Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Talán még korai, de ti kiket áldoznátok be a nagyobb nevek közül a holt szezonban?

Én most nézegettem a szerződéseket, a három legesélyesebb nálam: Houston 6,990,000 dollárt fog keresni és 1,980,000 dollár lenne utána a dead money. Ugyan nem rossz játékos, de kurva sokat sérült, ennyi vagy egy kicsit több pénzért azért lehetne találni egy jobb játékost, vagy kevesebb pénzért egy szarabbat, de kevésbé sérülékenyt.

Royal 5,000,000 dollárt fog keresni, és 0 dead money lenne utána, szerintem ez egyértelmű ki kell dobni.

Cutler: 16,000,000 dollár + 1,000,000 Bonus + 2,500,000 roster bonus, 2,500,000 dead money.
hpeter93
$
Én még Massiet írnám. 6,050,000 $-t kapna jövőre....és "csak" 1,000,000 $ a dead money. Szóval: VISZLÁT!
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Talán még korai, de ti kiket áldoznátok be a nagyobb nevek közül a holt szezonban?

Én most nézegettem a szerződéseket, a három legesélyesebb nálam: Houston 6,990,000 dollárt fog keresni és 1,980,000 dollár lenne utána a dead money. Ugyan nem rossz játékos, de kurva sokat sérült, ennyi vagy egy kicsit több pénzért azért lehetne találni egy jobb játékost, vagy kevesebb pénzért egy szarabbat, de kevésbé sérülékenyt.

Royal 5,000,000 dollárt fog keresni, és 0 dead money lenne utána, szerintem ez egyértelmű ki kell dobni.

Cutler: 16,000,000 dollár + 1,000,000 Bonus + 2,500,000 roster bonus, 2,500,000 dead money.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ettől foszt meg minket hétről-hétre Fox:

 66.media.tumblr.com/cd13824f3ffb5cace139ef68a05c3950/tumblr_oad9676YUr1s9meaio1_400.gif

A GYŐZELEMTŐL!!!!!
HanSolo
Kérem ezt a posztot törölni, Ön korai győzelmi-gif ömlésben szenved

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Ettől foszt meg minket hétről-hétre Fox:

 66.media.tumblr.com/cd13824f3ffb5cace139ef68a05c3950/tumblr_oad9676YUr1s9meaio1_400.gif

A GYŐZELEMTŐL!!!!!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ezek után, ha Breverman nem lesz roster tag akkor mindenki kapja be a faszom chicagoba

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ui: Nincs egy kukazható wr a free agentben? Ez a sok drop két meccs óta borzalmas.
hpeter93
TO már nemtom mióta ajánlgatja magát (igaz az Eaglesnek), vagy esetleg Vikes PS squadból Böhringer? 😛
Borbinho
Szerintem a nyugger TO túl nagy upgrade lenne hozzánk.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ui: Nincs egy kukazható wr a free agentben? Ez a sok drop két meccs óta borzalmas.
hpeter93
TO már nemtom mióta ajánlgatja magát (igaz az Eaglesnek), vagy esetleg Vikes PS squadból Böhringer? 😛

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nos legyünk pozitívak. Nem sikerült elpackázni a top5 pickünk...Barkley egy egész jó back up QB lehet...Így abból már akár 3 is van (Shaw,Hoyer,Barkley) csak épp az első számút nem tudni ki lessz... Ennyi drop egy idényre is sok, nemhogy egy meccsre. Mintha mágnes lett volna a kesztyűben a srácoknak csak épp a pólusok nem stimmeltek azzal ami a labdában volt 😊 Az O fal egész jó volt, szinte végig jól megvédték Barkleyt, de hát ez van ha nincs No1 és No2 WR, No1 TE. A D az első félidőben gyenge volt, főleg a secondary, a másodikban azért összeállt a dolog. Ellenben 2 meccs óta megint eltűnt a pass rush és valóban nagyon hiányzik a szerzett labda. Trevathan sérülése annyira hiányzott mint kurvának az erkölcsi bizonyítvány. Tényleg nem tudom mi jöhet még. Remélem idén egy évtizedre le tudjuk az összes sérülést....

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Valószínűleg Barkley kezd jövőhéten is, jelenleg nagy csatában van a jövő évi backup qb pozicioért Hoyer kapitánnyal. A mai alapján inkább Barkley-t választanám, persze a sok drop ellenére ez a Titans védelem egy rakat szar, jövőhéten Frisco, hát az sem lesz igazi erőpróba, majd talán a Lions.
A védelem egy erős közepes, nyomás ma nem volt, labdaszerzés még nagyapáink idejében. Ki lesz az új edző engem már csak ez izgat.

Ui: Nincs egy kukazható wr a free agentben? Ez a sok drop két meccs óta borzalmas.

Fox és Loggains egyre nagyobb eséllyel húznak a rákba juppieeee!!!!

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na akkor megfizessük Jefferyt? Royal pályára sem.került. Nem tudom sérült, nem sérült, az tudjuk, hogy szar, de pályára sem került?

Trevathan állítólag súlyos térdsérülés. Ez hiányzott még.

Gase eközben zsinór 6.
tüsi91
Jeffries bekaphatja. A coaching meg, védelem mit produkált első félidőben? Offense mit produkált 1. félidőben? Bleh, hányhatnékom van.

5 drop az első félidőben, 9 a másodikban. Szigorúan számoltam, amire mindkét kezüket rátették, az drop volt. Lehet ugrani is kellett érte, de komoly követelmények vannak ebben a ligában.

0-4 a mérleg az AFC South ellen. Na ettől már hányok!

Védelem hanyadik meccse ez szerzett labda nélkül? Nyolcadik? Ettől, hát mindenem folyik mindenhonnan

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na akkor megfizessük Jefferyt? Royal pályára sem.került. Nem tudom sérült, nem sérült, az tudjuk, hogy szar, de pályára sem került?

Trevathan állítólag súlyos térdsérülés. Ez hiányzott még.

Gase eközben zsinór 6.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Inkább egy negyed volt az, mint egész félidő, de Barkley tényleg nagyot játszott a végén. Megérdemeltétek volna és a keze(te)kben is volt a győzelem. Nem hittem volna, hogy 27-7 után nem rajtunk múlik majd a meccs végeredménye...
Nandito
Igaz.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Inkább egy negyed volt az, mint egész félidő, de Barkley tényleg nagyot játszott a végén. Megérdemeltétek volna és a keze(te)kben is volt a győzelem. Nem hittem volna, hogy 27-7 után nem rajtunk múlik majd a meccs végeredménye...

Music City Miracle
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Igen, Barkley 2. félideje valami extázis volt. De ennyi droppal nem lehet nyerni... Bellamy a végén, áááááá
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A playek 90%-ban elsőrangú protection, üres elkapók egy mienkhez hasonlóan szar secondary ellen, de az egyik legjobb félidő volt Barkleytól ez, amit valaha Bears QB-tól láttam. Minden elismerésem neki.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
2 end zone drop a végén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Mekkora egy vicc volt ez bazmeg..áááá

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Jó, hogy nem nyertünk, Fox miatt.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Milyen fasza amúgy hogy ma meccs van mi meg arról dumálgatunk kiket kéne jövőre leigazolni... És még December sincs amikor a normális csapatoknak igazán elkezdődik a szezon...
Tomcsik
A liga legalja csapatainál ez van. És mi most azok vagyunk. Az más kérdés persze, hogy simán harcban lehetnék a csoportgyőzelemért (hiszen elég tré most a divíziónk), ha nem Fox lenne a HC, hanem egy jobb (nem lenne nehéz nála jobbat találni).
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/esmvular3yccgzeaq3qt
Jay Cutler might remain with Chicago Bears after this season
It remains to be seen if Jay Cutler will play again this season after suffering a shoulder injury that could require surgery, but don't count him out from remaining with the Bears in 2017.


Illetve 3 nevet mondanak akinek forró a széke Lewis, Bradley, Fox. Mondjuk ezzel biztos nem mondtam nagyot!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Milyen fasza amúgy hogy ma meccs van mi meg arról dumálgatunk kiket kéne jövőre leigazolni... És még December sincs amikor a normális csapatoknak igazán elkezdődik a szezon...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Stills fasza erősítés lenne, mert ha marad Jeffery ugyan csak egy veszélyes célpont lenne mellette. Jefferson is jó lenne, de akkor Pace szembe köpné magát Bush pickkel..
Ha returnert akarsz és slot elkapót Braverman... és ö még nem.égett annyira be mint Peterson. OT kell és TE is... de várjuk ki a végét mert azt is jó lenne a 2. körben hozni drafton, csak hát annyi faszom need van a draftra OT CB TE akkor QBt fognak valószínüleg az elsőkörben hozni.. áá mindenféleképpen nagyon aktív FA piacot kell.produkálni. OTt meg CBt onnan hozni kell

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Pénzünk lesz jövőre, okosan kell bevásárolni, valódi upgradeket. És a legfőbb, szerezni egy értelmes HC-t, Ez lesz a kulcsmomentum.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem tudom, nekem múltkor az a véleményem alakult ki Barkleyról hogy képtelen egy normális passzra, Falesre nem is emlékszem ami annak tükrében elég érdekes h mi draftoltuk ha jól emlékszem.

Holnap ha lesz 10 pontunk az már ajándék lesz., az egyetlen esélyünk a szoros meccsre is csak 4-0ás turnovernél lenne úgy h mi abból 2 td-t szerzünk. Nem tudom van-e még egy csapat a brownson kívül aki ennyire leharcolt gagyi O-t fog pályára küldeni mint mi... kellemetlen lesz ennek a szezonnak a vége.

Tüsi nagyon jól leírtad a teendőket a csapattal kapcsolatban, én annyit tennék hozzá hogy ha új qb draft lesz a cél akire a jövő O-ét alapozzuk Sittonon kívül a teljes kezdő OL-t ki kell cserélni most különben nem éli meg ő sem a novembert jövőre. Lehet mismásolni, meg h ez elkaristol meg az nem olyan szar csak abból nem lesz elit OL, márpedig az ha futást is és passzt is akarunk vmilyen szinten alap kell h legyen. Tudom, nem lehet csak úgy leakasztani egy Cowboys OL-t a polcról de meg kell próbálni.
Ok, ha Whitehair beválik centerként maradhat kezdő de sztem tuti Grasut visszarakják ami tudjuk h visszaesés. De ha a C posztot leveszem akkor is kell 2-3 új minőségi játékos.
davemayer
Azért ott van Long és Whitehair szerintem fasza lesz C-ben. A Belső 3 as azért nem rossz ha a 2 pro bowler G egészséges 2 kezdő szintű OT kell meg egy normális OL edző, mert Dave Magazu nem az...Egyet lövünk FA piacon egy meg 2-3. körben... Ez azért nem lehetetlen...Leno marad swing T-nek...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Fales csak előszezon meccseken játszott. Ott nem volt rossz. tét meccsen sose játszott