Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Az megvan, hogy az off két meccs alatt csinált 21 pontot?
Kihagytál egy fg-t meg legalább 3 lehetőséget, mert a rugód 40 fölött balfasz (alatta is de ez mind1)

Langfordnak 85
Howardnak 35
Careynek 7
Cutler 12
White 9
Lasike 2 yardja,
a két meccs alatt a három futod csinált összesen 127 yardot, egy közepesen szar csapat egy meccsen csinál ennyit.

Egy passzolt td 2 int 8 kapott sack és 3 fumble. 23/8 a harmadik down, ami kb 30%,
Az tavalyi évek def mélypontja után, most az off van/lesz mélyponton, csodálatos ez is eljött végre.

hpeter93
A Rams fele ennyiből nyert egy meccset kb. 😊
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az megvan, hogy az off két meccs alatt csinált 21 pontot?
Kihagytál egy fg-t meg legalább 3 lehetőséget, mert a rugód 40 fölött balfasz (alatta is de ez mind1)

Langfordnak 85
Howardnak 35
Careynek 7
Cutler 12
White 9
Lasike 2 yardja,
a két meccs alatt a három futod csinált összesen 127 yardot, egy közepesen szar csapat egy meccsen csinál ennyit.

Egy passzolt td 2 int 8 kapott sack és 3 fumble. 23/8 a harmadik down, ami kb 30%,
Az tavalyi évek def mélypontja után, most az off van/lesz mélyponton, csodálatos ez is eljött végre.

Loggains repülni fog 2-3 meccs után, ha így folytatja a pont termelést, egyáltalán nem tud használni senkit, olvasható szar playeket hív. Jeffery-re miután volt egy hosszu játék soha többet nem dobtunk nagyon csak 10-12 yardosakat maximum. Ha jól emlékszem volt 3-4 baloldalra futásunk, amiből nagyon sok yardot csináltunk, középre szar volt, de persze ezt sem fogja észrevenni.

Az a legfájóbb mindkét meccsben, hogy egy átlagos OC-vel megnyerhetted volna simán őket. A Texans és az Eagles ellen is volt egy hosszú periódus amíg vezettél és nálad volt a lélektani előny is. Aztán valamiért ilyenkor Fox és/vagy Loggains behúzzák a fékeket teljesen és elkezdenek biztonsági konzervatív játékokat játszani és visszéregresszálni egy 10 éves gyerek szintjére, aki erőlteti a fasságait újra és újra anélkül, hogy látná, hogy nem megy. Számomra egy igazi nagy kérdés van a következő meccseken, az hogy vajon tanul-e a hibájából Loggains és Fox? Innentől kezdve kétféle út áll előttük, vagy erőltetik tovább ezt a híg fost ami most volt támadóoldalon, vagy mernek szembenézni a gyengeségeikkel és a játékosok képességeihez orientált playeket kidolgozni. Mert eddig, azt látom, hogy adott egy QB edzőböl kinevezett OC- aki kidolgozott egy playbookot, ami ment az edzéseken meg ami papíron nagyon hasít(legalábbis a fejében biztos) de gyakorlatban csúfosan megbukott. Az offense játékosai korlátoltak, de a korlátaikat szépen kilehetne aknázni. Felejtsük el a play actiont ezzel a fallal a faszba és hozzuk vissza azokat a játékokat Cutlerre, ami Martz alatt volt, az elkapóknak pedig szintén azokat, amiben jók, ha ez megy utána taníthatsz nekik ujjakat, de ez a én mindenkinek megtanítom, hogy mi lesz a jó neki attitűd felbasz.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Engem viszont momentán már nem érdekel, hogy 8 éve vacak fal van Jay6 előtt. Én eredményt akarok, de idén sem kapom meg, úgy hiszem...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sokan írták már az amcsi fórumokon hogy az év végén vége lesz a Cutler eranak. 71 milliót spórolunk vele ha cutoljuk szezon előtt. Én sem látom már hogy Cutler tudná vinni ezt a csapatot a vállán. Nem egy rossz irányító ő, de kellenek mellé bizonyos dolgok, hogy sikeres legyen. Egy O fal ami megvédi... Ezt nem sikerült elé tenni 8 év alatt... Egy jó D ami kihúzta a szarból... Cutler érkezése óta a szar draftoknak köszönhetően folyamatosan öregedett és épült le a D mígnem Tucker alatt odáig süllyedt hogy a liga legalja lett... Nehéz lehet ezt azoknak feldolgozni akik Butkuson, Singleteryn, Urlacheren nőttek fel. Nem látom már hogy Cutlernek jövője lenne a csapattal. 33 éves és már nem fog megváltozni. Kérdés hogy az új QB kiválasztását a jelenlegi rezsimre bízták-e vagy nyomuk egy full resetet...Ha Pacel megyünk tovább vízválasztó lesz hogy véghez tudja-e vinni ezt, mert ha nem az hosszú évekre visszaveti a csapatot... ( még ennél is jobban) Az már kijelenthető hogy Loggains nem alkalmas a feladatra. Szar game plan, szar game hívások. Kiszámítható még egy 3 évesnek is hogy mi lesz a játék. Erőlteti a play actiont, csak épp futójáték nincs hozzá. Nem tudja kiaknázni a támadók erősséget...Ugyanazt a pár játékot variálja. Én outcoacholnám nem hogy egy valamire való NFL edző... Elsőre futás lesz skacok tömjük tele a boxot. 2&10+ passz lesz srácok mehet a blitz zúditsuk Cutlerre amink van... Nyomjátok meg Massie oldalát. 3&15 köszi szép munka volt fiúk mehet fel az O... A D azért nem elveszett ahhoz képest hogy nincs igazi szupersztár és a védelem legjobbja hiányzik. A fiatal sec jobb mint gondoltam. Fuller abszolúte nem hiányzik nekem. A Texans ellen is és tegnap is tettek annyit hogy nyerhető legyen a meccs... Persze lehetne konzisztensebb pass rush meg jobban lehozhatnák végre a 3. downokat, de rájuk nem verhetjük az eddigi meccseket. Freeman jó vétel volt. Sok van még hátra a szezonból, de megint nem látom hogy jól haladna ez a rebuilt... Lehet csak az elkeseredettség mondatja velem, de lehet menni kéne egy jó draft pozícióra és megtalálni a jövő irányítóját...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én mint Cutler örökös publikus védelmezője a mai napon eléggé sarokba szorultam.
Idén se lesz boldog a facebook csoport.
Höri
te is azért véded mert látod hogy mit és mennyit kap a fal mögött. Persze az ember csak azt látja hogy rossz dobás és incomplete vagy int, meg hogy hibázik de arról sosem beszél senki hogy a 10 év alatt kb egyszer volt előtte 10-es skálán 7-es fal és normális playcall és így egyből főcsoportdöntőt játszott a Bears.
davemayer
Szar a támadófal, különösen Massie (Lenot ma észre sem vettem), de JC sem szteppel úgy a zsebbe, ahogy tud.
tüsi91
Ezzel kapcsolatban kicsit olyan érzésem van hogy olyat kérünk rajta számon ami eleve extra teljesítmény, eddig nagyjából tudta csinálni de ezt felróni neki sztem elég köcsögség. Más Qb még ennyire sem élne meg ilyen szar védelemmel, legalábbis szerintem, látszott más irányítóknál is hogy amikor gyengébb volt a fal az ő teljesítményük is drasztikusan romlott.
davemayer
Szerintem meg ő ezt tudja, s tudta hasonlóan rossz fal mögött sokkal jobban menedzselni az ilyet. De ha köcsögség szerinted, akkor legyen az, de két labdát eladni ilyen szitukban viszont akkor is böszmeség, s óriási hiba volt.

Loggains viszont... nem tudok vele betelni, annyira rossz volt ez a két meccs. Mint playcaller maga a megtestesült katasztrófa, azt se látom mi a gameplan, hol akarja megütni az ellent. Nem működik konzisztensen semmi. Komolyan az volt az érzésem meccsen, hogyha Cutler shotgun hátra, aztán fusson mindenki előre, ha sack, akkor sack, ha nem, akkor meg hajítsa el Jeffery felé és akkor lehet valami. Egy slant nem volt ezen a két meccsen, pedig van két hatalmas elkapónk. Még Tice alatt sohasem felejtem el, úgy vittünk TD drivet a Jax ellen 12'-ben, hogy egymás után 3 slant volt Marshallnak. Utána valamikor Panthers elleni győztes driveban dettó. Nem kell varázsolni, van két nagydarab cula, de nem használod őket. Zach Millert nem használod, Whitet alig lehet megtalálni, ami a csapatnak erőssége volt, hogy a futót megtudjuk találni idén az sincs, s ezt nem lehet azzal magyarázni, hogy nincs Forte. Egyedül Royal az, aki úgy nagyjából működik. Szóval nem tudom mi akar ez lenni, de eddig förtelem.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
S akkor arról nem is beszélve, hogy Coxot még egész jól ki is vettétek, egy két helyzettől eltekintve, igaz kellett rá mindig kb két ember. Ahhoz képest nem is használtuk ki elég jól a helyzetet, hogy két embert foglalt le a falból.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Én mint Cutler örökös publikus védelmezője a mai napon eléggé sarokba szorultam.
Idén se lesz boldog a facebook csoport.
Höri
te is azért véded mert látod hogy mit és mennyit kap a fal mögött. Persze az ember csak azt látja hogy rossz dobás és incomplete vagy int, meg hogy hibázik de arról sosem beszél senki hogy a 10 év alatt kb egyszer volt előtte 10-es skálán 7-es fal és normális playcall és így egyből főcsoportdöntőt játszott a Bears.
davemayer
Szar a támadófal, különösen Massie (Lenot ma észre sem vettem), de JC sem szteppel úgy a zsebbe, ahogy tud.
tüsi91
Ezzel kapcsolatban kicsit olyan érzésem van hogy olyat kérünk rajta számon ami eleve extra teljesítmény, eddig nagyjából tudta csinálni de ezt felróni neki sztem elég köcsögség. Más Qb még ennyire sem élne meg ilyen szar védelemmel, legalábbis szerintem, látszott más irányítóknál is hogy amikor gyengébb volt a fal az ő teljesítményük is drasztikusan romlott.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én mint Cutler örökös publikus védelmezője a mai napon eléggé sarokba szorultam.
Idén se lesz boldog a facebook csoport.
Höri
te is azért véded mert látod hogy mit és mennyit kap a fal mögött. Persze az ember csak azt látja hogy rossz dobás és incomplete vagy int, meg hogy hibázik de arról sosem beszél senki hogy a 10 év alatt kb egyszer volt előtte 10-es skálán 7-es fal és normális playcall és így egyből főcsoportdöntőt játszott a Bears.
davemayer
Jó jó, ezt tudjuk, de tényleg fumblet kell csinálni abból a szituációból, amiből ma sikerült? Azt mondta látta a visszalépő Philly LB-t, aztán odadobta a kezébe. Én azt is elhiszem, hogy akkor már fájt a keze (lehet eltört a hüvelykujja, mint 2011-ben, amikor 7-3-nál Knox elcsúszott a Chargers ellen, tudjuk mi történt utána), de az is egy kapitális hiba volt. Mert ha a védő csinál egy bravúros playt, vagy mittomén, oké benne van, de a mai az két ki nem kényszerített hiba volt, lényegében el is ment a meccs ezeken. A másik, hogy Cutler nem mozog jól a zsebbe most. Sokan elmondták már az irányítók közül, hogy kell 3-4 meccs mire kialakul az igazi komfort, s ha jön is nyomás akkor mindenki ráérez arra, amit kell csinálni. Na de ma is a fumblenál beleugrott a védő ölelésébe. Szar a támadófal, különösen Massie (Lenot ma észre sem vettem), de JC sem szteppel úgy a zsebbe, ahogy tud.

Loggains viszont egészen botrányos.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Én mint Cutler örökös publikus védelmezője a mai napon eléggé sarokba szorultam.
Idén se lesz boldog a facebook csoport.
Höri
te is azért véded mert látod hogy mit és mennyit kap a fal mögött. Persze az ember csak azt látja hogy rossz dobás és incomplete vagy int, meg hogy hibázik de arról sosem beszél senki hogy a 10 év alatt kb egyszer volt előtte 10-es skálán 7-es fal és normális playcall és így egyből főcsoportdöntőt játszott a Bears.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én mint Cutler örökös publikus védelmezője a mai napon eléggé sarokba szorultam.
Idén se lesz boldog a facebook csoport.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Royam majd 70 yardos punt return TD. szép volt. nem lenne gond mert ez jó ez a csapat nem.hiába vagyunk partyba mindig az elsö félidőbe.. csak Fox már tényleg vicc. illetve loggains egy vicc... a bills oct már kivágták... mire várnak?? cut. azt probáljuk meg a bills oct
ricsiii83
Uram! Véleményem szerint Ön ma éjjel valamilyen szinten ivott!!


Mondjuk megértem....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát sok mindent lehet, lehetne mondani a mai után. A mienk egy rosszul felkészített futballcsapat, rossz edzőkkel. Ennyi történt az elmúlt két hétben.

A védelem nem valami bivaly, nincs semmi extra, munkásemberek, de éppenséggel ő miattuk nyugodtan állhatna ez a csapat 2-0-lal.
De ami támadóoldalon megy Cutlertől elkezdve az elég kiábrándító. 120 perc alatt az kiderült nekem, hogy Loggains teljesen alkalmatlan a feladatra. Szeretne egy sok playaction passzra alapuló támadósémát működtetni, amihez nem volt futójátékunk, s nincs támadófalunk. Amikor a második félidő elején beröffen a futójáték (előkerült Howard futott két 8+ yardot, nem is láttuk többet), jön egy 2&1, minden adott egy playaction játékhoz. De nem: lemegy Jeffery, Royal, White. Feljön a Thompson, Bellamy, Paulsen, Langford 4-es kigondolná, hogy futni fogunk. Vélhetően az Eagles is tudta, mert Massiet eltakarítva a következő play 3&5-ről indult. Nincs ritmusa a játéknak, nincs a drivenak eleje, közepe, nincs semmi felépítve, második félidőben lepofozzák a pályáról (persze jönnek az eladott labdák, amiről nem tehet). Kiábrándító. Nyilván lehetett morgolódni azon, amit Gase futtatott, de most egy masszívat sikerült visszalépni, pedig az elkapók most pályára is lépnek. Houstonban a Texans torkára léphettél volna szünet után +4-nél, most ahogy Csi is megmondta vala, vezetésnél a Philly 48-os vonaláról indultál. A fordulópontokat elbukod, elveszted a labdákat, s ez a védelem nem tud egyedül meccset nyerni.

Connor Barth 31-ről kapufa. Nincs bajom azzal, hogy Gouldot kitették, szerettem, de már nem az volt, aki egykoron. Dehogy mindezt úgy, hogy vetélytársat sem hoztál neki? Majd jön Connor Barth. Na ez a nehezen emészthető.

John Fox edzői karrierjének is vége, ha csak valami irgalmatlan feltámadást nem produkál a csapat. Kilátástalan az egész, s lassan tényleg eljön az idő, hogy a draftról talán megpróbáljunk mi is egy Carson Wentzet választani. Lehet szarabb lesz, de egyrészt a mostaninál nem igen, másrészt nem Cutler az, aki kihúzza ezt a csapatot a szarból.

S amúgy:
- Houston, valószínűleg szalagszakadás, de minimum jó pár hétig nincs
- Cutler, dobókéz hüvelykujj, lehet törés
- Goldman, bokasérülés
- Amos agyrázkódás
- Callahan agyrázkódás
- Carey hamstring

6 nap a következő meccsig, hát meglepne ha bárki is tudna a védők közül játszani.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma nekünk volt jobb napunk.

A védelemben tényleg van fantázia, szépen tartottak, össze fog állni.

Támadó oldalon az a legszomorúbb, hogy pontosan látszott, hogyan, miként lehetett volna megverni minket, mégsem az ment.

Srácok kitartást!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
ennél rosszabb nem lehet....

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Royam majd 70 yardos punt return TD. szép volt. nem lenne gond mert ez jó ez a csapat nem.hiába vagyunk partyba mindig az elsö félidőbe.. csak Fox már tényleg vicc. illetve loggains egy vicc... a bills oct már kivágták... mire várnak?? cut. azt probáljuk meg a bills oct

több mint 7 éve
geyco Chicago Bears 27
Srácok az utolsó TD hogyan született? Langford fumble után kikapcsoltam a TV-t..

Szerkesztette: geyco
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Amikor az ellenfél puntere nem tudj átrúgni a mi térfelünkre a labdát (akkor még vezettünk) és abból csinálunk egy sima 3 and outot, ott ezt éreztem----

 acidcow.com/pics/20120613/did_it_ever_happen_to_you_when_13.gif

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Akkor ez az év kuka, de ami sajnos látszik hogy Fox itt nem fogja tudni megismételni még azt sem h egy izmosabb csapatot épít ami PO-ba jut. Pont ott vagyunk jók ahol az Eagles gyenge erre annyira gyenge gameplant raktak össze offense oldalon hogy vmi elképesztő. Ez az év a vízválasztó és sajnos 2 meccs után kijelenthető h Fox bukni látszik. Nem mintha az ő személye fontos lenne a számomra csak megint 2 év kuka és ez az offense garnitúra szempontjaból a jobb évek, Jeffery nélkül garantáltabb lesz a szerencsétlenkedés O oldalon. Azért lehet Gase-sel ezt hoztuk volna, nem hiszem h 7-3nál ő leállt volna tökölni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fantasztikus bemutatkozás volt hazai pályán...Az O úgy ahogy van egy fos. AJ el fog menni év végén, nem fog egy vesztes csapatban vesztegelni ha máshol is megkapja majd a nagy lét... Az O line semmit nem fejlődött a múltkori óta...Ez a mai veresség Cutler bűne is nagyrészt... Csinált egy elkereülhető fumblit, és dobott egy nagyon rossz intet... Massiet olyan stabil, mint a magyar forint, szinte minden játékban rommá verte az embere. Mire megmozdul már mögötte vannak... Logains egy nagy büdös 0! Olyan kiismerhető hívásai vannak, álltalában én kitalálom mi lesz a játék, nemhogy egy NFL edző. Nem használja ki megfelelően a játékosait, az egész game plan egy vagon fos. Se egy slant se egy crossing root, hébe-hóba egy screen . A game plan kimerül a basszad fel a labdát AJ-nek vagy próbáljunk egy középső futást átlag -3 yardért...TE nincs megjátszva. Logains mintha azándékosan erőltetné ami nem megy és hanyagolná ami működik... Royal és AJ aki kiemelhető az O-ból. White nagyon akart, de van mèg hova fejlődni. A D kulcs sérülések ellenére is sokáig jól tartotta magát, a TD-k az O balfaszkodásainak köszönhetőek inkább. Freeman jó vétel volt, a fiatal CB-k kellemes meglepetések eddig. Fuller nekem abszolúte nem hiányzik. A konzisztens pass rush azonban még hiányzik és a 3rd downos mutatóink is pocsékok. Ha a Dallas is megver kövi héten lehet el kéne gondolkodni egy jobb draft pozíciónés be lehetne húzni Cutler utodját...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem ez az utolsó Hoyer passz megmutatta, hogy mennyire felkészített és átgondolt stratégiával mennek neki edzőink egyit drive után a másiknak. Rebuilding címén megpróbálnék valami olyasmit előadni 2 év múlva, mint az Eagles. Természetesen egy új Titkos Fegyverre lesz (van?) szükség. Azt mondom, mint minden srác ACL szakadás után. Jövőre visszatérek, és erősebb leszek, mint valaha #Rebuild#anotheryear

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kéne egy ilyen verda 😀
 www.chicagobears.com/assets/images/imported/CHI/photos/clubimages/2016/09-September/temptailgate_091916_01--nfl_mezz_1280_1024.jpg

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mai várakozásaim a meccsel kapcsolatban. Remèlem egy hèt alatt képes volt az O fal összekovácsolódni és jobban megvédik Cutyt. Az Eagles D 120 yardot nyelt be futásból a Browns ellen, így remélem Langford a többi futóval kiegészülve jó meccset hoz.. Ez megnyithatja az utat a play action játékoknak amit AJ, White és Royal kihasználhat a gyengébb Eagles secondary ellen. ( főleg hogy az egyik legjobb CB sérült nálluk) A D részéről konzisztensebb pass rusht várok. Azt se bánom ha "csak" 1-2 sack lesz, de legyen pressure Wentzen. Azt hiszem ha a fiatal CB állomány lehoz megint egy jobb produktumot akkor Fullernek igencsak meg kell küzdenie hogy visszaszerezze a kezdő helyét....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Véleményem szerint, sok hibával tarkított, alacsony színvonalú mérkőzésen, melyen érezhető lesz, hogy a nagy tét rányomja a bélyegét a játékra, egy jól eltalált lövés fog dönteni......

Tippem 23-20 ide
csi77
Szerintem, aki több pontot szerez az fog nyerni.

Tipp: 31-24 és lesz egy defense td-nk
hpeter93
Defense TD? Az micsoda lenni! Aztat nem ismerni itten Chicagóban 😀

több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ha Urlachernek menni fog, nagy baj nem lehet! 😊
20-10 ide.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Véleményem szerint, sok hibával tarkított, alacsony színvonalú mérkőzésen, melyen érezhető lesz, hogy a nagy tét rányomja a bélyegét a játékra, egy jól eltalált lövés fog dönteni......

Tippem 23-20 ide
csi77
Szerintem, aki több pontot szerez az fog nyerni.

Tipp: 31-24 és lesz egy defense td-nk

Szerkesztette: hpeter93