Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nyugi srácok, jövőhéten egy rookie QB-t az őrültbe kergettek, Jeffrey szanaszét szed egy erősen zavaros Sec-t. és mindjárt örülhettek. A szomorúság oka az lesz, hogy azzal Fox a következő idényre is itt ragasztja magát 😉
dande
Hàt a rookie QB-tok igencsak jól kezdett, szóval nem vagyok meggyőződve erről...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi srácok, jövőhéten egy rookie QB-t az őrültbe kergettek, Jeffrey szanaszét szed egy erősen zavaros Sec-t. és mindjárt örülhettek. A szomorúság oka az lesz, hogy azzal Fox a következő idényre is itt ragasztja magát 😉
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ahogy Jimmy is említette már, vannak sikeres frencsik, amelyek megnyerik az ilyen meccseket. Tegnap a Packers, sőt még a meccsenként 6816 yardot és 14 TD-t dobó Brady és Gronk nélküli Pats is nyert. Ők ilyenek. Mi pedig nem használjuk ki, hogy a houstoniak kissé beragadtak a rajtnál, nem, magunkra húzzuk őket. Kalkulált vereség volt előre, de a meccs alapján nem volt egyértelmű....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
milyen volt Floyd?
mármint milyen rossz?
Janek
Floyd nem volt rossz, nem rajta múlt.
6 tackle, 1sack...
Helyesbítés: felesbe kapta a sacket Goldmannel, de igazából Floyd játéka volt. Sebességből megverte Clarkot a szélen.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
milyen volt Floyd?
mármint milyen rossz?

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Vegyes érzéseim vannak. Egy félidőn át jók voltunk és végül is ez a Texans csak a PO-ban volt tavaly és hazai pályán azért ők voltak az esélyesebbek. Az viszont roppant bosszantó hogy kulcs pillanatokban egyéni hibák sora miatt kiengedtük a meccset. Whitehair szar snapje amikor nekimentünk negyedikre és ott megtörhettük volna a Texanst, lehet ekéznj Cutlert, de az interception White hibája volt. AJ nyomott egy 100+ yardos meccset, de kulcs pillanatban ejtett el labdát amivel meglett volna a first down...Fox a baromságra bedobja a piros zászlót, de Osvi 4. kísérletére,amikor szar helyre tették le a sporik a labdát arra meg nem...Az is dúrva hogy benézel egy 25 yardos screen past ami amúgy szarul volt kivitelezve ( alacsonyan dobta Osvi a labdát) . Persze Hall a pályára került sérülés miatt egyből meg is égették...(mondjuk utánna megakadályozott egy TD-T, szépen lépett fel egy futásra, de mindig megszívta a nagy játékokat). Felemásak az érzéseim a védelemmel kapcsolatban. Végül is idegenben voltunk egy PO csapat ellen és vállalható a pont mennyiség amit kaptak, de nem láttam a pass rusht, a fontos 3. downokat sokszor benézték. Viszont Hicks csinált egy Fumblit, Porter szedett egy intet és annyira azért állták a sarat hogyha az O nem betlizik a 2. félidőben akkor lett volna esély. Az O fal továbbra is borzalom még Sittonnal kiegészülve is. Főleg a 2 tacklet szopatták agyon. Leno sajnos közel nincs a tavalyi teljesítményéhez és úgy néz ki Jimmynek igaza lesz Massieval kapcsolatban... Cutlert 5x zsákolták be és számtalanszor ütötték meg. Szinte minden snap után 2 mp alatt valaki az arcába volt. Az első félidőre azért lehet építeni. Jön az Eagles egy Wentzel a Dallas Prescottal... Ha velük nem tudunk mit kezdeni akkor gebasz van...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Secondary hagyján. Nem sok csapat lesz ennyire jó mélységi játékkal. Picsa nyomás nem volt.

Kalkilált vereség, de ez a második fi. minősíthetetlen volt.
tüsi91
Osweiler ellen ezt kell. Bassza oda a labdát, oszt vagy elkapják, vagy nem. De Millert meg kellett fogni, azt megtették a 2. drive után. A pálya közepét nem tudták elvenni, pedig a 2 sztárigazolás LB, ugye. Nem vagyok elégedetlen a védelemmel. Ha Fuller visszatér, McPhee ott folytatja, ahol abbahagyta, ráadásul ez a Hall gyerek kurva nagyot játszott, akkor ebből még akármi is lehet. De a támadók, bazmeg. MAssie, 2 offseason kellett, míg erre a szintre lejutottál. Brandon, meg Orange Dínó elküldve, megértem. De nem kellett volna pótolni őket? White ugyan gyakorlatilag egy újonc, de 24 éves (Márkus, a kedvencem fiatalabb nála) 2 éve a csapatnál koptatja a zuhanyzót, és ekkorákat hibázik? Ráadusul meg se tudjuk játszani. Langford, jesszusom de gyenge. Még várok 2 meccset, mire végleg leírom, de ez harmatgyenge. Jeffries az egyetlen playmaker, és senki mást nem tudunk megjátszani. Royal nem az, akire meccset tudsz építeni. Valakinek kurva gyorsan fel kell nőni a feladathoz, ez nem Langford lesz, azt most megmondom. Ha White nem képes rá, akkor kurva nagy a gond. Igaz, hogy kurva jó védelem ellen mentél, sebtében összerakott támadófallal. De a két szélen ez nem lesz jobb, az már most biztos. Van olyan edzői stáb, akinek ez elég lenne, de az egyébként is kiívásokkal küszködő Fox felett kurva gyorsan elrepült az idő. Amire képes volt szellemileg 50 évesen, neadjisten 58 évesen, arra 62 évesen már nem feltétlenül. És Loggains, ez egy nagy nulla volt ma.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Secondary hagyján. Nem sok csapat lesz ennyire jó mélységi játékkal. Picsa nyomás nem volt.

Kalkilált vereség, de ez a második fi. minősíthetetlen volt.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Miután kiokádtama dühömet, és ettem egy adag tojásos nokedlit: nem a vereséggel van bajom. Erős front7, bevitte őket a rájátszásba, gyors elkapók, nálunk a sec egyelőre sehol, de ezt tudtad. De a második félidőben gyorsabban eltűnt a csapat, mint 5 milliárdnyi közpénz egy Matolcsy alapítványban. Nekem ne mondja senki, hogy a tehetség hiányzik. Az megint másik kérdés, hogy Forte hozott egy szolid 160 yardot, Langford meg az első kézrátételtől lefekszik. Miller? White? Akár hibázik, akár nem, jáétkba se hozzák? 2 RB set tavaly ment, most hol van?
füligjimmy
Jó, hogy nem fordítva csináltad. ma ez a csapat nem volt ennyivel jobb, mint a miénk

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak nálunk Egervári Sanyi bácsi van az öltözőben, kíváncsi vagyok, miket mondhatott a szünetben....
csi77
Ne kapjunk huszonnégyet!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Miután kiokádtama dühömet, és ettem egy adag tojásos nokedlit: nem a vereséggel van bajom. Erős front7, bevitte őket a rájátszásba, gyors elkapók, nálunk a sec egyelőre sehol, de ezt tudtad. De a második félidőben gyorsabban eltűnt a csapat, mint 5 milliárdnyi közpénz egy Matolcsy alapítványban. Nekem ne mondja senki, hogy a tehetség hiányzik. Az megint másik kérdés, hogy Forte hozott egy szolid 160 yardot, Langford meg az első kézrátételtől lefekszik. Miller? White? Akár hibázik, akár nem, jáétkba se hozzák? 2 RB set tavaly ment, most hol van?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Nos, az eredménykövetőben már leírtam, most ismétlem magam. Az a csapatot, amely fél perc alatt TD kap a félidő végén, biztos nincs topon lelkileg. Tovább kell gyötörni, elbizonytalanítani. Csak nálunk Egervári Sanyi bácsi van az öltözőben, kíváncsi vagyok, miket mondhatott a szünetben....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Embereket duplázni valamiért nem divat nálunk, csak nem tudom mi a faszért? Tavaly is láttam már, hogy szoptatják valamelyik LT-t és nézzük, hogy szenved, a másik hogy miért nem lehet futtatni a labdát? Szarrá passzoltatjuk Cutlert, ugy hogy nem tudják megvédeni, Langfordnak kb nem volt elkapása a futás meg eléggé ingadozó volt, Carey-t nem használtad ki, Howard dísznek van.

A másik oldalon a pass rush egy fos, nem látom azt, hogy itt kilettek cserélve emberek, egyedül a két ILB-nél látom, hogy fejlődés va,n a secoondary és a fal ugyanolyan szar mint volt.

Szerk: Ja és Gouldot elküldeni az utolsó héten nagy ötlet volt, nem lehetett volna neki adni egy éles meccset véletlenül sem, helyette hoztál egy nb1-ből szabadult 40 métert rugó embert, grat.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fox hülyeségeit meddig fogják türni??...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A második félidő után Romeo Crennel leszopat, de pofázzunk arról, hogy több jó játékos kell, meg 3 éves újjáépítés van.
füligjimmy
Nem szoktam ezekkel egyetérteni, de ma azt kell mondjam igazad van.

Ez egy nyerhető meccsnek tűnt 30 percig, s a második fi.ben sem kaptál 30 pontot.
tüsi91
Beszéljünk arról is, hogy 9 pontos hátrányban ki az a Pintér Atilla kalibeű sztáredző, aki még azért csak dobat 6-7 passzt, abból minden egyes alkalommal meg tudják ütni, tekerni a térdét, bokáját. Na ehhez kurva sok ész kell egy franchise edzőtől

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A második félidő után Romeo Crennel leszopat, de pofázzunk arról, hogy több jó játékos kell, meg 3 éves újjáépítés van.
füligjimmy
Nem szoktam ezekkel egyetérteni, de ma azt kell mondjam igazad van.

Ez egy nyerhető meccsnek tűnt 30 percig, s a második fi.ben sem kaptál 30 pontot.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A második félidő után Romeo Crennel leszopat, de pofázzunk arról, hogy több jó játékos kell, meg 3 éves újjáépítés van.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok White miért lett Q mai meccsre?
ervinator
Egyrészt nincs probable státusz, másrészt egész offseason-ben nyűglődött valami sérüléssel.
Azt írták játszani fog.
Bazzani
Hamstring sérülése van, de nem komoly, valószínűleg játszik... Az offseasonban viszonylag ok volt AJ volt megint akinek mindig volt valami nyűgje...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok White miért lett Q mai meccsre?
ervinator
Egyrészt nincs probable státusz, másrészt egész offseason-ben nyűglődött valami sérüléssel.
Azt írták játszani fog.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Srácok White miért lett Q mai meccsre?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AdamSchefter/status/774972785986854913

Ez nem hangzik valami jól.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mmmmmm.......mmmmmmmm.....maaaaaaaaa
füligjimmy
Másfél percig gondolkoztam, hogy mit jelent a KÓMAC.
Bazzani
Iszol te eleget?
csi77
Mivel nemrég jöttem ki a kórházból egy viszonylag komoly hasnyálmirigy gyulladás után így bizton állíthatom, hogy nem.
De amúgy sem ittam sokat, normális házasságban élek.

(Értem amúgy a viccet.)

több mint 7 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Valaki tud linkelni stream-et,ami ha nem is HD,de elfogadható minőségű?
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
mmmmmm.......mmmmmmmm.....maaaaaaaaa
füligjimmy
Másfél percig gondolkoztam, hogy mit jelent a KÓMAC.
Bazzani
Iszol te eleget?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
mmmmmm.......mmmmmmmm.....maaaaaaaaa
füligjimmy
Másfél percig gondolkoztam, hogy mit jelent a KÓMAC.
Bazzani
Kiskőrösi Ópium Manufaktúrák Alternatív Clubja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...