NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Bill O'Brien is akkora QB suttogónak volt kikiáltva, hát Bradynek talán még én is suttoghatnék eredményesen.
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ
füligjimmy
A Bears topic lassan halálos lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hujjjuj! Itt vigyázni kell! Pöcs levágással riogatnak, meg langyik suttognak, Ez a Fox-hatás.

Egyébként Toub nem rossz ötlet HC-nak.Semmivel sem nagyobb rizikó, mint egyéb más kordinátor.Persze Chicagoban maga lenne a csoda, ha a neve egyáltalán felmerülne opcióként.
Várom a black monday-t, de úgysem történik semmi.
HanSolo
Igen, röpke 3 évébe tellet, míg Hestert rábeszélte, hogy talán ismét megpróbálhatna előre futni. Csak erről senki nem beszél. Aki egy returnert nem tud kezelni, arra nem bíznék rostert.

Egyébként rád akartam dörrenti, hogy ne mert az egyik valaha élt legjobb hangú énekest mószerolni, de amióta belinkeltem ezt a videót, a jutub folyamatosan grinder alkalmazásról ad hirdetéseket. Aki nem tudná, mi az a grinder, ne guglizzon rá, ha valakinek szüksége lenne rá, már tudná hogy mi az. Szóval megújult a Grinder, most nagyobb fotókkal.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Tavaly Superbowlt játszott a Panthers. Kizárt, hogy kirúgják.
tüsi91
Nem tudom, azért talán nem az.

NE-ből miért akarnak ennyire vezetőedzőt csináltatni? Bill O'Brien is akkora QB suttogónak volt kikiáltva, hát Bradynek talán még én is suttoghatnék eredményesen. Én kurvára ódzkodnék onnan vezetőedzőt hozni, persze épp akkora lutri, mint máshonnan, de a Belichick hatás azért rohadtul nem elhanyagolható.
tüsi91
Talán ragadt az edzőikre a BB hatásból, ami azért rohadtul nem lenne elhanyagolható. Amúgy sem mindegy ki suttog Bradynek, ő a legjobb a végrehajtó, de nem mindegy kinek és milyen utasításait.

Fangio... jó neked, hogy csak az utóbbi két meccsen ingott meg a bizalmad. Én tovább megyek. Tavaly szerintem jobb volt a védelem. Sztem kevesebb pontot kaptunk, éppúgy lófasznyi labdát nem szereztünk, de az az időtájt is kalap szar secondarynek voltak jó meccsei. Idén? Hoztunk 3-4 jó játékos a frontba, ha nekik király napjuk volt, akkor hasított a védelem, de Fangio mit tett hozzá? Szerintem kurvára nem sokat. Statisztikailag persze ott vagyunk 10. hely környékén, de nem látok nagy előrelépést, s jó néhányszor lepofozták a pályáról.
tüsi91
Tavaly csak a Trestman-éra védelméhez való összehasonlítás miatt tűnt úgy, hogy nagyot javult a védelem, a katasztrófálishoz képest az is nagy előrelépés volt, hogy lett legalább valami kinézete a dolognak. Séma váltás volt, Fangio kidobta a szezon végére a be nem épülő / nem megfelelő embereket, és az offszezonban azért jelentős erősítés is történt a front sevenben. A következőkben a hátsó alakzatot kell pofásítani, cb-k, safetyk, nem egy lehetetlen küldetés, és akkor már kész is van egy a közepesnél jobb és fiatal defense. A meccseken elkövetett Fangio hibák mellett látni kell azt is, hogy épít, nem is rosszul. Az bizalmam ezért csak megingott, de igazából nem szeretném, ha Fangio elkerülne a csapattól.

Payton... kurva jó offensive elme. A védelem mióta is közröhej a keze alatt? Nyilván John Foxnál jobb lenne, kevesen nem lennének jobbak, lehet jót is tenne neki egy környezetváltás ki tudja.
tüsi91
Ez igaz, de Paytonnak érzésem szerint megvan a győztes attitűdje, ami sajnos már kb. 2006. óta hiányzik Chicagóból. Ha hagyná Fangiot alkotni a védelemben, akkor lehetne ez egy ütős páros.

A végén egyébként Dave Toub vezetőedző lesz valahol és sikeres lesz. Isten látja lelkem ezt tegnap beakartam írni, ma meg már ezt olvasom twitteren is. Miért ne lehetne nálunk? Sikeres koordinátor, a játékosai kedvelik, az hogy ő ST coach és nem offense vagy defense az vezetőedző választásnál lutri.
tüsi91
Rá is azt mondom, hogy igen, azt sem bánnám, ha őt neveznék ki. Jó ST edző volt itt is, Andy Reidtől is csak lesett valamit, Foxnak mennie kell, én is csak kevés hc opció esetében mondanám, hogy ne, akkor inkább maradjon Fox, Toub sem az.

A mai eredmények alapján pedig Adam Gase playoffba jutott csapat vezetőedzője. Eddig 10 győzelmet szerzett 15 mérkőzésen, a csapata húzza a close gameket. John Fox 31-ből nyert 9-et. Vágják le az itteni Bears fanok tökét, ha a Dolphins ennyivel jobb játékoskerettel rendelkezik, mint mi.
tüsi91
Nem, szerintem abszolut nem. A mi mostani játékoskeretünkkel simán harcban lehettünk volna mi is a csoportgyőlemért, nálam egyértelműen Fox az oka, hogy nem így lett. Amikor majd két éve Pace ide hozta a Fox, Gase, Fangio edzőstábot, én elégedett voltam, a kínálatból szerintem jót mixelt. Bár voltak disszonáns hangok, hogy Gase-nek Manning mellett könnyű volt, nem gondoltam róla akkor sem, hogy ne lett volna jó offense koordinátor. És tessék, Miamiban HC-ként is megállja a helyét, ha itt maradt volna, most őt akarnám HC-nak, ez egyértelmű.

Lehet veregetni Pace vállát az idei draft miatt, a tavalyi maradjunk annyiban nem jó, vagy legalábbis peches. Kiválasztani egy ilyen fos vezetőedzőt? Idén sztem fel sem vetődik, hogy kirúgják, ha megtartja Foxot, s jövőre betli, akkor lehet vele repül.
tüsi91
Idén nem. De ha hagyja Foxot hc-nak, akkor az nagy valószínűséggel bukás lesz neki is jövőre.Szerintem van annyi esze, hogy ezt belássa, én ezért is bízok a HC cserében.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem igazán értem, hogy Fox-ot mi menti meg, ami Trestman-t nem mentette. Az, hogy akkor szétesett a csapat? Szétesetten hozott 5 győzelmet, most kurvára összeszedetten mennyi is van? 3. Mi lesz majd ha szétesik Fox áldott kezei alatt 0-16?

6-10 után hoz egy 4-12 vagy 3-13-at, szánalmas bazdmeg, főleg az, hogy nem arról beszélünk, hogy eltakarodik a picsába

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hujjjuj! Itt vigyázni kell! Pöcs levágással riogatnak, meg langyik suttognak, Ez a Fox-hatás.

Egyébként Toub nem rossz ötlet HC-nak.Semmivel sem nagyobb rizikó, mint egyéb más kordinátor.Persze Chicagoban maga lenne a csoda, ha a neve egyáltalán felmerülne opcióként.
Várom a black monday-t, de úgysem történik semmi.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bill O'Brien is akkora QB suttogónak volt kikiáltva, hát Bradynek talán még én is suttoghatnék eredményesen.
tüsi91

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rivera kivágása esélytelen? Harbough-t visszacsábítani az NFL-be szintén? Patricianak én szavaznék bizalmat nálunk, esetleg Fangionak is, bár az utóbbi két meccs miatt benne kicsit megingott a bizalmam.

Pace estleg el tudná csábítani hozzánk Sean Paytont? Hozzá mit szólnátok?
pahynor21
Harbaugh nem jön vissza az NFL-be.
Patricia azért necces mert nem szeretnek a SB utánig várni az edzőigazolásra a csapatok.
Bazzani
Tavaly Superbowlt játszott a Panthers. Kizárt, hogy kirúgják. NE-ből miért akarnak ennyire vezetőedzőt csináltatni? Bill O'Brien is akkora QB suttogónak volt kikiáltva, hát Bradynek talán még én is suttoghatnék eredményesen. Én kurvára ódzkodnék onnan vezetőedzőt hozni, persze épp akkora lutri, mint máshonnan, de a Belichick hatás azért rohadtul nem elhanyagolható.
Fangio... jó neked, hogy csak az utóbbi két meccsen ingott meg a bizalmad. Én tovább megyek. Tavaly szerintem jobb volt a védelem. Sztem kevesebb pontot kaptunk, éppúgy lófasznyi labdát nem szereztünk, de az az időtájt is kalap szar secondarynek voltak jó meccsei. Idén? Hoztunk 3-4 jó játékos a frontba, ha nekik király napjuk volt, akkor hasított a védelem, de Fangio mit tett hozzá? Szerintem kurvára nem sokat. Statisztikailag persze ott vagyunk 10. hely környékén, de nem látok nagy előrelépést, s jó néhányszor lepofozták a pályáról.

Payton... kurva jó offensive elme. A védelem mióta is közröhej a keze alatt? Nyilván John Foxnál jobb lenne, kevesen nem lennének jobbak, lehet jót is tenne neki egy környezetváltás ki tudja.

A végén egyébként Dave Toub vezetőedző lesz valahol és sikeres lesz. Isten látja lelkem ezt tegnap beakartam írni, ma meg már ezt olvasom twitteren is. Miért ne lehetne nálunk? Sikeres koordinátor, a játékosai kedvelik, az hogy ő ST coach és nem offense vagy defense az vezetőedző választásnál lutri.

A mai eredmények alapján pedig Adam Gase playoffba jutott csapat vezetőedzője. Eddig 10 győzelmet szerzett 15 mérkőzésen, a csapata húzza a close gameket. John Fox 31-ből nyert 9-et. Vágják le az itteni Bears fanok tökét, ha a Dolphins ennyivel jobb játékoskerettel rendelkezik, mint mi.

Lehet veregetni Pace vállát az idei draft miatt, a tavalyi maradjunk annyiban nem jó, vagy legalábbis peches. Kiválasztani egy ilyen fos vezetőedzőt? Idén sztem fel sem vetődik, hogy kirúgják, ha megtartja Foxot, s jövőre betli, akkor lehet vele repül.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rivera kivágása esélytelen? Harbough-t visszacsábítani az NFL-be szintén? Patricianak én szavaznék bizalmat nálunk, esetleg Fangionak is, bár az utóbbi két meccs miatt benne kicsit megingott a bizalmam.

Pace estleg el tudná csábítani hozzánk Sean Paytont? Hozzá mit szólnátok?
pahynor21
Harbaugh nem jön vissza az NFL-be.
Patricia azért necces mert nem szeretnek a SB utánig várni az edzőigazolásra a csapatok.

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Rivera kivágása esélytelen? Harbough-t visszacsábítani az NFL-be szintén? Patricianak én szavaznék bizalmat nálunk, esetleg Fangionak is, bár az utóbbi két meccs miatt benne kicsit megingott a bizalmam.

Pace estleg el tudná csábítani hozzánk Sean Paytont? Hozzá mit szólnátok?
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ha buknánk az uccsót, meg a JAX is, a Frisco meg nyerne, akkor mi lenne a draft sorrend?
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Kyle Shanahan(Atlanta OC)
Josh McDaniels(New England OC)
Matt Patricia(New England DC)
ricsiii83
JMD egy pöcs, aki BB nélkül nem sokat ér. Patricia jó kérdés, hogy megáll-e a saját lábán. Kyle-ról nem tudok semmit, a nevén kívül.
hpeter93
Én a helyetekbe nem élném bele magamat. Az ég világon semmi jel nem utal sajnos Fox kirúgására. Én továbbra is arra számítok, hogy visszatér 2017-re. Draftolunk irányítót, de nem ő lesz a kezdő. Barkley csinál elképesztő jó dolgokat, de 5 meccs 10 INT, amiből mondjuk 7-8 az ő sara túl sok hiba. Foxnak nem kell Cutler, igazából el is tudom fogadni, meg nem is. Ha marad Fox, akkor felkészülhetünk sztem a Brian Hoyer érára. Amit kérnek tőle azt megcsinálja, hiba nélkül, precízen, nem likvidálja a csapatot. Extrát nem tesz hozzá, de nem is vesz el. Foxnak jövőre lesz egy dobása, hogy valami eredményt elérjen, s nem fog egy rookie QB-val próbálkozni.
tüsi91
Ha Brian Hoyert kell néznem jövőre kezdőként 10-12 meccsen, elmegyek és felgyújtom Fox házát


Csak, hogy kellemes karácsonyi hangulatot varázsoljak náluk is.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Egy pozitívum(?) a Jaguars vasárnapi W-jével már a Bearsé az 1/3-as pick jelenleg.
iktriad
semmi ilyen :d

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kyle Shanahan(Atlanta OC)
Josh McDaniels(New England OC)
Matt Patricia(New England DC)
ricsiii83
JMD egy pöcs, aki BB nélkül nem sokat ér. Patricia jó kérdés, hogy megáll-e a saját lábán. Kyle-ról nem tudok semmit, a nevén kívül.
hpeter93
Én a helyetekbe nem élném bele magamat. Az ég világon semmi jel nem utal sajnos Fox kirúgására. Én továbbra is arra számítok, hogy visszatér 2017-re. Draftolunk irányítót, de nem ő lesz a kezdő. Barkley csinál elképesztő jó dolgokat, de 5 meccs 10 INT, amiből mondjuk 7-8 az ő sara túl sok hiba. Foxnak nem kell Cutler, igazából el is tudom fogadni, meg nem is. Ha marad Fox, akkor felkészülhetünk sztem a Brian Hoyer érára. Amit kérnek tőle azt megcsinálja, hiba nélkül, precízen, nem likvidálja a csapatot. Extrát nem tesz hozzá, de nem is vesz el. Foxnak jövőre lesz egy dobása, hogy valami eredményt elérjen, s nem fog egy rookie QB-val próbálkozni.
Fox-szal vagy nélküle, de sok pénzt ölünk majd újfent a védelembe, szerintem jön 3. secondary játékos, egy védőfal.
Jeffery nem tér vissza, pedig tegnap szerintem korrektül játszott Norman ellen.

Pár dolog tegnapról:
1. Floyd agyrázkódás. Rövid időn belül a második. Nem hangzik túl jól...
2. Porternek ha annyira gallyon van a térde, akkor miért kell 200 yard, meg egy félidő, hogy az edzői stáb is észrevegye, hogy a Gruden-McVay-Cousins trió egyértelműen kipécézte?
3. Jordan Howard a garbage time-ig kapott kb 12. cipelést. Nevetséges.
4. Meredithből lehet egy jó kis No 2. elkapó, de kell mellé valaki potens játékos.
5. Banks kezdett szélső cornerbe, láthatóan kedveli a stáb. Sok labda nem ment felé, főleg a 2. pont miatt.
6. Leno teljesítménye egy webbi színvonal volt tegnap. Persze besegítést egyszer sem kapott. Loggainsnek amúgy meg van az a tulajdonsága, hogy szereti a tight enddel blokkoltatni az ellenfél pass rushereit. Nyilván Daniel Brownnak ez nem szokott sikerülni, de nem feltétlenül a játékost hibáztatnám.
7. A front seven is kitett magáért. Körberöhögték őket is.

Jövő héten pedig megyünk a szétesett Vikingshoz, ahol egy győzelemmel nagyon sokat veszthetünk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 010 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy pozitívum(?) a Jaguars vasárnapi W-jével már a Bearsé az 1/3-as pick jelenleg.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!

Black mondayen kiteszik és hozzuk vmelyik csapat OC-át megmentőnek aki persze ugyanúgy le fog szerepelni mert nagy lesz neki a kabát.
davemayer
Kyle Shanahan(Atlanta OC)
Josh McDaniels(New England OC)
Matt Patricia(New England DC)


ricsiii83
JMD egy pöcs, aki BB nélkül nem sokat ér. Patricia jó kérdés, hogy megáll-e a saját lábán. Kyle-ról nem tudok semmit, a nevén kívül.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323

Black mondayen kiteszik és hozzuk vmelyik csapat OC-át megmentőnek aki persze ugyanúgy le fog szerepelni mert nagy lesz neki a kabát.
davemayer
Kyle Shanahan(Atlanta OC)
Josh McDaniels(New England OC)
Matt Patricia(New England DC)

ők jövőre már HC-k lesznek... csak kérdés itt vagy máshol

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy bárki is jön ide ugyancsak leszerepel... gondolj csak vissza Gasere... a Dolphins zakatol a PO fele.. ez a keret pedig simán harcolhatna a PO fele... mert 10ból 8 meccs edzői hibákon ment el 😀
Egy olyan edző kell ide akit nem csak szeretnek a játékosok, de érti is amit csinál.. illetve amikor a csapat 20-30 pontos hátrányokban van és az end zonetól 20 yardra vagyunk 4. &1-nél.. akkor kibaszottul mennyenek már neki negyedikre vagy FAKE FG stb.... Foxtól két év alatt most láttunk ma először ilyet nem?? (vagy 2.-jára)

Itt van egy az Ayaji gyerek ma is 200 yardot futott........ 32 probálkozásból.. na Howard 118 yardot 18 próbálkozásból... ha esetleg ennél is többet futtatnánk ezt a szerencsétlen tankot akkor lehet tudná hozni ezeket a delfines 200 futott yardos meccseket nemde??? Ezt Loggains miért nem látja???
ma is fut Howard 2 futásból 20 yardot.... end zone 10 yard... passz passz passz 4. & goal....
tényleg??? anyám

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Aki átlátja az ncaa-t az válaszoljon már hogy van-e olyan hc akit érdemes lenne áthozni ide és jó eséllyel ott is hagyná az adott programot azért hogy nfl hc legyendavemayer
Az a helyzet, hogy annyira elszabadultak az NCAA-ben a fizetések, hogy a valóban komoly kaliberű és egyértelmű upgrade-et jelentő edzőknél ha csak ők maguk nem akarnak igazán az NFL-ben is bizonyítani, akkor nagyjából mozdíthatatlanok. És hát igen úgy tűnik, hogy Saban Alabamából akar nyugdíjba menni, Harbaugh hosszabb távra tervez Ann Arborban, míg Urban Meyer számos lehetőségre nemet mondott már (David Shawhoz hasonlóan, akit azért nem is sorolnék ebbe a szűk körbe). Az egy szinten alattuk levők pedig minimum olyan lutrinak számítanak, mint egy zöldfülű profi koordinátor kinevezése, szóval az állandóan a 10 éves szerződéshosszabbítás és a kirúgás között táncoló Bob Stoops (Oklahoma), Dan Mullen (Miss State) vagy Brian Kelly (Notre Dame) nevének akár már a megemlítésekor nem hiszem, hogy sokan tapsikolnának örömükben.

Esetleg a Penn State HC James Franklint lehetne megkörnyékezni, róla pletykálta pár cfb-s insider, hogy nem zárkózna el a váltástól.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
De tényleg, nagyon kiváncsi vagyok megpróbálják-e ebből kifürdetni valahogy, bár hogy hogy sikerülne azt nem tudom... innen már tényleg ki fogják rúgni szerencsére, ezt az évet nem lehet a helyeden túlélni. Black mondayen kiteszik és hozzuk vmelyik csapat OC-át megmentőnek aki persze ugyanúgy le fog szerepelni mert nagy lesz neki a kabát.

Aki átlátja az ncaa-t az válaszoljon már hogy van-e olyan hc akit érdemes lenne áthozni ide és jó eséllyel ott is hagyná az adott programot azért h nfl hc legyen?

Illetve ki mit preferál, vkit a menőbb oc közül vagy vkit az ncaa-ből?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ez az a meccs, ami után nem elküldeni kellene Foxot, hanem lemondania.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy kellemes, minden tekintetben kielégítő verés volt a mai.

És ezt még úgy írtam, hogy nem vártam meg a végét.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olyan szinten lealázták az edzői stábot és ezáltal a csapatot is, hogy jobb dolog talán nem is történhetett volna velünk Bears érzelmű drukkerekkel.

S még a Jacksonville is nyert.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Boldog Karácsonyt kívánok a Bears fanoknak és másoknak is!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Boldog Karácsonyt srácok

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Redskins.

December 24. 19:00, ejjj ez milyen időpont már?

Goldman most se edzett a héten. Nem is fog játszani. A kérdésem az, hogy miért nincs még IR-en? Hátha betud állni a Vikings elleni létfontosságúnak nem nevezhető utolsó meccsre? Ahelyett, hogy akár már most megműtötték volna, vagy mittomén kell-e valamilyen kezelés... Nevetséges.
Callahan... azt mondják a térde most már oké. Másnap beteg lett. Talán játszik.

Redskinsnél úgy néz ki nem lesz Jordan Reed, maradjunk annyiban ez számunkra nem lenne hátrány. Bírom Millert, jó játékos, s ami a legfontosabb elképesztően megbízható, de egy Jordan Reed kaliber nagyon elférne, persze komolyabb draft picket tight endre még véletlenül sem áldoznék.

Annyira környékén vagyunk egyébként a győzelmeknek elvileg playoff kaliberű csapatok ellen, hogy egyszer lehet a bré jobbik felére kerülünk. Mondanám ezt a holnapira, de sztem a Redskins offense nagyon rossz matchup a védelemnek, főleg a secondarynek. Mert Porter még Garconnal elverekszik szerintem, de slotban Crowder nagyon tuti kis játékos, Jacksont pedig nem kell ecsetelni, hogy nagyon déndzserösz mélyen, s azt meg Fangioról is tudjuk, hogy esetenként lazán ott hagyja a liga legjobb mélységi célpontjait UDFA cornerekkel. Reed hiányában marad persze egy Vernon Davisük is. Talán ilyen szarul, ennyi hibával nem fog a védelem mégegyszer játszani, talán támadóoldalon nem adjuk el 3-szor a zsugát. Alshon Jeffery vs Josh Norman. Élmény lesz nézni. Persze, ha Norman lepofozza AJ-t, amire egyébként én számítok, akkor miért is fizessük meg? Viszont néztem ilyen screenshotokat a Packers meccsről. Hát hogy fogalmazzak szépen? Általában valamelyik safety azért csalt AJ fele, de pl Brown felé dobott picknél a pálya szélén Jeffery 3 lépéssel verte az emberét, s nem volt akkor besegítő safety az ő oldalán. Én elfogadom azt, hogy sem Hoyer, sem Barkley nem próbálkozik meg necces labdákat Jeffery felé elküldeni, de ennyire ignorálni őt? Pedig sztem Barkley az ilyen típusú passzoknál a legjobb, amikor oda kell rakni 20 yard mélyen. Az is oké, hogy Barkley és Jeffery alig edzettek együtt komolyabban, és azok a comeback routek, amik Cutler és Jeffery közt működtek még nem állnak összhangban. Kíváncsi vagyok holnap több labda megy-e Jeffery felé.
tüsi91
Javaslatodra Goldman IR 😊

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Redskins.

December 24. 19:00, ejjj ez milyen időpont már?

Goldman most se edzett a héten. Nem is fog játszani. A kérdésem az, hogy miért nincs még IR-en? Hátha betud állni a Vikings elleni létfontosságúnak nem nevezhető utolsó meccsre? Ahelyett, hogy akár már most megműtötték volna, vagy mittomén kell-e valamilyen kezelés... Nevetséges.
Callahan... azt mondják a térde most már oké. Másnap beteg lett. Talán játszik.

Redskinsnél úgy néz ki nem lesz Jordan Reed, maradjunk annyiban ez számunkra nem lenne hátrány. Bírom Millert, jó játékos, s ami a legfontosabb elképesztően megbízható, de egy Jordan Reed kaliber nagyon elférne, persze komolyabb draft picket tight endre még véletlenül sem áldoznék.

Annyira környékén vagyunk egyébként a győzelmeknek elvileg playoff kaliberű csapatok ellen, hogy egyszer lehet a bré jobbik felére kerülünk. Mondanám ezt a holnapira, de sztem a Redskins offense nagyon rossz matchup a védelemnek, főleg a secondarynek. Mert Porter még Garconnal elverekszik szerintem, de slotban Crowder nagyon tuti kis játékos, Jacksont pedig nem kell ecsetelni, hogy nagyon déndzserösz mélyen, s azt meg Fangioról is tudjuk, hogy esetenként lazán ott hagyja a liga legjobb mélységi célpontjait UDFA cornerekkel. Reed hiányában marad persze egy Vernon Davisük is. Talán ilyen szarul, ennyi hibával nem fog a védelem mégegyszer játszani, talán támadóoldalon nem adjuk el 3-szor a zsugát. Alshon Jeffery vs Josh Norman. Élmény lesz nézni. Persze, ha Norman lepofozza AJ-t, amire egyébként én számítok, akkor miért is fizessük meg? Viszont néztem ilyen screenshotokat a Packers meccsről. Hát hogy fogalmazzak szépen? Általában valamelyik safety azért csalt AJ fele, de pl Brown felé dobott picknél a pálya szélén Jeffery 3 lépéssel verte az emberét, s nem volt akkor besegítő safety az ő oldalán. Én elfogadom azt, hogy sem Hoyer, sem Barkley nem próbálkozik meg necces labdákat Jeffery felé elküldeni, de ennyire ignorálni őt? Pedig sztem Barkley az ilyen típusú passzoknál a legjobb, amikor oda kell rakni 20 yard mélyen. Az is oké, hogy Barkley és Jeffery alig edzettek együtt komolyabban, és azok a comeback routek, amik Cutler és Jeffery közt működtek még nem állnak összhangban. Kíváncsi vagyok holnap több labda megy-e Jeffery felé.