Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kaaya eddig nem igazi idén, ahogy játszik.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a Lamar Jackson gyerek eléggé pofás játékosnak látszik és futni is tud (y)
ricsiii83
Idén 4-5 QB is rendelkezhet első körös potenciállal... Deshaun Watson, DeShone Kizer, Brad Kayaa, Mitch Trubisky akiket a legtöbben emlegetnek... Trubisky az egyedüli fehér ezek közül... Bár Wilson óta tudjuk hogy fekete QB is nyerhet SB-T 😊 A legtöbb szaki Trubiskyt emlegeti hozzánk... Nekem Watson és Kayaa játéka jobban tetszik... Persze még korai találgatni, meglátjuk ni lesz...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ez a Lamar Jackson gyerek eléggé pofás játékosnak látszik és futni is tud (y)

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.
ulpianus
Pusszantalak, de nem bírtam megállni, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó.

Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.
Delete
Ahhoz mekkora nímandnak kell lenni, hogy itt van egy franchise, ami szopja a lópikulát évtizedek óta, miközben az egyik legnagyobb FIZETŐKÉPES szurkolói bázisa van? Ezt kapod akkor, ha 5. generációs egymás között házasodó debilek beleszületnek a vagyonba.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?
hpeter93
Vannak csapatok amik vonzzák a bandwagonereket és persze hozzák a jó nézettséget. Cuki kis franchise, kis városkában, ugrabugrálnak a közönségbe ha pontot szereznek. Jól ellehet adni így dolgokat. De ez nem új dolog, Favre-al is ment már ez, Rodgersel meg főleg. Muszáj nézni az üzleti oldalát is. Főleg mostanában mikor rekord szintet zuhan a nézettség. Persze ezt meg elég lenne kijavítani azzal hogy Goodell szépen eltakarodik és hagyják játszani a fiúkat.


több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
füligjimmy
Nekem akkor is igazam van, mikor szarkasztikus vagyok. Sot! Akkor ketszer.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.
füligjimmy
Ennek amúgy van valami teóriája? Mármint sosem értettem, miért van ez, valaki Packers fan Goodeléknál vagy mi?

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).
ulpianus
Egyrészt abszolót igazad van, másrészt ha valamelyik csapatnak engedik hatszor úgy blokkolni a cornert, hogy alabda még a levegőben van, a másik meg vissza van fújva illegal downfiled miatt, amikor a labda már elhagyta a LoS-t, akkor azért én kérek elnézést. Ja, a liga elismerte, hogy a Jax-Packers meccsen 16-szor tévedtek, találd ki, kinek a kárára. De mondom, abszolút igazad van, tudni kell nyerni, ugyanakkor szezononként 2 necces meccsen neked fújnak, az plusz 2 győzelem. így lesz egy masszívabb 8-8 kailberű csapatból rájátszás első körében kieső.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem fujnak senkinek a zebrak. Nem ertitek. Vannak sikeres, tudatosan, profi mentalistassal felepitett franchiseok. Tudni kell nyerni igazan dominans, koncentralt csapatnak a birok ellen is. Vagyis ha lenne olyan, hogy a birok elfogultak lennenek. Most mondom, hogy nincs. (Eme elmelet finomitasra var, kerem turelmuket).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Végigszenvedtem újra ezt a meccset (hát, nagyobbik részét), azért a screen passzoknál hogy működik a pass interference azt nekem elmagyarázhatná valaki, alsó hangon 5 Packers játékot vissza kellett vona fújni. Peppers h2h bünti elmaradt, Matthews megint olyanokat engedett meg magának, amiből 29 csapat ellen repül a zászló. 150 yard teljesen egyértelmű büntetést nem osztottak ki a bírók. És ez nem a "jajholdingotakármikorlehetfújni" érvelés. Az első félidő is nevetséges volt, a másodikban kezdték Áron fütyülni, hát ezt megengedhetetlennek tartották az elvtársak. Az más lapra tartozik, hogy ilyen állapotban van a Packers, és évekig esélyünk sincs befogni őket. Lusta vagyok 24 gifet készíteni, de remélem elkezdik nekem néhányan megmagyarázni a valóságot, akkor hátha felbaszom magam annyira, hogy megcsinálom.
füligjimmy
A Packersnek fújtak? Nahát, sosem szoktak ilyet csinálni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Végigszenvedtem újra ezt a meccset (hát, nagyobbik részét), azért a screen passzoknál hogy működik a pass interference azt nekem elmagyarázhatná valaki, alsó hangon 5 Packers játékot vissza kellett vona fújni. Peppers h2h bünti elmaradt, Matthews megint olyanokat engedett meg magának, amiből 29 csapat ellen repül a zászló. 150 yard teljesen egyértelmű büntetést nem osztottak ki a bírók. És ez nem a "jajholdingotakármikorlehetfújni" érvelés. Az első félidő is nevetséges volt, a másodikban kezdték Áron fütyülni, hát ezt megengedhetetlennek tartották az elvtársak. Az más lapra tartozik, hogy ilyen állapotban van a Packers, és évekig esélyünk sincs befogni őket. Lusta vagyok 24 gifet készíteni, de remélem elkezdik nekem néhányan megmagyarázni a valóságot, akkor hátha felbaszom magam annyira, hogy megcsinálom.
füligjimmy
Ha nem fújnak be nekik 2 kamu DPI-t akkor az első félidőben pontot se csinálnak... ( mondjuk az első so-so ha nagyon genyó vagyok megadható... Hát ők genyók voltak. ) A Packs O fal folyamat a holding határán játszott. Tüsi írta is a követőben hogy érdekes hogy szinte soha nem fújták be nekik. Valszeg a zebrák nélkül is nyertek volna, sose tudjuk meg. Az biztos hogy anikor Áronka elkezdett hisztizni akkor repkedtek a zászlók... Mondjuk mi mást várjon az ember a tundrán...Mondjuk az O Hoyer és Long kiesése után totál impotens lett, nem csoda hogy a D kifáradt és a fiatal DB sor már nem tudott úgy koncentrálni mint az első félidőben...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Végigszenvedtem újra ezt a meccset (hát, nagyobbik részét), azért a screen passzoknál hogy működik a pass interference azt nekem elmagyarázhatná valaki, alsó hangon 5 Packers játékot vissza kellett vona fújni. Peppers h2h bünti elmaradt, Matthews megint olyanokat engedett meg magának, amiből 29 csapat ellen repül a zászló. 150 yard teljesen egyértelmű büntetést nem osztottak ki a bírók. És ez nem a "jajholdingotakármikorlehetfújni" érvelés. Az első félidő is nevetséges volt, a másodikban kezdték Áron fütyülni, hát ezt megengedhetetlennek tartották az elvtársak. Az más lapra tartozik, hogy ilyen állapotban van a Packers, és évekig esélyünk sincs befogni őket. Lusta vagyok 24 gifet készíteni, de remélem elkezdik nekem néhányan megmagyarázni a valóságot, akkor hátha felbaszom magam annyira, hogy megcsinálom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem hangzik túl jól. Mikor Longot kérdezték mi van a karjával csak annyit mondott "My arm is fucked up man...."

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
McPhee csak a snappek 22% -ban volt fennt. Ahogy az várható volt nem terhelték túl. Szép lassan emelhetik majd a terhelést Vikes ellen valszeg kicsivel többet lesz fennt a bye week után pedig gondolom ismét teljes erejében lesz...Remélem Floyd folytatni tudja amit elkezdett, végre mutatott valamit abból miért is tradeltünk fel érte...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pompei észrevételei a meccsről
"If Alshon Jeffery played for the Packers instead of the Bears on Thursday night, he might have had 50 catches for 1,000 yards instead of three for 33."
Hát ebben van valami 😊
Ezen is jót derültem 😊
"The Bears finally found someone who could get in the end zone. Unfortunately, it was an outside linebacker."
Az is érdekes szerinte hogyha a meccsek csak 3 negyedből állnának 4-3 lenne a mérleg, illetve szerinte sem bírná el még egy nagyobb sztár csapat sem ennyi kulcsjátékos sérülését...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Manapsag is lehet kozepes (nem szarcsi) iranyitoval megbizhatoan nyerni (nem egy meccset), ha a vedelem es a futas megy. Meg jobb, ha a ST is jo.
Az mas kerdes, ha csak az egyik igazan jo, vagy mindketto csak also- kozepkategoria, az ugy nem eleg, de az sosem volt eleg. Inkabb ugy igaz ez szvsz, hogy erre ma mar nem lehet egy evtizedig dominans csapatot felhuzni, ahhoz ma mar meno QB kell. De ez lehet csak az en amator tapasztalatom szintjen igaz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Csak felhívnám Vicket nem-e akarnak irányítani egy chicagoi alakulatot...:/

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból.
Tomcsik
Ami után a németek és a szovjetek abbahagyták egymás lövöldözését mesélj már nekem erről a sok győzelemről. Addig volt ez a franchise sikeres, gondolom sem neked sem nekem nincs fogalmam arról, hogy akkortájt miről szólt a foci. Azóta volt valóban egy aranykorszak a 80-as években, ahol összeállt a védelem, meg volt Walter Payton. Ez volt a jó Bears ismérve mondjuk 6-8 évig. Előtte? Utána?

