Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
3-9 a mérleg, ez most olyan fene tudja

 www.thenug.com/sites/default/pub/022814/thenug-vs8b7u9pgg.gif

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Amúgy én sem voltam/vagyok az első körös QB draft híve. Csak konstatáltam h jócskán csökkentek az esélyek erre szerencsére...
Én nagyon adnám Cam Robinson OT picket + Davis Webb, Brad Kaaya, Mason Rudolph esetleg Chad Kelly közül vmelyiket a 2-3. esetleg 4. körben

Szerkesztette: Tito05
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem most buktuk az első körös QB picket. Ohio-ban belezúgtak Trubisky-be (legalábbis ezt pletykálják), egy Kelly-féle frisco egy Watson-t ki nem hagyna. Kizer meg... nah, ő a legsötétebb rémálmom, h ő ide kerül.
Tito05
Turbinát látta valaki játszani? Most komolyan. Nem NFL szint a gyerek. Néha egy out route-ot meg tud dobni, ha pofájában van a blitz, na ettől van mindenki elcseppenve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Most komolyan, ilyen szexi testtel, ki lenne az, aki nemet mondana rá?
Ryan azonnal dobja az asszonyt, és róla készít fétis videókat.


több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
tőlünk sem a legjobb ötlet QB pick. Amikor nincs CB Safety meg Tackel a csapatban...(értelmes)

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Sztem most buktuk az első körös QB picket. Ohio-ban belezúgtak Trubisky-be (legalábbis ezt pletykálják), egy Kelly-féle frisco egy Watson-t ki nem hagyna. Kizer meg... nah, ő a legsötétebb rémálmom, h ő ide kerül.
Tito05
mmmmm... Szerintem a Browns nem fog QBt húzi... ez a Kessler gyerek nem akkora katasztrófa mint az elődjei.. szerintem oda o fal vagy d fal ember megy... így is harangozgatnak egy 1/1 esélyes ENDet.. szerintem őt fogja behúzni a Browns
okos a GM most ott... hülyeség lenne a rebuild elején QBt húzni.

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Sztem most buktuk az első körös QB picket. Ohio-ban belezúgtak Trubisky-be (legalábbis ezt pletykálják), egy Kelly-féle frisco egy Watson-t ki nem hagyna. Kizer meg... nah, ő a legsötétebb rémálmom, h ő ide kerül.
Tito05
QB? Minek? Itt van Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattt Barkely

Viccet félretéve, ha az elkövetkező meccseken, így nyomja, mint most komolyabb hiba nélkül, tuti, hogy marad jövőre. Ha meg nem még mindig Zsugázhatsz Cutlerrel a fizetésén.

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Sztem most buktuk az első körös QB picket. Ohio-ban belezúgtak Trubisky-be (legalábbis ezt pletykálják), egy Kelly-féle frisco egy Watson-t ki nem hagyna. Kizer meg... nah, ő a legsötétebb rémálmom, h ő ide kerül.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
A fogadóirodáknál a 49ers a mérkőzés esélyese. Kell ennél többet mondani?
A 10 meccset zsinórban vesztő 49ers, meccsenként a legtöbb pontot kapó 49ers (31,3), meccsenként a liga legtöbb yardját átlagban kapó 49ers (424,5 y/gm), meccsenként a liga legtöbb futott kapó 49ers (171,8 y/gm), labdacipelésenként legtöbb yardot kapó 49ers (5,1 y/c), az eddig 19 sacket (30.) szerző 49-ers. Persze nem mindenben ilyen cefet rosszak a védelemben. Az irányítók csupán a 6. legjobb QB ratinggel (99,9) dolgoznak ellenük, a második legtöbb TD-t kapták (26), 3. downok kivédekezésében az előkelő 31. helyen állnak, az ötödik legtöbb labdát adják el (20), de esélyesek bazdmeg. Miközben átlagban 324,6 yardot tesznek meg támadásban, ami a legjobb 29. csapattá teszi őket, keveseb, mint 200 passzolt yard/meccs, amivel a 30.-ak. Esélyesebbek. Hogy a faszba lehet arról beszélni, hogy nem kell kirúgni Foxot? Hogy a faszba? Való igaz, hogy még ennél is lehet mélyebbre süllyedni, de ahhoz küzdeni kell.
tüsi91
Akkor ugye ennyit a fogadóirodákról...? 😊
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Micsoda edző. Vereségek után, hátrányban felrázta a csapatot és hengereltünk. Ilyen az EDZŐ, így nagy betűvel.

De rossz ez a 49ers jó ég.

Barkley?
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Bullard inaktív. Kellemetlen. Amos sem játszik. Nem is fog hiányozni, bár HJQ épp olyan rossz. Royal sem játszik. Floyd viszont igen. Szerintem nyerünk.
tüsi91
Egyébként ha Barkley és az OL képes (lenne) a múlt heti teljesítményére szerintem is nyerünk. Oké hogy nagyon lent vagyunk de legyen már bennünk annyi h otthon megverünk egy ilyen csapatot! Go Bears a büdösúristenit!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Bullardnak vajon mibaja lehet'???... daytoday?? -,-
A secondary igy sem.lett gyengébb, hogy nincs Amos
Floyd viszont öröm a többi fájdalom között

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bullard inaktív. Kellemetlen. Amos sem játszik. Nem is fog hiányozni, bár HJQ épp olyan rossz. Royal sem játszik. Floyd viszont igen. Szerintem nyerünk.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha két ilyen jól fizetett Pro-Bowl guardot tudsz gond nélkül pótolni 2 karrier cserejátékossal, akkor azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi a picsa az OL sémánk?
füligjimmy
4 pro bowl kaliberű guardunk van.
tüsi91
A válasz szokás szerint a szeretet mindent elsöprő ereje.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha két ilyen jól fizetett Pro-Bowl guardot tudsz gond nélkül pótolni 2 karrier cserejátékossal, akkor azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi a picsa az OL sémánk?
füligjimmy
4 pro bowl kaliberű guardunk van.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha két ilyen jól fizetett Pro-Bowl guardot tudsz gond nélkül pótolni 2 karrier cserejátékossal, akkor azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi a picsa az OL sémánk? Nem gondolnám, hogy Larsen vénségére tanult meg játszani, ahogy Kush se véletlenül lett kirakva.Biztos mindenki a képességeinek megfelelően van játszatva? Vagy ez pont akkora okosság, mint a goal line Lasike full back decoy shadow toss draw play ultra megamen package?

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A fogadóirodáknál a 49ers a mérkőzés esélyese. Kell ennél többet mondani?
A 10 meccset zsinórban vesztő 49ers, meccsenként a legtöbb pontot kapó 49ers (31,3), meccsenként a liga legtöbb yardját átlagban kapó 49ers (424,5 y/gm), meccsenként a liga legtöbb futott kapó 49ers (171,8 y/gm), labdacipelésenként legtöbb yardot kapó 49ers (5,1 y/c), az eddig 19 sacket (30.) szerző 49-ers. Persze nem mindenben ilyen cefet rosszak a védelemben. Az irányítók csupán a 6. legjobb QB ratinggel (99,9) dolgoznak ellenük, a második legtöbb TD-t kapták (26), 3. downok kivédekezésében az előkelő 31. helyen állnak, az ötödik legtöbb labdát adják el (20), de esélyesek bazdmeg. Miközben átlagban 324,6 yardot tesznek meg támadásban, ami a legjobb 29. csapattá teszi őket, keveseb, mint 200 passzolt yard/meccs, amivel a 30.-ak. Esélyesebbek. Hogy a faszba lehet arról beszélni, hogy nem kell kirúgni Foxot? Hogy a faszba? Való igaz, hogy még ennél is lehet mélyebbre süllyedni, de ahhoz küzdeni kell.

Hivatalosan még nem tettük IR-re Cutlert, hivatalosan még nem aktiváltuk Fullert. Royal megint nem edzett a héten. Titans ellen 12 támadósnap. A faszi egyszerűen képtelen egészséges maradni mióta itt van. Sitton talán visszatérhet, Floydot még nem tisztázták az agyrázkódásból, Deiondré fasz tudja, s láss csodát Young sem edzett a héten.

Úgy rohan át rajtuk bárki, ahogy nem szégyelli, de ne becsüljük alá az edzői stábot, mert simán képesek 45-ször odaadni a labdát Barkleynak, s csak 15-ször Howardnak. Remélem Bellamyt elfelejtjük holnap, nézzük meg mit tud Braverman élesben, a legrosszabb, ami történhet, hogy elejt ő is egy game-winning TD passzt, miközben mellette a földön hempereg a védő. Abban sem vagyok biztos, hogy Barkleyt mégegyszer ilyen jól felkészítik, abban sem vagyok biztos, hogy a támadófal mégegyszer tisztján fogja tartani Barkley mezét, abban sem vagyok biztos, hogy a nagyszerű Logan Paulsen nem kap több szerepet, abban sem vagyok biztos, hogy egy esős, hideg időben, amit holnapra jósolnak Barthot oda lehet állítani egy 42 yardos FG-hez és a többi.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cutler IR. Utolsó passza Bears mezben stílusosan egy INT lett 3&24re. Thanks for the memories.
tüsi91
Ha valakit IR-re raksz, akkor nem visszajár a klubnak valamennyi pénz a fizetéséből? Vagy oltári hülyeséget kérdeztem?
hpeter93
szerződés függő
ricsiii83
Lehet hogy van ilyen záradék vagy ilyesmi 1-2 szerződésben, de alapból ha garantált lóvéd van azt megkapod akkor is ha IR-e kerülsz... Elvileg abban az esetben jár vissza pénz ha a játékost a saját hülyesége miatt eltiltják lásd pl AJ esete. Dopping vagy pl.fegyelmezetlenségért kizárás pl.volt már olyan hogy a bíró ellökése miatt több meccses eltiltást kapott valaki.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Cutler IR. Utolsó passza Bears mezben stílusosan egy INT lett 3&24re. Thanks for the memories.
tüsi91
Ha valakit IR-re raksz, akkor nem visszajár a klubnak valamennyi pénz a fizetéséből? Vagy oltári hülyeséget kérdeztem?
hpeter93
szerződés függő

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler IR. Utolsó passza Bears mezben stílusosan egy INT lett 3&24re. Thanks for the memories.
tüsi91
Ha valakit IR-re raksz, akkor nem visszajár a klubnak valamennyi pénz a fizetéséből? Vagy oltári hülyeséget kérdeztem?

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler IR. Utolsó passza Bears mezben stílusosan egy INT lett 3&24re. Thanks for the memories.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Csak jelzem, hogy a helyesírás ellenőrzö nem véletlenül van... S
hpeter93
😊
gordon
Én nem mertem inkább reagálni mert le grammar maciztok 😉
davemayer
Így lenne stílusos ebben a topikban 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Itt senki nem hari, mindenki öribari. 😊
promax
egyértelmű

több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Itt senki nem hari, mindenki öribari. 😊
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Egy nagyo. fasza hír így Floyd mamár limitáltan de részt vett az edzésen és a 49ers ellen már lehet játszhat, ill. Hall is limitáltan edzett. Fullert aktiválták, így Shote szezonjának hivatalosan vége
ricsiii83
Csak jelzem, hogy a helyesírás ellenőrzö nem véletlenül van... Shote hiánya nagyon fájni fog, ő lehetett a legnagyobb titkos fegyver, annyira titkos, hogy senki sem ismerte.
hpeter93
ne hari, ha hajnalban 4 órakor telefonról elírok egy nevet meg lehagyok 1-2 betűt. 😕