Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a Lasike gyereket vajon ki kúrja, hogy minden egyes alkalommal megkapja a game day lóvét, oszt hol 2 snap, hol nem is játszik, Braverman meg ül a fakóban, 3 elkapó meg a polcon, a szerencsétlen még punt returner is.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha már Unrein... Sutton nem volt rossz az elmúlt hetekben, legalábbis futás ellen. Goldman visszatérhet így nem lenne hülyeség ha néha DE lenne így Unrein kevesebb snappet kapna. Neki egy rotációs playának kéne lennie nem full time starternek.
Tomcsik
Én hiszek abban, hogy ez hamarosan be fog következni. Egy offseason-re állunk ettől. Jövőre minden más lesz! (Mondjuk minden évben így gondoljuk! 😊 )
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha már Unrein... Sutton nem volt rossz az elmúlt hetekben, legalábbis futás ellen. Goldman visszatérhet így nem lenne hülyeség ha néha DE lenne így Unrein kevesebb snappet kapna. Neki egy rotációs playának kéne lennie nem full time starternek.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom mi lesz holnap, ha lebontjuk a két keretet posztokra, akkor ha nem is azt állítom, hogy mienk a jobb csapat, de az biztos, hogy a Tampa talent levelben nincs felettünk.
tüsi91
Biztos? Náluk van két bona fide szupersztár, itt egy sincs. Náluk van egy olyan OL, ami mögött a legendás Jaquizz Rodgers 100 yardokat szaladgált bárki ellen, itt ilyen nincs. És akkor még Alexander és David szóba se került (a secondaryjük mondjuk elég szar, az tény). A Bears keret mélyebb, ez szól mellettetek.
Jakehomer
Ilyenkor szokott az lenni, hogy simán pofán vernek majd minket, de azért válaszolok. 49ers ellen futottak valami 6-os átlaggal 250 yardot, de ezt vegyük mércének? Azért kíváncsiságból utána néztem annak, amit írtál. Panthers ellen futott Rodgers 101 yardot, kőkemény 3,3-as átlaggal, azonkívül csapat szinten sem nagyon érték el a 100 yardot, meg a 4-es átlagot sem. Nálunk sem jobb az OL, dehogy az övék különb lenne? Nem láttam sok Bucs meccset ezt elismerem, de amibe belepislogattam (Panthers, Falcons), hát engem nem nyűgözött le a támadófal.
Amúgy mit jelent az a bona fide szupersztár? Gondolom abból az egyik McCoy, na ilyen kalibert a védőfalból tényleg nem tudunk felmutatni. Ki a másik? Evans? Kurva jó játékos legyen, hogy ilyet sem tudunk felmutatni. Sőt még azt mondom, hogy nekünk WInstonunk sincs, bár tegye ki mindenki saját maga ízlése szerint a relációt QB poszton. Alexander szintű playmaker LB-nk sincs (bár nyilván más a séma), de a többiek? Továbbra sem látom azt, hogy talent levelben ez a Bucs miben lenne felettünk, ráadásul most a támadófalukat is meg kell bontani középen. Aztán lehet, hogy ma kirúgnak minket a stadionból ettől függetlenül.

------

Unrein el sem utazott a csapattal, így tényleg megnézhetjük mit tud Bullard megemelkedő snapszámmal, de a legfontosabb, hogy Callahan játsszon.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nem tudom mi lesz holnap, ha lebontjuk a két keretet posztokra, akkor ha nem is azt állítom, hogy mienk a jobb csapat, de az biztos, hogy a Tampa talent levelben nincs felettünk.
tüsi91
Biztos? Náluk van két bona fide szupersztár, itt egy sincs. Náluk van egy olyan OL, ami mögött a legendás Jaquizz Rodgers 100 yardokat szaladgált bárki ellen, itt ilyen nincs. És akkor még Alexander és David szóba se került (a secondaryjük mondjuk elég szar, az tény). A Bears keret mélyebb, ez szól mellettetek.

Perception is reality.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem az a baj Whitetal, hogy megsérült, mert ez benne van sajnos. Az a gond, hogy amit láttunk tőle az kibaszottul kiábrándító volt. Cameron Meredith messze többet tud erről a játékról, pedig ő 2014-ben még irányító volt. White nekem egy Cordarelle Patterson, ha már a csoportból akarok valami párhuzamot húzni. Nagyszerű fizikális paraméterek, csak segghülyék a játékhoz. Pattersont most elkezdték legalább használni bubble screeneknél meg itt ott, ahol nem kell ész, de ki lehet használni, hogy robbanékony.

