Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Allen tegnap azért nem volt olyan kimagasló.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nehéz döntés idén az 1/3...

Most adná egy Malik Hooker magát
Janek
Vagy Allen vagy Adams .... Azon se lepődnék meg ha Watson lenne az emberünk...

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nehéz döntés idén az 1/3...

Most adná egy Malik Hooker magát

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
AJ és ügynöke a hírek szerint nyitott a visszatérésre. Találkoztak Paceval a combine alatt és nagyon "pozitívnak" titulálták az egyeztetéseket...
Tomcsik
jajajaja bezony
illetve egy beszélgetés során Pace tisztázta h fő célpont lesz FA-n akiket mindenfélekép meg akar szerezni.
Gilmore CB Wagner T és Glennon QB
na azért, ha az első kettő jön sokkal nyitottabb és könnyebb lesz a draft.
ricsiii83
Szerintem jön S is legalább 1 FA az tuti. DE-nek Baker vagy Hankinst elfogadnám... Mindkettő upgrade lenne Unrein helyett. Illetve ha visszajön AJ ha nem én egy WR-T is várok FA-ről. Valamint egy TE-t...
Tomcsik
Én úgy voltam az elején, hogy a Cards S Jeffersont is mindenféleképp megkell szerezni, de így, hogy Pace még csak meg se említette... lehet ők már Jamaal Adamsba v Jabrill Peppersbe gondolkodnak..
de ugyan ez igaz, a DE-re is.. azért nem nagyon említett potenciális érkezőt mert lehet, ha Garett bent marad akkor őt visszük..(kevés esély) vagy esetleg Allen.
WR?? Victor Cruz,Pierre Garcon,DeSean Jackson,Kenny Britt, igazából innen bárki jóhet, de szerintem senki nem fog...
sőt Meredith-White-Wilson-Braverman-(Royal??-őt még miért nem rúgták ki?:ss)
sőt, ha vissza jön Jeffery, ha nem szerintem nem nagyon lesz mozgás WR poszton... talán cordelius patterson elhoznám, returnernek... inkébb a draftról a 4-5. körben jön majd WR
és TE is szintén... piszok jó.. és pizsok mély a TE class idén, Jake Butt, Evan Engram, Gerald Everett, David Njoku (Howardod fölösleges említeni... addigra nem lesz bent pl:2/3ra)

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha a Patriots vinné el Glennon-t azt mondom még lehet akármi, mert ők képesek meglatni a potenciált és ki is épiteni. Viszont a Fox vezette teljesen fogalmatlan Bears? Ha Lovie Smith nem tudott vele mit kezdeni mi sem fogunk. Bár legalább Fox is ott fog kikötni ahol Lovie a jól megérdemelt kukában.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Glennon 12-14 milla körül fog kapni állítólag. Az combos.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
AJ és ügynöke a hírek szerint nyitott a visszatérésre. Találkoztak Paceval a combine alatt és nagyon "pozitívnak" titulálták az egyeztetéseket...
Tomcsik
jajajaja bezony
illetve egy beszélgetés során Pace tisztázta h fő célpont lesz FA-n akiket mindenfélekép meg akar szerezni.
Gilmore CB Wagner T és Glennon QB
na azért, ha az első kettő jön sokkal nyitottabb és könnyebb lesz a draft.
ricsiii83
Szerintem jön S is legalább 1 FA az tuti. DE-nek Baker vagy Hankinst elfogadnám... Mindkettő upgrade lenne Unrein helyett. Illetve ha visszajön AJ ha nem én egy WR-T is várok FA-ről. Valamint egy TE-t...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
AJ és ügynöke a hírek szerint nyitott a visszatérésre. Találkoztak Paceval a combine alatt és nagyon "pozitívnak" titulálták az egyeztetéseket...
Tomcsik
jajajaja bezony
illetve egy beszélgetés során Pace tisztázta h fő célpont lesz FA-n akiket mindenfélekép meg akar szerezni.
Gilmore CB Wagner T és Glennon QB
na azért, ha az első kettő jön sokkal nyitottabb és könnyebb lesz a draft.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
AJ és ügynöke a hírek szerint nyitott a visszatérésre. Találkoztak Paceval a combine alatt és nagyon "pozitívnak" titulálták az egyeztetéseket...

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Glennon? Ne már......

Nem sokkal tartom többre, mint Hoyert, akkor már inkább tényleg draftoljunk valakit (szegény, előre sajnálom, bárki lesz) vagy még Garoppolo is jobb opciónak tűnik. Az is igaz, Hoyer is milyen ügyesnek tűnt kívülről, mert ugye Bradytől tanult, bla-bla-bla...

Elmondom mi várható, Glennont igazoljuk, faszának, biztatónak tűnik minden augusztusig, majd a 4. forduló után (1-3-as állásnál) valagba rúgják Fox urat..... Így az 5-11 még nem is lesz olyan rossz.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Kit érdekel Hoyer? Ha marad, akkor sem hosszútávon lenne kezdő. Az ideális az lenne, ha kezdő sem lenne. Jeffery olyan amilyen, de az nem indok, hogy ne hozzák vissza, mert Hoyer amúgy sem dobál felé. Marshallt eltakarították, legalább próbálták pótolni Whitetal, nem jött be. Martellust pótolni sem próbálták. Nagyon elégedetlen vagyok Ryan Pace-szel azzal kapcsolatban, ahogy az elkapó és tight end brigádot menedzseli. De ilyen volt a támadófal is, most két év után eljutott oda, hogy szar a secondary is.

Mike Glennon... ha ő idejönne 10 millióért az tökéletesen prezentálná miért is egy kalap szar ez a franchise. Ami biztos, hogy Foxnak idén eredmény kell, azt meg nem rookie QB-val akarja elérni, főleg annak tükrében, hogy fogalma sincs neki sem, hogyan kellene felépíteni egy újoncot. Bár van olyan érzésem bárki jön majd ide, neki azon azon az éjszakán, amikor kiválasztják véget is ér az NFL karrierje. Igaz az tény, hogy voltak, akik nagyon meggyőzően teljesítettek a Combinen ellenfél nélkül.
---
Ha már free agency.
Duron Harmon egy név, akire érdemes lehet figyelni, mint free safety opció. Lehet, hogy nem egy ász a pali, de egy hangyányival jobban érzi a labdát, mint a mostaniak, s a safety felhozatal sem bővelkedik az extra játékosokkal.
tüsi91
Így hogy Berry kikerült a képből Harmon érdekes lehet. Őt se bánnám főleg ha Jeffersonnal vagy Swaringerrel karöltve jönne. A pletykált nevek közül Gilmoret nagyon bírnám. Glennon talán lehet egy híd QB ha a draftolt rookie nem tudna kezdeni. Viszont hosszú távú franchise QB-nak nem tartom. Nem véletlen hozták Winstont Tampába. Ha Glennon olyan jó lett volna akkor most ő lenne ott a király nem Winston. Nem mondom hogy nem lehet valami a srácban, de nem sokkal kevésbé rizikós mint egy újonc, viszont többe kerül. Rágós cupák ez a QB dolog...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harmonnak konkrétan volt valami olyan statisztikája, hogy több az interceptionje, mint ahány labda az ő emberére megy 😊

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Kit érdekel Hoyer? Ha marad, akkor sem hosszútávon lenne kezdő. Az ideális az lenne, ha kezdő sem lenne. Jeffery olyan amilyen, de az nem indok, hogy ne hozzák vissza, mert Hoyer amúgy sem dobál felé. Marshallt eltakarították, legalább próbálták pótolni Whitetal, nem jött be. Martellust pótolni sem próbálták. Nagyon elégedetlen vagyok Ryan Pace-szel azzal kapcsolatban, ahogy az elkapó és tight end brigádot menedzseli. De ilyen volt a támadófal is, most két év után eljutott oda, hogy szar a secondary is.

Mike Glennon... ha ő idejönne 10 millióért az tökéletesen prezentálná miért is egy kalap szar ez a franchise. Ami biztos, hogy Foxnak idén eredmény kell, azt meg nem rookie QB-val akarja elérni, főleg annak tükrében, hogy fogalma sincs neki sem, hogyan kellene felépíteni egy újoncot. Bár van olyan érzésem bárki jön majd ide, neki azon azon az éjszakán, amikor kiválasztják véget is ér az NFL karrierje. Igaz az tény, hogy voltak, akik nagyon meggyőzően teljesítettek a Combinen ellenfél nélkül.
---
Ha már free agency.
Duron Harmon egy név, akire érdemes lehet figyelni, mint free safety opció. Lehet, hogy nem egy ász a pali, de egy hangyányival jobban érzi a labdát, mint a mostaniak, s a safety felhozatal sem bővelkedik az extra játékosokkal.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Népek úgy hiszik Indyben, hogy Mike Glennon a ti játékosotok lesz FA nyitása után.
Beki
Nem is tudom van ráció a srácban, de nem vagyok elájulva tőle. Amúgy Glenontól függetlenül hoznék QB-T a draftról.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Népek úgy hiszik Indyben, hogy Mike Glennon a ti játékosotok lesz FA nyitása után.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 369 — LIGHTS OUT!
Shawt visszahoztuk amúgy...
Tomcsik
Akkor már megvan a franchise QB , már csak Jeffery-t kell tartani és Gilmore-t idehozni.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy Watson elég szépen dobált ma...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Shawt visszahoztuk amúgy...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olvasgattam egy kicsit Mahomes után,és kicsit megijedtem egy dolog miatt.Egy bizonyos Jay Cutlerhez hasonlítgatják. 😀 Viccet félre téve. Erős karok,ráadásul pontos is.Viszont a védelem olvasása és a döntéshozatal a gyengesége.2/3at szerintem nem érne,3. körbe meg nem lesz bent. Esetleg ha 2. kör vége közepe-vége felé bent lenne egy fel trade után eltudnám képzelni.
k.adam0078
Egyre többet mondják még az első körbe is én a 2. körben behúznám ha bennt lenne, de ez közel sem biztos. 3. körben tuti nem lesz bennt. Ott talán Kayaa lehet bennt bár valszeg ő is 2. kör közepe-vége fele kimegy.

több mint 7 éve
k.adam0078 Chicago Bears Texas A&M Aggies 84
Olvasgattam egy kicsit Mahomes után,és kicsit megijedtem egy dolog miatt.Egy bizonyos Jay Cutlerhez hasonlítgatják. 😀 Viccet félre téve. Erős karok,ráadásul pontos is.Viszont a védelem olvasása és a döntéshozatal a gyengesége.2/3at szerintem nem érne,3. körbe meg nem lesz bent. Esetleg ha 2. kör vége közepe-vége felé bent lenne egy fel trade után eltudnám képzelni.
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...
Tomcsik
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Az azért közel sem biztos még hogy Hoyer fog kezdeni. Másrészt AJ nem úgy problémás mint Marshall vagy Benett volt. Amúgy meg ő Hulio Jones, Dez Bryant meg AJ Green féle lóvékat álmodik magának. A helyzet az hogy valóban egy jó elkapó, de nincs benne a top5 -ben de még a top 10-ben is nehezen. Szerintem sokan meg fognak lepődni, többek közt ő maga is hogy messze nem fognak annyi pénzt kínálni neki mint ahogy azt ő gondolja. Ráadásul contender csapatot akar... Melyik jelenleg az a contender csapat akinek kell egy elit elkapó és pénze is van kifizetni? Szerintem mi olyan 12 milla/ év körül gondolkodunk vele. Ennél lényegesen többet senki nem fog adni neki. Pace szerintem max 13-14 milla határig elmenne hogy vissza hozza. Meglátjuk mit diktál a piac na meg hogy AJ egyáltalán akar-e nállunk játszani. Mellesleg a sérülések meg a PED dolog sem épp vitte fel az ázsióját.
Tomcsik
Titansel meg az Eaglesel emlegetik őt nagyon.

Illetve valahol olvastam, hogy Pace főb prioritása Gilmore meg Gelnnon lesz.. ez jó csak ne feledje el, hogy S LT RT és WR is kwll
ricsiii83
A Titansnak akadna pénze, de a contendertől messze vannak. Az Eagles sem épp contender viszont nekik pénzük sincs sok. 49-Ers jelenleg szarabb állapotban van mint mi, mondjuk lóvéjuk az van. Amúgy ami RT-T illeti Wagner is a célpontjaink közt van állítólag...
Tomcsik
Hozzánk képes a Titans contender, a 3-13 hoza képest két csapat nem előrelépés igazából.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...
Tomcsik
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Az azért közel sem biztos még hogy Hoyer fog kezdeni. Másrészt AJ nem úgy problémás mint Marshall vagy Benett volt. Amúgy meg ő Hulio Jones, Dez Bryant meg AJ Green féle lóvékat álmodik magának. A helyzet az hogy valóban egy jó elkapó, de nincs benne a top5 -ben de még a top 10-ben is nehezen. Szerintem sokan meg fognak lepődni, többek közt ő maga is hogy messze nem fognak annyi pénzt kínálni neki mint ahogy azt ő gondolja. Ráadásul contender csapatot akar... Melyik jelenleg az a contender csapat akinek kell egy elit elkapó és pénze is van kifizetni? Szerintem mi olyan 12 milla/ év körül gondolkodunk vele. Ennél lényegesen többet senki nem fog adni neki. Pace szerintem max 13-14 milla határig elmenne hogy vissza hozza. Meglátjuk mit diktál a piac na meg hogy AJ egyáltalán akar-e nállunk játszani. Mellesleg a sérülések meg a PED dolog sem épp vitte fel az ázsióját.
Tomcsik
Titansel meg az Eaglesel emlegetik őt nagyon.

Illetve valahol olvastam, hogy Pace főb prioritása Gilmore meg Gelnnon lesz.. ez jó csak ne feledje el, hogy S LT RT és WR is kwll
ricsiii83
A Titansnak akadna pénze, de a contendertől messze vannak. Az Eagles sem épp contender viszont nekik pénzük sincs sok. 49-Ers jelenleg szarabb állapotban van mint mi, mondjuk lóvéjuk az van. Amúgy ami RT-T illeti Wagner is a célpontjaink közt van állítólag...

több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...
Tomcsik
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Az azért közel sem biztos még hogy Hoyer fog kezdeni. Másrészt AJ nem úgy problémás mint Marshall vagy Benett volt. Amúgy meg ő Hulio Jones, Dez Bryant meg AJ Green féle lóvékat álmodik magának. A helyzet az hogy valóban egy jó elkapó, de nincs benne a top5 -ben de még a top 10-ben is nehezen. Szerintem sokan meg fognak lepődni, többek közt ő maga is hogy messze nem fognak annyi pénzt kínálni neki mint ahogy azt ő gondolja. Ráadásul contender csapatot akar... Melyik jelenleg az a contender csapat akinek kell egy elit elkapó és pénze is van kifizetni? Szerintem mi olyan 12 milla/ év körül gondolkodunk vele. Ennél lényegesen többet senki nem fog adni neki. Pace szerintem max 13-14 milla határig elmenne hogy vissza hozza. Meglátjuk mit diktál a piac na meg hogy AJ egyáltalán akar-e nállunk játszani. Mellesleg a sérülések meg a PED dolog sem épp vitte fel az ázsióját.
Tomcsik
Titansel meg az Eaglesel emlegetik őt nagyon.

Illetve valahol olvastam, hogy Pace főb prioritása Gilmore meg Gelnnon lesz.. ez jó csak ne feledje el, hogy S LT RT és WR is kwll
ricsiii83
Első kör Safety kell, hogy legyen. Adams vagy Hooker. Én Hooker-re szavazok.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...
Tomcsik
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Az azért közel sem biztos még hogy Hoyer fog kezdeni. Másrészt AJ nem úgy problémás mint Marshall vagy Benett volt. Amúgy meg ő Hulio Jones, Dez Bryant meg AJ Green féle lóvékat álmodik magának. A helyzet az hogy valóban egy jó elkapó, de nincs benne a top5 -ben de még a top 10-ben is nehezen. Szerintem sokan meg fognak lepődni, többek közt ő maga is hogy messze nem fognak annyi pénzt kínálni neki mint ahogy azt ő gondolja. Ráadásul contender csapatot akar... Melyik jelenleg az a contender csapat akinek kell egy elit elkapó és pénze is van kifizetni? Szerintem mi olyan 12 milla/ év körül gondolkodunk vele. Ennél lényegesen többet senki nem fog adni neki. Pace szerintem max 13-14 milla határig elmenne hogy vissza hozza. Meglátjuk mit diktál a piac na meg hogy AJ egyáltalán akar-e nállunk játszani. Mellesleg a sérülések meg a PED dolog sem épp vitte fel az ázsióját.
Tomcsik
Titansel meg az Eaglesel emlegetik őt nagyon.

Illetve valahol olvastam, hogy Pace főb prioritása Gilmore meg Gelnnon lesz.. ez jó csak ne feledje el, hogy S LT RT és WR is kwll

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...
Tomcsik
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.
hpeter93
Az azért közel sem biztos még hogy Hoyer fog kezdeni. Másrészt AJ nem úgy problémás mint Marshall vagy Benett volt. Amúgy meg ő Hulio Jones, Dez Bryant meg AJ Green féle lóvékat álmodik magának. A helyzet az hogy valóban egy jó elkapó, de nincs benne a top5 -ben de még a top 10-ben is nehezen. Szerintem sokan meg fognak lepődni, többek közt ő maga is hogy messze nem fognak annyi pénzt kínálni neki mint ahogy azt ő gondolja. Ráadásul contender csapatot akar... Melyik jelenleg az a contender csapat akinek kell egy elit elkapó és pénze is van kifizetni? Szerintem mi olyan 12 milla/ év körül gondolkodunk vele. Ennél lényegesen többet senki nem fog adni neki. Pace szerintem max 13-14 milla határig elmenne hogy vissza hozza. Meglátjuk mit diktál a piac na meg hogy AJ egyáltalán akar-e nállunk játszani. Mellesleg a sérülések meg a PED dolog sem épp vitte fel az ázsióját.