Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nem tudom, nekem múltkor az a véleményem alakult ki Barkleyról hogy képtelen egy normális passzra, Falesre nem is emlékszem ami annak tükrében elég érdekes h mi draftoltuk ha jól emlékszem.

Holnap ha lesz 10 pontunk az már ajándék lesz., az egyetlen esélyünk a szoros meccsre is csak 4-0ás turnovernél lenne úgy h mi abból 2 td-t szerzünk. Nem tudom van-e még egy csapat a brownson kívül aki ennyire leharcolt gagyi O-t fog pályára küldeni mint mi... kellemetlen lesz ennek a szezonnak a vége.

Tüsi nagyon jól leírtad a teendőket a csapattal kapcsolatban, én annyit tennék hozzá hogy ha új qb draft lesz a cél akire a jövő O-ét alapozzuk Sittonon kívül a teljes kezdő OL-t ki kell cserélni most különben nem éli meg ő sem a novembert jövőre. Lehet mismásolni, meg h ez elkaristol meg az nem olyan szar csak abból nem lesz elit OL, márpedig az ha futást is és passzt is akarunk vmilyen szinten alap kell h legyen. Tudom, nem lehet csak úgy leakasztani egy Cowboys OL-t a polcról de meg kell próbálni.
Ok, ha Whitehair beválik centerként maradhat kezdő de sztem tuti Grasut visszarakják ami tudjuk h visszaesés. De ha a C posztot leveszem akkor is kell 2-3 új minőségi játékos.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Játék a pénzzel.
2017 sapka alatti hely jelenleg: ~ 50 millió.

Cut:
- Jay Cutler
- Lamarr Houston
- Eddie Royal

Megtakarítás: 19 millió. Szabad cap space: 70 millió.

Royal kirúgása nekem kétséges, de eddig eltett 10 milliót jóformán a semmire, állandóan sérült, amikor játszik néha fel sem tűnik. Houston 3 év két szalagszakadás. Cutler megnyomorította pénzügyileg a franchiset, szóval leveszem a draftoltakra szánt 10 milliót, s így csak 60 milliót lehet majd elkölteni.

Jeffery is nagy kérdés, szerintem visszaakarják hozni, de nem akarják túlfizetni. Évi 12 millióért átlagban vissza jön. Hoyer 3 milla, Corny 2, egyéb kisebb visszaigazolások, vetmines szerződések még mondjuk 3-4 milla, meg hagysz 5 milliót a következő szezonra legalább.

Szóval 35 milliót lehet tisztán 2017-ben játékosokra elkölteni. Ez 5 darab Josh Sitton vagy Pernell McPhee kaliberű játékos. Vagy egy echte sztár, és 3 Josh Sitton vagy Pernell McPhee kaliberű játékos.

Pace eddigi két offseason stratégiáját elnézve inkább az első megoldást tartom valószínűbbnek. Néhány név, akik közül nem feltétlenül ér mindenki mondjuk évi 5-6 milliót, de esélyesek lehetnek véleményem alapján.
- Ricky Wagner OT - Ravens
- Kenny Stills WR - Dolphins
- William Gholston DE/OLB - Bucs
- Vance McDonald TE - 49ers
- Jonathan Hankins DT - Giants
- AJ Bouye CB -Texans
- Tony Jefferson S - Cardinals
- Cordarelle Patterson WR - Vikings (returnernek+ha már ennyire screen buzi csapat vagyunk és leszünk)
- Datone Jones DE - Packers
- Riley Reiff RT - Lions
- Michael Floyd WR - Cardinals
- Mo Claiborne CB - Cowboys
- Captain Munnerlyn CB - Vikings

Aki viszont szerintem marha nagyot dobna a védelmen, az Eric Berry. Ha belekerül 12 millióba, akkor annyi, de akkora upgrade lenne, hogy ihaj, s a front is még jobbnak tűnne. Porter sztem marad még jövőre is, kell mellé egy kezdő CB. Callahan vissza nickelbe, a legkevésbé szar játszik SS-t (ezért is fordítom szemem Bush felé a maradék meccsekre). Unreint lecserélni valaki jobbra, azt uccu neki, TOP 10-es védelem, amire lehet meccset alapozni. Ehhez szerintem nem kellenek évek.

Támadósor már jóval komplikáltabb. McDonald >>> Paulsen, mint 2. TE, mind blokkolásban, mind elkapásban, már is jobb a keret. Ha az egyik tackle posztot megtudjuk oldani normálisan, nem elit szinten, de NFL szinten átlagos, netán kicsit jobb játékossal, már nagyot javul a keret.