Wilsonról meg csak annyit, hogy Josh Bellamy meg Deonte Thompson még mindig pályára lépnek a támadósorban, főleg úgy, hogy Royal egészen elképesztően váratlanul a legutóbbi két meccset kihagyta. Baromi sok 2 TE-s felállás van, mikor a második számud Logan Paulsen, de legalább ezt a Brauncker gyereket már megtaláltuk annyiszor a pályán, mint Khari Lee-t.

-----

Bucs game. Az, hogy kit mondanak esélyesnek az egy dolog. Legalább kiderül, hogy a Vikings elleni meccs csak egy kellemes kisiklás volt, vagy végre elkezd játszani a csapat azon a szinten, amit a keret predesztinál, mert az, hogy bottom 3-nak volt ez a csapat belőve az elég röhej nekem. Nyilván a playoff nagyjából elúszott - pedig a Packers sem volt ilyen gyenge még a Rodgers érában -, de a holnapi lesz az a meccs, amire én baromi kíváncsi leszek.

Két okból:
1. Támadósor. A Vikings ellen szerintem bennhagytunk vagy 8 pontot, amit egyébként le lehet szarni, mert egyértelmű volt, hogy a Vikes támadóoldalon semmit nem tud felmutatni. De az egész meccs úgy nézett ki, mint egy felépített támadójáték. Arra nagyon kíváncsi leszek, hogy marad-e ez a heavy play-action játék, sok zsebből kiforgással Cutlertől, mert a második félidőben már eléggé ugrottak rá a Vikingsnál. Nyilván ehhez kell egy respektálható futójáték. Visszajön Long és Sitton (tán Royal is), papíron erősebb a csapat, volt két hét felkészülni, a Bucs védelme nem egy verhetetlen egység. Ilyenkor szoktunk valami egészen nevetségeset produkálni támadóoldalon, de én most betippelek egy szezoncsúcsot szerzett pontokat nézve, ami tekintve, hogy csak 23 pont eddig nem lenne egy nagy teljesítmény.

2. Védelem: Dallas és a Colts ellen volt két rossz meccs, de mindkettő elég tré matchup volt nekünk, többin nagyjából hozta magát az egység, pedig tényleg voltak elég dögvészes meccsek. Most nagyjából mindenki egészséges, úgy néz ki Goldman is visszatér a rotációba, Unrein lehet nem játszik, az Úr is azt akarja, hogy Bullard pályafutása elkezdődjön. Kevés labdaszerzés a legnagyobb gond, de a front seven végre kiegyenesedik, megtaláltuk a pass rusht, meg van végre a rotáció is. Nincs náluk a kezdő center (Hawley) és a kezdő guard (Pamphile). Evanstől kell nagyon tartani, de Porternak inkább feküdnek a magas nagydarab elkapók, mint a fürgék. Remélem Fangionak lesz annyi esze, hogy Porter kap majd jócskán besegítést, amihez az kellene, hogy játsszon Callahan, s oldja meg a másik oldalt. Ha van Callahan nincs Bausby, ami jelen pillanatban a lehető legnagyobb erősítés lenne.

Royal játéka még azért is fontos lenne, mert amit LeBlanc művelt puntoknál az botrányos volt, valami 40 yardot szoptunk róla az első két puntnál, utána meg 5 inchen múlt, hogy ne a 2 yardosról induljon az offense.

Nem tudom mi lesz holnap, ha lebontjuk a két keretet posztokra, akkor ha nem is azt állítom, hogy mienk a jobb csapat, de az biztos, hogy a Tampa talent levelben nincs felettünk.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ilyen is règ volt... Minket tartanak esélyesnek a Tampa ellen...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fehérhaj, Howard és Floyd top 25 rookie között na ez a nem mindegy... és akkor Hallról nem beszéltünk mert csorikám sérült.. ilyen draftok kellenek

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Es akkor mar csak mondjuk 8-10 evre lehet ligaelit elkapotok. Hat tokre szomoru
Wyatt
De mondd már meg kérlek, mi ez a hurrá optimizmus mindenkitől, hogy ligaelit lesz? A főiskolán jó volt, ez egy dolog, itt eddig semmit nem mutatott fel a kórházi számlákon kívül. Persze legyen igazatok, és legyen elit, de én erre nem igazán látok semmi jelet, úgy hogy valaki elmagyarázhatná, miért is lesz 2017 vagy 18-tól egy állandó pro bowlos vagy pro bowl esélyes elkapónk?
hpeter93
Én abban bízok, amiért 1/7-re draftoltuk, az egyetemi teljesítményében. Képes rá, lehetett rá. Reméljük vége a sérüléses pechsorozatának, és bizonyít. Ha nem, bust. De még nemaz szerintem, mert nem azért nem láttunk tőle teljesítményt még, mert nem jött ki belőle, nem képes rá az NFL-ben is, hanem azért, mert keveset játszott, a sérülései miatt.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Engem jobban zavarnak a Williams, Mekkelek, Carimi féle 1.körös "csodák", akikről már kiderült, hogy mit (nem) tudnak. White.ból még lehet valaki..............
csi77
Nem tudom mit fogsz/fogtok majd szólni ahhoz mikor kihúzzuk Deshaun Watson-t a Drafton. 😊
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Engem jobban zavarnak a Williams, Mekkelek, Carimi féle 1.körös "csodák", akikről már kiderült, hogy mit (nem) tudnak. White.ból még lehet valaki..............

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
White 1/7 volt, ha holnap elkezdene pro bowl szinten játszani, már az is késő lenne...
hpeter93
Én is így látom kb. Egy potens első körös wide receiver matéria nem ilyen...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kedves nézőink, a "hogyan érd el, hogy bye-week-en is vesztesnek érezd a csapatodat" című opuszunkat hallották. Vasárnap majd gyere át a Colts topicba, pár lelki társra fogsz találni 😀
peterk2005
Ne bosszants már bazmeg, nézem a Jets-Dolphins örökrangadót, oszt mindkét bohócválogatottnak jobb a mérlege. Gondolom tökig tele vannak tehetséggel. Szaros Rams is 3 győzelem, mi van?

Végignéztem a rosterüket, ennél a 3 csapatnál 10 játékos van, akit be tudnék kiabálni hozzánk. Jarvis Landry nyilván nem Cameron Meredith helyét foglalná. Posztról posztra, ki férne be ide? Nem 20 csávó, az biztos. Mitch Turbinsky, vagy ki a picsa kell már csak, és Petyhödt Pöcs kapásból bajnoki címet nyer.
füligjimmy
Hát igen, ha az embernek reménytelenül puha, abba könnyebb beletörődni, mintha rendesen föláll, bekeményedik, de félúton folyton leereszt. Meg cikibb is 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Es akkor mar csak mondjuk 8-10 evre lehet ligaelit elkapotok. Hat tokre szomoru
Wyatt
De mondd már meg kérlek, mi ez a hurrá optimizmus mindenkitől, hogy ligaelit lesz? A főiskolán jó volt, ez egy dolog, itt eddig semmit nem mutatott fel a kórházi számlákon kívül. Persze legyen igazatok, és legyen elit, de én erre nem igazán látok semmi jelet, úgy hogy valaki elmagyarázhatná, miért is lesz 2017 vagy 18-tól egy állandó pro bowlos vagy pro bowl esélyes elkapónk?

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Es akkor mar csak mondjuk 8-10 evre lehet ligaelit elkapotok. Hat tokre szomoru

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
White 1/7 volt, ha holnap elkezdene pro bowl szinten játszani, már az is késő lenne...
hpeter93
Ez nettó hülyeség, mitől lenne késő? Leginkább a bearsnek szívás ez mert nem tud rookie contracttal hasznalni egy jó elkapót ( már ha visszatérése után pro bowl szinten tolja), de White-nak és az ő megítélésének ez nem fog ártani (ha egészséges tud ezután maradni). A bust az egy teljesen más dolog, még az is lehet simán szegény de ezt jelen pillanatban még nem tudjuk.
davemayer
Hetedikként választhattál volna kurva sok jó játékost, és te hoztál egy olyan csávót, aki az első évében egy kurva percet nem játszott, a második évében pedig pár meccsen szerencsétlenkedett, illetve volt elenyésző jó megmozdulása, aztán megsérült egész szezonra. Máshol ez idő tájt bazdmeg, már beépült alap emberek vannak, akikre a jövőt lehet építeni, White-nál még az sem biztos, hogy második számúnak beválik, és örüljek, neki ha 3 év után a kvázi rookie évében hoz valami elfogadható teljesítményt, ez kurva kevés nekem, ha mondjuk a 4. évében, hoz 1000 yardot és akkor majd verhetem a mellemet, hogy mekkora faszák vagyunk, hát köszi.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
White 1/7 volt, ha holnap elkezdene pro bowl szinten játszani, már az is késő lenne...
hpeter93
Ez nettó hülyeség, mitől lenne késő? Leginkább a bearsnek szívás ez mert nem tud rookie contracttal hasznalni egy jó elkapót ( már ha visszatérése után pro bowl szinten tolja), de White-nak és az ő megítélésének ez nem fog ártani (ha egészséges tud ezután maradni). A bust az egy teljesen más dolog, még az is lehet simán szegény de ezt jelen pillanatban még nem tudjuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
White 1/7 volt, ha holnap elkezdene pro bowl szinten játszani, már az is késő lenne...

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Igen-igen sok játékos azért lesz bust mert 2 év alatt 50 playt játszik... én remélem nem lesz az mert csípem, de ennyire sérülékennynek lenni azért már erős #istenovjaamerikát
ricsiii83
Mindannyian láttuk,hogy mutatott ígéretes dolgokat. Nem robbant be,mint egy Amari Cooper vagy,mint egy Odell Beckham,de én még mindig úgy gondolom,hogy lesz belőle valami. Nem csak ígéret marad!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Igen-igen sok játékos azért lesz bust mert 2 év alatt 50 playt játszik... én remélem nem lesz az mert csípem, de ennyire sérülékennynek lenni azért már erős #istenovjaamerikát

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Amugy mi a bajtok Wilsonnal??
illetve a 12. héten már vissza térhet White és Fuller is.. na de csak egyiket lehet aktiválni.. na most, ha Fulller vissza jön szerintem nem lesz előrébb a secondary .. White meg probálkozhat.. mert egyre inkább Bust
ricsiii83
Ugyan már! Miért lenne bust? Én inkább egyszerűen, csak szerencsétlennek nevezném. Ezekről a sérülésekről első sorban nem ő tehet, a felépülés időtartamáról meg pláne. Ennek ellenére én is őt aktiválnám. Szokja csak a légkört.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Amugy mi a bajtok Wilsonnal??
illetve a 12. héten már vissza térhet White és Fuller is.. na de csak egyiket lehet aktiválni.. na most, ha Fulller vissza jön szerintem nem lesz előrébb a secondary .. White meg probálkozhat.. mert egyre inkább Bust

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem bántam ezt a sok főműsoridős meccset, mert legalább újra elkezdtem követni a liga többi csapatát egy kicsit komolyabban. Lógó Pöcs elérte, hogy lekerüljünk a Jax, Browns magasságába (49ers most kilátástalanabb, azt majd meglátjuk). Mert nem tudok rábökni olyan szarfészekre, ahol nem tudnának seggel előre beleesni 3 győzelembe. Ezúton kérek elnézést Pintér Attilától, és minden őt támogató jóérzésű igaz magyar embertől.
füligjimmy
Kedves nézőink, a "hogyan érd el, hogy bye-week-en is vesztesnek érezd a csapatodat" című opuszunkat hallották. Vasárnap majd gyere át a Colts topicba, pár lelki társra fogsz találni 😀
peterk2005
Ne bosszants már bazmeg, nézem a Jets-Dolphins örökrangadót, oszt mindkét bohócválogatottnak jobb a mérlege. Gondolom tökig tele vannak tehetséggel. Szaros Rams is 3 győzelem, mi van?

Végignéztem a rosterüket, ennél a 3 csapatnál 10 játékos van, akit be tudnék kiabálni hozzánk. Jarvis Landry nyilván nem Cameron Meredith helyét foglalná. Posztról posztra, ki férne be ide? Nem 20 csávó, az biztos. Mitch Turbinsky, vagy ki a picsa kell már csak, és Petyhödt Pöcs kapásból bajnoki címet nyer.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem bántam ezt a sok főműsoridős meccset, mert legalább újra elkezdtem követni a liga többi csapatát egy kicsit komolyabban. Lógó Pöcs elérte, hogy lekerüljünk a Jax, Browns magasságába (49ers most kilátástalanabb, azt majd meglátjuk). Mert nem tudok rábökni olyan szarfészekre, ahol nem tudnának seggel előre beleesni 3 győzelembe. Ezúton kérek elnézést Pintér Attilától, és minden őt támogató jóérzésű igaz magyar embertől.
füligjimmy
Kedves nézőink, a "hogyan érd el, hogy bye-week-en is vesztesnek érezd a csapatodat" című opuszunkat hallották. Vasárnap majd gyere át a Colts topicba, pár lelki társra fogsz találni 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jó hírek. Sitton, Long, Royal, Goldman és Callahan is edzett hétfőn. Reméljük mindenki visszatér és a szezon 2. felében egészségesebb tud maradni a csapat...
Tomcsik
Jimmy nagy kedvencét..M.Wilson-t kifelejtetted! 😀
Süsü
Márkus in da hauuuuuuuuuzzzzzzzz!!!!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson