Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ha Howardnak sikerülne még 234 yardot futnia, övé lenne a rookie rekord Chicagoban, all time.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Engem is nagyon felhúzott a meccs, de értelmetlen bírózni. Mi balfaszkodtuk el, főleg az edzői stáb (Fire Fox).
Gratula a sajtfejeknek, nem mondanám h jobbak voltak, de egyszerűen a clutch momentumokból rendre ők jönnek ki jobban már évek óta (2013 emléke :/ vagy 2010es NFC döntő). Hogy ez egy fajta "skill" vagy csak szerencse mindenki döntse el magában.
Most már hajrá Lions, remélem utolsó héten kipics@zátok őket 😊 #csakaMacik :3
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Egy tisztességes edzői stábbal röhögve nyertük volna ezt az idei fos NFC North-ot.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem szoktam felülni ennyire az egésznek, de már megint mit csaltak el a bírok a javunkra?
A szerencsétlen edzői stábotok nem kérte a 10mp-es lepörgetést Taylor sérülésekor. Az, hogy 2-3 holdig benne marad egy meccsben ha valaki tényleg felhánytorgatja az nem látott még valódi meccset. Minden második playben van holding, és megsúgom a javunkra és ellenünk se fújják be sokszor.
Gyengébb idén a Packers is mint amit megszokhattunk, de Rodgerssel egy csapatot nem írhatsz le sose. Főleg, hogy többségében már a társai is segítenek neki az offensben, de a védelmünk tragikus ez tény.
De trend lett, hogy ha nyerünk az csakis a bíróknak köszönhető, ami biztos jó menekülés a többi szurkolónak, és igen, nyertünk is már így meccset és fogunk is, ahogy kaptunk is már ki a sporiknak köszönhetően (persze neeem) és fogunk is (aligha).
Nem piszkálásból írom, mert se a bírokra fogni a dolgokat sem a másikat szekálni nem szeretem egy olyan dologgal mi tőlem teljes mértékben független, de azt hiszem nem a bíró mondta, hogy engedjetek egy 70yardos elkapást másodpercekkel a vége előtt Nelsonnak, miután -17ről visszajőve majdnem teljesen kiejtettetek a POból és szopattátok majdnem le az edzői karunkat.
alatriste
Ember, komolyan mondom, ha mind a 40 faultot kigyűjtöm, mit fizetsz? Már az is megérné, ha nem nyomnátok ezt a mentegetőzést. Picsába, valaki biztos felrakta twitterre.
füligjimmy
Komolyan én benne vagyok de nálam már 25nél te nyersz 😛
nando89
Pffff, valaki hívta a blöffömet. Egy már van, kell még 24.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Nem szoktam felülni ennyire az egésznek, de már megint mit csaltak el a bírok a javunkra?
A szerencsétlen edzői stábotok nem kérte a 10mp-es lepörgetést Taylor sérülésekor. Az, hogy 2-3 holdig benne marad egy meccsben ha valaki tényleg felhánytorgatja az nem látott még valódi meccset. Minden második playben van holding, és megsúgom a javunkra és ellenünk se fújják be sokszor.
Gyengébb idén a Packers is mint amit megszokhattunk, de Rodgerssel egy csapatot nem írhatsz le sose. Főleg, hogy többségében már a társai is segítenek neki az offensben, de a védelmünk tragikus ez tény.
De trend lett, hogy ha nyerünk az csakis a bíróknak köszönhető, ami biztos jó menekülés a többi szurkolónak, és igen, nyertünk is már így meccset és fogunk is, ahogy kaptunk is már ki a sporiknak köszönhetően (persze neeem) és fogunk is (aligha).
Nem piszkálásból írom, mert se a bírokra fogni a dolgokat sem a másikat szekálni nem szeretem egy olyan dologgal mi tőlem teljes mértékben független, de azt hiszem nem a bíró mondta, hogy engedjetek egy 70yardos elkapást másodpercekkel a vége előtt Nelsonnak, miután -17ről visszajőve majdnem teljesen kiejtettetek a POból és szopattátok majdnem le az edzői karunkat.
alatriste
Ember, komolyan mondom, ha mind a 40 faultot kigyűjtöm, mit fizetsz? Már az is megérné, ha nem nyomnátok ezt a mentegetőzést. Picsába, valaki biztos felrakta twitterre.
füligjimmy
Komolyan én benne vagyok de nálam már 25nél te nyersz 😛
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem szoktam felülni ennyire az egésznek, de már megint mit csaltak el a bírok a javunkra?
A szerencsétlen edzői stábotok nem kérte a 10mp-es lepörgetést Taylor sérülésekor. Az, hogy 2-3 holdig benne marad egy meccsben ha valaki tényleg felhánytorgatja az nem látott még valódi meccset. Minden második playben van holding, és megsúgom a javunkra és ellenünk se fújják be sokszor.
Gyengébb idén a Packers is mint amit megszokhattunk, de Rodgerssel egy csapatot nem írhatsz le sose. Főleg, hogy többségében már a társai is segítenek neki az offensben, de a védelmünk tragikus ez tény.
De trend lett, hogy ha nyerünk az csakis a bíróknak köszönhető, ami biztos jó menekülés a többi szurkolónak, és igen, nyertünk is már így meccset és fogunk is, ahogy kaptunk is már ki a sporiknak köszönhetően (persze neeem) és fogunk is (aligha).
Nem piszkálásból írom, mert se a bírokra fogni a dolgokat sem a másikat szekálni nem szeretem egy olyan dologgal mi tőlem teljes mértékben független, de azt hiszem nem a bíró mondta, hogy engedjetek egy 70yardos elkapást másodpercekkel a vége előtt Nelsonnak, miután -17ről visszajőve majdnem teljesen kiejtettetek a POból és szopattátok majdnem le az edzői karunkat.
alatriste
Ember, komolyan mondom, ha mind a 40 faultot kigyűjtöm, mit fizetsz? Már az is megérné, ha nem nyomnátok ezt a mentegetőzést. Picsába, valaki biztos felrakta twitterre. Szerinted 50 emberből 50 hülye, vagy mi? Minden kibaszott drukker a csoportban itt is, meg küldöldön is hülye? Amikor hivatalosan16 hibát ismert el a kibaszott bírói kar, amivel a Packers-t nyomták, akkor ott mindenki hülye volt ott? Mindenki menekült a megnyugtató zentengerbe? Minden kibaszott második drive meg van nyomva. Honnan tudod, ha azt a kurva nagy DPI-t befújják, jön a 2. INT? Honnan tudod, ha Bakthiari arcra ütését befújják, jön az FG? McPhee lerántva a vállánál fogva, screen passz, 15 yard. Honnan tudod, hogy nem punt jött volna utána, és átvesszük a harmincasról?És minden második drive alsó hangon meg van így nyomva. A 4. negyedben lenyelték a sípot, meg is lett az eredménye. És még így is elengedtek 2 holdingot a red zone-ban.

Amúgy mindenki hülye. De tényleg. Meg rinyálós kis picsa. Meg érzékeny lelkületű tinédzser. 15 éve nézem ezt a szart. A labda pattanhat, és vannak csapatok, amit kurvára nyomnak. Ennyi.

Nem holding, például

 twitter.com/_MarcusD2_/status/810575144515145728

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem szoktam felülni ennyire az egésznek, de már megint mit csaltak el a bírok a javunkra?
A szerencsétlen edzői stábotok nem kérte a 10mp-es lepörgetést Taylor sérülésekor. Az, hogy 2-3 holdig benne marad egy meccsben ha valaki tényleg felhánytorgatja az nem látott még valódi meccset. Minden második playben van holding, és megsúgom a javunkra és ellenünk se fújják be sokszor.
Gyengébb idén a Packers is mint amit megszokhattunk, de Rodgerssel egy csapatot nem írhatsz le sose. Főleg, hogy többségében már a társai is segítenek neki az offensben, de a védelmünk tragikus ez tény.
De trend lett, hogy ha nyerünk az csakis a bíróknak köszönhető, ami biztos jó menekülés a többi szurkolónak, és igen, nyertünk is már így meccset és fogunk is, ahogy kaptunk is már ki a sporiknak köszönhetően (persze neeem) és fogunk is (aligha).
Nem piszkálásból írom, mert se a bírokra fogni a dolgokat sem a másikat szekálni nem szeretem egy olyan dologgal mi tőlem teljes mértékben független, de azt hiszem nem a bíró mondta, hogy engedjetek egy 70yardos elkapást másodpercekkel a vége előtt Nelsonnak, miután -17ről visszajőve majdnem teljesen kiejtettetek a POból és szopattátok majdnem le az edzői karunkat.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Fox declined the penalty

Upsz, na miután elkültem mindenkit a kurva anyjába!
füligjimmy
most komolyan, mi lehetett az általa ésszerűnek tartott ok, amiért ezt tette? tényleg nem értem
Gergőbácsi
Tight end mögött akasz futni elsőre, na az hiba. Utána harmadikra passz, megállítod az órát. Olyan biztos voltam ebben a végjátékban, mint a napéjegyenlőségben. Gondolom vissza akarta kapni a labdát, hogy 40 sec van az órán.
füligjimmy
értem, kösz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez mondjuk a 20 be nem fújt OL büntit, meg DPI-t nem menti, csak most elvonta róla a figyelmet. Na mindegy. Kijösz a második félidőre, egyből action passz szokás szerint, Peppers megverte Lenot, csá. Edzői stáb kell. De kurva közel van a csapat, csak tisztességes edző kéne. Háromszor futsz Sitton-Whitehair mögött, ez a meccs megvan. Egy trap játékhoz hülyék vagyunk, Massie például senkit nem blokkolt másodikra.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox declined the penalty

Upsz, na miután elkültem mindenkit a kurva anyjába!
füligjimmy
most komolyan, mi lehetett az általa ésszerűnek tartott ok, amiért ezt tette? tényleg nem értem
Gergőbácsi
Tight end mögött akasz futni elsőre, na az hiba. Utána harmadikra passz, megállítod az órát. Olyan biztos voltam ebben a végjátékban, mint a napéjegyenlőségben. Gondolom vissza akarta kapni a labdát, hogy 40 sec van az órán.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nyilván az edzői stábot valamilyen szinten dicsérni kell, hogy ezzel a kerettel meccsben vagyunk, nálunk elvileg, de tényleg csak elvileg jobb csapatokkal. Viszont nem lehet elmenni amellett, hogy ostoba edzői dolgokat láthatunk hétről-hétre nagyon fontos pillanatokban. Utolsó play? Nincs hátul deep safety? Nevetséges.

Két dolgot akarok hozzáfűzni, ami 3 lesz:
1. Lehet bírózni, szerintem is inkább többször fújtak oda, mint ide, de nem érdemes. Ennyi hibával, amit vétettünk ma mind támadó, mind védő oldalon... too much.
2. Nem akarom meghallani, hogy lack of talent meg ilyenek. Van egy szar secondary ez oké, nem jó a két tackle, dehogy lack of talent? Nyertünk 3 meccset, abból 2 csont sima volt, a Lions elleni volt neccesebb. Kikaptál alsó hangon 7 nyerhető meccsen, kb 5-ször úgy, hogy anyáztad az edzőket.
3. Elképesztő fájdalmas a mai is.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Fox declined the penalty

Upsz, na miután elkültem mindenkit a kurva anyjába!
füligjimmy
most komolyan, mi lehetett az általa ésszerűnek tartott ok, amiért ezt tette? tényleg nem értem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Fox declined the penalty

Upsz, na miután elkültem mindenkit a kurva anyjába!
füligjimmy
De a játékosok szeretik, lassan jöhet a Lionsos mantra miért marad itt ez a rakás fos a nyakunkon jövőre is.

több mint 7 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
A versenykiírásban rögzíteni kéne az automatikus pacsker playoffot minden évben. Nevetséges, felháborító. Ha lenne valami hooligan-mozgalom arrafelé, menekülhettek volna a zebrák.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A szokásos szívbemarkolós vereség. Kurva sokat hibáztunk ma, nem játszott jól a védelem. Eladtunk 3 labdát. S klasszikus módon elbuktuk a meccset. Tipikus Bears. S akkor most lehet szopni ezt az egyébként az elmúlt évekhez képest gyenge Green Bayt.

Fájdalmas.
tüsi91
És így is simán nyerik a csoportot.
Mindenki örül, mi meg majd kiheverjük. Na ezért nem adom a nevem az egészhez ha valaki esetleg nem értené.
Kocsit, házat, kutyát, gyereket a két Lions vereségre meg a két Packers győzelemre.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox declined the penalty

Upsz, na miután elkültem mindenkit a kurva anyjába!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Az ilyen vereségek alapozzák meg fox további jövöjét a csapatnál

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nevetségesen elcsalt meccs. Ismét. 2 INt kurva nagy DPI után jött. Ha az nincs, akkor? A vége mi volt? Persze az edzői stábunk teljesítményét nem kell ecsetelni. De sok hülyegyerek, aki azt se tudja, mi értelmük van a szabályoknak, és miért kell azokat minden körülmények között betartani.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A szokásos szívbemarkolós vereség. Kurva sokat hibáztunk ma, nem játszott jól a védelem. Eladtunk 3 labdát. S klasszikus módon elbuktuk a meccset. Tipikus Bears. S akkor most lehet szopni ezt az egyébként az elmúlt évekhez képest gyenge Green Bayt.

Fájdalmas.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
tüsi91
Hát az ő hiányuk nagyon nem kelett volna...

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
tüsi91
Valaki ráguglizhatna, a Broncosnál mekkora volt a sérüléshullám. Fox hozta magával az erőnléti edzőket is. Valszeg egy 2 lábon járó lepratelep mindegyik.
füligjimmy
Csak 2013-ban volt említésre méltő sérüléshullám:
- Pro Bowl kaliberek, mint Von Miller, Chris Harris, Clady vagy Wolfe
- kezdők, mint Trevathan, Vick
meg néhány csere.
Csak Cladyt leszámítva mindenki a védelemből hiányzott, arra meg senki nem emlékszik, mert mindenkit az offensünk érdekelt abban az évben, meg mert volt más csapat amit jobban sújtott.
A többi évet szerencsésen megúsztuk (Manning tavalyi sérülése/elfogyása már nem Fox stábja)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt írják twitteren, hogy Barth a bemelegítéskor 53-ról nem tudta elrúgni a labdát a póznákig. Pedig ugye bemelegítéskor mindig nagyibbat rúgnak a játékosok. Élmény lesz, amikor a 30-asról puntol O'Donnell az endzoneba.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
tüsi91
Valaki ráguglizhatna, a Broncosnál mekkora volt a sérüléshullám. Fox hozta magával az erőnléti edzőket is. Valszeg egy 2 lábon járó lepratelep mindegyik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy várható volt nincs Goldman... kellemetlen lesz a hiánya. Nincs Callahan sem... lehetne belőle egy jó játékos, de sose egészséges...
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
OLB meg QB, 6 millió meg 16 millió között azért van különbség. Plusz nincs olyan QB a rosteren, a drafton, és a szabadügynök piacon, aki tisztességesen ki tudja Cutlert szorítani a kezdőből. Monjduk tipikus lúzer JaxLionsBrowns Bears megoldás lenne, ha rábökéssel jelölnék ki a kezdő irányítót.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson