Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
1/3-at tuti nem adnék érte ha az első kör közepe-vége fele húznánk elgondolkodnék de 1/3 +4. kör túl sok lenne...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Pats is adná az első körét mellé (hacsak el nem veszik tőlük vmi mondvacsinált ok miatt addig 😉) akkor sztem megérné. Amennyiben nincs vmi kihagyhatatlan QB zseni 1/3rt.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Első és egy negyedik körös pick Garoppoloért. Schefter
ez érdekes minden esetre mert sokat kzrvára nem bizonyított..
ricsiii83
Lehet adnék érte első kört ha az mondjuk 1/28 lenne, de 1/3-at biztos nem adnám érte.
Nem rossz játékos, kb az egyetlen a Brady mögött edződött irányítók közül akiben megvan az esély hogy a pats nélkül is tud értékelhetőt nyújtani.
Ha sikerülne letradelni és kapnánk egy rakat picket elgondolkodnék rajta de így alapból ez túl sok lenne érte szvsz.
davemayer
1/3 + 4/3 <-> 1/32 (sztem megnyeri a Pats idén) + Garoppolo + 4/32
Ezt adnád?

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Első és egy negyedik körös pick Garoppoloért. Schefter
ez érdekes minden esetre mert sokat kzrvára nem bizonyított..
ricsiii83
Lehet adnék érte első kört ha az mondjuk 1/28 lenne, de 1/3-at biztos nem adnám érte.
Nem rossz játékos, kb az egyetlen a Brady mögött edződött irányítók közül akiben megvan az esély hogy a pats nélkül is tud értékelhetőt nyújtani.
Ha sikerülne letradelni és kapnánk egy rakat picket elgondolkodnék rajta de így alapból ez túl sok lenne érte szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Első és egy negyedik körös pick Garoppoloért. Schefter
ez érdekes minden esetre mert sokat kzrvára nem bizonyított..

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
-----

Hölgyek, urak!

For those curious, Ryan Pace (and John Fox) will address the media next Wednesday, Jan. 4 at 11 a.m.
Szerda. Akkor nem rúgják ki hétfőn nekem ez a gyanúm. Se kedden, se szerdán... Talán visszavonul... vagy marad, de inkább marad.
tüsi91
Sosem értettem miért kell ilyenkor várakoztatni bármeddig is. Már pontosan tudják a felek, hogy maradnak-e vagy mennek. Az utolsó meccs szvsz nem oszt nem szoroz. Pace lehetne annyira tökös, hogy megmondja, hogy Fox marad vagy megy. Nem tudom a black monday mennyire számít ilyenkor, ha nem annyira, akkor talán még kivághatjuk Foxot.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
2015 január
1. Fox nem draftol.
2. Fox megkapott MINDENT, amit egy vezetőedző akarhat.
3. Semmi bajom az újrahasznosított vezetőedzőkkel. De akkor azok olyanok legyenek, akik szintén nem tudtak Manningel rájátszásmeccset ynerni, és nem ütötték ki őket 50 ponttal a döntőben. Mondjuk sok nagy edzőt kiütöttek a döntőben, de azok segge alá nem ilyen keretet toltak.
4. Én kurvára meg fogok lepődni, ha bármit el fog érni nálunk. Nálam sem a végső győzelem az elvárás, de legalább a Packers ne kúrjon már meg tízből kilencsszer, és ha valaki azt hiszi, ez a csávó különb edző, mint McCarthy.... a keret az közelben sincs, abban biztosak vagyunk. Nem tudom a helyes választ. Az én emberem Kubiak volt, mert ő akárhova ment, összerakta a támadófalat, összerakta a passzjátékot (és kikkel, azt is nézzük meg), ő is ki tud választani magának megfelelő edzőket. John Fox össze tudja rakni a támadófalat? Természetesen, láttunk már rá példát. Futójátékot? Természetesen, nem olyat, amire lehet számítani a rájátszásban, ahogy láttuk az elmúlt években, de teljesen korrekt lesz. John Fox össze tud rakni egy jó védelmet? Természetesen, ha megvan a tálentum a keretben, láttunk már rá példát. Nem lesz domináns, mint amilyenekhez legjobb éveinkben hozzászoktunk, de jót össze tud rakni. Oké, stabil választás. Senki nem vitatja. De ezért kár volt elbaszni 2 évet. Kellen Davis helyett marad Greg Olsen, még mndig Lovie-Tice-Marinelli a kombónk, és ezt komolyan gondolom.
5. Mindenki el van ájulva, milyen alapszakasz eredményeket ért el Denverben. Szerintem ez irreleváns. A Panthers 9 év alatt kétszer nyerte meg a csoportját, amúgy stabil ezüstérmesek voltak. Szerintetek ez itt megváltozik. Jéééééé, ismét második hely! Jééééééé! Előreléptünk a visszalépés után! Jéééééééééé! Szaruk arra, hogy nem nyert SuperBowlt. Szarok arra, hogy Manning seggén lovagolva ő is bejutott a rájtászsásba, aztán ki is zúgott, ahogy mindenki más, aki Manning seggén jutott rájátszásba. A Panthersnél a saját csoportjában voltak másodhegedűsök, amikor nem a Saints verte őket, akkor a Falcons. Oké, örülök, második hely. Jobb mint a 4. hely. Egész pontosan 2 hellyel jobb.
füligjimmy
Kubiak egy kalap szart kapott a keze alá első éveiben. Egy kalap szart. És rájátszásmeccset nyert TJ. Yates-szel.

De ne nekem higgy. Elway, aki azért ért egy picit ehhez a játékhoz, úgy gondolja hogy neki Fox nem kell, inkább próbálkozik Kubiaknál. Remélem odaigazol, és 2 év múlva erre visszatérhetünk, és remélem én fogok tévedni.

És még valami, amit szintén nem értek. Megpróbálod megtalálni a legújabb zsenit. Nem új Marv Levy, oké. És akkor nem próbálod megtalálni az új Tomlint? Az új Carrollt? Az új Bellichiket? Jaj, nem jött össze, inkább hagyjuk az egészet a pitébe.
füligjimmy
Minden úgy történt, ahogy a jövendölésben volt leírva.
tüsi91
Hát nem tudom mennyire jött ez be, hiszen hol az a stabil csoport második hely?? Még csak a látóhatáron sem, nem hogy itt...
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
2015 január
1. Fox nem draftol.
2. Fox megkapott MINDENT, amit egy vezetőedző akarhat.
3. Semmi bajom az újrahasznosított vezetőedzőkkel. De akkor azok olyanok legyenek, akik szintén nem tudtak Manningel rájátszásmeccset ynerni, és nem ütötték ki őket 50 ponttal a döntőben. Mondjuk sok nagy edzőt kiütöttek a döntőben, de azok segge alá nem ilyen keretet toltak.
4. Én kurvára meg fogok lepődni, ha bármit el fog érni nálunk. Nálam sem a végső győzelem az elvárás, de legalább a Packers ne kúrjon már meg tízből kilencsszer, és ha valaki azt hiszi, ez a csávó különb edző, mint McCarthy.... a keret az közelben sincs, abban biztosak vagyunk. Nem tudom a helyes választ. Az én emberem Kubiak volt, mert ő akárhova ment, összerakta a támadófalat, összerakta a passzjátékot (és kikkel, azt is nézzük meg), ő is ki tud választani magának megfelelő edzőket. John Fox össze tudja rakni a támadófalat? Természetesen, láttunk már rá példát. Futójátékot? Természetesen, nem olyat, amire lehet számítani a rájátszásban, ahogy láttuk az elmúlt években, de teljesen korrekt lesz. John Fox össze tud rakni egy jó védelmet? Természetesen, ha megvan a tálentum a keretben, láttunk már rá példát. Nem lesz domináns, mint amilyenekhez legjobb éveinkben hozzászoktunk, de jót össze tud rakni. Oké, stabil választás. Senki nem vitatja. De ezért kár volt elbaszni 2 évet. Kellen Davis helyett marad Greg Olsen, még mndig Lovie-Tice-Marinelli a kombónk, és ezt komolyan gondolom.
5. Mindenki el van ájulva, milyen alapszakasz eredményeket ért el Denverben. Szerintem ez irreleváns. A Panthers 9 év alatt kétszer nyerte meg a csoportját, amúgy stabil ezüstérmesek voltak. Szerintetek ez itt megváltozik. Jéééééé, ismét második hely! Jééééééé! Előreléptünk a visszalépés után! Jéééééééééé! Szaruk arra, hogy nem nyert SuperBowlt. Szarok arra, hogy Manning seggén lovagolva ő is bejutott a rájtászsásba, aztán ki is zúgott, ahogy mindenki más, aki Manning seggén jutott rájátszásba. A Panthersnél a saját csoportjában voltak másodhegedűsök, amikor nem a Saints verte őket, akkor a Falcons. Oké, örülök, második hely. Jobb mint a 4. hely. Egész pontosan 2 hellyel jobb.
füligjimmy
Kubiak egy kalap szart kapott a keze alá első éveiben. Egy kalap szart. És rájátszásmeccset nyert TJ. Yates-szel.

De ne nekem higgy. Elway, aki azért ért egy picit ehhez a játékhoz, úgy gondolja hogy neki Fox nem kell, inkább próbálkozik Kubiaknál. Remélem odaigazol, és 2 év múlva erre visszatérhetünk, és remélem én fogok tévedni.

És még valami, amit szintén nem értek. Megpróbálod megtalálni a legújabb zsenit. Nem új Marv Levy, oké. És akkor nem próbálod megtalálni az új Tomlint? Az új Carrollt? Az új Bellichiket? Jaj, nem jött össze, inkább hagyjuk az egészet a pitébe.
füligjimmy
Minden úgy történt, ahogy a jövendölésben volt leírva.
tüsi91
Ok, csak az nincs benne leírva hogy az egyetlen jelöltjére, Kubiakra konkrétan esélytelenek voltunk mert csak Denverbe akart menni.
Volt bárki 2 éve aki jobb opció volt és elérhető?

Fel lehet ezt róni Pace-nek, bár érdemes lenne mutatni valami másik utat is hogy miért nem arra indult (mint pl MRI-nek volt Trestmannál Arians).
Nálam az első igazán nagy hibát most tudja elkövetni azzal ha nem rúgja ki Foxot. Gyakorlatilag öngyilkosság jelen állás szerint kitartania mellette, nem látom hogy lesz ebből akkora javulás jövőre hogy igazolni lehessen a mostani megtartását.
davemayer
Teljesen egyetértek ezzel.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
2015 január
1. Fox nem draftol.
2. Fox megkapott MINDENT, amit egy vezetőedző akarhat.
3. Semmi bajom az újrahasznosított vezetőedzőkkel. De akkor azok olyanok legyenek, akik szintén nem tudtak Manningel rájátszásmeccset ynerni, és nem ütötték ki őket 50 ponttal a döntőben. Mondjuk sok nagy edzőt kiütöttek a döntőben, de azok segge alá nem ilyen keretet toltak.
4. Én kurvára meg fogok lepődni, ha bármit el fog érni nálunk. Nálam sem a végső győzelem az elvárás, de legalább a Packers ne kúrjon már meg tízből kilencsszer, és ha valaki azt hiszi, ez a csávó különb edző, mint McCarthy.... a keret az közelben sincs, abban biztosak vagyunk. Nem tudom a helyes választ. Az én emberem Kubiak volt, mert ő akárhova ment, összerakta a támadófalat, összerakta a passzjátékot (és kikkel, azt is nézzük meg), ő is ki tud választani magának megfelelő edzőket. John Fox össze tudja rakni a támadófalat? Természetesen, láttunk már rá példát. Futójátékot? Természetesen, nem olyat, amire lehet számítani a rájátszásban, ahogy láttuk az elmúlt években, de teljesen korrekt lesz. John Fox össze tud rakni egy jó védelmet? Természetesen, ha megvan a tálentum a keretben, láttunk már rá példát. Nem lesz domináns, mint amilyenekhez legjobb éveinkben hozzászoktunk, de jót össze tud rakni. Oké, stabil választás. Senki nem vitatja. De ezért kár volt elbaszni 2 évet. Kellen Davis helyett marad Greg Olsen, még mndig Lovie-Tice-Marinelli a kombónk, és ezt komolyan gondolom.
5. Mindenki el van ájulva, milyen alapszakasz eredményeket ért el Denverben. Szerintem ez irreleváns. A Panthers 9 év alatt kétszer nyerte meg a csoportját, amúgy stabil ezüstérmesek voltak. Szerintetek ez itt megváltozik. Jéééééé, ismét második hely! Jééééééé! Előreléptünk a visszalépés után! Jéééééééééé! Szaruk arra, hogy nem nyert SuperBowlt. Szarok arra, hogy Manning seggén lovagolva ő is bejutott a rájtászsásba, aztán ki is zúgott, ahogy mindenki más, aki Manning seggén jutott rájátszásba. A Panthersnél a saját csoportjában voltak másodhegedűsök, amikor nem a Saints verte őket, akkor a Falcons. Oké, örülök, második hely. Jobb mint a 4. hely. Egész pontosan 2 hellyel jobb.
füligjimmy
Kubiak egy kalap szart kapott a keze alá első éveiben. Egy kalap szart. És rájátszásmeccset nyert TJ. Yates-szel.

De ne nekem higgy. Elway, aki azért ért egy picit ehhez a játékhoz, úgy gondolja hogy neki Fox nem kell, inkább próbálkozik Kubiaknál. Remélem odaigazol, és 2 év múlva erre visszatérhetünk, és remélem én fogok tévedni.

És még valami, amit szintén nem értek. Megpróbálod megtalálni a legújabb zsenit. Nem új Marv Levy, oké. És akkor nem próbálod megtalálni az új Tomlint? Az új Carrollt? Az új Bellichiket? Jaj, nem jött össze, inkább hagyjuk az egészet a pitébe.
füligjimmy
Minden úgy történt, ahogy a jövendölésben volt leírva.
tüsi91
Ok, csak az nincs benne leírva hogy az egyetlen jelöltjére, Kubiakra konkrétan esélytelenek voltunk mert csak Denverbe akart menni.
Volt bárki 2 éve aki jobb opció volt és elérhető?

Fel lehet ezt róni Pace-nek, bár érdemes lenne mutatni valami másik utat is hogy miért nem arra indult (mint pl MRI-nek volt Trestmannál Arians).
Nálam az első igazán nagy hibát most tudja elkövetni azzal ha nem rúgja ki Foxot. Gyakorlatilag öngyilkosság jelen állás szerint kitartania mellette, nem látom hogy lesz ebből akkora javulás jövőre hogy igazolni lehessen a mostani megtartását.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2015 január
1. Fox nem draftol.
2. Fox megkapott MINDENT, amit egy vezetőedző akarhat.
3. Semmi bajom az újrahasznosított vezetőedzőkkel. De akkor azok olyanok legyenek, akik szintén nem tudtak Manningel rájátszásmeccset ynerni, és nem ütötték ki őket 50 ponttal a döntőben. Mondjuk sok nagy edzőt kiütöttek a döntőben, de azok segge alá nem ilyen keretet toltak.
4. Én kurvára meg fogok lepődni, ha bármit el fog érni nálunk. Nálam sem a végső győzelem az elvárás, de legalább a Packers ne kúrjon már meg tízből kilencsszer, és ha valaki azt hiszi, ez a csávó különb edző, mint McCarthy.... a keret az közelben sincs, abban biztosak vagyunk. Nem tudom a helyes választ. Az én emberem Kubiak volt, mert ő akárhova ment, összerakta a támadófalat, összerakta a passzjátékot (és kikkel, azt is nézzük meg), ő is ki tud választani magának megfelelő edzőket. John Fox össze tudja rakni a támadófalat? Természetesen, láttunk már rá példát. Futójátékot? Természetesen, nem olyat, amire lehet számítani a rájátszásban, ahogy láttuk az elmúlt években, de teljesen korrekt lesz. John Fox össze tud rakni egy jó védelmet? Természetesen, ha megvan a tálentum a keretben, láttunk már rá példát. Nem lesz domináns, mint amilyenekhez legjobb éveinkben hozzászoktunk, de jót össze tud rakni. Oké, stabil választás. Senki nem vitatja. De ezért kár volt elbaszni 2 évet. Kellen Davis helyett marad Greg Olsen, még mndig Lovie-Tice-Marinelli a kombónk, és ezt komolyan gondolom.
5. Mindenki el van ájulva, milyen alapszakasz eredményeket ért el Denverben. Szerintem ez irreleváns. A Panthers 9 év alatt kétszer nyerte meg a csoportját, amúgy stabil ezüstérmesek voltak. Szerintetek ez itt megváltozik. Jéééééé, ismét második hely! Jééééééé! Előreléptünk a visszalépés után! Jéééééééééé! Szaruk arra, hogy nem nyert SuperBowlt. Szarok arra, hogy Manning seggén lovagolva ő is bejutott a rájtászsásba, aztán ki is zúgott, ahogy mindenki más, aki Manning seggén jutott rájátszásba. A Panthersnél a saját csoportjában voltak másodhegedűsök, amikor nem a Saints verte őket, akkor a Falcons. Oké, örülök, második hely. Jobb mint a 4. hely. Egész pontosan 2 hellyel jobb.
füligjimmy
Kubiak egy kalap szart kapott a keze alá első éveiben. Egy kalap szart. És rájátszásmeccset nyert TJ. Yates-szel.

De ne nekem higgy. Elway, aki azért ért egy picit ehhez a játékhoz, úgy gondolja hogy neki Fox nem kell, inkább próbálkozik Kubiaknál. Remélem odaigazol, és 2 év múlva erre visszatérhetünk, és remélem én fogok tévedni.

És még valami, amit szintén nem értek. Megpróbálod megtalálni a legújabb zsenit. Nem új Marv Levy, oké. És akkor nem próbálod megtalálni az új Tomlint? Az új Carrollt? Az új Bellichiket? Jaj, nem jött össze, inkább hagyjuk az egészet a pitébe.
füligjimmy
Minden úgy történt, ahogy a jövendölésben volt leírva.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fangio munkájától kinn is elvannak ájulva, csak nekem valaki alátámaszthatná, hogy miért? Ez engedett yardok alapján egy közepes védelem, labdaszerzések nélkül. Valami földöntúli dolgokat csinálna ezzel az egységgel? Jó meccs volt a két Lions elleni, amit ki lehet emelni, aztán? Szerintem tavaly különb teljesítményt nyújtottak. Azt megértem, hogy rossz a secondary, vagy legalábbis gyenge játékosok vannak, de ennyire? Ennyire katasztrofálisak? Nem lehet, hogy az edző is közrejátszik, hogy még olyan helyzetbe is hozza a srácokat, amikre alkalmatlanok? Mert én ezt látom. Ne menjünk messzebbre a hétvégénél, mikor egy térdes faszitól azt kérik, hogy akkor kövesd Jacksont.
tüsi91
A labdaszerzések a secondaryn múlnak kb. 90 %-ban, ahogy írtam is, azt még rendbe kell tenni, nem nagy kaland igazából, a következő offseasonben simán megoldható.
Valamint, ha nem Portert, akkor Te kit tettél volna Jacksonra? Sajnos a hátsó alakzat ennyire gyenge, hogy a vakok között a félszemű Porter királykodik, ezt nem lehet tovább ragozni.
pahynor21
A labdaszerzések a komplett egységen múlnak, az persze igaz, hogy statisztikailag a secondary játékosok jegyzik a legtöbbet (általában). Ha végigpörgeted a meccseket a szemeid előtt mennyi szitut tudnál mondani, hogy ejj ott voltak a srácok pozícióban, ezt egy jobb játékos majd elkapja. Én egyet. A meccsek nagy részében sansz sincs a turnoverre, még egy play se, amire azt mondanád, hogy na ebben benne volt. S ez nem secondary. 10 labdát szereztünk 15 meccsen, abból 2-2-t a Lions elleni meccseken. Azok nélkül 6 labdaszerzés 13 meccsen, 3 INT 13 meccsen. Szar a secondary, ha jönnek jobb játékosok lehet több egyéni bravúr lesz, de csapatszinten egy nulla, amit ilyen téren mutattunk. Ha jól tévedek mi vagyunk az egyetlen csapat, ahol a front seven nem jegyez interception. 3 fumble egész szezonban, amit összeszedtünk? Nem mintha a front7 olyan sokat okozott volna. Ez is coaching kérdés, ez védelmi filozófia kérdés. Én kurvára nem vagyok lenyűgözve attól, amit Fangio csinál, bár még az is lehet, hogy Fox-szal neki sincs meg annyira a közös hang, aztán valójában a mesteredző egy kretén. Gase de jó munkát végzett idén a Dolphins-szal...

Fun fact. Labdaszerzések (def+ST)
2013: 28 (19 INT, 21 FF/9 FR)
2014: 24 (14 INT, 21 FF/10 FR)
2015: 17 (8 INT, 13 FF/9 FR)
2016: 10 (7 INT, 13 FF/3 FR)

A történelmileg fos 13&14es védelem messze több labdát szerzett. Ez az egyik legfontosabb statisztikai mutató, ami a védelmet jellemzi.

Jah Jackson. Szerintem egy HC/DC alapból tudja, hogy mit tud a játékosa és mit nem. Porter nem gyors, vannak/voltak nagyon jó meccsei nagyobb, lassabb culák ellen, de a fiatal csikók általában firkálják sebességből. Na most kombináld azzal, hogy szar a térde. A meccsen mondjuk Garcont sem tudta levédekezni még egy picit sem, szóval igazából mindegy, de mi a töknek erőltették? DeShaun Jackson? Corner+safety. Na ugye a safetyket általában csesznek ott hagyni besegíteni, szóval erről ennyit. Banks amúgy nem volt rossz, nyilván passz sem ment felé, mert a többiek mellett minden catch volt.

-----

Hölgyek, urak!

For those curious, Ryan Pace (and John Fox) will address the media next Wednesday, Jan. 4 at 11 a.m.
Szerda. Akkor nem rúgják ki hétfőn nekem ez a gyanúm. Se kedden, se szerdán... Talán visszavonul... vagy marad, de inkább marad.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na a Bills kivágta Rex Ryan-t. Hát igen, ott felmérték, hogy jobb lehetne eredményileg az a keret, mint a 8-8-as szezonok (sztem verik vasárnap a Jetset). A mesteredző két szezon alatt ezt 1 győzelemmel túlszárnyalta már, ez ám a teljesítmény. 9-22 overall, 3-12 idén, 4-12 itthon. 2002-ben volt utoljára 4 győzelmes szezon. 3 győzelmes pedig 1973-ban, 3-11. (1982-es csonka szezon 3-6 volt). A hétvégi meccs nem oszt nem szoroz már Fox állása szempontjából szerintem, szóval igazából lehet drukkolni a csapatnak, persze egy vereség minden szempontból jó lenne, de szokásunk ilyenkor elkúrni a jó draft helyeinket. Igazából ezt le is szarom, ha hétfőn/kedden kirúgják a Mestert.

Valami chicagoi fórum szerint: According to @AlbertBreer tonight on his periscope, he said #Bears HC John Fox WILL be terminated after the season. @BearsBarroom

Hát igen állítólag valaki mintha ezt mondta volna, de legalább van pletyka.
tüsi91
Már az is hülyeség volt hogy Rexyt kinevezték 😊 Persze legalább belátták hogy hiba volt és hát jobb később mint soha...
Tomcsik
Belátták.. belátták.. de mi áron??? a liga egyik legjobb védelmét tették tönkre a Ryan fivérek

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na a Bills kivágta Rex Ryan-t. Hát igen, ott felmérték, hogy jobb lehetne eredményileg az a keret, mint a 8-8-as szezonok (sztem verik vasárnap a Jetset). A mesteredző két szezon alatt ezt 1 győzelemmel túlszárnyalta már, ez ám a teljesítmény. 9-22 overall, 3-12 idén, 4-12 itthon. 2002-ben volt utoljára 4 győzelmes szezon. 3 győzelmes pedig 1973-ban, 3-11. (1982-es csonka szezon 3-6 volt). A hétvégi meccs nem oszt nem szoroz már Fox állása szempontjából szerintem, szóval igazából lehet drukkolni a csapatnak, persze egy vereség minden szempontból jó lenne, de szokásunk ilyenkor elkúrni a jó draft helyeinket. Igazából ezt le is szarom, ha hétfőn/kedden kirúgják a Mestert.

Valami chicagoi fórum szerint: According to @AlbertBreer tonight on his periscope, he said #Bears HC John Fox WILL be terminated after the season. @BearsBarroom

Hát igen állítólag valaki mintha ezt mondta volna, de legalább van pletyka.
tüsi91
Már az is hülyeség volt hogy Rexyt kinevezték 😊 Persze legalább belátták hogy hiba volt és hát jobb később mint soha...

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Na csak nehogy az legyen, hogy Ryan ide jön :"dd
ricsiii83
Na igen, ritka ellenszenves személyiség, ő egyike azon kivételeknek, akiknél azt mondanám én is, hogy inkább maradjon Fox, az is jobb.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Na a Bills kivágta Rex Ryan-t. Hát igen, ott felmérték, hogy jobb lehetne eredményileg az a keret, mint a 8-8-as szezonok (sztem verik vasárnap a Jetset). A mesteredző két szezon alatt ezt 1 győzelemmel túlszárnyalta már, ez ám a teljesítmény. 9-22 overall, 3-12 idén, 4-12 itthon. 2002-ben volt utoljára 4 győzelmes szezon. 3 győzelmes pedig 1973-ban, 3-11. (1982-es csonka szezon 3-6 volt). A hétvégi meccs nem oszt nem szoroz már Fox állása szempontjából szerintem, szóval igazából lehet drukkolni a csapatnak, persze egy vereség minden szempontból jó lenne, de szokásunk ilyenkor elkúrni a jó draft helyeinket. Igazából ezt le is szarom, ha hétfőn/kedden kirúgják a Mestert.

Valami chicagoi fórum szerint: According to @AlbertBreer tonight on his periscope, he said #Bears HC John Fox WILL be terminated after the season. @BearsBarroom

Hát igen állítólag valaki mintha ezt mondta volna, de legalább van pletyka.
tüsi91
Szokásunk? Mondanál rá konkrét példát?

Azért ugye mégis csak van valami realitása Fox kirúgásának? Örülök, hogy te is kezded így látni! 😊
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Fangio munkájától kinn is elvannak ájulva, csak nekem valaki alátámaszthatná, hogy miért? Ez engedett yardok alapján egy közepes védelem, labdaszerzések nélkül. Valami földöntúli dolgokat csinálna ezzel az egységgel? Jó meccs volt a két Lions elleni, amit ki lehet emelni, aztán? Szerintem tavaly különb teljesítményt nyújtottak. Azt megértem, hogy rossz a secondary, vagy legalábbis gyenge játékosok vannak, de ennyire? Ennyire katasztrofálisak? Nem lehet, hogy az edző is közrejátszik, hogy még olyan helyzetbe is hozza a srácokat, amikre alkalmatlanok? Mert én ezt látom. Ne menjünk messzebbre a hétvégénél, mikor egy térdes faszitól azt kérik, hogy akkor kövesd Jacksont.
tüsi91
A labdaszerzések a secondaryn múlnak kb. 90 %-ban, ahogy írtam is, azt még rendbe kell tenni, nem nagy kaland igazából, a következő offseasonben simán megoldható.

Valamint, ha nem Portert, akkor Te kit tettél volna Jacksonra? Sajnos a hátsó alakzat ennyire gyenge, hogy a vakok között a félszemű Porter királykodik, ezt nem lehet tovább ragozni.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Na csak nehogy az legyen, hogy Ryan ide jön :"dd

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na a Bills kivágta Rex Ryan-t. Hát igen, ott felmérték, hogy jobb lehetne eredményileg az a keret, mint a 8-8-as szezonok (sztem verik vasárnap a Jetset). A mesteredző két szezon alatt ezt 1 győzelemmel túlszárnyalta már, ez ám a teljesítmény. 9-22 overall, 3-12 idén, 4-12 itthon. 2002-ben volt utoljára 4 győzelmes szezon. 3 győzelmes pedig 1973-ban, 3-11. (1982-es csonka szezon 3-6 volt). A hétvégi meccs nem oszt nem szoroz már Fox állása szempontjából szerintem, szóval igazából lehet drukkolni a csapatnak, persze egy vereség minden szempontból jó lenne, de szokásunk ilyenkor elkúrni a jó draft helyeinket. Igazából ezt le is szarom, ha hétfőn/kedden kirúgják a Mestert.

Valami chicagoi fórum szerint: According to @AlbertBreer tonight on his periscope, he said #Bears HC John Fox WILL be terminated after the season. @BearsBarroom

Hát igen állítólag valaki mintha ezt mondta volna, de legalább van pletyka.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
TOUB:
Igen, röpke 3 évébe tellet, míg Hestert rábeszélte, hogy talán ismét megpróbálhatna előre futni. Csak erről senki nem beszél. Aki egy returnert nem tud kezelni, arra nem bíznék rostert.
füligjimmy
Na várjunk csak ezzel. Ez az az időszak, amikor szeretett edzőnk Big Love megengedte a kis kedvencének, hogy lehessen elkapó is. Aztán úgy zuhant vissza a returneri teljesítménye, hogy ihaj, egyébként a kérdéses 08-10 közti időszakban ki is vették Daniel Manningre/Earl Bennettre/Johnny Knoxra általában. Hester nagy zseni volt, néha többet akart, mint kellett volna, s ilyenkor jöttek a -8 yardos visszahordások. Ha ez edzői hiba, akkor az. A többi srác szinte végig elsőrangú munkát nyújtott a faszi keze alatt.

----

Fangio munkájától kinn is elvannak ájulva, csak nekem valaki alátámaszthatná, hogy miért? Ez engedett yardok alapján egy közepes védelem, labdaszerzések nélkül. Valami földöntúli dolgokat csinálna ezzel az egységgel? Jó meccs volt a két Lions elleni, amit ki lehet emelni, aztán? Szerintem tavaly különb teljesítményt nyújtottak. Azt megértem, hogy rossz a secondary, vagy legalábbis gyenge játékosok vannak, de ennyire? Ennyire katasztrofálisak? Nem lehet, hogy az edző is közrejátszik, hogy még olyan helyzetbe is hozza a srácokat, amikre alkalmatlanok? Mert én ezt látom. Ne menjünk messzebbre a hétvégénél, mikor egy térdes faszitól azt kérik, hogy akkor kövesd Jacksont.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
2014ben 7-6 volt a Browns kezdojekent. 2015-ben po-ba vezette a Houstont, szinten pozitiv merleggel. Nem jo jatekos, de egesz jol tudott nyeregetni a csapataival, de legalabbis el nem cseszte azokat
Wyatt
Mondjuk az a 20 Int amit a KC ellen dobott s tavalyi PO meccsen az mondható elcseszésnek 😊 végül is ezért cserélték le Brokira 😊 Mondjuk nem mintha ő jobb lenne mint Hoyer...Amúgy Hoyert megtartjuk szerintem back up QB-nak jó vagy ha a rookie akit húzunk esetleg nem lesz kezdő akkor áthidaló megoldás lehet.

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
2014ben 7-6 volt a Browns kezdojekent. 2015-ben po-ba vezette a Houstont, szinten pozitiv merleggel. Nem jo jatekos, de egesz jol tudott nyeregetni a csapataival, de legalabbis el nem cseszte azokat
Wyatt
És '13-ban is 3 meccset nyert 3-ból, ha jól néztem.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2014ben 7-6 volt a Browns kezdojekent. 2015-ben po-ba vezette a Houstont, szinten pozitiv merleggel. Nem jo jatekos, de egesz jol tudott nyeregetni a csapataival, de legalabbis el nem cseszte azokat

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A fogalmatlan BoB csak nyert ket csoportot, mindegy, milyen szar 😊
Amugy meg tessek csak meghagyni nekunk a BB nelkul semmit sem ero pocs JMD-t, a laban megallni keptelen Patriciaval egyutt 😊 btw, a hazegetos Hoyer is jutott mar PO-ba mostanaban kezdo qb-kent. Ja es pozitiv merleget nyomott a Brown kezdojekent is. Nem lehet mindenki tokeletes, na
Wyatt
Bocsi, de mikor is nyomott pozitív mérlege Hoyer,? Akárhogy nézem nem találom

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A fogalmatlan BoB csak nyert ket csoportot, mindegy, milyen szar 😊
Amugy meg tessek csak meghagyni nekunk a BB nelkul semmit sem ero pocs JMD-t, a laban megallni keptelen Patriciaval egyutt 😊 btw, a hazegetos Hoyer is jutott mar PO-ba mostanaban kezdo qb-kent. Ja es pozitiv merleget nyomott a Brown kezdojekent is. Nem lehet mindenki tokeletes, na

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
NE-ből miért akarnak ennyire vezetőedzőt csináltatni? Bill O'Brien is akkora QB suttogónak volt kikiáltva, hát Bradynek talán még én is suttoghatnék eredményesen. Én kurvára ódzkodnék onnan vezetőedzőt hozni, persze épp akkora lutri, mint máshonnan, de a Belichick hatás azért rohadtul nem elhanyagolható.
tüsi91
Talán ragadt az edzőikre a BB hatásból, ami azért rohadtul nem lenne elhanyagolható. Amúgy sem mindegy ki suttog Bradynek, ő a legjobb a végrehajtó, de nem mindegy kinek és milyen utasításait.


pahynor21
Az alábbi BB alatt dolgozó edzőkből lett NFL HC:
Romeo Crennel, Cleveland Browns (2005–2008), Kansas City Chiefs (2011–2012)
Al Groh, New York Jets (2000)
Josh McDaniels, Denver Broncos (2009–2010)
Eric Mangini, New York Jets (2006–2008), Cleveland Browns (2009–2010)
Nick Saban, Miami Dolphins (2005–2006)
Jim Schwartz, Detroit Lions (2009–2013)
Bill O'Brien, Houston Texans (2014–present)

Kérlek, sorold fel, hogy melyik vált be.
empty taxi
Schwartz po-ba vitte a tradícionálisan hullaszagú Lionst. Azért valahol ez siker.
Amadeus91
Kétségtelen, de utána gyorsan el is vesztette a Lions öltözőt. (ez itt off, de félelmetes a hasonlóság ha Schwartz és Bowles életrajzát egymás mellé rakod)
empty taxi
Sajnos örülök, hogy időm hiányában legalább a Bears-t tudom követni viszonylag normálisan, nem hogy más csapatokat is, de pl. a Houston már évek óta constans play-off csapat.Ez szerintem siker.
pahynor21
A liga legszarabb csoportjából. Idén is röhely, ahogy a Texans bejutott.
Amadeus91
Oké, de hát mit mondjak, idén azért az NFC North sem hasított finoman szólva sem. Még akkor sem, ha úgy alakul, hogy itt lesz az egyik wild card hely.