Nyilván a QB poszton sok minden lóg, s lehet én látom nagyon pozitívan, túlértékelve a talent levelt, s valójában a csapat egy kalap szar. De most komolyan a Lions olyan hűde jobb kerettel rendelkezik, hogy 5 meccsel jobb legyen, mint mi? Kibaszott szégyen ez a 2-8, nem várt senki sem szerintem PO runt, dehogy a szezont lecsengették 5 meccs után? Szégyenteljes.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Holnap ki mit vár? Szerzünk össz 10 pontot? Offense kezdőből nem játszik Cutler, Sitton, Long, Miller, Jeffery, de mivel Royalnak kiújult a lábfej sérülése és nem edzett a héten szerintem ő sem lesz.
QB Barkley
RB Howard
TE Paulsen
TE Braunecker
WR Meredith
WR Wilson
LT Leno
LG Kush
C Whitehair
RG Larsen
RT Massie

Aki ebben nem látja a minőséget az nem igazi drukker. Félelmetes lesz.

Szerintem a védelem az elején aránylag jól tartja majd magát, de a szokásos második félidei összeomlás következtében akkora verés lesz, hogy a 4. negyedre kong a Soldier az ürességtől.

McPhee eddig 30-35%-ot volt fenn playekbe, ez holnap lesz vagy 60-70, kíváncsi vagyok, hogy bírja a térde. Young szintén 70% körül lesz fenn, Hicks dettó. Goldman tegnap full edzést tolt, ilyen sem volt a sérülése óta. Kwiatkoski #44, Bush #26 ez a két srác érdekel leginkább.

Nem lesz kellemes a holnapi.
tüsi91
figyelj ebből a szempontból (már rég vége a szezonnak) "jók" a sérülések...:/
igy legalább kiderül hogy Brauckner mit tud.. Kwiatkoski amikor játszott kellemes megkepetés volt. Bush nem játszott olyan jól, de jobban mint HJQ.. legalább többet látjuk ezeket a srácokat a pályán.. remélem Barkley sokáig nem.lesz pályán és jöhet Fales.
Nem azért a tiz forintért, de szeretnék több Hou-Carsont is látni.. nem bánnám föleg, higy Amos a legtöbb esetbe más meccsen játszik..őt is kilehetne probálni mint SS

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Holnap ki mit vár? Szerzünk össz 10 pontot? Offense kezdőből nem játszik Cutler, Sitton, Long, Miller, Jeffery, de mivel Royalnak kiújult a lábfej sérülése és nem edzett a héten szerintem ő sem lesz.
QB Barkley
RB Howard
TE Paulsen
TE Braunecker
WR Meredith
WR Wilson
LT Leno
LG Kush
C Whitehair
RG Larsen
RT Massie

Aki ebben nem látja a minőséget az nem igazi drukker. Félelmetes lesz.

Szerintem a védelem az elején aránylag jól tartja majd magát, de a szokásos második félidei összeomlás következtében akkora verés lesz, hogy a 4. negyedre kong a Soldier az ürességtől.

McPhee eddig 30-35%-ot volt fenn playekbe, ez holnap lesz vagy 60-70, kíváncsi vagyok, hogy bírja a térde. Young szintén 70% körül lesz fenn, Hicks dettó. Goldman tegnap full edzést tolt, ilyen sem volt a sérülése óta. Kwiatkoski #44, Bush #26 ez a két srác érdekel leginkább.

Nem lesz kellemes a holnapi.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....tüsi91
No offense, de, hogy őszinte legyek nem nagyon értem ezt a fire Fox dolgot. Nem azért mert jól muzsikál a csapat, sőt ebből a szempontból egyet is értek veletek de lesz jobb? Ki? Egy tapasztalatlan egyetemi HC? Volt koordinátor?Vagy az év végén kirúgott HC-k közül valaki? Nem nagy a választék és valljuk nem ide fognak jönni elsőre interjúzni a potenciális jelöletek. Nincs QB, nincs O fal, jövőre nem lesz top elkapó se, a védelem még elkaristol de oda is kellene minőség főleg a sec-be.
Ezzel szemben olyan csapatok fognak új HC-t keresni ahol kb PO contender keret van:
Rams, Cards (szvsz Arians az egészsége miatt visszavonul), Jags, Bengals, Chargers.
Kíváncsian várom, hogy mit hoz a jövő, mert szerettem a régi Bearst.
gordon
Már többen is reflektáltak rá, de nem állom meg én se. Ne haragudj, de ezt most komolyan gondoltad? Fox alatt széthullik a keret, egy pozitív dolgot nem lehet kiemelni, de ne rúgjuk ki, mert ki jönne helyére? Végén még egy deklaráltan szar helyett sikerült találni egy jó HC-t, hát ezért tényleg nem érdemes reszkírozni. Ha váltanánk nem tudjuk ki lenne, milyen lenne, ez is egy nagy lutri. Jelenleg ez a Bears az egyik legrosszabbul felkészített és menedzselt csapat edzői oldalon, ez viszont egy kibaszottul látványos tény. Ezt a maradék 6 meccset el lehet adni úgy, hogy hát 3. QB (sztem Fales is fog még kezdeni, mert Barkley Hanie színvonal), de előtte 2-8?

