Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Amennyire örül Dalton ennek a cserének, annyira aggódhatnak a futóink. Glenn a sérülései után run blockban azért elég közepes. Maximum közepes volt. A szezon végét miért hagyta ki? Térd vagy boka?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A trade megfejtése: Glenn Georgia alumnus.
empty taxi
Sőt, ott még fordítva volt a felállás. Boling bolt a LT, Glenn LG.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
A trade megfejtése: Glenn Georgia alumnus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Ja, és több lehetőséget Westermannak!
megyerikrisz
Ez megért egy lájkot. Többet sajnos nem lehet adni.

A Glenn cserében pedig várom az apróbetűs részt, olyan nincs hogy valami értelmeset csináljunk!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Egy 2/18-at még akár valóban meg is érhet, meg a hátsó körökön is nyerhettek még egy picit.
Wyatt
Ha egészséges marad, akkor nem kérdés.
Solder árára leszek kíváncsi, Glen nálunk 9-10 között fog átlagolni.
Boling mellett még egy fix pozíciónk van a falban, Bodine helyére ha jön magasan egy C én már elégedett leszek.
Ja, és több lehetőséget Westermannak!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy 2/18-at még akár valóban meg is érhet, meg a hátsó körökön is nyerhettek még egy picit.

több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
WTF, értelmes trédet csináltunk?

Cordy Glenn LT jött a Billstől, még 3 év van a szerződéséből.
Ha minden igaz, megcseréltük a pickeket az első körben, tehát nagyjából 10-11 9 helyet mentünk hátra.

Update:

A csere egészen pontosan: jön Glenn, az első körük és a hatodik körük, megy cserébe a mi első körünk és az ötödik körünk.
Olyan jól hangzik, mintha nem is mi csináltuk volna.
Csak maradjon egészséges.
megyerikrisz
Ráadásul a mi első és hatodik körünk megy az ő elsőés ötödik körükért cserébe, így még 30al hamarabb választhatunk. 😀😁
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
WTF, értelmes trédet csináltunk?

Cordy Glenn LT jött a Billstől, még 3 év van a szerződéséből.
Ha minden igaz, megcseréltük a pickeket az első körben, tehát nagyjából 10-11 9 helyet mentünk hátra.

Update:

A csere egészen pontosan: jön Glenn, az első körük és a hatodik körük, megy cserébe a mi első körünk és az ötödik körünk.
Olyan jól hangzik, mintha nem is mi csináltuk volna.
Csak maradjon egészséges.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Pacman kivágásával lett pénz rá, hogy elhozzuk a Vasas által elküldött Mike Mitchellt. #irony

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Szokásos csendes offseason, amiben azért pislákol némi fény. Végre sikerült egy racionális döntést hozni és Adam Jonest "kitettük", legalább is egy rövid időre biztosan. Így már ~40 millio helyünk van, amivel kezdhetnénk is valamit.
Eldőlt, hogy McCarron nem megy a Barnákhoz, ahol elég komoly építkezés zajlik, ezzel valószínű újra nyitott lesz a 4. hely a csoportban.
Mixon GM babérokra tör: Watkins után most leigazolta Shermant.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Austint ne cseréljük már le, még be sem rendezkedett az irodájában.
Mikey
Minek rendezkedne be? Nem ismeri a rendszert.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Érkezett Tampából DT Chris Baker egy évre, 3 millióért. Ezzel orvosoltuk is a nagy needeket a rosteren.

Ja, nem.
Mikey
Redskinsben nem volt rossz, azt hiszem a londoni meccsen pont ő csinálta meg Dalton csodás qb sneakjénél a fumblet az OT-ben. Ahhoz képest, hogy a Tampa milyen szerződést adott neki tavaly, ez az 1 év 3 milla szerintem jó deal.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Érkezett Tampából DT Chris Baker egy évre, 3 millióért. Ezzel orvosoltuk is a nagy needeket a rosteren.

