Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
5-ből 4 oldalon QB-t írnak 1/3-ra, hihetetlen. Én a két DE közül választanék, vagy Peppers-t, bár tudom, hogy a safety poszt nincs olyan értékes, hogy top 5-ben oda húzzon az ember.
proki
Eric Berry utal teged.
ulpianus
Én viszont bírom őt. Úgy sem rossz, ha ő jönne ide, de nem megy ő el a Chiefsből.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
5-ből 4 oldalon QB-t írnak 1/3-ra, hihetetlen. Én a két DE közül választanék, vagy Peppers-t, bár tudom, hogy a safety poszt nincs olyan értékes, hogy top 5-ben oda húzzon az ember.
proki
Eric Berry utal teged.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
5-ből 4 oldalon QB-t írnak 1/3-ra, hihetetlen. Én a két DE közül választanék, vagy Peppers-t, bár tudom, hogy a safety poszt nincs olyan értékes, hogy top 5-ben oda húzzon az ember.
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Azért nagyon kíváncsi vagyok milyen változás lesz a következő pár napban, mert valami csontot oda kell dobni a népnek egy ilyen szezon után.

Egyébként: 1/3, 2/4, 3/3, 4/4, 4/10 (Bills), 5/3, 7/3 a draft pickjeink.
tüsi91
Cutler a hibás mindenért. Odaadjuk a fél házat egy gyenge backup QB-ért, akit megváltónak kiálltunk ki. Ezen felül semmin nem kell változtatni, mert minden szép és jó, jövőre már úgyse lesz annyi sérülés. Semmi különös.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért nagyon kíváncsi vagyok milyen változás lesz a következő pár napban, mert valami csontot oda kell dobni a népnek egy ilyen szezon után.

Egyébként: 1/3, 2/4, 3/3, 4/4, 4/10 (Bills), 5/3, 7/3 a draft pickjeink.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Landry Jones a 2. körös pickel elérhető szerintetek?
füligjimmy
Meg is lehetne Garoppolo backupja.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ez méltó lezárása volt ennek a szezonnak... mondjuk azt tegyük hozzá hogy nem is akartunk mi ma itt semmit, de azért nem vártam ilyen gyalázatos meccset. Ok hogy sok a sérült, de hogy ezt az ócska cserék cseréjéből álló Vikes O linet nem sikerült néha megverni... Kritikán aluli produktum volt a labda mindkét oldalán. Az is kiderült hogy Barkleynak köze sincs ahhoz hogy starter irányító legyen, valszeg rosteren sem lesz, de a lènyeg hogy Fox személyében van egy rajongója... Nem értem milyen varázslat,bűbáj menti meg Fox állását ezután... Történelmi mèlységek... Mióta ilyen a lebonyolítás sosem nyertünk 4 meccsnél kevesebbet, és Fox állása biztonságban van...Howardnak lehet örülni. 1/3-an húzhatunk, használjuk fel jól és reméljük a legjobbakat. Minden esetre ha jövőre nem lesz egy egál közeli szezon Fox pakolhat Paceval együtt és megint kezdődhet a nagy átalakító show...

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Szerintem nyerünk valami ritka alacsony színvonalú meccsen, s a kiváló draftpozíciónk megy a levesbe.
tüsi91
Szerencsére kár volt aggódnod.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Landry Jones a 2. körös pickel elérhető szerintetek?
füligjimmy
Sosem tudjuk meg, ha Pace meg se próbálja!
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Landry Jones a 2. körös pickel elérhető szerintetek?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Mi pozitívat lehet mondani ennek a szezonnak a végén és a jövőre tekintettel? Jordan Howard.

Mást semmit. És ez nagyon szomorú dolog. 😕
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan Pace megérdemli, hogy jövő ilyenkor a kirúgás szélén álljon.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A nagy kérdés az, hogy a stábból marad-e mindenki, itt elsősorban Loggainsre gondolok
tüsi91
Külső szemlélőként azért Loggains nem végzett borzalmas munkát így első évében.
A fal összeállt, folyamatos sérülések ellenére is tudott összerakni egy közepes támadójátékot, a keze alatt még Barkley is használható irányítónak tűnt, Howard személyében talált egy franchise futót. Persze ebből ki tudja mennyi az ő érdeme.
Én nem vágnám ki, bár persze ti sokkal többet láttatok a munkájából mint én aki 5-6 meccseteket látta csak.
Bazzani
A mi nap nyilatkozta le, hogy amikor vállvédők nélkül edzettek Howardot nem látta ilyen tálentumnak. Persze joggal felmerül a kérdés, hogy a vállvédős edzések és a preseason meccsek miért nem voltak elegek? Biztos abban a két hétben fejlődött sokat, mikor a padot koptatta a Texans meg az Eagles ellen. Talált egy franchise futót, de baszik a kezébe adni a labdát egyébként, erre kiváló példa a Packers meccs vége, vagy a Redskins meccs eleje, ahol pl 4 yardra az end zonetól hívott 3 passzt. Biztos egyébként nem tűnt fel neki, hogy amikor Sitton és Whitehair mögött/között/felé futunk, akkor 10-ből legalább 5-szor 5+ yardot sikerül elérni. Ott volt a Tampa meccs. Howard zsinórban 3 darab 10 yard környéki futása után 2&2 passz (ez belefér), 3&2 empty backfield !!! passz. (persze Cutler eladta). Amióta követem ezt a csapatot mindig vajúdtunk a rövid yardos szituknál, idén először van olyan belső 3-asa a támadófalnak, aki dominálja a védőfalat, s bárkit képes eltakarítani az útból, de Loggains passz buzi lesz Hoyerral meg Barkleyval. Nagy szerencséje, hogy a Bucs ellen Cutler valami nevetségesen tragikusan játszott, mert amit ő is letett az asztalra két hét felkészülés után... A Giants védelme futás ellen elég zord, első félidőben Howard valami 80 yard környékén volt 5+-os átlaggal, második félidőben kapott azt hiszem 4 cipelést, mikor a legnagyobb hátrányunk 6 pont volt. A támadósor 5 vagy 6 meccsen pontot sem szerzett a második félidőben, az egyik legkevesebb pontot átlagoljuk. Szóval lehet a sérülésekre fogni, de a faszi, mint playcaller kurva gyönge. S a legjobb offense teljesítményeket akkor produkálta a csapat miközben Barkley irányított, Thompson, Bellamy, Brown, Meredith voltak az elkapók, a falban meg Kush és Larsen volt a két guard. Szóval ha ekkor dicsérték, hogy milyen remek munkát végez ezzel a személytettel, akkor felvetődik a kérdés, hogy előtte mégis mi a picsát csinált?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A nagy kérdés az, hogy a stábból marad-e mindenki, itt elsősorban Loggainsre gondolok
tüsi91
Külső szemlélőként azért Loggains nem végzett borzalmas munkát így első évében.
A fal összeállt, folyamatos sérülések ellenére is tudott összerakni egy közepes támadójátékot, a keze alatt még Barkley is használható irányítónak tűnt, Howard személyében talált egy franchise futót. Persze ebből ki tudja mennyi az ő érdeme.
Én nem vágnám ki, bár persze ti sokkal többet láttatok a munkájából mint én aki 5-6 meccseteket látta csak.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000766647/article/bears-expected-to-stay-the-course-with-fox?campaign=Twitter_atn

Úgy fest Fox marad.
Beki
Ez eddig sem hiszem, hogy nagyon kétséges lett volna. Az ember nyilván reménykedik a csodában, s hogy úgy fekszik le hétfőn, hogy kirúgták. Trestman és Lovie kirúgása esetén is meg voltak a jelek, akár egy Rapaport által írt cikk, vagy hasonlók. A nagy kérdés az, hogy a stábból marad-e mindenki, itt elsősorban Loggainsre gondolok, de ahogy írtam korábban egy süllyedőben lévő hajóra nem tudom ki szállna fel kívülről. Persze igazán kiválóan jellemezné a franchiset, ha mondjuk távozna Clint Hurtt (amennyire tudom lejár a szerződése), akinek keze alatt mind Young, mind Houston posztváltása igazából sikeres volt, s Floyd is abszolút pozitív képet festett le magáról. Mindezt csak azért írom, mert őt tavaly Adam Gase megpróbálta Miamiba csábítani, de a csapat blokkolta a kérést.

McPhee el sem utazott Minneapolisba, s Young játéka is kérdéses. PS-ből felhoztunk egy Josh Shirley nevű srácot (posztja OLB), mindezt csak a pontosság kedvéért.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vpwdxvnh9rlc2qow8ott
Coaching roundup: John Fox set to stay with Bears
It's been a frustrating couple of seasons for John Fox but all signs point to the head coach returning to Chicago. Ian Rapoport looks at some of the changes teams might or might not make.


Úgy fest Fox marad.
több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Szerintem nyerünk valami ritka alacsony színvonalú meccsen, s a kiváló draftpozíciónk megy a levesbe.
tüsi91
Ha más oka nem lenne, már emiatt azonnal ki kellene rúgni Foxot... (nem fogják sajnos).
Viszont ezzel a döntésével Pace is maga alatt vágja a fát és megágyazza a saját kirúgását is.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Holnap van John Fox utolsó mérkőzése vezetőedzőként. A 2016-os szezonban. Ezután 8 hónap Bears foci nélkül, bár az offseason biztos jobb lesz, mint ez a szezon volt.

Floyd nem játszik, hál' Istennek még mindig agyrázkódási protokoll alatt van, mert Foxék képesek lennének pályára küldeni. Young 5-6 hete alig edz a térdével, azóta semmit nem csinált a pályán, de még azért erőltetik, hátha rosszabb lesz. McPhee a Skins ellen ráesett a vállára, nem edzett a héten, szerintem nem is fog játszani. Szóval azért próbáljuk ellensúlyozni a Vikings gyenge támadófalát azzal, hogy a pass rusherjeink nem játszanak, de sok Unrein és sok Acho a siker biztos receptje. Amúgy természetesen alig edzett Porter, az ő szenvedéseinek is ki tudja miért nem vettettek már véget? Egyik szélén Banks, másikon Hall, nickelbe meg Callahan vagy LeBlanc, aztán uccu neki. Bush sem játszik vélhetően, nem úgy mintha nem lenne mindegy, hogy melyik safety duó van fenn. Arra azért nagyon kíváncsi leszek, hogy Larsen az elmúlt hetek teljesítményei után marad-e RG, vagy inkább Kush fog-e játszani.

Szerintem nyerünk valami ritka alacsony színvonalú meccsen, s a kiváló draftpozíciónk megy a levesbe.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Tudtommal jamarcusnak nem a tehetségével volt a baj hanem, hogy gyakorlatilag szellemileg visszamaradottan érkezett a ligába. A régi cba miatt 1/1ként hozzávágtak kb 60-70 millió $-t, ő meg szépen húzott is comptonba busta niggásat játszani. Nyílván az olyanok mint playbook tanulás, szorgalom, elemzések stb... nem fértek bele a sűrű napi programjába. Szóval Kizer ha nem ilyen tök még futhat be nfl karriert...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
még, ha Kizer v Trubinsky jönne
ricsiii83
Kizert felejtsd el Jamarcus Russel 2.0
Adirotor
Na ez rövid volt, tömör, velős. Ha kicsit bővebben esetleg, mert ugye mind a kettő néger, szóval ez alapján mondhattad.
füligjimmy
Ez valóban ügyes megállapítás 😀
Nem a játék stílusukban hasonlítottam őket hanem a fizikai paraméterek túlhypolásában.
Egyszerűen nem értem, hogy attól még ,hogy egy játékos magas és izmos és messzire tud dobni/tud futni az miért jelenti azt a "szakértők" fejében, hogy ért a játékhoz is (NFL szinten).
Kizer egy tök átlag college QB. 58.7%-a a passzainak talál csak embert.
Láttam tőle meccset: egy screent nem tud rendesen megdobni, minden 2. lehetőségnél fut.
Power 5 ellenfelek ellen a statja: 18TD, 7INT, 55,3% Completion Rate
Összességében: gyenge.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
még, ha Kizer v Trubinsky jönne
ricsiii83
Kizert felejtsd el Jamarcus Russel 2.0
Adirotor
Na ez rövid volt, tömör, velős. Ha kicsit bővebben esetleg, mert ugye mind a kettő néger, szóval ez alapján mondhattad.

De lehet még ragozni a semmit, mindenki szabin van, ahogy látom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A Browns meg a 49ers nem húz qbt.. mindenféleképp QBt kell húzni.. lesz választék, de ha nem.. akkor BPA alapon kikell húzni Garettet (őt tartanak mindenidök egyik legnagyobb, legtehetségesebb falemberének nem??)
illetve nagy valószínűséggel sheldon richardson is FA lesz.. lehetne erősíteni mert Hicks Hicks, de öt inkább tartom másodhegedüsnek..
Egy Garett Goldman Richardson fal a ligalegjobb fala lenne.. mögöttük top10es LB sor.. McPhee Trevethan Freeman Floyd..
top5 front7
CBt hoznak a piacról.. a Rams cb is FA lesz, ha jol rémlik 3. körben.jöhet CB
2 körben. tacklet kell húzni

Amugy Pryor is FA lesz valószínüleg és, ha Jeffery nem marad... öt elnézném a csapatba..
Jefferson is FA lesz cardinalstol Seafty

idén Pace hatalmasat tudna kaszálni...
még, ha Kizer v Trubinsky jönne akkor is védelembe Richardson jöhetne és a Hick Goldman Richardson fal sem gyengusz...

Broncos DCre lenne esély mint HC??
ricsiii83
Garrett 3-4 Ben OLB lenne valszeg mivel csak 270 font, persze attól még megnézném ahogy a Floyd-Garrett páros kergeti a QB-at... Ha igazán a falba akarsz húzni akkor Jonathan Allen az embered. A fal minden pontján bevethető 291font tehát 3-4 DE is lehet és 4-3-ás felállásoknál DT interior pass rush boost...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Közhely:semmi sem biztos.
QB viszont olyan matéria amiért az nfl-ben többet kell rizikózni.
Az már egy másik elméleti kérdés,hogy 1/3ra húzol QB-t mikor elvileg nem ér annyit de ugye ki dönti el ki mennyit ér??
Idén 5-6 csapat szeretne QB-t itt ezért lehetne alapja a garopp ajánlatoknak....de ugye neki meg már csak egy éve van a szerződéséből...azért nehéz top3-at kapni...Janek
Egyértelmű.
De ha többet rizikózol (rookie), akkor miért a hiszti a több rizikó (Garoppolo) miatt?

Az, hogy egy év, ebben az esetben, akár előny is lehet.
Ha okés akkor úgyis marad, mert a jó qb-t megfizetik, ha nem okés, akkor meg egy év után kuka. Egy korai (1/3) qb meg kb. 4 év / 28 millió lesz, ami totál garantált.
Tehát, ha kuka akkor sporolsz is. (Jó ez így kicsit erős, de a több rizikó miatt, benne van.)
zinedine5
Szerintem zinedine5 verziója a leglogikusabb. A QB kérdés midig rizikós, de egy Garoppolo trade-el ezt a rizikót eléggé le lehetne csökkenteni. Elhozod 1/3-ért v. le-trade után, kérdés, hogy BB mennyit akar érte kapni, majd utána lenne 1 éve bizonyítani.

- Ha kérdés nélkül beválik? Királyság! Lehet neki perkálni, de garantáltan megvan a QB akit kerestél, a következő 5 évre.

- Ha kérdéses? Mehet rá egy tag év végén, kap egy második lehetőséget, te pedig nem kötelezed el magad végleg, de kideríted, hogy az eslő év csak egy véletlenül jó/rossz év volt-e (Kirk kapitány eset).

- Ha bukta? Szívás, de legalább megpróbáltad. Az 1/? buktad, de azon kívül semmit, arra meg semmi garancia, hogy ott jobb emberkét találtál volna. Mehet tovább a keresgélés, és nem kötelezted el magad 4 évre egy rookie-ért, aki ha szintén bukik, még hallgathatod évekig a szurkolóktól és a médiától is, mire nagynehezen egyáltalán ki tudnád vágni a tetemes fizuja miatt és folytathatnád a tényleges keresést.

Szerintem többet bizonyított mint Brock az alatt a rövid idő alatt is amíg pályán volt, viszont mindezt a Pats-nél, BB keze alatt, ami megint csak árnyalja a képet, hiszen akkor ennyi erővel már Brissett is ér elsőköröst? Én adnék neki egy esélyt, de nem az 1/3-ért, hanem ahogy itt lentebb is beszéltétek, egy pick gyűjtős le-trade után, olyan 1/10-en kívüli pick-ért, viszont ez meg lehet nem lesz elég, ha más csapatok is beszálnak a licitbe.
Awesome88
1/3-at nem adnak semmilyen Nfl-ben lévő játékosért. Még egy JJ Wattért, vagy Von Millerért, A.Brownért, J. Jonesért vagy akárkiért sem. Pedig tuti nagyobb a kockázata egy rookienak mint nekik. A pickek túlértékeltek.
Jó de én nem hisztizek,csak nem nagyon van példa rá,hogy top3 cetlit egy csere qb-ra fordítaná egy csapat...
Azért az nem előny ha egy 1/3-as cetlidre egy év után már nem számíthatsz...

Lehet ezt sok szemüvegen keresztül nézni,de amíg nincs trade kár sokat elmélkedni...

Pl lehet a Bears megszerzi Romot és egy évre megoldva a qb kérdés ...és tanulhat tőle Trubi,v valaki más.
Janek
Természetesen a hiszti szó általános és véletlenül sem sértőnek szántam, szánom.

Az egy év nyilván negatívum, de elvben még tagelhated is, ha jó a srác. Az már kettő.
De igen az a negatívum, hogy ha szar, akkor egy év után kuka a 1st round. Azonban a bustok is kukák, csak nem egy évig, hanem 4.

A Romos verzió is védhető, és sokan ezt is csinálják. De az abban az esetben sem bizonyos, hogy a rookie jobb mint az nfl-ben lévő, már nem rookie QB. (direkt nem Garoppolót hozom fel.)
zinedine5
Bebaszna a Romós dolog. 36 éves és folyamatosan sérült volt az utóbbi 2 évben. Húzzunk egy QB-T az első vagy a 2. körben. Meg kell tartani Hoyert, mert bár nem franchise QB, de annyira van jó hogy a rookie ülhet mögötte egy évet ha még nem áll készen, ha meg jobb a rookie és ő kezd van egy tapasztalt backup QB. Garoppolo nekem semmivel sem jobb mint egy Rookie. Volt 2.5 meccse kezdőként meg pár pre season meccs és csá. Mint már írtam nekem ez messze nem ér 1/3-at, de még 1/15-t se nagyon. A választott QB-d te építed fel, a te rendszeredben vagy rá szabod a rendszered persze mondjuk az kivételes ha tradelsz egy all pro hall of famerért lásd Manning. Gerappa rookie szerződése hamarosan lejár és ha nem válik be kidobtál egy első köröst az ablakon. Ha hoz egy közepes szezont akkor lehet hogy nem akarod kicsapni, de kell neki adnod egy hosszú távú szerződést vagy taget ami QB esetében igen borsos. Persze ha hoz egy remek szezont ( amire szerintem semmivel sincs sokkal nagyobb esély mint egy általunk választott rookie QB esetében) akkor egyből adhatjuk neki a nagy lóvét ( persze ez legyen a legnagyobb bajunk) , viszont ha a rookie beválik akkor 5 évig apróért játszik.... Én inkább próbálkoznék a fiatal újjonccal, aztán persze kuderül Pace mit akar... A Patsel volt közös edzőtábor így fedeztük fel LeBlacot is, lehet Gerappába is beleszerettek ott az edzők...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
még, ha Kizer v Trubinsky jönne
ricsiii83
Kizert felejtsd el Jamarcus Russel 2.0
Adirotor
Én...én nem tudom... nem nagyon követem őket..
ricsiii83
Most játszik Trubisky, uttso meccse az egyetemen. ha gondolod ránézhetnél
 wiz1.net/channel28
Adirotor
Dankee

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
még, ha Kizer v Trubinsky jönne
ricsiii83
Kizert felejtsd el Jamarcus Russel 2.0
Adirotor
Én...én nem tudom... nem nagyon követem őket..
ricsiii83
Most játszik Trubisky, uttso meccse az egyetemen. ha gondolod ránézhetnél
 wiz1.net/channel28