NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A győzelem-vereség koncepcióját kell elfelejteni! A balliberális, politikai korrektség tévútján járó elemzőket én csak sajnálni tudom. Az igazi teljesítményt az nem mutatja, hogy Big Love Smith kirúgása óta a meccseink kétharmadát elveszítettük! Kívánok megvilágosodást minden IGAZ MAGYAR embernek!
füligjimmy
Javaslok egy békemenetet, ahol molinoinkal és vad ámde férfias kiállásunkkal megmutathatjuk szimpátiánkat és bizalmunkat az igazságtalanul támadott bölcs edzőfejedelem, férfi, és szupermegacsászár John Fox mellett.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A győzelem-vereség koncepcióját kell elfelejteni! A balliberális, politikai korrektség tévútján járó elemzőket én csak sajnálni tudom. Az igazi teljesítményt az nem mutatja, hogy Big Love Smith kirúgása óta a meccseink kétharmadát elveszítettük! Kívánok megvilágosodást minden IGAZ MAGYAR embernek!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Az ilyen veresség belefér. A fiúk hajtottak. A D egész jó volt. Kezd kibontakozni hogy a fiatalok közül kikre lehet számítani. Ha nem fújnak ennyire a Lionsnak és egy kicsivel több szerencsénk van, illetve ha csak fele ennyi sérült lenne akkor ma simán nyerünk. Tényleg érdekelne hogy Barkley mit tudna ha nem Bellamy féléknek kéne dobálnia. Kwiatkovszki bíztató a jövőre nézve. Az off seasonban kéne egy értelmes S ( Eric Berry kerül amibe kerül) Egy jó CB és egy jobb féle 3-4-es DE... Ez 3 ember ami megoldható és kb ennyire állunk egy igazi elit D-től...Ahogy Tüsi is írta ez amolyan előre mutató veresség volt.
Tomcsik
Csak 3 feltétel kellett volna, hogy nyerjünk, oh az egész kevés. Nem érdemeltünk győzelmet, egy olyan klub, ahol John Fox lehet edző, Loggainssal karöltve az a csapat méretes szopást érdemel, remélem erre Mccaskey is rajön. Visszasirom a Trestmani időket lassan, ott első évben eselyünk volt PO-ra is második szezonban is volt 5 győzelmünk. Foxal akkor voltunk 50% on amikor kezdődött a szezon, és akkor 3 10 nél annak kell örülni, hogy Fox nem kúrt el éppen semmi látványosat, meg magyarázzuk a bizonyítványt, hogy nincs elkapó meg sok a serült szánalmas az egész.
hpeter93
Valószínűleg ha csak az egyik teljesül akkor is nyerünk. Ez éppenséggel egy olyan meccs volt ahol akár megérdemelhettük volna a győzelmet, mert semmivel sem volt jobb a Lions. Fox témát 1000x átrágtuk szerintem egy érthető és védhető döntés volt amikor Pace kinevezte, más kérdés hogy nem sült el jól és én is örülnék ha kivágnánk a picsába, de sajnos szerintem marad még jövőre. Most az érdekel mit mutatnak a fiatalok, kikre lehet számítani később, mert igenis van pár tehetséges srác akik egy jó edzővel és több tapasztalattal erősíteni fogjàk a csapatot. Annyira nem érdekel már hogy nyerünk-e vagy vesztünk, csak a játék kèpe. És azt lássuk be hogy azért nem rossz a Lionssal partyba lenni, főleg idegenben ráadásul úgy hogy a 3. számú QB-d dobál Bellamy féle targeteknek.

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az ilyen veresség belefér. A fiúk hajtottak. A D egész jó volt. Kezd kibontakozni hogy a fiatalok közül kikre lehet számítani. Ha nem fújnak ennyire a Lionsnak és egy kicsivel több szerencsénk van, illetve ha csak fele ennyi sérült lenne akkor ma simán nyerünk. Tényleg érdekelne hogy Barkley mit tudna ha nem Bellamy féléknek kéne dobálnia. Kwiatkovszki bíztató a jövőre nézve. Az off seasonban kéne egy értelmes S ( Eric Berry kerül amibe kerül) Egy jó CB és egy jobb féle 3-4-es DE... Ez 3 ember ami megoldható és kb ennyire állunk egy igazi elit D-től...Ahogy Tüsi is írta ez amolyan előre mutató veresség volt.
Tomcsik
Csak 3 feltétel kellett volna, hogy nyerjünk, oh az egész kevés. Nem érdemeltünk győzelmet, egy olyan klub, ahol John Fox lehet edző, Loggainssal karöltve az a csapat méretes szopást érdemel, remélem erre Mccaskey is rajön. Visszasirom a Trestmani időket lassan, ott első évben eselyünk volt PO-ra is második szezonban is volt 5 győzelmünk. Foxal akkor voltunk 50% on amikor kezdődött a szezon, és akkor 3 10 nél annak kell örülni, hogy Fox nem kúrt el éppen semmi látványosat, meg magyarázzuk a bizonyítványt, hogy nincs elkapó meg sok a serült szánalmas az egész.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Howard egyébként 13 futás 86 yard. Kicsit forszíroztam volna a srácot Deonte Thompson helyett. Dehát én nem vagyok egy kétszeres Super Bowl vesztes

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Az ilyen veresség belefér. A fiúk hajtottak. A D egész jó volt. Kezd kibontakozni hogy a fiatalok közül kikre lehet számítani. Ha nem fújnak ennyire a Lionsnak és egy kicsivel több szerencsénk van, illetve ha csak fele ennyi sérült lenne akkor ma simán nyerünk. Tényleg érdekelne hogy Barkley mit tudna ha nem Bellamy féléknek kéne dobálnia. Kwiatkovszki bíztató a jövőre nézve. Az off seasonban kéne egy értelmes S ( Eric Berry kerül amibe kerül) Egy jó CB és egy jobb féle 3-4-es DE... Ez 3 ember ami megoldható és kb ennyire állunk egy igazi elit D-től...Ahogy Tüsi is írta ez amolyan előre mutató veresség volt.

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egy tisztességes edzővel hülyére vernénk a csoportot.
füligjimmy
A mai egyébként egy aránylag jól felkészített csapat volt.

Josh Bellamyt kicseréled Earl Bennettre és nyered a Titans meccset, a mait meg x-re hozod. Minimum.

Előremutató vereséget szenvedtünk.
tüsi91
Bellamy mit keresett a pálya közepén Braverman helyett? Larsen Kush helyett? Minden Langford snap elvesztegetett, slotban miért nem próbáljuk Logan Paulsen után szabadon, tavaly egyedül ez ment neki. Amúgy jók vagyunk.
füligjimmy
Minden Logan Pulsen snap is idevehető az FB-vel együtt.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy tisztességes edzővel hülyére vernénk a csoportot.
füligjimmy
A mai egyébként egy aránylag jól felkészített csapat volt.

Josh Bellamyt kicseréled Earl Bennettre és nyered a Titans meccset, a mait meg x-re hozod. Minimum.

Előremutató vereséget szenvedtünk.
tüsi91
Bellamy mit keresett a pálya közepén Braverman helyett? Larsen Kush helyett? Minden Langford snap elvesztegetett, slotban miért nem próbáljuk Logan Paulsen után szabadon, tavaly egyedül ez ment neki. Amúgy jók vagyunk.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy tisztességes edzővel hülyére vernénk a csoportot.
füligjimmy
A mai egyébként egy aránylag jól felkészített csapat volt.

Josh Bellamyt kicseréled Earl Bennettre és nyered a Titans meccset, a mait meg x-re hozod. Minimum.

Előremutató vereséget szenvedtünk.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy tisztességes edzővel hülyére vernénk a csoportot.

PAckerst csakazértis megbasszuk, meg a Vikinget oda-vissza.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wilson inaktív. Végül is 3 meccset kibírt sérülés nélkül.
tüsi91
Bocsánat, a Frisco ellen már kapásból megsérült a nyomorult. Szóval két mecset bírt ki, a harmadik elején már széthullott. Szerintem betonon edzenek a srácok, és aki kibírja, az a kemény gyerek.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wilson inaktív. Végül is 3 meccset kibírt sérülés nélkül. Royal inaktív 12. alkalommal mióta itt van. Eddig 9,5 millió dollár büszke tulajdonosa ezen időszak alatt. A pofám leszakad. Maradt Meredith, mint a jelenlegi felhozatal csúcsragadozója (egyébként kedvelem a srácot), aztán van Bellamy, aki múlt héten majd 100 yardot kapott el, viszont kb. annyit el is ejtett. Na ilyen szinten van a Frisco. Van Deonte Thompson, aki nagyon hasonlít Bellamyra, s itt nem arra gondolok, hogy niggerek. Meg van Braverman, aki a prototípusa annak a játékosnak, akit Wes Welker utódjának látnak: alacsony, fehér és elkapó.
További inaktívok: Houston-Carson, Bausby, Banks, CJ Wilson.

Azaz Bullard aktív, lehet kicsit észbe kapott a fiú.

Túloldalt nincs Riddick, ami azért nem gond, hogy a backfieldről eltűnik egy komoly célpontja Staffordnak.

Aránylag jó teljesítményre számítok a srácoktól, persze nyerni nem fogunk, de nem is égünk le. Fox ismét mutatni fog valami egészen elképesztő time managemantet. Ansahnak pedig meg lesz az idei első sackje. Sőt annyira belejön, hogy rögtön kettő lesz, amiből az egyikkel labdát is szerez, mert Cutler Barkley túl sokáig tartogatta a labdát (1,28 szekundum).
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha már egymás ellen játszanak a csapataink, bejottem jó szurkolást kívánni. Persze remelem sikerül revansot vennünk 😉

Sajnos a DLine nálunk nem erősség iden, igy szerintem harmadszor is sikerül a Bears Olinenak jó teljesítményt nyújtania. Ezert meglepődnek ha nem lenne szoros meccs.
PintérÁdi
De ráérsz meccset nézni a vizsgaidőszakban? Ennyire elvarázsolt ez a csodálatos játék?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már egymás ellen játszanak a csapataink, bejottem jó szurkolást kívánni. Persze remelem sikerül revansot vennünk 😉

Sajnos a DLine nálunk nem erősség iden, igy szerintem harmadszor is sikerül a Bears Olinenak jó teljesítményt nyújtania. Ezert meglepődnek ha nem lenne szoros meccs.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hátha valaki még nem tudná...

Jim McMahon, mindig is egy fenegyerek volt. Megnyerték a Super bowl-t, de nem kaptak meghívást a Fehér Házba, mert akkor volt a Challenger katasztrófája. 1997-ben McMahon volt Favre backup-ja a Super Bowl-on, ami után a Packers mehetett az elnökhöz. McMahon is ment, méghozzá Chicago Bears mezben!!!

 cdn-s3.si.com/s3fs-public/2016/12/10/jim-mcmahon-bears-jersey-white-house.jpg
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
S vajon Hall pályára kerül-e vagy maradunk a Porter-Callahan-LeBlanc triónál? Azt tudjuk, hogy a stáb nagyra tartja LeBlancot. Nem tudjuk miért, de így van. Nyilván UDFA rookie, meg McManisnél és Hurstnél jobb, de nem kezdő színvonal.

Múltkor meghökkentő volt, ahogy a védelem játszott a Lions ellen. Én azt hittem kapunk vagy 30-at, ehelyett 6 ponton tartottuk őket. Isten igazából most sem látom, hogy hogyan nem kapunk majd sok pontot, de Fangio ekézése mellé azért meg kell jegyezni, hogy igen kevés meccsen szórnak meg minket. Timut szerintem szénné szopatják majd, vagy legalábbis képzeljük el, hogy ő lesz Riddickre állítva.

A Lions defense lelőtte Breest. (hát ezt sem hittem volna). Talán az sem okoz majd nekik gondot, hogy a Meredith-Bellamy-Thompson-Braverman-Brown-Braunecker-Paulsen elkapásokra néha hajlamos brigádot levédekezzék. Royal természetesen sérült, s egészen elképesztő fordulat, hogy Wilson is. A támadófal zsinórban kétszer pedig jól játszott. Most komolyan ezt képesek egymás után harmadszorra is? Matt Barkley zsinórban kétszer fel volt készítve és jól játszott. Holnap végre egy jobb védelem jön szembe, idegenben ráadásul.

Kedden vagy mikor leigazoltuk Banks-t. Rögtön questionable.
tüsi91
esküszöm, itt mindenki ilyen kibaszott negativ ? :dd mintha csak azt várnátok mikor mond csődöt barkley meg a többi
ricsiii83
Igazad van, Barkley dob 4 td-t a védelem pedig szerez egy int td-t és egy fumble visszahordást. Nyerünk 40-14-re. Jövőre SB tuti.

De most komolyan, szerinted mire kéne annyira pozitívnak lenni? Barkley jól játszott egy liga alja 49ers és egy Titans ellen. Most erre, azért nem fogom verni magam, hogy jövő qb 5 évre, Általában, aki nem fut be az első pár évében az baszhatja, nem lesz senkiből sem 26 28 vagy 32 éves korára top qb hirtelen. Azt mondják minden csoda három napig tart, hát Barkley-nek ez lesz a harmadik meccse, elválik mi lesz, most úgy néz ki nem a mienknél is szarabb kutyaütő bandával szemben kell játszania.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
S vajon Hall pályára kerül-e vagy maradunk a Porter-Callahan-LeBlanc triónál? Azt tudjuk, hogy a stáb nagyra tartja LeBlancot. Nem tudjuk miért, de így van. Nyilván UDFA rookie, meg McManisnél és Hurstnél jobb, de nem kezdő színvonal.

Múltkor meghökkentő volt, ahogy a védelem játszott a Lions ellen. Én azt hittem kapunk vagy 30-at, ehelyett 6 ponton tartottuk őket. Isten igazából most sem látom, hogy hogyan nem kapunk majd sok pontot, de Fangio ekézése mellé azért meg kell jegyezni, hogy igen kevés meccsen szórnak meg minket. Timut szerintem szénné szopatják majd, vagy legalábbis képzeljük el, hogy ő lesz Riddickre állítva.

A Lions defense lelőtte Breest. (hát ezt sem hittem volna). Talán az sem okoz majd nekik gondot, hogy a Meredith-Bellamy-Thompson-Braverman-Brown-Braunecker-Paulsen elkapásokra néha hajlamos brigádot levédekezzék. Royal természetesen sérült, s egészen elképesztő fordulat, hogy Wilson is. A támadófal zsinórban kétszer pedig jól játszott. Most komolyan ezt képesek egymás után harmadszorra is? Matt Barkley zsinórban kétszer fel volt készítve és jól játszott. Holnap végre egy jobb védelem jön szembe, idegenben ráadásul.

Kedden vagy mikor leigazoltuk Banks-t. Rögtön questionable.
tüsi91
esküszöm, itt mindenki ilyen kibaszott negativ ? :dd mintha csak azt várnátok mikor mond csődöt barkley meg a többi

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
S vajon Hall pályára kerül-e vagy maradunk a Porter-Callahan-LeBlanc triónál? Azt tudjuk, hogy a stáb nagyra tartja LeBlancot. Nem tudjuk miért, de így van. Nyilván UDFA rookie, meg McManisnél és Hurstnél jobb, de nem kezdő színvonal.

Múltkor meghökkentő volt, ahogy a védelem játszott a Lions ellen. Én azt hittem kapunk vagy 30-at, ehelyett 6 ponton tartottuk őket. Isten igazából most sem látom, hogy hogyan nem kapunk majd sok pontot, de Fangio ekézése mellé azért meg kell jegyezni, hogy igen kevés meccsen szórnak meg minket. Timut szerintem szénné szopatják majd, vagy legalábbis képzeljük el, hogy ő lesz Riddickre állítva.

A Lions defense lelőtte Breest. (hát ezt sem hittem volna). Talán az sem okoz majd nekik gondot, hogy a Meredith-Bellamy-Thompson-Braverman-Brown-Braunecker-Paulsen elkapásokra néha hajlamos brigádot levédekezzék. Royal természetesen sérült, s egészen elképesztő fordulat, hogy Wilson is. A támadófal zsinórban kétszer pedig jól játszott. Most komolyan ezt képesek egymás után harmadszorra is? Matt Barkley zsinórban kétszer fel volt készítve és jól játszott. Holnap végre egy jobb védelem jön szembe, idegenben ráadásul.

Kedden vagy mikor leigazoltuk Banks-t. Rögtön questionable.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Úgy látszik Hall játszhat holnap.
Tomcsik
ideje..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Úgy látszik Hall játszhat holnap.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
A chicagoi sport média unja magát. A Cubs csont már lerágott. A Bears szezonja rég lefutott, de valamivel mégiscsak fenn kell tartani az olvasottságot. Persze ilyenkor be kell izzítani 1-2 pletykát hogy a vizes fiú azt halotta a takarítótól aki a portástól halotta hogy a wc-s néni amikor hallgatózott az öltözőben azt halotta az egyik masszőrtől hogy a diadetikus néni azt halotta hogy Fox nem szeret együtt dolgozni Fangióval...Amúgy Fox és Fangio cáfolta a press konferencián hogy ilyesmi lenne. Na persze ez se jelent semmit, de talán többet mint a wc-s néni beszámolói. Mondjuk Fox se tett sokat azért hogy szavahihető legyen, mert nem egyszer kamuzott a sajtónak. Azok a médiumok akik megírták hogy Fox tuti visszatér 2017-re kb olyan szavahihetőnek mint a magyar politikai elit... ( ettől függetlenül sajnos és is úgy gondolom hogy Fox kapni fog még egy évet ) Persze bármi megtörténhet, majd kiderül az off seasonban...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Hick NFC DPOTW (y) ilyen is régen volt

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
John Fox Will Return to Bears in 2017

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Àllítólag vannak pletykák arról hogy Fangio távozik a szezon végén. Remélem tényleg csak spekuláció...
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-vic-fangio-leaving-bears-mulligan-spt-1207-20161206-column.html
Tomcsik
 www.letsbeardown.com/2016/12/07/report-vic-fangio-may-not-return-to-the-bears/

Itt is hasonlót írnak,
Loggains meg Fangio megy, mert hát ők a baj okozói, és természetesen Fox marad, aki nem tehet semmiről😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Àllítólag vannak pletykák arról hogy Fangio távozik a szezon végén. Remélem tényleg csak spekuláció...
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-vic-fangio-leaving-bears-mulligan-spt-1207-20161206-column.html