Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/xc0i3wbcq4qcsejjmch9.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

hiányolok egy nevet
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tegnap néztem az NCAA nagy döntőt. Watson kicsit nehezen indult be, de aztán hatalmasat játszott. 420 yard, 3 TD, 43 futott yard és egy futott TD. Red zoneban 4/4. Ami még dúrvább hogy 4 elkapója is 90 yard fölé jutott tehát szépen osztogatta a labdákat a pálya minden pontjára. Igazi vezér volt. Az utolsó TD-T egy 2 min drill végén dobta úgy hogy 1 sec maradt az órán, szóval bírta a nyomást. Mindezt az NCAA legjobb D egysége ellen tette...Ha bennt lenne 1/3 on lehet mégse lenne ellenemre ha behúznánk...(mondjuk szerintem nem lesz ha nem a Browns akkor szerintem Chip kiviszi)
Tomcsik
lassan két hete nincs kelly
ricsiii83
Ja tényleg azt el is felejtettem 😊 😊 😊 Annyira mentek a kirúgások meg az edző keresések hogy valahogy kimaradt

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Tegnap néztem az NCAA nagy döntőt. Watson kicsit nehezen indult be, de aztán hatalmasat játszott. 420 yard, 3 TD, 43 futott yard és egy futott TD. Red zoneban 4/4. Ami még dúrvább hogy 4 elkapója is 90 yard fölé jutott tehát szépen osztogatta a labdákat a pálya minden pontjára. Igazi vezér volt. Az utolsó TD-T egy 2 min drill végén dobta úgy hogy 1 sec maradt az órán, szóval bírta a nyomást. Mindezt az NCAA legjobb D egysége ellen tette...Ha bennt lenne 1/3 on lehet mégse lenne ellenemre ha behúznánk...(mondjuk szerintem nem lesz ha nem a Browns akkor szerintem Chip kiviszi)
Tomcsik
lassan két hete nincs kelly

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Tegnap néztem az NCAA nagy döntőt. Watson kicsit nehezen indult be, de aztán hatalmasat játszott. 420 yard, 3 TD, 43 futott yard és egy futott TD. Red zoneban 4/4. Ami még dúrvább hogy 4 elkapója is 90 yard fölé jutott tehát szépen osztogatta a labdákat a pálya minden pontjára. Igazi vezér volt. Az utolsó TD-T egy 2 min drill végén dobta úgy hogy 1 sec maradt az órán, szóval bírta a nyomást. Mindezt az NCAA legjobb D egysége ellen tette...Ha bennt lenne 1/3 on lehet mégse lenne ellenemre ha behúznánk...(mondjuk szerintem nem lesz ha nem a Browns akkor szerintem Chip kiviszi)
Tomcsik
Tudtommal kellyt kirúgta a 49-ers.


több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tegnap néztem az NCAA nagy döntőt. Watson kicsit nehezen indult be, de aztán hatalmasat játszott. 420 yard, 3 TD, 43 futott yard és egy futott TD. Red zoneban 4/4. Ami még dúrvább hogy 4 elkapója is 90 yard fölé jutott tehát szépen osztogatta a labdákat a pálya minden pontjára. Igazi vezér volt. Az utolsó TD-T egy 2 min drill végén dobta úgy hogy 1 sec maradt az órán, szóval bírta a nyomást. Mindezt az NCAA legjobb D egysége ellen tette...Ha bennt lenne 1/3 on lehet mégse lenne ellenemre ha behúznánk...(mondjuk szerintem nem lesz ha nem a Browns akkor szerintem Chip kiviszi)

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Rob Boras? Hát a Rams offense milyen jó volt idén.

S a sor még akár folytatható is lenne. Simán kihozom neked, hogy minőségi edzői karunk volt évekig.
tüsi91
Nem mondod, hogy ez a ... faszi Bears edző volt?!??
tomi-tomi
TE edző volt 5 évig

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Rob Boras? Hát a Rams offense milyen jó volt idén.

S a sor még akár folytatható is lenne. Simán kihozom neked, hogy minőségi edzői karunk volt évekig.
tüsi91
Nem mondod, hogy ez a ... faszi Bears edző volt?!??

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Néztem valami kolis meccset, mondom jééé, de ismerős ez a pofa. Hát Mel Tucker, aki mostanában DB edző egyetemen. Itt kicsit magasabb posztot adtak neki. Végiggondolom az elmúlt tizenévet (#gyurcsanyahibas), Rivera lett HC, ugye nem volt ideje 3 év alatt elhülyülni, Marinelli, Toub megkapta az itt betöltött pozícióját máshol is, a többi akkorát bukott, hogy az egész kommentszekció beleremegett. Nem rossz, egyáltalán nem rossz.
füligjimmy
Nono.

Pep Hamilton neked smafu?
Rob Boras? Hát a Rams offense milyen jó volt idén.

S a sor még akár folytatható is lenne. Simán kihozom neked, hogy minőségi edzői karunk volt évekig.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Na most köptem egy hegyeset. Clint Hurtt megy OLB edző nem.tér vissza. Amikor itt DL edző volt Paea a legjobb szezonját futotta, Willie Young 10 sacket szerzett. Aztán átkerült OLB edzőnek. Young és Houston posztváltása is sikeres volt, akárcsak Floyd első éve. Gase helye egy jó darabig biztos. Ez egy ingatag hajó itt.
tüsi91
Végül a Jetsbe ment OLB-coachnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na most köptem egy hegyeset. Clint Hurtt megy OLB edző nem.tér vissza. Amikor itt DL edző volt Paea a legjobb szezonját futotta, Willie Young 10 sacket szerzett. Aztán átkerült OLB edzőnek. Young és Houston posztváltása is sikeres volt, akárcsak Floyd első éve. Gase helye egy jó darabig biztos. Ez egy ingatag hajó itt.
tüsi91
Az a szép hogy hosszabítani akartak vele, de ő nem akart maradni. Még idejében elhagyta a sűllyedő hajót. Én is meg lennék lepve ha nem Miamiba kötne ki. Sajnos pont a 2 legjobb asszisztens lépet le, akiknek volt valami fingjuk a munkájukról nem úgy mint a főnökeiknek...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na most köptem egy hegyeset. Clint Hurtt megy OLB edző nem.tér vissza. Amikor itt DL edző volt Paea a legjobb szezonját futotta, Willie Young 10 sacket szerzett. Aztán átkerült OLB edzőnek. Young és Houston posztváltása is sikeres volt, akárcsak Floyd első éve. Gase helye egy jó darabig biztos. Ez egy ingatag hajó itt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Devonte Freeman helyére el tudtam volna képzelni, de ő meg a legjobb offense-ben volt, és ez sokaknál megnyomja a ceruzát 😊

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez van amikor a Pro Bowlt nem szakértők rakják össze, hanem a szurkolók akik egyszer seahawks szurkolók egyszer panthers... idén meg cowboys szurkolók..
Amugy az miért van, hogy Howard végig fut a pályán és az end zoneba meg Langforddal futtatnak tdt?
ricsiii83
Ez sokszor sok csapatban előfordul hogy az igásló végigviszi a driveot aztán a csere futja meg a TD-t. Egyrészt a hosszú drive alatt kifáradhat a futó így jól jöhet a friss erő aki be tudja gyötörni a végén másrészt lehet hogy olyan hívás van ami jobban fekszik a másik futónak. Pl Langford kicsit jobbb elkapásokban és lehet gondolkodnak olyan hívásban hogy passz lesz az RB-nek. Amúgy nem sok olyan szitura emlékszek ahol kifejezetten Langforddal futtaták volna meg a TD-t. Ha jól tudom 4 TD-t futott Howard meg 6-ot. Ez köszönhető persze annak hogy amúgy sem szereztünk sok TD-t illetve hogy Loggains sokszor passzoltatott és képes volt üres backfieldel fölállni még 4&goal szitukban is....Amúgy pont az utolsó fordulóban balhézott össze valamelyik RB az edzőkkel ezen, csak hirtelen nem emlékszek melyik csapat összefoglalójában volt benne...
Tomcsik
Ingram /Saints/, de nem az utolsó fordulóban hanem a 14. héten az Arizona ellen.
Matthew99
Igen erre az esetre gondoltam. Köszi a kisegítést 😊

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Ez van amikor a Pro Bowlt nem szakértők rakják össze, hanem a szurkolók akik egyszer seahawks szurkolók egyszer panthers... idén meg cowboys szurkolók..
Amugy az miért van, hogy Howard végig fut a pályán és az end zoneba meg Langforddal futtatnak tdt?
ricsiii83
Ez sokszor sok csapatban előfordul hogy az igásló végigviszi a driveot aztán a csere futja meg a TD-t. Egyrészt a hosszú drive alatt kifáradhat a futó így jól jöhet a friss erő aki be tudja gyötörni a végén másrészt lehet hogy olyan hívás van ami jobban fekszik a másik futónak. Pl Langford kicsit jobbb elkapásokban és lehet gondolkodnak olyan hívásban hogy passz lesz az RB-nek. Amúgy nem sok olyan szitura emlékszek ahol kifejezetten Langforddal futtaták volna meg a TD-t. Ha jól tudom 4 TD-t futott Howard meg 6-ot. Ez köszönhető persze annak hogy amúgy sem szereztünk sok TD-t illetve hogy Loggains sokszor passzoltatott és képes volt üres backfieldel fölállni még 4&goal szitukban is....Amúgy pont az utolsó fordulóban balhézott össze valamelyik RB az edzőkkel ezen, csak hirtelen nem emlékszek melyik csapat összefoglalójában volt benne...
Tomcsik
Ingram /Saints/, de nem az utolsó fordulóban hanem a 14. héten az Arizona ellen.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez van amikor a Pro Bowlt nem szakértők rakják össze, hanem a szurkolók akik egyszer seahawks szurkolók egyszer panthers... idén meg cowboys szurkolók..
Amugy az miért van, hogy Howard végig fut a pályán és az end zoneba meg Langforddal futtatnak tdt?
ricsiii83
Ez sokszor sok csapatban előfordul hogy az igásló végigviszi a driveot aztán a csere futja meg a TD-t. Egyrészt a hosszú drive alatt kifáradhat a futó így jól jöhet a friss erő aki be tudja gyötörni a végén másrészt lehet hogy olyan hívás van ami jobban fekszik a másik futónak. Pl Langford kicsit jobbb elkapásokban és lehet gondolkodnak olyan hívásban hogy passz lesz az RB-nek. Amúgy nem sok olyan szitura emlékszek ahol kifejezetten Langforddal futtaták volna meg a TD-t. Ha jól tudom 4 TD-t futott Howard meg 6-ot. Ez köszönhető persze annak hogy amúgy sem szereztünk sok TD-t illetve hogy Loggains sokszor passzoltatott és képes volt üres backfieldel fölállni még 4&goal szitukban is....Amúgy pont az utolsó fordulóban balhézott össze valamelyik RB az edzőkkel ezen, csak hirtelen nem emlékszek melyik csapat összefoglalójában volt benne...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Ez van amikor a Pro Bowlt nem szakértők rakják össze, hanem a szurkolók akik egyszer seahawks szurkolók egyszer panthers... idén meg cowboys szurkolók..
Amugy az miért van, hogy Howard végig fut a pályán és az end zoneba meg Langforddal futtatnak tdt?

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt mèg Jordan Howardhoz hogy miért is hozta össze a rookie frenchise rekordot. Remek elemzések. És az is látható hogy Sitton és Whitehair remek futás blokkolásban, ezért nem is értem Loggains miért nem használta ki ezt jobban...
 m.chicagobears.com/multimedia/videos/Playbook-Howard-yards-after-contact-/6870d7ce-2956-42f2-9928-27b11b42da64

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A szezon visszatekintőben most a rookiekat venném górcső alá.
Round 1 pick 9
Leonard Floyd

Mikor feltradeltünk érte sokunknak nem tetszett ez a pick, így nekem sem. Úgy gondoltam fizikálisan nem lesz elég erős, hogy meghatározó kezdő legyen ebben az évben és ugye bár egy első körös top10 picktől ezt várná az ember. Már a training campben is sérüléssel indított szóval nem vártam tőle valami nagy szezont. Az első 2-3 meccsen szinte észrevehetetlen volt, utánna nem tudom mi történt vele, de beindult a srác. Év végére 7 Sack, 33 tackle, 1FF, 1FR került be a statisztikai rovatába. Sokoldalú játékos, gyakran lépet vissza coverbe, tehát nem folyamatosan csak a pass rush volt a dolga. Azt hiszem az Arod elleni strip sack FR TD miatt már megérte ledraftolni, időtlen idők óta nem szerzett a D pontokat, így egy hosszú szériát tört meg Floyd. Ami negatívum, hogy kihagyott meccseket sérülések miatt és a szezon vége fele rövid idő alatt 2 agyrázkódást is beszedett. Van fantázia a srácban és a jobbak közé tartozott a védelemben. Miután McPhee is visszatért még nagyobb nyomást tudott generálni, voltak meccsek ahol kifejezetten duplázták (pl. Vikes elleni első meccsen többször is) Azért van még tanulni valója, úgy érzem sok sack benne maradt, mert bár odaért a QB-hoz nem tudta megcsinálni a sacket, illetve a technikáján is lenne mit csiszolni, mert kicsit magasan játszik és sokszor lehajtja a fejét (kicsit ennek is köszönhető a 2 agyrázkódás) . Összességében azt hiszem + meglepetést okozott és van benne potenciál hogy igazi primer pass rusher legyen.
Round 2 Pick 56
Cody Whitehair

Azt hiszem nagyon jó értéket kaptunk főleg úgy hogy letradek után sikerült kihúzni. A draft egyik legjobb O támadófal embere volt és nem is okozott csalódást. Bár G-nak draftoltuk Grasu sérülése és Sitton érkezése után C lett. Rookie létére nagyon érett játékot mutatott és viszonylag kevés hibával játszott. Szerintem Sitton melett ő nyújtotta a legjobb teljesítményt a falban. Jó a technikája és érti is a játékot, futás blokkolűsban is az egyik legjobb volt. Szerencsére nem volt sérülékeny és minden meccsünkön pályán volt. Fényes jövő áll előtte, Pace egyik legjobb húzása .
Round 3 Pick 72
Jonathan Bullard

Az ő húzásának sokan örültünk és sok draft szaki szerint is nagy steal volt a 3. körben. Ennek ellenére sajnos csalódást keltő volt a szezonja. Nem sikerült kiszorítania Unreint és Whasingtont, és ezzel sok mindent el is mondtam róla. 18 tackle és 1 sack volt a termése Az idény végén volt hogy nem is nevezték a meccsre pedig egészséges volt. Nekis is volt 1-2 kisebb sérülése. Fangio azt mondta hogy nem érzi még a rendszert és nehezen áll át a 3-4 es D-re. Emiatt hezitál és pont azt a gyors első lépést és robbanékonyságát veszíti el ezzel ami miatt draftoltuk. Reméljük képes fejlődni és talán jövőre több szerep hárul rá, eddig azonban ő a draftunk - meglepetése.
Round 4 Pick 113
Nick Kwiatkoski

Nagyon tetszett a stábnak mert még fel is tradeltek érte. A szezon elején Freeman és Danny melett nem sok szerepet kapott, főleg hogy az előszezonban sérüléssel bajlódott. Aztán a sérülések és eltiltások miatt a kezdőben találta magát és szerintem megállta a helyét. Fizikális játékos, az pl nagyon tetszett amikor seggre ültette a Collinst a Dallas elleni meccsen. Igazi hard hitter és futás ellen is voltak szép megmozdulásai. Goal line szitukban is volt több fontos szerelése. Pesze voltak rookie hibái, de öszességében élt a lehetőséggel mikor bekerült a csapatba. 44 tackle 1 Sack 2FF és 2 PD került a neve mellé
Round 4 Pick 124
Deon Bush

Ő sajnos kifejezetten rossz pick volt. Sokáig a pályára sem engedte Fangio, mert úgy érezte nem áll készen a játékra főleg mentálisan. Aztán miután Amos és HJQ is nagy betli volt végre pályára került, de kiderült hogy miért is tartott tőle Fangio. Kb.össze-vissza rohangált a pályán. 22 tackle 1PD volt a termése. Reméljük képes lesz fejlőni hogy legalábba rotációban legyen némi haszna.
Round 4 Pick 127
Deiondre Hall
Mutatott ügyes dolgokat a srác, de sajnos a szezon nagy részében sérült volt így a fejlődése szempontjából rengeteg értékes játékpercet vesztett. Magas, jó kezű játékos ezért főleg az end zone szitukban próbáltuk használni már amikor egészséges volt.9 tackle, 1 INT 3PD a termése Szerintem lehet valami a srácból, főleg hogy nem túl combos a CB állomány, Remélem jövőre sokat fejlődik és egészséges tud maradni.
Round 5 Pick 150
Jordan Howard

Azt hiszem vele belenyúltunk a tutiba. Tán a draft legnagyobb stealje, egy igazi gyémánt az 5. körben. Nagyon jól lát a pályán és remekül érzi meg hol nyílik neki folyosó. Rookie létére nagyon türelmes volt, megvárta még a fal megnyitja a folyosókat. Olyan fizikális futó aki régóta hiányzott a csapatból. Rengeteg yardot tett meg az első kontakt után. Nagyon nehéz levinni, csak sima arms tackle nem fogja megállítani. Remekül vette fela blitzeket is. Amiben fejlődnie kéne az az elkapás, hogy jobban be lehessen vonni a passzjátékba, ha ebben tud extrát hozni akkor minden esélye megvan hogy egy Forte féle vagy akár jobb karrierje legyen. 1313 yardot futott ami rookie rekord a frenchise történetében, pedig tudjuk milyen futók fémjelezik a Bearst. Mindezt úgy tette hogy a szezon elején nem volt kezdő, és Langford sérülése kelett ahhoz hogy kiderüljön milyen kincset is találtunk valójában. ( bravó Foxi és Loggains ) Ami még dúrva hogy 5.2 yardot átlagolt futásonként ami jobb mint Ezekiel Ellioté. Egyébbként most először fordult elő a liga történelmében hogy 2 ujjonc futó zárt az élen. 1. Ezekiel Elliot 1631 yard 5.1 AVG, 2. Jordan Howard 1313 yard 5.2 AVG
Azon ledöbbentem hogy nem került be a pro bowlra, mert ha valaki, hát akkor ő megérdemelte volna.
Reméljük fejlődése töretlen marad és ő lesz a Bears következő legendás futója.
Round 6 Pick 185
DeAndre Houston-Carson

Nem sok szerepet kapott, azt is inkább SP-ben. 2 tackle a termése, ha fejlődik tán a rotációba beférhet.
Round 7 Pick Pick 230
Daniel Braverman

Sokan nagy stealnek tartották, de aztán nem érte meg az 53 fős roostert és a PS-ben kötött ki. Royal sérülése miatt aztén kapott pár meccset a szezon végén, de nem alkotott maradandót. Elkapása sem volt, (ami volt azt visszafújták a sporik). Meglátjuk képes-e fejlődni, de szerintem jövőre is max a PS néz ki neki.
Szerintem ez egy elég erős draft class lett Pacetól. 3 Bears rookie is bekerült több helyen is a top25 listába (Floyd, Whitehair és Howard)
Szóval a múlkor leírtam hogy az FA igazolások nagy réssze jó volt, nem igazi nagy sztárok, de hasznosak voltak a csapatnak, emelett a draft is viszonylag sikeresnek mondható, mert 3-an is meghatározó játékosaivá váltak a csapatnak és többen is mutattak ígéretes dolgokat. És akkor miéer lett ennek ellenére 3-13 a csapat??? Nos tömören Fox és Loggains és pesze a sérülések.
Azt azért jegyezzük meg hogy 19 játékos zárta IR-en az évet. Pénzértéket tekintve nállunk hevert a legtöbb millió az IR-en, ami azt is mutatja, hogy bizony sok kezdő, meghatározó játékos is kidőlt. Remélem idén 100 évre letudtuk a sérüléseket, mert idén valami hihetetlen pech széria súlytott minket ilyen téren. Kövi írásban azt boncolgatnám hogy mit várok a holt idényben.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 wgnradio.com/2017/01/04/hoges-10-bears-things-everything-you-need-to-know-from-pace-and-foxs-season-ending-press-conference/

"Fox quickly jumped in: “I talked to (Cowboys head coach) Jason Garrett. They coached it last year, and they had a quarterback that I think they hit on late that did pretty good.”
That quarterback was Dak Prescott, who the Bears passed on three separate times in the fourth round of last year’s NFL Draft.

---------------------------------------------------------

"Dallas Cowboys owner Jerry Jones still regrets not trading up to pick quarterback Paxton Lynch in the NFL draft.
Jones told the Star-Telegram last Saturday that that he lost sleep over not overpaying Seattle for the 26th overall pick, the selection that ultimately went to the Broncos."


"The Dallas Cowboys have been thwarted twice in the NFL Draft from potentially taking quarterbacks before they selected Mississippi State quarterback Dak Prescott late in the fourth round.
In the fourth round on Saturday, the Oakland Raiders traded one spot ahead of Dallas to take Michigan State quarterback Connor Cook.
The Cowboys ended up taking defensive end Charles Tapper out of Oklahoma."

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na vicces egy sajtótájékoztató volt ez. Pace és Fox kijelentette hogy a sérüléseket nem lehet kifogásként használni majd egy tweetben olvastam hogy a 45 perc alatt 19-szer hagyta el a sérülés szó a szájukat. Remek hogy Foxi nem tartja elfogadhatónak a 3-13 szezont. Nos a helyzet az hogy én sem.... Lehetek én a HC? Tized annyiért is elválalom. Róka úr azt is mondta hogy meg kell tanulni nyerni. Lehet hogy kéne valaki (pl egy HC) aki megtanítja a srácokat hogy is kell nyerni? Minden esetre lóvé az lesz és úgy látszik Pace most rá fog menni 1-2 nagy halra, főleg a secondarybe ( remélem a Jefferson-Berry duó benne van a kis noteszkájában) QB kérdés tekintetében minden az asztalon van. Remélem nem fog beáldozni 1/3-as picket valami hülye tradere. Bár azt vallja Pace hogy elsősorban draftról kell építkezni szóval csak nem cseszi el annyira. Minden esetre az első 2 kör valamelyikében várható egy QB szerintem. Pace is tudja hogy még egy vesztes szezon és pakolhat Foxival együtt...

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
-Nincs igazi Top HC-jelölt, akire esélyesek lennénk.
Tito05
Jon Gruden, John Harbaugh, Mike Tomlin nyűglődő koorinátorok voltak, amíg bajnok edzők nem lettek. Anthony Lynn nem jönne, egy kibaszott RB edző? Ne viccelj. Scott Linehan minden kamionsöfőrt leszopna Dallastól Chicagoig, hogy egyáltalán hívják meg egy interjúra.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nem örülök, h Foxi Maxi maradt, de próbálok pozitív maradni... Kövi szezonban minimum 8-8 s legalább egyszer GB-t elpáholni, különben útilaput kötni Karak talpára s agyő.
Hogy Pace-szel mi legyen 1 újabb sikertelen szezon után, számomra még nem egyértelmű. FA-n jól igazolt, draftjai is számomra tetszetősek (idei top25-ös újoncaiból 3 medve), viszont vannak posztok melyeket látványosan hanyagol, vagy mellényúl... khm secondary... meglátjuk milyen offseasont produkál, utána pálcát törünk felette...
Hogy idén nem váltottunk HC poszton sztem alapvetően 4 oka van:
-Vulpix nem vesztette el a játékosok bizalmát, ami 1 ilyen gyatra szezon után nem kis dolog.
-Kövi főedző vadászaton nagy plusz lehet a csapat mellett, h az edző-jelölteknek nem kell aggódniuk Damoklész kardja miatt, ergó h adunk időt építkezni, nem 1-2 balul sikerült év után fel is út le is út.
-Nincs igazi Top HC-jelölt, akire esélyesek lennénk. Véleményem szerint se Josh McDaniels, se Kyle Shanahan de még Anthony Lynn se minket választana. A többiek meg lutri kategória (nem mintha JMD nem lenne az). Jövőre már esélyesebb lenne Jim Harbaugh-t ide hozni, még is csak volt itt kúbé pár évig, a kötődés megvan. Esetleg Sean Payton-t, nem hiszem h maradna a szenteknél ha jövőre se jönne össze a rájátszás, s Pace révén itt is meg van a kapcsolat.
+ugye a sérülések

Szerkesztette: Tito05
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Arra mennyi esély van, hogy McCoy jövőre itt legyen OC?? ezt is nyomják pár helyen..
+ Foxxal dolgoztak együtt a broncosba meg a panthersbe
csakhogy mondták, hogy loggaind jol végezte dolgát és 2017re is "várják" vissza

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt mondja a mester, hogy meg kell tanulni nyerni. Komolyan lehányom a monitort.

Magazu kirúgva, nagyon helyes. Biggs szerint némi súrlódás volt közte és a játékosok közt. Ment még az assistant DB edző is.

Gondolom Mawae lesz előléptetve. A faszi remek center volt, s mindenki imádta Tennesseeben.

Ami összefoglalható:
- nem meglepő Cutlert kirúgják hamarosan. Egyébként csak a sajtóhoz nem ment ki pofázni tegnap, amúgy benn volt a Halasban.
- Fox és Pace nam akarták Marshallt. El is küldték. Nyilván nem pótolták, de mondjuk legalább akarták Whitetal. Fox és Pace nem szerette Bennettet. El is küldték. Nyilván nem pótolták. Fox nem szereti Jefferyt, neki nem is kell. Ryan Pacenek viszont kell. Ez számomra az egyik legnagyobb meglepetés máról. A nagy mesteredző úgy bírkózik meg a problémásabb játékosokkal, hogy elküldi. Ez ám az edző.
- Sok lóvé lesz elköltve az offseasonben és draftolunk QB-t az elején. Valamivel el kell adni a reményt szeptemberig. Ettől függetlenül szerintem 2017-ben Hoyer lesz a kezdő. Igazából megértem miért, amit csinál jól csinálja, amit kérnek tőle megcsinálja. Amikor többet fognak kérni tőle, akkor vége lesz. Hamar be lesz kiabálva a rookie a kezdőbe.
- Fullert árulni fogják. Szerintem Porter sem lesz rosteren jövőre.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ 2.kör? 4.se nagyon. Kb annyira konzisztens, mint Barkley s ezt talán itt nem kell ecsetelni 😊 Sztem.