez egy pillanatig ne tartson vissza)), vagy ha egyszer véletlenül nyerésre áll a csapatod azzal, hogy minél jobban megalázod az ellenfelet (ne lepődj meg, ha az ellenfél edzője nem akar kezetfogni veled a meccs után)

Ha nem baszná el a következő évi pickeket is, egész jól meg tudna ágyazni egy rebuildnek.

Bár az igaz, hogy Eric Mangini és Romeo Crennel is kapott második esélyt, hogy megmutathassák, hogy mit is tudnak igazából, valszeg JMD is kap majd még egy játszóteret, azt a csapatot vagy sajnálni vagy gyűlölni fogom nagyon...
Black_Adder
+1 - kevesen képesek 6-0-ról 8-8-at elérni, egy akkor nem túl erős erős csoportban.....
Ettől még tanulhatott belőle a csávó.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Black_Adder
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy Belichick első próbálkozása után hány ilyen hozzászólás született a Pats fórumokon a kinevezésekor.
Én azt gondolom, hogy tanult a hibáiból (nekem is volt olyan, hogy az életben elbasztam valamit és másodszorra már teljesen máshogy álltam a dologhoz).
Persze Patricia az első számú jelöltem a Lions HC posztra, de ez itt már offtopic.

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem ha JMD olyan helyre kerül ahol nincs teljesen a kezében az összes személyi döntés akkor kurva jó HC lesz. Biztos vagyok benne, hogy tanult a hibáiból. Elfogadnám mint Lions HC-t Csücsöri helyett. Meg Patricia-t is.
Bazzani
Egy PO határán mozgó csapatból csinált nukleáris sivatagot másfél év alatt.

McDaniels családi vállalkozás best practieces
1. zavarj el minden játékost akit a szurkolók egy kicsit is szeretnek és nem te hoztad
2. ha a pecc ki akarna vágni valakit, mint macskát szarni, gyorsan adj érte picket. Min 4. kört (mindegy mennyire használhatatlan játékos)
3. drafboardra elég 5-10 ember, majd kurvadrágán feltradeelsz mindenkiért, ha esetleg nem jön össze vakon ráböksz egy névre.
4. ne készíts gameplant, hívd szarul a playeket és amikor nem működik hibáztasd a játékosokat, te semmiért nem vagy felelős.
5. Nem működő dolgon soha ne változtass
+1 járasd le csapatodat csalással (ne kreatív új csalással, hanem valamivel, amivel Belichick már megbukott (persze te videózva se fogsz nyerni, de ez egy pillanatig ne tartson vissza)), vagy ha egyszer véletlenül nyerésre áll a csapatod azzal, hogy minél jobban megalázod az ellenfelet (ne lepődj meg, ha az ellenfél edzője nem akar kezetfogni veled a meccs után)

Ha nem baszná el a következő évi pickeket is, egész jól meg tudna ágyazni egy rebuildnek.

Bár az igaz, hogy Eric Mangini és Romeo Crennel is kapott második esélyt, hogy megmutathassák, hogy mit is tudnak igazából, valszeg JMD is kap majd még egy játszóteret, azt a csapatot vagy sajnálni vagy gyűlölni fogom nagyon...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekedek ezek az összehasonlítások, de vhogy nekem mindig sántítanak. Épp az NFL arról híres hogy minden meccs más, minden nap alakulhat másként mint az esélyek s nehéz így összevetni egymással meccseket, ellenfeleket. Inkább mindig az akkor egymás ellen játszók érdekesek, s adnak egyfajta képet.

S valóban JMD most jól mutat, mint OC, de láttuk már HCként. S kérdés tanult e belőle.
BTW Rivera nagyjából kirúgás szélén állt, mikor egyszercsak megindultak felfelé.
Még itt is megtörténhet. Összetettebb ez annál, mint gondoljuk.
dande
JMD régóta jól mutat, mint OC, HC-ként nem jött neki össze valóban. Riveránál már akkor is jó volt a D, csak az O nem tette még oda magát. Nálunk melyik egységre mondod azt jó szívvel, hogy közepesnél jobb?
csi77
Szerintem ha JMD olyan helyre kerül ahol nincs teljesen a kezében az összes személyi döntés akkor kurva jó HC lesz. Biztos vagyok benne, hogy tanult a hibáiból. Elfogadnám mint Lions HC-t Csücsöri helyett. Meg Patricia-t is.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
1. Pozitív hozzáállásra, sikerorientáltságra szép példa. Az ősi mondásnak is van ellenben igazsága: Megtaníthatsz egy pulykát fára mászni, de várhatóan nagyobb sikereket fogsz elérni, ha mókussal dolgozol.