Miért ilyen rohadt népszerű ez a topik, hogy ide állandóan betévednek az IQ fighterek ?
tüsi91
Az a baj, hogy azóta az előrepassz feltalálásával elrontották a játékot!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
 www.chicagobears.com/multimedia/videos/Floyd-recovers-fumble-for-TD/6c0e014f-d01b-43ea-955f-11895413690f

Ez az ugrás Floydtól fergeteges :dd

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból.
Tomcsik
Ami után a németek és a szovjetek abbahagyták egymás lövöldözését mesélj már nekem erről a sok győzelemről. Addig volt ez a franchise sikeres, gondolom sem neked sem nekem nincs fogalmam arról, hogy akkortájt miről szólt a foci. Azóta volt valóban egy aranykorszak a 80-as években, ahol összeállt a védelem, meg volt Walter Payton. Ez volt a jó Bears ismérve mondjuk 6-8 évig. Előtte? Utána?

Miért ilyen rohadt népszerű ez a topik, hogy ide állandóan betévednek az IQ fighterek ?
tüsi91
Pont erről volt szó hogy sajnos addig voltunk igazán jók amíg a németek meg a szovjetek egymást lőtték, pont én linkeltem erről a cikket szóval most nem tudom miért kell a kákán csomót keresni.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.
davemayer
Tehát, te azt mondod, hogy csak a képességei miatt nem szerez labdát. 😊 😊 😊
Nincs több kérdésem!
TGA
Ha te ebből csak ezt szűrted le nekem sincs.

Mindenesetre ha arra kérdezel rá h baj van-e Fangioval a válaszom hogy nincs.
davemayer
😊 Nem, nagyon nem erről szólt volna a dolog.
Hát sajnálom, nincs harag. Segíteni akartam abban, hogy hol meg el egymás mellett a filozófia, az elvek, és a rendszer kérdése a múltba révedéstől- mindez hol találkozik Fox elveivel.
Nem jött össze, majd máskor. 😊

u.i Fangio sok évig rontotta a Seattle szurkolók létállapotát, én nagyon becsülöm.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A jó Bears ismérve az erős futójáték volt megspékelve egy brutális védelemmel. Nem véletlen hogy a Bears HOF tagok nagy része nem WR vagy QB hanem jobbára RB,LB ès falemberek. Ugyebár a múltban ez dominált és mi ebben nagyon jók voltunk ezért is a sok bajnoki cím és rájátszás a múltból.
Tomcsik
Ami után a németek és a szovjetek abbahagyták egymás lövöldözését mesélj már nekem erről a sok győzelemről. Addig volt ez a franchise sikeres, gondolom sem neked sem nekem nincs fogalmam arról, hogy akkortájt miről szólt a foci. Azóta volt valóban egy aranykorszak a 80-as években, ahol összeállt a védelem, meg volt Walter Payton. Ez volt a jó Bears ismérve mondjuk 6-8 évig. Előtte? Utána?

Miért ilyen rohadt népszerű ez a topik, hogy ide állandóan betévednek az IQ fighterek ?

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.
davemayer
Tehát, te azt mondod, hogy csak a képességei miatt nem szerez labdát. 😊 😊 😊
Nincs több kérdésem!
TGA
Ha te ebből csak ezt szűrted le nekem sincs.

Mindenesetre ha arra kérdezel rá h baj van-e Fangioval a válaszom hogy nincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.
davemayer
Tehát, te azt mondod, hogy csak a képességei miatt nem szerez labdát. 😊 😊 😊
Nincs több kérdésem!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Köszi Dave 😊
Szerinted a D-tek miért nem képes labdát szerezni?
kösz
TGA
Ez kb olyan kérdés minthogy Barkley miért nem képes Rodgers szintű teljesítményre 😊

Komolyabban talán azt tudnám mondani hogy a nyomás nem akkora az ellenfél QBján hogy be kellene dobnia a necces coverage-be ill. a sec játékosaink nem képviselik sem azt a stílust sem azt a szintet ami ehhez kellene. Fumble meg egy külön dolog, ahhoz ennél sokkal agresszívebbnek és kompaktabb rendszernek kellene lennie itt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal