Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Úgy látszik Hall játszhat holnap.
Tomcsik
ideje..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy látszik Hall játszhat holnap.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A chicagoi sport média unja magát. A Cubs csont már lerágott. A Bears szezonja rég lefutott, de valamivel mégiscsak fenn kell tartani az olvasottságot. Persze ilyenkor be kell izzítani 1-2 pletykát hogy a vizes fiú azt halotta a takarítótól aki a portástól halotta hogy a wc-s néni amikor hallgatózott az öltözőben azt halotta az egyik masszőrtől hogy a diadetikus néni azt halotta hogy Fox nem szeret együtt dolgozni Fangióval...Amúgy Fox és Fangio cáfolta a press konferencián hogy ilyesmi lenne. Na persze ez se jelent semmit, de talán többet mint a wc-s néni beszámolói. Mondjuk Fox se tett sokat azért hogy szavahihető legyen, mert nem egyszer kamuzott a sajtónak. Azok a médiumok akik megírták hogy Fox tuti visszatér 2017-re kb olyan szavahihetőnek mint a magyar politikai elit... ( ettől függetlenül sajnos és is úgy gondolom hogy Fox kapni fog még egy évet ) Persze bármi megtörténhet, majd kiderül az off seasonban...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hick NFC DPOTW (y) ilyen is régen volt

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
John Fox Will Return to Bears in 2017

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Àllítólag vannak pletykák arról hogy Fangio távozik a szezon végén. Remélem tényleg csak spekuláció...
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-vic-fangio-leaving-bears-mulligan-spt-1207-20161206-column.html
Tomcsik
 www.letsbeardown.com/2016/12/07/report-vic-fangio-may-not-return-to-the-bears/

Itt is hasonlót írnak,
Loggains meg Fangio megy, mert hát ők a baj okozói, és természetesen Fox marad, aki nem tehet semmiről😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Àllítólag vannak pletykák arról hogy Fangio távozik a szezon végén. Remélem tényleg csak spekuláció...
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-vic-fangio-leaving-bears-mulligan-spt-1207-20161206-column.html

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jött Jonathan Banks CB, nem igazán értem miért most? De itt van, biztos kurva sok titkot tud a Lions sémából.
Cutler pedig hivatalosan is IR-re került.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a 49ers köpedelem.
Tomcsik
Ja. Mondjuk ennyire gyenge csapattal még mi sem játszottunk idén.
Ha az O# nem ennyire balfasz (punt return utáni, balfaszkodásunk, end zone balfaszkodásunk) az első félidőben ez a köpedelem csapat megver titeket.
Szarok vagyunk nem vitás, de ez a maci csapat sem túl brummogós
diverdoc
Nem degradálásnak szántam. Mi is szarok vagyunk, mindenki tisztában van itt ezzel. Most a 2 szar csapat közül mi voltunk a kevésbé szar. Haribó alatt nagyon bírtam a 49erst sajnálatos hogy Baalke idióta módon 2 év alatt így leépítette azt a csapatot... Amúgy tök vicces mindenhol azon cikkeznek hogy hogy kiszúrtunk magunkkal hogy megnyertük ezt a meccset...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a 49ers köpedelem.
Tomcsik
Ja. Mondjuk ennyire gyenge csapattal még mi sem játszottunk idén.
Ha az O# nem ennyire balfasz (punt return utáni, balfaszkodásunk, end zone balfaszkodásunk) az első félidőben ez a köpedelem csapat megver titeket.
Szarok vagyunk nem vitás, de ez a maci csapat sem túl brummogós
diverdoc
A Bears nem szar, hanem szarul edzett. Nagy különbség.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem sértésnek szánta és hidd mi is tisztában vagyunk azzal mennyire lent van jelenleg a csapatunk. Nekünk pl idén több győzelmünk nem lesz, ezzel a meccsel elinteztük magunknak a 3.picket nektek meg a másodikat.
davemayer
Per pill az 1/4 a tiétek, a 2-10-es Jaguarsé a virtuális 1/3.
empty taxi
Jags az "elcseszi" majd magának és behúz még egyet (bár látva a játékukat nem tudom hogy...) mi meg kibekkeljük a hátralévő meccseket 😊
davemayer
Való igaz strength of schedule-ben jobb a Jax, szal azonos mérlegnél ti draftolnátok hamarabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nem sértésnek szánta és hidd mi is tisztában vagyunk azzal mennyire lent van jelenleg a csapatunk. Nekünk pl idén több győzelmünk nem lesz, ezzel a meccsel elinteztük magunknak a 3.picket nektek meg a másodikat.
davemayer
Per pill az 1/4 a tiétek, a 2-10-es Jaguarsé a virtuális 1/3.
empty taxi
Jags az "elcseszi" majd magának és behúz még egyet (bár látva a játékukat nem tudom hogy...) mi meg kibekkeljük a hátralévő meccseket 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem sértésnek szánta és hidd mi is tisztában vagyunk azzal mennyire lent van jelenleg a csapatunk. Nekünk pl idén több győzelmünk nem lesz, ezzel a meccsel elinteztük magunknak a 3.picket nektek meg a másodikat.
davemayer
Per pill az 1/4 a tiétek, a 2-10-es Jaguarsé a virtuális 1/3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ez a 49ers köpedelem.
Tomcsik
Ja. Mondjuk ennyire gyenge csapattal még mi sem játszottunk idén.
Ha az O# nem ennyire balfasz (punt return utáni, balfaszkodásunk, end zone balfaszkodásunk) az első félidőben ez a köpedelem csapat megver titeket.
Szarok vagyunk nem vitás, de ez a maci csapat sem túl brummogós
diverdoc
Nem sértésnek szánta és hidd mi is tisztában vagyunk azzal mennyire lent van jelenleg a csapatunk. Nekünk pl idén több győzelmünk nem lesz, ezzel a meccsel elinteztük magunknak a 3.picket nektek meg a másodikat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy! Tudod, hogy szeretlek meg imádlak (#nohomo) de erre a cicikére nem tudok lájkot adni.
Ez nem te vagy.
😉

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez a 49ers köpedelem.
Tomcsik
Ja. Mondjuk ennyire gyenge csapattal még mi sem játszottunk idén.
Ha az O# nem ennyire balfasz (punt return utáni, balfaszkodásunk, end zone balfaszkodásunk) az első félidőben ez a köpedelem csapat megver titeket.
Szarok vagyunk nem vitás, de ez a maci csapat sem túl brummogós


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Floyd, Whitehair, Howard egyenlőre átlagon felüli karriernek néz ki, s talán még valaki előlép a félhomályból. Mondjuk Hall. Ezért mindenesetre megveregetik Pace vállát
tüsi91
Emery nagy draftgurunak tartotta magát aztán fele ilyen classt sem tudott összehozni. Remélem a kövi draft is ilyen lesz és akkor lesz matéria a jó eredményhez.
davemayer
Ja kár hogy edzőt nem lehet draftolni 😀
Tomcsik
Nézőpont kérdése. Draftpickért cserébe kaphatsz szerződés alatt álló HC-t, ha sikerül megegyezni a HC-t jelenleg alkalmazó franchise-zal. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Floyd, Whitehair, Howard egyenlőre átlagon felüli karriernek néz ki, s talán még valaki előlép a félhomályból. Mondjuk Hall. Ezért mindenesetre megveregetik Pace vállát
tüsi91
Emery nagy draftgurunak tartotta magát aztán fele ilyen classt sem tudott összehozni. Remélem a kövi draft is ilyen lesz és akkor lesz matéria a jó eredményhez.
davemayer
Ja kár hogy edzőt nem lehet draftolni 😀

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Floyd, Whitehair, Howard egyenlőre átlagon felüli karriernek néz ki, s talán még valaki előlép a félhomályból. Mondjuk Hall. Ezért mindenesetre megveregetik Pace vállát
tüsi91
Emery nagy draftgurunak tartotta magát aztán fele ilyen classt sem tudott összehozni. Remélem a kövi draft is ilyen lesz és akkor lesz matéria a jó eredményhez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem most buktuk az első körös QB picket. Ohio-ban belezúgtak Trubisky-be (legalábbis ezt pletykálják), egy Kelly-féle frisco egy Watson-t ki nem hagyna. Kizer meg... nah, ő a legsötétebb rémálmom, h ő ide kerül.
Tito05
mmmmm... Szerintem a Browns nem fog QBt húzi... ez a Kessler gyerek nem akkora katasztrófa mint az elődjei.. szerintem oda o fal vagy d fal ember megy... így is harangozgatnak egy 1/1 esélyes ENDet.. szerintem őt fogja behúzni a Browns
okos a GM most ott... hülyeség lenne a rebuild elején QBt húzni.
ricsiii83
Abba, hogy ki-ki fog húzni nem akarok belemenni, de egy rebulid pont egy QB-val kezdődik. Ha felépíted a csapatod 2-3év alatt, de a top pickel sose QB-t húzol és a későbbi körökből se válik be soha senki, egyre távolabb kerül a csapat a top3-5 picktől, mert túl erős lesz, hogy ott végezzen. (Like Houston, Rams, Bills, Arizona a következő években). A csapatok mind erősek, de gyenge a QB állományuk, és látszik milyen áldozatott kellett hozzon egy Rams is, hogy végre top irányítót vihessen.
Bele lehet hibázni a top pickeken túl is egy QB-ba, de ha újra csapatot építesz akkor a legmélyebb ponton érdemes a rebuildet egy új irányítóval kezdeni, vagy max 1 évet várni ha nem tetszik az adott évi kínálat.
Ez most nem a ti csapatotoknak és nem is a Brownsak címeztem, csupán elv.
alatriste
Idén egyszer se QB miatt vesztettünk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szabin vagyok, reggel felkeltem, fáj a torkom, hideg is van, szóval elkezdtem gondolkodni, hogy kit tudnék átrakni ebből a 49ersből hozzánk, azok közül, akik tegnap játszottak... nos nagyjából ennyi, talán McDonaldot, mint Miller mögötti második opciót azért elnézegetnék.

tüsi91
Azért a helyedben egy Joe Staleyért vagy egy Antoine Betheáért sem sértődnék meg 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szabin vagyok, reggel felkeltem, fáj a torkom, hideg is van, szóval elkezdtem gondolkodni, hogy kit tudnék átrakni ebből a 49ersből hozzánk, azok közül, akik tegnap játszottak... nos nagyjából ennyi, talán McDonaldot, mint Miller mögötti második opciót azért elnézegetnék.

Fangio első félidei munkájától azért kurvára nem lehettünk elájulva. Tudtuk, hogy futnak, aztán lenyomták a torkunkon a labdát. Persze szinte az összes passzkísérletnél pofánvertük az irányítót, szóval ez pozitívum. McPhee és Young, ha nem tud uralni valakit erőből, ala Taylor Lewan, Jack Conklin akkor vannak gondok. Nekem Hicksszel az a bajom, hogy neki sincs benne a lábában a bugi minden meccsen. Vannak ilyen meccsei, mint a tegnapi, meg vannak olyanok, ahol fel sem tűnik. Persze az, hogy 330 fonttal 80%-os snapszámmal van pályán, az ezeket a kilengéseket magyarázhatja. Kwiatkoski aranyos gyerek, fehér, linebacker, de nagyon rookie. Első félidőben a megcsinált egy playt a LOS-nál, aztán elsöpörték a picsába játékok váltakoztak. Nincs ezzel gond, blitzelni tud, kell neki kakaó. Timuval alkotott duettjét mindenesetre egy magát NFL kaliberű gárdának tartó együttes szétfogja szopatni.

Floyd, Whitehair, Howard egyenlőre átlagon felüli karriernek néz ki, s talán még valaki előlép a félhomályból. Mondjuk Hall. Ezért mindenesetre megveregetik Pace vállát
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez a 49ers köpedelem. Kaep -20 yardra volt jó amíg pályán volt 😊 . Hazai pályán ezt illet behúzni még ennyi sérültel is. Apropó Whitehair sérülése nagyon kelett. Hicks egy beast és még a végén Floyd is megéri a feltradet. Ja és Kwiatkoski játéka is tetszett. A top 5 pick azért sanszosan így is meglesz. Meglátjuk ki lesz bennt. Ha nem lesz nagy QB rush lehet bennt lesz akit szeretünk, ha nem akkor vissza lehet tradelni az első kör közepe-vége fele, vagy a 2. kör elején kihúzhatunk valakit. Amúgy megnézném mit tud Barkley ha minden top WR játszana.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sztem most buktuk az első körös QB picket. Ohio-ban belezúgtak Trubisky-be (legalábbis ezt pletykálják), egy Kelly-féle frisco egy Watson-t ki nem hagyna. Kizer meg... nah, ő a legsötétebb rémálmom, h ő ide kerül.
Tito05
mmmmm... Szerintem a Browns nem fog QBt húzi... ez a Kessler gyerek nem akkora katasztrófa mint az elődjei.. szerintem oda o fal vagy d fal ember megy... így is harangozgatnak egy 1/1 esélyes ENDet.. szerintem őt fogja behúzni a Browns
okos a GM most ott... hülyeség lenne a rebuild elején QBt húzni.
ricsiii83
Abba, hogy ki-ki fog húzni nem akarok belemenni, de egy rebulid pont egy QB-val kezdődik. Ha felépíted a csapatod 2-3év alatt, de a top pickel sose QB-t húzol és a későbbi körökből se válik be soha senki, egyre távolabb kerül a csapat a top3-5 picktől, mert túl erős lesz, hogy ott végezzen. (Like Houston, Rams, Bills, Arizona a következő években). A csapatok mind erősek, de gyenge a QB állományuk, és látszik milyen áldozatott kellett hozzon egy Rams is, hogy végre top irányítót vihessen.
Bele lehet hibázni a top pickeken túl is egy QB-ba, de ha újra csapatot építesz akkor a legmélyebb ponton érdemes a rebuildet egy új irányítóval kezdeni, vagy max 1 évet várni ha nem tetszik az adott évi kínálat.
Ez most nem a ti csapatotoknak és nem is a Brownsak címeztem, csupán elv.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
3-9 a mérleg, ez most olyan fene tudja

 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-vs8b7u9pgg.gif
füligjimmy
hogy az a... majd fél percig néztem h hátha :/ #reményhalmegutoljára 😀