2. Tervszerűség az alapja mindennek. Előfordulhat, hogy a rábaszásnak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindenki reagáljon vérmérséklete szerint

 twitter.com/AdamHoge/status/779030212155678720

 twitter.com/AdamHoge/status/779040766152871938

 twitter.com/AdamHoge/status/779043097841836032

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekedek ezek az összehasonlítások, de vhogy nekem mindig sántítanak. Épp az NFL arról híres hogy minden meccs más, minden nap alakulhat másként mint az esélyek s nehéz így összevetni egymással meccseket, ellenfeleket. Inkább mindig az akkor egymás ellen játszók érdekesek, s adnak egyfajta képet.

S valóban JMD most jól mutat, mint OC, de láttuk már HCként. S kérdés tanult e belőle.
BTW Rivera nagyjából kirúgás szélén állt, mikor egyszercsak megindultak felfelé.
Még itt is megtörténhet. Összetettebb ez annál, mint gondoljuk.
dande
JMD régóta jól mutat, mint OC, HC-ként nem jött neki össze valóban. Riveránál már akkor is jó volt a D, csak az O nem tette még oda magát. Nálunk melyik egységre mondod azt jó szívvel, hogy közepesnél jobb?
csi77
Szerintem a Dtek egyátalán nem halad rossz irányba, azért nekünk sem volt olyan egyszerű a meccs a futásunkat fogtátok rendesen. Csak még a szerencsétlen sérülések sem segítenek. Az Oban kéne kitalálni valamit de hogy mit? Az jó kérdés.
dande
Igaz a 29 pontotokból 14-et az O hozott össze a labdavesztésekkel és egyébb balfaszkodással... Az tény hogy a D eddig a Texans ellen és ellenetek is tett annyit, hogy nyerhető legyen a meccs. Nem elitek, de a Tucker féle kabaréhoz képest van előrelépés...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekedek ezek az összehasonlítások, de vhogy nekem mindig sántítanak. Épp az NFL arról híres hogy minden meccs más, minden nap alakulhat másként mint az esélyek s nehéz így összevetni egymással meccseket, ellenfeleket. Inkább mindig az akkor egymás ellen játszók érdekesek, s adnak egyfajta képet.

S valóban JMD most jól mutat, mint OC, de láttuk már HCként. S kérdés tanult e belőle.
BTW Rivera nagyjából kirúgás szélén állt, mikor egyszercsak megindultak felfelé.
Még itt is megtörténhet. Összetettebb ez annál, mint gondoljuk.
dande
JMD régóta jól mutat, mint OC, HC-ként nem jött neki össze valóban. Riveránál már akkor is jó volt a D, csak az O nem tette még oda magát. Nálunk melyik egységre mondod azt jó szívvel, hogy közepesnél jobb?
csi77
Szerintem a Dtek egyátalán nem halad rossz irányba, azért nekünk sem volt olyan egyszerű a meccs a futásunkat fogtátok rendesen. Csak még a szerencsétlen sérülések sem segítenek. Az Oban kéne kitalálni valamit de hogy mit? Az jó kérdés.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Érdekedek ezek az összehasonlítások, de vhogy nekem mindig sántítanak. Épp az NFL arról híres hogy minden meccs más, minden nap alakulhat másként mint az esélyek s nehéz így összevetni egymással meccseket, ellenfeleket. Inkább mindig az akkor egymás ellen játszók érdekesek, s adnak egyfajta képet.

S valóban JMD most jól mutat, mint OC, de láttuk már HCként. S kérdés tanult e belőle.
BTW Rivera nagyjából kirúgás szélén állt, mikor egyszercsak megindultak felfelé.
Még itt is megtörténhet. Összetettebb ez annál, mint gondoljuk.
dande
JMD régóta jól mutat, mint OC, HC-ként nem jött neki össze valóban. Riveránál már akkor is jó volt a D, csak az O nem tette még oda magát. Nálunk melyik egységre mondod azt jó szívvel, hogy közepesnél jobb?
csi77
Azért a Panthers védelem Rivera első két évében koránt sem volt jó, nagyon lyukas volt a DL közepe Lotulelei és Short érkezése előtt.
Illetve a Panthers felemelkedésében nyilván komoly szerepe volt RR önkritikájának, hogy túl sok konzervatív döntést hozott korábban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Érdekedek ezek az összehasonlítások, de vhogy nekem mindig sántítanak. Épp az NFL arról híres hogy minden meccs más, minden nap alakulhat másként mint az esélyek s nehéz így összevetni egymással meccseket, ellenfeleket. Inkább mindig az akkor egymás ellen játszók érdekesek, s adnak egyfajta képet.

S valóban JMD most jól mutat, mint OC, de láttuk már HCként. S kérdés tanult e belőle.
BTW Rivera nagyjából kirúgás szélén állt, mikor egyszercsak megindultak felfelé.
Még itt is megtörténhet. Összetettebb ez annál, mint gondoljuk.
dande
JMD régóta jól mutat, mint OC, HC-ként nem jött neki össze valóban. Riveránál már akkor is jó volt a D, csak az O nem tette még oda magát. Nálunk melyik egységre mondod azt jó szívvel, hogy közepesnél jobb?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekedek ezek az összehasonlítások, de vhogy nekem mindig sántítanak. Épp az NFL arról híres hogy minden meccs más, minden nap alakulhat másként mint az esélyek s nehéz így összevetni egymással meccseket, ellenfeleket. Inkább mindig az akkor egymás ellen játszók érdekesek, s adnak egyfajta képet.

S valóban JMD most jól mutat, mint OC, de láttuk már HCként. S kérdés tanult e belőle.
BTW Rivera nagyjából kirúgás szélén állt, mikor egyszercsak megindultak felfelé.
Még itt is megtörténhet. Összetettebb ez annál, mint gondoljuk.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Most lettünk igazán beárazva.....
csi77
Ez kurva nagy plusz egy. Ránéztem az eredményre, torkomon akadt a reggeli pacalpörkölt. Mi meg ott tartunk, hogy roster turnover 6 éve zsinórban, mert nincs elég tehetség.
füligjimmy
És ezt a csere QB cseréjével... Ellenünk Osvi is milyen jól nézett ki... Hát ez van. Van ahol értik ezt a szakmát... Reggelire pacalpöri? Mondjuk sokmindent rá lehet tenni a corn flakesre 😀

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most lettünk igazán beárazva.....
csi77
Ez kurva nagy plusz egy. Ránéztem az eredményre, torkomon akadt a reggeli pacalpörkölt. Mi meg ott tartunk, hogy roster turnover 6 éve zsinórban, mert nincs elég tehetség.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bár anno a Colts látványosan megtette Luckert Tomcsik
A coltsrol ez csak egy nagy kamu legenda. Tenyleg olyan rosszak voltak. Aztàn a neten ez a baromsag elterejdt, ès azota is tartja magat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Most lettünk igazán beárazva.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Máris a draftról beszélni? Várom a 4000 karakteres fantasztikus elemzéseidet Tomcsik a jelöltekről! Beszarok, ami itt megy, komolyan mondom.
promax
Te úgy látod hogy nem teszik ki Cutlert az év végén? 71 millió $ spórolnának rajta. Nem Cutler a legnagyobb problémánk. Kitárgyaltuk párszor hogy nincs O fal, szar volt a D stb... Ez mind igaz, de valahogy nem érzem már azt az erőt Cutlerben hogy valaha PO-ba vinne minket. Ha megnézed hogy mennyibe kerül és mit tett eddig le az asztalra... 1 PO részvétel az sem ma volt. Emellett teljesen átlagos passer ratingeket hozott csak álltalában sok Inttel és fumblival. Nem akarok mindent a nyakába varrni, nem csak ő tehet mindenről, de azt hiszem neki is és a csapatnak is jobb lenne a váltás...Nyílván még korai erről beszélni, de ha a Dallastól is kikapnánk, amire minden esély megvan, akkor lehet érdemes lenne elgondolkodni egy jó draft pozición... Kicsit korai lenne még a 4000 karakteres elemzéseknek mivel a collage foci is igencsak a szezon elején van... Amúgy sokan olvasták és páran kifejezetten kérték hogy írjam azokat az írásokat...
Tomcsik
Itt nem arról van szó, hogy kiteszik-e Cutlert, vagy nem. Szurkolók vagyunk. 0-2, ok. De komolyan... Rá kell menni a jobb draft pozícióra? Aki ilyet ír, az majd kiabálja a hajrá Dallast vasárnap? Ez most hogy??? Soha nem fogok a csapatom vereségéért szurkolni, csak azért, hogy valami esetleges fiatal hülye gyereket idehozzunk, aki vagy beválik, vagy nem. Sajnos ahogy a dolgok mennek, úgy látom, hogy a fórum novembertől már arról fog szólni, hogy kit hozzunk az egyetemről. Úgyhogy szerintem léptem is innen. Én a meccseket fogom nézni, nem keseredtem el annyira, mint picidzé, de ami itt kezd kialakulni, az nem az én világom.
promax
Nem arról van szó hogy annak drukkolnék hogy kikapjunk. Nézem a meccseket és felbasz ha kikapunk. A gondolkodjunk el a jó draft pozíción pl. azt jelentené nállam hogy próbáljunk ki új dolgokat pl több Bullard kevesebb Unrein. Vagy pl ne basszuk tönkre McPhee lábát hogy esetleg egy meccsel többet nyerjünk. Vagy vonjuk be a többi futót jobban a játékba. Ilyesmik.. Nem azt mondom hogy most ki se álljunk kb és feltartott kézzel menjünk pályára. Bár anno a Colts látványosan megtette ezt Luckért...Amúgy láttunk már nagy feltámadásokat. A KC is szarul kezdett tavaly aztán sorra húzta be a neccseket és PO lett belőle. Bármi megeshet, de ha a Dallas is elver onnan úgy érzem nehéz lesz visszajönni, főleg ennyi sérültel...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Máris a draftról beszélni? Várom a 4000 karakteres fantasztikus elemzéseidet Tomcsik a jelöltekről! Beszarok, ami itt megy, komolyan mondom.
promax
Te úgy látod hogy nem teszik ki Cutlert az év végén? 71 millió $ spórolnának rajta. Nem Cutler a legnagyobb problémánk. Kitárgyaltuk párszor hogy nincs O fal, szar volt a D stb... Ez mind igaz, de valahogy nem érzem már azt az erőt Cutlerben hogy valaha PO-ba vinne minket. Ha megnézed hogy mennyibe kerül és mit tett eddig le az asztalra... 1 PO részvétel az sem ma volt. Emellett teljesen átlagos passer ratingeket hozott csak álltalában sok Inttel és fumblival. Nem akarok mindent a nyakába varrni, nem csak ő tehet mindenről, de azt hiszem neki is és a csapatnak is jobb lenne a váltás...Nyílván még korai erről beszélni, de ha a Dallastól is kikapnánk, amire minden esély megvan, akkor lehet érdemes lenne elgondolkodni egy jó draft pozición... Kicsit korai lenne még a 4000 karakteres elemzéseknek mivel a collage foci is igencsak a szezon elején van... Amúgy sokan olvasták és páran kifejezetten kérték hogy írjam azokat az írásokat...
Tomcsik
Itt nem arról van szó, hogy kiteszik-e Cutlert, vagy nem. Szurkolók vagyunk. 0-2, ok. De komolyan... Rá kell menni a jobb draft pozícióra? Aki ilyet ír, az majd kiabálja a hajrá Dallast vasárnap? Ez most hogy??? Soha nem fogok a csapatom vereségéért szurkolni, csak azért, hogy valami esetleges fiatal hülye gyereket idehozzunk, aki vagy beválik, vagy nem. Sajnos ahogy a dolgok mennek, úgy látom, hogy a fórum novembertől már arról fog szólni, hogy kit hozzunk az egyetemről. Úgyhogy szerintem léptem is innen. Én a meccseket fogom nézni, nem keseredtem el annyira, mint picidzé, de ami itt kezd kialakulni, az nem az én világom.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
AJ a változatosság kedvéért nem edzett térdsérülés miatt.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Máris a draftról beszélni? Várom a 4000 karakteres fantasztikus elemzéseidet Tomcsik a jelöltekről! Beszarok, ami itt megy, komolyan mondom.
promax
Te úgy látod hogy nem teszik ki Cutlert az év végén? 71 millió $ spórolnának rajta. Nem Cutler a legnagyobb problémánk. Kitárgyaltuk párszor hogy nincs O fal, szar volt a D stb... Ez mind igaz, de valahogy nem érzem már azt az erőt Cutlerben hogy valaha PO-ba vinne minket. Ha megnézed hogy mennyibe kerül és mit tett eddig le az asztalra... 1 PO részvétel az sem ma volt. Emellett teljesen átlagos passer ratingeket hozott csak álltalában sok Inttel és fumblival. Nem akarok mindent a nyakába varrni, nem csak ő tehet mindenről, de azt hiszem neki is és a csapatnak is jobb lenne a váltás...Nyílván még korai erről beszélni, de ha a Dallastól is kikapnánk, amire minden esély megvan, akkor lehet érdemes lenne elgondolkodni egy jó draft pozición... Kicsit korai lenne még a 4000 karakteres elemzéseknek mivel a collage foci is igencsak a szezon elején van... Amúgy sokan olvasták és páran kifejezetten kérték hogy írjam azokat az írásokat...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy személyes vélemény, s többet főleg ebben a topikban nem is kívánok ezzel foglalkozni. A Vikings ezzel a mostani QB cseréjével nemhogy gyengült volna, hanem egyenesen sokat erősödött.

Houston IR. Maradt Young, aki futás ellen ott volt a szeren. Pass rush sztem nem volt rossz, de belülről semennyire nem tudjuk benyomni a zsebet, van hova fellépkedni a QB-nak, az edge rusherek így nullának tűnnek. Hicks és Goldman eddig egy hatalmas 0 volt passrushba. Most Goldmantől is elköszöntünk pár hétre, marad Unrein, akiben 0 pass rush ability van, marad Sutton, aki dettó Unrein, s van még Bullard, aki épp olyan rookie, mint ahogy vártam, meg van Corny még. Edge rusher van még Acho, aki egy munkásember, s nem is ebben a legjobb, meg Floyd, aki egyenlőre vagy megveri sebességből az embert, vagy kitolják a picsába. S akkor van még Jones, akit ki lehet tolni oda. A Cowboys támadófala mögött Prescott tiszta fehér mezzel jön le meccs után, szóval ez sem segít nekünk. Nincs még Trevathan minden bizonnyal, azaz jöhet Jonathan Anderson, de lehet legalább látjuk Kwiatkoskit is élesben. Na szóval mindenki képzelje el a legjobb front sevent, mert abból nem fog játszani McPhee, Houston, Goldman és Trevathan.

Amos és Callahan agyrázkódással nem játszanak. Meglátjuk ezt hogy oldják meg. Amos helyett tippre Pros, de inkább tennék be valamelyik rookiet, hátha történik valami csoda. Callahan helyett meg gondolom McManis, szóval jah... Talán Fuller visszatér és Glenn bemehet nickelbe. Bold prediction: Hall lassan beszivárog a kezdőbe, nekem tetszik az, amit a csávó eddig mutatott.

Carey hamstring, fel is hoztunk valami gyereket a PS-ből Lasike helyett. Ha szerencsénk van Howard is több labdát kap. A PFF szerint (figyelj Don James) Langford volt a legrosszabb a futók közül a második héten. A Cowboys védőfala ellenben szar, pass rusherük nincs, lehet Hoyer életben marad, ő meg egy megbízható backup game manager. Ha Loggains nem lenne annyira fogalmatlan, mint amilyennek ezen két meccs alapján gondolom nem mondanám azt, hogy a Cowboys toronymagas favorit. Így azért ezt mondom.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hát srácok, nálunk kiesett a kezdő QB, RB, LT, CB, DT... és még sincs ekkora pánikhangulat. Még 14 forduló hátra van...😊
Go Vikings!
komoly összeget mernék tenni rá hogy még így is előttünk fogtok végezni és a mutatott játékotok is jobb lesz 😕 remélem nem lesz igazam de vannak erre mutató jelek sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Máris a draftról beszélni? Várom a 4000 karakteres fantasztikus elemzéseidet Tomcsik a jelöltekről! Beszarok, ami itt megy, komolyan mondom.

Szerkesztette: promax
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
okos ötlet lenne behúzni első körben egy qbt... és akkor a fal neki is eltöreti az ujját vagy, hogy gondoltátok???..esetleg, ha a fejesek.ugy gondolják nem.ártana két kezdö kaliber Tackle nem pedig backupoknak a backupjuk.. bár nem.ártem beatty is ott volt beacum is... erre leno marad és massie.. fergeteges

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Hát srácok, nálunk kiesett a kezdő QB, RB, LT, CB, DT... és még sincs ekkora pánikhangulat. Még 14 forduló hátra van...😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0