Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hoyer kurva jó volt tegnap. Hiba nélkül, precízen játszott. Azt tudtuk róla, hogy nem egy nyeretlen kétéves, de a tegnapi produktuma minden várakozást felülmúlt. Szerintem a Colts ellen neki megyünk vele, amilyen rossz az ottani védelem könnyen elég lehet a vele nyomatott biztonsági játék. De ha futni kell az eredmény után és extrát kell hozzátenni, akkor kiderül majd, hogy miért mondta azt a Texans, hogy inkább Brock Osweiler. Nincs ezzel gond láttuk, amikor a Brownsnál volt, hogy a szezon elején, amikor ment a futás, akkor Hoyer elmanagelte a csapatot, aztán láttuk, hogy utána lekiabálták a pályáról. Szerintem Cutler a tegnapit nem hozta volna le ilyen magas szinten. Azt is hozzá kell tenni, hogy Loggains sokkal jobb meccset hozott le, mint eddig, ami egyébként kurvára nem nagy szó, de tegnap úgy nézett ki a támadósor, mint egy NFL csapat. Jó volt a pass prot, ment a futás, s a Lions védelme meg elég gyenge. Howard nagyon bivaly, türelmes, s felfogja mi történik előtte. Ha robbanékony lenne akkor a második körben választották volna ki. Blitz pickupban van hova fejlődnie, s messze nincs olyan jó keze, mint Fortenak, de azt hiszem, hogy most mindenki elégedett. Jefferyt Slay levette, de Royal úgy játszik, ahogy vártuk tőle tavaly, s amit hiányoltunk 8 évig. White sérüléséért kár, de Meredithet is tudtuk használni. Tényleg egész jól nézett ki a csapat, de 17 pont kurvára kevés a mai ligában így is.

Ezt a meccset a védelem nyerte meg. A Lions ellen tényleg szívjuk magunkat mindig, főleg itthon, de ez nem akármilyen pofánverés volt a védelemtől, s most kivételesen pozitív irányban. Youngot igaz levették (sok double teamet kap, s rohadtul kéne McPhee), de pl Acho nagyon aktívan dolgozott. Suttont a Cowboys eltakarította, tegnap ő volt az úr. Freeman tényleg nagy előrelépés, de a védelem jelenlegi legjobb játékosa Bryce Callahan. Tegnap Porter kidőlése után kiment szélre, hát aki szembe jött azt leradírozta. Ha konstansan képes lenne ilyen játékra, akkor ez a védelem nagyot lépne előre. Persze Glenn is okés volt, LeBlanc kellemes meglepetés. Jones-Quartey ideális esetben nem kezdő, vagy nagyot üt valakin, vagy elszáll a picsába. Amos szerintem jobb box safety lenne, de nincs normális free safety a keretben.

A kérdés az, hogy számíthatunk-e arra, hogy jövő héten is mindenki NFL szintű játékosnak fog tűnni a csapatból. Ha igen, akkor minden esélyünk meg van a Colts legyőzésére.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok! De nehéz ezt kinyögni.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mindent a helyén kell kezelni, a Lions jelenleg hasonlóan szar mint mi, de a W az W 😊 ... Jó volt végre megtörni a Lions és a hazai pálya átkát. Az O még mindig rengeteget kell hogy fejlődjön 17 pont azért nem mondható soknak. A futójáték éledezik és az O fal is jobban összeállt talán...( vagy csak a Lions D volt fos, vagy is-is) Howard nagyon bíztató volt, ne siessük el hogy ő a jövő Forteja, de van benne pitenciál. Royalnak bele telt egy kis időbe, de ő idén érkezett meg igazán Chicagóba. Végre az O playcall és game plan nem volt olyan szörnyű, mint az eddigi meccseken. Végre volt slant amiket AJ és White rendre megoldott. A futás jól ment és az O fal jobban dolgozott mint az eddigi meccseken (persze ehhez kellett a Lions is) Jimmy említette hogy Hoyer passzainak nagy része nem volt több 10 yardnál. Ebben az esetben tudtunk így is haladni, a meccs előtt írtam is hogy Loggains helyében megpróbálnamám a Lions LB sorát tánadni és ezekkel a rövid gyors passzokkal, slantekkel meg is tettük ezt. A D ott volt most a szeren. Futás és passz elleni védekezés is jó volt. Ha nincs az ST balfaszkodása a végén akkor a D 6 ponton tartotta volna a Lionst amit nem gondoltam volna a meccs előtt. Jones, Tate, Boldin és Ebron azért szép fegyver arzenál és nem hittem hogy a fiatal secondary így meg tudja fogni őket. Ha nem is folyamatosan, de azért tudtunk nyomást helyezni Staffordra. 2 pick 2 fiatal CB-től elég bíztató (Fullernek azt hiszem erősen kell harcolnia ha vissza akarja majd kapni a helyét...) Hall amikor pályán van mutat szép dolgokat. Timu játéka goal line szituban nagyon fontos játék volt. A védelem lelke azonban Freeman. Mindenhol ott van, magabiztosan szerel, jól blitzel. Eddig titkos fegyver legjobb vétele volt szvsz. Remélem White sérülése nem súlyos, mert végre kezdett belerázódni. Látszik a srácon hogy nagyon akar bizonyítani, az biztos hogy remek mentalitása van. Nem kell túlértekelni a sikert van még hova fejlődni, de most végre mutatott valamit a csapat ami bizakodásra adhat okot. Következik a Colts akik finoman szólva sincsenek csúcs formában...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az eredmények alapján a PFF-nél sztem csodálkoznak, hogy Bell miért nem játszott többet Howard helyett. Hoyer a ligal legjobb QB-ja jelenleg.

27 of Bears QB Brian Hoyer's 38 attempts in Chicago's win over Detroit traveled less than 10 yards downfield. He completed 23, incl. 2 TDs

Broken cover, meg 3&9-re 4 yardosok, 2&11-nél 2 yardos. Ha ezek nem negatív playek, akkor komolyan elmagyarázhatnák nekem, hogy a labdavesztésen kívűl mi a fasz a negatív play. Nincs ezzel bajom, amikor Hoyer a QB, ezt kel játszani, kurva jó volt a a D, megvolt a fasza field pozi, a bírók megettek egy faultot, sima 3 pontos siker.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-vrQ8QAxBkg.gif
füligjimmy
Hé a férfi csöcs csalás!
hpeter93
A csöcsöknek az érzelmeket kell kifejeznie, az átélt élményekre kell reflektálnia, különben nem más, mint filléres erotika.

Howard a kezdő RB, nyerünk a Texans ellen. Ha nem El Barto a kicker, nyerünk a Texans ellen. Minimum. Ezt most kiizzadtuk. Egymás keblére borulva kell pityeregnünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-dI2z3DLKW8.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
NEM MÁSZUNK!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-vrQ8QAxBkg.gif
füligjimmy
Hé a férfi csöcs csalás!

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-vrQ8QAxBkg.gif

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Győzelem!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Még szép itt van a liga legjobb DL embere.. Unrein és Captain Washingot személyébe.. minek a mélyítés
ricsiii83
Azért jött Wilson, mert Bullardnak van vmi a lábujjával. Mivel Wilson távozott is ez azt jelenti, hogy Bullard tud játszani, és meg van az 5 ember az aktív keretbe. Nem egy atomfizika ez...

Ma Devin Taylor úgy megfogja dugni Massiet, hogy azon a bizonyos számú csatornán is ritka az olyan. Szerencse, hogy nem játszik Ansah, így talán Lenot ott lehet hagyni egyedül. Remélem ez a kretén már az elején is megnyújtja a pályát 1-2 downfield shottal (hát kellene hozzá támadófal), mert ha szokásosan betömörítjük a pályát 10 yardon belülre, akkor kalap-kabát. Hoyer hozni fogja magát más kérdés, hogy ez tuti nem elég egy győzelemre, merthogy a védelem hogyan nem fog 30 pontot kapni arra nem jöttem rá. Ezzel a pass rush-sal ami nekünk van körberöhögik a secondaryt, főleg Porter lesz szopón Jones ellen. Akkor lehet esélyünk sztem, ha a futójáték Howarddal és Bell-lel belendül és tényleg hatékony lesz. Persze ilyen nyilván nem lesz, mert valaki elkúrja a blokkot, jön egy minusz 3 yard, utána egy incomplete, majd egy screen 2 yardért és jövünk le.

Remélem nem lesz igazam, de egyenlőre nem látom, hogyan lehet ebből győzelem.
tüsi91
Én azért nem vagyok ilyen borúlátó. A pass rushunk gyenge, de a Detroit OL messze a leggyengébb amivel szembe kerülünk eddig. Azt sejtettem hogy nem a Phily és főleg nem a Dallas OL ellen döntünk majd sack rekordokat, de a Detroit ellen remélem nagyobb nyomást tudunk generálni. Ha én lennék Loggains megpróbálnám a Lions LB sorát támadni. Levy sérülésével egy épkézláb kezdő szintű LB-e van a Lionsnak szóval ezt ki kéne használni. Miller bevonása a játékba nagyon fontos lesz. Illetve ez ellen az LB sor ellen kéne végre pár slant a 2 cula WR-nek meg kéne oldania. Azért ez a Lions D Levy és Ansah nélkül sebezhető. Ha Massie ma is masszívan szenved remélem lecserélik a picsába és többet pálya közelébe se kerül. Azt viszont én se látom hogy fogjuk meg Jonest, Tatet és Boldint hogyha nem lesz nyomás Staffordon...Ez az első meccs amit nem tudok élőben nézni 😕 túl korán van 😀 ...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Néztem tegnap a Clemson-Louisville meccset. Hát Deshaun Watson nem volt túl neggyőző. Volt pár szép futása, de passzjátékban nem mutatott sokat... Szóval hát nem biztos hogy ő kéne legyen az elsődleges Cutler helyettes aspiráns... Mondjuk ez egy meccs volt...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még szép itt van a liga legjobb DL embere.. Unrein és Captain Washingot személyébe.. minek a mélyítés
ricsiii83
Azért jött Wilson, mert Bullardnak van vmi a lábujjával. Mivel Wilson távozott is ez azt jelenti, hogy Bullard tud játszani, és meg van az 5 ember az aktív keretbe. Nem egy atomfizika ez...

Ma Devin Taylor úgy megfogja dugni Massiet, hogy azon a bizonyos számú csatornán is ritka az olyan. Szerencse, hogy nem játszik Ansah, így talán Lenot ott lehet hagyni egyedül. Remélem ez a kretén már az elején is megnyújtja a pályát 1-2 downfield shottal (hát kellene hozzá támadófal), mert ha szokásosan betömörítjük a pályát 10 yardon belülre, akkor kalap-kabát. Hoyer hozni fogja magát más kérdés, hogy ez tuti nem elég egy győzelemre, merthogy a védelem hogyan nem fog 30 pontot kapni arra nem jöttem rá. Ezzel a pass rush-sal ami nekünk van körberöhögik a secondaryt, főleg Porter lesz szopón Jones ellen. Akkor lehet esélyünk sztem, ha a futójáték Howarddal és Bell-lel belendül és tényleg hatékony lesz. Persze ilyen nyilván nem lesz, mert valaki elkúrja a blokkot, jön egy minusz 3 yard, utána egy incomplete, majd egy screen 2 yardért és jövünk le.

Remélem nem lesz igazam, de egyenlőre nem látom, hogyan lehet ebből győzelem.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Amilyen gyorsan leigazoltuk CJ Wilsont olyan gyorsan waiveltük is. Brauneckert pedig felhozták PS-ből...
Tomcsik
Még szép itt van a liga legjobb DL embere.. Unrein és Captain Washingot személyébe.. minek a mélyítés

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amilyen gyorsan leigazoltuk CJ Wilsont olyan gyorsan waiveltük is. Brauneckert pedig felhozták PS-ből...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Holnap Howard lesz a kezdő rb??
ricsiii83
Sanszos mivel Langford és Carey is sérült...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Holnap Howard lesz a kezdő rb??

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz
ricsiii83
Most hirtelen elsőre nem értettem, mi az, hogy "felcsőrőzném sexy rexyt", de aztán szerencsére újra elolvastam......😊
csi77
A Sex Cannon mindenkiből előhozza a rejtett ösztönöket.

Összeállhatna a Lynch-Goldman ügyvédi iroda, ugyanitt hitelminősítő. Egyébként ha Tannehill, vagy Carson Palmer így folytatja, jövőre Cutlernek lehet 2 új kérője is, és ezt most minden poén nélkül gondolom. Saját bevallásai szerint is jövőre még simán nekimegy a szezonnak, de utána már elgondolkodik a visszavonulásaon. Legalábbis egy augusztusi interjúban ezt mondta. Szóval....

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
bacsii Chicago Bears 111
Max annyit, hogy tradeljünk Paxton Lynchért két első köröst.
tüsi91
Igen, már csak azért is nagyon elhamarkodott ötlet, mert tavaly ilyenkor szerintem sokan hihették még, hogy a Paxton Lynch egy óramárka, vagy ügyvédi iroda.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz
ricsiii83
Most hirtelen elsőre nem értettem, mi az, hogy "felcsőrőzném sexy rexyt", de aztán szerencsére újra elolvastam......😊
csi77
Főleg, hogy csörizném van ott 😀dDd

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Garoppolo, Lynch komolyan egyre jobb, nem kellene itt abbahagyni. Ott van még Connor Cook, vagy akár Colt McCoy, sőt szerintem akár Tarvaris Jackson is elérhető lesz. Annak mindenesetre örülök, hogy Siemiant is sikerült királlyá koronázni egy jó meccs után.

Kételyek közt álltam fel a székből hétfő hajnalban, de rövid időn belül teljesen megnyugodtam, hiszen gyorsan sikerült kihozni, hogy Hoyerral jobb az offense, mint Cutlerrel. Nyilván ameddig a meccs tartott addig ezt láttuk is a szerzett 3 ponttal.
----------------

Nézegetve a meccset a támadósnapeknél az 5 falemberből 3 mindig elvégzi a munkáját, 2 nem. Utóbbiból általában egy mindig Massie, a többiek váltakoznak. Ha esetleg 4-en is eltalálják mit kellene csinálni, akkor már előrefele is tudunk menni, kivéve ha Paulsen nem bassza el a blokkolást. Ő is egy remek igazolás volt, csak nála már eladni sem tudod, hogy fiatal és lehet jobb. A Green Bay offense ezt a Lions védelmet (Ansah és Levy most sem lesz) simán lepofozta a pályáról az első félidőben, epekedve várom, hogy mi elérjük-e a 10 pontot, akkor, amikor még tétje is van a meccsnek.

A védelem megint kap 30 pontot, bár legalább most nem elit támadófal ellen játszunk. Goldman nélkül a futás elleni védekezés egy masszívat visszalépett, passrush nincs, azt meg tudtuk, hogy a secondary nem jó. Kíváncsi vagyok hogyan oldjuk meg vagy legalábbis hogyan szeretnénk megoldani a Lions passzjátéka elleni védekezést. Gondolom Porter követi majd Jonest a szélén. Porterről azt tudjuk, hogy a gyors, jó mélységi célpontok ellen szenved, főleg úgy, hogy általában picsa besegítést nem kap. Glenn és Callahan meg attól függően Tate vagy Boldin, hogy ki áll fel slotba. Glenn rossz volt a Cowboys ellen, de Hall elő sem került, ezt azért nehéz megemészteni, pedig a srác jó dolgokat mutatott az első két meccsen. Riddick viszont 8+ elkapás 80+ yard, mert sebességből senki nem veszi fel vele a versenyt.

Ami picit mellettünk szólhat, hogy a Lions ellen azért itthon mindig felszívjuk magunkat, de Lovie óta 0-6 a mérleg, szóval mit lehet erre mondani. Max annyit, hogy tradeljünk Paxton Lynchért két első köröst.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz
ricsiii83
Most hirtelen elsőre nem értettem, mi az, hogy "felcsőrőzném sexy rexyt", de aztán szerencsére újra elolvastam......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én azért elöbb a tradelgetés helyett felcsörizném sexy rexyt nincs-e kedve egy last ridehoz

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Paxton Lynch... Denver úgy látszik megtalálta az emberét Siemian személyében, ha ilyen jól tolja sztem év végén egy 2dik+késői körös pickért elhozhatnánk Lynchet (s az első körössel meg OT KELL draftolni).
Tito05
Nyilván akit kiszorít Trevor Siemiaú, azért adnék egy 2. köröst.
füligjimmy
És mi biznisz lenne a denverieknek eladni a tavalyi első körösüket egy év után 2. körért? (Bár tény, hogy ha így folytatjátok a tavalyi 1/26 lehet nem lesz nagyon messze majd a ti idei 2. körösötöktől). - No offense.

De ennek ellenére inkább megtartom az első körösömet, Trevor ha tol is egy jó évet sem biztos, hogy évekre megoldás, csak maximum jó kezdet. Aztán 2-3 év után már el lehet gondolkozni traden.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A sok nagy talány mellett jönnek a még nagyobb talányok. A QB kérdés mindenkit foglalkoztat. Nem kell az NCAA-ig menni. Maradjunk az NFL-en belül. Ki lehet szerintetek az aki szerintetek pótolni tudná Cutlert vagy jobb opció lenne nála? Garoppolo megérne nekünk pl egy első kört?
Süsü
Paxton Lynch... Denver úgy látszik megtalálta az emberét Siemian személyében, ha ilyen jól tolja sztem év végén egy 2dik+késői körös pickért elhozhatnánk Lynchet (s az első körössel meg OT KELL draftolni).
Tito05
Nyilván akit kiszorít Trevor Siemiaú, azért adnék egy 2. köröst.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson