Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Mariani bakker, pont kezdtem megszeretni. Valami nagyra készülnek a fényes tekintetű vezetőink. Kell is, mert ha nem lesz eredmény, akkor bokafogás...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Milliner nem érdekel minket?
proki
Akármennyire is gyászos a CB helyzet, sztem felejtsétek el őt.
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Milliner nem érdekel minket?
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Long 4 év 40 millió, 30 milla garantált.

Nagyon sok a garantált. Még nem official a deal.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Packers kitette Sittont... Hmmm ez is érdekes...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Wáooo Mariani cut.

Akkor Thompson is ott van..így azért fura a Braverman waive. Ki lesz a PR?

Quizz Rodgers cut. Fuck yeah. Köszönöm Uram!

Timu is ment. Ez pöttyet meglepő. Anderson előtte volt, Kwiatkoski nyilván maradt. PS-be maradhat.

Továbbiak:
Rob Housler TE
Ben Braunecker TE --- PS kandidáns
David Fales QB
tüsi91
Hát Mariani mindenképp meglepő... Tavaly tán ő volt a legmegbízhatóbb célpont miután mindenki kidőlt. Timu ugyancsak meglepett egy kicsit, egy jó cserejátékos akinek voltak ösztönei a labdához. TE poszt akkor van Miller aki herendi porcelánból van. Valamint van Scruggs aki tavaly még DE volt és Khari Lee akitől eddig kb semmit nem láttam...Több mint bíztató...Úgy látszódott Rodgerst bírja valaki a csapatnál, mert egyikünk se értette mit keres itt, de végre kitették, ez a lépés is meglepett, de ez pozitívan. Szerintem O fal és TE emberke még jönni fog...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wáooo Mariani cut.

Akkor Thompson is ott van..így azért fura a Braverman waive. Ki lesz a PR?

Quizz Rodgers cut. Fuck yeah. Köszönöm Uram!

Timu is ment. Ez pöttyet meglepő. Anderson előtte volt, Kwiatkoski nyilván maradt. PS-be maradhat.

Továbbiak:
Rob Housler TE
Ben Braunecker TE --- PS kandidáns
David Fales QB

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Semmit nem mutatott meccseken sajnos. Így azért nehéz kirúgni helyette Royalt. Mariani érdekesebb, de őt pedig mindenki nagyon kedveli, a másik meghogy tavaly amikor játszott teljesített. Ha Braverman jó lett volna, akkor megtartják Mariani helyett. Ezek szerint annyira még se volt jó. S az ég világon semmi ST értéke nincs, ellenben Bellamyval. Meredith meg lejátszotta a pályáról. Reméljük, hogy PS-be visszatérhet.

Moeaki cut. Ez se lep meg, két ilyen sérülés mágnest rosterra tenni egyszerre nagyon necces, főleg hogy egyikük sem szeret blokkolni.

Weaver is repült. Silatolunál jobban játszott, PS-be visszajön.

Patrick Scales LS. Brewer a long snapper. Pappirforma.

De'Vaunte Bausby CB. PS kandidáns ő is.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Bears cut WR Daniel Braverman, a seventh-round pick in 2016.

Sajnálom, hogy nem fogott keretet, azt mondjuk nem, hogy nálatok nem parádézik. Egyik kedvenc WR prospektem volt idén.
Bazzani
Nagyon dícsérték draft után. Egyik legnagyobb stealnek tartották... Edzések után is mindig csupa jókat írtak róla így meglepődtem hogy cut. Mondjuk a WR állomány a legmélyebb szóval biztos ment a fejvakarás kit tegyenek ki...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bears cut WR Daniel Braverman, a seventh-round pick in 2016.

Sajnálom, hogy nem fogott keretet, azt mondjuk nem, hogy nálatok nem parádézik. Egyik kedvenc WR prospektem volt idén.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Long egy kalap szart ért tavaly, mint RT. Érdekes módon az elején még voltak kimondottan jó meccsei, nyilván ahogy kielemezték úgy lett egyre rosszabb. Nincs meg a lába a tackle poszthoz, szerencsére nem is erőltették tovább.

John Sullivant kéne leigazolni. A faszi nyilván már nem oly bivaly, mint egykoron, de ZBS center és kezdő NFL szint. Ezzel egycsapásra a depthed is meglenne Larsennal. Nem tudom mennyit kér, nyilván nem keveset, s egy új centerrel összeszokni a nyitány előtt 1 héttel, hát elég necces, de mivel Cutler előtt tavaly is játszottak 2 héten belül 3-an is (Oakland, Kansas), így szerintem tudna alkalmazkodni.

Tippjeim:
- Két QB a rosteren.
- Az FB srác Lasike repül, főleg ha letudjuk igazolni Dan Vitalet, Bucs 6. körös választottja, nagyon-nagyon környékeztük április-májusban, pofa viziten is volt a Halasban.
- Braverman nem lesz benn az 53-ban. Nem nyújtott a meccseken maradandót, ami miatt mondjuk kirúgnák Royalt. Royal, Mariani slot WR-ek, nem fogunk 3-at rosterra rakni belőlük. Ellenben Meredith maradni fog. Tippem az, hogy Wilson teljesítményét tudja hozni, ST-ben fel lehet rakni a pályára. Thompsonnak nem tudom hogy szorítanak helyet, mert nincs kickoff returnek opciónk nélküle. Én mondjuk tudnék egy olyan megoldást, hogy Quizz Rodgers kuka, s akkor 3 RB.
Bazzani
- Glenn rosteren van, s a Texans ellen az egyik kezdő szélső CB Fuller helyett.
- McPhee PUP-on kezd, s kihagyja az egész szezont. Itt valami nagyon komoly beavatkozásról lehetett szó, s a képünkbe hazudtak róla. Azért ezt tudva, látva nem véletlenül tradeltünk fel Floydért. Mindennek meg van a magyarázata gyerekek.
- Állítólag trade block-on van Ferguson, Sutton és Jones is.
- Anderson akkora truváj LB lett, hogy tegnap be sem öltözött. Ő van a DC 3. helyén ezek szerint, Kwiatkoskit nyilván nem rúgjuk ki. Timu szvsz ott lesz a rosteren. OLB posztra nem tudom hány embert akarunk vinni, ha 5-t, akkor Jones is benn van. Szerk.: Mégis játszott Anderson.

- O'Donnell helyére jön valaki. Nincs jól összerakva ez a covereage unit, de O'Donnell rendszeresen túl rúgja őket. Lehet, hogy Maynard vagy Podlesh nem voltak ilyen ágyúlábúak, de ők stabilan rúgták nagy hangtime-mal 40-42 yardot, amire odaértek a többiek, aztán fair catch. Most meg néha 50 yard nettó nyereség, utána van egy 30 yardos visszahordás, mi meg rettegünk, hogy na mi lesz ebből.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
kirúgta a hawks Jahri Evanst... azt hiszem minden féleképp erösítés lenne.. esetleg, ha Long ismét tacklet jétszana akkor végképp... de nyilván logikus lenne szerződtetni, de nem fogják

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akik nem kellettek 53-ba:
- Shelley Smith G
- Khalid Holmes C
- Kevin Peterson CB
- Danny Mason LB
- BJ Daniels WR
- Terry Williams DT
- Garry Williams OT --- ez picit meglepő, Adamsnél feltétlenül jobban játszott


Frissül!


Kiegészítés:
- Roy Robertson-Harris non football illnes listre kerülése annyit tesz, hogy még mindig a csapat tagja.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kis összefoglaló a mai meccsről. Ahhoz képest hogy a Browns kezdőiből sokan fennt voltak egész jó volt. Ha Daniel nem csinál balfaszságot a punt után TD-T se szerzett volna a Browns.White végre mutatott valamit, jól játszott és volt egy 26 yardos elkapása. A futóknak jó napja volt Carrey jó volt, de Howard vitte el a showt. Volt egy 32 yardos elkapása valamint egy 16 yardos TD futása. Lasike is végre megmutatta mire lehet használni egy szép elkapás után hozott vagy 10 yardot, amolyan rögbis módon futott előre fejet lehajtva, majd nagy csattanások és vagy 3-an pattogtak le róla. Szép játék volt. A védelemből Glenn szerzett egy picket és összességében nem voltak rosszak. Gould viszont betolhatna egy pár felest meccs előtt, hátha célzó vízzel jobban menne neki...
Tomcsik
Mese habbal az elmúlt 4 hét. Majd jövőhéten élesben! Abban biztos vagyok,hogy White csak altatva volt. Jóval több van ennél ebben a srácban! Hamarosan minden kiderül vagy mindenki derül...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kis összefoglaló a mai meccsről. Ahhoz képest hogy a Browns kezdőiből sokan fennt voltak egész jó volt. Ha Daniel nem csinál balfaszságot a punt után TD-T se szerzett volna a Browns.White végre mutatott valamit, jól játszott és volt egy 26 yardos elkapása. A futóknak jó napja volt Carrey jó volt, de Howard vitte el a showt. Volt egy 32 yardos elkapása valamint egy 16 yardos TD futása. Lasike is végre megmutatta mire lehet használni egy szép elkapás után hozott vagy 10 yardot, amolyan rögbis módon futott előre fejet lehajtva, majd nagy csattanások és vagy 3-an pattogtak le róla. Szép játék volt. A védelemből Glenn szerzett egy picket és összességében nem voltak rosszak. Gould viszont betolhatna egy pár felest meccs előtt, hátha célzó vízzel jobban menne neki...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Williams el is hasalt a fizikain...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Közben Arians dícséri az OL új jobb oldalát, hogy biza ettől lesz sokkal jobb a futójátékuk. Ha valaki nem tudná, a tavalyi jobb oldaluk nálunk van upgrade címén. És most ne kapjak agyhúgykövet bazmeg.
füligjimmy
Azért azt megnéztem volna, hogy azt mondja, hogy ejj de szarabb lett a támadófal.

Massie kezdőnek jött oké. Nekem se tetszik.
Larsen cserének jött. Ez nekem oké.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nade Arians csapata SB esélyes, mig mi csak a PO bejutásába reménykedünk.. szóval

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Közben Arians dícséri az OL új jobb oldalát, hogy biza ettől lesz sokkal jobb a futójátékuk. Ha valaki nem tudná, a tavalyi jobb oldaluk nálunk van upgrade címén. És most ne kapjak agyhúgykövet bazmeg.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Miután Teddy Bridgwater térdsérülést szenvedett a Vikings kitette John Sullivan centert. Nem tudom milyen állapotba van a sérülése után, de bőven megérne egy próbát.

Vannak egyéb falemberek, akik nekünk még érdekesek lehetnek: Geoff Schwartz, vagy Patrick Lewis. Depthnek megfelelnének. Sullivan fénykorában nagyon jó center volt.

McPhee sérülése kapcsán pedig erősen ferdít a klub úgy néz ki. Mondhatnám, hogy hazudik. Valószínűleg PUP lesz ebből.

Szerk. Érkezett waiverről K'Wuan Williams CB. Egykori Browns játékos. AFC-t annyira nem követem, szóval nincsen nagyon infom róla. Aki többet látta játszani, az mesélhetne róla.
tüsi91
Érdekes, ahogy utánna olvasgattam Wiiliams inkább nickel back volt. 2014 UDFA. Ami igazán érdekes, hogy van valami a térdével. A Browns orvosai szerint várhatna a műtéttel a szezon végéig. Azonban külső szakvélemény szerint most kéne műteni. Ezen össze is kaptak a felek és lényegében ezért lett cutolva.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Miután Teddy Bridgwater térdsérülést szenvedett a Vikings kitette John Sullivan centert. Nem tudom milyen állapotba van a sérülése után, de bőven megérne egy próbát.

Vannak egyéb falemberek, akik nekünk még érdekesek lehetnek: Geoff Schwartz, vagy Patrick Lewis. Depthnek megfelelnének. Sullivan fénykorában nagyon jó center volt.

McPhee sérülése kapcsán pedig erősen ferdít a klub úgy néz ki. Mondhatnám, hogy hazudik. Valószínűleg PUP lesz ebből.

Szerk. Érkezett waiverről K'Wuan Williams CB. Egykori Browns játékos. AFC-t annyira nem követem, szóval nincsen nagyon infom róla. Aki többet látta játszani, az mesélhetne róla.
tüsi91
Elvileg Sullivan felépült, nincs baja, csak van olcsóbb, ugyanolyan szintű ember a posztra. Kevés olyan csapat van ahol ne érne meg egy próbát.
spiczi
Ráadásul Berger tavaly az egyik legjobb center volt. Hülyék lettek volna kivenni onnan. Sajnos ez az nfl, next man up.
Sullivannak ha valóban egészséges szvsz lesz csapata, mert átlag feletti C. A kérdés talán inkább, hogy ki lehet a befutó. Több csapatba is upgrade lenne ha játéka kész.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben megvan a többi cut. Ugye Shawn és Grassu IR. Lamin Barrow and Jarret Grace waiwer. Robertson-Harris reserve/non football illness list... Kàr èrte egy atletik freak a tag, de nem nagyon volt egészséges az off seasonba. Sullivant én mindenképp megpróbálnám... Nem hiszem hogy csillagászati összeg lenne és ennél a Larsen-Edison duónál bármi jobb ahogy nézem...Teddy sérülése sajnálatos, sok AP futás várható idén...
Szerk. Royal úgy néz ki végre bevethető...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Miután Teddy Bridgwater térdsérülést szenvedett a Vikings kitette John Sullivan centert. Nem tudom milyen állapotba van a sérülése után, de bőven megérne egy próbát.

Vannak egyéb falemberek, akik nekünk még érdekesek lehetnek: Geoff Schwartz, vagy Patrick Lewis. Depthnek megfelelnének. Sullivan fénykorában nagyon jó center volt.

McPhee sérülése kapcsán pedig erősen ferdít a klub úgy néz ki. Mondhatnám, hogy hazudik. Valószínűleg PUP lesz ebből.

Szerk. Érkezett waiverről K'Wuan Williams CB. Egykori Browns játékos. AFC-t annyira nem követem, szóval nincsen nagyon infom róla. Aki többet látta játszani, az mesélhetne róla.
tüsi91
Elvileg Sullivan felépült, nincs baja, csak van olcsóbb, ugyanolyan szintű ember a posztra. Kevés olyan csapat van ahol ne érne meg egy próbát.

Szerkesztette: spiczi
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Volt is értelme McPhee-t szétszopatni a szezon végén, a Frisco elleni meccs után mehetett volna IR-re, meg térdet műttetni, ahogy Royal, meg egy rakás nímand pihentetve volt. Fox egyre nagyobb kalap szar. Nem is érdemel ez a franchise egy normális edzőt, csak egy ilyen 15 évvel ezelőtti szezonjából élő keresztény-konzervatív Pintér Attila Deluxe bullshit generátort. És még finom voltam.

Teddy.... hát ha tényleg így szétment a térde, most olvasom, hogy mentő vitte be a sürgősségire, az nem gyenge.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miután Teddy Bridgwater térdsérülést szenvedett a Vikings kitette John Sullivan centert. Nem tudom milyen állapotba van a sérülése után, de bőven megérne egy próbát.

Vannak egyéb falemberek, akik nekünk még érdekesek lehetnek: Geoff Schwartz, vagy Patrick Lewis. Depthnek megfelelnének. Sullivan fénykorában nagyon jó center volt.

McPhee sérülése kapcsán pedig erősen ferdít a klub úgy néz ki. Mondhatnám, hogy hazudik. Valószínűleg PUP lesz ebből.

Szerk. Érkezett waiverről K'Wuan Williams CB. Egykori Browns játékos. AFC-t annyira nem követem, szóval nincsen nagyon infom róla. Aki többet látta játszani, az mesélhetne róla.

Szerkesztette: tüsi91