Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remek lett urak, Jimmy milyen kellemes hangod van.
tüsi91
#nohomo

Káromkodás nélkül lehozni volt nehéz, párszor megálltam a mondat közepén, inkább újrakezdtem. Deiondre 52 snapet kapott eddig, a 2. meccs után szorult kifelé, 4. körös újonc, a hiányára nem fognék semmit. Callahan emlékeim szerint minimum kétszer (Eagles, Packers ellen biztos, és talán még a Jags ellen is) állt ki meccsből szerelés után.

Egyébként én javasoltam, hogy ne posztonkénti összehasonlítás legyen, mert nem láttam értelmét erről beszélni, amíg ilyen a helyzet. Aki ilyet várt, attól elnézést.
füligjimmy
Nem is fogtam semmit Hall hiányára, csupán arra céloztam, hogy kár, hogy megsérült ő is, pedig az ajtó nyitva állna most, abban 1000%ig biztos vagyok, hogy különb teljesítményt hozott volna, mint Bausby.

Ma sok Langfordra számítok, főleg harmadik downoknál, s sok passz megy majd az RB-k felé. Cutlernak itt Chicagoban nem igen van meg a chemistryje Royallal (az igaz, hogy hol az egyikük, hol a másikuk sérült), sem Meredith-szel, Wilsonnal sokkal inkább, ő meg június óta edzett vagy 3-at.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remek lett urak, Jimmy milyen kellemes hangod van.
tüsi91
#nohomo

Káromkodás nélkül lehozni volt nehéz, párszor megálltam a mondat közepén, inkább újrakezdtem. Deiondre 52 snapet kapott eddig, a 2. meccs után szorult kifelé, 4. körös újonc, a hiányára nem fognék semmit. Callahan emlékeim szerint minimum kétszer (Eagles, Packers ellen biztos, és talán még a Jags ellen is) állt ki meccsből szerelés után.

Egyébként én javasoltam, hogy ne posztonkénti összehasonlítás legyen, mert nem láttam értelmét erről beszélni, amíg ilyen a helyzet. Aki ilyet várt, attól elnézést.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Contract évében van Corny, s szerintem évi 2-3 milliót meg fog érni, főleg annak tükrében, hogy Janoris Jenkins is ennyit kapott a Jetstől.
Gondolom Jarvis Jenkinsre gondoltál. Amúgy jó lett a podcast és az észrevételek is ülnek

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Giants-Bears meccs kapcsán összedobtunk egy podcastet füligjimmy-vel. Enjoy!
Asbee
Remek lett urak, Jimmy milyen kellemes hangod van. Ebből kellene több a fórumra, s talán akkor nem chatszoba hangulatát idézné.

Két dolog amit kiegészítenék.
1. Szerintem Floyd sokkal fizikálisabban játszik, mint ahogy azt vártuk. Nem csak sebességből autózza körbe a tackleket, belülről is veszélyes. Az igaz, hogy technikailag van hova fejlődnie, mert főleg a belső passrushnál néha csak kapálózik össze-vissza, de annyira irreálisan hosszú végtagjai vannak, hogy áttudja gyűrni magát az embereken. Kézhasználata szar, s tényleg fontos neki, hogy a túloldalán egy McPhee/Young duót tudunk felmutatni. Annak nagyon örültem, hogy Corneliust kiemelted, tényleg remek szezont fut, jól készít elő a stuntoknak, s ebből Floyd tényleg veszélyes. Contract évében van Corny, s szerintem évi 2-3 milliót meg fog érni, főleg annak tükrében, hogy Janoris Jenkins is ennyit kapott a Jetstől.

2. Secondary. Nem csak Fuller hiányzik, hanem Hall is már hetek óta. Amit láttunk tőle az nem volt rossz. Nyilván rettenetesen nyers ő is, de tényleg nagy kár, hogy ebben a dögvészes helyzetben nem tudjuk használni jelenleg. Azzal nem értek viszont egyet, hogy Callahan szar technikával szerelne. Nem ezekbe sérül bele, szerintem kimondottan jó ütemérzéke és tackle abilityje van, sajnos viszont tőle sem jönnek a labdaszerzések.


-----
Jimmy Staten DE jött fel a PS-ből, s Bausby lett waivelve (aki jön majd vissza PS-be minden bizonnyal). Ez két dolgot vetít nekem előre:
1. Goldman nem játszik. Unrein el sem utazott a meccsre (Massievel és Hall-lal együtt), Sutton pedig ugye IR. Öt falembert szoktunk aktív meccskeretbe rakni, jelenleg ez a Hicks, Bullard, Washington, CJ Wilson, Staten ötös a meglátásom szerint. Sajnos. Ja még ennyit, hogy Suttonból tényleg jó run stopper NT lett, nagyjából ezt Fergusontól vártuk. Reméljük egy új stáb alatt lehet még egy offseasonje Egonak, hátha legalább egy korrekt rotációs embert sikerül kierőszakolni belőle, még akkor is, ha egy ~50. draftpicktől ennél azért többet várnánk.

2. Callahan játszik. Porter fogja Beckhamet követni, ami felér egy katasztrófával. Nem rossz Tracy, egy no 2. kaliber, de sebességből szarrá lehet szopatni, főleg, hogy Fangio egyébként semmi besegítést nem rak mellé. Szerintem feladunk egy hosszú TD-t erre, s nem Porter hibája lesz elsősorban. Callahan a másik szélső CB, LeBlanc a nickel. Busht mi a faszért nem próbáljuk ki?


Cutlert ma (is) rommá fogják verni, ahogy a Tampa is seggbe dugta második félidőben, s egy újabb meccsel közelebb kerülünk egy új HC-hez és irányítóhoz.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Giants-Bears meccs kapcsán összedobtunk egy podcastet füligjimmy-vel. Enjoy!
Asbee
Jimmy búgó hangjától beindultak a környék macskái, itt bagzanak az ablakom alatt..

Másrészről, jó lett az egész, és köszi, hogy csináltatok, lehetne több ilyen is, nem feltétlenül Bears-Giants meccs előtt.
hpeter93
Én speciel szar formában voltam, régen volt már podcast + hullafáradt is vagyok, de tervben van még, hogy lesz máskor is, persze Giants meccs előtt, az nem tudom téged mennyire villanyoz fel 😀 A cél most az volt, hogy inkább a Giants szurkolók ismerjék meg a jelenlegi Bears-t (persze ez meg adott esetben nektek egy jó vitaalap), az én véleményem a Giants-ről tudják.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A Giants-Bears meccs kapcsán összedobtunk egy podcastet füligjimmy-vel. Enjoy!
Asbee
Jimmy búgó hangjától beindultak a környék macskái, itt bagzanak az ablakom alatt..

Másrészről, jó lett az egész, és köszi, hogy csináltatok, lehetne több ilyen is, nem feltétlenül Bears-Giants meccs előtt.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Giants-Bears meccs kapcsán összedobtunk egy podcastet füligjimmy-vel. Enjoy!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Gase szépen összekapta a Dolphinst.
tüsi91
Nekem most ettől vannak rémálmaim. Del Rio pedig abban a csoportban áll wild card helyen, sztem be is csúsznak. Amikor mondtam, hogy benne bőven van még kakaó, azért is ki lettem röhögve.
füligjimmy
Nem emlékszem hogy ki lettél röhögve.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gase szépen összekapta a Dolphinst.
tüsi91
Nekem most ettől vannak rémálmaim. Del Rio pedig abban a csoportban áll wild card helyen, sztem be is csúsznak. Amikor mondtam, hogy benne bőven van még kakaó, azért is ki lettem röhögve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Való igaz h Cutler inkonzisztens meg h Alex Smith-szel PO-ba ment a Chiefs, de 2 dolog:
1. Akár Niners akár Chiefs QB-ként jutott PO-ba AS, volt mögötte egy brutál D, nos javítsatok ki, de mikor a Cutler-éra alatt TOP10-es védelmetek, akkor azért sikerült mindig PO-ba menni.
2. A Cutler-érában sztem nem volt Jim Harbaugh v. Andy Reid szintű HC-ja a Bearsnek.
empty taxi
1. Amikor a védelem jó volt Cutler alatt.
- 2010 főcsoportdöntő. Egy botrányos fallal bye week után 7-2, Martz nagyot alkotott, védelem jó volt.
- 2011, 8-8. Cutler ujjtöréséig 7-3, s zsinórban 5-öt nyertünk, s a védelem nem volt oly domináns addig, mint 2010-ben. Érzetre ez volt Cutler legjobb éve, de lehet csak azért mondom, mert miután kiesett vége volt a szezonnak. Csontsima PO lett volna Cutlerral.
- 2012, ebben az évben szerzett a védelem (Tillman&Jennings) ipari mennyiségű labdát. 7-1-ről lett 10-6, s nem lett PO. Cutler nem volt jó, s miután a védelem nem tudott annyi labdát szerezni jöttek a vereségek, s a szétesés. Nagyjából úgy, mint most a Vikings. Lovie kirúgva.

2. Nem volt ilyen jó HC, mint az említett urak. Ez tény. Sok játékos karrierjéről el lehet mondani, hogy lehetett volna több is benne, ha jó edző alá kerül. Cutler is ilyen. Ezt dobta a gép.

Aztán ezzel az új QB-val vagy úgy leszünk, mint a Lovie féle váltással, hogy megpróbáltuk, de rosszabb lett, vagy a kapanyél is elsül alapon beletrafálunk valaki jóba.
Mondjuk normális, modern edzők nélkül tök mindegy.

---
Gase szépen összekapta a Dolphinst.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az edző kérdést illetően teljesen igazad van. A védelmet illetően igen Cutler mellé kell egy top10 D, tovább megyek mellé olyan D és ST kell ami labdákat és pontokat szerez..Amikor Cutlerrel PO-ban voktunk (1x a 8 év alatt) akkor ez mind megvolt. Peanut és Jennings a legszebb napjaikban voltak, rengeteg intet szereztek. Szinte nem volt meccs ahol a D ne szerzett volna pontokat és jó mezőny pozíciókat. Az ST akkoriban a liga legjobbja volt. Mindenki félt Hester fele rúgni a labdát, a jó mezőnypozíció szinte garantált volt és ugye mindig lehetett várni 1-2 Hester visszahordást. Ez mind kell ahhoz hogy kiegyenlítse Cutler gunslinger stílusát aminek következtében megcsinál sok nagy játékot és legalább annyiszor eladja a labdát is. A mostani D és ST messze van ettől. Az viszont elmondható hogy a D idén azért sokat javult az elmúlt évekhez képest. Összesítésben jelenleg 11.-ek vagyunk. A front7 kezd alakulni. Jelenleg azt hiszem 8.-ok vagyunk sackekben. Ami azonban hiányzik az a sok labdadzerzés, illetve a D által szerzett pontok. Ezekben a liga hátsó felében vagyunk. Na meg persze ha Portert és Amost leszámítva nem lennél tele újonc UDFA DB-el az se ártana. Az viszont elmondható hogy a 9 meccsünkből 7-en a D megtett annyit hogy meg lehessen nyerni a meccset, ebből 2x sikerült ezt kihasználni az impotens O miatt. Cutlernek mindig lesznek/ voltak olyan meccsei mint a Vikes elleni volt és gyakran lesznek olyanok is mint a Tampa elleni. Mint írtam korábban, messze nem minden Cutler sara, valóban nem voltak a legjobb edzői, nem mindig volt meg körülötte ami kéne ahhoz hogy ő sikeres legyen. Ami tény hogy van egy 33 éves QB-d aki mindig is inkonzisztens volt, képes nagy játékokra, viszont rengeteg labdát elad és ez nem nagyon fog már megváltozni. 8 év alatt 1x tudta PO-ba vezetni a csapatot, azt persze boncolgattuk eleget hogy miért, de azért biztos neki is köze van hozzá. A média és a szurkolók nagy része már rég nem áll mögötte. Kapott egy olyan szerződést amit jobbára elit QB-k szoktak és lássuk be ő nem elit. Lesz egy top5 picked és ki teheted őt az év végén 2 milla dead moneyal, amivel megspórolsz kb. 70 millát. Mindenki döntse el maga mit tenne...
Tomcsik
Nincs köztünk vita.
Btw a vége még az lesz h lecserélítek Cutlert Romora.
empty taxi
Na az kéne még egy még öregebb és még sérülékenyebb... Nem is gondoltam hogy vita lenne köztünk, sőt nagy részt egyet értettem veled végül is.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Az edző kérdést illetően teljesen igazad van. A védelmet illetően igen Cutler mellé kell egy top10 D, tovább megyek mellé olyan D és ST kell ami labdákat és pontokat szerez..Amikor Cutlerrel PO-ban voktunk (1x a 8 év alatt) akkor ez mind megvolt. Peanut és Jennings a legszebb napjaikban voltak, rengeteg intet szereztek. Szinte nem volt meccs ahol a D ne szerzett volna pontokat és jó mezőny pozíciókat. Az ST akkoriban a liga legjobbja volt. Mindenki félt Hester fele rúgni a labdát, a jó mezőnypozíció szinte garantált volt és ugye mindig lehetett várni 1-2 Hester visszahordást. Ez mind kell ahhoz hogy kiegyenlítse Cutler gunslinger stílusát aminek következtében megcsinál sok nagy játékot és legalább annyiszor eladja a labdát is. A mostani D és ST messze van ettől. Az viszont elmondható hogy a D idén azért sokat javult az elmúlt évekhez képest. Összesítésben jelenleg 11.-ek vagyunk. A front7 kezd alakulni. Jelenleg azt hiszem 8.