Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én még azt eltudom képzelni, hogy Pace azért nem rúgta ki Foxot mert van egy olyan jelöltje akire számít, hogy jövöre szabad lesz vagy esetleg Paytont akarja a Saintstöl, de nem draftcetliért, hanem arra vár, hogy kirugják.. azért szerintem ezeket is számba kell venni

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hozzák csak ide Garoppolot. Akkor megnyugszok, hogy jövőre már Fox és Pace is ki lesz rúgva. Csak Pace logikáját nem értem, felteszi a karrierjét egy bizonyítottan kiégett edzőre, egy effektíve róka QB-val, aki köré nagyon kell egy működő rendszer, hogy segítse. Amit persze a kiöregedett edző már nem tud biztosítani.

| Meg is értem, hogy elment néhány pozíciós edző. |
Ettemlevest
Csak szólok, hogy ez egy pletyka.
Nem tett fel Pace semmit sehová.
(Nem mellesleg szerintem teljesen jól építgeti a rostert.)
Bazzani
Fox megtartása óta már simán el tudom képzelni, hogy egy ilyet meglépnek. Sajnos.

Nem lenne bajom Pace munkájával, sőt kifejezetten elégedett lennék, ha kirúgta volna Foxot. Egyszerűen ezt sehogy nem lehet védeni. (De, a sok sérülésre fogták a szezont... meg persze Cutler volt a hibás) Ha meg Garoppoloban bármi megoldást is látnak, akkor azzal szerintem végképp kiheréli a karrierjét nálunk. Szóval draftolhat jól, csinálhat bármit, ha a két legfontosabb kérdésben totál mellényúl.

Szerkesztette: Ettemlevest

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hozzák csak ide Garoppolot. Akkor megnyugszok, hogy jövőre már Fox és Pace is ki lesz rúgva. Csak Pace logikáját nem értem, felteszi a karrierjét egy bizonyítottan kiégett edzőre, egy effektíve róka QB-val, aki köré nagyon kell egy működő rendszer, hogy segítse. Amit persze a kiöregedett edző már nem tud biztosítani.

| Meg is értem, hogy elment néhány pozíciós edző. |
Ettemlevest
Csak szólok, hogy ez egy pletyka.
Nem tett fel Pace semmit sehová.
(Nem mellesleg szerintem teljesen jól építgeti a rostert.)

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hozzák csak ide Garoppolot. Akkor megnyugszok, hogy jövőre már Fox és Pace is ki lesz rúgva. Csak Pace logikáját nem értem, felteszi a karrierjét egy bizonyítottan kiégett edzőre, egy effektíve róka QB-val, aki köré nagyon kell egy működő rendszer, hogy segítse. Amit persze a kiöregedett edző már nem tud biztosítani.

| Meg is értem, hogy elment néhány pozíciós edző. |

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
La Canfora szerint "biztos Bears forrásból" tudja hogy nagyon nyomulni fogunk Gerappáért...Az ember 2,5 meccset tolt. Annyin Barkley is jó volt... Pace nem tanul a rengeteg példából? Broki 6 jó meccsre kapott egy zsíros szerződést a Texanstól és láttuk mi lett a vége. A liga egyik legócskább QB-a volt és év vége fele padra zavarták. Fitz kapitánynak egy teljes jó éve is volt aztán kialkudta a zsét. Láttuk milyen jó vége lett. Ja Malett is rengeteget tanult abból hogy Brady mögött ült a padon. Ja várjál mégse... Mint ahogy az összes többi Brady mögött "tanuló" QB is hatalmas karriert futott be... oooo izé mégse. Ja de hogy kikémlelték az egymás közti edzésen hogy milyen fasza. Ha a csávó akkora spíler lenne hogy olyan QB válhatna belőle mint Bradyből BB-nek esze ágában nem lenne elengedni tök mind egy hogy Brady nyugdíjas koráig akar-e játszani. BB nem az a szentimentális fazon elengedett nem egy star playát ha úgy érezte meg tudja oldani a pótlását. Akkor már inkább adjuk az 1/3-at egy fiatal 21 éves QB-ra akit mi építünk fel és 5 évig egy marék szotyiért játszik semmint egy 25 éves csókáért aki 4 éve ül a padon és kezdett kőkemény 2 meccsen. Nyílván egyből alá kell vele írni egy hosszú távú szerződést is ami a mai QB szerződéseket nézve nem lenne olcsó buli. Ha Pace beáldoz erre egy 1/3-at amikor hiány posztokra impact playákat lehetne húzni akkor azt hiszem végképp kiábrándulnék a csapatból. ( Hacsak Gerappa nem lenne legalább olyan jó mint Brady... De ezt kötve hiszem ) Ráadásul az a pletyka hogy a Pats egy első és egy 4. kört is szeretne... Remélem Pace nem lesz idióta...

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Màr megint kezdik a Garoppolózást....Kurvára remélem hogy Pacenak esze ágában sincs első köröst adni egy csávóért aki kevesebb meccset tolt mint Barkley...
Tomcsik
Ha ennyire QBt akarnak húzni adják oda az 1/3mat.... de akkor azt akarom látni, ha fagy, ha szakad a multkor felsorolt játékosokból a 3/4 ide hozza.... de akkor már inkább Watson..
ricsiii83
Tim Tebow, szarért húgyért idejön, és a mester is ismeri, nem értem eddig miért nem merült fel
hpeter93
ha mellettem lennél most kapnál ezért egy tockost 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Màr megint kezdik a Garoppolózást....Kurvára remélem hogy Pacenak esze ágában sincs első köröst adni egy csávóért aki kevesebb meccset tolt mint Barkley...
Tomcsik
Ha ennyire QBt akarnak húzni adják oda az 1/3mat.... de akkor azt akarom látni, ha fagy, ha szakad a multkor felsorolt játékosokból a 3/4 ide hozza.... de akkor már inkább Watson..
ricsiii83
Tim Tebow, szarért húgyért idejön, és a mester is ismeri, nem értem eddig miért nem merült fel

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Màr megint kezdik a Garoppolózást....Kurvára remélem hogy Pacenak esze ágában sincs első köröst adni egy csávóért aki kevesebb meccset tolt mint Barkley...
Tomcsik
Ha ennyire QBt akarnak húzni adják oda az 1/3mat.... de akkor azt akarom látni, ha fagy, ha szakad a multkor felsorolt játékosokból a 3/4 ide hozza.... de akkor már inkább Watson..

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Màr megint kezdik a Garoppolózást....Kurvára remélem hogy Pacenak esze ágában sincs első köröst adni egy csávóért aki kevesebb meccset tolt mint Barkley...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Curtis Jhonson WR coach is ment...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Brad Kaaya Miami QB. felröppentek, olyan hírek, hogy akár 2. körbe kihúzhatjuk, valakinek van valami észrevétele róla?
ricsiii83
Ha lesz időm terveztem egy kis iromány az off seasonról. Majd abban részletesebben... Kaaya amúgy nekem tetszett, jobban mint az agyon hypeolt Traubisoda...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Brad Kaaya Miami QB. felröppentek, olyan hírek, hogy akár 2. körbe kihúzhatjuk, valakinek van valami észrevétele róla?

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
 www.instagram.com/p/BPyT3zkjBHA/

A csapatnak nagy szüksége lesz a srácra a továbbiakban. Mi is csak reménykedhetünk benne,hogy nem egy újabb kidobott első körös pick lesz és nem csak ígéret marad! Én bízom benne,hogy sikerülhet neki. AJ szerintem nem fog maradni. Lesz elég WR need-es csapat akik megtudják majd fizetni azt az összeget amennyit AJ kér. Amennyiben ez tényleg bekövetkezne ki lehetne a legmegfelelőbb a pótlására? Michael Floyd, Kenny Britt, Cordarrelle Patterson?
Na és ha már itt tartunk Royal helyett? Cecil Shorts, Kendall Wright...esetleg más?
Süsü
Probálok bízni Whitba, de két szezon két teljes kihagyás, hát nem tudom,drukkolok neki..
Meredith lassan bizonyította, hogy jó 2. wr
Szerintem Jeffery. maradni fog, de remélem Stills a delfin wr jönni fog. Egy Jeffery, Meredith, White, Stills négyes fasza lenne.. Royal cut..
Jefferyt nem fogja Pace elengedni

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888


A csapatnak nagy szüksége lesz a srácra a továbbiakban. Mi is csak reménykedhetünk benne,hogy nem egy újabb kidobott első körös pick lesz és nem csak ígéret marad! Én bízom benne,hogy sikerülhet neki. AJ szerintem nem fog maradni. Lesz elég WR need-es csapat akik megtudják majd fizetni azt az összeget amennyit AJ kér. Amennyiben ez tényleg bekövetkezne ki lehetne a legmegfelelőbb a pótlására? Michael Floyd, Kenny Britt, Cordarrelle Patterson?
Na és ha már itt tartunk Royal helyett? Cecil Shorts, Kendall Wright...esetleg más?
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Meki meg töltelék.
ricsiii83
Volt tavaly. Stabilan 40-50%-nyi snap-et kap, ami Hightower limitált elérhetősége miatt felmegy akár 60-65%-ra, Zöld pöttyös sisak is van rajta.
tomi-tomi
Ebből is lehet tanulni, vajon az edzők szarok, mert nem tudják kihozni belőlük a megfelelő szintet vagy a játékosok? HM HM Egyértelmű basszunk még több játékost aki béna itt, biztos az ő hibájuk.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Meki meg töltelék.
ricsiii83
Volt tavaly. Stabilan 40-50%-nyi snap-et kap, ami Hightower limitált elérhetősége miatt felmegy akár 60-65%-ra, Zöld pöttyös sisak is van rajta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Azon amúgy elgondolkodtatok hogy Benett és Meki gyűrűt nyerhet???
Tomcsik
jó 😀 Bennettről tudta mindenki, hogy jó TE... de Cutler nem volt jjó neki... .. na meg Brady az Brady 😀 vele nem merne vitatkozni.. .Meki meg töltelék.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azon amúgy elgondolkodtatok hogy Benett és Meki gyűrűt nyerhet???

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mondjuk attól még nem lesz jobb edző Fox, mert közelebbről nézhet draft prospecteket.
Ettemlevest
A saját roosterén lévő tehetségeket se veszi észre 😊 (Howard) Nem biztos hogy sokat segít hogy megnézhet 1-2 playát 😊

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sokszor azon tanakodom,hogy mi lesz,ha a következő szezonban 12-4-es mérleggel nyerjük a csoportot?! 😊
Süsü
anyu szól hogy irány az ágy és kapcsold ki a maddent

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sokszor azon tanakodom,hogy mi lesz,ha a következő szezonban 12-4-es mérleggel nyerjük a csoportot?! 😊
Süsü
Csoda??? 😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
SB Senior Bowl,, mit kell kötekedni ?😀
ricsiii83
Értettem 😊 Azért is írtam hogy megnézhetnek kegalább pár prospectet...

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Sokszor azon tanakodom,hogy mi lesz,ha a következő szezonban 12-4-es mérleggel nyerjük a csoportot?! 😊
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
igen, de nem is ezen volt a hangsúly.. 😀 meg nem is egyedül utazik oda FOX

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk attól még nem lesz jobb edző Fox, mert közelebbről nézhet draft prospecteket.

touchdown..... touchdown, bears!!