Itt említettél csapatokat, hogy PO contender keret van. Hát én mondjuk ezt sem látom feltétlenül mindegyikbe, de legyen ok. Azaz van elvárás is. Nálunk rookie QB lesz jövőre, semmi tét nélkül.
Pénz van dögivel.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Először dob három olyat, hogy azt gondolod PM játszik aztán jó néhány olyat, hogy ráébredsz nem, ez Matt Barkley.....
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Barkley a kezdő, Floyd out.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Elég szegényes érvnek tartom, azt hogy azért ne küldjük el Fox-ot mert nem lesz jobb opció elérhető.
Valaki megnézte itt Fox munkáját? Akármelyik csapat szabad ügynökké váló OC vagy DC edzője képes ilyen teljesítményt nyújtani 50%-on. Én leszarom miket ért el Fox az itteni karrierje előtt, itt amit le tett az egy nagy nulla, Marc Trestmani magasságokba is alig ér el(neki legalább annyi mentsége van, hogy első csapata volt az NFL-ben HC-ként), kurvára nem látom miért érdemelne még egy évet. Az edzésmódszerei szarok, mindenki lesérül tőle, gerinctelen féreg, aki oda teszi le a voksát, ahova éppen tudja, a felfogása, rendszere pedig már rég lejárt. Ezzel a kerettel alsó hangon kéne, hogy legyen 5 győzelmed, és hol jársz 2-nél, kibaszott szánalmas.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Hát Fox kinevezésénél - ha elfogadjuk azt a tézist, hogy faszság volt - csak a mostani megtartása volna nagyobb faszság. 2-14 után csinál egy 8-8-at (amivel még mindig sehol nincs a csapat) és a fejlődés miatt akkor megint marad, miközben gyakorlatilag semerre nem halad a franchise.

Itt most tabula rasa kell, a 49ers-től lecumizni és zsákban az 1/2.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.
davemayer
Miért jönne el? hét éves szerződésben van. UM bőven tud annyit fizetni, mint egy NFL csapat, ráadásul szvsz (!!!!!!!!) a Big Houseban játszani 100k néző előtt jobb, mint az NFL-ben tipródni egy rebuild elején.
MacPhisto
nemhogy tud annyit fizetni, hanem jelenleg is ő a legjobban kereső amfoci HC az egész világon
de ahogy a Michiganhez való szerződése előtt senki nem akarta elhinni (az NFL-ben), hogy egy premier főedzőnek az NCAA csábítóbb lehet, olybá tűnik máig nem sikerült ezt megérteni
baggio
Nem feltétlenül az anyagiak kellenek egy váltáshoz.
Lehet megnyeri idén a nagydöntőt, és érez magában késztetést arra, hogy az NFL-ben is bajnok legyen.
Guardiola is végigjárja lassan az összes nagy ligát, pedig mindenhol maradhatott volna, de más kihívást keresett.
gabokocka
Ezt pont a két évvel ezelőtti melodrámánál lehetett leírni, mikor még a michigani alumnus Schefter sem akarta elfogadni, hogy Harbaugh számára a Wolverines kispadja az álomállás. És még azt se mondom, hogy Jim egyszer nem fog visszamenni az NFL-be, mert őt ismerve biztos, hogy nagyon fáj a Lombardira is a foga, de még ha idén esetleg bajnok is lesz a Michigannel, azt nem két szezon után fogja megtenni, amikor számos módon szinte Ann Arborhoz láncolta magát.
baggio
Haribóra szerintem sincs esély még vagy 2-3 évig, pedig én is szívesen látnám őt nállunk. De én szinte biztos vagyok benne hogy Fox kapni fog még egy évet. Túl nyugodt és még a Cutleres aduját sem akarja kijátszani. Azt mondta hogy day to day és lehet még játszhat, ha IR -e tette volna lenne egy aduja megint hogy miért szopunk folyamatosan...

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.
davemayer
Miért jönne el? hét éves szerződésben van. UM bőven tud annyit fizetni, mint egy NFL csapat, ráadásul szvsz (!!!!!!!!) a Big Houseban játszani 100k néző előtt jobb, mint az NFL-ben tipródni egy rebuild elején.
MacPhisto
nemhogy tud annyit fizetni, hanem jelenleg is ő a legjobban kereső amfoci HC az egész világon
de ahogy a Michiganhez való szerződése előtt senki nem akarta elhinni (az NFL-ben), hogy egy premier főedzőnek az NCAA csábítóbb lehet, olybá tűnik máig nem sikerült ezt megérteni
baggio
Nem feltétlenül az anyagiak kellenek egy váltáshoz.
Lehet megnyeri idén a nagydöntőt, és érez magában késztetést arra, hogy az NFL-ben is bajnok legyen.
Guardiola is végigjárja lassan az összes nagy ligát, pedig mindenhol maradhatott volna, de más kihívást keresett.
gabokocka
Ezt pont a két évvel ezelőtti melodrámánál lehetett leírni, mikor még a michigani alumnus Schefter sem akarta elfogadni, hogy Harbaugh számára a Wolverines kispadja az álomállás. És még azt se mondom, hogy Jim egyszer nem fog visszamenni az NFL-be, mert őt ismerve biztos, hogy nagyon fáj a Lombardira is a foga, de még ha idén esetleg bajnok is lesz a Michigannel, azt nem két szezon után fogja megtenni, amikor számos módon szinte Ann Arborhoz láncolta magát.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.
davemayer
Miért jönne el? hét éves szerződésben van. UM bőven tud annyit fizetni, mint egy NFL csapat, ráadásul szvsz (!!!!!!!!) a Big Houseban játszani 100k néző előtt jobb, mint az NFL-ben tipródni egy rebuild elején.
MacPhisto
nemhogy tud annyit fizetni, hanem jelenleg is ő a legjobban kereső amfoci HC az egész világon
de ahogy a Michiganhez való szerződése előtt senki nem akarta elhinni (az NFL-ben), hogy egy premier főedzőnek az NCAA csábítóbb lehet, olybá tűnik máig nem sikerült ezt megérteni
baggio
Nem feltétlenül az anyagiak kellenek egy váltáshoz.
Lehet megnyeri idén a nagydöntőt, és érez magában késztetést arra, hogy az NFL-ben is bajnok legyen.
Guardiola is végigjárja lassan az összes nagy ligát, pedig mindenhol maradhatott volna, de más kihívást keresett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ettől visítok. Panthers teljesen le volt rohasztva. Nyilván benne volt a GM vastagon, de folyamatosan csúsztak lefelé évek óta. Broncoson mit kellett stabilizálni? Egy bajnok rostert el tudott menedzselni, egy MVP irányítóval,. Ezt a minimumot egy majom megcsinálta volna. Jött a Bears, és bedőlt ennek. Kurva sok ember/franchise nem ezt a döntést hozta volna. A sikeresebbek. Mint például szinte bármelyik a ligában. Nem az a gond, hogy te, mint Kovács Alfonz ezt gondolod, te pontosan így gondolkodnak a Bears vezetőségben. Az eredményt látjuk. És ez nem azért volt rossz döntés, mert elbasztál megint 2 évet, hanem azért volt rossz döntés, mert mint mindenhol a világon, itt is limitált erőforrásokon osztoznak. Kurva kevés bajnoki címre képes edző van. Hogy lehet valaki olyan hülye, hogy elvesztegessen egy lehetőséget egy kipróbált lúzerre, akit úgy rúgtak ki, hogy én olyan még nem láttam? Most komolyan, ha személyesen ismernél, pontosan tudnád, hogy mennyire hülye vagyok. Hogy a fenébe lehet, hogy ezt láttam jönni 2 kilométer távolságból?!
füligjimmy
A Panthers nem csúszott le folyamatosan, nagyon hullámzó volt a csapat, de alapvetően 2008-ig rendben mentek a dolgok, csak akkor a playoffban Jake meghalt, de a rebuild helyett all in mentünk borzalmas draftokkal és fa igazolásokkal, ebből lett az, hogy két év múlva Jimmy Clausen dobált Armanti Edwardsnak és Everett Brown volt a premier pass rusherünk 😊

Pace most kvázi könnyű helyzetben, ha marad Fox, ha kirúgja, jövőre szinte biztosan sokkal jobb lesz a mérleg, már csak ha nem hal le a fél csapat megint, azzal is. Mondjuk én továbbra se látom a nagy talent levelt (van egy biztató front seven, meg Howard, akire lehet építeni, de egyelőre kb ennyi), ami ezt a csapatot sok mindenre predesztinálná, de ha a titkos fegyver továbbra is jól draftol, akkor a fejlődés pláne könnyebben fog menni.

Perception is reality.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.
davemayer
Miért jönne el? hét éves szerződésben van. UM bőven tud annyit fizetni, mint egy NFL csapat, ráadásul szvsz (!!!!!!!!) a Big Houseban játszani 100k néző előtt jobb, mint az NFL-ben tipródni egy rebuild elején.
MacPhisto
nemhogy tud annyit fizetni, hanem jelenleg is ő a legjobban kereső amfoci HC az egész világon
de ahogy a Michiganhez való szerződése előtt senki nem akarta elhinni (az NFL-ben), hogy egy premier főedzőnek az NCAA csábítóbb lehet, olybá tűnik máig nem sikerült ezt megérteni
baggio
Én ezzel tökéletesen tisztában vagyok de vannak olyan hangok h lehet h távozik. Nem olvastátok el rendesen, nem azt írtam h elcsábítjuk onnan hanem h ha elhagyja őket jöhetne ide.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.
davemayer
Miért jönne el? hét éves szerződésben van. UM bőven tud annyit fizetni, mint egy NFL csapat, ráadásul szvsz (!!!!!!!!) a Big Houseban játszani 100k néző előtt jobb, mint az NFL-ben tipródni egy rebuild elején.
MacPhisto
nemhogy tud annyit fizetni, hanem jelenleg is ő a legjobban kereső amfoci HC az egész világon
de ahogy a Michiganhez való szerződése előtt senki nem akarta elhinni (az NFL-ben), hogy egy premier főedzőnek az NCAA csábítóbb lehet, olybá tűnik máig nem sikerült ezt megérteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.
davemayer
Miért jönne el? hét éves szerződésben van. UM bőven tud annyit fizetni, mint egy NFL csapat, ráadásul szvsz (!!!!!!!!) a Big Houseban játszani 100k néző előtt jobb, mint az NFL-ben tipródni egy rebuild elején.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
4 éve komolyan játékban volt: McCoy, Arians, Trestman, Bevell. Sikerült kikaparni a bödön alját. 2 éve elérhető volt: Bowles, Ryan (nem hívták), Del Rio, Fox, Gase. Bowles vette át a legnehezebb helyzetet sztem, mint roster, mind csoportot nézve. Egyik sincs feleakkora szégyen, mint Fox. Gase meglehetett volna, Fangio mellé. Nem kellett. Szezon végére nagyon sokat szidtam, mint koordinátort, de mostmár látjuk, minden faszságáért Fox volt a felelős, vagy Loggains is pont akkora segg pont a legrosszabb pillanatokban. Két próbálkozásból sikerült nyolcból semmit lőni. Ez mi, ha nem tehetség? Miközben szidjuk Angelot, holott neki sikerült kiválasztani az elérhető legjobbat.
füligjimmy
Igen, UTÓLAG már lehet ezt így is látni. Igazán én Emerynek tudom ebből egyedül felróni azt hogy nem Arianst választotta, talán a döntés meghozatalakor is jobb opció volt Trestmannal szemben.

A Fox/Gase+Fangio felállásnál ott akkor előzetesen jobbat nem tudtál volna kihozni, ezt annak tükrében is fenntartom hogy csúfos bukás lett ez Fox miatt.
davemayer
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/chicago-bears?page=146

Mármint utólag IS meg lehet mondani. Akit kirúgtak egy jobb helyről kétszer is, azt nem igazolod le. Ehhez nem kell értened a focihoz, ez egyszerű biznisz. Trestman azért volt hülyeség, mert tudhattak róla sok mindent, amit mi nem, például, hogy egy kis pöcs. Nem létezett olyan axióma-rendszer, amiben Fox volt a legjobb választás. Egy vesztes franchise legjobb választása az ilyen edző.
füligjimmy
Ebben nem értünk egyet és ezt már meg is beszéltük nem kezdek inkább bele újra. Ami biztos és te is ezt említetted anno hogy Pace-től ez egy teljesen biztonsági döntés volt. A helyében ki nem ezt a döntést hozta volna? De ok, értem, te nem és az idő abban téged igazolt hogy Fox nem vált be de aki előzetesen ezt várta annak Fox személyével is baja volt elég szemellenzősen és nemcsak az eredményeit nézte. Reális volt azt várni tőle hogy stabilizálja a rostert, elcseszte, ennyi.
davemayer
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ettől visítok. Panthers teljesen le volt rohasztva. Nyilván benne volt a GM vastagon, de folyamatosan csúsztak lefelé évek óta. Broncoson mit kellett stabilizálni? Egy bajnok rostert el tudott menedzselni, egy MVP irányítóval,. Ezt a minimumot egy majom megcsinálta volna. Jött a Bears, és bedőlt ennek. Kurva sok ember/franchise nem ezt a döntést hozta volna. A sikeresebbek. Mint például szinte bármelyik a ligában. Nem az a gond, hogy te, mint Kovács Alfonz ezt gondolod, te pontosan így gondolkodnak a Bears vezetőségben. Az eredményt látjuk. És ez nem azért volt rossz döntés, mert elbasztál megint 2 évet, hanem azért volt rossz döntés, mert mint mindenhol a világon, itt is limitált erőforrásokon osztoznak. Kurva kevés bajnoki címre képes edző van. Hogy lehet valaki olyan hülye, hogy elvesztegessen egy lehetőséget egy kipróbált lúzerre, akit úgy rúgtak ki, hogy én olyan még nem láttam? Most komolyan, ha személyesen ismernél, pontosan tudnád, hogy mennyire hülye vagyok. Hogy a fenébe lehet, hogy ezt láttam jönni 2 kilométer távolságból?!
füligjimmy
Biztos vagyok benne hogy más is volt rajtad kívül aki azt vízionálta hogy Fox szar lesz nálunk ( senki sem mondta pl hogy tuti be fog jönni) úgyh nem csak te voltál aki ezt 2 km-ről már látta. Arra viszont emlékszem hogy senki, de tényleg senki sem mondta hogy vele tuti SB-t fogunk nyerni, nem is elsősorban ez volt az ő kinevezésével a cél. És most jöhetsz azzal hogy az milyen felháborító hogy vki olyat igazoltunk le akitől csak a stabil rostert vártuk egy esetleges későbbi PO részvétellel de akkor had tegyem fel neked újra azt a kérdést amire már akkor sem tudtál értelmes válasszal szolgálni: kit kellett volna helyette? Kubiakot mondtad egyedül aki 1 percig nem volt számunkra elérhető, de ugye az nem számít.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
4 éve komolyan játékban volt: McCoy, Arians, Trestman, Bevell. Sikerült kikaparni a bödön alját. 2 éve elérhető volt: Bowles, Ryan (nem hívták), Del Rio, Fox, Gase. Bowles vette át a legnehezebb helyzetet sztem, mint roster, mind csoportot nézve. Egyik sincs feleakkora szégyen, mint Fox. Gase meglehetett volna, Fangio mellé. Nem kellett. Szezon végére nagyon sokat szidtam, mint koordinátort, de mostmár látjuk, minden faszságáért Fox volt a felelős, vagy Loggains is pont akkora segg pont a legrosszabb pillanatokban. Két próbálkozásból sikerült nyolcból semmit lőni. Ez mi, ha nem tehetség? Miközben szidjuk Angelot, holott neki sikerült kiválasztani az elérhető legjobbat.
füligjimmy
Igen, UTÓLAG már lehet ezt így is látni. Igazán én Emerynek tudom ebből egyedül felróni azt hogy nem Arianst választotta, talán a döntés meghozatalakor is jobb opció volt Trestmannal szemben.