Ja, nem.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Austint ne cseréljük már le, még be sem rendezkedett az irodájában.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Olvasgatva a híreket kezdem úgy érezni hogy két dolog mentheti csak meg a off seasonunkat:
1. Ha reaktiváljuk Dennis Rolandot és
2. Ha visszahozzuk DCnek Bob Bratkowskit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@PFF: Offseason questions for every team!

📰:  pffoc.us/2oH6gzO  twitter.com/PFF/status/970286748008878082/photo/1

És nem Melvin miatt. 😉

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Elindult a szokásos FA olcsójánoskodásunk. Bodine-t az egekig magasztaljuk, és biztosan maradásra bírjuk (rajtunk kívül nem igazolná le senki), csak nehogy a piacról keljen megoldani egy kulcs pozíciót. A combine alatt, pedig Kurt Coleman féle alakoknak teszünk ajánlatot. Hart értelmetlen leigazolásáról nem is beszélve.
Szipeter
Same ol' Bengals. Nincs itt semmi látnivaló, kérjük haladjanak tovább!
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Elindult a szokásos FA olcsójánoskodásunk. Bodine-t az egekig magasztaljuk, és biztosan maradásra bírjuk (rajtunk kívül nem igazolná le senki), csak nehogy a piacról keljen megoldani egy kulcs pozíciót. A combine alatt, pedig Kurt Coleman féle alakoknak teszünk ajánlatot. Hart értelmetlen leigazolásáról nem is beszélve.
Szipeter
Belefásultunk....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Elindult a szokásos FA olcsójánoskodásunk. Bodine-t az egekig magasztaljuk, és biztosan maradásra bírjuk (rajtunk kívül nem igazolná le senki), csak nehogy a piacról keljen megoldani egy kulcs pozíciót. A combine alatt, pedig Kurt Coleman féle alakoknak teszünk ajánlatot. Hart értelmetlen leigazolásáról nem is beszélve.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Pedig Tobint bírom. A dzsungelklíma okozhatja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
@JReidDraftScout: #Bengals: Duke Tobin says that Marvin Lewis gives them the best chance to bounce back and win because he knows the team and the division.

Jahogyúgy!
Bazzani
He knows the team. Fuck you Duke.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JReidDraftScout: #Bengals: Duke Tobin says that Marvin Lewis gives them the best chance to bounce back and win because he knows the team and the division.

Jahogyúgy!

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/AdamSchefter/status/968099870585344000

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nem értem miért gyűjtjük görcsösen a comp pick-ket. Megint 11 draft cetli, és vélhetően pont annyit fogunk előre lépni mint tavaly.
K.J. Malone-t elhozhatnánk a 7. körben, az apját nagyon bírtam. Olyan Fejedelem szintű húzás lenne, és nem kizárt, hogy ez is bejön.
Szipeter
Akkor is adják, ha nem gyűjtjük. Az átigazolási (pontosabban a hosszabbítási) politikánk miatt van mindig sok. Lásd Whit, Zeitler. Ingyé van, örülni kell, nem értetlenkedni. 😀
megyerikrisz
Szerintem pont erre gondolt a kolléga, hogy az FA-policy nem jó nálatok (inkább megtartaná a saját FA-ket, hozna jobbakat piacról). Aztán lehet, én értem félre
Wyatt
Ezzel mind így vagyunk, de így megy már marha régóta.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem miért gyűjtjük görcsösen a comp pick-ket. Megint 11 draft cetli, és vélhetően pont annyit fogunk előre lépni mint tavaly.
K.J. Malone-t elhozhatnánk a 7. körben, az apját nagyon bírtam. Olyan Fejedelem szintű húzás lenne, és nem kizárt, hogy ez is bejön.
Szipeter
Akkor is adják, ha nem gyűjtjük. Az átigazolási (pontosabban a hosszabbítási) politikánk miatt van mindig sok. Lásd Whit, Zeitler. Ingyé van, örülni kell, nem értetlenkedni. 😀
megyerikrisz
Szerintem pont erre gondolt a kolléga, hogy az FA-policy nem jó nálatok (inkább megtartaná a saját FA-ket, hozna jobbakat piacról). Aztán lehet, én értem félre