-ok vagyunk sackekben. Ami azonban hiányzik az a sok labdadzerzés, illetve a D által szerzett pontok. Ezekben a liga hátsó felében vagyunk. Na meg persze ha Portert és Amost leszámítva nem lennél tele újonc UDFA DB-el az se ártana. Az viszont elmondható hogy a 9 meccsünkből 7-en a D megtett annyit hogy meg lehessen nyerni a meccset, ebből 2x sikerült ezt kihasználni az impotens O miatt. Cutlernek mindig lesznek/ voltak olyan meccsei mint a Vikes elleni volt és gyakran lesznek olyanok is mint a Tampa elleni. Mint írtam korábban, messze nem minden Cutler sara, valóban nem voltak a legjobb edzői, nem mindig volt meg körülötte ami kéne ahhoz hogy ő sikeres legyen. Ami tény hogy van egy 33 éves QB-d aki mindig is inkonzisztens volt, képes nagy játékokra, viszont rengeteg labdát elad és ez nem nagyon fog már megváltozni. 8 év alatt 1x tudta PO-ba vezetni a csapatot, azt persze boncolgattuk eleget hogy miért, de azért biztos neki is köze van hozzá. A média és a szurkolók nagy része már rég nem áll mögötte. Kapott egy olyan szerződést amit jobbára elit QB-k szoktak és lássuk be ő nem elit. Lesz egy top5 picked és ki teheted őt az év végén 2 milla dead moneyal, amivel megspórolsz kb. 70 millát. Mindenki döntse el maga mit tenne...
Tomcsik
Nincs köztünk vita.
Btw a vége még az lesz h lecserélítek Cutlert Romora.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Való igaz h Cutler inkonzisztens meg h Alex Smith-szel PO-ba ment a Chiefs, de 2 dolog:
1. Akár Niners akár Chiefs QB-ként jutott PO-ba AS, volt mögötte egy brutál D, nos javítsatok ki, de mikor a Cutler-éra alatt TOP10-es védelmetek, akkor azért sikerült mindig PO-ba menni.
2. A Cutler-érában sztem nem volt Jim Harbaugh v. Andy Reid szintű HC-ja a Bearsnek.
empty taxi
Az edző kérdést illetően teljesen igazad van. A védelmet illetően igen Cutler mellé kell egy top10 D, tovább megyek mellé olyan D és ST kell ami labdákat és pontokat szerez..Amikor Cutlerrel PO-ban voktunk (1x a 8 év alatt) akkor ez mind megvolt. Peanut és Jennings a legszebb napjaikban voltak, rengeteg intet szereztek. Szinte nem volt meccs ahol a D ne szerzett volna pontokat és jó mezőny pozíciókat. Az ST akkoriban a liga legjobbja volt. Mindenki félt Hester fele rúgni a labdát, a jó mezőnypozíció szinte garantált volt és ugye mindig lehetett várni 1-2 Hester visszahordást. Ez mind kell ahhoz hogy kiegyenlítse Cutler gunslinger stílusát aminek következtében megcsinál sok nagy játékot és legalább annyiszor eladja a labdát is. A mostani D és ST messze van ettől. Az viszont elmondható hogy a D idén azért sokat javult az elmúlt évekhez képest. Összesítésben jelenleg 11.-ek vagyunk. A front7 kezd alakulni. Jelenleg azt hiszem 8.-ok vagyunk sackekben. Ami azonban hiányzik az a sok labdadzerzés, illetve a D által szerzett pontok. Ezekben a liga hátsó felében vagyunk. Na meg persze ha Portert és Amost leszámítva nem lennél tele újonc UDFA DB-el az se ártana. Az viszont elmondható hogy a 9 meccsünkből 7-en a D megtett annyit hogy meg lehessen nyerni a meccset, ebből 2x sikerült ezt kihasználni az impotens O miatt. Cutlernek mindig lesznek/ voltak olyan meccsei mint a Vikes elleni volt és gyakran lesznek olyanok is mint a Tampa elleni. Mint írtam korábban, messze nem minden Cutler sara, valóban nem voltak a legjobb edzői, nem mindig volt meg körülötte ami kéne ahhoz hogy ő sikeres legyen. Ami tény hogy van egy 33 éves QB-d aki mindig is inkonzisztens volt, képes nagy játékokra, viszont rengeteg labdát elad és ez nem nagyon fog már megváltozni. 8 év alatt 1x tudta PO-ba vezetni a csapatot, azt persze boncolgattuk eleget hogy miért, de azért biztos neki is köze van hozzá. A média és a szurkolók nagy része már rég nem áll mögötte. Kapott egy olyan szerződést amit jobbára elit QB-k szoktak és lássuk be ő nem elit. Lesz egy top5 picked és ki teheted őt az év végén 2 milla dead moneyal, amivel megspórolsz kb. 70 millát. Mindenki döntse el maga mit tenne...
Tomcsik
Azért hátha el lehetne tradelni :d( jo nyilván nem)

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Való igaz h Cutler inkonzisztens meg h Alex Smith-szel PO-ba ment a Chiefs, de 2 dolog:
1. Akár Niners akár Chiefs QB-ként jutott PO-ba AS, volt mögötte egy brutál D, nos javítsatok ki, de mikor a Cutler-éra alatt TOP10-es védelmetek, akkor azért sikerült mindig PO-ba menni.
2. A Cutler-érában sztem nem volt Jim Harbaugh v. Andy Reid szintű HC-ja a Bearsnek.
empty taxi
Az edző kérdést illetően teljesen igazad van. A védelmet illetően igen Cutler mellé kell egy top10 D, tovább megyek mellé olyan D és ST kell ami labdákat és pontokat szerez..Amikor Cutlerrel PO-ban voktunk (1x a 8 év alatt) akkor ez mind megvolt. Peanut és Jennings a legszebb napjaikban voltak, rengeteg intet szereztek. Szinte nem volt meccs ahol a D ne szerzett volna pontokat és jó mezőny pozíciókat. Az ST akkoriban a liga legjobbja volt. Mindenki félt Hester fele rúgni a labdát, a jó mezőnypozíció szinte garantált volt és ugye mindig lehetett várni 1-2 Hester visszahordást. Ez mind kell ahhoz hogy kiegyenlítse Cutler gunslinger stílusát aminek következtében megcsinál sok nagy játékot és legalább annyiszor eladja a labdát is. A mostani D és ST messze van ettől. Az viszont elmondható hogy a D idén azért sokat javult az elmúlt évekhez képest. Összesítésben jelenleg 11.-ek vagyunk. A front7 kezd alakulni. Jelenleg azt hiszem 8.-ok vagyunk sackekben. Ami azonban hiányzik az a sok labdadzerzés, illetve a D által szerzett pontok. Ezekben a liga hátsó felében vagyunk. Na meg persze ha Portert és Amost leszámítva nem lennél tele újonc UDFA DB-el az se ártana. Az viszont elmondható hogy a 9 meccsünkből 7-en a D megtett annyit hogy meg lehessen nyerni a meccset, ebből 2x sikerült ezt kihasználni az impotens O miatt. Cutlernek mindig lesznek/ voltak olyan meccsei mint a Vikes elleni volt és gyakran lesznek olyanok is mint a Tampa elleni. Mint írtam korábban, messze nem minden Cutler sara, valóban nem voltak a legjobb edzői, nem mindig volt meg körülötte ami kéne ahhoz hogy ő sikeres legyen. Ami tény hogy van egy 33 éves QB-d aki mindig is inkonzisztens volt, képes nagy játékokra, viszont rengeteg labdát elad és ez nem nagyon fog már megváltozni. 8 év alatt 1x tudta PO-ba vezetni a csapatot, azt persze boncolgattuk eleget hogy miért, de azért biztos neki is köze van hozzá. A média és a szurkolók nagy része már rég nem áll mögötte. Kapott egy olyan szerződést amit jobbára elit QB-k szoktak és lássuk be ő nem elit. Lesz egy top5 picked és ki teheted őt az év végén 2 milla dead moneyal, amivel megspórolsz kb. 70 millát. Mindenki döntse el maga mit tenne...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Való igaz h Cutler inkonzisztens meg h Alex Smith-szel PO-ba ment a Chiefs, de 2 dolog:
1. Akár Niners akár Chiefs QB-ként jutott PO-ba AS, volt mögötte egy brutál D, nos javítsatok ki, de mikor a Cutler-éra alatt TOP10-es védelmetek, akkor azért sikerült mindig PO-ba menni.
2. A Cutler-érában sztem nem volt Jim Harbaugh v. Andy Reid szintű HC-ja a Bearsnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
8 év teljesítménye egy diagramon:

 media.profootballfocus.com/2016/11/2016-11-14_12-28-18.png

Az idei év tényleg legalja.hu kategória a számok szerint is.
proki
Amit a pro football focus ír azt mind elhiszem!! A sok rejtőzködö tehetséget is mind megjosolták, úgybizzaaa!
hpeter93
Persze nem kell mindent elhinni a PFF-nek, de ez a diagram pontosan mutatja milyen inkonzisztens is Cutler. Meccsről - meccsre, évről- évre lehet látni. De elég csak a Vikes és a Bucks elleni meccset nézni... Nem biztos hogy találunk nálla jobbat, de kockázat nélkül nincs siker...
Tomcsik
több mint valószínű, hogy egy ideig, ha jobbat nem is, de biztonságosabb és stabilabbat szinte biztos.
ricsiii83
Stabilabb és biztonságosabb? Mintha Hoyert irtad volna körül.
Én még mindig azt mondom, hogy nem a qb a legnagyobb problémánk... De persze ha ezt akarja népakarat hát jöjjön, viszont akkor ne biztosnságosság legyen a fő szempont abból maximum egy Alex Smitht hozol ki. Ja és Fox takarodjon, ha marad akkor értelmetlen az egész vagy kibaszol mindenkit vagy senkit, ilyen egyszerű.
hpeter93
Fox felőlem is mehet a picsába. Fangio maradjon, esetleg az RB meg OLB coachok, na jó Donatell ha megnézem kikkel kell megoldania ahhoz képest még nem végzi rosszul a munkáját ő még maradhatna... A többiek felőlem mehetnek amerre akarnak. Én se biztos hogy Foxra bíznám az új QB felépítését. Ami Cutlert illeti lehet hogy nem ő a legnagyobb gondunk, de volt már 6 oc, 3 HC(na jó Fox még itt van 😊 ) 2 GM akit elküldtek mióta itt van. Játékosok jöttek, mentek, de ő az állandó pont... És valami állandóan szar, szóval lehet itt az ideje megnézni hogy mi történik nélküle... Egy újonc QB mindig nagy rizikó, lehet hogy még vissza is fogjuk sírni Cutlert, de még 1x kockázat nélkül nincs siker. Nem varrok mindent Cutler nyakába, hol fal nincs előtte, hol elkapói nem voltak, hol az edző volt fos. Azonban ez sok QB-val megesik... Nézd meg Wilsont, vagy Luckot... Ótvar fal van előttük és megoldják. A top QB-k sok gondot át tudnak hidalni. És ami fontos hogy konzisztensek szinte bármi történik is. Cutler ezzel nem tudott mit kezdeni 8 éven át és már nem is fog megváltozni. Ha már Alex Smith-et hoztad fel példának, valóban nem egy elit QB, nem fog 50 yardos passokat dobálni... Viszont konzisztens, tudod mit tud és azt jobbára hozza is. És azért mégiscsak PO ba volt vele a KC...Cutlerrel épp az a baj sose tudod épp melyik énje lesz a pályán a 3 TD 300 yard 100 passer rating, vagy a 3 INT 2 fumble 120 yard 50 passer rating....

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
8 év teljesítménye egy diagramon:

 media.profootballfocus.com/2016/11/2016-11-14_12-28-18.png

Az idei év tényleg legalja.hu kategória a számok szerint is.
proki
Amit a pro football focus ír azt mind elhiszem!! A sok rejtőzködö tehetséget is mind megjosolták, úgybizzaaa!
hpeter93
Persze nem kell mindent elhinni a PFF-nek, de ez a diagram pontosan mutatja milyen inkonzisztens is Cutler. Meccsről - meccsre, évről- évre lehet látni. De elég csak a Vikes és a Bucks elleni meccset nézni... Nem biztos hogy találunk nálla jobbat, de kockázat nélkül nincs siker...
Tomcsik
több mint valószínű, hogy egy ideig, ha jobbat nem is, de biztonságosabb és stabilabbat szinte biztos.
ricsiii83
Stabilabb és biztonságosabb? Mintha Hoyert irtad volna körül.
Én még mindig azt mondom, hogy nem a qb a legnagyobb problémánk... De persze ha ezt akarja népakarat hát jöjjön, viszont akkor ne biztosnságosság legyen a fő szempont abból maximum egy Alex Smitht hozol ki. Ja és Fox takarodjon, ha marad akkor értelmetlen az egész vagy kibaszol mindenkit vagy senkit, ilyen egyszerű.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
8 év teljesítménye egy diagramon:

 media.profootballfocus.com/2016/11/2016-11-14_12-28-18.png

Az idei év tényleg legalja.hu kategória a számok szerint is.
proki
Amit a pro football focus ír azt mind elhiszem!! A sok rejtőzködö tehetséget is mind megjosolták, úgybizzaaa!
hpeter93
Persze nem kell mindent elhinni a PFF-nek, de ez a diagram pontosan mutatja milyen inkonzisztens is Cutler. Meccsről - meccsre, évről- évre lehet látni. De elég csak a Vikes és a Bucks elleni meccset nézni... Nem biztos hogy találunk nálla jobbat, de kockázat nélkül nincs siker...
Tomcsik
több mint valószínű, hogy egy ideig, ha jobbat nem is, de biztonságosabb és stabilabbat szinte biztos.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
8 év teljesítménye egy diagramon:

 media.profootballfocus.com/2016/11/2016-11-14_12-28-18.png

Az idei év tényleg legalja.hu kategória a számok szerint is.
proki
Amit a pro football focus ír azt mind elhiszem!! A sok rejtőzködö tehetséget is mind megjosolták, úgybizzaaa!
hpeter93
Persze nem kell mindent elhinni a PFF-nek, de ez a diagram pontosan mutatja milyen inkonzisztens is Cutler. Meccsről - meccsre, évről- évre lehet látni. De elég csak a Vikes és a Bucks elleni meccset nézni... Nem biztos hogy találunk nálla jobbat, de kockázat nélkül nincs siker...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
8 év teljesítménye egy diagramon:

 media.profootballfocus.com/2016/11/2016-11-14_12-28-18.png

Az idei év tényleg legalja.hu kategória a számok szerint is.
proki
Amit a pro football focus ír azt mind elhiszem!! A sok rejtőzködö tehetséget is mind megjosolták, úgybizzaaa!

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
8 év teljesítménye egy diagramon:



Az idei év tényleg legalja.hu kategória a számok szerint is.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért ne tegyünk úgy, mintha Cutler csak egy áldozat lenne és ő nem tehet róla, hogy így alakult a karrierje Chicagoban. Fura személyiség, nem mindenki tud vele azonosulni, meccseken is hibázott vastagon. Keresett azért jó pár tízmillió dollárt, van egy dugható felesége, 3 gyereke, szóval nem sajnálom. Sokáig lehetne beszélgetni erről a 8 szezonról, amit itt eltölt(ött), de talán a legfontosabb, hogy a csapat körüli emberek, a franchise tud-e tanulni belőle. Mert Cutlert lecseréled, ez lassan aligha vitás. Sok minden más azonban marad. S ha a döntéshozókban nem tudatosul, hogy egy fiatal QB-t nagy odafigyeléssel kell öntözgetni, építgetni, akkor még ott sem leszünk, mint ahol Cutlerrel voltunk 2010-13-ig. 6 éve nem voltunk PO-ban, Cutler nem fog változni, nem lesz jobb játékos, lehet egy jobb edző jobban elrejtené a hibáit, de Cutler ugyanaz marad. Nagyjából ez ugyanaz a szitu, mint Lovienál. Nehéz volt tőle megválni, de valahol mindenki tudta, hogy akkor ott ennyi volt. Most ugyanez van Cutlerral. Minden adott hozzá: minimális dead money, jó draftpozíció. Már csak egy jó edző kellene.

A nagyobb kérdés szerinte, hogy AJ-vel mit kezdenek. Éppúgy inkonzisztens, mint Cutler, rettentően fegyelmezetlen és buta, sérülékeny, most meg itt ez az eltiltása is. S ha ránézel a teljesítményére mit látsz? A második éve után után fejlődött valamit?

------
Amúgy miért kell csodálkozni, hogy CJ Wilson jön-megy? Minden csapatnak megvannak az ilyen emberei. Sutton IR, Unrein sérült, s mivel 5 embert viszünk a meccsekre, ezért kell valaki a rosterra, aki ismeri a jeleket, a rendszert, s látott már NFL mérkőzést belülről. Ha Unrein felépül lehet kirúgják megint.
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A Vikings kivágta Walsht. Bepróbálhatnánk a srácot!
Süsü
Van színvonal a fórumon...
promax
Azért, mert 6-tal több hsz-od van, akkor máris tiéd a magasabb? Ne nevettess már! Connor Barth mivel jobb? Elárulom, semmivel! Sőt,ha már emlitetted, leírom, hogy alacsonyabb színvonal Walshnál....de szerintem...még nálad is! 😀
Süsü
"Bepróbálhatnánk" a srácot. OMG! Kit érdekel, hogy kinek hány hozzászólása van? Ez neked mérce? Imádom ezt a mai világot. Kb. egy éve már alig írok, s vannak így páran ezzel.(Delete, bear, pici...) Hallottam egyébként, hogy a Lemgóról kirúgták a vattacukor árust, őt is "bepróbálhatnánk".
promax
Egyáltalán nem érdekel kinek hány hozzászólása van és egyáltalán nem érted a viccet. Viszont,ha megnézed én is alig írok,mert vannak itt rajtam kívül mások akik hamarabb megteszik ezt és,ha ugyanazt gondolom,mint ők,akkor miért is tenném meg? 😊 A "bepróbálhatnánk" kifjezés meg annak szól,hogy ahogy empty taxi is írta: " Szal szvsz ink egy Walsh mint 1 Barth, aki 50 yardról el se lát a póznákig. "
Bocs a megfogalmazásért,ha nem tetszett. Máskor pontosabb leszek,hogy mindenkinek átjöjjön! 😉
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
csori CJ Wilsont hányszor akarják még kirúgni..

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Sutton és Long hivatalosan is IR...Jimmy kedvence Márkus Wilson meg aktiválva...
Tomcsik
Ezentúl jött még; Cyril Richardson OL, Josh Woodrum QB és visszajött az örök kedvenc C.J. Wilson DL

Szerkesztette: hpeter93