A Fox/Gase+Fangio felállásnál ott akkor előzetesen jobbat nem tudtál volna kihozni, ezt annak tükrében is fenntartom hogy csúfos bukás lett ez Fox miatt.
davemayer
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/chicago-bears?page=146

Mármint utólag IS meg lehet mondani. Akit kirúgtak egy jobb helyről kétszer is, azt nem igazolod le. Ehhez nem kell értened a focihoz, ez egyszerű biznisz. Trestman azért volt hülyeség, mert tudhattak róla sok mindent, amit mi nem, például, hogy egy kis pöcs. Nem létezett olyan axióma-rendszer, amiben Fox volt a legjobb választás. Egy vesztes franchise legjobb választása az ilyen edző.
füligjimmy
Ebben nem értünk egyet és ezt már meg is beszéltük nem kezdek inkább bele újra. Ami biztos és te is ezt említetted anno hogy Pace-től ez egy teljesen biztonsági döntés volt. A helyében ki nem ezt a döntést hozta volna? De ok, értem, te nem és az idő abban téged igazolt hogy Fox nem vált be de aki előzetesen ezt várta annak Fox személyével is baja volt elég szemellenzősen és nemcsak az eredményeit nézte. Reális volt azt várni tőle hogy stabilizálja a rostert, elcseszte, ennyi.
davemayer
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ettől visítok. Panthers teljesen le volt rohasztva. Nyilván benne volt a GM vastagon, de folyamatosan csúsztak lefelé évek óta. Broncoson mit kellett stabilizálni? Egy bajnok rostert el tudott menedzselni, egy MVP irányítóval,. Ezt a minimumot egy majom megcsinálta volna. Jött a Bears, és bedőlt ennek. Kurva sok ember/franchise nem ezt a döntést hozta volna. A sikeresebbek. Mint például szinte bármelyik a ligában. Nem az a gond, hogy te, mint Kovács Alfonz ezt gondolod, te pontosan így gondolkodnak a Bears vezetőségben. Az eredményt látjuk. És ez nem azért volt rossz döntés, mert elbasztál megint 2 évet, hanem azért volt rossz döntés, mert mint mindenhol a világon, itt is limitált erőforrásokon osztoznak. Kurva kevés bajnoki címre képes edző van. Hogy lehet valaki olyan hülye, hogy elvesztegessen egy lehetőséget egy kipróbált lúzerre, akit úgy rúgtak ki, hogy én olyan még nem láttam? Most komolyan, ha személyesen ismernél, pontosan tudnád, hogy mennyire hülye vagyok. Hogy a fenébe lehet, hogy ezt láttam jönni 2 kilométer távolságból?!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hall ismét edz...Ideje volt már...

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
4 éve komolyan játékban volt: McCoy, Arians, Trestman, Bevell. Sikerült kikaparni a bödön alját. 2 éve elérhető volt: Bowles, Ryan (nem hívták), Del Rio, Fox, Gase. Bowles vette át a legnehezebb helyzetet sztem, mint roster, mind csoportot nézve. Egyik sincs feleakkora szégyen, mint Fox. Gase meglehetett volna, Fangio mellé. Nem kellett. Szezon végére nagyon sokat szidtam, mint koordinátort, de mostmár látjuk, minden faszságáért Fox volt a felelős, vagy Loggains is pont akkora segg pont a legrosszabb pillanatokban. Két próbálkozásból sikerült nyolcból semmit lőni. Ez mi, ha nem tehetség? Miközben szidjuk Angelot, holott neki sikerült kiválasztani az elérhető legjobbat.
füligjimmy
Igen, UTÓLAG már lehet ezt így is látni. Igazán én Emerynek tudom ebből egyedül felróni azt hogy nem Arianst választotta, talán a döntés meghozatalakor is jobb opció volt Trestmannal szemben.

A Fox/Gase+Fangio felállásnál ott akkor előzetesen jobbat nem tudtál volna kihozni, ezt annak tükrében is fenntartom hogy csúfos bukás lett ez Fox miatt.
davemayer
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/chicago-bears?page=146

Mármint utólag IS meg lehet mondani. Akit kirúgtak egy jobb helyről kétszer is, azt nem igazolod le. Ehhez nem kell értened a focihoz, ez egyszerű biznisz. Trestman azért volt hülyeség, mert tudhattak róla sok mindent, amit mi nem, például, hogy egy kis pöcs. Nem létezett olyan axióma-rendszer, amiben Fox volt a legjobb választás. Egy vesztes franchise legjobb választása az ilyen edző.
füligjimmy
Ebben nem értünk egyet és ezt már meg is beszéltük nem kezdek inkább bele újra. Ami biztos és te is ezt említetted anno hogy Pace-től ez egy teljesen biztonsági döntés volt. A helyében ki nem ezt a döntést hozta volna? De ok, értem, te nem és az idő abban téged igazolt hogy Fox nem vált be de aki előzetesen ezt várta annak Fox személyével is baja volt elég szemellenzősen és nemcsak az eredményeit nézte. Reális volt azt várni tőle hogy stabilizálja a rostert, elcseszte, ennyi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
4 éve komolyan játékban volt: McCoy, Arians, Trestman, Bevell. Sikerült kikaparni a bödön alját. 2 éve elérhető volt: Bowles, Ryan (nem hívták), Del Rio, Fox, Gase. Bowles vette át a legnehezebb helyzetet sztem, mint roster, mind csoportot nézve. Egyik sincs feleakkora szégyen, mint Fox. Gase meglehetett volna, Fangio mellé. Nem kellett. Szezon végére nagyon sokat szidtam, mint koordinátort, de mostmár látjuk, minden faszságáért Fox volt a felelős, vagy Loggains is pont akkora segg pont a legrosszabb pillanatokban. Két próbálkozásból sikerült nyolcból semmit lőni. Ez mi, ha nem tehetség? Miközben szidjuk Angelot, holott neki sikerült kiválasztani az elérhető legjobbat.
füligjimmy
Igen, UTÓLAG már lehet ezt így is látni. Igazán én Emerynek tudom ebből egyedül felróni azt hogy nem Arianst választotta, talán a döntés meghozatalakor is jobb opció volt Trestmannal szemben.

A Fox/Gase+Fangio felállásnál ott akkor előzetesen jobbat nem tudtál volna kihozni, ezt annak tükrében is fenntartom hogy csúfos bukás lett ez Fox miatt.
davemayer
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/chicago-bears?page=146

Mármint utólag IS meg lehet mondani. Akit kirúgtak egy jobb helyről kétszer is, azt nem igazolod le. Ehhez nem kell értened a focihoz, ez egyszerű biznisz. Trestman azért volt hülyeség, mert tudhattak róla sok mindent, amit mi nem, például, hogy egy kis pöcs. Nem létezett olyan axióma-rendszer, amiben Fox volt a legjobb választás. Egy vesztes franchise legjobb választása az ilyen edző.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
4 éve komolyan játékban volt: McCoy, Arians, Trestman, Bevell. Sikerült kikaparni a bödön alját. 2 éve elérhető volt: Bowles, Ryan (nem hívták), Del Rio, Fox, Gase. Bowles vette át a legnehezebb helyzetet sztem, mint roster, mind csoportot nézve. Egyik sincs feleakkora szégyen, mint Fox. Gase meglehetett volna, Fangio mellé. Nem kellett. Szezon végére nagyon sokat szidtam, mint koordinátort, de mostmár látjuk, minden faszságáért Fox volt a felelős, vagy Loggains is pont akkora segg pont a legrosszabb pillanatokban. Két próbálkozásból sikerült nyolcból semmit lőni. Ez mi, ha nem tehetség? Miközben szidjuk Angelot, holott neki sikerült kiválasztani az elérhető legjobbat.
füligjimmy
Igen, UTÓLAG már lehet ezt így is látni. Igazán én Emerynek tudom ebből egyedül felróni azt hogy nem Arianst választotta, talán a döntés meghozatalakor is jobb opció volt Trestmannal szemben.

A Fox/Gase+Fangio felállásnál ott akkor előzetesen jobbat nem tudtál volna kihozni, ezt annak tükrében is fenntartom hogy csúfos bukás lett ez Fox miatt.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
4 éve komolyan játékban volt: McCoy, Arians, Trestman, Bevell. Sikerült kikaparni a bödön alját. 2 éve elérhető volt: Bowles, Ryan (nem hívták), Del Rio, Fox, Gase. Bowles vette át a legnehezebb helyzetet sztem, mint roster, mind csoportot nézve. Egyik sincs feleakkora szégyen, mint Fox. Gase meglehetett volna, Fangio mellé. Nem kellett. Szezon végére nagyon sokat szidtam, mint koordinátort, de mostmár látjuk, minden faszságáért Fox volt a felelős, vagy Loggains is pont akkora segg pont a legrosszabb pillanatokban. Két próbálkozásból sikerült nyolcból semmit lőni. Ez mi, ha nem tehetség? Miközben szidjuk Angelot, holott neki sikerült kiválasztani az elérhető legjobbat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....tüsi91
No offense, de, hogy őszinte legyek nem nagyon értem ezt a fire Fox dolgot. Nem azért mert jól muzsikál a csapat, sőt ebből a szempontból egyet is értek veletek de lesz jobb? Ki? Egy tapasztalatlan egyetemi HC? Volt koordinátor?Vagy az év végén kirúgott HC-k közül valaki? Nem nagy a választék és valljuk nem ide fognak jönni elsőre interjúzni a potenciális jelöletek. Nincs QB, nincs O fal, jövőre nem lesz top elkapó se, a védelem még elkaristol de oda is kellene minőség főleg a sec-be.
Ezzel szemben olyan csapatok fognak új HC-t keresni ahol kb PO contender keret van:
Rams, Cards (szvsz Arians az egészsége miatt visszavonul), Jags, Bengals, Chargers.
Kíváncsian várom, hogy mit hoz a jövő, mert szerettem a régi Bearst.
gordon
Én úgy látom hogy sokkal rosszabb edzőt nem nagyon találhatunk... Mondom ezt úgy hogy örültem amikor kinevezték. Teljesen megértettem Pace döntését...Új GM aki a legfiatalabb a ligában és egy biztonsági lépés volt tőle hogy kinevezte Foxot. Öreg, tapasztalt róka aki 2x is megjárta a SB-t. 2 csapatot is felépített nagyon rossz szezonok után. Tavaly úgy nézett ki van előrelépés, mert a legtöbb meccsünket minimális különbséggel buktuk el. Igen ám de már ott is nem egy meccs ment el hülye edzői döntéseken. Idén azonban szinte minden meccsen folyamatosan out choacolnak minket. Semmit nem tudunk lépni az ellenfél változtatásaira. Érthetetlen módon abbahagyunk olyan dolgokat amik jól mennek... Pl az első félidőben fut Howard 100 yardot a 2.-ban meg kap 5 labdát...Aztán megvan ennek az elkenkezője is. Olyan dolgokat erőltetün amik nem mennek. A game plan és a játékhívások nagyrészt rosszak. Time management teljesen szörnyű. Volt vagy 3-4 olyan meccs ahol Fox pontokat hagyott bennt azzal hogy rosszkor kért időt. Rengetegszer nem dobott be piros zászlót amikor kelett volna, amikor nem kelett volna akkor repült... De csak simán ha néztél már BEARS meccset idén akkor látszik hogy nincs a csapat rendesen felkészítve... Aztán ott van az hogy egy csomó tehetséges játékosunk a padot koptatná ha nem jönnek közbe sérülések (Howard, Callahan, Whitehair), tehát nem tudja az edzői stáb felmérni a játékosokat. Erre még rájönnek az idióta nyilatkozatok és a szurkulók félretájékoztatása ( sok kamu a sérülésekről stb...)Persze a sérülések nem jöttek jól, de több csapat is kűzd sérülésekkel, szóval nem lehet mindent erre kenni. Szóval én új HC-ra bíznám az új QB-t... De Fox sanszosan marad még legalább egy évet. Az hogy senki ne jönne ide Chicagóba szerintem butaság. Pénz lesz dögivel jövőre, azért a Bears mégiscsak az egyik legpatinásabb csapat a ligában. Chicago egy azon városok közül ahol az összes major sport képviselteti magát ( nem sok ilyen van) Azért van pár tehetséges fiatal akik köré fel lehet építeni a jövő csapatát. Bár a csapat most rossz képet fest, de ennél több van bennük....

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....tüsi91
No offense, de, hogy őszinte legyek nem nagyon értem ezt a fire Fox dolgot. Nem azért mert jól muzsikál a csapat, sőt ebből a szempontból egyet is értek veletek de lesz jobb? Ki? Egy tapasztalatlan egyetemi HC? Volt koordinátor?Vagy az év végén kirúgott HC-k közül valaki? Nem nagy a választék és valljuk nem ide fognak jönni elsőre interjúzni a potenciális jelöletek. Nincs QB, nincs O fal, jövőre nem lesz top elkapó se, a védelem még elkaristol de oda is kellene minőség főleg a sec-be.
Ezzel szemben olyan csapatok fognak új HC-t keresni ahol kb PO contender keret van:
Rams, Cards (szvsz Arians az egészsége miatt visszavonul), Jags, Bengals, Chargers.
Kíváncsian várom, hogy mit hoz a jövő, mert szerettem a régi Bearst.
gordon
Ha most ezzel a logikával megtartjuk Foxot (mármint h nincs jobb a láthatáron- ami nem igaz mert ennél elég sokan jobbbak lennének) az olyan mintha csak azért tartod meg az aktuális csajt mert még nem találtál mást. Szerelem az még? Na ugye.

Az meg hogy mi mennyire leszünk sexy pick egy potenciális HC személyében elég relatív, biztos van akit ez a majdnem 0-ról való építkezés jobban vonz mert tényleg a saját képére tudná alakítani a csapatot.

Az én jelöltem Jim Haribo ha otthagyja a Michigant, ő több szempontból is fit ide Chicagoba.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal