Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Nagyon rég vártam már ilyen közönnyel egy bears-packerst, talán még soha. Ez az 1-5 hihetetlen demoralizáló tud lenni... tavaly sem voltunk jók de akkor még őszintén tudtam drukkolni ennek a tarsaságnak, most meg szinte várom a végét h lássuk mi fog történni a black monday-en. Vagy van sztetek olyan forgatókönyv hogy kirúgják Foxot év közben? Sztem mi nem az a franchise vagyunk, ez kb az egyetlen ami megmenti ettől kb.
davemayer
Az estével kapcsolatban felkészültem mindenre, még egy 50-0-ás vereség sem hatna meg, nem várok semmit. De fel fogok kelni és megnézem.

Hajrá Medvék!
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Nagyon rég vártam már ilyen közönnyel egy bears-packerst, talán még soha. Ez az 1-5 hihetetlen demoralizáló tud lenni... tavaly sem voltunk jók de akkor még őszintén tudtam drukkolni ennek a tarsaságnak, most meg szinte várom a végét h lássuk mi fog történni a black monday-en. Vagy van sztetek olyan forgatókönyv hogy kirúgják Foxot év közben? Sztem mi nem az a franchise vagyunk, ez kb az egyetlen ami megmenti ettől kb.
davemayer
Szerintem az 1-7 és a by week az.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Nagyon rég vártam már ilyen közönnyel egy bears-packerst, talán még soha. Ez az 1-5 hihetetlen demoralizáló tud lenni... tavaly sem voltunk jók de akkor még őszintén tudtam drukkolni ennek a tarsaságnak, most meg szinte várom a végét h lássuk mi fog történni a black monday-en. Vagy van sztetek olyan forgatókönyv hogy kirúgják Foxot év közben? Sztem mi nem az a franchise vagyunk, ez kb az egyetlen ami megmenti ettől kb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/
Tomcsik
Nem nyitja meg se laptopon se telefonon:// A címéből következtetve értem miről van szó, de részletesebben röviden mit írnak??
ricsiii83
Lényegében azt hogy egy nagy történelmű csapat vagyunk, de a múltban élünk ( kicsit olyan mint a magyar foci meg az aranycsapat) Azt taglalják hogy az elmúlt bő 70 évben nem tudott a csapat konzisztensebben sikeres lenni eltekintve 1-2 sikeresebb időszaktól (85-ös Bears stb) Szóval igazából egy vesztes frenchise a mienk csak a történelem miatt ezt nehéz elfogadni... Nagyjából ez csak persze a cikk részletesebb meg megemlíti hogy hányszor voltunk PO-ba, egyébb statok stb... Van benne szó a csapat történelméről is.
Tomcsik
köszii😊

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Packersben nem lesz se Laci se Starks, a frissiben tradelt Knile Davis az egyetlen bevethető RB a rosteren. Őt azért illene megfogni. Shields és Randall is hiányzik szóval most AJ és Meredith villoghat és remélem Hoyer megdob feléjük pár mélyebb lasztit... Nem sok esélyt látok a győzelemre, de ez tavaly se volt másképp... Aztán csak elbasztuk a Favre partyt....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/
Tomcsik
Nem nyitja meg se laptopon se telefonon:// A címéből következtetve értem miről van szó, de részletesebben röviden mit írnak??
ricsiii83
Lényegében azt hogy egy nagy történelmű csapat vagyunk, de a múltban élünk ( kicsit olyan mint a magyar foci meg az aranycsapat) Azt taglalják hogy az elmúlt bő 70 évben nem tudott a csapat konzisztensebben sikeres lenni eltekintve 1-2 sikeresebb időszaktól (85-ös Bears stb) Szóval igazából egy vesztes frenchise a mienk csak a történelem miatt ezt nehéz elfogadni... Nagyjából ez csak persze a cikk részletesebb meg megemlíti hogy hányszor voltunk PO-ba, egyébb statok stb... Van benne szó a csapat történelméről is.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.
hpeter93
Sitton a Packers ellen nem játszik ez már biztos
ricsiii83
#loyalitás
megpróbálok beszélni Peppersel, de nem ígérek semmit...


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/
Tomcsik
Nem nyitja meg se laptopon se telefonon:// A címéből következtetve értem miről van szó, de részletesebben röviden mit írnak??

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/
Tomcsik
A szenvedésnek is van romantikája végülis. 😊
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a cikket érdemes elolvasni... Van benne igazság...
 beargoggleson.com/2016/10/17/chicago-bears-nothing-losing-franchise/

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.
hpeter93
Sitton a Packers ellen nem játszik ez már biztos
ricsiii83
Hát az remek mivel rendre ő a legjobb falemberünk...Amúgy is végre kezdett kinézni valahogy az O fal, szóval nehogy már véletlen jó legyen...Szegény embert az ág is húzza, na meg rúgjunk még a hullába is bele...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.
hpeter93
Sitton a Packers ellen nem játszik ez már biztos

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 21 min21 perccel ezelőtt
Jay Cutler (thumb), Josh Sitton (ankle), Eddie Goldman (ankle) and Eddie Royal (toe), Tracy Porter (knee) did not practice on Tuesday.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A GB-nél két futó egészséges jelenleg és a cb állomany is nagyon szellős a sérülések miatt, ha ez igy marad akkor azért nem vagyunk teljesen esélytelenek. Jó futó játék lenne a siker kulcsa, amit nem kéne elfelejteni a játék vége felé sem. A Dallason kivül 40 yardot engedett az ellenfeleknek a sajtfejü gárda. Én valamiért úgy érzem nyerünk, és ha valami csoda folytán így lenne a Vikes ellen már lehetne biztosan Cutler, Mcphee talán Goldman is, akkor azért egy jó kis meccsnek igérkezne.
hpeter93
Egy se.
Két futónk van össz-vissz a rosteren, de mind Starks mind Lacy sérült. Ripkovski egészséges (FB) illetve Montgomery aki ugyan WR de idén már többször kapott futó feladatokat.
Nincs kizárva, hogy egy PS-embert fogunk felhozni. Ha a két RBből egyik se fog tudni játszani kva nagy bajban leszünk.
alatriste
Tradeltetek a KC-vel Knile Davisért szóval sanszos hogy egyik sincs bevethető állapotban...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..
ricsiii83
Ja láttuk a Dallas ellen is milyen jó volt 😀... Mondjuk a Dallasi O fal az etalon... A 2 közt lehet az igazság... McPhee nagyon kéne hogy jó formában térjen vissza, az hatalmasat dobna a pass rushon...
Tomcsik
Alapból Pheet doublezni kell így két emberrel kevesebb és megnyílik az út Young v Floyd előtt.. az más kérdés, hogy sok esetben Phee bedarálja azt a kettőt is aki vele szemben áll 😀
A GB futásvédelméhez visszatérve.. nem elég, hogy a liga legjobb fala a cowboysé, de ráadásul a futójuk akit tigris tank meg párduc nemzett Zeke fal nélkül is fel tud rámolni 40-50 yardot..
ricsiii83
Jó is lenne ha egyből így térne vissza... De szerintem ha játszik is nem fog még sok snapet kapni. Csak remélni tudom hogy nem rozsdásodott be nagyon...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..
ricsiii83
Ja láttuk a Dallas ellen is milyen jó volt 😀... Mondjuk a Dallasi O fal az etalon... A 2 közt lehet az igazság... McPhee nagyon kéne hogy jó formában térjen vissza, az hatalmasat dobna a pass rushon...
Tomcsik
Alapból Pheet doublezni kell így két emberrel kevesebb és megnyílik az út Young v Floyd előtt.. az más kérdés, hogy sok esetben Phee bedarálja azt a kettőt is aki vele szemben áll 😀
A GB futásvédelméhez visszatérve.. nem elég, hogy a liga legjobb fala a cowboysé, de ráadásul a futójuk akit tigris tank meg párduc nemzett Zeke fal nélkül is fel tud rámolni 40-50 yardot..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..
ricsiii83
Ja láttuk a Dallas ellen is milyen jó volt 😀... Mondjuk a Dallasi O fal az etalon... A 2 közt lehet az igazság... McPhee nagyon kéne hogy jó formában térjen vissza, az hatalmasat dobna a pass rushon...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Gbnek nagyon jó a futás elleni védelme, Mcphee álitólag már a paxkers ellen játszik... remélem Cutler is..

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A GB-nél két futó egészséges jelenleg és a cb állomany is nagyon szellős a sérülések miatt, ha ez igy marad akkor azért nem vagyunk teljesen esélytelenek. Jó futó játék lenne a siker kulcsa, amit nem kéne elfelejteni a játék vége felé sem. A Dallason kivül 40 yardot engedett az ellenfeleknek a sajtfejü gárda. Én valamiért úgy érzem nyerünk, és ha valami csoda folytán így lenne a Vikes ellen már lehetne biztosan Cutler, Mcphee talán Goldman is, akkor azért egy jó kis meccsnek igérkezne.
hpeter93
Egy se.
Két futónk van össz-vissz a rosteren, de mind Starks mind Lacy sérült. Ripkovski egészséges (FB) illetve Montgomery aki ugyan WR de idén már többször kapott futó feladatokat.
Nincs kizárva, hogy egy PS-embert fogunk felhozni. Ha a két RBből egyik se fog tudni játszani kva nagy bajban leszünk.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A GB-nél két futó egészséges jelenleg és a cb állomany is nagyon szellős a sérülések miatt, ha ez igy marad akkor azért nem vagyunk teljesen esélytelenek. Jó futó játék lenne a siker kulcsa, amit nem kéne elfelejteni a játék vége felé sem. A Dallason kivül 40 yardot engedett az ellenfeleknek a sajtfejü gárda. Én valamiért úgy érzem nyerünk, és ha valami csoda folytán így lenne a Vikes ellen már lehetne biztosan Cutler, Mcphee talán Goldman is, akkor azért egy jó kis meccsnek igérkezne.

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler még nem egészséges, nagy eséllyel Hoyer lesz vasárnap is.
hpeter93
Akarod mondani csütörtökön, mert akkor játszotok legközelebb-.
iktriad
Köszi, javítva.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cutler még nem egészséges, nagy eséllyel Hoyer lesz vasárnap is.
hpeter93
Akarod mondani csütörtökön, mert akkor játszotok legközelebb-.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
fox. Rsuper b joű John Foxbowl vesztes super
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 1 hr1 hour ago
John Fox points out 2015 Kansas City Chiefs began the year 1-5 and made the playoffs.

Plágium.
Mostantól ez lesz minden szar edző mentsvára
hpeter93
Valami oknál fogva Andy Reid sokkal nagyobb röhejnek számított a mainstream médiában, mint a kétszeres Super Bowl vesztes John Fox. Reid egy 2-14-es csapatot vett át, és a mérlege: 11-5, 9-7, 11-5. Neki érdekes módon nem kellettek évek, holott egy csoportban volt egy denver Broncos nevű trágyadombbal, meg olyan csapatokon kellett volna átvergődnie, mint a Pats. Az modndjuk biztos, hogy akkora leolvadást, amit a Colts ellen bemutattak, azt rajta kívűl nem sokan tudják produkálni (2, talán 3 futó, 2 kezdő WR lesérült, plusz védők is, annyira már nem emlékszem, de Alekszexual kurva jó volt, végén egy drop miatt nem lehetett hero).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 1 hr1 hour ago
John Fox points out 2015 Kansas City Chiefs began the year 1-5 and made the playoffs.

Plágium.
Mostantól ez lesz minden szar edző mentsvára
hpeter93
Ppfffff

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jeff Dickerson ‏@DickersonESPN 1 hr1 hour ago
John Fox points out 2015 Kansas City Chiefs began the year 1-5 and made the playoffs.

Plágium.
Mostantól ez lesz minden szar edző mentsvára