Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...
Tomcsik
Nekem annyira nem fog hiányozni, pontosabban igen, de ez a stáb nem tudja kezelni őt, igazából akárkit, akivel kis probléma van már nem tudják kezelni, lásd Bennett. Másrészről pedig Hoyer kapitány úgy sem annyira szereti, a 10 méteres dobásaival pedig egy olcsóbb elkapót is megtud találni bármikor, szvsz tök felesleges visszahozni.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pace hagyja hogy a piac árazza be AJ-t, vissza akarja hozni, de nem bàrmi àron. Viszont úgy néz ki AJ nem nagyon akar maradni mivel azt nyilatkozta hogy contender csapathoz menne akikkel bajnokságot nyerhet...Meglátjuk, de szerintem nem fogjuk tudni visszahozni...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ahogy az várható volt Berry megegyezett a KC-vel így nem kerül ki a piacra. A liga legjobban kereső S-e lett. 6 év 78 milkával amiből 40 milla garantált. Nagy kár jó lett volna Bears mezben látni, de várható volt hogy nem lát piacot. Azért így is maradt pár név akikre rá lehet repülni...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már csak Katherine megérné azt a 2. körös picket 😀

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
2/3 illetve Jones OLB Garoppoloért :d igy is a patset ismerve Pro Bowl playát csinál belöle is

több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Mit szóltok ahhoz a borzasztó hírhez, hogy McCarron-ért egy 2. körös cetlit akarunk adni?
proki
nem lenne amúgy teljesen elveszett a srác, a baj hogy neki valószínűleg egy jól felépített O kellene a jobb teljesítményhez, ő nem fogja tudni kompenzálni a hiányosságokat (magyarul szét lesz verve). Amúgy ha el tudnánk tradelni az 1/3-at több pickre még adnám is ha csak egy 2. körös picket kellene beáldozni a QB pozícióra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Mit szóltok ahhoz a borzasztó hírhez, hogy McCarron-ért egy 2. körös cetlit akarunk adni?
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Cutlert "aktívan" áruljuk. Micsoda hír... Kutya nem fog draft cetlit adni érte...
Tomcsik
A Brownsra gondolsz? 😛
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cutlert "aktívan" áruljuk. Micsoda hír... Kutya nem fog draft cetlit adni érte...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
egyre nehezebb ennek a franchise-nak szurkolni...
 fuzovelkifele.com/2017/02/17/a-bears-tulaja-megfosztana-a-visszavonult-jatekosokat-egeszsegugyi-jogaiktol/
Tito05
Ilyen törvény kb. 30 másik államban van, mint pl. Massachusetts. Az megint egy másik kérdés, hogy a fenébe gerjednek arra, hogy mindenki egyenlő orvosi ellátást kapjon, de az másik történet. Ilyen kaliberű szarokat ne osszunk meg, kérek szépen mindenkit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Pedig a Floyd pick eléggé kapta a savat anno itt a fórumon
eaglesmcnabb
Valóban furcsa így visszatekintve, h White és Floyd draftolása milyen ellentétes érzelmeket váltott ki belőlünk s mennyire mellélőttünk mindkettővel(White-ban még reménykedek, de ugye a sok sérülés meg az h míg pályán volt úgy mozgott mint egy draftolatlan újonc, hát...). Én még mindig úgy gondolom, h VHIII jobb lett volna nekünk. Floyd-ról is már kiderült h ő se egy acélember, szeptemberben lesz 25 s az ő játékstílusával meg alkatával nem látnám h 30 felett még komoly tényező lehetne egy vmire való védelemben.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pedig a Floyd pick eléggé kapta a savat anno itt a fórumon
eaglesmcnabb
Ez csak egy év volt szóval várjunk még vele... De eddig el kell ismernem hogy pozitív meglepetés volt.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Pedig a Floyd pick eléggé kapta a savat anno itt a fórumon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A-ra értékelték végül a szakértök az idei draftunkat a teljesitmányük alapján (y)

