Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Ki beszél Ryan edzői tevékenységéről? A csávó fétisvideókat csinált a feleségéről! Ha ettől nem lesz valaki a legnagyobb élő edzők egyike, akkor nem tudom mitől.
füligjimmy
linket pls😊
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dave Wannstedt volt az egyetlen edző, aki 2 egymást követő szezont 0-2-vel kezdett. Egyelőre az újoncaink sem tesznek sokat hozzá a beszélgetéshez. A szabadügynök húzásaink talán inkább bejönnek, mint nem, ez leginkább azon múlik, hogy Royal így folytatja e, és ha McPhee karrierjét a legnagyobb igyekezet ellenére se sikerült tönkretenni., de 2-3 oradas nagy faszság azért csak beszúcsik minden évben. Egyelőre se gameplan, se in-game management, se roster management szinten nem látni, hogy mire is tartjuk, és tévedés ne essék, Foxy az évi 4+ millás fizetésével azért nem szégyenkezik. A Panthers Super Bowl szép volt, jó volt, hány éve is volt? Utána mi is volt a mérlege? Aztán Tim Tebow rájátszásgyőzelme, aztán kb. ennyi, mire fel lehet kapni a fejed. Szar a roster? Kicserélték teljesen. Még mindig szar? Körbe vagyunk röhögve, bazmeg. Tavaly leszoptál kétszer ugyanígy, de két bajnokesélyes csapattól. Most a harmadik negyedben hazamentek a drukkerek főműsoridős meccsen. De visszatekintve minden jó ötlet volt, senki nem hibázott sehol, és ha jobban megnézzük..... elsírom magam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
En tobbszor vedtem Foxot, mondvan, hogy meg nem mutatott olyat, ami miatt nem kellene bizni benne.

A Pantherst liga bottom csapatbol Superbowlba vezette, a Denvernel viszont nem azert kuldtek el, mert szar volt, hanem azert mert nem volt elit. Nem bizott Elway abban, hogy a gyuruhoz eleg.

Ide nem is a gyuruert hoztak, hanem azert, hogy ismet gyoztes csapatot epitsen.

Most mar nagyjabol kellene mutatni jeleket igy ket offseason utan (pozitiv iranyba). Forte elengedese latszik, hogy nem volt jo dontes. Gase helyere nem jott kompetens szakember, holott korabban a kapcsolatrendszere miatt is favorizaltak Foxot.

A vedelem mas teszta, ott vannak jelek, habar ilyen 3 kulcsemberes serulesek utan sok jot nem varnek a kovetkezo meccsen.

White sem mutat sokat, Cutler leserul, a fel vedelem leserul...
Szoval amellett, hogy az offense szar kezekben van, meg szerencseje sincs a csapatnak. Elobbiert lehet es kell is hibaztatni a stabot, utobbiert nem.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ki beszél Ryan edzői tevékenységéről? A csávó fétisvideókat csinált a feleségéről! Ha ettől nem lesz valaki a legnagyobb élő edzők egyike, akkor nem tudom mitől.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Tomlin, meg Jim Harbaugh nevét senki nem hallotta. Ők ettől sikeresek, mi meg a Bears drukkerek. Caroll, vagy Rivera kurva nagy mainstream nevek voltak akkoriban. Ezen lehet gyökölni, de akit 2 sikeresebb franchise-től elküldenek, arról hogy a picsába lehet gondolni, hogy jó ötlet bármely pillanatában bárminek, azt fel nem foghatom.

Rex Ryan nevét senki szájára ne vegye, a csávó a GOAT. del Rio meg csak szépen felépített egy másodéves irányítót, mi a veteránunkat basszuk tönkre zsinórban 9 éve, szóval....
Az megint másik dolog, hogy Bowles sokkel mélyebbről hozza fel a Jets-t. Elég csak a Jets-Bills párharcokat megnézni, annak ellenére, hogy Ryan, ahogy mondottam, a kibaszott GOAT.
füligjimmy
Rex Ryan HC tevékenységével te tényleg elégedett vagy? Nem biztos, hogy oda merném rakni Fox mellé, akármennyire szar is lett az öreg nálunk.
De Ryan most jó irányba megy, hogy kibasszák év végén, és erre Fox is esélyes, tőlem jöhet Ryan mert miért ne, de én tőle még annyit se várok mint Fox-tól.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tomlin, meg Jim Harbaugh nevét senki nem hallotta. Ők ettől sikeresek, mi meg a Bears drukkerek. Caroll, vagy Rivera kurva nagy mainstream nevek voltak akkoriban. Ezen lehet gyökölni, de akit 2 sikeresebb franchise-től elküldenek, arról hogy a picsába lehet gondolni, hogy jó ötlet bármely pillanatában bárminek, azt fel nem foghatom.

Rex Ryan nevét senki szájára ne vegye, a csávó a GOAT. del Rio meg csak szépen felépített egy másodéves irányítót, mi a veteránunkat basszuk tönkre zsinórban 9 éve, szóval....
Az megint másik dolog, hogy Bowles sokkel mélyebbről hozza fel a Jets-t. Elég csak a Jets-Bills párharcokat megnézni, annak ellenére, hogy Ryan, ahogy mondottam, a kibaszott GOAT.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Pintér Attilákat, és Gellei Imréket kinevezni mindig védhető álláspont.
füligjimmy
ez is egy megközelítés, de azért ez szvsz eléggé hibás összehasonlítás.
sokkal inkább védhető kritika lenne az ha azt mondod hogy ő még a régi begyöpösödött edzők egyike akiknek ki kellett volna már kopniuk a ligából. Már csak azokat a neveket kellene felsorolnod akikkel egy frissen kinevezett, ambíciózus GM AKKOR ott jobban járt volna és szerinted megszerezhető lett volna. Kitárgyaltuk ezt akkor is, megtehetjük most is de nem hiszem hogy az akkori információk birtokában rossz döntés született. Persze jobb lett volna szerezni egy fiatal titánt aki nálunk forradalmasítja a játékot de ha egyszer ennyiből lehetett csak választani...
davemayer
Mezey György pont ilyen.
Egyébként még Del Rio és Rex Ryan merült fel, én egyiktől sem estem hasra az utóbbi 1 évben.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Pintér Attilákat, és Gellei Imréket kinevezni mindig védhető álláspont.
füligjimmy
ez is egy megközelítés, de azért ez szvsz eléggé hibás összehasonlítás.
sokkal inkább védhető kritika lenne az ha azt mondod hogy ő még a régi begyöpösödött edzők egyike akiknek ki kellett volna már kopniuk a ligából. Már csak azokat a neveket kellene felsorolnod akikkel egy frissen kinevezett, ambíciózus GM AKKOR ott jobban járt volna és szerinted megszerezhető lett volna. Kitárgyaltuk ezt akkor is, megtehetjük most is de nem hiszem hogy az akkori információk birtokában rossz döntés született. Persze jobb lett volna szerezni egy fiatal titánt aki nálunk forradalmasítja a játékot de ha egyszer ennyiből lehetett csak választani...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pintér Attilákat, és Gellei Imréket kinevezni mindig védhető álláspont.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Itt a nagy igazság:

 scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/14359069_1167288713310388_5258781515290469150_n.png?oh=eea4cf4a6f0a6205470f95f307c0a3e2&oe=5838DE1E

😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azt mondják Cutler hüvelykujjának szalagjai már a Texans ellen megsérültek, s általában az ilyen 3-4 hét pause.
tüsi91
Legalább valami változatlan, Cutler minden évben kihagy 2-3 meccset. Bár a pihi nem tesz neki rosszat, azt látom rajta, hogy nyomás alatt volt lélektanilag, főleg ha a Soldieren kell játszania, én ebben is láttam a labdavesztések okait a sérülés mellett. Viszont akkor jöhet a Hoyer time.
hpeter93
A tények szerint a Monday night meccseken, meg a 4. negyedben a legjobb. 21 game winning drive-ja van, azért az elég előkelő az aktív játékosok között. Ez a lélektani nyomás dolog faszság. SZétbaszták a Texans ellenin, szétbaszták ma éjjel, nincs támadófal, nincs futójáték, nincs tight end, van Kevin White, meg Langford, meg Massie. Fox az edző. Szeretném, ha Fox kinevezésének a támogatói feltartanák a kezüket! Senki?
füligjimmy
Én is örültem Fox kinevezésének, hiszen racionális döntés volt hogy akkor őt ide hozzák és én szeretem ha valaki gondolkodik is mielőtt döntést hoz. Azt vártuk tőle hogy rendbe teszi 2-3 év alatt a rostert, ennek többé-kevésbé tett csak eleget sajnos, mindenki rövidebb időben reménykedett. Az volt az ő korábbi legnagyobb erénye hogy jó emberekkel vette körül magát, jól választ koordinátort. Ezt tavaly meg is tette, a Fox-Gase-Fangio hármasba papíron aki beleköt az azért eléggé szemellenzőn nézte ezt az egészet.
Én megvédtem őket az első év után mert ez egy folyamat aminek meg kell nézni van-e eredménye, kevesebb mint a felénél nem lett volna értelme váltani. Nem tetszik nekem sem a csapat taktikája, ahogy a meccsekhez hozzáállnak de meg kellett nézni mit hoznak ki ebből az évből ugyanis ezekért a változtatásokért amiket te is leírtál már ők tartják a hátukat.
Ha nem lesz ez az év sikeres meg kell válni tőlük, ennyi, de attól még a kinevezésük nem volt blődség egyáltalán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Mi leszünk az NFC Cleavlandje.
promax
Azon azért még sokat kell dolgozni! Nyolc éve ugyanaz az irányító, öt év alatt 37 W, három éve csoport 2. hely. Ezekért külön-külön ölni tudnának Ohio-ban!
tomi-tomi
Kedves vagy, hogy vigasztalsz, de ha azt mondom, hogy teringettét, az nem fejezi ki híven, amit most érzek a csapat teljesítménye iránt........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Houston ACL ismét... McPhee még nem bevethető és ki tudja mikor térhet vissza. Goldman high ancle sprain és kb. 1 hónap kihagyást jósolnak neki. Trevathannek 1-2 hetet jósolnak elvileg az a baja mint Cutlernek csak őt műteni is kell. Amos és Glenn nem tudni mikor lesz bevethető attól függ hogy megy majd a cincussion protokol...Cutler ujját megpróbálják összedrótozni a Dallas ellen, de lehet nem tud játszani...Az amúgy sem túl fényes pass rush 3 sarokkövét is elvesztette hosszabb-rövidebb időre. Most Floyd megmutathatja miért ért nekünk top10-et feltraddel... Azt hiszem erre mondják hogy szegény embert az ág is húzza...

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi leszünk az NFC Cleavlandje.
promax
Azon azért még sokat kell dolgozni! Nyolc éve ugyanaz az irányító, öt év alatt 37 W, három éve csoport 2. hely. Ezekért külön-külön ölni tudnának Ohio-ban!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Pár hónapja gyakorlatilag ki lettem röhögve, amikor Lovie után nosztalgiáztam. Hihetetlen mélyen vagyunk, s kurva messze még a vége. A sírunkat már megástuk Trestmann idején, Fox meg az az idióta Pace bele is lök minket. Mi leszünk az NFC Cleavlandje.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trevathan hüvelykujját műteni kell. Kihagyja minden bizonnyal a dallasi túrát. Akárcsak Goldman, s minden bizonnyal a két agyrázkódással szenvedő DB, Amos és Callahan. Houston pedig sanszosan ennyi volt idénre.

Cutler right thumb sprain. Ezzel lehet játszik a Dallas ellen is. De inkább a Lions a reális cél.

Fox szerintem nem volt rossz választás akkor. Eltelt másfél év, s nem feltétlen a jó irányba. Szóval igazad volt újfent.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nyilván az, hogy Gase felmondása után 2 órával már sikerült ismegtalálni Loggainst, az nem Fox hibája, aki ugye nem playcaller egyik oldalon sem (kihalóban lévő fajta), hanem a teljes rostert/taktikát átlátja. Az, hogy teljesen érdemtelenül nyomatjuk a Langford kaliberű újoncokat a Forte kaliberű veteránok ellenében, az lehet Titkos Fegyver hibája. Ez a Gould-Barth csere meg kibaszott röhej, tisztességes edző ilyet nem enged. McPhee-t nem rakom pályára decemberben, hogy szétbassza a térdét novemberig. Apróságok, amikről nem tehet. Mutass még 1 valamirevaló edzőt, akinél az újonc védő kátszer egymás után offside-on áll. Mutass még egy olyan valamirevaló edzőt, ahol egy elkapó inkompetenciája meccsbe keról a csapatnak, de a draftstátusza pályán tartja. Apróságok. A labdát tényleg nem Fox ejti el.

A második félidőkben mi a mutatónk: 7-34? A 7 biztos, Royal visszafutott egyet.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Azt mondják Cutler hüvelykujjának szalagjai már a Texans ellen megsérültek, s általában az ilyen 3-4 hét pause.
tüsi91
Legalább valami változatlan, Cutler minden évben kihagy 2-3 meccset. Bár a pihi nem tesz neki rosszat, azt látom rajta, hogy nyomás alatt volt lélektanilag, főleg ha a Soldieren kell játszania, én ebben is láttam a labdavesztések okait a sérülés mellett. Viszont akkor jöhet a Hoyer time.
hpeter93
A tények szerint a Monday night meccseken, meg a 4. negyedben a legjobb. 21 game winning drive-ja van, azért az elég előkelő az aktív játékosok között. Ez a lélektani nyomás dolog faszság. SZétbaszták a Texans ellenin, szétbaszták ma éjjel, nincs támadófal, nincs futójáték, nincs tight end, van Kevin White, meg Langford, meg Massie. Fox az edző. Szeretném, ha Fox kinevezésének a támogatói feltartanák a kezüket! Senki?
füligjimmy
Itt vagyok. Én örültem, hogy ide jött Fox, tudván, hogy a Broncossal rekordokat döntögetett jobbra balra.. majd kisiklott a vonat és kirúgták.. én örültem.. mert gondoltam na ide jön és itt is épít,ha nem is SB csapatot, de legalább egy erős PO esélyes csapatot... Nem is csinált régebben ilyen orbitális baromságokat mint mostanság... Bár nem is értem nála ezt a Unrein Prosinski dolgot sem,, de leszarom.. mert, ha itt vannak, sem változik semmi.. ha meg nincsenek akkor sem... Tavaly amúgy nem volt annyira rossz a csapat... a semmiből Fangio csinált egy közép gyenge csapatot a liga legrosszabb védelméből... akik miatt elment pár meccs... de idén be lettek tömve kisebb nagyobb rések.. és a fiatalok nem muzsikálnak ANNYIRA rosszul... Jelenleg ez a csapat abszolút nem lenne rossz, ha nem Loggains lenne az OC és nem Leno-Massie a kezdő Tackle duo... mert mondhatsz te bármit.. hogy így szar Fox úgy szar Fox ... Nem ő hívja az idétlen támadó játékokat... nem ő ejti el 3.20-nál tök üresen a labdát a Frencsájz WR-ed...
Ha Loggainst hamar kirúgják és egy értelmes ember fogja hívni a playeket... ez egy jó egység lenne.... mert az az OC aki ért hozzá tudja mit hívjon, ha a két kezdő tackleje még cserének sem jók.. Most.... bárki bármit mond,, Gase-el valószínűleg 2-0 is állhatna a csapat.. és ne mond, hogy nem mert mind a kettő meccs simán hozható lett volna.. ha nem az értelmileg 2 éves Loggains vezeti a támadóegységet..

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt mondják Cutler hüvelykujjának szalagjai már a Texans ellen megsérültek, s általában az ilyen 3-4 hét pause.
tüsi91
Legalább valami változatlan, Cutler minden évben kihagy 2-3 meccset. Bár a pihi nem tesz neki rosszat, azt látom rajta, hogy nyomás alatt volt lélektanilag, főleg ha a Soldieren kell játszania, én ebben is láttam a labdavesztések okait a sérülés mellett. Viszont akkor jöhet a Hoyer time.
hpeter93
A tények szerint a Monday night meccseken, meg a 4. negyedben a legjobb. 21 game winning drive-ja van, azért az elég előkelő az aktív játékosok között. Ez a lélektani nyomás dolog faszság. SZétbaszták a Texans ellenin, szétbaszták ma éjjel, nincs támadófal, nincs futójáték, nincs tight end, van Kevin White, meg Langford, meg Massie. Fox az edző. Szeretném, ha Fox kinevezésének a támogatói feltartanák a kezüket! Senki?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Sérült... beteg embert hiába.. nem fog lángra kapni

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McPhee betalálta Cutlert...
 mobile.twitter.com/DaBearNecess/status/778099930573443073?ref_src=twsrc%5Etfw
Tomcsik
Szerintem inkább megpróbálta feltüzelni, hogy valami vezetői attitűdöd előbányásszon belőle, persze Cutler nem az a vérmérséklet és nem is lesz, ezen kár pörögni.
hpeter93
Azt mondta Fuckin wake up man... Lehet tüzelni akarta nem tudom, de érdekes jelenet volt...

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
McPhee betalálta Cutlert...
 mobile.twitter.com/DaBearNecess/status/778099930573443073?ref_src=twsrc%5Etfw
Tomcsik
Szerintem inkább megpróbálta feltüzelni, hogy valami vezetői attitűdöd előbányásszon belőle, persze Cutler nem az a vérmérséklet és nem is lesz, ezen kár pörögni.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McPhee betalálta Cutlert...
 mobile.twitter.com/DaBearNecess/status/778099930573443073?ref_src=twsrc%5Etfw

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Azt mondják Cutler hüvelykujjának szalagjai már a Texans ellen megsérültek, s általában az ilyen 3-4 hét pause.
tüsi91
Legalább valami változatlan, Cutler minden évben kihagy 2-3 meccset. Bár a pihi nem tesz neki rosszat, azt látom rajta, hogy nyomás alatt volt lélektanilag, főleg ha a Soldieren kell játszania, én ebben is láttam a labdavesztések okait a sérülés mellett. Viszont akkor jöhet a Hoyer time.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt mondják Cutler hüvelykujjának szalagjai már a Texans ellen megsérültek, s általában az ilyen 3-4 hét pause.