Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox on Barth: "I think the kicker missed one kick. It was plus-50. I don’t know that that was his forte coming in to begin with.”

Én is olyan kickert alkalmaznék, aki nem tudja berúgni az ötveneseket.
füligjimmy
Nincs olyan sok belőlük.
Jakehomer
Azért 5 meccsenként egyet illene, dehát nem szakmám. Főlegm ha a franchise edzőnk filozófiája, hogy a QB ne adja el a labdát, és rúgjunk field gólokat. 3&15-re 4 yardos dig, oké bajnok, majd elkapás után meglesz a többi.

Azért bosszant ez a vereség kurvára, mert akárhogy gondolkodok, ebből a Colts keretből 4 jáétkost tudnék bekiabálni hozzánk a kezdőbe: Bandi, Paris offense, Anderson, meg Vontae. Jah, Vinatieri. Akkor 5.
füligjimmy
 en.wikipedia.org/wiki/Bubba_Paris ??
Borbinho
Hilton


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fox on Barth: "I think the kicker missed one kick. It was plus-50. I don’t know that that was his forte coming in to begin with.”

Én is olyan kickert alkalmaznék, aki nem tudja berúgni az ötveneseket.
füligjimmy
Nincs olyan sok belőlük.
Jakehomer
Azért 5 meccsenként egyet illene, dehát nem szakmám. Főlegm ha a franchise edzőnk filozófiája, hogy a QB ne adja el a labdát, és rúgjunk field gólokat. 3&15-re 4 yardos dig, oké bajnok, majd elkapás után meglesz a többi.

Azért bosszant ez a vereség kurvára, mert akárhogy gondolkodok, ebből a Colts keretből 4 jáétkost tudnék bekiabálni hozzánk a kezdőbe: Bandi, Paris offense, Anderson, meg Vontae. Jah, Vinatieri. Akkor 5.
füligjimmy
 en.wikipedia.org/wiki/Bubba_Paris ??

Én Amost elfogadnám hozzánk (bár nem tuti h kezdőbe), bár Geathers és Green is elég biztató. Trevathan segíthetne nálunk a passz def-en (nickel v dime-ban is). Az, hogy szedtetek sok sacket elég becsapós, mert kalap fos az OL-ünk, szóval a pass rushotóktól nem estem hasra.

Viszont amikor Paganoról Foxra váltott a kamera, és ugyan azt a tanácstalanságot láttad a két edzőn, az elég priceless volt...
A mi csoportunkban simán utolsó fordulókig harcban lennétek a PO-ért, itt viszont a top 10-es draftcetli lehet a legjobb, ami jöhetne a szezon után (nem lenézve titeket, de Vikes-GB elég gyanús, hogy előttetetek zár, a maradék WC helyre meg elég nagy a sor).
A szomorú az, hogy amióta nézek NFL-t, a GB valahogy mindig jó, a Pats valahogy mindig jó, az Indy meg a Bears meg soha sem kiemelkedő. Sőt, megkockáztatom, Luckon és előtte PM-en kívül alig van/volt különbség a keretek közt...

Jöhetnének még szerencsétlenebb franchise-ok szurkolói is hasonló szöveggel, de tényleg eléggé felbaszós/szánalmas, hogy éveken át nem tud előrébb lépni egy-egy csapat, sőt.
Aztán jön egy újabb rebuild, és majd jobb lesz.


A tegnapi meccsről meg: két ekkora balfasz társaságot ritkán látni egymás ellen. Amikor esetleg nem droppolt az elkapó, akkor visszafújták holdingra, tök8, melyik oldalon.
Szomorú, hogy az Urlacher/Tommie Harries/Briggs/Peanut féle játékosokhoz még csak hasonló kaliber sem futkos most a Soldier fielden...Nekem az volt az első olyan def, ami rettegett volt és láttam is játszani.

Sorry picit hosszú lett.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Fox on Barth: "I think the kicker missed one kick. It was plus-50. I don’t know that that was his forte coming in to begin with.”

Én is olyan kickert alkalmaznék, aki nem tudja berúgni az ötveneseket.
füligjimmy
Nincs olyan sok belőlük.
Jakehomer
Azért 5 meccsenként egyet illene, dehát nem szakmám. Főlegm ha a franchise edzőnk filozófiája, hogy a QB ne adja el a labdát, és rúgjunk field gólokat. 3&15-re 4 yardos dig, oké bajnok, majd elkapás után meglesz a többi.
füligjimmy
Jogos kritika, hogy miért rúgat vele 50 körülit, amikor tudja, hogy nem megy neki (igaz, tegnap kivételesen nem a távolság hiányzott, egyszerűen melléganózta). Meg az is, hogy akkor miért Barthot igazolták le, csak nehéz értelmes rúgót találni, ide talán jobb lenne egy boom or bust erős lábú gyerek.

Bosszantó vereség volt...

Perception is reality.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox on Barth: "I think the kicker missed one kick. It was plus-50. I don’t know that that was his forte coming in to begin with.”

Én is olyan kickert alkalmaznék, aki nem tudja berúgni az ötveneseket.
füligjimmy
Nincs olyan sok belőlük.
Jakehomer
Azért 5 meccsenként egyet illene, dehát nem szakmám. Főlegm ha a franchise edzőnk filozófiája, hogy a QB ne adja el a labdát, és rúgjunk field gólokat. 3&15-re 4 yardos dig, oké bajnok, majd elkapás után meglesz a többi.

Azért bosszant ez a vereség kurvára, mert akárhogy gondolkodok, ebből a Colts keretből 4 jáétkost tudnék bekiabálni hozzánk a kezdőbe: Bandi, Paris offense, Anderson, meg Vontae. Jah, Vinatieri. Akkor 5.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Fox on Barth: "I think the kicker missed one kick. It was plus-50. I don’t know that that was his forte coming in to begin with.”

Én is olyan kickert alkalmaznék, aki nem tudja berúgni az ötveneseket.
füligjimmy
Nincs olyan sok belőlük.

Perception is reality.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoyer kezd a Colts ellen, leszopunk, Jax ellen Cutler, kiszopunk hazai pályán, Foxot kirúgják. Remélem.
füligjimmy
Ez eddig 50%
hpeter93
Szerintem szoros meccsen nyer a Bears vasárnap, tök mindegy ki lesz a QBtok és ezáltal Fox marad továbbra is a HC. Én kérek előre is elnézést. De nézzétek a dolog jó oldalát, legalább lehet a W után berakni cicis gifet. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pedig még egy ilyet is beszereztem...
 www.facebook.com/photo.php?fbid=1130510023696072&set=a.242592135821203.60374.100002112559135&type=3&theater

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox on Barth: "I think the kicker missed one kick. It was plus-50. I don’t know that that was his forte coming in to begin with.”

Én is olyan kickert alkalmaznék, aki nem tudja berúgni az ötveneseket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Basszus most végeztem a melóba... Néztem kikaptunk majd nézem a statokat és nem értem hogy hogy ...??? Visszanézem a meccset amint tudom...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amellett ne menjünk el szó nélkül, hogy Jeffery, akinek egyébként megalszik a tej a szájában, szétbaszta a kispadot sisakjával (túlzok, mert ilyen a természetem).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Hát nem láttad a Cowboys ellenit, amikor 20 pontos hátrányból visszajött 14 pontra, aztán 21 pontról megint 14-re? Az smafu? 300 yard 2 TD 0 INT! Pro Bowl, bébi. Hoyer kezd a Colts ellen, leszopunk, Jax ellen Cutler, kiszopunk hazai pályán, Foxot kirúgják. Remélem.
füligjimmy
Ez eddig 50%
hpeter93
Csak ~33,3%. Ezután a meccs után kétlem, hogy 6 visszakerül a kezdőbe, de fene tudja.
füligjimmy
Én biztos nem raknám vissza. Hoyer tett annyit, hogy maradjon, Cutler meg nem.tett annyit az elején, hogy visszarakják. De erről majd hosszabban később. Ezt az utolsó playt azért nehéz megemészteni, azt hittem AJ megver valakit.
tüsi91
7 yardos átlaggal futottunk, nyomás sehol, elkapók route-ot futottak, meg 5 yardos játékból csináltak 15 yardosat. Hoyert a Dallas D, ami szintén elég kalap szamóva, megette elevenen. A mérlegünk meg 1-2 Hoyerral, de a statok tényleg kurva jók. Csak eredmény nincs. Én a csúcson hagynám ezt abba. Dehát mindenki abba bukik bele, ami neki jólesik. Egyébként egyikőjük se lesz itt 2018-ban, szóval tökmindegy.
füligjimmy
A legszebb az volt, amikor ott álltál, az ellenfél 20 yardosán 2 minute warning meg volt, és hívsz 4 passz kísérletet, ahol az elsőnél kifut az elkapód, hát gyönyörű de tényleg, nem értem mit akartak még most sem. A többi pedig szart sem érő rövid passz vagy incomplite. Persze a harmadiknál Massie nyom egy holdingot, 3& 15 Nyomatsz egy 4 yardos check down passzt, amiből Royal nagy nehezen kihoz 8 yardot. 4&7 rá dobod az UDFA elkapodra aki a pálya közepén van 2 emberrel a nyakán és még a passz is elég nehéz volt, hát köszi. Így kell elkúrni az egészet.

Ui: Persze arról beszél mindenki, hogy QB- kell első körben, holott kurvára nem ez a legnagyobb problémád, de bánom is én, húzzunk qb-t, aztán majd elpadozik valaki mögött egy évet, hogy kiderüljön 2 év múlva hogy mégsem akkora talentum mint hitte mindenki, de legalább lesz újabb 7 éved szétveretni a fos fal mögött, hogy kereshess másik qb-kat 2024-re.
Ja és Jax-et tuti megverjük és hozunk egy 6-10 szezont, hogy majd tradelgessünk a 2. helyért a csoda qb-ért akivel szárnyakat kapunk.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát nem láttad a Cowboys ellenit, amikor 20 pontos hátrányból visszajött 14 pontra, aztán 21 pontról megint 14-re? Az smafu? 300 yard 2 TD 0 INT! Pro Bowl, bébi. Hoyer kezd a Colts ellen, leszopunk, Jax ellen Cutler, kiszopunk hazai pályán, Foxot kirúgják. Remélem.
füligjimmy
Ez eddig 50%
hpeter93
Csak ~33,3%. Ezután a meccs után kétlem, hogy 6 visszakerül a kezdőbe, de fene tudja.
füligjimmy
Én biztos nem raknám vissza. Hoyer tett annyit, hogy maradjon, Cutler meg nem.tett annyit az elején, hogy visszarakják. De erről majd hosszabban később. Ezt az utolsó playt azért nehéz megemészteni, azt hittem AJ megver valakit.
tüsi91
7 yardos átlaggal futottunk, nyomás sehol, elkapók route-ot futottak, meg 5 yardos játékból csináltak 15 yardosat. Hoyert a Dallas D, ami szintén elég kalap szamóva, megette elevenen. A mérlegünk meg 1-2 Hoyerral, de a statok tényleg kurva jók. Csak eredmény nincs. Én a csúcson hagynám ezt abba. Dehát mindenki abba bukik bele, ami neki jólesik. Egyébként egyikőjük se lesz itt 2018-ban, szóval tökmindegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát nem láttad a Cowboys ellenit, amikor 20 pontos hátrányból visszajött 14 pontra, aztán 21 pontról megint 14-re? Az smafu? 300 yard 2 TD 0 INT! Pro Bowl, bébi. Hoyer kezd a Colts ellen, leszopunk, Jax ellen Cutler, kiszopunk hazai pályán, Foxot kirúgják. Remélem.
füligjimmy
Ez eddig 50%
hpeter93
Csak ~33,3%. Ezután a meccs után kétlem, hogy 6 visszakerül a kezdőbe, de fene tudja.
füligjimmy
Én biztos nem raknám vissza. Hoyer tett annyit, hogy maradjon, Cutler meg nem.tett annyit az elején, hogy visszarakják. De erről majd hosszabban később. Ezt az utolsó playt azért nehéz megemészteni, azt hittem AJ megver valakit.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát nem láttad a Cowboys ellenit, amikor 20 pontos hátrányból visszajött 14 pontra, aztán 21 pontról megint 14-re? Az smafu? 300 yard 2 TD 0 INT! Pro Bowl, bébi. Hoyer kezd a Colts ellen, leszopunk, Jax ellen Cutler, kiszopunk hazai pályán, Foxot kirúgják. Remélem.
füligjimmy
Ez eddig 50%
hpeter93
Csak ~33,3%. Ezután a meccs után kétlem, hogy 6 visszakerül a kezdőbe, de fene tudja.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Pedig komolyan kezdtem elhinni hogy a két gyenge csapatból képesek vagyunk mi győztesként kikerülni de nem jött össze 😕 amúgy az utóbbi hetekben több meccsen láttam olyat végül inc passnak adni amiből most egy halk hazai pályás stands lett... lehet forditva nekünk vakarták volna a fejüket... kár ezért, de a philly még gázabb volt ahogy adtak egy ajándék w-t a lionsnak, megint lesünk felfelé a csoport aljáról.
davemayer
Mert amúgy, most őszintén, mit vártál?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Hoyer kezd a Colts ellen, leszopunk, Jax ellen Cutler, kiszopunk hazai pályán, Foxot kirúgják. Remélem.
füligjimmy
Ez eddig 50%

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Pedig komolyan kezdtem elhinni hogy a két gyenge csapatból képesek vagyunk mi győztesként kikerülni de nem jött össze 😕 amúgy az utóbbi hetekben több meccsen láttam olyat végül inc passnak adni amiből most egy halk hazai pályás stands lett... lehet forditva nekünk vakarták volna a fejüket... kár ezért, de a philly még gázabb volt ahogy adtak egy ajándék w-t a lionsnak, megint lesünk felfelé a csoport aljáról.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a Colts Luck nélkül egy sima 2-14-es csapat. Ezek szerint mi is...

Hogy a faszba kaphatsz a 4. negyedben 1 perc alatt TD-t, miután végigmeneteltél a pályán? Aztán elhagyod a lasztit.
csi77
Meredith minden meccsen eddig 1 drop, 1 fumbli. UDFA a csávó. Red zone büntetések elfogadhatatlanok. Vikings ellen Hoyer jó egy masszív 150 yardra. De megoldott minimum 4 passzt kurva szépen, checkdown passzokban erősek vagyunk. 500 yard, 23 pont. És Barto még mindig a keretben. A Colts (Bandi) bárki ellen felpakol 26 pontot (hármat ajándékba kaptak). Bárki ellen. Nyilván felteszi az ember a kérdést, hogy Unrein és Prosizinksy miért van a pályán. De nekem ne mondja senki, hogy ebben a csapatban nincs elég tehetség, meg kell még 5 év. Van tehetség. Elő kell hozni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ez a Colts Luck nélkül egy sima 2-14-es csapat. Ezek szerint mi is...

Hogy a faszba kaphatsz a 4. negyedben 1 perc alatt TD-t, miután végigmeneteltél a pályán? Aztán elhagyod a lasztit.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tulajdonképpen voltak jó dolgok, de mégis kikaptál egy szar csapat ellen. Jön szembe majd jobb együttes is, na azt majd öröm lesz nézni.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Isten Éltesse Mr. Singletary urat az 58.-ik születésnapján!

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Trade 4 Tinkiwinky Dipsy Lala Poe!


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A pass rush helyett én a szeretet mindent elsöprő erejét használnám.
füligjimmy

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A pass rush helyett én a szeretet mindent elsöprő erejét használnám.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A D-falról érdemes pár szót ejteni.

Unrein teljesen súlytalan, futás ellen néha láttam megvillan, de pass siettetésben teljesen homály, ami nagyon fájó, hogy a harmadik körös Bullardod nem képes jobb játékot mutatni, néha amikor fent volt azt láttam, hogy irgalmatlanul arrébb rakták vagy beszívatták, talán jövőre lesz belőle egy megbízható csere, aki a snappek 50%-ban fent lehet, ha nem akkor nem tudom mi lesz belőle.

Hicks, aki solidan idejött, és körülbelül így is játszik, na persze neki sosem a pass rush volt az erőssége, de azért na, A lions ellen volt egy szép sackje, amit erőből megcsinált és kb ennyi. Futás ellen nem igazán figyeltem a munkáját, de ha annyira király lett volna nem futnak szarrá az első három meccsen.

Goldman/Sutton, amíg Goldman volt talán egy fokkal jobban nézett ki a fal közepe, bár múlthéten Sutton is jó volt, de ezt inkább tudom be a szar Lions falnak, mert előtte a Cowboys ellen Sutton egy rakás szar volt, akit úgy raktak arrébb, mint egy lekváros üveget.

Washingtonnak van egy sackje, ezen kívül volt egy bemozdulása ennyire emlékszem tőle, nem túl sok.


Egy szó mint száz, tele vagy teljesen átlagos munkásemberekkel, akik ugyan nem csinálnak nagy fasságot, a szereléseket is szépen megcsinálják, és félrelökni sem annyira könnyű őket mint tavaly de kb ennyi.
Ami nehezít az egészen, hogy nincs Mcphee, aki tavaly sokszor indult DE pozícióból, és sokszor duplázni kellett, ami azért sokat segített a többieknek.

Hozzá kell tenni, hogy a szélső LB-k sem mutatnak semmit, Young halovány, Houston kinyírta magát, Floyd teljesen súlytalan, ha valaki figyelte a játékát, nagyjából leírható egyszerűén mit csinál ha a QB-ra küldik. Elindul kifelé, megpróbálja körbefutni az emberét, majd látja, hogy ez nem sikerül, küzd egy kicsit és vége a playnek, és ezt nyomja meccsenként 10-szer, eddig tényleg Mcllelin szint.

Szerkesztette: hpeter93