Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Hali! Garoppolo játékának megítélése minimum csalóka lehet, mert BB csapatában (aki bent marad) mindenki jobban teljesít. Horrible dictu, még Brady is.....

Én ügyesnek tartom a srácot, de amíg ez az edzői stáb van, ide bárki jöhetne, szarul járna.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A Browns meg a 49ers nem húz qbt.. mindenféleképp QBt kell húzni.. lesz választék, de ha nem.. akkor BPA alapon kikell húzni Garettet (őt tartanak mindenidök egyik legnagyobb, legtehetségesebb falemberének nem??)
illetve nagy valószínűséggel sheldon richardson is FA lesz.. lehetne erősíteni mert Hicks Hicks, de öt inkább tartom másodhegedüsnek..
Egy Garett Goldman Richardson fal a ligalegjobb fala lenne.. mögöttük top10es LB sor.. McPhee Trevethan Freeman Floyd..
top5 front7
CBt hoznak a piacról.. a Rams cb is FA lesz, ha jol rémlik 3. körben.jöhet CB
2 körben. tacklet kell húzni

Amugy Pryor is FA lesz valószínüleg és, ha Jeffery nem marad... öt elnézném a csapatba..
Jefferson is FA lesz cardinalstol Seafty

idén Pace hatalmasat tudna kaszálni...
még, ha Kizer v Trubinsky jönne akkor is védelembe Richardson jöhetne és a Hick Goldman Richardson fal sem gyengusz...

Broncos DCre lenne esély mint HC??

Szerkesztette: ricsiii83

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Közhely:semmi sem biztos.
QB viszont olyan matéria amiért az nfl-ben többet kell rizikózni.
Az már egy másik elméleti kérdés,hogy 1/3ra húzol QB-t mikor elvileg nem ér annyit de ugye ki dönti el ki mennyit ér??
Idén 5-6 csapat szeretne QB-t itt ezért lehetne alapja a garopp ajánlatoknak....de ugye neki meg már csak egy éve van a szerződéséből...azért nehéz top3-at kapni...Janek
Egyértelmű.
De ha többet rizikózol (rookie), akkor miért a hiszti a több rizikó (Garoppolo) miatt?

Az, hogy egy év, ebben az esetben, akár előny is lehet.
Ha okés akkor úgyis marad, mert a jó qb-t megfizetik, ha nem okés, akkor meg egy év után kuka. Egy korai (1/3) qb meg kb. 4 év / 28 millió lesz, ami totál garantált.
Tehát, ha kuka akkor sporolsz is. (Jó ez így kicsit erős, de a több rizikó miatt, benne van.)
zinedine5
Szerintem zinedine5 verziója a leglogikusabb. A QB kérdés midig rizikós, de egy Garoppolo trade-el ezt a rizikót eléggé le lehetne csökkenteni. Elhozod 1/3-ért v. le-trade után, kérdés, hogy BB mennyit akar érte kapni, majd utána lenne 1 éve bizonyítani.

- Ha kérdés nélkül beválik? Királyság! Lehet neki perkálni, de garantáltan megvan a QB akit kerestél, a következő 5 évre.

- Ha kérdéses? Mehet rá egy tag év végén, kap egy második lehetőséget, te pedig nem kötelezed el magad végleg, de kideríted, hogy az eslő év csak egy véletlenül jó/rossz év volt-e (Kirk kapitány eset).

- Ha bukta? Szívás, de legalább megpróbáltad. Az 1/? buktad, de azon kívül semmit, arra meg semmi garancia, hogy ott jobb emberkét találtál volna. Mehet tovább a keresgélés, és nem kötelezted el magad 4 évre egy rookie-ért, aki ha szintén bukik, még hallgathatod évekig a szurkolóktól és a médiától is, mire nagynehezen egyáltalán ki tudnád vágni a tetemes fizuja miatt és folytathatnád a tényleges keresést.

Szerintem többet bizonyított mint Brock az alatt a rövid idő alatt is amíg pályán volt, viszont mindezt a Pats-nél, BB keze alatt, ami megint csak árnyalja a képet, hiszen akkor ennyi erővel már Brissett is ér elsőköröst? Én adnék neki egy esélyt, de nem az 1/3-ért, hanem ahogy itt lentebb is beszéltétek, egy pick gyűjtős le-trade után, olyan 1/10-en kívüli pick-ért, viszont ez meg lehet nem lesz elég, ha más csapatok is beszálnak a licitbe.
Awesome88
1/3-at nem adnak semmilyen Nfl-ben lévő játékosért. Még egy JJ Wattért, vagy Von Millerért, A.Brownért, J. Jonesért vagy akárkiért sem. Pedig tuti nagyobb a kockázata egy rookienak mint nekik. A pickek túlértékeltek.
Jó de én nem hisztizek,csak nem nagyon van példa rá,hogy top3 cetlit egy csere qb-ra fordítaná egy csapat...
Azért az nem előny ha egy 1/3-as cetlidre egy év után már nem számíthatsz...

Lehet ezt sok szemüvegen keresztül nézni,de amíg nincs trade kár sokat elmélkedni...

Pl lehet a Bears megszerzi Romot és egy évre megoldva a qb kérdés ...és tanulhat tőle Trubi,v valaki más.
Janek
Természetesen a hiszti szó általános és véletlenül sem sértőnek szántam, szánom.

Az egy év nyilván negatívum, de elvben még tagelhated is, ha jó a srác. Az már kettő.
De igen az a negatívum, hogy ha szar, akkor egy év után kuka a 1st round. Azonban a bustok is kukák, csak nem egy évig, hanem 4.

A Romos verzió is védhető, és sokan ezt is csinálják. De az abban az esetben sem bizonyos, hogy a rookie jobb mint az nfl-ben lévő, már nem rookie QB. (direkt nem Garoppolót hozom fel.)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Onnan indult hogy 1/3-at nem ér.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/3-at Garoppolo-ért? omfg...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Közhely:semmi sem biztos.
QB viszont olyan matéria amiért az nfl-ben többet kell rizikózni.
Az már egy másik elméleti kérdés,hogy 1/3ra húzol QB-t mikor elvileg nem ér annyit de ugye ki dönti el ki mennyit ér??
Idén 5-6 csapat szeretne QB-t itt ezért lehetne alapja a garopp ajánlatoknak....de ugye neki meg már csak egy éve van a szerződéséből...azért nehéz top3-at kapni...Janek
Egyértelmű.
De ha többet rizikózol (rookie), akkor miért a hiszti a több rizikó (Garoppolo) miatt?

Az, hogy egy év, ebben az esetben, akár előny is lehet.
Ha okés akkor úgyis marad, mert a jó qb-t megfizetik, ha nem okés, akkor meg egy év után kuka. Egy korai (1/3) qb meg kb. 4 év / 28 millió lesz, ami totál garantált.
Tehát, ha kuka akkor sporolsz is. (Jó ez így kicsit erős, de a több rizikó miatt, benne van.)
zinedine5
Szerintem zinedine5 verziója a leglogikusabb. A QB kérdés midig rizikós, de egy Garoppolo trade-el ezt a rizikót eléggé le lehetne csökkenteni. Elhozod 1/3-ért v. le-trade után, kérdés, hogy BB mennyit akar érte kapni, majd utána lenne 1 éve bizonyítani.

- Ha kérdés nélkül beválik? Királyság! Lehet neki perkálni, de garantáltan megvan a QB akit kerestél, a következő 5 évre.

- Ha kérdéses? Mehet rá egy tag év végén, kap egy második lehetőséget, te pedig nem kötelezed el magad végleg, de kideríted, hogy az eslő év csak egy véletlenül jó/rossz év volt-e (Kirk kapitány eset).

- Ha bukta? Szívás, de legalább megpróbáltad. Az 1/? buktad, de azon kívül semmit, arra meg semmi garancia, hogy ott jobb emberkét találtál volna. Mehet tovább a keresgélés, és nem kötelezted el magad 4 évre egy rookie-ért, aki ha szintén bukik, még hallgathatod évekig a szurkolóktól és a médiától is, mire nagynehezen egyáltalán ki tudnád vágni a tetemes fizuja miatt és folytathatnád a tényleges keresést.

Szerintem többet bizonyított mint Brock az alatt a rövid idő alatt is amíg pályán volt, viszont mindezt a Pats-nél, BB keze alatt, ami megint csak árnyalja a képet, hiszen akkor ennyi erővel már Brissett is ér elsőköröst? Én adnék neki egy esélyt, de nem az 1/3-ért, hanem ahogy itt lentebb is beszéltétek, egy pick gyűjtős le-trade után, olyan 1/10-en kívüli pick-ért, viszont ez meg lehet nem lesz elég, ha más csapatok is beszálnak a licitbe.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Fox nem tervez váltást az edzői stuff-ban.... Akkor már csak az a kérdés Pace mit tervez a HC poszton...

Szerkesztette: pahynor21
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Közhely:semmi sem biztos.
QB viszont olyan matéria amiért az nfl-ben többet kell rizikózni.
Az már egy másik elméleti kérdés,hogy 1/3ra húzol QB-t mikor elvileg nem ér annyit de ugye ki dönti el ki mennyit ér??
Idén 5-6 csapat szeretne QB-t itt ezért lehetne alapja a garopp ajánlatoknak....de ugye neki meg már csak egy éve van a szerződéséből...azért nehéz top3-at kapni...Janek
Egyértelmű.
De ha többet rizikózol (rookie), akkor miért a hiszti a több rizikó (Garoppolo) miatt?

Az, hogy egy év, ebben az esetben, akár előny is lehet.
Ha okés akkor úgyis marad, mert a jó qb-t megfizetik, ha nem okés, akkor meg egy év után kuka. Egy korai (1/3) qb meg kb. 4 év / 28 millió lesz, ami totál garantált.
Tehát, ha kuka akkor sporolsz is. (Jó ez így kicsit erős, de a több rizikó miatt, benne van.)
zinedine5
Jó de én nem hisztizek,csak nem nagyon van példa rá,hogy top3 cetlit egy csere qb-ra fordítaná egy csapat...
Azért az nem előny ha egy 1/3-as cetlidre egy év után már nem számíthatsz...

Lehet ezt sok szemüvegen keresztül nézni,de amíg nincs trade kár sokat elmélkedni...

Pl lehet a Bears megszerzi Romot és egy évre megoldva a qb kérdés ...és tanulhat tőle Trubi,v valaki más.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Közhely:semmi sem biztos.
QB viszont olyan matéria amiért az nfl-ben többet kell rizikózni.
Az már egy másik elméleti kérdés,hogy 1/3ra húzol QB-t mikor elvileg nem ér annyit de ugye ki dönti el ki mennyit ér??
Idén 5-6 csapat szeretne QB-t itt ezért lehetne alapja a garopp ajánlatoknak....de ugye neki meg már csak egy éve van a szerződéséből...azért nehéz top3-at kapni...Janek
Egyértelmű.
De ha többet rizikózol (rookie), akkor miért a hiszti a több rizikó (Garoppolo) miatt?

Az, hogy egy év, ebben az esetben, akár előny is lehet.
Ha okés akkor úgyis marad, mert a jó qb-t megfizetik, ha nem okés, akkor meg egy év után kuka. Egy korai (1/3) qb meg kb. 4 év / 28 millió lesz, ami totál garantált.
Tehát, ha kuka akkor sporolsz is. (Jó ez így kicsit erős, de a több rizikó miatt, benne van.)
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék.
Tomcsik
Jajj, Broki. Sorold már fel lécci azt a 6-7 jó meccsét. És sorold a borzalmasakat. És után nézd meg Jimmyt a reg season meccseken, és sorold fel mikor nem volt jó. Persze, sokkal kisebb a minta, úgyhogy ez nem korrekt. De Broki 6-7 jó meccsét még várom
Wyatt
Gerappának mondjuk van 3 meccsnyi kezdő tapasztalata ellenben hamarosan lejár a rookie szerződése míg ugye a rookie sokkal olcsóbban játszik neked 4-5 éven át...Barkley is egész jól játszott 2-3 meccsen...Broki azért jól helyettesítette Manninget és azért voltak jobb meccsei, kezdjük pl. azzal hogy ellenünk debütált és jól le is szopatott minket az pl. egy egész jó meccse volt. Én sok hasonlóságot vélek felfedezni Broki és Gerappa közt. Mind a ketten egy hall of famer mögött padoztak és amikor megkapták a lehetőséget azon a pár meccsen egész jók voltak, Broki erre megkapta a nagy lóvéját és láttuk mi lett a vége. Lehet hogy Gerappánál más lenne, lehet hogy nem, de nem akarnám kideríteni ha egy 1/3-as pick az ára...

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte.
Tomcsik
Ráadásul Garo 2. kör vége volt.Egy-két meccsre meg mindenki tud jó lenni, nem is kell messzire mennetek ezért
(lásd Barkley). A helyetekben én inkább nézném most a Trubisky - Watson párost, aztán az egyiket kihúzni, esetleg letrade valami brutál összegért 😀
Adirotor
Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy nem fognak 1/3-at adni Garoppolóért, akár még érthetőnek is nevezhető, hogy miért (szerintem egyébként ez a pickek túlértékelése, de ez egy általános, minden csapatra jellemző helyzet).
Viszont azt nem értem, hogy mitől tűnik jobbnak egy Trubisky - Watson páros, mint mondjuk Garoppolo. Ok, nem játszott sokat, abból nem derül ki, mi lesz belőle. 1,5 meccs az semmi. Csak az pont 1,5 meccsel több mint bármelyik újonc tapasztalata.

Mitől lesz biztos, hogy az 1/3 -, vagy egy esetleges bármilyen letrade után 1/10 v. 1/25 - rookie irányító jobb?

(Ezt most ide írtam, de általános a kérdés.)
zinedine5
Közhely:semmi sem biztos.
QB viszont olyan matéria amiért az nfl-ben többet kell rizikózni.
Az már egy másik elméleti kérdés,hogy 1/3ra húzol QB-t mikor elvileg nem ér annyit de ugye ki dönti el ki mennyit ér??
Idén 5-6 csapat szeretne QB-t itt ezért lehetne alapja a garopp ajánlatoknak....de ugye neki meg már csak egy éve van a szerződéséből...azért nehéz top3-at kapni...

De azért lehet BB sem szeretné eladni mert bár nem látszik de csak 40 éves lesz maholnap Tomi ...
Még nincs is február de már etetni kell a népet hírekkel.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hehe, Broki..... hehehehe

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék.
Tomcsik
Jajj, Broki. Sorold már fel lécci azt a 6-7 jó meccsét. És sorold a borzalmasakat. És után nézd meg Jimmyt a reg season meccseken, és sorold fel mikor nem volt jó. Persze, sokkal kisebb a minta, úgyhogy ez nem korrekt. De Broki 6-7 jó meccsét még várom

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte.
Tomcsik
Ráadásul Garo 2. kör vége volt.Egy-két meccsre meg mindenki tud jó lenni, nem is kell messzire mennetek ezért
(lásd Barkley). A helyetekben én inkább nézném most a Trubisky - Watson párost, aztán az egyiket kihúzni, esetleg letrade valami brutál összegért 😀
Adirotor
Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy nem fognak 1/3-at adni Garoppolóért, akár még érthetőnek is nevezhető, hogy miért (szerintem egyébként ez a pickek túlértékelése, de ez egy általános, minden csapatra jellemző helyzet).
Viszont azt nem értem, hogy mitől tűnik jobbnak egy Trubisky - Watson páros, mint mondjuk Garoppolo. Ok, nem játszott sokat, abból nem derül ki, mi lesz belőle. 1,5 meccs az semmi. Csak az pont 1,5 meccsel több mint bármelyik újonc tapasztalata.

Mitől lesz biztos, hogy az 1/3 -, vagy egy esetleges bármilyen letrade után 1/10 v. 1/25 - rookie irányító jobb?

(Ezt most ide írtam, de általános a kérdés.)
zinedine5
En ugy ertettem hogy letrade utan persze nem QB-t huznanak
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte.
Tomcsik
Ráadásul Garo 2. kör vége volt.Egy-két meccsre meg mindenki tud jó lenni, nem is kell messzire mennetek ezért
(lásd Barkley). A helyetekben én inkább nézném most a Trubisky - Watson párost, aztán az egyiket kihúzni, esetleg letrade valami brutál összegért 😀
Adirotor
Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy nem fognak 1/3-at adni Garoppolóért, akár még érthetőnek is nevezhető, hogy miért (szerintem egyébként ez a pickek túlértékelése, de ez egy általános, minden csapatra jellemző helyzet).
Viszont azt nem értem, hogy mitől tűnik jobbnak egy Trubisky - Watson páros, mint mondjuk Garoppolo. Ok, nem játszott sokat, abból nem derül ki, mi lesz belőle. 1,5 meccs az semmi. Csak az pont 1,5 meccsel több mint bármelyik újonc tapasztalata.

Mitől lesz biztos, hogy az 1/3 -, vagy egy esetleges bármilyen letrade után 1/10 v. 1/25 - rookie irányító jobb?

(Ezt most ide írtam, de általános a kérdés.)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
viszont ha 4/32-t írtál, akkor ezek szerint meg a Seattle-t várod SB-győztesnek, mert a Pats eredeti negyedik köröse szintén elment a deflategate miatt 😊
baggio
Ha már. Nem vár ő senkit konkrétan SB győztesnek, a 4/32 az első kompenzációs cetli lesz. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte.
Tomcsik
Ráadásul Garo 2. kör vége volt.Egy-két meccsre meg mindenki tud jó lenni, nem is kell messzire mennetek ezért
(lásd Barkley). A helyetekben én inkább nézném most a Trubisky - Watson párost, aztán az egyiket kihúzni, esetleg letrade valami brutál összegért 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte. Nem húztunk top5-ben ember emlékezet óta. Ha itt jól húzol all pro kalibereket találni ( persze később is lehet lásd Brady stb...), de top5-ben nagyobb rá az esély. Idén azt mondják nem olyan jó a QB felhozatal, de ezt Luck óta minden évben elmondják, de épp ezért lehet hogy a 2. körben is találsz jót. Viszont 1/3-on van esélyed olyan playákra mint Myles Garett vagy Jonathan Allen...
Tomcsik
Garrett biztos, hogy nem marad bent a 3. pick-ig, mondjuk Allen is kb. ugyanolyan jó lenne.
proki
Lásd Tunsil...
Sok van még a draftig de az 1/3 (ha az lesz persze)az egy nagyon erős cetli lásd titans vagy browns...
Kb ugyanaz a kockázata mint egy draftolt rookienak csak már nem 4 évig van relatíve kevés pénzért....

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
1/3 + 4/3 <-> 1/32 (sztem megnyeri a Pats idén) + Garoppolo + 4/32
Ezt adnád?
Bazzani
viszont ha 4/32-t írtál, akkor ezek szerint meg a Seattle-t várod SB-győztesnek, mert a Pats eredeti negyedik köröse szintén elment a deflategate miatt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte. Nem húztunk top5-ben ember emlékezet óta. Ha itt jól húzol all pro kalibereket találni ( persze később is lehet lásd Brady stb...), de top5-ben nagyobb rá az esély. Idén azt mondják nem olyan jó a QB felhozatal, de ezt Luck óta minden évben elmondják, de épp ezért lehet hogy a 2. körben is találsz jót. Viszont 1/3-on van esélyed olyan playákra mint Myles Garett vagy Jonathan Allen...
Tomcsik
Garrett biztos, hogy nem marad bent a 3. pick-ig, mondjuk Allen is kb. ugyanolyan jó lenne.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz
Janek
Èn is így látom. Nézd meg Broki meg a Texans esetét. Volt 6-7 jó meccse, megadtàk neki a nagy lóvét aztán egy nagy hulladék. Amúgy is tudjuk milyenek a Patriotsból Brady mögött sínylődő majd tovább álló QB-k , mert emlékeim szerint egy sem vált be. Persze lehet Garoppolo beválna, de én erre nem látok akkora biztosítékot hogy 1/3-at adjak érte. Nem húztunk top5-ben ember emlékezet óta. Ha itt jól húzol all pro kalibereket találni ( persze később is lehet lásd Brady stb...), de top5-ben nagyobb rá az esély. Idén azt mondják nem olyan jó a QB felhozatal, de ezt Luck óta minden évben elmondják, de épp ezért lehet hogy a 2. körben is találsz jót. Viszont 1/3-on van esélyed olyan playákra mint Myles Garett vagy Jonathan Allen...

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol meg 3 teljes meccs sincs mögötte.
1/3 nagyon sok lenne erte szvsz

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem igazán ismerem Garoppolo-t de azon kívül, hogy Brady mögött volt a Patsben milyen esélyek vannak arra, hogy megér ennyit? A csávó nem játszott összesen 10 meccset az NFL-ben. Kicsit rizikósnak tűnik ez így.

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Első és egy negyedik körös pick Garoppoloért. Schefter
ez érdekes minden esetre mert sokat kzrvára nem bizonyított..
ricsiii83
Lehet adnék érte első kört ha az mondjuk 1/28 lenne, de 1/3-at biztos nem adnám érte.
Nem rossz játékos, kb az egyetlen a Brady mögött edződött irányítók közül akiben megvan az esély hogy a pats nélkül is tud értékelhetőt nyújtani.
Ha sikerülne letradelni és kapnánk egy rakat picket elgondolkodnék rajta de így alapból ez túl sok lenne érte szvsz.
davemayer
1/3 + 4/3 <-> 1/32 (sztem megnyeri a Pats idén) + Garoppolo + 4/32
Ezt adnád?
Bazzani
Ezen elgondolkodnék, de sztem ebbe meg a pats nem menne bele. Úgy hallottam idén annyira nem erős a qb felhozatal, garoppoloval így már szvsz jól járnánk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
1/3-at tuti nem adnék érte ha az első kör közepe-vége fele húznánk elgondolkodnék de 1/3 +4. kör túl sok lenne...