Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy pozitívum(?) a Jaguars vasárnapi W-jével már a Bearsé az 1/3-as pick jelenleg.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!

Black mondayen kiteszik és hozzuk vmelyik csapat OC-át megmentőnek aki persze ugyanúgy le fog szerepelni mert nagy lesz neki a kabát.
davemayer
Kyle Shanahan(Atlanta OC)
Josh McDaniels(New England OC)
Matt Patricia(New England DC)


ricsiii83
JMD egy pöcs, aki BB nélkül nem sokat ér. Patricia jó kérdés, hogy megáll-e a saját lábán. Kyle-ról nem tudok semmit, a nevén kívül.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323

Black mondayen kiteszik és hozzuk vmelyik csapat OC-át megmentőnek aki persze ugyanúgy le fog szerepelni mert nagy lesz neki a kabát.
davemayer
Kyle Shanahan(Atlanta OC)
Josh McDaniels(New England OC)
Matt Patricia(New England DC)

ők jövőre már HC-k lesznek... csak kérdés itt vagy máshol

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy bárki is jön ide ugyancsak leszerepel... gondolj csak vissza Gasere... a Dolphins zakatol a PO fele.. ez a keret pedig simán harcolhatna a PO fele... mert 10ból 8 meccs edzői hibákon ment el 😀
Egy olyan edző kell ide akit nem csak szeretnek a játékosok, de érti is amit csinál.. illetve amikor a csapat 20-30 pontos hátrányokban van és az end zonetól 20 yardra vagyunk 4. &1-nél.. akkor kibaszottul mennyenek már neki negyedikre vagy FAKE FG stb.... Foxtól két év alatt most láttunk ma először ilyet nem?? (vagy 2.-jára)

Itt van egy az Ayaji gyerek ma is 200 yardot futott........ 32 probálkozásból.. na Howard 118 yardot 18 próbálkozásból... ha esetleg ennél is többet futtatnánk ezt a szerencsétlen tankot akkor lehet tudná hozni ezeket a delfines 200 futott yardos meccseket nemde??? Ezt Loggains miért nem látja???
ma is fut Howard 2 futásból 20 yardot.... end zone 10 yard... passz passz passz 4. & goal....
tényleg??? anyám

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Aki átlátja az ncaa-t az válaszoljon már hogy van-e olyan hc akit érdemes lenne áthozni ide és jó eséllyel ott is hagyná az adott programot azért hogy nfl hc legyendavemayer
Az a helyzet, hogy annyira elszabadultak az NCAA-ben a fizetések, hogy a valóban komoly kaliberű és egyértelmű upgrade-et jelentő edzőknél ha csak ők maguk nem akarnak igazán az NFL-ben is bizonyítani, akkor nagyjából mozdíthatatlanok. És hát igen úgy tűnik, hogy Saban Alabamából akar nyugdíjba menni, Harbaugh hosszabb távra tervez Ann Arborban, míg Urban Meyer számos lehetőségre nemet mondott már (David Shawhoz hasonlóan, akit azért nem is sorolnék ebbe a szűk körbe). Az egy szinten alattuk levők pedig minimum olyan lutrinak számítanak, mint egy zöldfülű profi koordinátor kinevezése, szóval az állandóan a 10 éves szerződéshosszabbítás és a kirúgás között táncoló Bob Stoops (Oklahoma), Dan Mullen (Miss State) vagy Brian Kelly (Notre Dame) nevének akár már a megemlítésekor nem hiszem, hogy sokan tapsikolnának örömükben.

Esetleg a Penn State HC James Franklint lehetne megkörnyékezni, róla pletykálta pár cfb-s insider, hogy nem zárkózna el a váltástól.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
De tényleg, nagyon kiváncsi vagyok megpróbálják-e ebből kifürdetni valahogy, bár hogy hogy sikerülne azt nem tudom... innen már tényleg ki fogják rúgni szerencsére, ezt az évet nem lehet a helyeden túlélni. Black mondayen kiteszik és hozzuk vmelyik csapat OC-át megmentőnek aki persze ugyanúgy le fog szerepelni mert nagy lesz neki a kabát.

Aki átlátja az ncaa-t az válaszoljon már hogy van-e olyan hc akit érdemes lenne áthozni ide és jó eséllyel ott is hagyná az adott programot azért h nfl hc legyen?

Illetve ki mit preferál, vkit a menőbb oc közül vagy vkit az ncaa-ből?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ez az a meccs, ami után nem elküldeni kellene Foxot, hanem lemondania.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy kellemes, minden tekintetben kielégítő verés volt a mai.

És ezt még úgy írtam, hogy nem vártam meg a végét.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olyan szinten lealázták az edzői stábot és ezáltal a csapatot is, hogy jobb dolog talán nem is történhetett volna velünk Bears érzelmű drukkerekkel.

S még a Jacksonville is nyert.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Boldog Karácsonyt kívánok a Bears fanoknak és másoknak is!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Boldog Karácsonyt srácok

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Redskins.

December 24. 19:00, ejjj ez milyen időpont már?

Goldman most se edzett a héten. Nem is fog játszani. A kérdésem az, hogy miért nincs még IR-en? Hátha betud állni a Vikings elleni létfontosságúnak nem nevezhető utolsó meccsre? Ahelyett, hogy akár már most megműtötték volna, vagy mittomén kell-e valamilyen kezelés... Nevetséges.
Callahan... azt mondják a térde most már oké. Másnap beteg lett. Talán játszik.

Redskinsnél úgy néz ki nem lesz Jordan Reed, maradjunk annyiban ez számunkra nem lenne hátrány. Bírom Millert, jó játékos, s ami a legfontosabb elképesztően megbízható, de egy Jordan Reed kaliber nagyon elférne, persze komolyabb draft picket tight endre még véletlenül sem áldoznék.

Annyira környékén vagyunk egyébként a győzelmeknek elvileg playoff kaliberű csapatok ellen, hogy egyszer lehet a bré jobbik felére kerülünk. Mondanám ezt a holnapira, de sztem a Redskins offense nagyon rossz matchup a védelemnek, főleg a secondarynek. Mert Porter még Garconnal elverekszik szerintem, de slotban Crowder nagyon tuti kis játékos, Jacksont pedig nem kell ecsetelni, hogy nagyon déndzserösz mélyen, s azt meg Fangioról is tudjuk, hogy esetenként lazán ott hagyja a liga legjobb mélységi célpontjait UDFA cornerekkel. Reed hiányában marad persze egy Vernon Davisük is. Talán ilyen szarul, ennyi hibával nem fog a védelem mégegyszer játszani, talán támadóoldalon nem adjuk el 3-szor a zsugát. Alshon Jeffery vs Josh Norman. Élmény lesz nézni. Persze, ha Norman lepofozza AJ-t, amire egyébként én számítok, akkor miért is fizessük meg? Viszont néztem ilyen screenshotokat a Packers meccsről. Hát hogy fogalmazzak szépen? Általában valamelyik safety azért csalt AJ fele, de pl Brown felé dobott picknél a pálya szélén Jeffery 3 lépéssel verte az emberét, s nem volt akkor besegítő safety az ő oldalán. Én elfogadom azt, hogy sem Hoyer, sem Barkley nem próbálkozik meg necces labdákat Jeffery felé elküldeni, de ennyire ignorálni őt? Pedig sztem Barkley az ilyen típusú passzoknál a legjobb, amikor oda kell rakni 20 yard mélyen. Az is oké, hogy Barkley és Jeffery alig edzettek együtt komolyabban, és azok a comeback routek, amik Cutler és Jeffery közt működtek még nem állnak összhangban. Kíváncsi vagyok holnap több labda megy-e Jeffery felé.
tüsi91
Javaslatodra Goldman IR 😊

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Redskins.

December 24. 19:00, ejjj ez milyen időpont már?

Goldman most se edzett a héten. Nem is fog játszani. A kérdésem az, hogy miért nincs még IR-en? Hátha betud állni a Vikings elleni létfontosságúnak nem nevezhető utolsó meccsre? Ahelyett, hogy akár már most megműtötték volna, vagy mittomén kell-e valamilyen kezelés... Nevetséges.
Callahan... azt mondják a térde most már oké. Másnap beteg lett. Talán játszik.

Redskinsnél úgy néz ki nem lesz Jordan Reed, maradjunk annyiban ez számunkra nem lenne hátrány. Bírom Millert, jó játékos, s ami a legfontosabb elképesztően megbízható, de egy Jordan Reed kaliber nagyon elférne, persze komolyabb draft picket tight endre még véletlenül sem áldoznék.

Annyira környékén vagyunk egyébként a győzelmeknek elvileg playoff kaliberű csapatok ellen, hogy egyszer lehet a bré jobbik felére kerülünk. Mondanám ezt a holnapira, de sztem a Redskins offense nagyon rossz matchup a védelemnek, főleg a secondarynek. Mert Porter még Garconnal elverekszik szerintem, de slotban Crowder nagyon tuti kis játékos, Jacksont pedig nem kell ecsetelni, hogy nagyon déndzserösz mélyen, s azt meg Fangioról is tudjuk, hogy esetenként lazán ott hagyja a liga legjobb mélységi célpontjait UDFA cornerekkel. Reed hiányában marad persze egy Vernon Davisük is. Talán ilyen szarul, ennyi hibával nem fog a védelem mégegyszer játszani, talán támadóoldalon nem adjuk el 3-szor a zsugát. Alshon Jeffery vs Josh Norman. Élmény lesz nézni. Persze, ha Norman lepofozza AJ-t, amire egyébként én számítok, akkor miért is fizessük meg? Viszont néztem ilyen screenshotokat a Packers meccsről. Hát hogy fogalmazzak szépen? Általában valamelyik safety azért csalt AJ fele, de pl Brown felé dobott picknél a pálya szélén Jeffery 3 lépéssel verte az emberét, s nem volt akkor besegítő safety az ő oldalán. Én elfogadom azt, hogy sem Hoyer, sem Barkley nem próbálkozik meg necces labdákat Jeffery felé elküldeni, de ennyire ignorálni őt? Pedig sztem Barkley az ilyen típusú passzoknál a legjobb, amikor oda kell rakni 20 yard mélyen. Az is oké, hogy Barkley és Jeffery alig edzettek együtt komolyabban, és azok a comeback routek, amik Cutler és Jeffery közt működtek még nem állnak összhangban. Kíváncsi vagyok holnap több labda megy-e Jeffery felé.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Fire Fox... meg az egész orvosi stábot is... meg mindenkit akinek kicsit is köze van a játékosok fizikai felkészültségéhez/egészségügyi állapotához... személyi edzőket, étrendtanácsadókat, MINDENKIT.... de nem csak a csapatnál, hanem egész Chicagoban... vicc, bmeg
 fuzovelkifele.com/2016/12/22/injured-reserve-2016-serultlista-fizetesi-sapka/

Szerkesztette: Tito05
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Bocsánat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Felröppentek pletykák miszerint Fullert tradelnénk...Állítólag az orvosok jàtékra késznek találták, de ő azt mondta nem akar még játszani és ez nem tetszett a vezetőségnek...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mivel megkezdtem a szabadságom letöltését, így jöjjön egy rövid kis offseason mock.

tüsi91
Ezt úgy raktad össze, hogy ez lenne a reális megoldás nemde??
Bár kétlem, hogy Watson 2. pick lenne, Unrein addig itt lesz amíg Fox.. ez is biztos.. Pace bele lesz kényszerítve Jeffery re-signbe..
a kicker pick egészen tetszetős, Kush is megérdemli a szerződést nem olyan rossz, backupnak nagyon fasza.
ricsiii83
Nem. Ezt úgy raktam össze, hogy ez az, amit eddig Paceből és Foxból láttam. Watsont, ahogy elkezdik elemezni egyre jobban fog zuhanni, Kizerrel együtt. Trubinsky fehér, jó kiállású QB, őket szokták 1/1 környékére felszopni. Most is ez van. Kizer még első körös lesz, sőt TOP 5 szvsz, s úgy számolok, hogy Browns és 49ers QB. Sztem Watson nincs első körbe, még ez a 2/5 is khmmm.

Jeffery nem jön vissza. Tavaly sem akarták neki megadni a nagy lóvét, idén bizonyította, hogy megérdemli? Legalább sérülés miatt nem hagyott ki meccset, de holdoutolt ugye tavaszba, be is csúszott egy doppingos eltiltás. Idén is épp olyan inkonzisztens és fegyelmezetlen volt, mint korábban. Jeffery valahol kapni fog 13 millió környékét, viszonylag magas garantálttal. Mi sztem 9-10 környékére gondolunk, s Fox nem szereti.

Unrein nagyon rossz játékos a játék minden elemében. Ha meglenne Allen, akkor neki nincs hely. Bullardot nem fogják kitenni (bár azért elég csalódást keltő a srác, mert momentuma nincsen), Sutton más technika. Még Corny lehet esetleg ez esetben veszélyben, de őt is kedvelik.
Jelenleg Larsent favorizálja a stáb Kush helyett, ha felépül Grasu, akkor Kushnak nincs helye.

Természetesen én teljesen máshogy csinálnám, lehet arról is összedobok egy mockot.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Mivel megkezdtem a szabadságom letöltését, így jöjjön egy rövid kis offseason mock.

tüsi91
Ezt úgy raktad össze, hogy ez lenne a reális megoldás nemde??
Bár kétlem, hogy Watson 2. pick lenne, Unrein addig itt lesz amíg Fox.. ez is biztos.. Pace bele lesz kényszerítve Jeffery re-signbe..
a kicker pick egészen tetszetős, Kush is megérdemli a szerződést nem olyan rossz, backupnak nagyon fasza.

Szerkesztette: tüsi91

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mivel megkezdtem a szabadságom letöltését, így jöjjön egy rövid kis offseason mock.

Stáb:
HC John Fox: marad még egy évet, nincs szakmai indoka, de semmi jel nem mutat arra, hogy kirúgják. El lehet adni, hogy csak egy kicsi kell ahhoz, hogy a csapat nyerje a szoros meccseket. Ez a kicsi pontosan John Fox és stábja.

OC Mike McCoy: Loggains lesz az áldozat, McCoyt kirúgja a Chargers, Fox-szal dolgoztak már együtt Denverben (ő az az ember, aki Tim Tebow-val nyerni tudott).

DC Vic Fangio

ST Jeff Rodgers

Cut/waive
QB Jay Cutler: jobb mindenkinek így.
WR Eddie Royal: egyszerűen képtelen volt egészséges maradni
OLB Lamarr Houston: 3 év, két térdszalagszakadás
DE Mitch Unrein
S Harold Jones-Quartey

Nem jön vissza:
WR Alshon Jeffery: több pénzt kap a piacon, mint, amit mi adnánk neki, ráadásul Pace és Fox szemmel láthatóan nem kedveli
WR Marquess Wilson: Royal pepitába
TE Logan Paulsen
S Chris Prosinski
OT Mike Adams
K Connor Barth
OG Eric Kush

Re-sign:
QB Matt Barkley 2 év / 10 millió
QB Brian Hoyer 1 év / 2,5 millió
OG Ted Larsen 1 év / 1,5 millió
CB Johnthan Banks 1 év / vet min.
OLB Sam Acho 1 év / vet min.
WR Deonté Thompson 2 év / 2,5 millió
WR Josh Bellamy 1 év / vet. min.
NT CJ Wilson 1 év / vet min.
DE Cornelius Washington 2 év / 4 millió

Trade:
Kyle Fuller --> Jets 4. kör : múltkor olvastam valahol, hogy állítólag a mesteredző nem kedveli

Sign:
CB Stephon Gilmore (Bills) 4 év / 42 millió / 24 garantált
S Tony Jefferson (Cardinals) 4 év / 28 millió / 16 garantált
CB Morris Claibourne (Cowboys) 2 év / 9 millió / 5 garantált
WR Kenny Stills (Dolphins) 3 év / 18 millió / 9 garantált
ILB Michael Wilhoite (49ers) 1 év / 1,5 millió
OLB Alex Okafor (Cardinals) 2 év / 5 millió / 2 garantált

Draft:
1/4 Jonathan Allen DE, Alabama
2/5 DeShaun Watson QB, Clemson
3/4 Fish Smithson S, Kansas
4/4 (Jets) Josiah Price TE, Michigan State
4/5 Taylor Moton OT, Western Michigan
4/? (Bills) Ryan Switzer WR, North Carolina
5/4 Daniel Carlson K, Auburn
7/4 Hardy Nickerson ILB, Illionois


Bears 53 roster:
QB: Barkley, Hoyer, Watson
RB: Howard, Langford, Carey
FB/TE: Price
TE: Miller, Pruitt, Brown
WR: White, Meredith, Stills, Switzer, Thompson, Bellamy
OT: Leno, Massie, Moton
OG: Sitton, Long, Larsen
C: Whitehair, Grasu

DL: Hicks, Goldman, Allen, Bullard, Washington, Sutton
OLB: McPhee, Floyd, Young, Okafor, Acho
ILB: Freeman, Kwiatkoski, Wilhoite, Nickerson
CB: Gilmore, Claibourne, Porter, Callahan, Hall, LeBlanc, McManis
S: Jefferson, Smithson, Bush, Amos

K: Carlson
P: O'Donnell
LS: Scales

PUP: Trevathan

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Royal szenvedéseinek is vége idénre. IR. Aktiválhatjuk helyére Freemant.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Howardnak a Tennessee ellen 18 futása volt 😕 Pedig milyen szép lett volna

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na nehogy már én védjem az edzői stábot.

Szerintem az, hogy sok nem megfelelő képességű játékos pályára lép ilyen-olyan okokból és a felkészítés hiánya az két külön dolog. Nem tudom, hogy a tackling mennyire heti felkészülés függő, de amit tegnap műveltünk az katasztrófa volt. Dehogy Willie Young hogy eltűnt a szezon második felére? 31 éves ő is.
A támadók szerintem korrektül fel vannak készítve hétről-hétre mostanában. A fal rendben van, Bellamy minden meccsen elejt legalább 2-t, ez szerintem nem a felkészítés hiánya, hanem egyszerűen szar. Ahogy néztem az elkapók snapszámát erre már az edzők is rájöttek, s inkább Thompsont favorizálják. Kellett vagy 3 hét.

Meccs közben vannak annyira érthetetlen dolgok coaching oldalról, hogy elképesztő. Főleg Loggains hullámzó. Fangio egész évben nem hagy safetyt hátul ez a kurva nagy röhej.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mutatok videót, akkor elfogult vagyok, jabocs, hamár így alakult, akkor mutatok még, meg elnézést az én kurva anyámat, és akkor személyeskedek. Azt a habonyárpádikisfaszomdumát.

Na!
#haladjuk-kérem-nincs-itt-semmi-látnivaló

Logan Paulsen pályára lép, egyből holding. Bellamy 2 drop megint. Lasike? Bush? Kwiat? Timu? Amos, a megváltó? Jól felkészített csapatnak biztos nem mondanám.

OL-hez nyúlnék? Idén kivételesen nem feltétlenül. Ilyet se mondtam még. Leno hiba nincs, ha jobb a play caller. Massie.... próbálok keresni egy gifet arról, amikor leütötte Larsent, mert azt hitte dupláznak, a 29es meg bumm, elrohant mellette. Arról már letettünk, hogy Long az RT, középen meg Lasen-Kush-Grasu kiharcolja? Tudom, elég megbízhatatlan volt ott, de felkészülés nélkül, új poszt, és voltak nagyon jó meccsei.

A szezon poénja: A mérlegünk 3-0, ha Howard 18, vagy annál több cipelést kap. A mai meccsen kapott 17-et. Az utolsó játékunk egy Meredith passz volt 3&3-nál az end zone-ban, ha valaki nem tudná.


"A srácok aránylag jól fel vannak készítve a meccsekre."

"Texans, Colts, Jaguars, Giants, Titans, Lions, Packers. Hét olyan meccs, amit bőven megnyerhettünk volna. Nem tettük, nem feltétlenül azért, mert lack of talent."

Logan Paulsen pályára lép, egyből holding. Bellamy 2 drop megint. Lasike? Bush? Kwiat? Amos, a megváltó? Jól felkészített csapatnak biztos nem mondanám.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
31 szurkolótábor hülye, csak a sajtfejűek látják jól.

Tátott szájjal a faszerdőbe.
MacPhisto
Bravó, tedd személyessé mindenkinek a Packers ellen való "háborút", így hátha mindenki mellétek áll a csapat és a szurkolók gyalázásában.
| Csak az a baj, hogy amit állítasz, olyat senki nem mondott... |
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
31 szurkolótábor hülye, csak a sajtfejűek látják jól.

Tátott szájjal a faszerdőbe.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears vs Packers

1. Elképesztő frusztráló vereség ismét, s ez már nagyon-de nagyon sokadik a Packerstől mostanában. Winning culture vs ??? culture

2. A srácok aránylag jól fel vannak készítve a meccsekre.

3. Félidőket dobunk ki az ablakon támadóoldalon. Én értem, hogy az elején nem akarják belehajtani Barkleyt a faszságokba, de a srác akkor a legjobb, mikor tüzelni kell. Titans ellen ekkor volt a legjobb, mikor szabadjára engedték a kezét, 49ers ellen akkor volt a legjobb, mikor szabadjára engedték a kezét, múlt héten a Lions ellen dettó, tegnap szintén. Tegnap hozott két rossz döntést, bedobta triple coveragebe, húzták Brownt oké, lehet akkor is magas lett volna. Második Clinton-Dix pick szimplán rossz dobás volt. Van ilyen. 4 turnover után nem zuhant össze, hanem ilyen 4. negyedet produkált. Láttunk tőle 4 meccset, nálam minden elismerést megérdemel a teljesítménye.

4. Pass protection zsinórban 4. héten volt kiváló. Leno egyet hibázott, fumble. Kell egy tackle minimum, Whitehair eszméletlen jó.

5. Hogyan fordulhat elő, hogy 3rd downoknál Paulsen és Bellamy pályára kerül? Hogyan fordulhat elő, hogy 3rd&long szituációknál Unrein támadja az irányítót, Floyd meg coveragebn van? Hogyan fordulhat elő, hogy nincs 2 deep safety hátul, mikor a Packersnek nincs időkérése, 40 másodperc van vissza és legalább 40 yardot meg kell tenniük? Hogyan fordulhat elő, hogy úgy kezdjük a meccset, hogy Hurst próbálja őrizni a TE-t? Elképesztő.

6. Szimplán rosszul játszott a védelem. Az első negyedben jó volt a pass rush, utána levették őket. Young hetek óta sehol sincs, Floyd tegnap sehol nem volt. Timu nem NFL szintű játékos, kell találni egy 4. számú ILB-t.

7. A liga legrosszabb secondaryje a mienk. Adams elhajított két TD-t ez persze kellett. Porter olyan-amilyen, zsinórban két éve ő a legjobb CB. LeBlanc khmmm, vannak jó dolgai, de sokat hibázik. Callahan állandóan sérült. Hurst nevetséges. Egy offseason szerintem elég kellene, hogy legyen, hogy egy közepes secondary-t összehozz.

8. Alshon Jeffery tökéletesen megmutatta, hogy miért nem tudjuk mi legyen vele. Sehol nem volt a meccs nagy részében, aztán előkerült, persze akkor is elfelejtett elindulni egy playnél időben. Meredith viszont nem No 1. kaliber, kell mellé valaki, aki elviszi a legjobb védők figyelmét. Ez szerintetek mennyit ér?

9. Deonté Thompson meghökkentően jól teljesített.

10. Jordan Howardot élmény nézni blitzek felvételénél is. Sajnos rossz keze van viszont, legalábbis Matt Fortéhoz képest sokkal rosszabb. Amikor Bellamy felkerül 3rd downnál miért nem lehet Langfordot feltenni?

11. Texans, Colts, Jaguars, Giants, Titans, Lions, Packers. Hét olyan meccs, amit bőven megnyerhettünk volna. Nem tettük, nem feltétlenül azért, mert lack of talent.

12. Sokat hibáztunk tegnap, túl sokat, rosszkor. Ezek miatt nem érdemelünk győzelmet egy középcsapat ellen sem.

13. Két szoros meccsünk van vissza, utána 8 hónap Bears foci nélkül. Hosszú lesz.