Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 899 — No es importante
Stan Drayton RB coach nem jön vissza. Majd jön helyette vmi samesz.

Holnap este 6-kor meghallgatjuk, hogy sok a sérült, meg fejlődtek a fiatalok.
tüsi91
Nem tudom Howard jó teljesítményéhez mennyi köze van, de gyanítom több mint Foxnak vagy Loggains-nak nem baj minden valamire való embert küldjünk el a francba.hpeter93
nem elküldték, elment inkább jó haverja, Tom Herman stábjába a Texas-hoz

ő toborozta és volt az edzője amúgy az Ohio State-nél Zeke Elliotnak is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Landry Jones a 2. körös pickel elérhető szerintetek?
füligjimmy
Tomlin: a piac fogja eldönteni Jones jövőjét

 www.cbssports.com/nfl/news/tomlin-market-may-determine-landry-jones-future-in-pittsburgh/
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mivel még van egy kicsi hátra a szabimból gondoltam írok egy kis szösszenetet a szezonról.
Kezdjük is a stáb változásaival. Adam Gase Miamiba távozott a szezon elején. Ez volt a legnagyobb változás az edzői karban. Helyére Dowell Loggains került. Ezzel sajnos sokunk félelme beigazolódott, hogy ez bizony meg fog látszódni az O teljesítményén. Mint kiderült Gase a PO-ba vezette a delfineket, miközben Loggains egysége képtelen volt pontokat termelni. Az első meccseken a game plan nagyon gyenge és átlátható volt. Loggains nem tudta jól használni a játékosait és nem ismerte fel a tehetségeket a keze alatt. Howard aki annak ellenére döntotte meg a rookie frenchise rekordot, hogy a szezon elején nem volt kezdő máig a kispadot koptatná ha Langford és Carrey nem sérül le. Aztán volt 1-2 meccs ahol már látszott némi tervszerűség, de összességében gyenge volt. Játékhívások igazán érdekesek voltak néha, pl 3and2 üres bacfield amikor van egy Howardod és megy a futás. Gyakran kis hátrányban is fölöslegesen erőltettük a mélységi passz játékot, holott az elkapó állomány sérülések és eltiltások miatt nem volt teljes értékű. Time management tán a leggyengébb volt a ligában. Átlagosan 28 percet birtokoltuk a labdát, holott elvileg erős futójátékra és play actionre épült a game plan... Ami a leglényegesebb hogy 17.4 pontot átlagoltunk ami a 28. helyre volt elég. Ami érdekes hogy 356.5 yardot átlagoltunk ami a 15. volt a ligában. Ugye így láthatóvá vált az egyik legnagyobb gondunk, hogy bár megtett yardokat tekintve 15.-ek voltunk, addig szerzett pontokat tekintve csak 28, tehát hiába haladtunk, nem tudtunk pontokat tenni a táblára. 3rd down mutató is elég lényeges 70/185 ami elég gyenge. A másik érdekesség hogy sokszor adtuk el a labdát és keveset tudtunk szerezni, így a TO mutató - 20, ami a liga egyik legrosszabja. Szerintem Loggainsnak mennie kell a holt szezonban, de erről majd egy másik írásban.
Vic Fangio
A D valamelyest előre lépett, ha nem lett volna ez az utolsó 2 meccs ami csúfosabb volt a D részéről akkor egész jó helyen zárt volna az egység.végül össz yardokat tekintve 15. helyen végeztünk, ami olyan viszonylatban nem szép, hogy 3 meccsel a szezon vége előtt még a 7.-ek voltunk... 37 sacket ért el az egység ami a 12. helyre elég.
Futás ellen a 17. helyen végeztünk Ebben az egységben is rengeteg sérült volt, és nem könnyítette meg Fangio dolgát a secondary gyengesége sem. Én alapvetően látok némi fejlődést és személy szerint szeretném ha Fangio maradna. Persze neki is voltak érdekes döntései. Egyértelmű hosszú passz ellen ott hagyja az ellenfél legjobb WR-t egy az egyben deep S nélkül lásd Packers ellen, de már korábban is előfordult. Tudod hogy sérült a CB-d, de egy az egybe hagyod egy gyors eklapóval. Aztán az utóbbi 2 meccs azért kicsit megingatta a bizalmam, de nem tudom mennyire vettük komolyan azokat a meccseket, meg ott aztán már tényleg rengeteg sérült volt, ugyebár kb nem volt egy egészséges pass rusher se a csapatban.Én úgy láétom ha jönne 4 jobb játékos (egy jó CB, egy vagy inkább 2 S és egy jobb DE akkor ez a részleg szép jövő előtt állna,
Nézzük Ryan Pace munkáját és hogy hogyan teljesítettek az FA igazolások és a rookiek.
FA
Aikem Hicks
Kijelenthető hogy remek igazolás, igazi vezérré vált a D lineon. Messze a legjobb szezonját hagyta maga mögött. Szépen dolgozott a passz és futás ellen is amit mi sem bizonyít jobban mint a 7 sack 53 tackle 2FF ami bekerült a neve mellé a statisztikai rovatokban. Ha lett volna melette egy egészséges Goldman és egy másik normális DE akit nem Unreinnek hívnak akkor még ennél is jobb szezonja lett volna. 2év 10 millás szerződése szerintem jó üzlet volt, remélem hosszabítunk vele a későbbiekben.
Danny Trevathan
Mindenki őt tartotta a legnagyobb FA fogásnak a szezon előtt. Nem játszott rosszul, de amolyan szürke eminenciásként tette a dolgát. Sajnos többször is sérült volt, majd egy ronda térd sérülés miatt IR-en fejezte be a szezont. Kicsit tőbbet vártam tőle, de azért nem mondhatjuk hogy rossz igazolás volt. 66 tackle és 1 sack a termése ami azért nem olyan rossz ha azt vesszük hogy sok meccset kihagyott. Amikor IR-e került és Timu volt a helyettese akkor azért látható volt hogy Danny mennyire hasznosan játszott. A futás és a TE elleni védekezés is gyengült az ő kiesésével.
Jerrell Freeman
Ha nem lett volna a 4 meccses eltiltása akkor remek idénye lett volna. Gyakran szerelt kulcs helyzetekben. Az eltiltása előtt a védelem egyik legjobbja volt érzésem szerint. 110 tackle került a neve mellé, úgy hogy kihagyott meccseket. Remekül blitzelő játékos, amit nem használtunk ki annyira
Bobby Massie
Hát ő nem tartozik a jó igazolások kategóriába. Azt hiszem a szezon elején mindenki a halál nemesebbik szervére kívánta. Szinte az nem verte meg aki nem akarta, lassú és darabos volt. Aztán később belerázódott és kezdett úgy kinézni mint egy NFL játékos. Az első 4-5 meccs után elfogadható teljesítményt nyújtott, de annyit nem ér mint amennyit fizettünk neki. El tudnék fogadni némi upgradet a T pozicióban. Érdekes hogy azután kezdett jobb lenni hogy nem Long játszott melette.
Ted Larsen
Csere játékosnak hoztuk és annak nem is rossz. Ő is nehezen indult be, de aztán nem lehetett rá nagyobb panasz. Hála istennek nem erőltettük a C-ben való játékát, G-ban jó backupnak bizonyult. Ár-érték arányban nem volt rossz igazolás.
Josh Sitton
Az utolsó pillanatban érkezett és egyben az egyik legnagyobb FA fogás volt. Grasu sérülése miatt kapóra jött hogy a Packs nagy meglepetésre lapátra tette a többszörös pro bowler G-t. Az előszezon meccseken látható volt hogy gyengus az O fal, így Pace nem tétlenkedett és gyorsan lecsapott rá. A sérülések persze őt sem kerülték el, de amikor egészséges volt akkor látszódott hogy miért is all pro.A legnagyobb nyeresség azonban , ami az ő érkezésének volt köszönhető az az hogy Whitehair lett a C. Amikor Howard Whitehair és Sitton mögött meg tudott indulni akkor garantált volt minimum 4-5 yard. Sajnos ez Loggains valahogy nem érzékelte, mert erre sokkal jobban lehetett volna építeni.
Bryan Kush
Back up G-nak hasznos volt.Tehetséges játékos és nem rossz pénzért jött, jó volna megtartani.
Az összességében elmondható, hogy Pace igazolásai nem voltak rosszak, tán Massie aki nem igazán vált be és sok pénzt adtunk neki. A front 7 megerősítése mindeképp kelett. Negatívum, amit már sokunk akkor is pedzegetett, hogy a secondaryt és a TE posztot teljesen hanyagoltuk. A secondary lényegében 5.körös és UDFA playák egysége és hát nem volt túl bölcs így nekivágni a szezonnak, még úgy se hogy 1-2 fiatal mutatott ígéretes dolgokat. TE poszt Bennett elküldésével nagyon karcsú lett és érdemben nem hoztunk senkit, pedig hát tudtuk, hogy Miller nem rossz, de igen sérülékeny. Persze Miller IR-en fejezte be a szezont és így nem volt egy olyan célpontunk a szezon nagy részében aki veszélyes lett volna. Legközelebb a rookiekról bővebben. Nem akarok ennyit írni egyszerre...

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Nem láttam sok meccseteket. Valaki leírná, hogy Sitton hogyan teljesített, meg vagytok-e elégedve a teljesítményével?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Stan Drayton RB coach nem jön vissza. Majd jön helyette vmi samesz.

Holnap este 6-kor meghallgatjuk, hogy sok a sérült, meg fejlődtek a fiatalok.
tüsi91
Nem tudom Howard jó teljesítményéhez mennyi köze van, de gyanítom több mint Foxnak vagy Loggains-nak nem baj minden valamire való embert küldjünk el a francba.

Más

A Chicagoi média tegnap lehozta, hogy Cutler nem jelent meg az év végi megbeszélésen az öltözőben stb. Ergo már le szarja ő is az egészet, és el akar húzni. Majd kiderült, hogy a fél csapat nem jelent meg mert nyaraláson vannak a családjaikkal, ahogyan Cutler is. Később pedig Long eléggé dicsérte Cutlert, többek között azért, mert szereti a várost és a csapatot, ahogyan a csapattársai is őt.

Chicagoban minden rohad, az újságírás is.


hpeter93
 twitter.com/RapSheet/status/816273789390639104

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Stan Drayton RB coach nem jön vissza. Majd jön helyette vmi samesz.

Holnap este 6-kor meghallgatjuk, hogy sok a sérült, meg fejlődtek a fiatalok.
tüsi91
Nem tudom Howard jó teljesítményéhez mennyi köze van, de gyanítom több mint Foxnak vagy Loggains-nak nem baj minden valamire való embert küldjünk el a francba.

Más

A Chicagoi média tegnap lehozta, hogy Cutler nem jelent meg az év végi megbeszélésen az öltözőben stb. Ergo már le szarja ő is az egészet, és el akar húzni. Majd kiderült, hogy a fél csapat nem jelent meg mert nyaraláson vannak a családjaikkal, ahogyan Cutler is. Később pedig Long eléggé dicsérte Cutlert, többek között azért, mert szereti a várost és a csapatot, ahogyan a csapattársai is őt.

Chicagoban minden rohad, az újságírás is.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 358 — "Grammar maci"
John Fox és stábja készítheti majd fel a Seniornbowlon az északi csapatot. (A Browns stábja edzi majd a délit.)
iktriad
húúúúúú de jó meccs lesz, puntereknek nagy napjuk lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Fox és stábja készítheti majd fel a Seniornbowlon az északi csapatot. (A Browns stábja edzi majd a délit.)
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Fox amúgy is azt nyilatkozta, hogy a 3-13 nem elfogadható eredmény. Csakugyan?

Felkészülni, közhelyveszély várható!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Stan Drayton RB coach nem jön vissza. Majd jön helyette vmi samesz.

Holnap este 6-kor meghallgatjuk, hogy sok a sérült, meg fejlődtek a fiatalok.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Jets OC-t vált, kirúg még 5 edzőt. Nálunk megy Cutler, meg Jeffery. A nagyszerű stáb marad. Holnap nagy anyázások lesznek a sajtótájékoztató után.
tüsi91
Pont akartam kérdezni, hogy mikor is lesz a sajtáj, ma vagy holnap... Cutler, Jeffery távozása biztos, olvastad valahol? Vagy csak valószínűsíted (én is amúgy)?
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jets OC-t vált, kirúg még 5 edzőt. Nálunk megy Cutler, meg Jeffery. A nagyszerű stáb marad. Holnap nagy anyázások lesznek a sajtótájékoztató után.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Na szevasztok. Látom nem maradtam le semmiről 😀.
picidzé
Divatdrukker....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha engem ez után az év után a gm meg akarna győzni hogy maradjon a mostani hc annyit reagálnék neki kb hogy "akkor mehetsz vele te is".
davemayer
Jövőre szerződéshosszabbítást kellene neki adni, "lame duck coach" ritka állatfaj.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 358 — "Grammar maci"
Akkor elkezdhetjük várni a 2018 januárt, csak akkor már új GM-et is kell majd keresni. Bár ezek után még azt is el tudom képzelni hogy egy esetleges jövő évi 7-9-et el tudnak majd adni úgy felfelé mintha SB-t nyertünk volna... nem az eredmény a tragikus ezt a szezont nézve hanem hogy meg tudták ezt magyarázni.

Valaki fel tudná nekem vázolni hogy vajon jövőre milyen eredmény kellene hogy ezt a döntést utólag jogosnak érezhessük?
Nálam minimum 11-5 és kiváló játék PO-al, na most hogy erre mennyi esély van azt inkább nem részletezem, mi is eljutunk oda hogy az offseason érdekesebb lesz mint a regular season mert ott úgy sincs esély semmire?!

Ha engem ez után az év után a gm meg akarna győzni hogy maradjon a mostani hc annyit reagálnék neki kb hogy "akkor mehetsz vele te is".

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
picidzé Chicago Bears 532
Na szevasztok. Látom nem maradtam le semmiről 😀.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Úgy sem rossz, ha ő jönne ide, de nem megy ő el a Chiefsből.
proki
Arra celoztam, hogy 1/5 volt. Masreszrol siman benne van a tavozasa.
ulpianus
Az nagy hiba lenne.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jeffery magabiztos azért: I guarantee you we'll win the Super Bowl next year
Wyatt
Azt persze már nem tette hozzá, hogy lelép FA-re és csatlakozik a pecchez.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jeffery magabiztos azért: I guarantee you we'll win the Super Bowl next year

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a mit szokás meg mit nem annyira hülyeség. Nézd meg mi volt Elliottnál, hogy kivitte a Cowboys ment a rinya, hogy jaj futót nem szoktak itt stb. Aztán milyen faszán jártak vele. Elcsépelt frázis, hogy mindenki annyit ér amennyit adnak érte, aztán majd később kiderül, hogy megszolgálja-e az árát.
hpeter93
Adom
Trendi lett azt mondani, hogy RB nem ér első kört sem nemhogy top picket. Hát Trent Rics nem is ért, de a dallasi fal mögé egy Zeke látszott előre, hogy működni fog, és óriásit tud dobni a csapaton.
Egy playmaker safety is érhet 1/3-at, ha olyan a játékos, és klasszisokkal javítja az eddigi helyettesét. A Front7 elég jó nálatok. A pass rush szekció egészen mély, ha lenne 1-2 olyan játékos a sec-ben akik ki is tudják ezeket használni labdaszerzések révén, akkor miért ne lehetne berúházni egyre? Én tolnám a D-t a helyetekben akár egy Allen akár egy CB/S tovább építené ezt az ígéretesen alakuló D-t. De FA előtt még ilyeneket találgatni korai, mondhatni aktívak vagytok FA-n, szóval az még átírhat pár forgatókönyvet.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért nagyon kíváncsi vagyok milyen változás lesz a következő pár napban, mert valami csontot oda kell dobni a népnek egy ilyen szezon után.

Egyébként: 1/3, 2/4, 3/3, 4/4, 4/10 (Bills), 5/3, 7/3 a draft pickjeink.
tüsi91
Cutler a hibás mindenért. Odaadjuk a fél házat egy gyenge backup QB-ért, akit megváltónak kiálltunk ki. Ezen felül semmin nem kell változtatni, mert minden szép és jó, jövőre már úgyse lesz annyi sérülés. Semmi különös.
Ettemlevest
Néztem valami kolis meccset, mondom jééé, de ismerős ez a pofa. Hát Mel Tucker, aki mostanában DB edző egyetemen. Itt kicsit magasabb posztot adtak neki. Végiggondolom az elmúlt tizenévet (#gyurcsanyahibas), Rivera lett HC, ugye nem volt ideje 3 év alatt elhülyülni, Marinelli, Toub megkapta az itt betöltött pozícióját máshol is, a többi akkorát bukott, hogy az egész kommentszekció beleremegett. Nem rossz, egyáltalán nem rossz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ez a mit szokás meg mit nem annyira hülyeség. Nézd meg mi volt Elliottnál, hogy kivitte a Cowboys ment a rinya, hogy jaj futót nem szoktak itt stb. Aztán milyen faszán jártak vele. Elcsépelt frázis, hogy mindenki annyit ér amennyit adnak érte, aztán majd később kiderül, hogy megszolgálja-e az árát.

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
5-ből 4 oldalon QB-t írnak 1/3-ra, hihetetlen. Én a két DE közül választanék, vagy Peppers-t, bár tudom, hogy a safety poszt nincs olyan értékes, hogy top 5-ben oda húzzon az ember.
proki
mármint a safety-nél Malik Hookerre gondolsz? ő az, akit nem győznek Ed Reedhez hasonlítani, bár még az is lehet, hogy marad az egyetemen még egy évet
baggio
Nem. Arra gondolok, hogy 1-2 kivételtől eltekintve top 5-ben nem szokás secondary játékost vinni.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 899 — No es importante
5-ből 4 oldalon QB-t írnak 1/3-ra, hihetetlen. Én a két DE közül választanék, vagy Peppers-t, bár tudom, hogy a safety poszt nincs olyan értékes, hogy top 5-ben oda húzzon az ember.
proki
mármint a safety-nél Malik Hookerre gondolsz? ő az, akit nem győznek Ed Reedhez hasonlítani, bár még az is lehet, hogy marad az egyetemen még egy évet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Úgy sem rossz, ha ő jönne ide, de nem megy ő el a Chiefsből.
proki
Arra celoztam, hogy 1/5 volt. Masreszrol siman benne van a tavozasa.


Állat vagyok, ami enni kér...