Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudom ezzel kb egyedül vagyok, de szerintem a Vikings mérhetetlenül túlértékelt gárda. Jó csapat ez vitathatatlan, de a Def és az ST tartja őket életben kb és a szerencse sem kerüli el őket.
hpeter93
Azért ez ismerős lehet. A másik, hogy a draftolt gyerekek semmit nem tesznek hozzá a beszélgetéshez. 2 év alatt azért MRI összerakot egy Long, meg Jeffries picket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ritka az olyan csapat ami mindharom egysegben elit szintet hoz.
Pont egy bears topicban kell arrol témázni hogy eleg egy jo D is a sikerhez?

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Tudom ezzel kb egyedül vagyok, de szerintem a Vikings mérhetetlenül túlértékelt gárda. Jó csapat ez vitathatatlan, de a Def és az ST tartja őket életben kb és a szerencse sem kerüli el őket.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meg kell nézni honnan indult a Vikings, s hova jutott most. Jó GM, jó edző, s tolnak egy olyan focit, ami igazán Chicagos, s bármennyire nem kedvelem őket, de tényleg az ember irigykedik rájuk. S most, hogy végre potens irányítót is szereztek ki tudja ennek hol lesz a vége. Pedig ott is kiesett a legjobb játékos, kiesett a vakoldali tackle, még ha Kalil nem is egy ász, nincs a kezdő DT, aztán pofán verik az NFC nagyágyúit. Mi meg láttuk ezt a 3 meccset, hát ez is pár év kőkemény munkájával jött össze.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azért amikor Hoyer megbotlott a saját lábában, és kiverte a saját kezéből a labdát, mielőtt halódó hattyú módjára porba hullott........ így kellett befejezni ezt a meccset. Szerintem elértünk az aljára, innen már kőkeményen ásni kell, ha mélyebbre akarsz süllyedni. Nem lehetetlen, kitartás és kemény munka.
füligjimmy
Massie buktatta nem a saját lábában esett el... A lényegen azonban nem változtat...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy érzem örökre emlékezetes marad majd az egymás elleni meccs. És nem a jó értelemben.
Két okádék szar csapat kretén edzőkkel.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért amikor Hoyer megbotlott a saját lábában, és kiverte a saját kezéből a labdát, mielőtt halódó hattyú módjára porba hullott........ így kellett befejezni ezt a meccset. Szerintem elértünk az aljára, innen már kőkeményen ásni kell, ha mélyebbre akarsz süllyedni. Nem lehetetlen, kitartás és kemény munka.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kwiatkoski szintén rookie, de ahogy felborította Collinst az nagyon ott volt.tüsi91
Collinsnak visszanyalt a karma.
tavaly volt egy highlight hitje, amikor kiblokkolta a világból talán valamelyik Seahawks DB-t. most meg visszaváltott a RDE duplázásából, de egyensúly nélkül állt be a teljes sebességgel rohanó védő elé, nem is lehetett más vége 😊

mondjuk ezzel pont annyira lassította le Kwiatkoskit, hogy Prescott érintetlen maradhasson, legalább ezért megérte
slowmotion
Annál a játéknál Zeke mentette meg Collins seggét mivel ő felvette Kwiatkoskit miután Collins elrepült...

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Kwiatkoski szintén rookie, de ahogy felborította Collinst az nagyon ott volt.tüsi91
Collinsnak visszanyalt a karma.
tavaly volt egy highlight hitje, amikor kiblokkolta a világból talán valamelyik Seahawks DB-t. most meg visszaváltott a RDE duplázásából, de egyensúly nélkül állt be a teljes sebességgel rohanó védő elé, nem is lehetett más vége 😊

mondjuk ezzel pont annyira lassította le Kwiatkoskit, hogy Prescott érintetlen maradhasson, legalább ezért megérte
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Az egyetlen dolog ami miatt érdemes volt fennmaradni...
 mobile.twitter.com/Steve_OS/status/780204642684862464
Rég láttam ekkora hitet BEARS játékostól...
Tomcsik
ráadásul teljesen legal volt, direkt belehajolt, hogy még a kb 150 centis receivert se a fején találja el.
:taps:
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az egyetlen dolog ami miatt érdemes volt fennmaradni...
 mobile.twitter.com/Steve_OS/status/780204642684862464
Rég láttam ekkora hitet BEARS játékostól...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ron Turner különb volt, akit egyébként tegnap rúgtak ki a FIU-tól.

tüsi91
Csak nem hiányzik? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az első félidőben úgy leszopatták a csapatot, ahogy a 235-ös csatornán szokták épp ilyen időtájt a lányokat.

Garbage timeban ellenben kifejezetten jól ment a csapatnak.
tüsi91
Szóval 235-ös csatorna? Na, akkor oda nem kapcsolok.

Támadófal nagyon-nagyon szar, nekem ez fáj a legjobban.
füligjimmy
És ezen a meccsen voltak a legjobbak eddig, nem vicc, Hoyer néha percekig állhatott és várhatta a szájbabaszást.
hpeter93
Inkább úgy fogalmazok, hogy a Cowboys védelem hiányban van a minőségi rusherből. Nyilván Marinelli így is feltörölte Loggainssel a padlót, mikor még volt értelme a meccsnek. Kiszámítható, fantáziátlan, rossz gameplan. Hétről-hétre. Ron Turner különb volt, akit egyébként tegnap rúgtak ki a FIU-tól.

Loggains amúgy félelmetesen kretén. Első 3 negyedbe kettő darab 8 yardnál hosszabb passzt engedett el Hoyer, amikor meg elment a meccs, meg minden második dobás 20+ yardos volt Whitenak. White droppolt egyet, nehéz elkapás lett volna, de ugye... utána volt egy bravúrja. Loggains egy kretén.

Floyd, Bullard súlytalan, Acho dettó (legalább futás ellen nem annyira rossz), Hickset általában duplázzák. Sutton és Goldman közt van egy szignifikáns különbség utóbbi javára. Kwiatkoski szintén rookie, de ahogy felborította Collinst az nagyon ott volt. Young egyedül van, szar meccse is volt. Dehogy nem került pályára Hall, miközben Glennt oda-vissza szopatták azt nehéz megemészteni. Porter korrekt meccsen van túl, bár Bryant megégette egy TD-re, de azon kívül momentuma nem volt. HJQ egy ST kaliber, mondhatnám úgy is, hogy Prosinski színvonal.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az első félidőben úgy leszopatták a csapatot, ahogy a 235-ös csatornán szokták épp ilyen időtájt a lányokat.

Garbage timeban ellenben kifejezetten jól ment a csapatnak.
tüsi91
Szóval 235-ös csatorna? Na, akkor oda nem kapcsolok.

Támadófal nagyon-nagyon szar, nekem ez fáj a legjobban.
füligjimmy
És ezen a meccsen voltak a legjobbak eddig, nem vicc, Hoyer néha percekig állhatott és várhatta a szájbabaszást.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az első félidőben úgy leszopatták a csapatot, ahogy a 235-ös csatornán szokták épp ilyen időtájt a lányokat.

Garbage timeban ellenben kifejezetten jól ment a csapatnak.
tüsi91
Szóval 235-ös csatorna? Na, akkor oda nem kapcsolok.

Támadófal nagyon-nagyon szar, nekem ez fáj a legjobban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó látni, hogy Prosinski még mindig a régi, ami az open field szereléseket illeti. 😊
 www.instagram.com/p/BKzl_8DAq-L/

Amúgy az megvan, hogy az 1/1-ről is dönthet a 6. heti Bears- Jaguars? #fartnoise.....
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az első félidőben úgy leszopatták a csapatot, ahogy a 235-ös csatornán szokták épp ilyen időtájt a lányokat.

Garbage timeban ellenben kifejezetten jól ment a csapatnak.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát ezért ismételten nem érte meg fennt maradni. Loggains ugyanolyan balfasz mint eddig volt ... Mire nekiálltunk olyan játékokat hívni amivel tudtunk haladni már késő volt...Futás még mindig nem megy úgy ahogy kéne, de Howard mutatott 1-2 bíztató dolgot. Amikor Massie idejött Jimmy egyből mondta hogy egy hulladék fostalicska szarhalom az ember...Többen is, többek közt én is azt mondtam, hogy mégiscsak a Cards csapatában volt akik gyakori vendégek mostanság a PO-ban ne írjuk le így egyből. Hát megkövetem Jimmyt... Massie rosszabb mint Webb és Carimi valaha volt. Szinte nincs olyan játék ahol ne verné meg az embere. Leno se olyan mint tavaly, de ma pl.elfogadható volt...Hoyer hozta amit tud. Elmanagelte a játékot. Azonban ma a D ismét a régi fényében pompázott... Csak sajnos nem a 1985-ös régi fényében, hanem a 3 évvel ezelőtti Tucker érai fényében. Pass rush sehol nem volt Prescott nyugodtan dobálgatott szerintem egy kis masszat sincs a fehér mezén. A futást nyeltük mint kacsa a nokedlit. Persze rengeteg hiányzó volt ami erősen látszódott... Fölösleges több szót vesztegetni erre , eddig minden szar úgy ahogy van...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben a Phily és Wentz elintézte a vasasokat is, ráadásul egész simán...

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Elképzelhetetlen számomra hogy ezt a meccset meg tudjuk nyerni. Ahhoz hogy a bears nyerni tudjon jelen állapotában kb +4-es turnover mutató kellene és abból minimum 17 pont + egy jó D es akkor lehet nyerni 20-23-ra. Kb 27-10-et várok, sajnos ez a realitás. Azért jó szurkolást aki nézi, én a reggeli munkát "választom"...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Miután az elmúlt 2 hétben láttam, hogy a Browns milyen körülmények között van partiban, nehéz mentegetőzni. Kijöhet a lépés, mert Dallasba valami oknál fogva nyerni jár a csapat, különösen ha szar van a palacsintában. Massie lecserélése elképzelhetetlen, de Langford padoztatása jelzésértékű lenne, és szükséges is. Ezt se merik majd megtenni. Hoyer fellöbböl kettőt, Jefries egyiket lehúzza, összeszedünk 2 red zone fumblit, lesz valami ST móka, és nyerünk.
füligjimmy
Hoyer time lesz azt elfelejtetted, mindenki őt követeli majd a kezdőbe, és a következő évtizedek istenkirály qb-ja lesz nálunk, és jöhet a Cutler mantra.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Miután az elmúlt 2 hétben láttam, hogy a Browns milyen körülmények között van partiban, nehéz mentegetőzni. Kijöhet a lépés, mert Dallasba valami oknál fogva nyerni jár a csapat, különösen ha szar van a palacsintában. Massie lecserélése elképzelhetetlen, de Langford padoztatása jelzésértékű lenne, és szükséges is. Ezt se merik majd megtenni. Hoyer fellöbböl kettőt, Jefries egyiket lehúzza, összeszedünk 2 red zone fumblit, lesz valami ST móka, és nyerünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Mike Adams a két kezdő tackle cseréje

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A héten találtam egy oldalt, NFC Noth csapatok egy helyen, elég korrekt cikkek és elemzések. Ez a kedvencem eddig, bár ez a csávó elég nagy pöcsfejnek tűnik.

 nfcnbarroom.com/tape-analysis-bears-vs-eagles/
füligjimmy
Ebből nekem főként az jön le, hogy nem igazán tudják az emberek mit kéne csinálniuk, pedig nem agysebészet megtanítani pár embernek, hogy kit is kéne megblokkolni éppen vagy mi a faszt csinálnia egy adott játékban, ez pedig az edzők sara. Ha idejönne egy sikeres franchise edzője egy hét után mindenki tudná mit kell csinálnia az adott játékban, azt nem mondom, hogy végre is hajtanák tökéletesen, de legalább képben lennének, itt ez sincs meg, a Tucker féle D jut eszembe, ahol ugyan szar játékosok voltak, de e mellett fogalmuk nem volt róla mit is kéne csinálniuk. Na most jött egy reciprok Tucker Loggains személyében.

Egyébként valaki idézze már fel, ki és mikor volt utoljára az utolsó átlagosnak mondható LT-nk vagy RT-nk,aki két szezonon át legalább elfogadható volt, mert én már nem tudom, pedig erősen töröm a fejemet. Azt külön öröm nézni, hogy Massie Long seggébe bújva keresi, hogy mi a redvás francot kéne játszani, aztán nézi kit kéne blokkolni... Nem tudom ki a cseréje nem is érdekel, de egy félidőt simán kaphatna.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Black_Adder
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy Belichick első próbálkozása után hány ilyen hozzászólás született a Pats fórumokon a kinevezésekor.
Én azt gondolom, hogy tanult a hibáiból (nekem is volt olyan, hogy az életben elbasztam valamit és másodszorra már teljesen máshogy álltam a dologhoz).
Persze Patricia az első számú jelöltem a Lions HC posztra, de ez itt már offtopic.
Bazzani
A Patriot-ot azért a 90es években adták-vették, voltak kőkemény 1 győzelmes szezonjaik, kirúgták Parcellst, meg Pete Carrolt is, Bill meg volt előtte is a Peccnél, rájátszásba is vitte a Browns egyszer, meg úgy általában véve nem csinált magából segghülyét. JMD szerintem teljesen elvágta magát. Egyrészt komplett hülyét csinált magából, és azokból, aki alkalmazta, másrészt a liga talán ráeszmél lassan, hogy a Patriots Way az tényleg Belichick Way, nélküle nulla az összes többi. Van néhány haverja a sajtóban, aki nagyon nyomatja, de lecsengett 7 offseason, oszt nem kellett sehova. Mondjuk még mindig kurvára fiatal.

De ahogy a mellékelt ábra mutatja, mi egy futót nem tudunk felépíteni, egy háromfős konferenciahívás dönti el, hogy épp ki játszik, azért az is egy szellemi színvonal. Ez a Bobi Maszi kihívásokkal küszködik duma, Trestman az ilyenek miatt lett kirúgva. Nem érdekel, hogy ki van mögöttük, White és Massie árt a csapatnak, nemcsak hogy sokat hibáznak, de fingjuk sincs arról, mi a feladatuk. Padra velük. Pont.

A héten találtam egy oldalt, NFC Noth csapatok egy helyen, elég korrekt cikkek és elemzések. Ez a kedvencem eddig, bár ez a csávó elég nagy pöcsfejnek tűnik.

 nfcnbarroom.com/tape-analysis-bears-vs-eagles/

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson