Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....tüsi91
No offense, de, hogy őszinte legyek nem nagyon értem ezt a fire Fox dolgot. Nem azért mert jól muzsikál a csapat, sőt ebből a szempontból egyet is értek veletek de lesz jobb? Ki? Egy tapasztalatlan egyetemi HC? Volt koordinátor?Vagy az év végén kirúgott HC-k közül valaki? Nem nagy a választék és valljuk nem ide fognak jönni elsőre interjúzni a potenciális jelöletek. Nincs QB, nincs O fal, jövőre nem lesz top elkapó se, a védelem még elkaristol de oda is kellene minőség főleg a sec-be.
Ezzel szemben olyan csapatok fognak új HC-t keresni ahol kb PO contender keret van:
Rams, Cards (szvsz Arians az egészsége miatt visszavonul), Jags, Bengals, Chargers.
Kíváncsian várom, hogy mit hoz a jövő, mert szerettem a régi Bearst.
gordon
Hidd el! Ezzel mi is így vagyunk. Semmi más nincs csak káosz és zűrzavar. Persze,hogy mindenki azt szeretné,hogy a saját csapata legyen a legjobb,de ez nem adatik meg mindenkinek. Mi igaz,hogy morogva, a szánkat húzva és még sorolhatnám hogyan,de kitartunk. Ettől teszi a szurkolót igazi szurkolóvá. Hol vannak már azok az idők mikor még az Urlacher vezette Defense minden csapatnak borsot tört az orra alá? Hol van már az amikor Pepperst duplázva is alig alig tudták kivenni a játékból? Hol van az már mikor Tillman kiverte akárki kezéből a labdát?....stb stb stb stb...Ezek hiányoznak csak igazán. Van itt tehetség nem kevés,de valami egyenlőre hiányzik. Senki nem tudja mi az,de mindenki érzi a hiányát. 😕
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....tüsi91
No offense, de, hogy őszinte legyek nem nagyon értem ezt a fire Fox dolgot. Nem azért mert jól muzsikál a csapat, sőt ebből a szempontból egyet is értek veletek de lesz jobb? Ki? Egy tapasztalatlan egyetemi HC? Volt koordinátor?Vagy az év végén kirúgott HC-k közül valaki? Nem nagy a választék és valljuk nem ide fognak jönni elsőre interjúzni a potenciális jelöletek. Nincs QB, nincs O fal, jövőre nem lesz top elkapó se, a védelem még elkaristol de oda is kellene minőség főleg a sec-be.
Ezzel szemben olyan csapatok fognak új HC-t keresni ahol kb PO contender keret van:
Rams, Cards (szvsz Arians az egészsége miatt visszavonul), Jags, Bengals, Chargers.
Kíváncsian várom, hogy mit hoz a jövő, mert szerettem a régi Bearst.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na Fox megint megmondta 😊 . Még nem zárja ki hogy Cutler pályára fog lépni akár a Titans ellen... Ahogy ő fogalmazott "Cutler is a tough son of a gun" És szerinte day to day 😀 Mondjuk tudjuk mit jelent Foxnál a day to day 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megpróbáltátok leigazolni Jake Rudockot a Lions PS-ből. De a Detroit nem akarta őt elveszteni ezért leigazolták ők a saját 53as rosterükbe.

Nem hiszem, hogy Cutler viselni fogja többet a chicagoi mezt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Cardinals jó lenne, maradna is a városban. Oh wait... 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meredithet mért utálja amúgy ennyire Cutler?
Jeffery eltiltva és még így sem hajlandó felé játszani, pedig Hoyerrel eléggé megindult anno.
Toca
Dobott feléje 6 labdát hétvégén, szerintem ez teljesen korrekt szám. S általában Janoris Jenkins védekezett rajta. Meredith azért meg nem sokat gyakorolt az első csapattal, mikor Cutler egészséges volt. S amúgy nem látjuk ugyan a kameraképből, de nem lehet az, hogy Meredith annyira nincs sokszor üresen?
Ok hogy sok a sérült, de attól még nem lehet elmenni amellett hogy folyamatosan rossz edzői döntések történnek a felkészîtésben és a játékhívásokban egyaránt. És igen Cutler lesz a bűnbak, mindenki boldog lesz, mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....Tomcsik
Sok sérült most oké, innentől rá lehet fogni. A Vikings is tele van sérültekkel mégis 6-4. Mi meg meg 2-8. A kivastagított rész a legfontosabb, hogy miért ne Fox. Ha már Cutlert kirúgod, s azt mondjuk, hogy ideje megpróbálni valaki mást, akkor miért adnád annak az edzőnek a kezébe, aki véleményem szerint maximum 10-22-es mérleget tud felmutatni. (ehhez nyerni kéne még 2-t). Olyan edző kezébe, akinek mérlege a legutóbbi 15 meccsen 3-12. Szóval egyetértek.


Ha Arizonába azt mondják, hogy jó a keret próbáljuk meg kihozni a maximumot az elérhető legjobb QB-val és mögé behúzunk valakit, de mivel 10-15. helyen draftolunk ezért lehet csak a 2-3. körben, akkor adja magát a Cutler dolog. Cutler elé nem kell TOP fal, az elmúlt 8 szezonban még közepes mögött sem nagyon játszott. Neki egy jó edző kell. Martz alatt volt sztem a legjobb itt. Nem statisztikailag és fantáziafoci alapján, hanem érzetre. Szóval itt Dave-vel kell egyetértenem. Arizona valamilyen szempontból hasonlít a 2010-2012 közötti Bearsre. Jó védelem, jó futójáték. Valamivel jobb támadófal. Jobb HC. Ezen időközben Cutlerral a kezdőben 27-13 volt a Bears mérlege.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Cutler egyszerűen 1 évvel korábban visszavonul, amíg még fel bírja emelni a karját. Nem hiszem, hogy szétszopatja magát, még akkor se, ha biztos kurvára dühítő egy ilyen utosló szezon.
füligjimmy
Szerintem ha kap olyan ajánlatot ami PO-esélyt hordoz magában akkor oda még elmegy. Most még van olyan aki ebben a qb inséges időkben jó pénzt is ad neki mondjuk 2 évre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Cutler egyszerűen 1 évvel korábban visszavonul, amíg még fel bírja emelni a karját. Nem hiszem, hogy szétszopatja magát, még akkor se, ha biztos kurvára dühítő egy ilyen utosló szezon.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Meredithet mért utálja amúgy ennyire Cutler?
Jeffery eltiltva és még így sem hajlandó felé játszani, pedig Hoyerrel eléggé megindult anno.
Toca
Egyrészt mi a faszt szeressen rajta (nem mintha tavaly nem ő futtatta volna fel a rosterig), másrészt ha nem droppolt volna ő is a 2. félidőben, akkor 5/60 körül fejezi be a meccset. A csávó 24 éves UDFA, amikor jó meccsei voltak 2 ligaalja védelem ellen, akkor Jeffery és Miller is játszott, nélkülük persze, hogy levették a pályáról, ilyen kaliberű srác legyen csak 5. számú target nyugodtan. Gondolom valami fantáziafaszság van a háttérben.

Mindenki nézze meg Flakon teljesítményét Trestman alatt, aztán nézd meg Cutlerét. Ezennel a tárgyalást berekesztem.
füligjimmy
Mondjuk én azt a két meccset láttam meg ellenünk a Bearst, csak kíváncsi voltam a véleményre.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meredithet mért utálja amúgy ennyire Cutler?
Jeffery eltiltva és még így sem hajlandó felé játszani, pedig Hoyerrel eléggé megindult anno.
Toca
Egyrészt mi a faszt szeressen rajta (nem mintha tavaly nem ő futtatta volna fel a rosterig), másrészt ha nem droppolt volna ő is a 2. félidőben, akkor 5/60 körül fejezi be a meccset. A csávó 24 éves UDFA, amikor jó meccsei voltak 2 ligaalja védelem ellen, akkor Jeffery és Miller is játszott, nélkülük persze, hogy levették a pályáról, ilyen kaliberű srác legyen csak 5. számú target nyugodtan. Gondolom valami fantáziafaszság van a háttérben.

Mindenki nézze meg Flakon teljesítményét Trestman alatt, aztán nézd meg Cutlerét. Ezennel a tárgyalást berekesztem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.
empty taxi
Tudnánk felszabadítani helyet Cutler számára, de remélem nem ez a terv.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Meredithet mért utálja amúgy ennyire Cutler?
Jeffery eltiltva és még így sem hajlandó felé játszani, pedig Hoyerrel eléggé megindult anno.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Freeman is 4 meccs eltiltás. Ki a patikus a csapatba?

Láthatjuk Kwiatkoskit is élesbe. Már ha kitudun állítani 22 embert a pályára. Lassan ez is kérdéses. Széthullott a csapat minden értelembe, mióta Cutler visszatért. A faszi tényleg valami negatív karmájú sámán. Ha végre kirúgjuk még az is leeht, hogy egy normális stáb érkezik.
tüsi91
Lehet hogy ő a patikus 😀
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1118%2Fr153351_2_1296x729_16-9.jpg
Meet Jennifer Gibson, Bears dietitian
Before Jennifer Gibson helped create nutrition plans for each Chicago Bears player, including 300-pound linemen, she was guiding wrestlers to the Olympic podium and tennis players to stardom.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.
empty taxi
Én az Arizonát mondanám Palmer leépítése után.

Amúgy Fox itteni tevékenysége hatalmas csalódás nekem. Nem vártam tőle Superbowl runt két éven belül, de egy fasza, kemény csapatot igen, aki mindenkivel szoros meccset játszik és azoknak a többségét meg is tudja nyerni. Ehelyett minden szar tulajdonsága előjött, nem tudok olyan forgatókönyvet elképzelni, hogy itt jövőre is ő legyen az edző.
gabokocka
Én sajnos tudok. Év végén mindenki sajnálkozva nyilatkozgat, hogy rengeteg sérülés bla-bla, meg probléma a játékosokkal bla-bla, meg sok szerencsétlenül pattant labda bla-bla, meg hogy Fox munkássága alapján ő jó edző bla-bla, meg megérdemel egy esélyt bla-bla meg látszik a csapaton a fejlődés meg ez egy hosszú folyamat bla-bla és aztán szépen sunnyogva mégse rúgják ki. Fox helyett Cutler megy és máris megvan a bűnbak. Aztán marad minden ugyanúgy még szarabb helyzetben.
Ettemlevest
Valahogy így. A chicagói média nagy része már most mentegeti Foxot, hogy ennyi sérüléssel egy edző se tudna jobban teljesíteni. Szoktam olvasni a Lunch with Larry Mayer... Volt egy olyan kérdés hogy Fox hogy élheti túl a szezont mivel még Trestmannél is szarabb mérlege lesz.. Erre azt volt a válasz hogy Trestmannek nem volt ennyi sérültje... Meg hogy ő totál elvesztette a csapat felett a kontrolt, de most erről szó sincs, a játékosok keményen dolgoznak és szeretik Foxot...Hát amúgy én is szeretem a gumi cukrot csak épp szar a fogadnak és a hasad is megfájdul tőle. Az hogy a játékosok szeretik Foxot még nem teszi őt jobb edzővé. Én támogattam amikor Foxot kinevezték... Még az első éve végén is úgy láttam hogy jó fele halad a csapat. Szinte minden meccsünk szoros volt, persze akkor is voltak edzői hibák, de ami idén megy az borzalom. Ok hogy sok a sérült, de attól még nem lehet elmenni amellett hogy folyamatosan rossz edzői döntések történnek a felkészîtésben és a játékhívásokban egyaránt. És igen Cutler lesz a bűnbak, mindenki boldog lesz, mi meg elveszünk magunktól és az új QB-től egy évet....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.
empty taxi
Én az Arizonát mondanám Palmer leépítése után.

Amúgy Fox itteni tevékenysége hatalmas csalódás nekem. Nem vártam tőle Superbowl runt két éven belül, de egy fasza, kemény csapatot igen, aki mindenkivel szoros meccset játszik és azoknak a többségét meg is tudja nyerni. Ehelyett minden szar tulajdonsága előjött, nem tudok olyan forgatókönyvet elképzelni, hogy itt jövőre is ő legyen az edző.
gabokocka
Én sajnos tudok. Év végén mindenki sajnálkozva nyilatkozgat, hogy rengeteg sérülés bla-bla, meg probléma a játékosokkal bla-bla, meg sok szerencsétlenül pattant labda bla-bla, meg hogy Fox munkássága alapján ő jó edző bla-bla, meg megérdemel egy esélyt bla-bla meg látszik a csapaton a fejlődés meg ez egy hosszú folyamat bla-bla és aztán szépen sunnyogva mégse rúgják ki. Fox helyett Cutler megy és máris megvan a bűnbak. Aztán marad minden ugyanúgy még szarabb helyzetben.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.
empty taxi
Én az Arizonát mondanám Palmer leépítése után.

Amúgy Fox itteni tevékenysége hatalmas csalódás nekem. Nem vártam tőle Superbowl runt két éven belül, de egy fasza, kemény csapatot igen, aki mindenkivel szoros meccset játszik és azoknak a többségét meg is tudja nyerni. Ehelyett minden szar tulajdonsága előjött, nem tudok olyan forgatókönyvet elképzelni, hogy itt jövőre is ő legyen az edző.
gabokocka
OFF:
A Cards sztem is benne van, bár a liga egyik legink alulteljesítő OL-jét bírták idén kiállítani, szal ott se minden optimális. Ill. a dolog másik része, hogy Arians egészsége hogy szolgál. Lehet ha új HC jön, akkor inkább újonc QB-ban gondolkodnak, hogy kisebb legyen az eredménykényszer.
empty taxi
Korábban már meglebegtettem a cards topicban cutler érkezését, hát nem voltak elragadtatva az ötlettől. Ha arians megy is sztem a dolgokon az sem változtat, max cutler játékos edző lesz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.
empty taxi
Én az Arizonát mondanám Palmer leépítése után.

Amúgy Fox itteni tevékenysége hatalmas csalódás nekem. Nem vártam tőle Superbowl runt két éven belül, de egy fasza, kemény csapatot igen, aki mindenkivel szoros meccset játszik és azoknak a többségét meg is tudja nyerni. Ehelyett minden szar tulajdonsága előjött, nem tudok olyan forgatókönyvet elképzelni, hogy itt jövőre is ő legyen az edző.
gabokocka
OFF:
A Cards sztem is benne van, bár a liga egyik legink alulteljesítő OL-jét bírták idén kiállítani, szal ott se minden optimális. Ill. a dolog másik része, hogy Arians egészsége hogy szolgál. Lehet ha új HC jön, akkor inkább újonc QB-ban gondolkodnak, hogy kisebb legyen az eredménykényszer.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.
empty taxi
Én az Arizonát mondanám Palmer leépítése után.

Amúgy Fox itteni tevékenysége hatalmas csalódás nekem. Nem vártam tőle Superbowl runt két éven belül, de egy fasza, kemény csapatot igen, aki mindenkivel szoros meccset játszik és azoknak a többségét meg is tudja nyerni. Ehelyett minden szar tulajdonsága előjött, nem tudok olyan forgatókönyvet elképzelni, hogy itt jövőre is ő legyen az edző.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.
davemayer
Bottom3 cap helyzetben van a jövő évre a Jets, nagyon necces, hogy meg tudják-e fizetni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.
csi77
Neki egy kozepesnel jobb OL kell jo futojatekkal es megfelelo gameplannel, azert van olyan csapat ahol ezt megkapna pl Jets ugye.... bar nem orulnek ha odamenne sztem az a leginkabb valoszinu.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
 www.letsbeardown.com/2016/11/22/a-positive-update-on-leonard-floyd/

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.
hpeter93
Az oké, de hogy beválik-e, az a kérdés. Ha jó helyre kerül, szerintem igen.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....
csi77
Ahogy Jimmy megmondta, ahogy itt szerződést bontunk vele, körülbelül négy helyről fog azonnal ajánlatot kapni.

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Én olyan naiv tudok lenni, mint Blondie a Plattensee-ről, de ez nekem is gyanús.....

Mindegy, Jay-Jay körül elfogyott a levegő. Én kívánom, hogy megadasson neki, hogy egy normális fal mögött, hozzáértő edzők mellett játszhasson még. Ha pedig nem sikerül, legalább igazolva lesznek azok, akik vélt vagy valós indokok miatt utálták.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Én amúgy is híve vagyok az összeesküvés elméleteknek, de nem fura ez a sztori? Megsérült (?), végigjátszotta, nem látszott rajta, meccs után semmi jelentés, Fox meg sem említi a sajtótájékoztatón, majd Biggs valahonnan kiszopja az infót. Biztos van ilyen sérülés is, csak kurva ritka. Ez a majomparádé meg mostantól minden nyilatkozatában ki fog térni rá, hogy hát mennyi sérült, meg kezdő QB nincs (akit persze már elfelejtett volna a picsába, ha Hoyer nem töri el a karját). Rettegek tőle, hogy maradni fog Fox még 1 évet, komolyan. Legalább Trestman alatt 20 pontokkal kipicsázták a csapatot, s mindenki tudta, hogy repül. De most? Egy normális edző nem veszti el a Colts és Jax meccset a többi buktásból meg nyer még 1-et, azt állnánk legalább 5-5-tel 1 győzelemre a csoport első helyétől.

Elment 10 meccs Texans, Eagles, Packers, Bucs, Giants meccsen 0 (!) offense által felrakott pont a második félidőben.

Barkley, Fales duóval 6 vereség, még a Frisco is megver minket, s ott is a 2. draft pick.

#Firefox
tüsi91
Az egyszerűen nem lehet, hogy Fox túlélje nálunk szezont, igaz már a GB meccs után ki kellett volna rúgni, és akkor lett volna majdnem 2,5 hetünk egy Vikings meccsel alatta csak, és mégse tette ezt meg Pace...