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
egyre nehezebb ennek a franchise-nak szurkolni...
 fuzovelkifele.com/2017/02/17/a-bears-tulaja-megfosztana-a-visszavonult-jatekosokat-egeszsegugyi-jogaiktol/
Tito05
Ez egy érdekes kérdés és némileg igaza van Georgenak. A játékosok nagy része keres annyit hogy ha nem verik el a pénzt baromságokra akkor ki tudják fizetni az orvosi kezeléseiket. Tudják hogy mivel jár ez a játék. Most képzeld el hogy valaki aki 20 éve játszott a csapatodban oda tol az orrod alá egy 30 000 $ os számlát hogy tököm tudja beszakadt a kislábujján a köröm, lehet nem is az NFL miatt volt baja, de azért ki kell fizetned. Perlik a ligát agyrázkódásokért... Ez ebben a játékban benne van és ezzel a játékosok tisztában vannak. Meg pl amikor sérültek és a csapat továbbra is fizeti őket meg a kezeléseiket az sem 2 fillér. Más sportoknál ilyen nincs. Boxolók haltak bele box meccsbe és perelték a box szövetséget? Futballisták szíve àllt meg a pályán... Pereskedtek utánna? Tehát én valamilyen szinten egyet értek Georgéval. Legalábbis valami határt kéne erre szabni. Vagy valami összeg limitet ....
Tomcsik
Hogy igaza van vagy sem, azt mindenki döntse el maga (én egy klub/liga vs játékos vitában általában a playák oldalán állok, ahogy most is). De ami fontos, ez nem ligán belüli egységes szabályozás lenne, hanem állami. Ezzel tényleg betenne a többi Illinois-i csapatnak is. Játékosok menekülnének innen. Nah, ez a gyökérség, h szívassuk meg meg magunkat pár zöldhasúval többért, level Bears 😛 Már értem miért utálják McCaskey családot Chicagoban.
Tito05
Ebbe a részében természetesen igazad van. Úgy sem szavazzák meg szóval lényegtelen.

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
egyre nehezebb ennek a franchise-nak szurkolni...
 fuzovelkifele.com/2017/02/17/a-bears-tulaja-megfosztana-a-visszavonult-jatekosokat-egeszsegugyi-jogaiktol/
Tito05
Ez egy érdekes kérdés és némileg igaza van Georgenak. A játékosok nagy része keres annyit hogy ha nem verik el a pénzt baromságokra akkor ki tudják fizetni az orvosi kezeléseiket. Tudják hogy mivel jár ez a játék. Most képzeld el hogy valaki aki 20 éve játszott a csapatodban oda tol az orrod alá egy 30 000 $ os számlát hogy tököm tudja beszakadt a kislábujján a köröm, lehet nem is az NFL miatt volt baja, de azért ki kell fizetned. Perlik a ligát agyrázkódásokért... Ez ebben a játékban benne van és ezzel a játékosok tisztában vannak. Meg pl amikor sérültek és a csapat továbbra is fizeti őket meg a kezeléseiket az sem 2 fillér. Más sportoknál ilyen nincs. Boxolók haltak bele box meccsbe és perelték a box szövetséget? Futballisták szíve àllt meg a pályán... Pereskedtek utánna? Tehát én valamilyen szinten egyet értek Georgéval. Legalábbis valami határt kéne erre szabni. Vagy valami összeg limitet ....
Tomcsik
Hogy igaza van vagy sem, azt mindenki döntse el maga (én egy klub/liga vs játékos vitában általában a playák oldalán állok, ahogy most is). De ami fontos, ez nem ligán belüli egységes szabályozás lenne, hanem állami. Ezzel tényleg betenne a többi Illinois-i csapatnak is. Játékosok menekülnének innen. Nah, ez a gyökérség, h szívassuk meg meg magunkat pár zöldhasúval többért, level Bears 😛 Már értem miért utálják McCaskey családot Chicagoban.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
egyre nehezebb ennek a franchise-nak szurkolni...
 fuzovelkifele.com/2017/02/17/a-bears-tulaja-megfosztana-a-visszavonult-jatekosokat-egeszsegugyi-jogaiktol/
Tito05
Ez egy érdekes kérdés és némileg igaza van Georgenak. A játékosok nagy része keres annyit hogy ha nem verik el a pénzt baromságokra akkor ki tudják fizetni az orvosi kezeléseiket. Tudják hogy mivel jár ez a játék. Most képzeld el hogy valaki aki 20 éve játszott a csapatodban oda tol az orrod alá egy 30 000 $ os számlát hogy tököm tudja beszakadt a kislábujján a köröm, lehet nem is az NFL miatt volt baja, de azért ki kell fizetned. Perlik a ligát agyrázkódásokért... Ez ebben a játékban benne van és ezzel a játékosok tisztában vannak. Meg pl amikor sérültek és a csapat továbbra is fizeti őket meg a kezeléseiket az sem 2 fillér. Más sportoknál ilyen nincs. Boxolók haltak bele box meccsbe és perelték a box szövetséget? Futballisták szíve àllt meg a pályán... Pereskedtek utánna? Tehát én valamilyen szinten egyet értek Georgéval. Legalábbis valami határt kéne erre szabni. Vagy valami összeg limitet ....

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
egyre nehezebb ennek a franchise-nak szurkolni...
 fuzovelkifele.com/2017/02/17/a-bears-tulaja-megfosztana-a-visszavonult-jatekosokat-egeszsegugyi-jogaiktol/
több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ami érdekesebb az az hogy az FA elég gyenge volt OT poszton, de most úgy néz ki hogy Clady és Beachum is FA lesz. Tudásban mindkettő upgrade lenne, de nem véletlenül nem marasztalta őket a jelenlegi csapatuk. Egyikük sem képes egészséges maradni. Az OT class idén nagyon gyér szóval ha netán jó áron jönnének tán neg lehetne próbálni valamelyiket... 1+1 éves opció alacsony garantált???
Tomcsik
Szerintem Beachum kapós lesz attól függetlenül,hogy a Jagsnek nem kell. Nekünk sztem nagy upgrade lenne,de azért Füligjimmy véleményére is kíváncsi lennék vele kapcsolatban.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ami érdekesebb az az hogy az FA elég gyenge volt OT poszton, de most úgy néz ki hogy Clady és Beachum is FA lesz. Tudásban mindkettő upgrade lenne, de nem véletlenül nem marasztalta őket a jelenlegi csapatuk. Egyikük sem képes egészséges maradni. Az OT class idén nagyon gyér szóval ha netán jó áron jönnének tán neg lehetne próbálni valamelyiket... 1+1 éves opció alacsony garantált???

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
LOL, most olvastam valami amcsi portálon, hogy ki a top 3 need akiket cutolni kell.. olvasom 1 Cutler.. érthetö...
2. Porter.. wat?? gyengécske, de azért annyira nem végezte rosszul a dolgát.., ha jönne két kezdö CB ő és Callahan mehetne nickelbe illetve a cserék...
3. McPhee??? ezt sem értettem.. nyomott egy pazar szezont.. lesérült az edzők zsenialitása miatt.. és idén nyomott egy gyengébb szezont, de amikor játszott akkor Floyd is sokkal jobb volt.. mert szét osztodott a figyelem
ricsiii83
Annyi faszságot írnak. Off season van és kellenek a kattintások... Már olyat is olvastam hogy Romo megy a Texanshoz ni meg tradelünk Brokiért... Hát hogyne... Az ilyenek komolytalanok, ne foglalkozz velük

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
LOL, most olvastam valami amcsi portálon, hogy ki a top 3 need akiket cutolni kell.. olvasom 1 Cutler.. érthetö...
2. Porter.. wat?? gyengécske, de azért annyira nem végezte rosszul a dolgát.., ha jönne két kezdö CB ő és Callahan mehetne nickelbe illetve a cserék...
3. McPhee??? ezt sem értettem.. nyomott egy pazar szezont.. lesérült az edzők zsenialitása miatt.. és idén nyomott egy gyengébb szezont, de amikor játszott akkor Floyd is sokkal jobb volt.. mert szét osztodott a figyelem

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Bears on Wednesday re-signed guard Eric Kush to a two-year contract.
Tito05
Jó döntés. Hasznos back up playa.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
The Bears on Wednesday re-signed guard Eric Kush to a two-year contract.
Tito05
Akkor Kush van 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
The Bears on Wednesday re-signed guard Eric Kush to a two-year contract.