Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Connor Barth, pontos rövid passzos játékra alkalmas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sitton meg van! Ha még Sulliven is jönne az egy igencsak komoly belső 3as lenne... Whitehair nekem nem volt meggyőző pre season meccseken amikor C volt. Ami dúrva Gould cut...Kihagyott vagy 3 FG-t a pre season meccseken és tavaly 2 meccs is konkrétan rajta(is) ment el, szóval meg tudom érteni, de akkor mégis ki fog rúgni?

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gould is ment.

Sitton 21.75/10M. Meg kellett fizetnetek, hogy ne menjen tovább és otthagyja az all pro játékát a playbookonkal együtt.
LG lesz, és Whitehair-Larsen között lesz harc a C posztért


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sitton 3 évre mackó.

Faszért tettük ki? Awww


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Logan Paulsen TE érkezett a Redskinstől. Elsösorban blokkoló TE. Jelenleg 3embert kell majd elküldeni. Tippjeim: Lasike, Edison, Hurst.
tüsi91

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Logan Poulsen TE érkezett a Redskinstől. Elsösorban blokkoló TE. Jelenleg 3embert kell majd elküldeni. Tippjeim: Lasike, Edison, Hurst.

Edison, Hurst repült. Lasiket nem találtam el. Khari Lee repült. PS tagság neki is kinéz, ha túl éri a claim időszakot.

Matt Barkley jött többek közt PS-be. Ezzel Fales repül. Visszajött Braverman, Timu, Weaver, Bausby.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sitton volt ugye aki Scumbag-nek nevezte a Lions DL játékosokat.
A következő egymás elleni meccsre ez extra motivációt adott a mieinknek. Azóta jön ki együtt meccs előtt a komplet DL a játékoskijáróból.
Vicces lenne ha most medveként motiválna minket.
Bazzani
Nem lobogott megfelelő mennyiségű amerikai zászló a háttérben, így a motiváció csak ennyire volt elég.

Azon eléggé meglepődtem, higy kivágták Moeakit. Housler, meh. Sruggs helyén maradhatott volna, nem szarabb semmivel.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kush jobb játékos, mint Edison. Ő is kis egyetemről került a ligába. Megfelelő csere.
LeBlancot nem ismerem. Amikor a Pats-szel edzettünk akkor olvastam reportokba, hogy ügyeskedett. Elsősorban nickel CB. Nem.mellesleg PR is, ami momentán nincs. Szerintem Hurst lesz az, akitől könnyes búcsút veszünk. Támadók közül szvsz Edison megy, majd lesz PS-be rakva.
Sittont nem.szabad elengedni kontrakt nélkül. Igaz egy mocskos alattomos köcsög, dehát istenem nem.lehet mindenki egy aranyember. Utánunk elvileg a Saintshez menne. Van 2 milla helyük a satyi alatt.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mással is próbálkoznak:

"Source: the Bears claimed former Rams C Eric Kush and Patriots CB Cre'Von LeBlanc." (Yates)
Gogo
LeBlanc-ról azt olvastam, hogy ügyes gyerek, Kush meg center és guard poszton is bevethető. Nem rossz ez.
Bazzani
Ja de azért Sullivan és vagy Sitton még jobb lenne 😉

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mással is próbálkoznak:

"Source: the Bears claimed former Rams C Eric Kush and Patriots CB Cre'Von LeBlanc." (Yates)
Gogo
LeBlanc-ról azt olvastam, hogy ügyes gyerek, Kush meg center és guard poszton is bevethető. Nem rossz ez.

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mással is próbálkoznak:

"Source: the Bears claimed former Rams C Eric Kush and Patriots CB Cre'Von LeBlanc." (Yates)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sitton volt ugye aki Scumbag-nek nevezte a Lions DL játékosokat.
A következő egymás elleni meccsre ez extra motivációt adott a mieinknek. Azóta jön ki együtt meccs előtt a komplet DL a játékoskijáróból.
Vicces lenne ha most medveként motiválna minket.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy fogás lenne, de szvsz túl kell fizetni, hogy az 1. állomáson már szerződjön is.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Sitton extra erősítés lenne... Fehérhaj meg lehetne center és akkor hamar meg is oldódott egy "kisebb" probléma

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Whitehair kapcsán pedzegették pre-draft h a rövid karjai miatt lehet h cenyaként fogják használni, ha tényleg jön Sitton, akkor ez sincs kizárva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sitton nálatok vizitál elsőként, gondolom nem szeretnétek továbbengedni a Sainsthez.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézzük az 53-at. Ahogy említették már lesznek változások még. Elkezdtem írni reggel fél 9-kor, aztán krumpliszedés, favágás, mostanra azért csak siekrült befejezni.

OFFENSE

QB (2): Jay Cutler, Brian Hoyer
Teljesen papírforma. Hoyer nem volt lenyűgöző preseason meccseken. Ezt azok az emberek is előszeretettel hangoztatták és Shawra cserélték volna, akik 1-2-3 évvel ezelőtt Cutler helyén látták volna szívesen. Na akkor ennyit erről.

RB (3): Jeremy Langford, Ka'Deem Carey, Jordan Howard (R)
Az Úr meghallgatta imáimat és kirúgtuk Quizz Rodgerset. Teljesen hatástalan játékos. Nincs meg már az a dinamika, ami a Falconsnál jellemezte. Ez a Langford-Carey-Howard hármas fogat pedig jó variációs alap, más típusú játékosokkal.

FB (1): Paul Lasike
Az egykori rögbis nagy sztori lehetne, de ide hozunk szerintem majd egy jobb, sokkal mozgékonyabb opciót. Nem véletlenül hozták Darrell Youngot 1 hónapja. Dan Vitale továbbra is erős tipp lehet a váltásra, nyílt titok, hogy őt nagyon kedvelte a stáb.

WR (6): Alshon Jeffery, Kevin White, Eddie Royal, Cameron Meredith, Joshua Bellamy, Deonte Thompson
A Braverman waive nekem papírformává vált a preseason végére, a Mariani cut meglepett. Meredith kétség kívül jól teljesített meccseken, coverage teamben használható, s egy magas WR backup. Bellamy helye aligha volt kérdéses. Thompsont pedig ezek szerint sokra tartja a stáb elsősorban KR-ként (tényleg jó kick-off returner), s ahogy tavaly is láttuk a vége felé sebességből nagyon veszélyes lehet a támadósorban, ha szeretnénk megnyújtani a pályát. Sajnálom Marianit, megkedvelte az ember, de ha az ő hiánya okoz majd problémát, akkor baszhatjuk az egészet. Preseason meccseken ő sem mutatott túl sokat.

TE (3): Zach Miller, Khari Lee, Greg Scruggs
Nem meglepő ez a névsor sem. Egyrészt a Miller-Moeaki duó együttes szerepeltetéséről már alkottam véleményt, másrészt Housler röhej volt, Braunecker meg még egyszerűen súlytalan. Lee-t tényleg meg kellene néznem tüzetesen hogyan blokkol. Scruggs feladata egyértelmű. Anno Manumaleuna volt hasonló játékosunk, ő 2010-ben szépen végezte a piszkos munkát. Scruggs pedig a másik oldal gondolkodását is jobban ismerheti. Ettől függetlenül ide várhatunk egy olyan játékost, aki a passzjátékban használhatóbb opció lehetne. Pl. Jace Amaro.

OL (8): Charles Leno Jr., Cody Whitehair, Ted Larsen, Kyle Long, Bobby Massie, Mike Adams, Amini Silatolu, Cornelius Edison
Csalódott vagyok, hogy a tavalyi után ismét csak neki mennek egy ilyen depth-tel a szezonnak. Adams és Silatolu egyformán nem mutattak semmit, ami miatt rosteren kellene őket tartani. A kezdő 5-ös egy dolog. Grasu kiesett, borult amit terveztek, s Larsent - aki továbbra is szerintem egy bőven jó backup - most kezd. Nagyon-nagyon elégedetlen lennék, ha meg se próbálnánk a Sullivan-Sitton páros közül az egyiket sem leigazolni. Pénz van rá dögivel. Ezenkívül Adams helyett is lehetne kukázni egy vállalhatóbb swing tacklet. Sullivan nyilván nem szeretne 1 éves kontraktussal játszani. Pace nyilván védené a saját pickjét Grasut. Legjobb esetben lenne két jó centered, hát nagyobb gondunk bárcsak ne lenne. Sitton hasonló szitu. Longnak fizetsz 4 évre nagy lóvét, teljesen ok. Whitehairt idehoztad 2. körben, azért, hogy kezdjen. Most ráigazolnál egy Sittont? Hát fene tudja. Az mindesetre nagyon fasza lenne, ha a fal belseje jól tartana, mert akkor Leno és Massie is egy magasabb kategóriának tűnne. Nem játszanának jobban, de lenne hova fellépnie JC-nek, akkor az egész sokkal jobban nézne ki. Kettő nem fog jönni, egyiknek azt hiszem mindenki felállva tapsolna.

DEFENSE

DL (6): Akiem Hicks, Eddie Goldman, Jonathan Bullard, Mitch Unrein, Cornelius Washington, Will Sutton
Számomra semmi meglepő nincs itt sem. Ferguson fájdalmasan súlytalan és hatástalan volt a preseasonben is. Unrein jelenleg véleményem szerint is jobb játékos, s ugye őt szeretik is. Washington amikor néha játszik mindig mutat valami pozitívat.

OLB (5): WIllie Young, Lamarr Houston, Leonard Floyd, Sam Acho, Christian Jones
Itt sem kellett sokat rugózni a témán. McPhee hiányozni fog, mert ő talán tényleg ennek a védelemnek a legjobb játékosa. Ha egészséges. Mindenesetre Floydot megnézhetjük teljes pompájában. Nem számítok tőle számszakilag egy produktív évre, de elég sok olyan melót fog elvégezni, amit avatatlan szem nem lát. Jones hibrid OLB/ILB csere, ezért ő és nem Timu. Pass rushernek annyira nem rossz.

ILB (4): Jarrell Freeman, Danny Trevathan, Jon Anderson, Nick Kwiatkoski
Nem ért ez a poszt 5 embert a rosterből, ezért ment Timu. Okos játékos, de nem elég gyors, s elég sok open field tacklet rontott (mondjuk legalább neki feltűnt mi lenne a játék, msákérdés, hogy nem tudta megcsinálni). Kwiatkoski tetszett a Browns 2. vonal ellen, kár hogy többet nem láttunk belőle.

CB (6): Kyle Fuller, Tracy Porter, Bryce Callahan, Jacoby Glenn, Deiondré Hall, Sherrick McManis
Fullert nem raktuk PUP-ra, ez jó jel, de kérdés, hogy mikor tud játszani. Porter dettó. Callahan is sérült. Amire kíváncsi leszek, hogy Callahant erőltetik-e szélen éles meccsen, ahogyan pl. a Broncos ellen tették. Nem hülye gyerek, sebessége, dinamikája is megvan hozzá, de 5'8-cal és 185 fonttal megeszik. Glenn ahogy elnéztem esélyes az egyik gunner posztra. Hall pedig nagyszerű és botrányos játékok véget nem érő ciklusával jelentkezett preseasonben. Jelenleg nem lehet kezdetni, de a srác potenciálja adott. McManistől pedig ezek szerint lehetetlen megszabadulni.

S (6): Adrian Amos, Harold Jones-Quartey, Deon Bush, Chris Prosinski, DeAndre Houston-Carson, Demontre Hurst
Annyi a fiatal, hgy valaki(k) csak tudnak focizni. Hurst helye itt lóghat szerintem, mert 12 secondary játékost hót felesleges rosterra rakni.

ST (3): Gould, O'Donnell, Brewer
Gould utolsó szezonja, Browns ellen is hibázott vagy kétszer. O'Donnell szar. Brewer a legendás Mannelly óta hanyadik LS? 7-8? Röhej, hogy az öreget nem tudtuk pótolni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/
Süsü
Anmúgy az tök jó lenne ha egy héttel a kezdés előtt csupán 3 új embert kéne beilleszteni a falba 😊 Na nem mintha nem lenne mind1, de azért na 😊 Sullivan ok, de Evanst nem véletlen cutolták 2x is.... Sitton egy nagyon jó guard, de nállunk inkább a T és C poszt volt nagyon gyengus az előszezonban... Sittont vétek lenne C be elpazarolni, max Whitehair padozna és a Sitton-Long G duó nem hangzana szarul, csak akkor meg padoztatod a 2. körös picked...
Tomcsik
Ezt most úgy írod mintha az előző években nem néztél volna Chicago meccseket. Hány ember fordult meg ebben a falban összesen és hány féle képen pakolgatták őket jobbra balra? Én Sullivan-nek és Sittonnak örülnék a legjobban,de miért ne padozhatna Whitehair? Addig sem égetné a kalóriákat és csak nőne. 😀 A viccet félretéve....nyugodtabbak lehetnénk velük! 😊
Süsü
Hát nem is tett jót a falnak hogy össze -vissza voltak 😊 Sullivant minden esetre meg kéne próbálni. A Sitton ügy kicsit gyanús ott lehet valami a háttérben különben elég érthetetlen döntés a Packs részéről...Evanst viszont hanyagolnám. Öreg is és nem véletlen cutolta a Saints és a HOX is...
Tomcsik
Azt írták,hogy Sitton szedett fel pár kg-t és ez nem tetszett az edző bának. Mindenesetre azt sztem lehet orvosolni. Így is nagy upgrade lenne, mi van,ha még formába is lendülne? Szerintem nem sokáig fog állás nélkül maradni.
Süsü
Csak azért nem teszek ki egy all pro playát mert felszedett pár kilót...
Tomcsik
Javítottam és idézőjelbe tettem azt a "pár kg-t". 😊 McCarthynak nem tetszett,hogy lelassult az oldalirányú mozgása. Reméljük tényleg csak ennyi és behúzzuk. Ez nem történik meg,ha kiderül valami. Várjuk a fejleményeket!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/
Süsü
Anmúgy az tök jó lenne ha egy héttel a kezdés előtt csupán 3 új embert kéne beilleszteni a falba 😊 Na nem mintha nem lenne mind1, de azért na 😊 Sullivan ok, de Evanst nem véletlen cutolták 2x is.... Sitton egy nagyon jó guard, de nállunk inkább a T és C poszt volt nagyon gyengus az előszezonban... Sittont vétek lenne C be elpazarolni, max Whitehair padozna és a Sitton-Long G duó nem hangzana szarul, csak akkor meg padoztatod a 2. körös picked...
Tomcsik
Ezt most úgy írod mintha az előző években nem néztél volna Chicago meccseket. Hány ember fordult meg ebben a falban összesen és hány féle képen pakolgatták őket jobbra balra? Én Sullivan-nek és Sittonnak örülnék a legjobban,de miért ne padozhatna Whitehair? Addig sem égetné a kalóriákat és csak nőne. 😀 A viccet félretéve....nyugodtabbak lehetnénk velük! 😊
Süsü
Hát nem is tett jót a falnak hogy össze -vissza voltak 😊 Sullivant minden esetre meg kéne próbálni. A Sitton ügy kicsit gyanús ott lehet valami a háttérben különben elég érthetetlen döntés a Packs részéről...Evanst viszont hanyagolnám. Öreg is és nem véletlen cutolta a Saints és a HOX is...
Tomcsik
Azt írták,hogy Sitton szedett fel pár kg-t és ez nem tetszett az edző bának. Mindenesetre azt sztem lehet orvosolni. Így is nagy upgrade lenne, mi van,ha még formába is lendülne? Szerintem nem sokáig fog állás nélkül maradni.
Süsü
Csak azért nem teszek ki egy all pro playát mert felszedett pár kilót...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy Pace eddig nem vonzza a szerencsét... White első körös pick kapásból kihagyott egy évet. Ment az altatás day to day sérülés stb... Grasu elbasztál rá egy 3. kört már az első évében is többször sérült volt, meg nem is tolta túl jól, aztán most ACL és repült az egész szezon... Legnagyobb FA igazolás McPhee. Jó játékos ezzel nincs is gond. Tavaly a fél szezonban dögrováson volt, aztán műtét és megint ment az altatás hogy jól megy a rehab kész lesz a szezonra erre PUP...Összeszorul a gyomrom amikor valaki megsérül és megy az á nem komoly day to day mert az tuti season ending ...

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/
Süsü
Anmúgy az tök jó lenne ha egy héttel a kezdés előtt csupán 3 új embert kéne beilleszteni a falba 😊 Na nem mintha nem lenne mind1, de azért na 😊 Sullivan ok, de Evanst nem véletlen cutolták 2x is.... Sitton egy nagyon jó guard, de nállunk inkább a T és C poszt volt nagyon gyengus az előszezonban... Sittont vétek lenne C be elpazarolni, max Whitehair padozna és a Sitton-Long G duó nem hangzana szarul, csak akkor meg padoztatod a 2. körös picked...
Tomcsik
Ezt most úgy írod mintha az előző években nem néztél volna Chicago meccseket. Hány ember fordult meg ebben a falban összesen és hány féle képen pakolgatták őket jobbra balra? Én Sullivan-nek és Sittonnak örülnék a legjobban,de miért ne padozhatna Whitehair? Addig sem égetné a kalóriákat és csak nőne. 😀 A viccet félretéve....nyugodtabbak lehetnénk velük! 😊
Süsü
Hát nem is tett jót a falnak hogy össze -vissza voltak 😊 Sullivant minden esetre meg kéne próbálni. A Sitton ügy kicsit gyanús ott lehet valami a háttérben különben elég érthetetlen döntés a Packs részéről...Evanst viszont hanyagolnám. Öreg is és nem véletlen cutolta a Saints és a HOX is...
Tomcsik
Azt írták,hogy Sitton szedett fel "pár kg-t" és ez nem tetszett az edző bának. Mindenesetre azt szerintem lehet orvosolni. Így is nagy upgrade lenne, mi van,ha még formába is kerülne? Szerintem nem sokáig fog állás nélkül maradni.

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/
Süsü
Anmúgy az tök jó lenne ha egy héttel a kezdés előtt csupán 3 új embert kéne beilleszteni a falba 😊 Na nem mintha nem lenne mind1, de azért na 😊 Sullivan ok, de Evanst nem véletlen cutolták 2x is.... Sitton egy nagyon jó guard, de nállunk inkább a T és C poszt volt nagyon gyengus az előszezonban... Sittont vétek lenne C be elpazarolni, max Whitehair padozna és a Sitton-Long G duó nem hangzana szarul, csak akkor meg padoztatod a 2. körös picked...
Tomcsik
Ezt most úgy írod mintha az előző években nem néztél volna Chicago meccseket. Hány ember fordult meg ebben a falban összesen és hány féle képen pakolgatták őket jobbra balra? Én Sullivan-nek és Sittonnak örülnék a legjobban,de miért ne padozhatna Whitehair? Addig sem égetné a kalóriákat és csak nőne. 😀 A viccet félretéve....nyugodtabbak lehetnénk velük! 😊
Süsü
Hát nem is tett jót a falnak hogy össze -vissza voltak 😊 Sullivant minden esetre meg kéne próbálni. A Sitton ügy kicsit gyanús ott lehet valami a háttérben különben elég érthetetlen döntés a Packs részéről...Evanst viszont hanyagolnám. Öreg is és nem véletlen cutolta a Saints és a HOX is...

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/
Süsü
Anmúgy az tök jó lenne ha egy héttel a kezdés előtt csupán 3 új embert kéne beilleszteni a falba 😊 Na nem mintha nem lenne mind1, de azért na 😊 Sullivan ok, de Evanst nem véletlen cutolták 2x is.... Sitton egy nagyon jó guard, de nállunk inkább a T és C poszt volt nagyon gyengus az előszezonban... Sittont vétek lenne C be elpazarolni, max Whitehair padozna és a Sitton-Long G duó nem hangzana szarul, csak akkor meg padoztatod a 2. körös picked...
Tomcsik
Ezt most úgy írod mintha az előző években nem néztél volna Chicago meccseket. Hány ember fordult meg ebben a falban összesen és hány féle képen pakolgatták őket jobbra balra? Én Sullivan-nek és Sittonnak örülnék a legjobban,de miért ne padozhatna Whitehair? Addig sem égetné a kalóriákat és csak nőne. 😀 A viccet félretéve....nyugodtabbak lehetnénk velük! 😊

Szerkesztette: DaddyBear
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/
Süsü
Anmúgy az tök jó lenne ha egy héttel a kezdés előtt csupán 3 új embert kéne beilleszteni a falba 😊 Na nem mintha nem lenne mind1, de azért na 😊 Sullivan ok, de Evanst nem véletlen cutolták 2x is.... Sitton egy nagyon jó guard, de nállunk inkább a T és C poszt volt nagyon gyengus az előszezonban... Sittont vétek lenne C be elpazarolni, max Whitehair padozna és a Sitton-Long G duó nem hangzana szarul, csak akkor meg padoztatod a 2. körös picked...

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják
ricsiii83
Már akkor ezt mondtam mikor a Saints kitette. Érthető lett volna titkosfegyveren keresztül a kapcsolat,de mégsem lett belőle semmi. Nagy kár érte,de most megint van rá lehetőség. Nagyon ráférne a falra az erősítés...és akkor még Sullivan és Sitton is ott lenne. A háromból kettő elférne,de nyilván ők máshogy gondolkodnak. :/