Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Freeman is 4 meccs eltiltás. Ki a patikus a csapatba?

Láthatjuk Kwiatkoskit is élesbe. Már ha kitudun állítani 22 embert a pályára. Lassan ez is kérdéses. Széthullott a csapat minden értelembe, mióta Cutler visszatért. A faszi tényleg valami negatív karmájú sámán. Ha végre kirúgjuk még az is leeht, hogy egy normális stáb érkezik.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bullard inkonzisztens. Vannak kurva jó playei, vannak nagyon gyatrák. Az talán senkinek sem meglepő, hogy a draftkor is egy kurva nagy projekt volt. Védőfalembereknél azért fokozott idő kell általában. Ami inkább meglepő, hogy passrushban hatástalan, s futás ellen vannak kimondottan jó játékai. Én egy Henry Melton féle szituációs rushert láttam benne az egyetemen. Meltont egyébként első évébe fel sem engedték, második-harmadik évében nickel rusher volt, s 2012-ben lett full kezdő.

Bush nem hibázott, s ezzel már rögtön a jobbak közé tartozott. Amennyire láttam ő volt az, aki állandóan Beckham oldalára csalt, Porternek sokat segített, s sikerült is Beckhamet limitálni.

Hurst, LeBlanc... McManis 1 play, 50 yard. Amos...

Goldman és Sutton nagyon hiányzott, CJ Wilson használható backup.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én jegelem most az edzői stáb inkompetenciájának részletezését, és inkább ecsetelném emberem, Márkus teljesítményét. Most abba ne menjünk bele, hogy screeneknél hogy adta el a route-ot, vagy hogy blokkolt. Egy droppolt passz 3. kísérletre, istenkém, ez is belefér. Viszont hogy mi a fasztól veszítette el az egyensúlyát az utolsó drive-ban, és szédelgett ki az oldalvonalon, azt valaki nekem megmagyarázhatná. Apple a seggére csapott, biztos ez megzavarta #nohomo. Egy tökéletes TD passz volt, meccset nyertünk volna vele.
füligjimmy
Cutler passza olyan erős volt, hogy egyből az oldalvonal felé lökte szegény embert, akit ez az indokolatlanul megdobott erős labda kitérítette az egyensúlyából.
Jövőhetén próbálkozhat újra, Braverman még mindig nem kerettag, slow clap

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én jegelem most az edzői stáb inkompetenciájának részletezését, és inkább ecsetelném emberem, Márkus teljesítményét. Most abba ne menjünk bele, hogy screeneknél hogy adta el a route-ot, vagy hogy blokkolt. Egy droppolt passz 3. kísérletre, istenkém, ez is belefér. Viszont hogy mi a fasztól veszítette el az egyensúlyát az utolsó drive-ban, és szédelgett ki az oldalvonalon, azt valaki nekem megmagyarázhatná. Apple a seggére csapott, biztos ez megzavarta #nohomo. Egy tökéletes TD passz volt, meccset nyertünk volna vele.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Közben Long lábát és vállát is műtik, reméljük rendbe jön a következő szezonra. Sitton védőcsizmában van, Miller lába eltört... Szóval gyanús hogy megint 1-2 ember megy IR. Remélem Floyd tud még idén játszani és nincs komolyabb baja... Ahogy várható volt Miller ismét nem tudja egy darabban befejezni a szezont, ha jól rémlik eddig ez sosem sikerült neki és itt tartunk hogy van egy Poulsen, meg egy UDFA Braunecker TE poszton... Remek kilátások a hátra lévő meccsekre... Sokan mondják hogy az igazi foci decemberben kezdődik... Hát nállunk már október-november körül véget szokott érni....
Tomcsik
Lássuk a szépet és a jót, Fox egyre nagyobb eséllyel takarodik el a picsába, Loggainsal és az orvosi stábbal együtt. Cutler nagy tulelő ő talán marad, lehet nézni kik a potenciális edző jelöltek. Én csak azt kérem, hogy ne JMd és Foxhoz hasonlo "rutinos" edzők akik kihúznak a szarból a hatalmas szakmai eletrajzukkal.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közben Long lábát és vállát is műtik, reméljük rendbe jön a következő szezonra. Sitton védőcsizmában van, Miller lába eltört... Szóval gyanús hogy megint 1-2 ember megy IR. Remélem Floyd tud még idén játszani és nincs komolyabb baja... Ahogy várható volt Miller ismét nem tudja egy darabban befejezni a szezont, ha jól rémlik eddig ez sosem sikerült neki és itt tartunk hogy van egy Poulsen, meg egy UDFA Braunecker TE poszton... Remek kilátások a hátra lévő meccsekre... Sokan mondják hogy az igazi foci decemberben kezdődik... Hát nállunk már október-november körül véget szokott érni....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja és tegyük hozzá hogy mocsok mákos is volt a Giants mert 2 intet is elejtettek a védőink, és a puntnàl a fumble is nálluk kötött ki...
Tomcsik
A puntnál még tényleg lehet mákot mondani, a két intnél nincs miről beszélni, ott volt a kezükben, ha balfaszk elkapni hiába dobod te telibe sosem fogja elkapni.
hpeter93
Pont ezért voltak mákosok, egy normál secondary ellen ez 2 int lett volna...Amostól ugye hiányoljuk a nagy játékokat, nincs még intje... Holott anno elvileg azért választottuk mert mekkora ball hawk. A tegnapinál könnyebben megszerezhető intje sosem lesz...

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ja és tegyük hozzá hogy mocsok mákos is volt a Giants mert 2 intet is elejtettek a védőink, és a puntnàl a fumble is nálluk kötött ki...
Tomcsik
A puntnál még tényleg lehet mákot mondani, a két intnél nincs miről beszélni, ott volt a kezükben, ha balfaszk elkapni hiába dobod te telibe sosem fogja elkapni.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na ja Bullard pokoli súlytalan... nesze neked 3. pick... remélem, ha új edzői stáb lesz, fejlődő képesebb lesz... eddig Ego 2.0
HJQ játékát elnézve az utóbbi pár mérkőzésen nem nehéz nála jobban játszani... elég szomorú, hogy sikerült észre venni, 2-8nél, hogy HJQ szar, de van egy 4. picked a padon, aki nem játszik.
Howardról és a 2. félidőben a 5 futásáról ne is beszéljünk...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja és tegyük hozzá hogy mocsok mákos is volt a Giants mert 2 intet is elejtettek a védőink, és a puntnàl a fumble is nálluk kötött ki...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami fontos hogy Floydot kiengedték a kórházból és haza mehetett a többiekkel. Remélhetőleg nem olyan súlyos a dolog mint ahogy kinézett és tud még idén játszani. Amúgy nem elég hogy szar, de rohadt peches egy csapat is vagyunk... Komolyan mondom ennyi sérülés a vészhelyzet és a harmadik műszak sorozatokban nem volt összesen. A meccsről néhány szót... Miért van az hogy a 2. félidőben folyamat outcoacholnak minket? Jó persze nem segítette Cutlert hogy lassan a cserék cseréinek a cseréi voltak fennt, de az edzői ténykedés kritikán aluli volt a 2. félidőben. Howard megint feltett közel 100 yardot egy félidő alatt majd a másodikban kapott 5 carryt 5 yardért. Megint leálltunk a futásokkal, pedig a Giants fokozta a nyomást a 2. játékrészben és kelett volna a futójáték hogy Cutlerről levegyék a terhet. A D megint megtett annyit hogy egy közepes O játékkal hozhattuk volna a meccset. Apropó D úgy látszik Washington Bullard előtt van a rangsorban. Bullard még úgy is alig kapott snappet hogy Sutton, Goldman és Unrein is sérült és ez nem túl bíztató. Bush kezdett és szerintem semmivel sem volt rosszabb mint HJQ, én inkább őt próbàlgatnàm ha már adtam érte egy 4. kört...Callahan és Porter leszedte a pályáról OBJ-t. Callahan visszatérése fontos, tán egy miss tackletől eltekintve nagyon jól játszott. Azt se feledjük hogy Barth barátunk 4 ponttal adósunk maradt... A végén elég lehetett volna egy FG is... A végén igaza lesz Süsünek és lehet meg kéne nézni azt a Walsh gyereket...Jó kis szenvedés lesz a szezon vége, lassan már a vizes fiú meg a labdaszedő áll be blokkokni meg elkapni. Tényleg már csak annak drukkolok hogy komolyabb sérülés ne legyen és a fiatalok fejlődjenek. Cutler az első félidőben jó volt. A másodikban kevésbé, de ott kb. minden második playben egy óvodás játékot játszottak vele... Sétálunk, sétálunk egy kis dombra lecsücsülünk! Csüccs...Az int miatt én most nem hibáztatnám. Ment előre, nyerni akart ez így jött össze...

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fox azt mondta, hogy Floyd elég biztató és, hogy mozog és nem akkora a baj, mint ahogy látszott O.o
ricsiii83
A pályán mintha úgy láttam volna, hogy térdelt, majd az edzők nem akarták, hogy felkeljen, de valószínűleg nem is tudott volna. Szerencsére a hordágyon is tudta mozgatni a kezét.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fox azt mondta, hogy Floyd elég biztató és, hogy mozog és nem akkora a baj, mint ahogy látszott O.o

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
az offal lesznek dolgok bár leginkább mentális szinten.
hpeter93
milyen jó lesz egy rookie QBnak minden második meccsen összetörve éreznie magát 😀 meg nyilván fejlődő képes lesz, ha arra kell figyelnie mikor ölik meg 0 elkapóval előtte

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egy emberen láttam, hogy igazán küzd, az Cutler volt, és ezt jó volt látni, akárhogy is játszik a következő meccseken én sajnálom, hogy nem lesz itt jövőre. Fox most már szinte biztos, hogy elmegy és ez jó, a védelem fele kész van, már csak a hátsó felét kell rendbe tenni, az offal lesznek dolgok bár leginkább mentális szinten.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem akarom a saját f@szom szopkodni, mert fáj a hátam, de ez a meccs pont úgy alakult, ahogy vártam. Howard 17 futással fejezte be a meccset. A második félidőben futott asszem kétszer. Zsinórban 3 pontszerző drive, utána semmi. Biztos hiányzott a tehetség, gondolom elfogyott a mana. Kurva idegesítő

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Millernek eltörött a lábfejében egy csont. Ennyi volt neki. Jöhez Braunecker.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Ez a meccs is kiváló iskolapéldája volt, hogyan lehet egy jól menedzselt első félidőt és előnyt percek alatt leadni és demoralizálni a csapatot. Hányadik meccsen kapunk ki úgy, hogy vezettünk (vagy egál közeli volt) az első félidőben?

Hányadik zakó nálunk nem jobb vagy nem jobban játszó csapattól (Colts, Jax, stb)?

2-8, tele sérülttel, borzalom. Floydnak szorítok, hogy ne legyen súlyos....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eladta a labdát 3&24-nél. Nincs miről beszélni. Lehet hibáztatni.

Fájdalmas ez a csapat, s reméljük Floydnak nem lesz semmi komoly, s jövőre legalább tud játszani. Miller és Sitton sem nézett ki jól.

S ez a sok sérülés csak egy valamire jó, hogy legyen indok Fox megtartására. Szégyen lenne.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tisztességes edzői stábbal hülyére vertük volna ezt a csapatot. Lehet elemezni

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jobban illene a fekvőcsillag jelző, múltkor fél tízkor elaludtam egy babzsákfotelban, mert előtte 1 nappal megemelték a vérnyomáscsökkentőm adagját. A csapatom meg kapásból elhasal minden évben. Nem volt jó ötlet Theo Riddick köré építeni a csapatot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fasza kis összefoglalás volt és kb a lényeg meg is volt.
Amúgy Jimmy ha már ilyen baszott jól összefoglaltál mindent, ha te lennél a GM..
kit hoznál jövőre HC és OCnak??? Illetve meg-e tartanád Fangiot?? (lehet volt már rá szó, én nem emlékszem)
Ja amúgy tudja valaki kivel számolnak ma kezdő RBnek??

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Belső infóra vonatkozó kérdés, ti ismertétek egymást korábban is?
csi77
Két meghökkentő mérleggel álló csapatuk van egy GM ligában (Asbee-Giants, Jimmy-Bears GM). Draftjaink (pörkölt-gulyás-pizza partijaink) két állócsillaga!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Remek lett urak, Jimmy milyen kellemes hangod van.
tüsi91
#nohomo

Káromkodás nélkül lehozni volt nehéz, párszor megálltam a mondat közepén, inkább újrakezdtem. Deiondre 52 snapet kapott eddig, a 2. meccs után szorult kifelé, 4. körös újonc, a hiányára nem fognék semmit. Callahan emlékeim szerint minimum kétszer (Eagles, Packers ellen biztos, és talán még a Jags ellen is) állt ki meccsből szerelés után.

Egyébként én javasoltam, hogy ne posztonkénti összehasonlítás legyen, mert nem láttam értelmét erről beszélni, amíg ilyen a helyzet. Aki ilyet várt, attól elnézést.
füligjimmy
Jó volt hallgatni, igaz, mikor a többiek mondták, milyen kellemes hangod van, én Csákányi László/ Sinkovits Imre baritonjára számítottam, így kissé csalódás volt. .....😊

Kissé kesergősre sikerült, de nagy igazságtartalma volt. A Gould -Barth cserére vonatkozó rész külön tetszett.

Belső infóra vonatkozó kérdés, ti ismertétek egymást korábban is?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remek lett urak, Jimmy milyen kellemes hangod van.
tüsi91
#nohomo

Káromkodás nélkül lehozni volt nehéz, párszor megálltam a mondat közepén, inkább újrakezdtem. Deiondre 52 snapet kapott eddig, a 2. meccs után szorult kifelé, 4. körös újonc, a hiányára nem fognék semmit. Callahan emlékeim szerint minimum kétszer (Eagles, Packers ellen biztos, és talán még a Jags ellen is) állt ki meccsből szerelés után.

Egyébként én javasoltam, hogy ne posztonkénti összehasonlítás legyen, mert nem láttam értelmét erről beszélni, amíg ilyen a helyzet. Aki ilyet várt, attól elnézést.
füligjimmy
Nem is fogtam semmit Hall hiányára, csupán arra céloztam, hogy kár, hogy megsérült ő is, pedig az ajtó nyitva állna most, abban 1000%ig biztos vagyok, hogy különb teljesítményt hozott volna, mint Bausby.

Ma sok Langfordra számítok, főleg harmadik downoknál, s sok passz megy majd az RB-k felé. Cutlernak itt Chicagoban nem igen van meg a chemistryje Royallal (az igaz, hogy hol az egyikük, hol a másikuk sérült), sem Meredith-szel, Wilsonnal sokkal inkább, ő meg június óta edzett vagy 3-at.